Videojátékok

Politika mentes beszélgetések a mindennapokról
Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Videojátékok

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2020.06.03. 12:09

trutya írta:
2020.06.03. 10:47
9_46_20 írta:
2020.06.02. 22:05
Juni 23-an jön az xboxra az assetto competizione.
igen, ráadásul ha előrendeled asszem a DLC is jár hozzá.
nekem persze tárgytalan, csak pc-n szimulátorozok, de jó vétel ;)
hamarosan jön a GT4 kieg is, még valamikor a nyáron az ígéret szerint
Tegnap elorendeltuk!
Idegessegubkben is mert a corsanak 3 napja nem megy a szervere.... Mindenki gyerekes a csapatból kb 3 hétbe telik mire osszeszervezunk egy esti 2 órás menetét akkor is kifog rajtunk a technika...
Azt hiszem 7500 forint volt így most várunk pár hetet addig.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Videojátékok

Hozzászólás Szerző: trutya » 2020.06.03. 12:48

9_46_20 írta:
2020.06.03. 12:09
trutya írta:
2020.06.03. 10:47


igen, ráadásul ha előrendeled asszem a DLC is jár hozzá.
nekem persze tárgytalan, csak pc-n szimulátorozok, de jó vétel ;)
hamarosan jön a GT4 kieg is, még valamikor a nyáron az ígéret szerint
Tegnap elorendeltuk!
Idegessegubkben is mert a corsanak 3 napja nem megy a szervere.... Mindenki gyerekes a csapatból kb 3 hétbe telik mire osszeszervezunk egy esti 2 órás menetét akkor is kifog rajtunk a technika...
Azt hiszem 7500 forint volt így most várunk pár hetet addig.
7500ft rablás ezért a tartalomért :)
hát, most hogy mindenki szimulátorozik, nem mindig bírják a szerverek :)
raceroomban ugyanez volt. mikor elindult a Micheliszes dolog, egész hétvégére lehaltak a szerverek. percekbe tartott csatlakozni, ha sikerült, ha nem, akkor elölről próbálkozhattál és újra percekig várhattál.
páran a mi ACC-s ligánkban is beszopták két hete, vagy 6-8 ember már nem tudott csatlakozni...
remélem, ma nagyobb szerencsénk lesz.
Kép

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Videojátékok

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2020.06.03. 15:26

trutya írta:
2020.06.03. 12:48

7500ft rablás ezért a tartalomért :)
hát, most hogy mindenki szimulátorozik, nem mindig bírják a szerverek :)
raceroomban ugyanez volt. mikor elindult a Micheliszes dolog, egész hétvégére lehaltak a szerverek. percekbe tartott csatlakozni, ha sikerült, ha nem, akkor elölről próbálkozhattál és újra percekig várhattál.
páran a mi ACC-s ligánkban is beszopták két hete, vagy 6-8 ember már nem tudott csatlakozni...
remélem, ma nagyobb szerencsénk lesz.
Most kezdett pedig összeállni egy kis csapat, én meg haverom, a többiekről nem sokat tudunk, mert csak összeakadtunk az online bohóckodásokon,
aztán mindig haverom csinálja a lobbyt- mindig ugyan azzal a névvel, és amikor meglátják jönnek.
kb vagyunk 5-8-an akik majdnem ugyan azt az időt tudják.
múlt héten összejött talán a legjobb valaha futott verseny, brands hatch-ben 5-en bmw m3 gtr-rel egy óráig nyúztuk egymást, a befutón 4 másodperc volt 5-ünk között, és végig ez ment.
leizzadtam, lihegtem, minden bajunk volt (:u

Avatar
Ori F1
WSR pilóta
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2014.01.03. 22:37

Re: Videojátékok

Hozzászólás Szerző: Ori F1 » 2020.06.03. 17:24

9_46_20 írta:
2020.06.02. 22:05
Juni 23-an jön az xboxra az assetto competizione.
Az eredeti játéknak meg már nem ment szervere xboxon.
Legalábbis én nem tudtam rácsatlakozni. (most látom hogy már írtátok)
Project Cars 2-vel, meg F1 2019-el nyomtam egy párszor.
Jó móka volt.
Persze én csak kocaversenyző vagyok kontrollerel.
Azért nem mindig voltam utolsó.
Egyszer egy rajtnál történt tömegbalesetnek köszönhető en, második lettem egy M6-al. :D

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Videojátékok

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2020.06.04. 14:15

Közben olvasom hogy a project cars 3 is jön a nyáron
Mondjuk abból nekem annyira nem sok minden tetszik, meg vannak teljesen iranyithatalan autók benne
A 2 részt letöltöttem mert le volt akciozva tavaly valami 3500 forintra.
A group c1, meg a gt1 osztály az nagyon jó a többi nekem nem tetszik

Avatar
Ori F1
WSR pilóta
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2014.01.03. 22:37

Re: Videojátékok

Hozzászólás Szerző: Ori F1 » 2020.06.04. 17:38

9_46_20 írta:
2020.06.04. 14:15
Közben olvasom hogy a project cars 3 is jön a nyáron
Mondjuk abból nekem annyira nem sok minden tetszik, meg vannak teljesen iranyithatalan autók benne
A 2 részt letöltöttem mert le volt akciozva tavaly valami 3500 forintra.
A group c1, meg a gt1 osztály az nagyon jó a többi nekem nem tetszik
Én is akkor vettem meg mikor akciós volt.
Először nekem is vezethetetlen volt a legtöbb autó, de aztán kapott egy frissítés, és most már a legtöbb irányíthatóvá vált.
Már így is rengeteg pálya, és autó volt benne, nem tudom mit tudnak majd még belerakni.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Videojátékok

Hozzászólás Szerző: trutya » 2020.06.05. 10:40

9_46_20 írta:
2020.06.04. 14:15
Közben olvasom hogy a project cars 3 is jön a nyáron
Mondjuk abból nekem annyira nem sok minden tetszik, meg vannak teljesen iranyithatalan autók benne
A 2 részt letöltöttem mert le volt akciozva tavaly valami 3500 forintra.
A group c1, meg a gt1 osztály az nagyon jó a többi nekem nem tetszik
az 1-et kipróbáltam, de fura volt nekem a fizikája, nem annyira bejövős. a 2-vel már meg sem próbálkoztam.
igazából 90%-ban ACC-vel tolom most, meg egy kicsi Raceroom.
az rfactor2-t nagyon szeretném szeretni, az irányítás, force feedback szerintem abban a legjobb, de a külleme miatt elengedtem, meg nagyon normális bajnokság sincs belőle. a GTE/LMP kieg viszont király, kár hogy elég alapszintű, sok kocsi hiányzik. és rühellem hogy nincsenek normális festések.
eleve leginkább GT-autókkal tolom, abban meg sokkal jobb az ACC. Formulaautókhoz meg elég jó a raceroom is, és stabilabb a pályák minősége.
Kép

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Videojátékok

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2020.06.05. 11:15

trutya írta:
2020.06.05. 10:40

az 1-et kipróbáltam, de fura volt nekem a fizikája, nem annyira bejövős. a 2-vel már meg sem próbálkoztam.
igazából 90%-ban ACC-vel tolom most, meg egy kicsi Raceroom.
az rfactor2-t nagyon szeretném szeretni, az irányítás, force feedback szerintem abban a legjobb, de a külleme miatt elengedtem, meg nagyon normális bajnokság sincs belőle. a GTE/LMP kieg viszont király, kár hogy elég alapszintű, sok kocsi hiányzik. és rühellem hogy nincsenek normális festések.
eleve leginkább GT-autókkal tolom, abban meg sokkal jobb az ACC. Formulaautókhoz meg elég jó a raceroom is, és stabilabb a pályák minősége.
Mi forma autókkal szinte sohasem én néha 60-as évekbeli szivar autókkal, meg az én nagy szerelmem a group c, de azt meg nem szeretik a többiek. :mosoly:
inkább gt2-3-4, meg ős dtm

rfactorban az enduracers volt amin sokat játszottunk, aztán volt egy 5 év szünet, most 2-3 éve megint elővettük a szimulátort, de már konzolon.. öregszünk (:u

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Videojátékok

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2020.06.23. 22:05

Hát ez egy fos....
Nulla force feedback
És gyűjtsék pontokat, menjek spában 10 konzisztens kört miközben életemben mentem rajta kb 5000et különben nem léphetek be szerverre. (Ez nem gyerekes felnőttnek lett kitalálva, erre nekem kurvara nincs időm)
Menü átláthatatlan szar.
A kormány csak folyamatos ki bedugogatas mellett működik.
És ugyan az mint a project cars mész 259vel és bameszkodsz mert olyan érzés mintha 110el hasitanal.
Óriási csalódás

Ja és a grafika baromira nem az amit a szettuningolt pc-n mutogatnak minden videóban. A fák ágai kb olyanok mint az rfactor. Mondjuk erre számítottam 10 gigaval nem lehet megváltani a vilagot

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Videojátékok

Hozzászólás Szerző: trutya » 2020.06.24. 17:25

9_46_20 írta:
2020.06.23. 22:05
Hát ez egy fos....
Nulla force feedback
És gyűjtsék pontokat, menjek spában 10 konzisztens kört miközben életemben mentem rajta kb 5000et különben nem léphetek be szerverre. (Ez nem gyerekes felnőttnek lett kitalálva, erre nekem kurvara nincs időm)
Menü átláthatatlan szar.
A kormány csak folyamatos ki bedugogatas mellett működik.
És ugyan az mint a project cars mész 259vel és bameszkodsz mert olyan érzés mintha 110el hasitanal.
Óriási csalódás

Ja és a grafika baromira nem az amit a szettuningolt pc-n mutogatnak minden videóban. A fák ágai kb olyanok mint az rfactor. Mondjuk erre számítottam 10 gigaval nem lehet megváltani a vilagot
uh. tényleg?
az gáz... a fejlesztő mondott pár dolgot amin vissza kellett venni, a 30fps korlátot mondta pl. de amúgy meg marha büszke volt arra, hogy a fizikát egy az egyben átültették, ugyanígy a modellek részletességét stb.
mondjuk a PC-s játékon is rengeteg bug volt eleinte, amit aztán szépen idővel kigyomláltak.
én azt javaslom, kicsit légy türelemmel, biztosan javulni fog.
a force feedback érdekes. biztos van valami normális beállítás hozzá...
most nézem, a grafika tényleg elég buta. különösen éjszaka... nem látni szart se? :D
a menü megszokás kérdése, más mint az rfactor/satöbbi, de majd megszokod...

(a pontgyűjtögetés egyébként nem baj hogy van, persze az idiótákat nem feltétlen tartja vissza, de legalább valamennyire muszáj már ismerned a pályát ahhoz hogy mehess online)
hát, sajnálom hogy csalódás... és külön sajnálom hogy adtam a tippet hozzá. remélem idővel javulni fog...
Kép

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Videojátékok

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2020.06.25. 08:45

trutya írta:
2020.06.24. 17:25

uh. tényleg?
az gáz... a fejlesztő mondott pár dolgot amin vissza kellett venni, a 30fps korlátot mondta pl. de amúgy meg marha büszke volt arra, hogy a fizikát egy az egyben átültették, ugyanígy a modellek részletességét stb.
mondjuk a PC-s játékon is rengeteg bug volt eleinte, amit aztán szépen idővel kigyomláltak.
én azt javaslom, kicsit légy türelemmel, biztosan javulni fog.
a force feedback érdekes. biztos van valami normális beállítás hozzá...
most nézem, a grafika tényleg elég buta. különösen éjszaka... nem látni szart se? :D
a menü megszokás kérdése, más mint az rfactor/satöbbi, de majd megszokod...

(a pontgyűjtögetés egyébként nem baj hogy van, persze az idiótákat nem feltétlen tartja vissza, de legalább valamennyire muszáj már ismerned a pályát ahhoz hogy mehess online)
hát, sajnálom hogy csalódás... és külön sajnálom hogy adtam a tippet hozzá. remélem idővel javulni fog...
na aggódj, ígyis úgyis megvettük volna :D

olvasom a fórumokon is nagy a harag, sokan visszakérték a pénzt, elvileg ha nem játszol 120 percet, akkor visszakérheted. Nálunk a csapatból is 1 vagy 2 ezt intézi most.
Sajnos tényleg azt írják, hogy ez a játék grafikában, fps-ben (konzolon!) lemaradt egy bő 10 évvel.
Ami marketingfotók ki lettek adva arról kiderült, mondjuk nagy ész nem kellett hozzá, hogy valami több milliós "NASA" PC-vel csináltáák, amivel semmi gond, ha PC-s vagyok. Konzolra szépen konzolos marketinganyagot csináljon, mert ez így vaskos átbaszás

Igazából lehetséges, hogy csak béta tesztelők vagyunk, ezzel sem lenne gond, csak mondják el.

az FFB állíthatatlan, maxon van minden és olyan holtjáték van a kormányban, mint egy 25 éves astrában, ha csúszol esélytelen, hogy megfogd az autót, lehetetlen, de ebbe az is bejátszik, hogy a játék néhol 15 fps-sel sem fut. De te is tudod, hogy konzolon is vannak 60 meg felette fps jétákok, pl az F1 sorozat. Persze az nem sim, de nem hiszem hogy az fps attól függ e hogy szimulátor vagy sem.

A pontok szerzésével (konszitencia, verseynintelligencia, stb) utána gondolkoztam, és amúgy igazad van, tényleg van reelevanciája, látod hogy fejlódsz, de 2-3 gyerekes szülőként (és szerintem vannak ilyenek bőven akik így játszanak vele) egyszerűen nincs idő pontgyújtögetésre mint egy super marioban. Nem érek rá minden pályán menni hotlapot, edzést, versenyt, minden körülmények között. Nem is érdekel, az első részből is kb 3-4 pálya érdekelt minket, ebből sem sokkal több. Engem az autók sem érdekelnek, ha van benne egy poroló, vagy valami értelmes akkor azzal megyek, nem kell 400 autó egy ilyen jétákba.

Amúgy nem hiszem, hogy sokat fognak foglalkozni a javítással, jön az új xbox, nincs értelme erre leültetni x darab programozót.

De hogy cégtól ilyen anyag, hogy jöhet ki 2020-ban, hogy megy ez át menedzsmenten tesztelőkön, sorolhtnám, rejtély.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Videojátékok

Hozzászólás Szerző: trutya » 2020.06.25. 10:09

9_46_20 írta:
2020.06.25. 08:45
trutya írta:
2020.06.24. 17:25

uh. tényleg?
az gáz... a fejlesztő mondott pár dolgot amin vissza kellett venni, a 30fps korlátot mondta pl. de amúgy meg marha büszke volt arra, hogy a fizikát egy az egyben átültették, ugyanígy a modellek részletességét stb.
mondjuk a PC-s játékon is rengeteg bug volt eleinte, amit aztán szépen idővel kigyomláltak.
én azt javaslom, kicsit légy türelemmel, biztosan javulni fog.
a force feedback érdekes. biztos van valami normális beállítás hozzá...
most nézem, a grafika tényleg elég buta. különösen éjszaka... nem látni szart se? :D
a menü megszokás kérdése, más mint az rfactor/satöbbi, de majd megszokod...

(a pontgyűjtögetés egyébként nem baj hogy van, persze az idiótákat nem feltétlen tartja vissza, de legalább valamennyire muszáj már ismerned a pályát ahhoz hogy mehess online)
hát, sajnálom hogy csalódás... és külön sajnálom hogy adtam a tippet hozzá. remélem idővel javulni fog...
na aggódj, ígyis úgyis megvettük volna :D

olvasom a fórumokon is nagy a harag, sokan visszakérték a pénzt, elvileg ha nem játszol 120 percet, akkor visszakérheted. Nálunk a csapatból is 1 vagy 2 ezt intézi most.
Sajnos tényleg azt írják, hogy ez a játék grafikában, fps-ben (konzolon!) lemaradt egy bő 10 évvel.
Ami marketingfotók ki lettek adva arról kiderült, mondjuk nagy ész nem kellett hozzá, hogy valami több milliós "NASA" PC-vel csináltáák, amivel semmi gond, ha PC-s vagyok. Konzolra szépen konzolos marketinganyagot csináljon, mert ez így vaskos átbaszás

Igazából lehetséges, hogy csak béta tesztelők vagyunk, ezzel sem lenne gond, csak mondják el.

az FFB állíthatatlan, maxon van minden és olyan holtjáték van a kormányban, mint egy 25 éves astrában, ha csúszol esélytelen, hogy megfogd az autót, lehetetlen, de ebbe az is bejátszik, hogy a játék néhol 15 fps-sel sem fut. De te is tudod, hogy konzolon is vannak 60 meg felette fps jétákok, pl az F1 sorozat. Persze az nem sim, de nem hiszem hogy az fps attól függ e hogy szimulátor vagy sem.

A pontok szerzésével (konszitencia, verseynintelligencia, stb) utána gondolkoztam, és amúgy igazad van, tényleg van reelevanciája, látod hogy fejlódsz, de 2-3 gyerekes szülőként (és szerintem vannak ilyenek bőven akik így játszanak vele) egyszerűen nincs idő pontgyújtögetésre mint egy super marioban. Nem érek rá minden pályán menni hotlapot, edzést, versenyt, minden körülmények között. Nem is érdekel, az első részből is kb 3-4 pálya érdekelt minket, ebből sem sokkal több. Engem az autók sem érdekelnek, ha van benne egy poroló, vagy valami értelmes akkor azzal megyek, nem kell 400 autó egy ilyen jétákba.

Amúgy nem hiszem, hogy sokat fognak foglalkozni a javítással, jön az új xbox, nincs értelme erre leültetni x darab programozót.

De hogy cégtól ilyen anyag, hogy jöhet ki 2020-ban, hogy megy ez át menedzsmenten tesztelőkön, sorolhtnám, rejtély.
az mondjuk tény, hogy brutálisan hardverigényes. én egy új pc-t raktam össze miatta olyan 400e értékben. így most egészen jól fut high/néhol epic/ beállításokon, igaz a tükröt így is levettem csúnyára, az nagyon sok fps-t fog. de legalább élvezhető. amúgy meg kinézetre nekem pc-n így igen bejön...
a 30-as fps max a hardver határa miatt volt. mondjuk a 15 az már kicsit gázos. :D pc-n vannak ilyen neuralgikus pontok ahol akadozik, pl a Nürburgring 1-2 kanyar ahol nagyon sok elemet kell mozgatni elég gyorsan. viszont ami előny volt hogy se éjszaka, se esőben nem volt észlelhető fps csökkenés. nekem most Spában max 50 autóval esőben is elfut játszható módon, elég normális grafikával.
egyébként a bazi nagy hardverigény azért van, mert az összes AI is a játék fizikájával fut. ha ezt megtartották konzolra is, az eléggé belassíthatja.

gondolom az új xbox/ps5 jóval izmosabb lesz majd. amúgy a konzolra portolást valami külsős emberekkel oldották meg ha jól tudom, elég kicsi cég, és most el vannak foglalva a GT4-el. elvileg pár héten belül annak is ki kellene jönnie(?)
amúgy a "pontgyűjtögetés" részéből csak a TR meg az SA amivel érdemes foglalkoznod. legalábbis azokra a pályákra amin mennél (TR). ez szerintem max 2 óra. az SA hamar fel tud fejlődni, pár baleset is belefér, 80 fölé elég könnyű eljutni. a többi meg már csak magadnak számít, nem nézik sehol. a PC pontot meg egy special event hotstinttel elég hamar meg tudod csinálni. kevesebb a nép mint a hotlap eventen, így előrébb végezhetsz (több pontot kaphatsz) - már, ha ez fontos :D de úgyis minden update-el lenullázzák :D

azért az FFB bugokat érdemes lenne megoldani, szerintem ezen azért rajta vannak..

hogy hogy ment át? szerintem pénz kell nekik... bár ez a mostani esport-fellendülés jól jött nekik, az biztos.

azért az kérdés, hogy amit megvettél xbox one-ra, azt tudod-e játszani az újabb xboxon..? mert ha igen, akkor én nem kérném vissza a pénzem, inkább várnék. ha hardcore konzolos vagy, úgyis megveszed az újabbat ;)
Kép

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Videojátékok

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2020.06.25. 15:36

esőt, éjszakát ki sem próbáltuk, felesleges, ha így nem fut, akkor úgy pláne nem. Emlékszem, amikor rfactorban az enduracers-szel mentunk 24 órásat, akkor is le kellett venni picit a grafikát, pedig az akkor 2000-es évek közepe, nem egy egyszerű pc volt.

most találtam egy fejlesztői youtube csatornát, azon mondanak valamit kormányállításra márka szerint, kipróbálom, dehát ennyi múlttal pontosan tudom, hogy ha azokat az effektetket ide od tologatom mi lesz a végeredménye.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Videojátékok

Hozzászólás Szerző: trutya » 2020.06.25. 15:57

9_46_20 írta:
2020.06.25. 15:36
esőt, éjszakát ki sem próbáltuk, felesleges, ha így nem fut, akkor úgy pláne nem. Emlékszem, amikor rfactorban az enduracers-szel mentunk 24 órásat, akkor is le kellett venni picit a grafikát, pedig az akkor 2000-es évek közepe, nem egy egyszerű pc volt.

most találtam egy fejlesztői youtube csatornát, azon mondanak valamit kormányállításra márka szerint, kipróbálom, dehát ennyi múlttal pontosan tudom, hogy ha azokat az effektetket ide od tologatom mi lesz a végeredménye.
milyen kormányod van?
pár hónapot azért adj neki... ha addig jegeled is, de utána érdemes lehet ránézni.
a fórumon már jó sokan emlegették a hatástalan fényszórókat, azzal (is) tuti kezdenek valamit.
Kép

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Videojátékok

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2020.06.25. 17:58

trutya írta:
2020.06.25. 15:57
9_46_20 írta:
2020.06.25. 15:36
esőt, éjszakát ki sem próbáltuk, felesleges, ha így nem fut, akkor úgy pláne nem. Emlékszem, amikor rfactorban az enduracers-szel mentunk 24 órásat, akkor is le kellett venni picit a grafikát, pedig az akkor 2000-es évek közepe, nem egy egyszerű pc volt.

most találtam egy fejlesztői youtube csatornát, azon mondanak valamit kormányállításra márka szerint, kipróbálom, dehát ennyi múlttal pontosan tudom, hogy ha azokat az effektetket ide od tologatom mi lesz a végeredménye.
milyen kormányod van?
pár hónapot azért adj neki... ha addig jegeled is, de utána érdemes lehet ránézni.
a fórumon már jó sokan emlegették a hatástalan fényszórókat, azzal (is) tuti kezdenek valamit.
Alapszintű Logitech g920 + egy playseat ülés

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Videojátékok

Hozzászólás Szerző: trutya » 2020.06.26. 09:16

9_46_20 írta:
2020.06.25. 17:58
Alapszintű Logitech g920 + egy playseat ülés
[/quote]

https://www.assettocorsa.net/forum/inde ... eel.65015/
nem vagyok benne biztos, hogy regisztráció nélkül engedi-e olvasni, ha nem akkor a lényeg:
Guys Go to a Race. Then plug the usb ports Out (Booth pedal and Wheel) then plug Them In again then ist Works.
(természetesen nem tudom kipróbálni... de egy próbát megér. addig is amíg fixálják)
Kép

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Videojátékok

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2020.06.26. 09:32

Szerintem az első benyomás számít egy játéknál.
Ha akkor nem tetszik, akkor később se nagyon fog.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Videojátékok

Hozzászólás Szerző: trutya » 2020.06.26. 10:09

rdaneelolivaw írta:
2020.06.26. 09:32
Szerintem az első benyomás számít egy játéknál.
Ha akkor nem tetszik, akkor később se nagyon fog.
szerintem épphogy nem. HA érdekel és rászánod az időt hogy beleásd magad, később simán beszippanthat.
Kép

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Videojátékok

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2020.06.26. 12:38

trutya írta:
2020.06.26. 09:16
9_46_20 írta:
2020.06.25. 17:58
Alapszintű Logitech g920 + egy playseat ülés
https://www.assettocorsa.net/forum/inde ... eel.65015/
nem vagyok benne biztos, hogy regisztráció nélkül engedi-e olvasni, ha nem akkor a lényeg:
Guys Go to a Race. Then plug the usb ports Out (Booth pedal and Wheel) then plug Them In again then ist Works.
(természetesen nem tudom kipróbálni... de egy próbát megér. addig is amíg fixálják)
[/quote]

ja így működik, csak a fenének van kedve a versenyszékből kiszállni beszállni :mosoly:

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Videojátékok

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2020.06.26. 12:40

rdaneelolivaw írta:
2020.06.26. 09:32
Szerintem az első benyomás számít egy játéknál.
Ha akkor nem tetszik, akkor később se nagyon fog.
van olyan ahol igen, de szerintem egy szimulációnál, amiből kb 5 évente jön ki egy, nem tudsz mit tenni, vársz a javításra.
nincs lehetőségünk, vagy várjuk a javítást, vagy játszunk az első részével.

szóval ez nem egy nem tudom rpg, ami ha nem jó, akkor kb 2 hónap múlva jön a következő (költői túlzás, de valahog így gondolom)

Avatar
Ori F1
WSR pilóta
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2014.01.03. 22:37

Re: Videojátékok

Hozzászólás Szerző: Ori F1 » 2020.11.22. 16:20

Megvettem most én is akciósan az AAC-t.
Igazából elsősorban azért mert benne van a hungaroring. Ez az első nem forma 1-es konzolos autós játék amiben benne van. 🙂
Mivel tavaly még benne voltunk a GT naptárban, így nem meglepő. Azért arra még kíváncsi leszek, hogy melyik lesz az első olyan autós játék, amibe maguktól rakják be. Az első benyomásom pozitív.
A menű átláthatóbb, és látszik rajta, hogy nem csak PC átírat.
Igényesebb az egész, és még kontrolleren is jó irányítható.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Videojátékok

Hozzászólás Szerző: trutya » 2020.11.23. 10:17

Ori F1 írta:
2020.11.22. 16:20
Megvettem most én is akciósan az AAC-t.
Igazából elsősorban azért mert benne van a hungaroring. Ez az első nem forma 1-es konzolos autós játék amiben benne van. 🙂
Mivel tavaly még benne voltunk a GT naptárban, így nem meglepő. Azért arra még kíváncsi leszek, hogy melyik lesz az első olyan autós játék, amibe maguktól rakják be. Az első benyomásom pozitív.
A menű átláthatóbb, és látszik rajta, hogy nem csak PC átírat.
Igényesebb az egész, és még kontrolleren is jó irányítható.
kontrollerrel is játszható, de érdemes lenne szerezned hozzá legalább egy olcsóbb kormányt, ha megteheted, egész más szint :)
kár, hogy míg maga a játék egyre jobb lesz, addig online egyre rosszabb a helyzet... már a Competition szervereken is. a tököm tele van az idióta hotlap herokkal,akik mind az első kanyarban akarják az egy órás versenyt megnyerni, és persze állandóan megtalálnak, ha a középmezőnyből indul az ember.

egyébként pont a múlt héten jött ki a 2020-as DLC. kár, hogy Magny-Courst nem tudták megcsinálni a covid miatt, de legalább Imolát és a két új 2020-as kocsit megkaptuk, az összes festéssel, potom 9 euro... ha minden igaz, konzolra is kijön kb decemberben.

Kép

Kép

a kis Senna-szobrot is megcsinálták a kerítés mögött, nyilván nem olyan részletességgel... de a pályán menve egyáltalán nem is látszik :)

ha meg már 2020:
Kép
Kép

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Videojátékok

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2020.11.23. 10:38

trutya írta:
2020.11.23. 10:17

kár, hogy míg maga a játék egyre jobb lesz, addig online egyre rosszabb a helyzet... már a Competition szervereken is. a tököm tele van az idióta hotlap herokkal,akik mind az első kanyarban akarják az egy órás versenyt megnyerni, és persze állandóan megtalálnak, ha a középmezőnyből indul az ember.
Igen, ez szörnyű a mellett hogy amúgy alig van szerver. Legalábbis xboxon nagyon gyér. Plusz ha van egy olyan nap, hogy legalább van 5 pálya akkor tuti hogy mindegyiken egyszerre van a verseny.

A többiekről meg kár is beszélni. Monzaban megy 1:48-at majd a versenyen 1:49 és 1:56 között. Zéró konzisztencia, 2 kört nem tudnak összerakni hiba nélkül.

A kék zászlót folyamatosan figyelmen kívül hagyok a másik.

Szóval értem a safety rendszert de kb loszart nem ér. Már csak azért sem mert ha én vagyok az áldozat ugyan úgy levonja az 1-2 pontot.

És még egy: itt az eső lehetosege, de egy rohadt szervert nem állítanak esőre. Pedig szeritnem óriási buli.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Videojátékok

Hozzászólás Szerző: trutya » 2020.11.23. 10:50

9_46_20 írta:
2020.11.23. 10:38
trutya írta:
2020.11.23. 10:17

kár, hogy míg maga a játék egyre jobb lesz, addig online egyre rosszabb a helyzet... már a Competition szervereken is. a tököm tele van az idióta hotlap herokkal,akik mind az első kanyarban akarják az egy órás versenyt megnyerni, és persze állandóan megtalálnak, ha a középmezőnyből indul az ember.
Igen, ez szörnyű a mellett hogy amúgy alig van szerver. Legalábbis xboxon nagyon gyér. Plusz ha van egy olyan nap, hogy legalább van 5 pálya akkor tuti hogy mindegyiken egyszerre van a verseny.

A többiekről meg kár is beszélni. Monzaban megy 1:48-at majd a versenyen 1:49 és 1:56 között. Zéró konzisztencia, 2 kört nem tudnak összerakni hiba nélkül.

A kék zászlót folyamatosan figyelmen kívül hagyok a másik.

Szóval értem a safety rendszert de kb loszart nem ér. Már csak azért sem mert ha én vagyok az áldozat ugyan úgy levonja az 1-2 pontot.

És még egy: itt az eső lehetosege, de egy rohadt szervert nem állítanak esőre. Pedig szeritnem óriási buli.
ne is mondd...
amúgy a CP szervereken viszonylag sokat van eső... mondjuk 10 versenyből 2-3 simán, de most az elmúlt 3 alkalomból 2 esős volt.... a Bathursti mondjuk elég fárasztó volt úgy. :D
igen, az a baj h a safety rendszer nem sokat ér jelen formájában, egy hosszabb verseny AI ellen simán felturbózza 95 fölé, de volt már 99 is...

tegnap éppen Nürburgringen volt, 10 helyről az arénarész kijáratára már sikerült nyerni pár pozíciót. örültem, hogy az első kanyart megúsztam, mert általában már az sem megy :) T4-ből kifele előttem volt egy baleset, de kikerültük, 3-an mentünk egy kupacban, én belül, egy-egy jobbról előttem/mögöttem kb egyvonalban. az idiótája a fűről jobbról úgy jön vissza, hogy a mellettem lévő kocsit üti ki, egyenesen belém, ami meg engem küld bele a falba. úgyhogy a maradék 59 és fél percet szarrá tört kocsival kellett végigcsinálni (nem volt boxkiállás), körönként +2 másodperc, egyenesben semmi végsebesség plusz a kocsi se kanyarodik. és akik mögöttem jönnek és látják hogy sokkal lassabb vagyok, nem várnak ám és koncentrálnak arra, hogy a célegyenesre legyen egy jó kigyorsításuk, hanem ahogy jönnek kilöknek féktávon vagy akárhogy, ahogy utolérnek, baszottul idegesítő... na mindegy, ligában kell játszani, csak arra most nincs lehetőségem, de ha néha össze tudom rakni a kormányt, jó lenne szórakozni is...
Kép

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Videojátékok

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2020.11.23. 13:24

Hát két gyerek mellett nincs arra időm hogy nézzem mikor indul a cp szerver. Amikor a nagyobbikat elaltatom az kb 21 és 22 kozott utána tudok heti kb 2-szer leülni egy másfél órára, és sokszor ez is megy a kukaba mert mostanában ragyogyultak erre a misano Paul Ricardo meg kyalamj pályákra, amikre nekem már nincs időm/turelmem megtanulni.

Lezárt