Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Politika mentes beszélgetések a mindennapokról
Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2016.10.03. 14:12

rdaneelolivaw írta:
mudd írta:Nekem ugy tunik, a nepszopatas eredmenye az, hogy nem elegge.
De en mas rogvaloban elek.
Nehéz azért népszavazáson 50+ százalékos részvételt elérni. (szerintem)
Ebben a tekintetben önszopatás volt aki kitalálta, "mi lenne ha ezentúl" 50% kellene hozzá.
Parlamenti szavazásokon szokott lenni 50%+os részvétel...

Azért az is bicskanyitogató ahogy az EU-s politikusok reagálnak az eredményre.
Nekik csak az számít, hogy érvénytelen jogilag, az, hogy valójában a 98% VALAMIRE szavazott az nem számít.
Az a baj, hogy pont ennyire telibeszarják az emberek véleményét nyugatabbra is.
Dani!
Nekem, mint tudatlannak, áruld már el, pontosan mit is jelent ez az eu-s betelepítési kvóta. Kiket, honnan és mennyit?
Az apa férfi, a rezsi nő!

4D4M
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1587
Csatlakozott: 2014.02.01. 23:43

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: 4D4M » 2016.10.03. 14:14

rdaneelolivaw írta: Nehéz azért népszavazáson 50+ százalékos részvételt elérni. (szerintem)
Ebben a tekintetben önszopatás volt aki kitalálta, "mi lenne ha ezentúl" 50% kellene hozzá.
Parlamenti szavazásokon szokott lenni 50%+os részvétel...

Azért az is bicskanyitogató ahogy az EU-s politikusok reagálnak az eredményre.
Nekik csak az számít, hogy érvénytelen jogilag, az, hogy valójában a 98% VALAMIRE szavazott az nem számít.
Az a baj, hogy pont ennyire telibeszarják az emberek véleményét nyugatabbra is.
Hát hallod...ha megkérdeznél bárkit, aki nem érintett hogy mi a véleménye egy példátlan pénzszórással megalapozott érvénytelenül végződő népszavazásról, ami nem létező dologról kérdezett...szerintem kb 98%-ban röhögnének pofán (: Szóval egész visszafogottan reagáltak.

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: mudd » 2016.10.03. 14:16

A fidesz nem tudta, hogy 50% a limit?
A szavazok legnagyobb resze ugy dontott, hogy nem megy el. Ezt miert nem respektalod?

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.10.03. 14:32

Mert ok masra biztak a dontest es elfogadjak a tobbseg velemenyet

Soha nincs 100 szazalek reszvetel ertelmes kerdeseknel sem. Most olyat akarnak ill. akartok szamon kerni ami szinte soha nem kovetkezett be.

Avatar
idarpidi
AutoGP vezető
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2013.12.20. 22:32
Mi vagy?: Közöd?
Tartózkodási hely: Föld bolygó

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: idarpidi » 2016.10.03. 14:33

rdaneelolivaw írta:
mudd írta:Nekem ugy tunik, a nepszopatas eredmenye az, hogy nem elegge.
De en mas rogvaloban elek.
Nehéz azért népszavazáson 50+ százalékos részvételt elérni. (szerintem)
Ebben a tekintetben önszopatás volt aki kitalálta, "mi lenne ha ezentúl" 50% kellene hozzá.
Parlamenti szavazásokon szokott lenni 50%+os részvétel...

Azért az is bicskanyitogató ahogy az EU-s politikusok reagálnak az eredményre.
Nekik csak az számít, hogy érvénytelen jogilag, az, hogy valójában a 98% VALAMIRE szavazott az nem számít.
Az a baj, hogy pont ennyire telibeszarják az emberek véleményét nyugatabbra is.
nem 98% hanem 43,3% akiknek a többsége azt sem tudja miről szavazott
és az 56,7% is telibeszarja azt aki képes volt elmenni
Brno, Sunday, July 18, 1971
1 Janos DRAPAL HUN Yamaha 57'43.500
2 Lazlo SZABO HUN Yamaha +39.700
3 Jarno SAARINEN FIN Yamaha +2'01.700

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: mudd » 2016.10.03. 14:40

A nemszavazok nem a kerdesre valaszoltak, hanem a kerdezore. Ennyi. Nem kertek a kormany onfenyezo kerdesebol. Es nincsen de. Az van, ami. Taccsra rugtak a lasztit. Persze a kormany csinalhat uj nepszivatast, mert miert ne.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2016.10.03. 14:42

nikotin írta:Dani!
Nekem, mint tudatlannak, áruld már el, pontosan mit is jelent ez az eu-s betelepítési kvóta. Kiket, honnan és mennyit?
Kérdezd meg Junkert. :)
Van elképzelésem róla, hogy ez mit is akar jelenteni de kizárt, hogy meg tudják valósítani.

Gondolom az EU-s országok gazdasági erejét (és tűrőképességét) figyelembe véve, az illegálisan bevándorló gazdasági migránsokat szétterítenék egy bizonyos szorzó alapján.
PL. 100 az egész, ebből Németország kapna 20%-ot, Franciaország 8%-ot, stb... stb... itt a keleti blokkban pedig 1-2% lenne ez az érték.
Tehát ha bejött 2 millió, akkor idebasznak 20-30 000 migráncsot.
Ahogy növekedne az illegális migráció, úgy telítődne a szorzó alapján az összes EU-s állam, egy előre meghatározott értéke szerint.

De a valóságban ez megvalósíthatatlan szerintem.
Egyrészt a bevándorlókat nehéz korlátozni, mert folyamatosan megszöknek a táborokból is, a másik pedig az, hogy itt a keleti blokkban jóval agresszívabb ellenállásba ütközhet egy ilyen betelepítés a helyi lakosság körében.
Ha a skandinávoknál és a németeknél gyújtogatnak, akkor elképzelni sem tudom, hogy itt mi lenne nagy számú táborok/migrácsok esetén. :)
A románoknál a székelyek szerintem vasvillára hánynák őket.

4D4M
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1587
Csatlakozott: 2014.02.01. 23:43

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: 4D4M » 2016.10.03. 14:47

...
éés az nem volt még sosem gyanús, hogy miért csak elképzelésed van róla, ahelyett, hogy szembejött volna valami szabatos leírás?

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2016.10.03. 14:59

4D4M írta:...
éés az nem volt még sosem gyanús, hogy miért csak elképzelésed van róla, ahelyett, hogy szembejött volna valami szabatos leírás?
Ezzel a kifejezéssel csak dobálóznak itthon és nyugatabbra is.
Nem hiszem, hogy létezik pontos leírás róla sem itt, sem másutt.
Igaz, nem is kerestem. (soha)

Dublini egyezmény van érvényben - de tudtommal senki nem tartja be.
Nincs ami alapján be lehetne tarta(t)ni.
Viszont ez utóbbi végett elméletben a peremvidéken gyülekezne a migráncs-sereg a visszatoloncolások miatt. :)

Eleve a nagyüzemi kitoloncolás, avagy az emberek összefogdosása sem működne szerintem.
Ezek már bejöttek, és itt is fognak maradni - ha teccik' ha nem.
Ráadásul aki bejutott a schengeni övezetbe, az oda megy/mászkál ahova csak akar. Papírok hijján legalábbis amíg nem igazoltatják, nem állítják elő.

Abban csak bízni tudok, hogy nálunk nem fog elharapózni ez a kórság.

4D4M
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1587
Csatlakozott: 2014.02.01. 23:43

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: 4D4M » 2016.10.03. 15:14

rdaneelolivaw írta: Ezzel a kifejezéssel csak dobálóznak itthon és nyugatabbra is.
Nem hiszem, hogy létezik pontos leírás róla sem itt, sem másutt.
Igaz, nem is kerestem. (soha)

Dublini egyezmény van érvényben - de tudtommal senki nem tartja be.
Nincs ami alapján be lehetne tarta(t)ni.
Viszont ez utóbbi végett elméletben a peremvidéken gyülekezne a migráncs-sereg a visszatoloncolások miatt. :)

Eleve a nagyüzemi kitoloncolás, avagy az emberek összefogdosása sem működne szerintem.
Ezek már bejöttek, és itt is fognak maradni - ha teccik' ha nem.
Ráadásul aki bejutott a schengeni övezetbe, az oda megy/mászkál ahova csak akar. Papírok hijján legalábbis amíg nem igazoltatják, nem állítják elő.

Abban csak bízni tudok, hogy nálunk nem fog elharapózni ez a kórság.
Úgy gondolod a modernkori bürokrácia fellegvárában a "nem létezik pontos leírás" elő szokott fordulni?
Nos, azért nem találkoztál még ilyesmivel, mert nincs. A kvóta menekültkérelmek elbírálásáról szól. Tehát a minielnökünk azt írta alá nagyjából, hogy 1294 emberről, aki a frontországokban van, megállapítjuk, hogy jogosult-e menekültstátuszra. A többi már fikció. Örülök, hogy segíthettem (:

4D4M
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1587
Csatlakozott: 2014.02.01. 23:43

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: 4D4M » 2016.10.03. 15:19

fun fact: ha az európában élő 20-30 millió muszlimnak kedve szottyanna mindenféle jogi következmény nélkül az eu szabályai szerint beköltözhetne a szomszédodba (:

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2016.10.03. 15:22

4D4M írta:
rdaneelolivaw írta: Ezzel a kifejezéssel csak dobálóznak itthon és nyugatabbra is.
Nem hiszem, hogy létezik pontos leírás róla sem itt, sem másutt.
Igaz, nem is kerestem. (soha)

Dublini egyezmény van érvényben - de tudtommal senki nem tartja be.
Nincs ami alapján be lehetne tarta(t)ni.
Viszont ez utóbbi végett elméletben a peremvidéken gyülekezne a migráncs-sereg a visszatoloncolások miatt. :)

Eleve a nagyüzemi kitoloncolás, avagy az emberek összefogdosása sem működne szerintem.
Ezek már bejöttek, és itt is fognak maradni - ha teccik' ha nem.
Ráadásul aki bejutott a schengeni övezetbe, az oda megy/mászkál ahova csak akar. Papírok hijján legalábbis amíg nem igazoltatják, nem állítják elő.

Abban csak bízni tudok, hogy nálunk nem fog elharapózni ez a kórság.
Úgy gondolod a modernkori bürokrácia fellegvárában a "nem létezik pontos leírás" elő szokott fordulni?
Nos, azért nem találkoztál még ilyesmivel, mert nincs. A kvóta menekültkérelmek elbírálásáról szól. Tehát a minielnökünk azt írta alá nagyjából, hogy 1294 emberről, aki a frontországokban van, megállapítjuk, hogy jogosult-e menekültstátuszra. A többi már fikció. Örülök, hogy segíthettem (:
Ez a lényeg, ezt valahogy a tisztelt kormány és az ellenzék sem fogta meg. Nem magyarázták el közérthetően.
S a nép, az istenadta nép,
Ha oly boldog-e rajt’
Mint akarom, s mint a barom,
Melyet igába hajt?
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2016.10.03. 15:26

4D4M írta:fun fact: ha az európában élő 20-30 millió muszlimnak kedve szottyanna mindenféle jogi következmény nélkül az eu szabályai szerint beköltözhetne a szomszédodba (:
Szerencsére ezt már anyagi okok miatt sem tudják megtenni.

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: High-End » 2016.10.03. 15:39

mudd írta:A nemszavazok nem a kerdesre valaszoltak, hanem a kerdezore. Ennyi. Nem kertek a kormany onfenyezo kerdesebol. Es nincsen de. Az van, ami. Taccsra rugtak a lasztit. Persze a kormany csinalhat uj nepszivatast, mert miert ne.
Ennyi Orbán szimpatizáns van? (:n

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: mudd » 2016.10.03. 15:49

A nemzeti birkaszamlalo hivatal szerint igen.
De Pistam, szerinted mirol szolt ez a tortenet?

Avatar
Gyilok
gokartos
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2014.01.03. 11:32
Mi vagy?: Gitárnyűvész

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Gyilok » 2016.10.03. 16:26

Azért tök jó, hogy megy a vita a buzeráns orbán és csapatáról amikor elég nagy gáz van. Ki kell menni a határhoz és egyből könnyebben megy a szavazás. Könnyű a szobából a tévét meg a netet bámulva osztani az észt, Vannak katona cimborák akik kint voltak. Nem hiszem el, hogy itt nincs tapasztalata senkinek ezzel a sztorival kapcsolatban. Hozzáteszem elejében úgy voltam vele, ha nekem kellene menekülnöm innen mert üldöznek nem esne jól, ha visszahajtanának erőnek erejével.

4D4M
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1587
Csatlakozott: 2014.02.01. 23:43

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: 4D4M » 2016.10.03. 16:54

(Ebben a játékban a kiskatonák és rendőrök a cirkuszi tápláléklánc ugyanazon fokán vannak mint mi, majmok. Abból ami látszik - ezügyben, teljesen lojálisan és profin végzik a rájuk bízott munkát a megbízójuk 0 megbecsülése mellett is. Túlkapásokat nem lehet elkerülni, de egy rossz szavam nincs rájuk és csak megemelem a kalapom.)

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2016.10.03. 19:03

Orbán facséjén szemezgetek... :pf03

"Köszönjük, Kedves Miniszter Elnök Úr! Köszönjük elkötelezettségét, elszántságát, töretlen bizalmát Választóiban. Ön az egyetlen a világon, aki: mert szembe menni az árral, az EU-val. Ezek Történelmi Pillanatok! Mint, Zrinyi annak idején, Maréknyi Csapatával, Elkötelezett Választóival vállalta fel, ment neki a vad oroszlánnak. Az Ön neve örökre be került a Halhatatlanok Táborába.
Ezért kérem az Urat, az ÉN Istenemet, hogy segítse a továbbiakban is. Erőt, egészséget kívánok Önnek, Kedves Családjának, Segítőinek. A munka zöme, még hátra van, szükség lesz az erőre, kitartásra. Mi Ön mellett állunk.

Isten áldja Orbán Viktort,és segítse Őt és mindannyiunkat, hogy a sok külső és belső ellenség ellenében is megmeneküljünk!

Aki otthon maradt az Embernek és Magyarnak is ócska!

És azt ismeritek, hogy Orbán bemegy a kocsmába, és
- Csapos! Ez magának egy korsó sör? Szemmel láthatólag félig sincs megtöltve..
- Na és?! Amit viszont belecsapoltam, annak több mint 98%-a sör!

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2016.10.03. 19:08

4D4M írta:
rdaneelolivaw írta: Ezzel a kifejezéssel csak dobálóznak itthon és nyugatabbra is.
Nem hiszem, hogy létezik pontos leírás róla sem itt, sem másutt.
Igaz, nem is kerestem. (soha)

Dublini egyezmény van érvényben - de tudtommal senki nem tartja be.
Nincs ami alapján be lehetne tarta(t)ni.
Viszont ez utóbbi végett elméletben a peremvidéken gyülekezne a migráncs-sereg a visszatoloncolások miatt. :)

Eleve a nagyüzemi kitoloncolás, avagy az emberek összefogdosása sem működne szerintem.
Ezek már bejöttek, és itt is fognak maradni - ha teccik' ha nem.
Ráadásul aki bejutott a schengeni övezetbe, az oda megy/mászkál ahova csak akar. Papírok hijján legalábbis amíg nem igazoltatják, nem állítják elő.

Abban csak bízni tudok, hogy nálunk nem fog elharapózni ez a kórság.
Nos, azért nem találkoztál még ilyesmivel, mert nincs. A kvóta menekültkérelmek elbírálásáról szól. Tehát a minielnökünk azt írta alá nagyjából, hogy 1294 emberről, aki a frontországokban van, megállapítjuk, hogy jogosult-e menekültstátuszra. A többi már fikció. Örülök, hogy segíthettem (:
Tegyük fel, hogy minden országban elutasítják az összes kérelmet, akkor mi történik? Erről tudni valamit?

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2016.10.03. 20:19

Phoebe írta:Orbán facséjén szemezgetek... :pf03

"Köszönjük, Kedves Miniszter Elnök Úr! Köszönjük elkötelezettségét, elszántságát, töretlen bizalmát Választóiban. Ön az egyetlen a világon, aki: mert szembe menni az árral, az EU-val. Ezek Történelmi Pillanatok! Mint, Zrinyi annak idején, Maréknyi Csapatával, Elkötelezett Választóival vállalta fel, ment neki a vad oroszlánnak. Az Ön neve örökre be került a Halhatatlanok Táborába.
Ezért kérem az Urat, az ÉN Istenemet, hogy segítse a továbbiakban is. Erőt, egészséget kívánok Önnek, Kedves Családjának, Segítőinek. A munka zöme, még hátra van, szükség lesz az erőre, kitartásra. Mi Ön mellett állunk.

Isten áldja Orbán Viktort,és segítse Őt és mindannyiunkat, hogy a sok külső és belső ellenség ellenében is megmeneküljünk!

Aki otthon maradt az Embernek és Magyarnak is ócska!

És azt ismeritek, hogy Orbán bemegy a kocsmába, és
- Csapos! Ez magának egy korsó sör? Szemmel láthatólag félig sincs megtöltve..
- Na és?! Amit viszont belecsapoltam, annak több mint 98%-a sör!
(:u

Viszont elkapott a HÉV, és én is szemezgetek.

Nálam ez visz mindent: "Végül, mindenkitől kérj bocsánatot, hogy a sok hazudozásotokkal, csúsztatásotokkal, mellébeszéléseitekkel arra kényszerítettétek a kormányt, hogy plusz 10 milliárd adóforintot elköltsön a kampányra, hogy világossá tegye, mi a helyes gondolkodás iránya. Ebből a pénzből, ami nagyságát illetően egy szemmel tátható összeg, sok segítséget lehetett volna nyújtani a rászorulóknak, fel lehetett volna újítani egy kórházat és sok minden okos dologra el lehetett volna költeni. Ezt is kiloptátok az ország zsebéből."
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2016.10.03. 20:46

nikotin írta:"Ebből a pénzből, ami nagyságát illetően egy szemmel tátható összeg, sok segítséget lehetett volna nyújtani a rászorulóknak, fel lehetett volna újítani egy kórházat és sok minden okos dologra el lehetett volna költeni."
Oda lehetne adni a migráncsoknak költőpénzként, vagy a cigányoknak segílyként...
A lényeg, hogy ne kelljen dolgozni érte csak valakinek adják oda. (:v

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2016.10.03. 21:06

rdaneelolivaw írta:
nikotin írta:"Ebből a pénzből, ami nagyságát illetően egy szemmel tátható összeg, sok segítséget lehetett volna nyújtani a rászorulóknak, fel lehetett volna újítani egy kórházat és sok minden okos dologra el lehetett volna költeni."
Oda lehetne adni a migráncsoknak költőpénzként, vagy a cigányoknak segílyként...
A lényeg, hogy ne kelljen dolgozni érte csak valakinek adják oda. (:v
Legalább értelmezted volna. Tied az első "Kósa-díj".

Más.

Olvasgatok kommenteket és azt látom, sikerült ismét árkot ásni.
Több ismerős, ismeretlen, ROKON(!) írja, hogy aki nem ment el, igennel vagy érvénytelenül szavazott, az törölje az ismeretséget, mert többé nem ismerőse.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2016.10.03. 21:13

nikotin írta:Olvasgatok kommenteket és azt látom, sikerült ismét árkot ásni.
Több ismerős, ismeretlen, ROKON(!) írja, hogy aki nem ment el, igennel vagy érvénytelenül szavazott, az törölje az ismeretséget, mert többé nem ismerőse.
Facebook színvonal. Mire számítasz? :)
A többség ilyen gyökér aki regelve van, tisztelet a kivételnek persze.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rdaneelolivaw 2016.10.03. 21:16-kor.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2016.10.03. 21:15

Egy újabb kósa-gyöngyszem. Dani figyelj, tanulj! :mosoly:

[media]https://youtu.be/V4hwCK7QGNQ[/media]
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2016.10.03. 21:17

rdaneelolivaw írta:
nikotin írta:Olvasgatok kommenteket és azt látom, sikerült ismét árkot ásni.
Több ismerős, ismeretlen, ROKON(!) írja, hogy aki nem ment el, igennel vagy érvénytelenül szavazott, az törölje az ismeretséget, mert többé nem ismerőse.
Facebook színvonal. Mire számítasz? :)
A többség ilyen gyökér aki regelve van, tisztelet a kivételnek persze.
Nem akarlak elkeseríteni de mindenhol ahol híreket lehet kommentelni ez a színvonal.

Lezárt