Videojátékok

Politika mentes beszélgetések a mindennapokról
Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Videojátékok

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.01.02. 13:26

Kép

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Videojátékok

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.01.07. 09:47

Alghar jöhet az új VGA:

http://www.hwsw.hu/hirek/51548/nvifia-t ... -auto.html" onclick="window.open(this.href);return false;

:lol: :mrgreen:

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Videojátékok

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.01.07. 23:18

rdaneelolivaw írta:Alghar jöhet az új VGA:

http://www.hwsw.hu/hirek/51548/nvifia-t ... -auto.html" onclick="window.open(this.href);return false;

:lol: :mrgreen:
Ez? Ne viccelj! (:u Hát PS3-hoz, meg XBox360-hoz hasonlítják, amikor a boltokban van már a PS4 meg az XBox One. Parasztvakításnak tűnik ez nekem.

Mostanában időm sincsen játszani. Piszok sok a meló is, meg hát ugye a gyerek mindent visz, Ő az első (:n

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Videojátékok

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.01.09. 10:42


Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: Videojátékok

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2014.01.09. 10:46

Kaptam ajándékba porosodó xbox360-as gépemre egy diablo3-at. Valaki játszott már vele?

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Videojátékok

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.01.09. 15:01

Magic írta:
Ó, igen! Jöhetne már a cucc! (:i

bertone

Re: Videojátékok

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.01.09. 15:54

Jutott eszembe...
És lőn sötétség

Joe mindig büszke volt arra, hogy a legújabb fejlesztésű játékokat hamar megszerezte és megtanulta. Ragyogóan dolgozott a teljesen realisztikus és valósághű legújabb szerzeményén is, ami véletlenül jutott a birtokába, s amelyről egyetlen barátja sem hallott még korábban. Ő sem.

Az történt, hogy egy délután, miközben éppen egy haverjával chatelt, bejelentkezett egy ismeretlen, aki csak egyszerűen „Úr”-nak nevezte magát. Felajánlotta, hogy játszanak együtt egy olyan játékot, amit még nem ismert. A Föld megmentése a cél. A tarthatatlan túlnépesedés, a globális felmelegedés és a további bla-bla szövegek nem hatották meg Joe-t, de maga a játék várható izgalma azért foglalkoztatta annyira, hogy elfogadja az „Úr” ajánlatát és letöltötte a linket.

Az „Úr” egy hetet adott arra, hogy kiismerje a játékot. Ma telt le az egy hét és már izgatottan várta, mikor jelenik meg a fazon a chat-szobában. Kész volt a feladatra.

Este nyolckor hallotta meg a bejelentkezés csipogását. Gyorsan bele is vágtak a játékba. Az „Úr” mindenféle csapást mért a Földre, tornádók, földrengések, cunamik árasztották el a Földet, Joe feladata az volt, hogy megszervezze és vezesse a védekezést a bolygón, minél több embert mentve meg a haláltól.

Joe egy idő után érezte, hogy vesztésre áll. Érdekes módon nem voltak megszerezhető pontok, nem mutatta semmi az állást, Joe mégis tudta, ellenfele lassan, de biztosan őrli föl a Föld lakosságának védekezését. Egyre hevesebben támadt, olyan helyeken is, amire Joe soha nem számított volna, így egyre váratlanabbul érték a támadások.

Eleinte olyan események zajlottak a játékban, amik már megtörténtek a való életben is, így Joe-nak viszonylag könnyebb dolga volt, mivel ismerte az események láncolatát. Azonban most már olyan támadások jöttek, amik számára teljesen idegenek voltak. Igaz, a játék hevében az sem tűnt fel neki, hogy a korábbi korhű elemek, az emberek öltözete, a táj, az utcák és az autók kinézete is mind-mind ismerős volt, mostanra viszont már sűrű szmog lepte el az utcákat, amiken furcsa és ismeretlen járművek rohangáltak, az emberek meg vicces öltözéket viseltek.

Már közeledett az óra az éjfélhez, amikor Joe-n erőt vett a csüggedés. Egyre kevésbé érdekelte, sikerül-e bárkit is megmentenie, már az sem érdekelte, le tudja-e győzni ellenfelét. Valahol, a tudata mélyén szólalt meg csak egy kis hang, hogy most már nem is a játékbeli győzelem a tét.

Pontban éjfélkor hirtelen megjelent az ismerős felírat a monitoron: „Game over”. Majd megjelent egy arc, egy öreg, ősz, szakálas ember arca volt, aki csak annyit mondott: „Sajnálom, fiam, vesztettél!”

Valahol, nagyon messze az Úr szomorúan nézte saját monitorát. Sóhajtott egyet és mondá: „Legyen hát sötétség!” És kikapcsolta a „Föld” nevű bolygót.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Videojátékok

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.01.09. 16:06

Alghar írta:
Magic írta:
Ó, igen! Jöhetne már a cucc! (:i
Open World felállásban én kíváncsi leszek rá. Csak rájöttek hogy annak van jövője. ;)

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Videojátékok

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.01.10. 00:19

Magic írta:]
Open World felállásban én kíváncsi leszek rá. Csak rájöttek hogy annak van jövője. ;)
Király volt az eddig is...de az open world tuti durván megdobja majd a "fílinget" (:j

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Videojátékok

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.01.10. 11:17

Schumixx írta:Kaptam ajándékba porosodó xbox360-as gépemre egy diablo3-at. Valaki játszott már vele?
Sose szerettem a diablo-t. Neverwinter párti vagyok. ;)

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Videojátékok

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.01.10. 11:19

Alghar írta: Király volt az eddig is...de az open world tuti durván megdobja majd a "fílinget" (:j
Sűrgősen ki kell dobni az Elder sroll online-t vagy a Skyrim megy majd a sűllyesztőbe. (:q

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Videojátékok

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.01.11. 12:27

Az első böngésző alapú autós szimulátor. Nem mellesleg f2p.


Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Videojátékok

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.01.11. 18:32

Magic írta:
Alghar írta: Király volt az eddig is...de az open world tuti durván megdobja majd a "fílinget" (:j
Sűrgősen ki kell dobni az Elder sroll online-t vagy a Skyrim megy majd a sűllyesztőbe. (:q
Online RPG-t nem játszom (időrabló, hiába szeretném kipróbálni NAGYON az Elder Scrolls Online-t, nem fogom), a Skyrim kidobására pedig semmiképpen nem kerülhet sor :) Még az Oblivion is aktív állapotban van ;)

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Videojátékok

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.01.11. 18:44

Alghar írta:
Online RPG-t nem játszom (időrabló, hiába szeretném kipróbálni NAGYON az Elder Scrolls Online-t, nem fogom), a Skyrim kidobására pedig semmiképpen nem kerülhet sor :) Még az Oblivion is aktív állapotban van ;)
Szerintem semmivel nem rabol több időt mint egy sima SP RPG, csak a játékra fordított időt ez esetben másokkal is megosztod. (:n

Meg jó néha eldicsekedni másnak hogy "Nézd milyen űberfantasztik pajzsom van!" (:v

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Videojátékok

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.01.12. 21:46

Magic írta:
Alghar írta:
Online RPG-t nem játszom (időrabló, hiába szeretném kipróbálni NAGYON az Elder Scrolls Online-t, nem fogom), a Skyrim kidobására pedig semmiképpen nem kerülhet sor :) Még az Oblivion is aktív állapotban van ;)
Szerintem semmivel nem rabol több időt mint egy sima SP RPG, csak a játékra fordított időt ez esetben másokkal is megosztod. (:n

Meg jó néha eldicsekedni másnak hogy "Nézd milyen űberfantasztik pajzsom van!" (:v
Az azért lényeges különbség, hogy az egyiknek van vége, a másiknak nincs ;) Ha sp-ben nem játszok két hétig, nem maradok le semmiről. Ha online nem játszom két hétig, akkor ez már nem mondható el. :)

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Videojátékok

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.01.12. 22:13

Alghar írta:Az azért lényeges különbség, hogy az egyiknek van vége, a másiknak nincs ;) Ha sp-ben nem játszok két hétig, nem maradok le semmiről. Ha online nem játszom két hétig, akkor ez már nem mondható el. :)
De csak normális cybersport gammával kell nyomulni, nem ilyen hülyeségekkel. :) :) :)
Csak ezekben nyilván hamar ütve voltál ezért elment a kedved. :mrgreen: 8-)

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Videojátékok

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.01.13. 06:26

rdaneelolivaw írta:
Alghar írta:Az azért lényeges különbség, hogy az egyiknek van vége, a másiknak nincs ;) Ha sp-ben nem játszok két hétig, nem maradok le semmiről. Ha online nem játszom két hétig, akkor ez már nem mondható el. :)
De csak normális cybersport gammával kell nyomulni, nem ilyen hülyeségekkel. :) :) :)
Csak ezekben nyilván hamar ütve voltál ezért elment a kedved. :mrgreen: 8-)
Életemben nem játszottam online játékot...soha ;) Így aztán ütve sem lehettem...soha. De kíváncsi lennék, szerinted melyik a "normális" online játék, amiben ütve voltam :)

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Videojátékok

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.01.13. 09:45

Alghar írta:
Életemben nem játszottam online játékot...soha ;) Így aztán ütve sem lehettem...soha. De kíváncsi lennék, szerinted melyik a "normális" online játék, amiben ütve voltam :)
Gyere Lotro-z vagy 2-3 napot hidd el meggondolod magad. (:n

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Videojátékok

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.01.13. 10:44

Jó gagyi grafika. (:p

Kép

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Videojátékok

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.01.13. 18:49

Magic írta:
Alghar írta:
Életemben nem játszottam online játékot...soha ;) Így aztán ütve sem lehettem...soha. De kíváncsi lennék, szerinted melyik a "normális" online játék, amiben ütve voltam :)
Gyere Lotro-z vagy 2-3 napot hidd el meggondolod magad. (:n
Pont attól félek, hogy meggondolom magam...ezért nem megyek (:n

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Videojátékok

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.01.13. 18:55

Alghar írta:Életemben nem játszottam online játékot...soha ;) Így aztán ütve sem lehettem...soha. De kíváncsi lennék, szerinted melyik a "normális" online játék, amiben ütve voltam :)
Unreal Tournamentet nem TE írtad? :lol:

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Videojátékok

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.01.13. 19:14

rdaneelolivaw írta:
Alghar írta:Életemben nem játszottam online játékot...soha ;) Így aztán ütve sem lehettem...soha. De kíváncsi lennék, szerinted melyik a "normális" online játék, amiben ütve voltam :)
Unreal Tournamentet nem TE írtad? :lol:

Online azt sem játszottam ;) Két gép volt összekötve...még netem sem volt akkoriban (:x

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Videojátékok

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.01.23. 14:17

Ide is leírom:

"Ami nem öl meg az XP-t ad."

És nem, nem ismertem még. Ezért vagyok most kikészűlve tőle. (:u

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Videojátékok

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.01.23. 19:21

Magic írta:Ide is leírom:

"Ami nem öl meg az XP-t ad."

És nem, nem ismertem még. Ezért vagyok most kikészűlve tőle. (:u
Asztaliban ami megöl, az is XP-t ad, csak posztumusz (:j

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Videojátékok

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.01.23. 20:18

Alghar írta:Online azt sem játszottam ;) Két gép volt összekötve...még netem sem volt akkoriban (:x
Akkor mondhatjuk azt, hogy sosem voltál megmérettetve ilyen szinten.
Tehát fogalmad sincs, hogy miről beszélek. :)

Egyszer nézz meg (ha lehetőséged van rá) egy nagyon jó játékost, aki mondjuk a neten játszik egy másik humán ellen.
Lehetőleg a fazont úgy nézd, hogy fizikailag látod mit művel a billentyűzettel és az egérrel. :)
És akkor majd megérted...
Addig ez nem fog menni.

Lezárt