Facebook. Életek megrontója vagy eszköz a kapcsolatépítésben?

Politika mentes beszélgetések a mindennapokról
Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Facebook. Életek megrontója vagy eszköz a kapcsolatépítésben?

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2017.09.19. 21:38

No, akkor itt lehet kü (:n zdeni úgy, mint a bagós topikban! (:i
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Szingapúri Nagydíj: 2017.09.15-17. - Száguldás az éjszakában

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.09.19. 21:38

gaborc írta:
Bandee írta:Én már írtam neki!
Átfutottam egy részét. Respect, hogy próbáltál érvekkel hozzászólni, de sajnos a FB-közönség döntő többsége ahhoz is hülye, hogy a 2 sornál hosszabb hozzászólást elolvassa, vagy ha elolvasta értelmezze.
A közvetítésre vonatkozó kritika pedig szintén lepereg róluk.
Ahogy Phoebe említette, egyikőnknek se pozitív az ezirányú tapasztalata.
Mondjuk WG legalább nem törölte a kritikai hozzászólást, ennyiből korrektebb, mint a Boxutca.
Soha nem használtam a FB- ot és nem is fogom, abszolút negatív tapasztalat ez nekem. Azon túl, hogy WG a saját igazát szajkózta és nem válaszolt a kérdésemre úgy láttam, hogy nem értelmes beszélgetésekre használandó a FB. Kicsit úgy tűnik nekem, hogy mindenki bekiabál valamit a közösbe és utána elmegy a picsába. Pusztába kiáltott szó:) Ugyanez a tapasztalatom Demcsákos témában is mert oda is bekukkantottam. Értelmetlen kommunikálni azon a felületen, gondolom kisebb zárt közösségekben ez másképpen lehet de a WG oldalának semmi értelme. Nyilván 200 hsz-t nem néznek végig de feltűnt, hogy vissza se olvasnak..

Mondjuk én biztosan hülye vagyok, de nem írnék le olyat se ide se oda se máshova, amit e vállalnék személyesen is és azért is írtam alá neki ki vagyok.

Elgondolkodhatna amúgy mert én a negatív, egyet nem értő és kritikus hangokat többségben éreztem..

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Szingapúri Nagydíj: 2017.09.15-17. - Száguldás az éjszakában

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2017.09.20. 00:14

gaborc írta:

Átfutottam egy részét. Respect, hogy próbáltál érvekkel hozzászólni, de sajnos a FB-közönség döntő többsége ahhoz is hülye, hogy a 2 sornál hosszabb hozzászólást elolvassa, vagy ha elolvasta értelmezze.
Én is beleolvastam és döbbenten állapítottam meg, hogy ez valóban így van.
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Szingapúri Nagydíj: 2017.09.15-17. - Száguldás az éjszakában

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2017.09.20. 08:31

Az FB embertelenul karos dolog. Hulyiti az idoseket, kamuhirek tomkelege, valaki csinal egy rakongoi oldalt mint a fent nevezett uriember es maris szakertokent tetszeleg...

Azert az beszedes hogy az az FB mint ceg aki mindent mer minden adatot gyujt azt meg sohasem tette kozze hogy vegzettseg, hivatartozas, erdeklodesi kor szeint milyen a felhasznalas gyakorisaga...

Sajnos annyira belette az internetbe magat (ez alapjan szolhatsz hozza cikkekhez, elindult az adok veszek oldala, stb), hogy kikerulhetetlen lett.

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Szingapúri Nagydíj: 2017.09.15-17. - Száguldás az éjszakában

Hozzászólás Szerző: High-End » 2017.09.20. 08:55

9_46_20 írta:Az FB embertelenul karos dolog.
Azt szoktam mondani, hogy egyedül csak arra jó, hogy megtudd, hogy melyik ismerősöd komplett idióta és/vagy boldogtalan.

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Szingapúri Nagydíj: 2017.09.15-17. - Száguldás az éjszakában

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2017.09.20. 10:31

High-End írta:
9_46_20 írta:Az FB embertelenul karos dolog.
Azt szoktam mondani, hogy egyedül csak arra jó, hogy megtudd, hogy melyik ismerősöd komplett idióta és/vagy boldogtalan.
Ez jó szöveg. :mosoly:

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Szingapúri Nagydíj: 2017.09.15-17. - Száguldás az éjszakában

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2017.09.20. 21:20

9_46_20 írta:Sajnos annyira belette az internetbe magat (ez alapjan szolhatsz hozza cikkekhez, elindult az adok veszek oldala, stb), hogy kikerulhetetlen lett.
Ahová költöztünk a szomszédok is FB-közösséget hoztak létre.
Még szerencse, hogy (csak) telefonszámmal is lehet a Messengert használni, nem kell regisztrálni ezen az ordenáré hülyeségen. :)

Szép lesz amikor bankszámlám is csak FB-reggel lesz lehetséges. :D

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Szingapúri Nagydíj: 2017.09.15-17. - Száguldás az éjszakában

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2017.09.20. 23:04

rdaneelolivaw írta:
9_46_20 írta:Sajnos annyira belette az internetbe magat (ez alapjan szolhatsz hozza cikkekhez, elindult az adok veszek oldala, stb), hogy kikerulhetetlen lett.
Ahová költöztünk a szomszédok is FB-közösséget hoztak létre.
Még szerencse, hogy (csak) telefonszámmal is lehet a Messengert használni, nem kell regisztrálni ezen az ordenáré hülyeségen. :)

Szép lesz amikor bankszámlám is csak FB-reggel lesz lehetséges. :D
nincs az már olyan messze...

E-on online ügyfélszolgálaton egyesíthető a facebook profil az online regisztrációddal.

Graphisoftnál engedik a g' fiók használatát.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Szingapúri Nagydíj: 2017.09.15-17. - Száguldás az éjszakában

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.09.20. 23:42

t-oom írta:
nincs az már olyan messze...

E-on online ügyfélszolgálaton egyesíthető a facebook profil az online regisztrációddal.

Graphisoftnál engedik a g' fiók használatát.
Mi az a g fiók? Olyasmi mint a g pont? :mosoly: :mosoly:

Nem normális világban élünk. Kollégám kislánya most lett elsős. Különböző okokból ma az ő gépénél ültem egy darabig és az emailek elkezdtek záporozni az osztálytársak anyukáitól. Mint kiderült mindenki mindenki email címét tudja (legalábbis a nők), kollégám nem tudja minek van ezen a listán én gondolom a felesége rakta rá nehogy kimaradjon ezekből a fontos dologból. Azzal indult a dolog, hogy kéne egy táblázatot létrehozni minden szülő összes adatával (ha az apuka is adja az se baj), hogy meglegyen. Aki egyetért a javaslattal az NE jelezzen vissza:) Aztán felvetődött, hogy jó de milyen táblázat legyen. Doodlen szokta ez a Hölgy az ilyen horderejű táblázatait készíteni, de már csak google táblázatcsináló van.. Hm vazze mik vannak. Valaki jóváhagyta, hogy az fasza lesz. AZtán egy másik nő is írt előcitálva egy korábbi emailt, hogy jó-jó de ezzel foglalkozik-e valaki? Konkrétan arról volt szó, hogy vajon a használt vagy a régi törölközők legyenek használva (nem tudom hol) és fontos lenne a nedvszívó képességet is figyelembe venni. Erre egy másik, hogy jó de ki fogja kimosni?! Legjobb lenne ha minden pénteken mások, lehetőleg a hetesek vigyék haza. OK, mondja egy másik de mi van azzal aki nem tud teregetni? Ő bátran vállalja persze mert van szárítógépe. Hála annak a jó Istennek gondoltam magamban.. No de ott semmisültem meg, amikor valaki megkérdezte, hogy OK de mi lesz ha mindkét hetes egyszerre lesz beteg. (:u Ekkor abbahagytam. Mi lesz??
Valószínűleg bezárják az iskolát, de az is lehet, hogy a világ porrá válik és eltűnik az univerzumban.

Nem sok kellett, hogy háton fekve röhögjünk az irodában ahogyan ezeket olvastuk. Kb. olyan komolysággal ment ez az értelmetlen téma, mintha az időgépről beszélnének. Annyira írtam volna magamból kikelve mintegy ordítva, hogy MI A FASZT CSINÁLTOK emberek?? Ez tényleg kell? Nagyjából el tudom képzeni milyen témákon mennek el órák ezekre a faszságokra. Én nem tudom mi kényszeríti rá az embereket arra, hogy ennyire elveszítsék a realitásérzéküket de azt gondolom egyrészt jó dolgunkban hülyülünk meg, másrészt a kommunikáció (pl. faszbuk) teszi ezt velünk. AMit kollégám fb oldalának használatával tapasztaltam az csak rátett a lapáttal erre a mai megtapasztalásomra.

Amikor én iskolás voltam, nem tudom hogyan ment de Klári néni biztosan levert egy rohadt nagyot ha nem töröltem meg a kezemet a fene se tudja milyen nedvszívó képességű törölközőbe, már ha volt egyáltalán.. Nem volt szülői adattáblázat, de még kibaszott vonalas telefonunk sem otthon.. De szép is volt.

Laci tedd valahová máshová mert nagy OFF lett. Köszi

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: Szingapúri Nagydíj: 2017.09.15-17. - Száguldás az éjszakában

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2017.09.21. 07:16

Nos, kisfiam osztályanak is van fb csoport a szülőknek és bizony nagyon sok egyest úsztak meg mikor kimerült, hogy mégis van lecke matekból. (:v

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Szingapúri Nagydíj: 2017.09.15-17. - Száguldás az éjszakában

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2017.09.21. 09:19

Bandee írta:
t-oom írta:
nincs az már olyan messze...

E-on online ügyfélszolgálaton egyesíthető a facebook profil az online regisztrációddal.

Graphisoftnál engedik a g' fiók használatát.
Mi az a g fiók? Olyasmi mint a g pont? :mosoly: :mosoly:
google ;)

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Szingapúri Nagydíj: 2017.09.15-17. - Száguldás az éjszakában

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2017.09.21. 10:00

rdaneelolivaw írta:
9_46_20 írta:Sajnos annyira belette az internetbe magat (ez alapjan szolhatsz hozza cikkekhez, elindult az adok veszek oldala, stb), hogy kikerulhetetlen lett.
Ahová költöztünk a szomszédok is FB-közösséget hoztak létre.
Még szerencse, hogy (csak) telefonszámmal is lehet a Messengert használni, nem kell regisztrálni ezen az ordenáré hülyeségen. :)

Szép lesz amikor bankszámlám is csak FB-reggel lesz lehetséges. :D
Egyébként az FB ilyenekre szerintem jó lenne, ha van zárt csoport például társasáház esetén, csak az a baj, hogy mellette annyi szennyet kell elviselned, hogy ezeket a pozitív hozadékokat elmossa...

Nálunk is volt a házban amúgy, de elhalt, amit nagyon furcsának tartok, kb egy éve nyomozom, hogy miért halt ki, mert azzal tisztában vagyok, hogy az emberek napi 1-2 órát FB-nak áltagban. Szóval ilyen szociológiai önkutatásba kezdtem, hogy ha Marika új képét belikolja a muskátli mellett, akkor a házzal miért nem foglalkozik, hogy a liftben megint valaki szétcsorgatta a szemetét...

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Szingapúri Nagydíj: 2017.09.15-17. - Száguldás az éjszakában

Hozzászólás Szerző: mudd » 2017.09.21. 10:36

(ujra irom, valamiert nem ment at...naszoval...)

nem a feszbukban van a hiba, hanem az emberekkel. okosat mondtam, tudom. de ez igy van, ilyen egyszeru. a feszbuk eszkoz.
aki hulyepicsa/hulyefasz a kessel elvagja a kezet, a csavarhuzoval lenyalja a csavar vallat, az autoval veszelyezteti a tobbieket, a munkajat rosszul csinalja meg, a telefonjara ranott a fule - pont a feszbukot hasznalna jol?

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Szingapúri Nagydíj: 2017.09.15-17. - Száguldás az éjszakában

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2017.09.21. 10:52

rdaneelolivaw írta:
9_46_20 írta:Sajnos annyira belette az internetbe magat (ez alapjan szolhatsz hozza cikkekhez, elindult az adok veszek oldala, stb), hogy kikerulhetetlen lett.
Ahová költöztünk a szomszédok is FB-közösséget hoztak létre.
Még szerencse, hogy (csak) telefonszámmal is lehet a Messengert használni, nem kell regisztrálni ezen az ordenáré hülyeségen. :)

Szép lesz amikor bankszámlám is csak FB-reggel lesz lehetséges. :D

Nem ordenare hulyeseg. A dolog kepet a felhasznalok maguk alkotjak, ha ez szar, az az ismeroseid miatt szar, ha meg nem tudod hazsnalni igenyeidnek megfeleloen, akkor magadban keresd a hibat. Nalam pl az ismeroseim kb 70%-a le van tiltva az uzenofalrol, hogy ne is lassam a faszsagaikat. Sot, nem is igazan szoktam tekergetni, es nezegetni, ki mit osztogat.

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Szingapúri Nagydíj: 2017.09.15-17. - Száguldás az éjszakában

Hozzászólás Szerző: High-End » 2017.09.21. 11:01

Rocco írta:Nalam pl az ismeroseim kb 70%-a le van tiltva az uzenofalrol, hogy ne is lassam a faszsagaikat.
(:i

Kedvenceim:
444.hu-s cikkek megosztása, buzi Orbán
Reggelim, vacsorám
Gyerekem, kutyám, macskám heti 4x. (Én is szoktam felrakni a gyerekerő képet, 0,8 alkalommal évente.)
Kép: Huuu de jó itt a Maldívon (6 éve volt ott), de happy minden

és a csúcss a szélső jobbos:
Migránsok szétverik Londont youtube-os videok tömkelege (kinyitva látszik, hogy a video 2008-ban Los Angelesben lett rögzítve)
UFO-k arcát fotózták a Hold túloldalán

stb.

(:d (:u

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Szingapúri Nagydíj: 2017.09.15-17. - Száguldás az éjszakában

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2017.09.21. 11:13

High-End írta:
Rocco írta:Nalam pl az ismeroseim kb 70%-a le van tiltva az uzenofalrol, hogy ne is lassam a faszsagaikat.
(:i

Kedvenceim:
444.hu-s cikkek megosztása, buzi Orbán
Reggelim, vacsorám
Gyerekem, kutyám, macskám heti 4x. (Én is szoktam felrakni a gyerekerő képet, 0,8 alkalommal évente.)
Kép: Huuu de jó itt a Maldívon (6 éve volt ott), de happy minden

és a csúcss a szélső jobbos:
Migránsok szétverik Londont youtube-os videok tömkelege (kinyitva látszik, hogy a video 2008-ban Los Angelesben lett rögzítve)
UFO-k arcát fotózták a Hold túloldalán

stb.

(:d (:u

De a legjobbak ezek a bejelentkezesek. Eszik: Hamburgert Itt. x etterem. Meg szeretettenek erzi magat. (:u

Meg azok a tartalmatlan, ostoba Oravecz kurva, ize, Nora kaliberu idezetek, amiket egy 10 eves gyerek fogalmazna igy kb. Nagy buszken osztogatjak, pozitiv gondolkodasrol, meg harcrol, szenvedelyrol. Brrrrr. Tenyleg szar hely, ha az ember nem jol hasznalja.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Szingapúri Nagydíj: 2017.09.15-17. - Száguldás az éjszakában

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2017.09.21. 11:23

mudd írta:(ujra irom, valamiert nem ment at...naszoval...)

nem a feszbukban van a hiba, hanem az emberekkel. okosat mondtam, tudom. de ez igy van, ilyen egyszeru. a feszbuk eszkoz.
aki hulyepicsa/hulyefasz a kessel elvagja a kezet, a csavarhuzoval lenyalja a csavar vallat, az autoval veszelyezteti a tobbieket, a munkajat rosszul csinalja meg, a telefonjara ranott a fule - pont a feszbukot hasznalna jol?
Erről van szó! Ismét jól kiemelted a lényeget. (:n
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Szingapúri Nagydíj: 2017.09.15-17. - Száguldás az éjszakában

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2017.09.21. 11:29

High-End írta:
Rocco írta:Nalam pl az ismeroseim kb 70%-a le van tiltva az uzenofalrol, hogy ne is lassam a faszsagaikat.
(:i

Kedvenceim:
444.hu-s cikkek megosztása, buzi Orbán
Reggelim, vacsorám
Gyerekem, kutyám, macskám heti 4x. (Én is szoktam felrakni a gyerekerő képet, 0,8 alkalommal évente.)
Kép: Huuu de jó itt a Maldívon (6 éve volt ott), de happy minden

és a csúcss a szélső jobbos:
Migránsok szétverik Londont youtube-os videok tömkelege (kinyitva látszik, hogy a video 2008-ban Los Angelesben lett rögzítve)
UFO-k arcát fotózták a Hold túloldalán

stb.

(:d (:u
Számomra az a meglepő, hogy tanult emberek is képesek az ilyen tudnoddkell.megnetudd.info-kat osztani, mint hiteles hírforrást. Az összes ilyen szutykok tévinformációval, álhírekkel, vagy más oldalakról megjelölés nélkül lenyúlt tartalommal van tele. Amúgy pedig elég disznó egy rendszer, mert van hogy magát a forrást nem tudom tiltani, csak azt aki kiteszi, utóbbival viszont nem szivesen élek.

Ja és én is tiltottam le már kisgyerekeseket, mert nem tudott érdekelni, hogy Mia baba büfizik, Mia baba mosogat, Mia baba bilizik, csak azért mert anyukának jól esik, hogy ömlengenek az ismerősök, hogy milyen cuki Mia baba. Semmi bajom a gyerekekkel, de vannak ésszerű keretek.

Krisztián
WSR pilóta
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2014.01.01. 13:47

Re: Szingapúri Nagydíj: 2017.09.15-17. - Száguldás az éjszakában

Hozzászólás Szerző: Krisztián » 2017.09.21. 17:49

Ha FB oldalról osztanak meg valamit, akkor tudod rejteni az oldal bejegyzéseit. Ha más oldalt linkel, akkor nem tudod a linket rejteni... pedig jó lenne.

A szülőknek minek is kellenek egymás adatai? Csak arra tudtam gondolni, hogy leckét elkérni, de hát email megvan... VALAKI a 30-ból csak nézi minden nap (akár minden nap más), nem mindegy hogy az most a Pistike vagy a Józsika anyja? Mi más kéne még, és főként mi közük hozzá?

A doodle meg hogy merült fel egyáltalán ilyen célra? Az nem mindig is ilyen időpont ikszelgetős bizbasz volt?

Amúgy a legszebb gyöngyszemek az adásvételi csoportokban vannak az egész faszbúkon... néha úgy érzem, hogy valami alacsonyabb rendű nyelvváltozatot beszélek, mert ők értik egymást, de én semmit nem értek belőle :D

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Szingapúri Nagydíj: 2017.09.15-17. - Száguldás az éjszakában

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2017.09.21. 20:40

Rocco írta:
rdaneelolivaw írta:
Ahová költöztünk a szomszédok is FB-közösséget hoztak létre.
Még szerencse, hogy (csak) telefonszámmal is lehet a Messengert használni, nem kell regisztrálni ezen az ordenáré hülyeségen. :)

Szép lesz amikor bankszámlám is csak FB-reggel lesz lehetséges. :D

Nem ordenare hulyeseg. A dolog kepet a felhasznalok maguk alkotjak, ha ez szar, az az ismeroseid miatt szar, ha meg nem tudod hazsnalni igenyeidnek megfeleloen, akkor magadban keresd a hibat. Nalam pl az ismeroseim kb 70%-a le van tiltva az uzenofalrol, hogy ne is lassam a faszsagaikat. Sot, nem is igazan szoktam tekergetni, es nezegetni, ki mit osztogat.
hasonló a helyzet nálam is. pár ismerősömet követem... a többieket nem. rendszerint a 3. tányér étel után tiltom le őket... :)

jellemzően építészet, f1 és helyi hírportálokra szorítkoztam a követésekben.

ja és az autós magazinok...

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Szingapúri Nagydíj: 2017.09.15-17. - Száguldás az éjszakában

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2017.09.21. 20:55

"köszönöm a befogadást!"
.. :D :D
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Avatar
KisVadász
AutoGP vezető
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014.01.02. 17:51
Mi vagy?: Balázs

Re: Szingapúri Nagydíj: 2017.09.15-17. - Száguldás az éjszakában

Hozzászólás Szerző: KisVadász » 2017.09.21. 22:01

carlos78 írta:"köszönöm a befogadást!"
.. :D :D
:hanyas:

Avatar
Gocpont
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1573
Csatlakozott: 2014.01.28. 11:21
Mi vagy?: fogalom
Tartózkodási hely: Győr

Re: Szingapúri Nagydíj: 2017.09.15-17. - Száguldás az éjszakában

Hozzászólás Szerző: Gocpont » 2017.09.21. 22:21

mudd írta:(ujra irom, valamiert nem ment at...naszoval...)

nem a feszbukban van a hiba, hanem az emberekkel. okosat mondtam, tudom. de ez igy van, ilyen egyszeru. a feszbuk eszkoz.
aki hulyepicsa/hulyefasz a kessel elvagja a kezet, a csavarhuzoval lenyalja a csavar vallat, az autoval veszelyezteti a tobbieket, a munkajat rosszul csinalja meg, a telefonjara ranott a fule - pont a feszbukot hasznalna jol?
Úgy van! Az autó is egy csodálatos találmány volt. Egyszer csak beleült egy Verstappen.
e H n e v
"Meg lehet tanítani egy csimpánzt motorbiciklizni, de hogy megálljon a piros lámpánál - arra nem."

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Szingapúri Nagydíj: 2017.09.15-17. - Száguldás az éjszakában

Hozzászólás Szerző: bertone » 2017.09.21. 22:35

Nyissunk egy fészbuk profilt, akarom mondani, topikot? :mosoly:
Az apa férfi, a rezsi nő!

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Szingapúri Nagydíj: 2017.09.15-17. - Száguldás az éjszakában

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.09.21. 23:28

carlos78 írta:"köszönöm a befogadást!"
.. :D :D
???

Lezárt