Filmek

Politika mentes beszélgetések a mindennapokról
Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2018.10.13. 14:11

Végignéztem a videót, nekem nem az jön le amit te itt leírogattál.
Másképp értelmezzük... mint ahogy 1000 más dolgot is.
Mégegyszer, nem ismerem a faszit, sosem szimpatizáltam vele, most sem teszem.

Trvtrtrttrttrkrtrttvko undormány ember. 10000000000x bizonyította.
EGyátalán minek hívták meg a viszkist? Ebben sem ők hibáztak? :D

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2018.10.13. 14:17

rdaneelolivaw írta:
2018.10.13. 14:11
Végignéztem a videót, nekem nem az jön le amit te itt leírogattál.
Másképp értelmezzük... mint ahogy 1000 más dolgot is.
Mégegyszer, nem ismerem a faszit, sosem szimpatizáltam vele, most sem teszem.

Trvtrtrttrttrkrtrttvko undormány ember. 10000000000x bizonyította.
EGyátalán minek hívták meg a viszkist? Ebben sem ők hibáztak? :D
Látod, teljesen rossz kérdéseket teszel fel. Tvrtko a sokadszor is kiemelendő undormány, nem a bűnöző, fogyatékosokat bántalmazó, mai napig ebből élő állat. Wtf?

Minek ment el promózni? Kötelező megjelenni, felvenni a szereplésért járó gázsit, könyvet írni, celebműsorban szerepelni?

Lófaszt, pénzért csinálja, ti meg közben Tvrtkóztok. Eldobom az agyam tényleg.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2018.10.13. 14:27

vollebak írta:
2018.10.13. 14:17
Lófaszt, pénzért csinálja, ti meg közben Tvrtkóztok. Eldobom az agyam tényleg.
No akkor 1000-edszerre leírom mi a baj ezzel a fajta vitával amit képviselsz. :)
Ha valakire rosszat írunk akkor az a baj, hogy nem a másikat ítéljük el, pedig ő egy...
Ha éppen nem szólalunk fel valami mellett/ellen(?) akkor meg az a baj, sőt az biztos azért van mert nekünk nincs is ezzel bajunk, sőt kifejezetten tetszik nekünk. (:v

Amúgy neked is van igazságod nyilván a történetben, de csak és kizárólag ezen szemüvegen tudod ezt nézni.
A másik véleménye nem számít, vagy ha nincs is neki akkor gyorsan gyártasz egyet. És természetesen le is irod, hogy "biztos erről azt gondolod, hogy..."
Rohadt fárasztó ez Ricsi, hidd el. :)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2018.10.13. 14:46

rdaneelolivaw írta:
2018.10.13. 14:27
vollebak írta:
2018.10.13. 14:17
Lófaszt, pénzért csinálja, ti meg közben Tvrtkóztok. Eldobom az agyam tényleg.
No akkor 1000-edszerre leírom mi a baj ezzel a fajta vitával amit képviselsz. :)
Ha valakire rosszat írunk akkor az a baj, hogy nem a másikat ítéljük el, pedig ő egy...
Ha éppen nem szólalunk fel valami mellett/ellen(?) akkor meg az a baj, sőt az biztos azért van mert nekünk nincs is ezzel bajunk, sőt kifejezetten tetszik nekünk. (:v

Amúgy neked is van igazságod nyilván a történetben, de csak és kizárólag ezen szemüvegen tudod ezt nézni.
A másik véleménye nem számít, vagy ha nincs is neki akkor gyorsan gyártasz egyet. És természetesen le is irod, hogy "biztos erről azt gondolod, hogy..."
Rohadt fárasztó ez Ricsi, hidd el. :)
Akkor én is leírom sokadszor is: jóérzésű ember nem úgy működik, hogy két ellenszenves dolog kitárgyalásakor ráfeszül az ezerszer kisebb súlyú dologra és azon pörög, többszöri utalás után is, hogy hahó, a másikkal mi van.

Hogy még a minimális tisztesség alapján megkövetelhető szinten se térjen ki valaki egy Tvrtko vs Ambrus kérdésben Ambrusra, az nálam morális hiba. Ha egy beszélgetésben, amiben Tvrtko és Ambrus a két kérdéses egyén (ráadásul ti csináltatok ebből is vs kérdést), és nem Ambrus a fontosabban kiemelendő rohadék sokadjára sem, az akárhogy csűröd-csavarod, Dani, problémás attitűd.

Majd ha szóba kerül Tvrtko önmagában, az egy másik beszelhetes lesz. De amíg egy tetves bűnöző is ott van mellette, és ennek ellenére Tvrtko ellenszenves volta a téma úgy, hogy közben a bűnözőről egy rossz szó nem esik részetekről, az egyszerűen morális hiba, és igen, felmerül teljes joggal, hogy miért nem. Ezt bizonyítja az is, hogy látod, itt is van, aki relativizálja a bűnöző dolgait. Ezeket azért nehezemre esik elfogadni, hogy nem látod magadtól is, ennél sokkal intelligensebb vagy, Dani.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2018.10.13. 14:51

Ecet írta:
2018.10.13. 14:33
rdaneelolivaw írta:
2018.10.13. 14:27

A másik véleménye nem számít, vagy ha nincs is neki akkor gyorsan gyártasz egyet. És természetesen le is irod, hogy "biztos erről azt gondolod, hogy..."
Rohadt fárasztó ez Ricsi, hidd el. :)
Az még fel sem tűnt neki, hogy Ambrus kezén egy Panerai van. (:n
Fejezd be, hogy a másik feje felett próbálsz összekacsintani valakivel, mintha az érintett ott sem lenne. Ha mondanivalód van, nekem címezd.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2018.10.13. 15:03

vollebak írta:
2018.10.13. 14:46
Akkor én is leírom sokadszor is: jóérzésű ember nem úgy működik, hogy két ellenszenves dolog kitárgyalásakor ráfeszül az ezerszer kisebb súlyú dologra és azon pörög, többszöri utalás után is, hogy hahó, a másikkal mi van.

Hogy még a minimális tisztesség alapján megkövetelhető szinten se térjen ki valaki egy Tvrtko vs Ambrus kérdésben Ambrusra, az nálam morális hiba. Ha egy beszélgetésben, amiben Tvrtko és Ambrus a két kérdéses egyén (ráadásul ti csináltatok ebből is vs kérdést), és nem Ambrus a fontosabban kiemelendő rohadék sokadjára sem, az akárhogy csűröd-csavarod, Dani, problémás attitűd.

Majd ha szóba kerül Tvrtko önmagában, az egy másik beszelhetes lesz. De amíg egy tetves bűnöző is ott van mellette, és ennek ellenére Tvrtko ellenszenves volta a téma úgy, hogy közben a bűnözőről egy rossz szó nem esik részetekről, az egyszerűen morális hiba, és igen, felmerül teljes joggal, hogy miért nem. Ezt bizonyítja az is, hogy látod, itt is van, aki relativizálja a bűnöző dolgait. Ezeket azért nehezemre esik elfogadni, hogy nem látod magadtól is, ennél sokkal intelligensebb vagy, Dani.
Csak Trvtrko dolgait ismerem, Ambrust nem.
Tudom ki ő, és, hogy miket követett el... kb ennyi. Azt is leírtam mi ezzel a baj.
Ennél ne várj többet... mert nincs személyes kontaktusom vele, de tulajdonképpen Trvrtrttvkkoooval sincs... viszont ő a csapból is folyik.

Ne akarj ennél többet.
Az amit leírtam fentebb, sajnos általánosságban is így látom, főleg a politikai szarságok végett.
Ne várd azt, hogy mindig egyezni fog a véleményem a tiéddel, általában pragmatikusabban közelítek meg mindent, Te elvekben. Ez nem baj, ezt elfogadom, csak fogadd el te is.

Pl ennyi erővel nem tehetem szóvá ami az általános iskolánkban történik? Csak mert az huszadrangú dolog Orbánék viselt dolgaihoz képest?
:)
Egyébként tényleg huszadrangú, de mi ebben élünk... ezt érezzük a bőrünkön.

2002 és 2009 között kb 100 tüntin vettem részt, nem lehet azt mondani, hogy leszartam volna mi van az országban.
Most csinálja más, nekem 2 gyerekem van, 1 feleség, 1 cég... nincs erre egy percem sem.
Ti jöttök. :)

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2018.10.13. 15:09

Jó rég le van töltve a film, asszony már megnézte.
Lehet nekem is kellene... :D

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2018.10.13. 15:16

rdaneelolivaw írta:
2018.10.13. 15:03
vollebak írta:
2018.10.13. 14:46
Akkor én is leírom sokadszor is: jóérzésű ember nem úgy működik, hogy két ellenszenves dolog kitárgyalásakor ráfeszül az ezerszer kisebb súlyú dologra és azon pörög, többszöri utalás után is, hogy hahó, a másikkal mi van.

Hogy még a minimális tisztesség alapján megkövetelhető szinten se térjen ki valaki egy Tvrtko vs Ambrus kérdésben Ambrusra, az nálam morális hiba. Ha egy beszélgetésben, amiben Tvrtko és Ambrus a két kérdéses egyén (ráadásul ti csináltatok ebből is vs kérdést), és nem Ambrus a fontosabban kiemelendő rohadék sokadjára sem, az akárhogy csűröd-csavarod, Dani, problémás attitűd.

Majd ha szóba kerül Tvrtko önmagában, az egy másik beszelhetes lesz. De amíg egy tetves bűnöző is ott van mellette, és ennek ellenére Tvrtko ellenszenves volta a téma úgy, hogy közben a bűnözőről egy rossz szó nem esik részetekről, az egyszerűen morális hiba, és igen, felmerül teljes joggal, hogy miért nem. Ezt bizonyítja az is, hogy látod, itt is van, aki relativizálja a bűnöző dolgait. Ezeket azért nehezemre esik elfogadni, hogy nem látod magadtól is, ennél sokkal intelligensebb vagy, Dani.
Csak Trvtrko dolgait ismerem, Ambrust nem.
Tudom ki ő, és, hogy miket követett el... kb ennyi. Azt is leírtam mi ezzel a baj.
Ennél ne várj többet... mert nincs személyes kontaktusom vele, de tulajdonképpen Trvrtrttvkkoooval sincs... viszont ő a csapból is folyik.

Ne akarj ennél többet.
Az amit leírtam fentebb, sajnos általánosságban is így látom, főleg a politikai szarságok végett.
Ne várd azt, hogy mindig egyezni fog a véleményem a tiéddel, általában pragmatikusabban közelítek meg mindent, Te elvekben. Ez nem baj, ezt elfogadom, csak fogadd el te is.

Pl ennyi erővel nem tehetem szóvá ami az általános iskolánkban történik? Csak mert az huszadrangú dolog Orbánék viselt dolgaihoz képest?
:)
Egyébként tényleg huszadrangú, de mi ebben élünk... ezt érezzük a bőrünkön.

2002 és 2009 között kb 100 tüntin vettem részt, nem lehet azt mondani, hogy leszartam volna mi van az országban.
Most csinálja más, nekem 2 gyerekem van, 1 feleség, 1 cég... nincs erre egy percem sem.
Ti jöttök. :)
Nem, félreértesz. Amikor az iskolában történtekről beszélsz, azt nem egy vs Orbán beszélgetésben teszed. Mert nem is tennéd, mert tudod, minek van nagyobb súlya a dolgok egészét tekintve.

Most meg ebben a fenti vitában úgy csinálsz, mintha nem tudnád. Pedig tudod nyilván, ezért írtam, hogy nem hiszem el, hogy nem ;)

A tüntik emlegetését hagyjuk. Szart sem ér az. Amikor ti kijártatok, az alapvetően jobboldali konzervatív magyar népléleknek megfelelő húrokat pengettetek nagy tömegekben. Én most minek menjek ki pár száz emberrel pár órára, hogy írjon róla a Pesti Srácok, aztán azon röhögjetek? Pontosan látom és tudom, hogy az, ami most van, megfelel a többségnek. Ezért mondtam, hogy én legalább őszinte vagyok a papíron ellenzéki pártokkal szemben, és elfogadtam, hogy háromszor egymás után csak akkor nyer választást egy párt, ha a többségnek az kell, amit gondolnak róluk és a tevékenységükről.

De éppen ezért nem érzek sorsközösséget a mai magyarság ezen többségi részével. Nem értek egyet a nézeteikkel, a gondolkodásukkal, de széllel szemben hugyozni is felesleges. Ez van, ezt dobta a gép - olyan országba és olyan korba születtem, amikor a legtöbb honfitársam a lehető legtávolabb áll tőlem a legtöbb dologban.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: Magic » 2018.10.13. 22:23

Ez a viszkis film egy kalap szar. Hálivúdi gang-bang-dirr-durr a panelok árnyékában, laza...

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2018.10.17. 19:27

Ezt néztem ma. Szerintem jó film:

https://port.hu/adatlap/film/mozi/artat ... vie-182964

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2018.10.30. 06:55

Elvileg tölthető a teljes évad.
Amúgy a legjobb magyar sotozat - jelenleg.

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2018.10.30. 08:10

Köszi, multheten néztem, akkor. Meg nem volt. Köszi.

Avatar
eniksz
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1001
Csatlakozott: 2013.12.27. 23:02
Mi vagy?: én vagyok

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: eniksz » 2018.11.03. 21:30

Bohém rapszódia. Néztétek?
Hát nem is tudom.....

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: trutya » 2018.11.03. 21:43

eniksz írta:
2018.11.03. 21:30
Bohém rapszódia. Néztétek?
Hát nem is tudom.....
nálam tervben van. nem annyira jó...?

a Sztálin halálát viszont ajánlom :D
Kép

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2018.11.03. 22:17

trutya írta:
2018.11.03. 21:43
eniksz írta:
2018.11.03. 21:30
Bohém rapszódia. Néztétek?
Hát nem is tudom.....
nálam tervben van. nem annyira jó...?

a Sztálin halálát viszont ajánlom :D
Állítólag nagyon szépít, idealizál, lényeges dolgokat megváltoztat a hatásvadászat kedvéért, ugyanakkor a cikis dolgok felett átsiklik, ha lehet hinni a kritikáknak. Engem érdekelne alapvetően, de ezek alapján félek, hogy nagyon elszúrták.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: trutya » 2018.11.04. 21:48

Phoebe írta:
2018.11.03. 22:17
Állítólag nagyon szépít, idealizál, lényeges dolgokat megváltoztat a hatásvadászat kedvéért, ugyanakkor a cikis dolgok felett átsiklik, ha lehet hinni a kritikáknak. Engem érdekelne alapvetően, de ezek alapján félek, hogy nagyon elszúrták.
köszi!
nem ismerem az igaz sztorit, pláne nem a szerelmi részeket (már ha vannak, csak hallottam fél füllel...) a zenei kibontakozása jobban érdekelne, de csak azzal, gondolom, nem lehetne eladni :D
egyszer nekiállok, aztán meglátjuk :)

Az első embert látta valaki? elég vegyes kritikákat lehet olvasni a kommentekben.
Kép

Avatar
eniksz
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1001
Csatlakozott: 2013.12.27. 23:02
Mi vagy?: én vagyok

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: eniksz » 2018.11.04. 21:56

trutya írta:
2018.11.03. 21:43
eniksz írta:
2018.11.03. 21:30
Bohém rapszódia. Néztétek?
Hát nem is tudom.....
nálam tervben van. nem annyira jó...?

a Sztálin halálát viszont ajánlom :D
Összeségében én azt mondom jó. De nálam a zene nagyot dob rajta.
Nem kell készpénznek venni amit látunk, valóság kicsit másképpen alakult. (Legalább is tudomásom szerint)
Kicsit furcsa a zenekar és közte lévő különbség. A zenekar "szentnek" van ábrázolva. Nem hiszem, hogy a nagy vad bulikban pláne az elején nem vettek részt mind. Azt sem hiszem, hogy minden akaratát csak úgy egyszerűen letolt a tagok torkán stb.
Nem akarok addig írni róla, amíg többen megnéznék még.

Avatar
eniksz
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1001
Csatlakozott: 2013.12.27. 23:02
Mi vagy?: én vagyok

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: eniksz » 2018.11.04. 22:00

Phoebe írta:
2018.11.03. 22:17
trutya írta:
2018.11.03. 21:43

nálam tervben van. nem annyira jó...?

a Sztálin halálát viszont ajánlom :D
Állítólag nagyon szépít, idealizál, lényeges dolgokat megváltoztat a hatásvadászat kedvéért, ugyanakkor a cikis dolgok felett átsiklik, ha lehet hinni a kritikáknak. Engem érdekelne alapvetően, de ezek alapján félek, hogy nagyon elszúrták.
Lényegében igen, a kritikának lehet hinni.
De nem mondanám elszúrtnak nagyon.
A zenekar tagjai állítólag nagyon belefolytak a dologba, szerintem ez érezhető is rajta.

Avatar
eniksz
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1001
Csatlakozott: 2013.12.27. 23:02
Mi vagy?: én vagyok

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: eniksz » 2018.11.05. 21:49

https://www.youtube.com/watch?v=JldqKviK0JE
Talán ez a kritika áll legközelebb az általm megfogalmazottakhoz a filmmel kapcsolatban.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2018.11.11. 00:39

eniksz írta:
2018.10.31. 22:10
Néztem mind a 3 évadot.
A vége szerintem sz@r. De nem írok semmit, még sokan meg akarják nézni.
Szar a vége.
Utolsó két rész szar.

Szerintem a harmadik évadot szállítani kellett a HBO-nak de csak 6 részre volt ötlet.
Kár érte, pedig ez a Tibi karakter zsír = lehetett volna még egy évadot építeni az ipsére.
Erre megjelenik a faszi az évad végén és csinálnak két fos, teljesen szürreális részt.

Nagyon nagy kár.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2018.11.11. 17:34

Betettem a töri topikba is, de szerintem itt is bőven elfér.

Ma 100 éve, hogy aláírták az első világháborút lezáró compiègne-i fegyverszüneti egyezményt. Ezzel hivatalosan is lezárultak a harcok a nyugati fronton. Az antant hatalmakat a francia Froch marsall képviselte, Németországot Matthias Erzberger pénzügyminiszter képviselte (érdekesség, hogy a szerződés aláírása után néhány évvel Erzbergert szélsőséges német nacionalisták meggyilkolták, a tetteseket pedig a fasiszta, későbbi magyar miniszterelnök Gömbös Gyula rejtegette egy ideig).

Az évforduló alkalmából a BBC 2 levetíti azt a fantasztikus filmet, amit Peter Jackson, a Gyűrűk Ura és a Hobbit filmek rendezője készített archív felvételekből. Digitális technológia segítségével újította fel és lassította le 24 képkocka/másodperces sebességre, valamint színeztette ki a százéves felvételeket, vagyis most először láthatjuk úgy a Nagy Háborút, ahogy annak idején a katonák is látták.

A végeredmény szó szerint lélegzetelállító lett. A film narrátorai első világháborús veteránok, akikkel a BBC még a hatvanas években készített interjúkat. Sőt, ahol az archív felvételeken szerepeltek beszélő emberek is, ott Jackson igazságügyi szájról olvasó szakértőket szerződtetett, hogy lejegyezzék, mi hangozhatott el, majd ezeket a szövegeket szinkronszínészekkel mondatta fel a képsorok alá, tehát a szereplőknek még hangot is adott.

Itt nézhetitek meg a trailert:

Ha pedig valakit érdekel az egész film és szeretné a tévés világpremiert nézni, az kattintson ide (szuper, HD minőségű stream, teljesen ingyenesen, csak a hirdetésblokkolót kell hozzá kikapcsolni): https://www.firstonetv.net/Live/United- ... /BBC-Two-5
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2018.11.12. 09:17

Jelentem, megnéztem a filmet. Arról, hogy milyen volt, csak annyit mondanék, hogy még most is teljesen a hatása alatt vagyok - és még leszek is egy darabig.

Ha valaki meg akarja érteni romantizálás és szentimentalizmus nélkül, milyen volt katonának lenni akkor, annak kötelező megnézni. Nem véletlen, hogy minden brit középiskolában a tananyag részeként levetítik. Tényleg soha nem született még korábban jobb és értékesebb mű a történelemnek erről a fejezetéről.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: Magic » 2018.11.12. 11:10

Peter Jackson féle profizmus. (:n

Felirat? Tudod kicsit töröm az angoltot. :)

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: Magic » 2018.11.12. 11:20

Viszont én még csak most jutottam el ideáig, pedig kockáknak kötelező darab. :D


Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2018.11.12. 12:59

Magic írta:
2018.11.12. 11:10
Peter Jackson féle profizmus. (:n

Felirat? Tudod kicsit töröm az angoltot. :)
Sajnos még nincs hozzá - sőt, az sem biztos, hogy lesz hivatalos majd. De nekiállok ma este megcsinálni, igyekszem 1-2 héten belül megcsinálni. Nem ígérem, hogy pontosan mikorra, mert elég sűrű napjaim vannak az új meló miatt, viszont ha van rá igény ( = te és mások is szívesen megnéznék, ha van felirat), az extra motivációt ad :)
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Lezárt