Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Politika mentes beszélgetések a mindennapokról
4D4M
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1587
Csatlakozott: 2014.02.01. 23:43

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: 4D4M » 2018.04.09. 07:32

rdaneelolivaw írta: Kormányváltó hangulatot érzékelsz? :)
Hol? Merre?
Ezzel még tartozom: igazad volt, tévedtem.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2018.04.09. 07:33

Ecet írta:Valóban nem. Győrben biztosan nem volt köze a magas fidesz szavazatoknak ehhez...
Nagy hiba volt nem belevenni az ellenzéki kampányokba.
Talán a Jobbik volt az egyetlen aki VALAMENNYIRE hangsúlyozta, hogy "ők bizony nem, sőt..."

A többiek?
?
?

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2018.04.09. 07:48

Ecet írta:Főleg Gyurcsánytól, aki még haza is vitte őket anno...
A DK-nál pont mindegy szerintem.
Ez egy kripto-eszdéeszes tömörülés az összes agyhalottjával együtt.
Nem fog sosem többet összekalapozni 5-6%-nál, de ennyi mindig meglesz nekik.

Az a rohadt nagy gond, hogy az ellenzéki összefosásban benne voltak, tehát a többi párt/politikus közösséget vállal(t)! ezzel a fasszal.
Innentől kezdve egy elég nagyszámú szavazónál kiverik a biztosítékot.

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: mudd » 2018.04.09. 07:49

nikotin írta:Azért az számomra továbbra is gáz, hogy egyéniben a fityisz 48,52%-kal vitt 86% mandátumot.
mert kibaszosra van csinalva a valasztasi rendszer. ha lenne also es felso haz, akkor lenne ertelme az egyeninek - de igy nem, mert a magyar politikai rendszer part alapu.
(hillary is tobb szavazatot kapott osszesen mint trump, oszt megse. de mar bushnal is igy volt. ezert szamlalom azt, hogy minnel egyszerubb egy valasztasi rendszer, annal jobb - egy ember - egy szavazat - egy valasztasi kerulet, azzal tessenek ugyeskedni)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2018.04.09. 07:51

Jadrina, Ecet, Dani (ti írtatok nekem név szerint tegnap este óta).

Az egy dolog, hogy erősödtek a széljobbos pártok mindenhol, de mi újabb kibaszott kétharmadról beszélünk, ami sehol máshol Európában nincs. Ez az egyik.

A másik, hogy vidék alatt nem a Pécs, Debrecen, Győr szintű nagyvárosokat értem, hanem a falvakat és a kisebb településeket (de ezt írtam is, maximum nem figyeltetek).

Bárki bármit mondhat, azért ott lehetett érezni, hogy kurva nagy baj van, amikor a borsodi zsákfaluban élő néni azt mondta, hogy igaz, hogy két hete meghalt az unokám, mert nem ért ki a mentő, csak másfél óra alatt, de az országot fenyegető legnagyobb veszély akkor is a migránskérdés. Teljesen mindegy, ki mit hisz, ez döntött, ez a kibaszott agymosás.

Az idős, vidéki szavazók csináltak kétharmadot, mert Soros, migráns és kerítés. Brexit, magyar kiadásban. Úgyhogy én innentől nem is nagyon fogok hozzátenni a topikhoz a jövőben, mert nem nagyon tudnék mit. Elvesztettem az érdeklődésem és a demokrácia része, hogy elfogadom, hogy a magyar társadalom úgy érzi, erre van szüksége. Ettől még érteni soha nem fogom és talán tényleg jobb lesz nekem megint külföldön.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

4D4M
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1587
Csatlakozott: 2014.02.01. 23:43

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: 4D4M » 2018.04.09. 08:04

vollebak írta: Bárki bármit mondhat, azért ott lehetett érezni, hogy kurva nagy baj van, amikor a borsodi zsákfaluban élő néni azt mondta, hogy igaz, hogy két hete meghalt az unokám, mert nem ért ki a mentő, csak másfél óra alatt, de az országot fenyegető legnagyobb veszély akkor is a migránskérdés. Teljesen mindegy, ki mit hisz, ez döntött, ez a kibaszott agymosás.

Az idős, vidéki szavazók csináltak kétharmadot, mert Soros, migráns és kerítés. Brexit, magyar kiadásban. Úgyhogy én innentől nem is nagyon fogok hozzátenni a topikhoz a jövőben, mert nem nagyon tudnék mit. Elvesztettem az érdeklődésem és a demokrácia része, hogy elfogadom, hogy a magyar társadalom úgy érzi, erre van szüksége. Ettől még érteni soha nem fogom és talán tényleg jobb lesz nekem megint külföldön.
Ez talán csak a fele. Kellett még hozzá, hogy mostanra az összes lesajnált megyei hírforrás is az ő kezükben van a közmédiával együtt végtelen pénzzel. Nem lehet "hibáztatni", mert csak megvezetett emberek.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2018.04.09. 08:08

mudd írta:mert kibaszosra van csinalva a valasztasi rendszer. ha lenne also es felso haz, akkor lenne ertelme az egyeninek - de igy nem, mert a magyar politikai rendszer part alapu.
(hillary is tobb szavazatot kapott osszesen mint trump, oszt megse. de mar bushnal is igy volt. ezert szamlalom azt, hogy minnel egyszerubb egy valasztasi rendszer, annal jobb - egy ember - egy szavazat - egy valasztasi kerulet, azzal tessenek ugyeskedni)
Ennyi.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2018.04.09. 08:10

vollebak írta:Bárki bármit mondhat, azért ott lehetett érezni, hogy kurva nagy baj van, amikor a borsodi zsákfaluban élő néni azt mondta, hogy igaz, hogy két hete meghalt az unokám, mert nem ért ki a mentő, csak másfél óra alatt, de az országot fenyegető legnagyobb veszély akkor is a migránskérdés. Teljesen mindegy, ki mit hisz, ez döntött, ez a kibaszott agymosás.

Az idős, vidéki szavazók csináltak kétharmadot, mert Soros, migráns és kerítés. Brexit, magyar kiadásban. Úgyhogy én innentől nem is nagyon fogok hozzátenni a topikhoz a jövőben, mert nem nagyon tudnék mit. Elvesztettem az érdeklődésem és a demokrácia része, hogy elfogadom, hogy a magyar társadalom úgy érzi, erre van szüksége. Ettől még érteni soha nem fogom és talán tényleg jobb lesz nekem megint külföldön.
De épp ez az, hogy az emberek szerint nem fontosabb a mentő mint a migránskérdés.
(szerintem pedig mindkettő fontos, és most azon nem fogok agyalni melyik a fontosabb...)

Ezért felesleges külföldre menni.
Értelmes srác vagy, bármit megtehetsz itthon is. Eddig is így volt, ezután is így lesz.

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: High-End » 2018.04.09. 08:56

Útelágazás

[media]https://youtu.be/w-02OinJhVg[/media]

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: High-End » 2018.04.09. 09:15


Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2018.04.09. 09:36

na, szavaztam (anyám kérte) Jobbikra mindkettőn.
Remélem innentől vége a fideszbérencezésnek a topikban, bár sok reményem nincs. :D

Ami világos: akkor csalás volt mint a ház. Ismerőseim 80%a nem Fideszre tolt, legalábbis nem ezt hangoztatta, ehhez képest tükörsima volt. Vagy tényleg ilyen birka nép ez, akkor viszont mi a probléma? Ez kell és kész.

Bejött nekik, hogy a vidéki nagyvárosokban zsufolták fel a migráncsokat annó, ezek a városok stabil Fidesz szavazók. És bejött nekik a médiafölény is, meg a plakátrongálások, stb, gusztustalan, de azt gondolom hogy aki akart tájékozódni programról bármelyik pártról, az meg tudta tenni. A többség biztos nem akart..

Amin el kellene gondolkodni, az a csúnya dolog, amit már évekkel ezelőtt benyögtem ide, csúnya demokrácia-romboló önző gechi módon :D mégpedig, hogy aki nem adózik, az nem szavaz, vagy csak negyedrészt számít a szavazata (nyuggerek, munkanélküliek). Aki közszférás, tehát a közösből kapja a fizut, annak 50%-ban számít a szavazata. Csókolom. Döntsön már az a réteg, akinek van annyi sütnivalója hogy befizessen a közösbe, ergo egyszerűen tájékozottabb, vagy több esze van, mint a többinek, ennyi. És akkor a kampányban is kénytelenek lennének logikus dolgokat ajánlani, nem ilyeneket, hogy migrács, meg soros, meg ingyen víz-áram-vellany, meg 13. havi nyugdíj.. elmennek a picsába mind. Megjegyzem, a tudás alapú diszkrimináció az egyetlen diszkrimináció, ami a demokráciában is elfogadott (elvileg, mert ugye női kvóta van, meg roma program, de most ezeket hagyjuk), tehát simán át lehet tolni. Ez lenne igazán értelmes és demokratikus.

Most annyi a demokrácia, hogy beigérünk a leghülyébbeknek, mert ők vannak a legtöbben, akiknek az is elég az életben, hogy vehetik a lidliben a szénhidrátot, majd otthon magukba tömhetik. Lófasz ez, nem demokrácia.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára carlos78 2018.04.09. 09:42-kor.
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2018.04.09. 09:39

Nagyon nagy baj ez a 2/3. Csak remelni lehet, hogy nem marad meg. Talan ha Szel forditana a korzetet

Az naiv dolog lenne a reszunkrol ha felteteleznenk, hogy elni tudnak ezzel a legetoseggel visszaeles helyett plane most. Jobb lett volna ha koalicios kenyszerbe kerulnek es megkapjak az lmp vagy jobbikot tarsnak. Titkon az elsoben rremenykedtem mivel azt tudjuk hiaba igergetnek barmit ugyis osszealltak volna.

De egy enyhe nyeres is jobb lett volna ennel mert talan mashogyan csinaltak volna tovabb. Ez egy kiszamithatatlan jovot hoz most, tartok tole

Persze en mashogyan latom kisse a dolgokat mint itt a fo ellenzeki sodor es alapvetoen az se bajom, hogy maradtak de ennek a vegeredmenynek nem tudok orulni.

Talan majd felvidit ha meglatom valamelyik kedvencemet de oszinten mar rohogni se biztos, hogy tudok rajtuk

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2018.04.09. 09:49

Kimi kúrta el a tegnapi napot.
2/3 fidesz + kettős ferka győzelem

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2018.04.09. 10:03

Ecet írta:Utoljára mg egyszer leírom:

Amíg Gyurcsány Ferenc nem kotródik el egyszer és mindenkorra, addig fidesz 2/3 lesz. Senkinek nem hiányzik még egyszer 2008/2009.
Igazad van szerintem. Így ha a fidesz helyében lennék és bármi lenne a kezemben amivel börtönbe mehet ez a féreg (szerintem van nekik) akkor megzsarolnám hogy eszébe ne jusson eltűnni.
Na nem mintha azthinném hogy amúgy el akarna tűnni ez a fasz.

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: High-End » 2018.04.09. 10:05

Schumixx írta:Igazad van szerintem. Így ha a fidesz helyében lennék és bármi lenne a kezemben amivel börtönbe mehet ez a féreg (szerintem van nekik) akkor megzsarolnám hogy eszébe ne jusson eltűnni.
Na nem mintha azthinném hogy amúgy el akarna tűnni ez a fasz.
2004. szeptember

A Népszabadság értesülései szerint Siófokon elhangzott, hogy Gyurcsány Ferenc "lottóötös" a Fidesznek, mivel egyes közvélemény-kutatások szerint nemcsak a jobboldalon, hanem a balközépen is jelentős az elutasítottsága.

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2018.04.09. 10:06

Bandee írta:Nagyon nagy baj ez a 2/3. Csak remelni lehet, hogy nem marad meg. Talan ha Szel forditana a korzetet

Az naiv dolog lenne a reszunkrol ha felteteleznenk, hogy elni tudnak ezzel a legetoseggel visszaeles helyett plane most. Jobb lett volna ha koalicios kenyszerbe kerulnek es megkapjak az lmp vagy jobbikot tarsnak. Titkon az elsoben rremenykedtem mivel azt tudjuk hiaba igergetnek barmit ugyis osszealltak volna.

De egy enyhe nyeres is jobb lett volna ennel mert talan mashogyan csinaltak volna tovabb. Ez egy kiszamithatatlan jovot hoz most, tartok tole

Persze en mashogyan latom kisse a dolgokat mint itt a fo ellenzeki sodor es alapvetoen az se bajom, hogy maradtak de ennek a vegeredmenynek nem tudok orulni.

Talan majd felvidit ha meglatom valamelyik kedvencemet de oszinten mar rohogni se biztos, hogy tudok rajtuk
Az lesz a következtetés hogy ha ez kell a népnek akkor ezt fogják kapni hatványozottan. Ez 2/3-ot ér.
És amúgy rettenetesen demoralizáló is azoknak is akik most először szavaztak, hiába mennek sokan én többet nem fogok az kurvaélet.

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: mudd » 2018.04.09. 10:08

carlos78 írta: Aki közszférás, tehát a közösből kapja a fizut, annak 50%-ban számít a szavazata. Csókolom. Döntsön már az a réteg, akinek van annyi sütnivalója hogy befizessen a közösbe, ergo egyszerűen tájékozottabb, vagy több esze van, mint a többinek, ennyi.
szoval egy (egyetemi) tanar szavazata... vagy orvosok is vannak meg allami szferaban, nem?
nem ugy lenne a legjobb, hogy aki tobb adot fizet (ja, belam, fizetsz-e te adot a abbol a tengerkurvasok fizetesedbol, es mennyit tudsz elugyeskedni belole?), az nagyobbat szavazhat.
- lorinc, itt a papir hogy mennyit adoztal, most elmesz szavazni.
- ma' megyek is. ja, kire?
- nyugi, mar csak egy nev van rajta.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2018.04.09. 10:18

Más.
A tél folyamán ki kellett cserélni a központi fűtés még meglévő vas csöveit. Az előbb voltam ezt leadni egy méh-telepen. Össz-vissz 7 kg volt.
Kaptam érte 371 bruttó forintot, amiből levontak 14 forint SZJA-t! Mi van?
A papíron ott van, hogy az akármilyen törvény értelmében a leadott rozsdás vascsövemből származó bevételem 25%-a jövedelemnek számít!
(:u (:u (:u

:pf02 :pf02 :pf02
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2018.04.09. 11:18

Bandee írta:Nagyon nagy baj ez a 2/3. Csak remelni lehet, hogy nem marad meg. Talan ha Szel forditana a korzetet

Az naiv dolog lenne a reszunkrol ha felteteleznenk, hogy elni tudnak ezzel a legetoseggel visszaeles helyett plane most. Jobb lett volna ha koalicios kenyszerbe kerulnek es megkapjak az lmp vagy jobbikot tarsnak. Titkon az elsoben rremenykedtem mivel azt tudjuk hiaba igergetnek barmit ugyis osszealltak volna.

De egy enyhe nyeres is jobb lett volna ennel mert talan mashogyan csinaltak volna tovabb. Ez egy kiszamithatatlan jovot hoz most, tartok tole

Persze en mashogyan latom kisse a dolgokat mint itt a fo ellenzeki sodor es alapvetoen az se bajom, hogy maradtak de ennek a vegeredmenynek nem tudok orulni.

Talan majd felvidit ha meglatom valamelyik kedvencemet de oszinten mar rohogni se biztos, hogy tudok rajtuk
Állítólag a német kisebbségi képviselő is (volt) fideszes, tehát 132 képviselő esetén is tudná hozni a fidesz a 2/3-os törvényeket.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: High-End » 2018.04.09. 11:27

Ha Putyin az amerikai választásokba bele tudott avatkozni, akkor ....? (:i

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2018.04.09. 11:30

carlos78 írta:na, szavaztam (anyám kérte) Jobbikra mindkettőn.
Remélem innentől vége a fideszbérencezésnek a topikban, bár sok reményem nincs. :D

Ami világos: akkor csalás volt mint a ház. Ismerőseim 80%a nem Fideszre tolt, legalábbis nem ezt hangoztatta, ehhez képest tükörsima volt. Vagy tényleg ilyen birka nép ez, akkor viszont mi a probléma? Ez kell és kész.

Bejött nekik, hogy a vidéki nagyvárosokban zsufolták fel a migráncsokat annó, ezek a városok stabil Fidesz szavazók. És bejött nekik a médiafölény is, meg a plakátrongálások, stb, gusztustalan, de azt gondolom hogy aki akart tájékozódni programról bármelyik pártról, az meg tudta tenni. A többség biztos nem akart..

Amin el kellene gondolkodni, az a csúnya dolog, amit már évekkel ezelőtt benyögtem ide, csúnya demokrácia-romboló önző gechi módon :D mégpedig, hogy aki nem adózik, az nem szavaz, vagy csak negyedrészt számít a szavazata (nyuggerek, munkanélküliek). Aki közszférás, tehát a közösből kapja a fizut, annak 50%-ban számít a szavazata. Csókolom. Döntsön már az a réteg, akinek van annyi sütnivalója hogy befizessen a közösbe, ergo egyszerűen tájékozottabb, vagy több esze van, mint a többinek, ennyi. És akkor a kampányban is kénytelenek lennének logikus dolgokat ajánlani, nem ilyeneket, hogy migrács, meg soros, meg ingyen víz-áram-vellany, meg 13. havi nyugdíj.. elmennek a picsába mind. Megjegyzem, a tudás alapú diszkrimináció az egyetlen diszkrimináció, ami a demokráciában is elfogadott (elvileg, mert ugye női kvóta van, meg roma program, de most ezeket hagyjuk), tehát simán át lehet tolni. Ez lenne igazán értelmes és demokratikus.

Most annyi a demokrácia, hogy beigérünk a leghülyébbeknek, mert ők vannak a legtöbben, akiknek az is elég az életben, hogy vehetik a lidliben a szénhidrátot, majd otthon magukba tömhetik. Lófasz ez, nem demokrácia.
Teljesen egyetertek. Ugyanezt mondtam anyamnak tegnap. Fogatlan tudatlan gecik szavazata annyi er, mint barki mase, es sokan vannak, persze, hogy oket is kell hulyiteni. Nyilvan minden oldalnak megvannak a hulyei, de talan ha az ertelmesebbek dontesei lennenek hangsulyosabbak, akkor a kormany rajuk probalna meg inkabb hatni, es nem forditva. Mert azt ugye nyilvan mar ne is varjuk el, hogy x kormany szivbol es becsuletbol probaljon ertelmes es hazsnos dolgok fele tendalni.

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2018.04.09. 11:31

rdaneelolivaw írta:
Gúnyolódik a f**m.
"Mekkora komcsi szar Budapest, szégyellem magam.
Megint a vidék ment meg minket. "

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2018.04.09. 11:39

Rocco írta:
rdaneelolivaw írta:
Gúnyolódik a f**m.
"Mekkora komcsi szar Budapest, szégyellem magam.
Megint a vidék ment meg minket. "
Ment téged a tököm.
(:u
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: mudd » 2018.04.09. 11:42

High-End írta:Ha Putyin az amerikai választásokba bele tudott avatkozni, akkor ....? (:i
miert kene beavatkoznia? tovaris orban es a tobbi tovariscsi jol teljesitenek.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2018.04.09. 11:58

Rocco írta: "Mekkora komcsi szar Budapest, szégyellem magam.
Megint a vidék ment meg minket. "
Mszp vagy dk-ra vonatkozik ez.

Lezárt