Hírek a nagyvilágból. (politikamentesen)

Politika mentes beszélgetések a mindennapokról
Avatar
KisVadász
AutoGP vezető
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014.01.02. 17:51
Mi vagy?: Balázs

Re: Hírek a nagyvilágból. (politikamentesen)

Hozzászólás Szerző: KisVadász » 2014.03.03. 16:38

rdaneelolivaw írta:
UKRAJNA nyugati része akkor lesz EU-tag, ha hozzánk csatolják őket. :D
Amúgy esélytelen.

Viccet félretéve, szerintem abból évtizedeken belül nem lesz semmi.

Igen, sajnos ez így van. Sokat kell még nekem arra várnom, hogy gond és idegeskedés nélkül tudjam meglátogatni a szülőföldemet.
Titkon vannak olyan álmaim, hogy Kárpátalja kiválik Ukrajnából és egy kis miniállamként folytatja tovább működését, leszarva azt, hogy mit művelnek a körülötte lévő nagyhatalmak. Az ott élő ruszinok is nagy valószínűséggel tartanának inkább a magyarokkal, mint az ukránokkal. Persze ez csak álom marad. Halottról jót vagy semmit, de Antal ezt elb@szta... :pf01

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Hírek a nagyvilágból. (politikamentesen)

Hozzászólás Szerző: mudd » 2014.03.03. 19:28

Lancelot írta:Idő hiányában csak annyit: ha az oroszok nyíltan megtámadják Ukrajnát - akárcsak a Krím félszigetet! - abból valóban nagy baj lesz! Pillanatok alatt eszkalálódhat a helyzet, és ne feledjük, velünk szomszédos országban történik ez meg. Itt gondoljunk csak bele abba, hogy menbyire jó is elkötelezettjének lenni egy ilyen mentalitású Oroszországnak? (Lsd. atomerőmű!)
hat, az orosz mellett nem egyszeru lakni, akkor sem, ha a harmadik szomszed.

bar oroszorszag nem akkora, mint egykor szovjetunio volt, de ezt az orosz vezetes nem akarja tudomasol venni. (pontosabban tudja, hogy nem akkora, de ujra ugyanakkora akar lenni) ratehenkedik mindenre, ami a kozeleben van, mert megteheti. ukrajna harmadakkora, az unio igaz, hogy haromszor akkora, de mi az az unio? mennyire egyseges? majd amikor ugyanolyan lesz a villanystekker angliaban, mint itt, majd akkor beszelhetunk egyszegrol. a francia le se szarja, hogy lesz a bulgariaban telen gaz.

krimit elmarjak. ha jobban belegondolunk, akkor ertheto is - ukrajnaban all a bal, nem kell jobb alkalom, hogy visszavegyek, amit nyikita hruscsov elajandekozott. ha itt megallnak, akkor szerintem nem lesz konfliktus - az oroszok meg meg megtanultak a hideghaboruban, hogy nem haboruzni kell, hanem lavirozni es keverni a szart. tudjak mekkorak, mennyire fugg tulok europa, es mennyire nem akar europa egy valodi konfiktust.

szerintem viszik donyecket is.

:hanyas:

Avatar
zola
WSR pilóta
Hozzászólások: 1869
Csatlakozott: 2013.12.31. 19:58
Mi vagy?: törvénytelen

Re: Hírek a nagyvilágból. (politikamentesen)

Hozzászólás Szerző: zola » 2014.03.03. 19:34

KisVadász írta:Halottról jót vagy semmit, de Antal ezt elb@szta... :pf01
Ezt nem tudhatjuk. (Előre is elnézést, de lesz benne most belpolitika is. Az orosz piac, az orosz beruházás és hitel (atom) miatt nem lehet most belpolitika mentesen írni erről.)

Putyin rögeszméje, hogy Európa (főleg a nyugat) válságban van... tényleg kurva nagy válság lehet arrafelé, évente kétszeri nyaralás, háromévente autócsere, átlagkereset a 10-szerese mint nálunk, az árak meg 3-szorosak kb. Tényleg kurva nagy lehet a válság arrafelé, bele se merek gondolni, milyen nélkülözve élhetnek szegény németek, franciák, hollandok, angolok. Vajon szegények mennyire éhezhetnek, fázhatnak most így télvíz vége felé?
És mért van válságban? Mert a kereszténység gyengül!!! Igen baszd meg Putyin, azért! Mert nem azért élnek jobban, mert nem agymosott vallási (ahhoz képest hogy Putyin a vallásellenes Szovjetunió salakterméke, hirtelenjében nagy keresztény lett) csicskák, hanem racionális szabad szellemű gondolkodók alkotják a társadalmat. Jah, hogy csökken a népesség ott?! És a kedves Putyin vajon mi a lófaszt akar, hogy 20 milliárdan éljünk a földön 20 év múlva? Ezt a hetet se bírja eltartani a Föld. Ha egy fejlett civilizáció népessége csökken akkor az VÁLSÁGBAN van, nem pedig rájött a nem vallásos agymosott agyával, hogy már rég be kellett volna vezetnie a születésszabályozást.
Nah és akkor most jön be a belpolitika, mert ugye ilyesmit gondol itt nálunk másvalaki is. (Az már külön vicc, hogy azok támogatják vakon, akik a "soha többet kommunizmust" skandálják.)
Ha az a két majom egymásra talál, ami már sajnos megtörtént, abból kíváncsi vagyok mi sül ki. Mert Paks csak a kezdet...
Mi van, ha a kedves idióta felajánlja, hogy Kárpátalját elismeri független államnak, vagy magyarországi területnek? Vajon erre mit fog lépni a másik kedves idióta? Ideje lenne nyilatkoznia, és remélem, hogy (elismerve, hogy politikailag volt nagyon jó húzása is, és ügyesen lavírozott) csak politikai érdekekből nyilatkozgatott EU válságot, kilépést meg a többit, de a háttérben megmaradt a józan esze. Mert ha nem, akkor ezer év után nyugat előretolt bástyája helyett az oroszok előretolt bástyája leszünk. 40 évig voltunk ebben a szerepben, mindenki döntse el, hogy jó volt-e, vagy sem.
De aki elkezdene nosztalgiázni, hogy milyen jó is volt akkor, attól azért megkérdezném, hogy mit adtak nekünk a rómaiak, akarom mondani, az EU.



http://www.youtube.com/watch?v=J2Bx19qJ_Vs

És vissza az ukránokra... Szar van, mert a nemzeti oldal vette át a hatalmat, ebből kifolyólag nem lesz nagyon ínyükre átadni a Krími félszigetet. Pedig más lehetőségük nem lesz. Egy normális megoldásnak tartanám, hogy népszavazást tartanak Krímben, hogy autonóm állam akar-e lenni, Oroszországhoz akar-e csatlakozni, vagy Ukrajna területe kíván-e maradni. Sokkal egyszerűbb lenne egy ilyen eredmény tudatában lépni, mind Ukrajnának, mind a ruszkiknak és mind a külföldnek. Nem tudom, gazdaságilag, nyersanyagilag mennyire jelentős Krím, mekkora érvágás lenne, ha elcsatolódna Ukrajnától.
De amíg nem tudjuk mit szeretnének a Krímben élők, addig nehéz bármit is mondani. (Annak ellenére, hogy Putyin egy idióta barom diktátor.)Tegyük fel, hogy Romániában kitör egy forradalom, ahol a román nacionalizmus veszi át a hatalmat, és magyarellenes hangulat lépne fel, akkor valamelyikünk elítélné a magyar kormányt (feltételezve, hogy van olyan erőfölénye, mint az ukrán-orosz erők esetében), hogy magyar csapatokat vezényel Erdélybe?

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Hírek a nagyvilágból. (politikamentesen)

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.03.03. 20:12

Ittál, vagy mi? :D

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: Hírek a nagyvilágból. (politikamentesen)

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2014.03.03. 20:19

Kezd egyre jobban rossz irányba haladni a helyzet. Sajnos bejött a megérzésem, már az elején gondoltam, hogy ebből az utcai tüntetésből komoly baj is lehet. A legfőbb gond szerintem a nemzetiségbeli megosztottság. Az ukránok mindenképpen az EU felé húznának, az oroszok meg értelemszerűen nem. És ebben nem hiszem, hogy kompromisszumra tudnának lépni a felek. Az ukránok pedig nagyon nem szeretnék elengedni a keleti területeket, hiszen tudtommal az egész országot ez látja el. Hatalmas érvágás lenne, és nagyon komoly, mély szegénységbe taszítaná Ukrajnát. És ha valóban háborús időszak kezdődik el, mi is elkezdhetünk félni. Könnyen lehet, hogy ha háborúra kerül sor, az EU és az USA is lépéseket fog tenni, akár katonait is, és hát az EU szélső bástyájaként ránk is számítanának ... de nagyon oroszbarát irányba indultunk el, csak nehogy az legyen, hogy két szék között essünk a padlóra. Jobban tennénk, ha most szépen csendesen mindenből kimaradnánk. Akármi is lesz, mi csak megütnénk magunkat.
Kép

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Hírek a nagyvilágból. (politikamentesen)

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2014.03.03. 23:10

rdaneelolivaw írta:Ittál, vagy mi? :D
Szerintem igen :D
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Hírek a nagyvilágból. (politikamentesen)

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.03.04. 22:34

Putyint Nobel-békedíjra jelölték. (:q (:r Nem tudom kifejezni mit gondolok erről :angry01

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Hírek a nagyvilágból. (politikamentesen)

Hozzászólás Szerző: mudd » 2014.03.05. 17:40

Bandee írta:Putyint Nobel-békedíjra jelölték. (:q (:r Nem tudom kifejezni mit gondolok erről :angry01
meg a szir valsag kezeleseert jeloltek.

a tanitoneni magyarazza a gyerekeknek, hogy lenin elvtas milyen jo ember volt...
... tortent egyszer, hogy par gyerek a voros teren focizott, pont lenin elvtars ablaka alatt es egy ovatlan pillanatban berugtak a labdat lenin elvtars irodajaba. lenin elvars megfogta a labdat es beledobta a szemetkosarba, ezutan kihajolt az ablakon, es azt mondta a megszeppent gyerekeknek, hogy elhuztok innett a budos francba, es ha meg egyszer visszajottok, akkor betyar vilag lesz. a lurkok sirva futottak haza. ebbol is latszik, hogy lenin elvtars milyen jo ember volt - mert azokat a gyerekeket agyon is lovethette volna.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Hírek a nagyvilágból. (politikamentesen)

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2014.03.05. 17:48

Bandee írta:Putyint Nobel-békedíjra jelölték. (:q (:r Nem tudom kifejezni mit gondolok erről :angry01
Azok után h Arafat és Obama is kapott (ez utóbbi pl 6 év alatt nem zárta be Guantanamót pl) az egész Nobel béke-díj egy vicc.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Hírek a nagyvilágból. (politikamentesen)

Hozzászólás Szerző: Willy » 2014.03.05. 21:51

Nigel Hill írta:Azok után h Arafat és Obama is kapott (ez utóbbi pl 6 év alatt nem zárta be Guantanamót pl) az egész Nobel béke-díj egy vicc.
Inkább le sem írom, 1939-ben kit jelöltek rá.

Na jó, mégis.

H*tlert.
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Krisztián
WSR pilóta
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2014.01.01. 13:47

Re: Hírek a nagyvilágból. (politikamentesen)

Hozzászólás Szerző: Krisztián » 2014.03.05. 22:44

Willy írta:
Nigel Hill írta:Azok után h Arafat és Obama is kapott (ez utóbbi pl 6 év alatt nem zárta be Guantanamót pl) az egész Nobel béke-díj egy vicc.
Inkább le sem írom, 1939-ben kit jelöltek rá.

Na jó, mégis.

H*tlert.
Provokáció céljából, miután Chamberlaint is jelölték, aki szintén az 1938-as müncheni egyezmény egyik aláírója volt, amitől a háború elkerülését várták. A jelölő arra akart utalni ezzel, hogy Chamberlain pont annyira nem érdemli meg a Nobel-békedíjat, mint amennyire Hitler sem. Így azért szerintem némileg más képet alkot az ember Hitler jelöléséről, ellentétben Putyinéval, akit ugyanolyan okból jelöltek, mint bárki mást - mert valaki úgy gondolta, hogy tényleg megérdemli.
http://www.urbanlegends.hu/2013/09/hitl ... -1939-ben/

Kamuro
gokartos
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2013.12.29. 10:50
Mi vagy?: Drakul
Tartózkodási hely: Schwangau

Re: Hírek a nagyvilágból. (politikamentesen)

Hozzászólás Szerző: Kamuro » 2014.03.06. 12:45

rdaneelolivaw írta:
Ha itthon megkérdeznéd az embereket, akkor nem hiszem, hogy a többség Ausztria vagy Oroszországhoz akarna tartozni.
Ha mégis, én kérek elnézést! :D
azért vagyunk néhányan, akik úgy gondolják, hogy jobb lenne a magyaroknak, ha nem lenne önálló magyarország. ha bárki jönne, hogy kell egy aláírás, hogy ausztriához csatolják m.o.-t, már írnám is alá, bár egy feltételem lenne: soha a büdös életben nem kerülhet magyar ember döntéshozó politikai posztra!!!! mert hát lássuk be, a habsburgok óta nem volt normális központi hatalom.
tudom, ezért a legtöbben gondolkodás nélkül megköveznének... ám épp itt van a kutya elásva: GONDOLKODÁS NÉLKÜL!

Avatar
zola
WSR pilóta
Hozzászólások: 1869
Csatlakozott: 2013.12.31. 19:58
Mi vagy?: törvénytelen

Re: Hírek a nagyvilágból. (politikamentesen)

Hozzászólás Szerző: zola » 2014.03.06. 13:10

Kamuro írta: azért vagyunk néhányan, akik úgy gondolják, hogy jobb lenne a magyaroknak, ha nem lenne önálló magyarország. ha bárki jönne, hogy kell egy aláírás, hogy ausztriához csatolják m.o.-t, már írnám is alá, bár egy feltételem lenne: soha a büdös életben nem kerülhet magyar ember döntéshozó politikai posztra!!!! mert hát lássuk be, a habsburgok óta nem volt normális központi hatalom.
tudom, ezért a legtöbben gondolkodás nélkül megköveznének... ám épp itt van a kutya elásva: GONDOLKODÁS NÉLKÜL!
Gondolkodtam...
A dualizmusban mintha lettek volna talán magyar miniszterelnökök... mintha nem lett volna olyan rossz a helyzet akkoriban...

Kamuro
gokartos
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2013.12.29. 10:50
Mi vagy?: Drakul
Tartózkodási hely: Schwangau

Re: Hírek a nagyvilágból. (politikamentesen)

Hozzászólás Szerző: Kamuro » 2014.03.06. 13:34

zola írta:
Kamuro írta: azért vagyunk néhányan, akik úgy gondolják, hogy jobb lenne a magyaroknak, ha nem lenne önálló magyarország. ha bárki jönne, hogy kell egy aláírás, hogy ausztriához csatolják m.o.-t, már írnám is alá, bár egy feltételem lenne: soha a büdös életben nem kerülhet magyar ember döntéshozó politikai posztra!!!! mert hát lássuk be, a habsburgok óta nem volt normális központi hatalom.
tudom, ezért a legtöbben gondolkodás nélkül megköveznének... ám épp itt van a kutya elásva: GONDOLKODÁS NÉLKÜL!
Gondolkodtam...
A dualizmusban mintha lettek volna talán magyar miniszterelnökök... mintha nem lett volna olyan rossz a helyzet akkoriban...

igen, bábok, csak hogy az önérzetes magyarok egy kicsit megnyugodjanak.
aztán jött egy csapat, akik a fejlődés és jólét ellen küzdöttek, és elindították magyarország történelmének legfeleslegesebb harcát, ami a 1848/49-es szabadságharcok néven került be a történelemkönyvekbe. bár az első vh. végeztével egyébként is szétszedték a monarchiát sajnos, de legalább a magyaroknak lehetett volna annyi eszük, hogy nem harcolnak egy olyan hatalom ellen, ami több évszázados hanyatlás után végre újra elhozta a fejlődést. aztán trianon óta újra csak hanyatlás van. kizárólag az. és nem a területi elcsatolások miatt, hanem mert megszűnt a monarchia. úgy tűnik, hogy amivel a humoristáink poénkodnak sokszor (elsősorban hajós), az sokkal inkább önkritika.

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Hírek a nagyvilágból. (politikamentesen)

Hozzászólás Szerző: Willy » 2014.03.06. 13:54

Krisztián írta: Így azért szerintem némileg más képet alkot az ember Hitler jelöléséről, ellentétben Putyinéval, akit ugyanolyan okból jelöltek, mint bárki mást - mert valaki úgy gondolta, hogy tényleg megérdemli.
Én azért nem zárnám ki, hogy ugyanúgy "megbékíteni" szeretnék ezzel a díjjal, hátha visszavesz.
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Hírek a nagyvilágból. (politikamentesen)

Hozzászólás Szerző: trutya » 2014.03.06. 14:13

Kamuro írta: azért vagyunk néhányan, akik úgy gondolják, hogy jobb lenne a magyaroknak, ha nem lenne önálló magyarország. ha bárki jönne, hogy kell egy aláírás, hogy ausztriához csatolják m.o.-t, már írnám is alá, bár egy feltételem lenne: soha a büdös életben nem kerülhet magyar ember döntéshozó politikai posztra!!!! mert hát lássuk be, a habsburgok óta nem volt normális központi hatalom.
tudom, ezért a legtöbben gondolkodás nélkül megköveznének... ám épp itt van a kutya elásva: GONDOLKODÁS NÉLKÜL!
egyetértek...
Kép

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Hírek a nagyvilágból. (politikamentesen)

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.03.06. 14:46

Willy írta:
Krisztián írta: Így azért szerintem némileg más képet alkot az ember Hitler jelöléséről, ellentétben Putyinéval, akit ugyanolyan okból jelöltek, mint bárki mást - mert valaki úgy gondolta, hogy tényleg megérdemli.
Én azért nem zárnám ki, hogy ugyanúgy "megbékíteni" szeretnék ezzel a díjjal, hátha visszavesz.
Akkor süssenek neki egy tortát vagy mittomén.
De ha jól informálódtam, nagyon úgy néz ki hogy nem fog semmi ilyet kapni.

Avatar
Ori F1
WSR pilóta
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2014.01.03. 22:37

Re: Hírek a nagyvilágból. (politikamentesen)

Hozzászólás Szerző: Ori F1 » 2014.03.06. 15:37

Kamuro írta:

igen, bábok, csak hogy az önérzetes magyarok egy kicsit megnyugodjanak.
aztán jött egy csapat, akik a fejlődés és jólét ellen küzdöttek, és elindították magyarország történelmének legfeleslegesebb harcát, ami a 1848/49-es szabadságharcok néven került be a történelemkönyvekbe. bár az első vh. végeztével egyébként is szétszedték a monarchiát sajnos, de legalább a magyaroknak lehetett volna annyi eszük, hogy nem harcolnak egy olyan hatalom ellen, ami több évszázados hanyatlás után végre újra elhozta a fejlődést. aztán trianon óta újra csak hanyatlás van. kizárólag az. és nem a területi elcsatolások miatt, hanem mert megszűnt a monarchia. úgy tűnik, hogy amivel a humoristáink poénkodnak sokszor (elsősorban hajós), az sokkal inkább önkritika.[/quote]



Ha már közeledik úgy is a nemzeti ünnep ,48 valóban alakulhatott volna másképp is.
De azt gondolom az osztrákoknak volt köszönhető hogy úgy alakult ahogy.
Ráadásul az európai forradalmak is csak jobban elősegítették ezt.
48-nak meg kellett történnie,ha nem akkor,akkor később.
Viszont 48 nélkül nem jutottunk volna el 67-ig ebben biztos vagyok.
A Kiegyezés után élte ez az ország az aranykorát,és ha a soknépű nemzeteknek előre láttak volna akkor egyben tartják a Monarchiát,és mos jólétben élhetnénk mint a többi nyugati ország.
Sajnos a Monarchiának is meg volt írva a jövője előre.
De gondoljunk csak bele ha megnyejük az első világháborút akkor(minthogy minden fronton győzelemre álltunk,csak hát az utánpótlás hiány miatt főleg, összeomoltak a német/osztrák-magyar frontok),máshogy alakultak volna a dolgok,és európa térképe.

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Hírek a nagyvilágból. (politikamentesen)

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.03.06. 15:38

Kamuro írta: aztán jött egy csapat, akik a fejlődés és jólét ellen küzdöttek, és elindították magyarország történelmének legfeleslegesebb harcát, ami a 1848/49-es szabadságharcok néven került be a történelemkönyvekbe.
(...) de legalább a magyaroknak lehetett volna annyi eszük, hogy nem harcolnak egy olyan hatalom ellen, ami több évszázados hanyatlás után végre újra elhozta a fejlődést.
Hajjajjajjajjajjjjj!!!! Javaslom sűrűn utánaolvasni autentikus helyeken a 18-19. századi Magyarország történelmének...mert ennyi butaság mellett nehéz szó nélkül elmenni

:pf02 :pf03 :pf04

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: Hírek a nagyvilágból. (politikamentesen)

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2014.03.06. 18:49

Kamuro írta:
rdaneelolivaw írta:
Ha itthon megkérdeznéd az embereket, akkor nem hiszem, hogy a többség Ausztria vagy Oroszországhoz akarna tartozni.
Ha mégis, én kérek elnézést! :D
azért vagyunk néhányan, akik úgy gondolják, hogy jobb lenne a magyaroknak, ha nem lenne önálló magyarország. ha bárki jönne, hogy kell egy aláírás, hogy ausztriához csatolják m.o.-t, már írnám is alá, bár egy feltételem lenne: soha a büdös életben nem kerülhet magyar ember döntéshozó politikai posztra!!!! mert hát lássuk be, a habsburgok óta nem volt normális központi hatalom.
tudom, ezért a legtöbben gondolkodás nélkül megköveznének... ám épp itt van a kutya elásva: GONDOLKODÁS NÉLKÜL!
:pf03 Erre inkább nem mondok semmit.
Kép

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Hírek a nagyvilágból. (politikamentesen)

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2014.03.07. 08:28

durva...

én biztos nem lennék jó szittya magyar, és elhúznék szépen a vérbe a családdal együtt.

" onclick="window.open(this.href);return false;
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Hírek a nagyvilágból. (politikamentesen)

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.03.07. 18:20

Huhhhh.

Konsztantyinov megígérte, hogy mindent el fognak követni annak érdekében, hogy a későbbiekben egész Ukrajna csatlakozzon Oroszországhoz. Konsztantyinov azt mondta: biztosak döntésükben, amely a történelmi igazságosságot szolgálja azzal, hogy az 1954-ben "egy zsák krumpliként" Ukrajnának ajándékozott Krím félsziget visszatér Oroszországhoz. Konsztantyinov reméli, hogy "megjelenik Ukrajnában az új Bohdan Hmelnyickij (17. századi ukrán uralkodó és hadvezér), aki újraegyesíti a két hatalmas országot, amely nem tud egymás nélkül létezni".

http://www.origo.hu/nagyvilag/20140307- ... sagat.html" onclick="window.open(this.href);return false;

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Hírek a nagyvilágból. (politikamentesen)

Hozzászólás Szerző: trutya » 2014.03.07. 20:53

Magic írta:Huhhhh.

Konsztantyinov megígérte, hogy mindent el fognak követni annak érdekében, hogy a későbbiekben egész Ukrajna csatlakozzon Oroszországhoz. Konsztantyinov azt mondta: biztosak döntésükben, amely a történelmi igazságosságot szolgálja azzal, hogy az 1954-ben "egy zsák krumpliként" Ukrajnának ajándékozott Krím félsziget visszatér Oroszországhoz. Konsztantyinov reméli, hogy "megjelenik Ukrajnában az új Bohdan Hmelnyickij (17. századi ukrán uralkodó és hadvezér), aki újraegyesíti a két hatalmas országot, amely nem tud egymás nélkül létezni".

http://www.origo.hu/nagyvilag/20140307- ... sagat.html" onclick="window.open(this.href);return false;
tiszta náci Németország bmeg.
(most Anschlussra és társaira gondolok)
Kép

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Hírek a nagyvilágból. (politikamentesen)

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.03.09. 17:53

Nem találják az eltűnt maláj utasszállítót.

http://www.origo.hu/nagyvilag/20140309- ... unese.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Szerintem tuti hogy terrorcselekmény történt. Kérdés hogy már megtörtént a nagy baj vagy még csak fog?

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Hírek a nagyvilágból. (politikamentesen)

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2014.03.09. 19:05

Magic írta: Kérdés hogy már megtörtént a nagy baj vagy még csak fog?
ezt hogy érted? leszállt valahová, de nem látja semmilyen radar?
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Lezárt