Fontos közlemény

Politika mentes beszélgetések a mindennapokról
Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Fontos közlemény

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.11.15. 00:48

Akkor jó, azt hittem valami baj van. Köszi

Nem olvasgatom azt a topikot mert trehány vagyok és nem tudnám tartani, hogy mindig mindenkit felköszöntsek. Így hát nem megyek arra.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Fontos közlemény

Hozzászólás Szerző: trutya » 2018.03.30. 22:43

Sziasztok!

jobb híján ide írok, végülis közérdekű :)
úgy alakult, hogy idén már biztosan elmegyünk Le Mansba megnézni a nagyfejű spanyolt meg akolumbiai tulkot, meg persze a többieket. a társasáf Brigiből, Gaborcból és belőlem állna. az autóban van még egy szabad hely, illetve a szállást is 4 főre (is) foglaltuk.

a program nagyjából a következő lenne:
- indulás június 10-én reggel (vasárnap), Bp-ről (de ha Győr felé valaki útbaesne, fel tudjuk venni útközben). vasárnap estére van szállás foglalva Nürnbergben (kis városnézés - a Norisring ott van, de amúgy is kurva jó város-)
- másnap reggel indulás tovább. 11-től 17-ig van szállás foglalva Le Mans mellett kb 40km-re.
- a visszaindulás 18-án (hétfőn) reggel, hétfő estére visszafelé Heidelberg mellett foglaltunk szállást (itt a hockenheimi pályát meg lehetne nézni, a város mellett). haza kedden (19-e) az esti órákban tervezünk érni.
- hétközben alapvetően a pályán lennénk, meg Le Mansban (a városban) vannak különféle programok, de egyik nap, valószínűleg kedden vagy szerdán, megnéznénk Párizst is (vonattal valószínűleg), de ez fakultatív program persze.

ha valaki érzi magában az erőt és van ideje/pénze/érdeklődése, várjuk szeretettel :)
mindennel együtt - költőpénzt nem számítva - nagyságrendileg 220e Ft körül kijönnénk fejenként.
a szállásokról tudok linket küldeni, illetve a költségeket pontosabban is ki tudom fejteni, már ami eddig biztos.

ha érdekel valakit a lehetőség, keressetek engem vagy Gábort privátban!
bertone, meg lehetne oldani, hogy pár hétig fenn maradjon ez a topik?
köszönöm!
Kép

TCat
gokartos
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:34

Re: Fontos közlemény

Hozzászólás Szerző: TCat » 2018.04.16. 15:31

Pont arra a hetre megyek haza :( pedig Montoya is indulo, most nezem basszuuuuuuuus

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Fontos közlemény

Hozzászólás Szerző: trutya » 2018.04.20. 16:36

TCat írta:
2018.04.16. 15:31
Pont arra a hetre megyek haza :( pedig Montoya is indulo, most nezem basszuuuuuuuus
nem tudod átszervezni a visszautad? és úgy még Montoyát is látnád... (nézheted helyettem is) :P :)
Kép

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Fontos közlemény

Hozzászólás Szerző: trutya » 2018.05.07. 15:56

köszi bertone, nem kell már rögzíteni a topikot. köszönöm a segítséget!
Kép

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Fontos közlemény

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2019.07.29. 17:11

Nem nyujtom hosszura, de azert nemikepp elbucsuznek. Lacit megkerestem, es megkertem, hogy toroljon, ami hamarosan elvileg meg is fog tortenni(illetve valoszinuleg csak deaktivalni fog). 2008 februar utan elhagyom a tarsasagot. Ha ritkan ide is jovok, szinte mindig csak felhuzom magam, ami nem normalis. Ennek nem igy kellene lennie. Ennek forrasa valoszinuleg egy egyvelege a forum jelenlegi allapotanak es az en szemelyes maganeleti problemaimnak. En sem ugy reagalok es viselkedek sokszor, ahogy azt kivulallokent elfogadhatonak talalnam. Ugyhogy arra a dontesre jutottam, hogy most arra "kenyszeritem" magam, hogy ne irhassak. Nem tartom kizartnak, hogy egyszer visszajovok, ha meg lesz hova, de akkor majd mas nevvel. Ezt a Roccot mar cikinek tartom. Ha lesz valami osszejovetel, vagy csak dumalnatok, aki akar, megtalal. Mindenkinek miden jot kivanok.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Fontos közlemény

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2019.07.29. 17:26

Rocco írta:
2019.07.29. 17:11
Nem nyujtom hosszura, de azert nemikepp elbucsuznek. Lacit megkerestem, es megkertem, hogy toroljon, ami hamarosan elvileg meg is fog tortenni(illetve valoszinuleg csak deaktivalni fog). 2008 februar utan elhagyom a tarsasagot. Ha ritkan ide is jovok, szinte mindig csak felhuzom magam, ami nem normalis. Ennek nem igy kellene lennie. Ennek forrasa valoszinuleg egy egyvelege a forum jelenlegi allapotanak es az en szemelyes maganeleti problemaimnak. En sem ugy reagalok es viselkedek sokszor, ahogy azt kivulallokent elfogadhatonak talalnam. Ugyhogy arra a dontesre jutottam, hogy most arra "kenyszeritem" magam, hogy ne irhassak. Nem tartom kizartnak, hogy egyszer visszajovok, ha meg lesz hova, de akkor majd mas nevvel. Ezt a Roccot mar cikinek tartom. Ha lesz valami osszejovetel, vagy csak dumalnatok, aki akar, megtalal. Mindenkinek miden jot kivanok.
Minden jót neked, kívánom, hogy rendeződjenek a magánéleti dolgaid.

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Fontos közlemény

Hozzászólás Szerző: mudd » 2019.07.29. 19:28

iszogatnak a szekelyek, az egyik fingik egy borzalmasat, egy negyed ora a mulva a masik:
- kend, maga fingott?
- nem e
- akko ki
- a rocco
- de a rocco itt sincs
- maj visszagyun

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Fontos közlemény

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2019.07.29. 21:02

Rocco írta:
2019.07.29. 17:11
Nem nyujtom hosszura, de azert nemikepp elbucsuznek. Lacit megkerestem, es megkertem, hogy toroljon, ami hamarosan elvileg meg is fog tortenni(illetve valoszinuleg csak deaktivalni fog). 2008 februar utan elhagyom a tarsasagot. Ha ritkan ide is jovok, szinte mindig csak felhuzom magam, ami nem normalis. Ennek nem igy kellene lennie. Ennek forrasa valoszinuleg egy egyvelege a forum jelenlegi allapotanak es az en szemelyes maganeleti problemaimnak. En sem ugy reagalok es viselkedek sokszor, ahogy azt kivulallokent elfogadhatonak talalnam. Ugyhogy arra a dontesre jutottam, hogy most arra "kenyszeritem" magam, hogy ne irhassak. Nem tartom kizartnak, hogy egyszer visszajovok, ha meg lesz hova, de akkor majd mas nevvel. Ezt a Roccot mar cikinek tartom. Ha lesz valami osszejovetel, vagy csak dumalnatok, aki akar, megtalal. Mindenkinek miden jot kivanok.
Szomorúan konstatálom. Minden jót neked!

:szom04
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Fontos közlemény

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2019.07.29. 22:26

Sok sikert a problémák rendezéséhez !

Lezárt