Búcsú a fórumtól

Politika mentes beszélgetések a mindennapokról
Avatar
Button
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1590
Csatlakozott: 2013.12.23. 06:28
Mi vagy?: Butt & Gas elvakult

Re: Búcsú a fórumtól

Hozzászólás Szerző: Button » 2022.11.22. 17:48

Bandee írta:
2022.11.20. 23:36
Nem lehet figyelmen kívül hagyni, hogy öregszünk is. Én akiknek korábban szurkoltam vagy apám lehetett volna vagy haverom, kortársam, akik meg most mennek a fiaim, a helyzet pedig azt mutatja én már nekik nem tudok szurkolni. Egyáltalán nem érdekelnek, fura, de ez van. Ebből a szempontból nekem ez már nincsen. De jó, hogy Ti sokan ugyanazzal a lelkesedéssel szurkoltok mindig és mindig van kinek. Nekem maga a széria sem tetszik, sem az autók sem a hangjuk sem a szabályok. Nem akarom magamnak bemagyarázni, hogy DE, ez a jó.
Ezt szerintem személyesen is megbeszéltük, de mégis leírom. És őszintén remélem, hogy Neked is megjön az ihlet, mert amúgy érdektelen az esemény ha nem..

Én 86-ban kezdtem nézni, illetve engem kivittek.. Apám korú volt mind, és emlékszem arra a pillanatra amikor a saját korosztályom került oda. Igen, Button volt az első ilyen meg Kimi, szóval ők.

De nekem is mindig volt a kedvencek közt néhány év "amikor nem volt senki". Az egy unalmas körözgetés, amikor tulajdonképpen nincs is mit nézni, nincs is mit várni, mindegy mi történik.
Nagyon más amikor van egy kedvenc, amikor a LT-n az utolsó ezredre is figyelek az utolsó szar szabadedzésen is, hogy mér olyan szar :D avagy esetleg várható bármi.. Én csak így vagyok képes érdeklődéssel lenni az esemény iránt.
Jó, azóta romlottam, régen képes voltam éjjel 2-kor egy szabadedzésre felkelni, na ezt ma már tényleg nem.

Hozzáteszem, nem úgy váltogatom a kedvenceimet mint az alsógatyámat, ha nekem valaki a kedvencem lesz amellett kitartok amíg a mezőny része, akkor is ha felmossák vele a padlót. A hibáit megpróbálom elismerni, de bízhat bennem (azt se tudja hogy a világon vagyok (:v ), hogy nem fogom félredobni. De nem is volt sok kedvencem, a mostani a harmadik 30 év alatt, ez talán bocsánatos bűn :P

Ha pedig leoltanak a kedvencem miatt (ez mostanában itt max Dani), akkor annak csak örülök, mert a vérkeringésben lehet maradni az érdektelenség ellen..
Nagyon sokat vívtam annó Button miatt, éveken át hallgattam, hogy nem lesz belőle semmi és senki.. És hát jó volt revansot venni amikor mégiscsak :)

És jelenleg is emiatt vagyok itt, mert mindig szeretem amikor "kicsikből lesznek nagyok". Soha nem érdekelt az amikor valaki berobbant a legjobb kocsiba és az volt csak a kérdés hányszoros vb lesz. Ez engem hidegen hagy. Persze, tudom óriási teljesítmény, de engem ez nem érdekel.

Lényeg a lényeg, 15-20 éve énis itt vagyok és nagyon sajnálnám, ha szétesne ez a dolog apró darabokra, sok embert soha többé nem látnék az biztos. Mondjuk pont Téged Bandee megtalállak meg Danit is, de azért még van pár jó figura..
Nekem picit hiányoznak a hungaroring utáni sörözések is (Trutya, Eniksz, Jadrina, Dani, Zola, Phoebe, Email és elnézést ha kihagytam valakit, jelezze :mosoly: )

Még annyit a történelem kedvéért, 3 vagy 4 olyan szilveszter is volt amikor 10-15 aktív tag megfordult nálam, lehet innen már nem is sokan vannak akik emlékezhetnek. Talán pont Phoebe igen, de elnézést ha én emlékszem rosszul :P Régen volt, tán igaz se volt..
Kép

Avatar
Button
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1590
Csatlakozott: 2013.12.23. 06:28
Mi vagy?: Butt & Gas elvakult

Re: Búcsú a fórumtól

Hozzászólás Szerző: Button » 2022.11.22. 17:58

zola írta:
2022.11.21. 21:22
Nem hinném, hogy itt bárki is a forma1 miatt nézne fel olvasni, vagy esetleg írni.
Mára már nem, persze.
De az meg igaz, hogy Veletek akkor is inkább a forma1-ről szeretnék vitatkozni, mintsem hogy szétlopják-e az országot.
Ez talán látható a topikokban való szerepléseimben is.
(:g
Kép

Avatar
eniksz
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1001
Csatlakozott: 2013.12.27. 23:02
Mi vagy?: én vagyok

Re: Búcsú a fórumtól

Hozzászólás Szerző: eniksz » 2022.11.22. 18:05

Bandee írta:
2022.11.20. 23:36
Olvasom amiket írtok. Nyilvánvaló, hogy semmilyen változás nem lesz, mert nem a felület tett minket ilyenné, hanem mi tettük a felületet olyanná, amilyen lett és ez zavaró egyeseknek. Ezen semmi nem segít majd. akármilyen szép új fórum lesz. Új tag nem lesz. de persze kívánom, hogy legyen. Meg minden jót hozzá, én nagyon szurkolok!

Persze adódik a kérdés kell-e másmilyennek lennie ennek az egésznek. Szerintem nem. Azért olyan a fórum amilyen, mert ezt élvezi a többség. Mivel mi csináltuk ezt ilyenre, most nem ér reklamálni. Vannak akik kifejezetten élvezik azt a fajta a stílust ami eluralkodott és lássuk be 10 éve kb a NAGY közbeszéd pont ilyen lett, tehát több belefér mint korábban. Ez megjelent itt is, semmi extra nem történt. Akik 10+ éve is kilógtak mert durvábbak voltak a normálisnál, most kiteljesedtek akik meg konszolidáltak voltak, azok vagy hozzáromlottak az egészhez, vagy elkoptak, vagy még itt vannak de keseregnek milyen szar lett ez az egész. Lesz rosszabb is én azt mondom. Ami furcsa, és szerintem a többséget ez zavarja, hogy itt személyes kapcsolatok is vannak ami bonyolítja a dolgot, mást kap az ember mint számítana rá és ez nyilván zavaró, de egyúttal mégis normális a nagy egészet nézve. Annyi, hogy kevésbé szívesen beszélsz vagy találkozol valakivel személyesen, aki itt kifordul önmagából. Azért lenne ez több mint a FOSbuk, mert itt tartalmasabb beszélgetést vagy vitát várhatsz mint ott.

Nem lehet figyelmen kívül hagyni, hogy öregszünk is. Én akiknek korábban szurkoltam vagy apám lehetett volna vagy haverom, kortársam, akik meg most mennek a fiaim, a helyzet pedig azt mutatja én már nekik nem tudok szurkolni. Egyáltalán nem érdekelnek, fura, de ez van. Ebből a szempontból nekem ez már nincsen. De jó, hogy Ti sokan ugyanazzal a lelkesedéssel szurkoltok mindig és mindig van kinek. Nekem maga a széria sem tetszik, sem az autók sem a hangjuk sem a szabályok. Nem akarom magamnak bemagyarázni, hogy DE, ez a jó.

Na mindegy, lehet, hogy majd az új helyen más lesz. Szerintem nem. Csak ez így eszembe jutott gondoltam leírom. Azért sok sikert hozzá, szép emlékeket őrzök innen és értékes kapcsolatok is lettek, barátságok, soha nem felejtem ezt az egészet. Akik már barátaim, megmaradnak annak és ez a lényeg. A többi nem számít.

Lacinak köszi, remélhetőleg több pozitív mint negatív élményed marad. Én külön is hálás vagyok Neked, hogy segítségeddel eljutottam olyan helyekre ahová sosem tudtam volna. Ezért örök hálám, mindig számíthatsz rám ha úgy hozza az élet, én nem felejtek. Nem csak ezért, amúgy is, mert nagyon jó ember vagy.
2007 óta vagyok a fórum tagja. Talán te vagy az egyetlen ember akinek szinte minden hozzászólásával egyetértek, ahogyan most is. Nem sokat vagyok én sem az utóbbi években, mert nekem is a stílusból lett elegem. Más volt, ilyen lett. Nagyon szimpatikus kedves embereket ismertem meg itt. Bandee a buliaid emlékezetesek. A szívedet, lelkedet kitetted a csapatért!
Dani volt az első ember akit megismertem személyesen. Egy sörözésre összeültünk futamhétvégén, utána minden futam alatt meg lett szervezve a sörözés. A fiam is ott volt velem, még csak 14 éves volt! :mosoly: NAgyon távolinak tűnik. Az az igazság nálam varázsát veszítette ez az egész církusz. Még Alonso pályafutását követem, de már nem vagyok olyan lelkes mint 2-3 évvel ezelőtt. A poltopikot ajánlanám bármilyen pszichiátriai tanulmánynak és ezt nem rossz értelemben írtam. Szerintem könyvet lehetne belőle írni. :mosoly: Úgy gondolom én regisztrálok a következő helyre is. Nem igérem hogy nagyon aktív leszek ha a stílus marad. Szeretném ha mindenki jönne oda, Bandee te pláne. A lelke vagy a társaságnak!

Avatar
eniksz
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1001
Csatlakozott: 2013.12.27. 23:02
Mi vagy?: én vagyok

Re: Búcsú a fórumtól

Hozzászólás Szerző: eniksz » 2022.11.22. 18:18

zola írta:
2022.11.21. 21:22


Saját vélemény:
Hogy ez a fórum még egyáltalán van, az csak a moderáció/cenzúra hiányának köszönhette. Mert ez nem a fórumozásról szólt, hanem a közösségről, ami több riposzton, anyázáson, személyes találkozások alkalmával csiszolódott össze. Ez majdnem egy virtuális család, moderációval csak meg lesz ölve. Nem hinném, hogy itt bárki is a forma1 miatt nézne fel olvasni, vagy esetleg írni.
(:i (:k

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Búcsú a fórumtól

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2022.11.22. 20:30

Button írta:
2022.11.22. 17:48
Ha pedig leoltanak a kedvencem miatt (ez mostanában itt max Dani), akkor annak csak örülök, mert a vérkeringésben lehet maradni az érdektelenség ellen...
Nem a fiam kérdezte tőled Balatonon, hogy "ki az a Gászli?" (:u

Avatar
Button
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1590
Csatlakozott: 2013.12.23. 06:28
Mi vagy?: Butt & Gas elvakult

Re: Búcsú a fórumtól

Hozzászólás Szerző: Button » 2022.11.22. 20:38

rdaneelolivaw írta:
2022.11.22. 20:30
Button írta:
2022.11.22. 17:48
Ha pedig leoltanak a kedvencem miatt (ez mostanában itt max Dani), akkor annak csak örülök, mert a vérkeringésben lehet maradni az érdektelenség ellen...
Nem a fiam kérdezte tőled Balatonon, hogy "ki az a Gászli?" (:u
majd megtudja, türelem :P
Kép

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Búcsú a fórumtól

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.12.06. 15:24

Sziasztok!

Közérdekű dolog, hogy az új fórum azért nem nyitotta meg még a kapuit hivatalosan, mert én csesztem el az időt azóta. Szegény Timi pár napot mondott nektek hetekkel ezelőtt, de nem az ő hibája, hogy azóta sem történt semmi, hanem én voltam tróger. Abban mradtunk, hogy összeírom a szabályzatot, ami alapján azt várjuk, hogy ne kelljen majd annyit moderálgatni, mert mindenki elfogadja (illetve a szabályzat megszegése esetén azt, hogy végső esetben átszerkesztgetem, ha egy hozzászólás problémás), és ha az kész, akkor értesít titeket az új fórum elérhetőségéről. Nem írtam még meg a kérdéses szöveget, ez az oka a késlekedésnek. Bocsánat mindenkitől a csúszásért, de főleg Timitől, mert így miattam ő tűnhetett megbízhatatlannak.

Még egy kis türelmeteket kérem, amíg összerakom a szöveget, és indulhat az új hely.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Búcsú a fórumtól

Hozzászólás Szerző: trutya » 2022.12.07. 08:01

semmi gond, köszi a tájékoztatást! ;)
Kép

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Búcsú a fórumtól

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2022.12.08. 14:29

Kedves Fórumtagok!

Elkészült a fórumszabályzat, így megkezdhető a regisztráció. Ez az új felület linkje: https://forum.fastestlap.hu/

Köszönöm a türelmeteket.

Avatar
SilverToM
AutoGP vezető
Hozzászólások: 978
Csatlakozott: 2014.01.01. 16:10
Mi vagy?: képészmérnök

Re: Búcsú a fórumtól

Hozzászólás Szerző: SilverToM » 2022.12.17. 22:03

Phoebe írta:
2022.12.08. 14:29
Kedves Fórumtagok!

Elkészült a fórumszabályzat, így megkezdhető a regisztráció. Ez az új felület linkje: https://forum.fastestlap.hu/

Köszönöm a türelmeteket.
Tudnál aktiválni?
To-o-oM néven regiztem
McLaren fan since 1998 - Never Settle

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Búcsú a fórumtól

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2022.12.17. 22:07

SilverToM írta:
2022.12.17. 22:03
Phoebe írta:
2022.12.08. 14:29
Kedves Fórumtagok!

Elkészült a fórumszabályzat, így megkezdhető a regisztráció. Ez az új felület linkje: https://forum.fastestlap.hu/

Köszönöm a türelmeteket.
Tudnál aktiválni?
To-o-oM néven regiztem
Írtam ezzel kapcsolatban egy emailt, de nem jött rá válasz. Nem volt ismerős a nicknév és nagyon hasonlított T-oom-éra, ezért nem aktiváltam még. Mindjárt megteszem, bár nem biztos, hogy szerencsés a névválasztást.

Avatar
SilverToM
AutoGP vezető
Hozzászólások: 978
Csatlakozott: 2014.01.01. 16:10
Mi vagy?: képészmérnök

Re: Búcsú a fórumtól

Hozzászólás Szerző: SilverToM » 2022.12.18. 00:03

Phoebe írta:
2022.12.17. 22:07
SilverToM írta:
2022.12.17. 22:03


Tudnál aktiválni?
To-o-oM néven regiztem
Írtam ezzel kapcsolatban egy emailt, de nem jött rá válasz. Nem volt ismerős a nicknév és nagyon hasonlított T-oom-éra, ezért nem aktiváltam még. Mindjárt megteszem, bár nem biztos, hogy szerencsés a névválasztást.
Megtaláltam. Bocsi! Írtam rá választ. :-)
McLaren fan since 1998 - Never Settle

Lezárt