PC, Android, iOS és társai

Politika mentes beszélgetések a mindennapokról
t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: PC, Android, iOS és társai

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.11.24. 17:44

így van, arra kell... csak a 700 eft azért eléggé mellbe vágott...

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: PC, Android, iOS és társai

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.11.24. 18:33

t-oom írta:így van, arra kell... csak a 700 eft azért eléggé mellbe vágott...
Mi 700e forint?
A 27 colos, grafikus panellel ellátott, feltápolt iMac. :)

A legolcsóbb OSX-et natívan futtató masina a Mac-Mini. Bruttó 235e Ft.
A kolléga most vett olyat, DTP-re. Ha neki az jó, neked is jó abban biztos lehetsz.

7-800e forintért már majdnem fekete hengert veszel. :lol:

Kép

Nekem ez kéne... csak attól félek, hogy ha beruháznék egyre, egyből minuszba fordulna az áfa. :lol:

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: PC, Android, iOS és társai

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.11.24. 18:58

rdaneelolivaw írta:
t-oom írta:így van, arra kell... csak a 700 eft azért eléggé mellbe vágott...
Mi 700e forint?
A 27 colos, grafikus panellel ellátott, feltápolt iMac. :)

A legolcsóbb OSX-et natívan futtató masina a Mac-Mini. Bruttó 235e Ft.
A kolléga most vett olyat, DTP-re. Ha neki az jó, neked is jó abban biztos lehetsz.

7-800e forintért már majdnem fekete hengert veszel. :lol:

Kép

Nekem ez kéne... csak attól félek, hogy ha beruháznék egyre, egyből minuszba fordulna az áfa. :lol:
DTP...? az mit jelent...?

más gyártmányú monitort, egeret, billentyűzetet lehet hozzá csatlakoztatni...?

Intel Iris Graphics grafikus processzor...? ez elegendő lehet a CAD modellezéshez...? az oké. hogy a rendereléshez memória kell. de előtte modellezek...

ha így is fut CAD, akkor egész jónak tűnik ez az ár.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: PC, Android, iOS és társai

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.11.24. 19:21

t-oom írta:más gyártmányú monitort, egeret, billentyűzetet lehet hozzá csatlakoztatni...?
Intel Iris Graphics grafikus processzor...? ez elegendő lehet a CAD modellezéshez...? az oké. hogy a rendereléshez memória kell. de előtte modellezek...
ha így is fut CAD, akkor egész jónak tűnik ez az ár.
Persze.
De a billentyűzetből miért kell NEKED PC-s? Egér még OK, nekem is kétgombos Logitech egerem van a Mac-hez kötve.

Az Intel Irist nem ismerem.
Kérdés, hogy az ArchiCAD, vagy a rendszeren keresztül mi az ami segíti a modellezést?
Mi kell ehhez? Natív OpenGL támogatás hardware-esen?
Mert szerintem ma már sok kártya tudja ezt...

Akkor közelítsük meg másképp: a jelenlegi gépedben milyen VGA van, ami segíti a modellezést? :)
Vagy pontosabban... milyen pécével melózól?

Avatar
Button
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1590
Csatlakozott: 2013.12.23. 06:28
Mi vagy?: Butt & Gas elvakult

Re: PC, Android, iOS és társai

Hozzászólás Szerző: Button » 2014.11.24. 22:23

beszabadult Dani, mindenki kapaszkodjon :lol:
Kép

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: PC, Android, iOS és társai

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.11.24. 22:56

rdaneelolivaw írta:
t-oom írta:más gyártmányú monitort, egeret, billentyűzetet lehet hozzá csatlakoztatni...?
Intel Iris Graphics grafikus processzor...? ez elegendő lehet a CAD modellezéshez...? az oké. hogy a rendereléshez memória kell. de előtte modellezek...
ha így is fut CAD, akkor egész jónak tűnik ez az ár.
Persze.
De a billentyűzetből miért kell NEKED PC-s? Egér még OK, nekem is kétgombos Logitech egerem van a Mac-hez kötve.

Az Intel Irist nem ismerem.
Kérdés, hogy az ArchiCAD, vagy a rendszeren keresztül mi az ami segíti a modellezést?
Mi kell ehhez? Natív OpenGL támogatás hardware-esen?
Mert szerintem ma már sok kártya tudja ezt...

Akkor közelítsük meg másképp: a jelenlegi gépedben milyen VGA van, ami segíti a modellezést? :)
Vagy pontosabban... milyen pécével melózól?
a frissített asztali gépem most ilyen: https://app.box.com/s/z59msjj1ebhc7gzv9bqq

egyedül a videokártyát nem cseréltem, az 6 éves kártya. azt nem mondom, hogy nem döcög a séta... de ahhoz képest amilyen volt, így ezerszer jobb.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: PC, Android, iOS és társai

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.11.25. 10:02

Button írta:beszabadult Dani, mindenki kapaszkodjon :lol:
Biztos van valahol egy harapott alma tetoválása. (:v

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: PC, Android, iOS és társai

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.11.25. 10:05

t-oom írta:rettentően belassult a laptopom, létezik valami szoftver, amivel kideríthetném, hogy mitől... kb. nyár elején telepítettem újra a win 7-et... de van amikor gond nélkül fut, van amikor hihetetlen lassú.

előre is köszi...
Kezdjük az alapoknál. Feladatkezelőben látsz valamit ami terheli? explorer.exe, scvhost.exe ilyesmi nem pörög 99%-on? Ram nem szállt el?

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: PC, Android, iOS és társai

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.11.25. 11:00

Nekem az eszköz is fontos. :)
Terveznem kell időre, ha nincs kész a cucc akkor elveszíthetem az ügyfelet.

Feladatkezelő, virusírtó, cc-klíner és társai nálam nem fér bele az időbe.
Persze lehet pécével is, win alapon.
Általában ezektől a grafikusoktól szedem el könnyedén a megrendelőket, mert semmi nincs kész náluk időre. :)

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: PC, Android, iOS és társai

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.11.25. 11:03

Magic írta:
t-oom írta:rettentően belassult a laptopom, létezik valami szoftver, amivel kideríthetném, hogy mitől... kb. nyár elején telepítettem újra a win 7-et... de van amikor gond nélkül fut, van amikor hihetetlen lassú.

előre is köszi...
Kezdjük az alapoknál. Feladatkezelőben látsz valamit ami terheli? explorer.exe, scvhost.exe ilyesmi nem pörög 99%-on? Ram nem szállt el?
pillanatnyi állapot:
https://app.box.com/s/cnas4lsr5cs2jm12e7ae

firefoxon a rádió szól, + a fórum... kicsit soknak érzem a firefox RAM használatát...

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: PC, Android, iOS és társai

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.11.25. 11:05

rdaneelolivaw írta:Nekem az eszköz is fontos. :)
Terveznem kell időre, ha nincs kész a cucc akkor elveszíthetem az ügyfelet.

Feladatkezelő, virusírtó, cc-klíner és társai nálam nem fér bele az időbe.
Persze lehet pécével is, win alapon.
Általában ezektől a grafikusoktól szedem el könnyedén a megrendelőket, mert semmi nincs kész náluk időre. :)
ArchiCAD először Macre születik meg, utána készül Win-re... Az első munkahelyemen is Mac gépje volt a kolléganőmnek, Graphisoftosok adták el nekik...

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: PC, Android, iOS és társai

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.11.25. 11:33

t-oom írta:ArchiCAD először Macre születik meg, utána készül Win-re... Az első munkahelyemen is Mac gépje volt a kolléganőmnek, Graphisoftosok adták el nekik...
Emlékszem rá, még Classic OS-re írták meg. :) ARTLantis volt a külön renderelő szoftvere. :)

Félreértés ne essék...
Engem nem a PC hardware zavar, hanem maga a rendszer amit szarul futtatnak rajta.
Ha felnyalsz egy wint egy PC-re, a mai napig root adminként jelentkezel be mint user. :) Zsír.
Nem kell mondanom ugye, hogy kb. mit művelhetnek ilyenkor a kártevők a gépeddel...

Szerintem nem sokban különbözik a szakmánk olyan szinten, hogy milyen eszközre van szükségünk hozzá.
Nagyjából hasonló, sok-sok RAM, jó VGA és nagyon erős, lehetőleg sokmagos CPU(k). Nálam a VGA annyira nem fontos mint NEKED, de nem árt ha medg tudja faszán hajtani a nagy képernyőket és megfelelő maximális frissítéssel.
A most kijött 27 colos iMac képernyője 14 millió pixelből áll, ahhoz pl. elég jó VGA kell érzésem szerint. :)

DE.
Szerintem nálad sem a HW a gond, hanem a win. Elszemetelődik, széthullik, lelassul, elférgesedik - szintén belassul.
Nekem mindkettő van, van összehasonlítási alap. Elképzelni nem tudnám a munkámat win alapú számítógépen.
2 évig azon nyomultam 1993 óta... köszönöm elég volt. Nem stabíl rendszer.
És még ez nem is lenne baj, mert volt idő amikor meg tudtam csinálni, hogy mindig minden klappoljon - de ma már nincs idő rá.
Elvárom, hogy amit megveszek, az csont nélkül működjön - ha kell 4-5 évig is, borulás nélkül.

Azt nem értem annyira, hogy ez a szakmád, ezen a gépen dolgozol és kiakadsz 700e forint bruttó összegen. :)
Nem akarlak megbántani, de szerintem nem vagy egy olcsójános.
Deltával jársz, de 150 ezer forintos gépen dolgozol... Érted a bajomat? :)
EBAY-en vannak 2 éves MacPro-k, 12 magos XEON CPU-kkal, SSD-vel, jó VGA-val. 400e HUF.
Ezt kb. ugyanennyiért pakolod össze ha PC-t veszel alkatrészenként, a Mac meg még ennek tetejébe úgy néz ki mintha egy alu tömbből lenne kifaragva.
Nem egy olcsó, fröccsöntött fos.

Mondok egy másik példát.
2013-as MacPro (fekete henger)
Bruttó 900e-3 milla az ára, attól függ mit kérsz bele. A 900 rugós gépben van egy 4, 6, 8, 12 magos XEON cucc. Az a CPU önmagában 500e-1 millió ha csak úgy megveszed boltban.
Meg van benne duál AMD Fire PRO kártya 3 -5 GB-os. :lol:
Ezek munkagépek. Natív OSX-el.

Nekem van egy 2006-os MacProm is (alu, 4 magos Xeon CPU)... az a gép 3x lett frissítve az ujabb generációs OSX-ekkel.
Soha nem fagyott le, és soha nem borult meg a rendszer rajta.
Mindig kiszolgált. Nem egy mai csirke, de símán hozza azt a teljesítményt amit ma lehet egy consumer laptopban kapni kb. 100-120e forintért. :)
És az egy 8!!!!! éves MacPro.

Ecet, Balázs más tészta, ők IT-fronton dolgoznak... nekik az a jó ha minél többen szoptok a rendszerrel. :lol:

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: PC, Android, iOS és társai

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.11.25. 11:42

t-oom írta:firefoxon a rádió szól, + a fórum... kicsit soknak érzem a firefox RAM használatát...
Sajnos ez ilyen.
Oldalanként kb. 100 megával számolj.
Safarinál is ez megy Mac-en... megnéztem.

Azért egy mai weboldal nem olyan mint 10 éve. :)

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: PC, Android, iOS és társai

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.11.25. 11:58

ezt értem Dani, és hajlok is a MAc irányába, hogy legalább kipróbáljam... 5-6 évente új gépet kell vegyek, mert annyit fejlődik a CAD, hogy csak kínszenvedéssel tudok dolgozni. és ki nem állhatom, ha csak ülök a gép előtt, és arra várok, hogy végre elvégezze azt, amit szeretnék, hiszen már rég előrébb tarthatnék... az időm jelentős része rámegy arra, hogy várakozom a gépre...

azért ez így nem teljesen igaz, az asztali gépemre, az elmúlt egy évben 240 eft-ot költöttem, és a vga nem lett cserélve benne. 5-6 évente veszek új gépet 300-400 körüli áron. mivel jelenleg bővítettem a cégem, új alkalmazott, új iroda, sok volt a kiadás egyszerre, így most próbálok faragni... persze azt vágom, hogy a munkaeszközön nem szabad spórolni, mert megtérül... csak akkor erősnek érzem a 700 eft-ot.

felkeltette az érdeklődésem a mini, de ahhoz csak MAC kiegészítők csatlakoztathatók?

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: PC, Android, iOS és társai

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.11.25. 12:56

t-oom írta:felkeltette az érdeklődésem a mini, de ahhoz csak MAC kiegészítők csatlakoztathatók?
Akkor inkább most hagyd a picsába.
Várd meg amíg megint 400k-val bővítenél. (szerintem) :lol:

A helyedben vennék egy 2 éves MacPro-t az Ebay-ről, 12 magos XEON CPU, SSD, 16-32 GB RAM, általad választott VGA-val bővítve.
Jó a Mini, de az Apple idén először úgy gondolta, hogy ha már az a belépő szint, akkor az meg is látszódjék a HW-n. :)

Pl. csak kétmagos verzió van, alaplapra integrált :o (előzetesen kért) RAM mennyiséggel.
A kolléga a 2013-as verziót vette, bővíthető RAM-mal, 4 magos i7-es CPU-kkal bruttó 300k-ért. (16 GB RAM)
Az egy combos Mini... az új sajnos nem lett az, majdhogynem butítottak a HW-n.
Mac Mini Server volt a pontos neve. Megszüntetett termék.

Mekkora monitort használtok?

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: PC, Android, iOS és társai

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.11.25. 13:06

Ez itt alul pl. 4000 USD.
Pakold már össze ezt PC-alapra ennyi zsetonból. :lol:
----------------------------------------------------------------------------

- 3.5 GHz 6 Core Intel XEON E5-1650v2 CPU 256k of level 2 cache for each core and 12 MB of level 3 "Smart Cache".
- 12 GB of 1866 MHz DDR3 ECC SDRAM
- 256 GB PCI-e SSD
- dual AMD FirePro D500 GPU with 3 GB of GDDR5 memory each. :lol:
- 6 Thunderbolt 2 ports,
- HDMI 1.4 UltraHD port,
- 4 USB 3.0 ports
- Dual Gigabit Ethernet ports

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: PC, Android, iOS és társai

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.11.25. 13:25

t-oom írta:felkeltette az érdeklődésem a mini, de ahhoz csak MAC kiegészítők csatlakoztathatók?
Mire gondolsz?
PC-s egér és Monitor, külső hdd, ilyesmi?
Akkor a válaszom: nem, nem csak Apple cuccok köthetőek rá...

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: PC, Android, iOS és társai

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.11.25. 14:21

rdaneelolivaw írta:
t-oom írta:felkeltette az érdeklődésem a mini, de ahhoz csak MAC kiegészítők csatlakoztathatók?
Akkor inkább most hagyd a picsába.
Várd meg amíg megint 400k-val bővítenél. (szerintem) :lol:

A helyedben vennék egy 2 éves MacPro-t az Ebay-ről, 12 magos XEON CPU, SSD, 16-32 GB RAM, általad választott VGA-val bővítve.
Jó a Mini, de az Apple idén először úgy gondolta, hogy ha már az a belépő szint, akkor az meg is látszódjék a HW-n. :)

Pl. csak kétmagos verzió van, alaplapra integrált :o (előzetesen kért) RAM mennyiséggel.
A kolléga a 2013-as verziót vette, bővíthető RAM-mal, 4 magos i7-es CPU-kkal bruttó 300k-ért. (16 GB RAM)
Az egy combos Mini... az új sajnos nem lett az, majdhogynem butítottak a HW-n.
Mac Mini Server volt a pontos neve. Megszüntetett termék.

Mekkora monitort használtok?
nagyon beleültetted a bogarat a fülembe...

most ezzel szemezgetek: http://store.apple.com/hu/buy-mac/imac? ... tep=config

ezt kb jó lehetne... bár jelenlegi asztali gépemhez 24" monitor van, de még a 21,5" is elegendő...

2015-re lehet, hogy beruházok egy ilyenre, hátha akcióznak egyet karácsony előtt.

a használttal az a félelmem, hogy mi van a garanciával, ha beszarik, hová megyek vele...?

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: PC, Android, iOS és társai

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.11.25. 14:28

lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de itt minden a monitorba van beszerelve igaz...?

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: PC, Android, iOS és társai

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.11.25. 14:29

t-oom írta:ezt kb jó lehetne... bár jelenlegi asztali gépemhez 24" monitor van, de még a 21,5" is elegendő...
2015-re lehet, hogy beruházok egy ilyenre, hátha akcióznak egyet karácsony előtt.
a használttal az a félelmem, hogy mi van a garanciával, ha beszarik, hová megyek vele...?
Nekem 24 colos van, de elviselnék egy 30-ast is. :)
Használtból csak MacPro-t mernék venni. Azzal biztosan nem lesz gond. iMac-et használtban NEM, mert van benne kijelző.
iMac kizárólag újonnan.

Sőt, mivel itthon csak (valamilyen furcsaság folytán :o) 1 év gari van ezekre a vackokra, tuti vennék új gépre +2 év garit.
(pártízezer huf) Összességében 3 év gari már nem rossz.

De a MacPro 24 órás komolyabb terhelések mellet sem fog megbaszódni... az egy workhorse. :)
Szimpla mestermű... még a hűtése is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rdaneelolivaw 2014.11.25. 14:31-kor.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: PC, Android, iOS és társai

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.11.25. 14:30

t-oom írta:lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de itt minden a monitorba van beszerelve igaz...?
iMac?
Minden. (kivéve billentyűzet és egér)
:lol: Ofkorsz. :lol:

Egyébként 1 baj van vele.
Fényes a képernyő. Nekünk pl. ez nem annyira jó.
Vagy csak úgy, ha az irobában nincs komolyabb fényforrás vagy világosabb tárgy a panellal szemben. (pl. ablak)

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: PC, Android, iOS és társai

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.11.25. 14:34

rdaneelolivaw írta:
t-oom írta:ezt kb jó lehetne... bár jelenlegi asztali gépemhez 24" monitor van, de még a 21,5" is elegendő...
2015-re lehet, hogy beruházok egy ilyenre, hátha akcióznak egyet karácsony előtt.
a használttal az a félelmem, hogy mi van a garanciával, ha beszarik, hová megyek vele...?
Nekem 24 colos van, de elviselnék egy 30-ast is. :)
Használtból csak MacPro-t mernék venni. Azzal biztosan nem lesz gond. iMac-et használtban NEM, mert van benne kijelző.
iMac kizárólag újonnan.

Sőt, mivel itthon csak (valamilyen furcsaság folytán :o) 1 év gari van ezekre a vackokra, tuti vennék új gépre +2 év garit.
(pártízezer huf) Összességében 3 év gari már nem rossz.

De a MacPro 24 órás komolyabb terhelések mellet sem fog megbaszódni... az egy workhorse. :)
Szimpla mestermű... még a hűtése is.
jól felszabtad az agyam ezzel... kíváncsi lennék, hogy fut a CAD egy iMac-en... milyen vele melózni...

na csak legyen valami nagyobb megbízásom, veszek egyet...

bertone

Re: PC, Android, iOS és társai

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.11.29. 21:56

Van egy hangfájl, amit szeretnék csengőhangnak felrakni, de sajnos elég halk. Tudtok valami progit, amivel fel lehetne erősíteni?

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: PC, Android, iOS és társai

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2014.11.29. 22:17

bertone írta:Van egy hangfájl, amit szeretnék csengőhangnak felrakni, de sajnos elég halk. Tudtok valami progit, amivel fel lehetne erősíteni?
audacity

bertone

Re: PC, Android, iOS és társai

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.11.29. 22:34

Phoebe írta:
bertone írta:Van egy hangfájl, amit szeretnék csengőhangnak felrakni, de sajnos elég halk. Tudtok valami progit, amivel fel lehetne erősíteni?
audacity
Köszi, majd megnézem.

Lezárt