Facebook. Életek megrontója vagy eszköz a kapcsolatépítésben?

Politika mentes beszélgetések a mindennapokról
Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Facebook. Életek megrontója vagy eszköz a kapcsolatépítésben?

Hozzászólás Szerző: Magic » 2017.10.11. 17:36

4D4M írta:
Magic írta:Én is facebookoztam már a Nagytemplom előtt. Ha 30 éven át minden nap látsz valamit bizony hozzászoksz a látványhoz. Nem tűnnek túristának...
Most, hogy így rázoomoltam már nekem is katalán őslakosoknak tűnnek, igazad lehet.
Egy szóval nem mondtam. De spanyolországban nem élhetnek ázsiaiak?
Megsúgok egy titkot: Még nálunk is élnek. De psszt, ne mond el senkinek.

Nem mondom hogy a fészbuknak nincsenek káros hatásai, de nem kell mindenben a rosszat látni. :)

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Facebook. Életek megrontója vagy eszköz a kapcsolatépítésben?

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2017.11.20. 19:37

"Kommunikáció: Facebook csoportot alakítok ki, ahol gördülékenyebb és gyorsabb lesz a kommunikáció, ehhez kérném a Facebook account-juk nevét (milyen néven vannak fent) akik nem voltak szülőin."

Egyre jobban szűkűl a mozgástér. :D
Számomra.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Facebook. Életek megrontója vagy eszköz a kapcsolatépítésben?

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.11.20. 19:46

Gondolom el kell dönteni milyen színű legyen a terítő. Rolandéknál erről ment a levelezés pár napig, meg hogy hány napos legyen és ha lebetegszik az egyik mi lesz.. Visítva röhögtem

Erre egy percet sem szabad pazarolni az életedből. Faszság!

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Facebook. Életek megrontója vagy eszköz a kapcsolatépítésben?

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2017.11.20. 20:50

Bandee írta:Gondolom el kell dönteni milyen színű legyen a terítő. Rolandéknál erről ment a levelezés pár napig, meg hogy hány napos legyen és ha lebetegszik az egyik mi lesz.. Visítva röhögtem

Erre egy percet sem szabad pazarolni az életedből. Faszság!
Kapaszkodj meg, ez egyesületi foci. (:v
Az óvodai cuccot is csak asszony nézi, neki persze van regje.

Szomszédokkal is van egy Facebook csoport, azt csak Messengerből tudom olvasni iPhone-ról. (telefonszámhoz van rendelve, tehát nem Facebook reg)
Szinte minden téma 3-4x-esen túl van beszélve.
De nem akarom elmeszelni a hasznosságát, mert az is tény, hogy vannak dolgok amire jó.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Facebook. Életek megrontója vagy eszköz a kapcsolatépítésben?

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2017.11.20. 21:11

Sokat nem tudok hozzátenni a témához, már majdnem mindent leírtak mások előttem.

Részemről több mint 10 éve vagyok fent, még amikor külföldön voltam, kellett valami platform, ahol a külföldi ismerősöket egybegyűjthetem (akkor még volt iwiw és itthon még nem is nagyon ismerték a FB-ot). Leginkább egy interaktív telefonkönyvnek kell tekinteni, ahol az ismerőseid elérhetőek.

A lényeg: használni tudni kell. Olyan egy kicsit, mint a pénz. Tök felesleges azon csámcsogni vagy röhögni, hogy ki hogyan használja a magáét, bezzeg én mit csinálnék/mit nem a helyében. Tudni kell használni és kész.

Innen is vannak ismerőseim, azt látom, hogy az itteniek is rendeltetésszerűen használják (mármint, ami szerintem rendeltetésszerű :) ). Én sem osztogatom meg, hogy mit nézek a tévében, milyen zenét hallgatok és képet is talán 2-3 évente ha feltöltök egyet. Cikkeket vagy hasonlókat sem szoktam megosztogatni, hírfolyamot sem nézek. Alapvetően viszonylag ritkán is szoktam belépni, célirányos felhasználásnak nevezném, ahogy csinálom.

Nekem a munkámhoz is elengedhetetlen. Nem csak új munkákat és ügyfeleket szerzek, kapcsolatot építek ott, de egy sor zárt csoportnak is a tagja vagyok, ahol szakmai kérdésekkel lehet foglalkozni. Kértem már én is segítséget és kaptam is, nagyon hasznos. Részemről áldásnak tekintem, hogy van, nem utolsósorban azért, mert a nővérem is külföldön él már a két gyerekével. Jó tudni, hogy mi van velük, akár csak egy kép erejéig is.

Amiről viszont akartam beszélni, az az a fajta sznobéria, amit többek között (vagy leginkább) Dani szokott tolni. Ez a ki mit nyomogat, olvas, néz. Őszintén, mit zavar téged/titeket? Ez ugyanaz a hozzáállás, mint a hogy öltözködsz, hajadismilyen, csak pepitában. Lehet, hogy valaki épp az édesanyjával pötyög, vagy a gyereke képeit nézegeti. És ha nem, akkor is mi van? Esetleg játszik - és? Drágább lesz a kenyér ettől? Szabály van rá, hogy mit kell, vagy mit illik csinálni a buszon utazva vagy a bankban várakozva? Amíg nem jár hanggal és egyéb, másokat zavaró dologgal, addig miért kell emiatt fikázni ismeretleneket?

Az is egy képmutató dolog, hogy inkább olvasna könyvet. Egyrészt könyvből is van egy rakás szar, attól még, hogy papírra nyomtatott szöveget bámul egy weboldalra írt szöveg helyett, nem biztos, hogy szübtilis szellemi tevékenységet végez. Másrészt iszonyatosan jó weboldalak és tartalmak vannak a neten. Az emberiség egyik legnagyobb szellemi vívmánya, megintcsak: használni kell tudni. Komplett egyetemi kurzusok, hangoskönyvek, mikrofilmek, regények, amit akarsz, minden van.

Régenmindenjobbvót? A lófaszt. A gyerek bezárkózott a szobájába Eddát hallgatni, anya a Nők Lapjába merült bele, apa meg a konyhaasztalnál olvasgatta, megint milyen gonoszságot művelt a dekadens burzsoá nyugat és közben töltögette a totót. Az miben volt más? Csak a körülmények változtak, a koncepció nem.

És még a végére azzal kapcsolatban, amit 4D4M linkelt. Túl azon, hogy mit zavar minket, hogy mások hol nyomogatják a telefonjukat, honnan tudjuk, hogy nem épp most jöttek ki az épületből és épp küldözgetik a szeretteiknek, milyen szépet láttak? Vagy épp olvasnak arról, mikorra tervezik befejezni az építkezést? És ha nem is ezeket csinálják, akkor is, mi van? A Sagrada Família környékén csak a Sagrada Famíliával lehet foglalkozni, ráadásul látványosan, hogy külső szemlélőnek is egyértelmű legyen, hogy te most valamilyen társadalmilag elfogadható módon fogyasztod Gaudí művészetét?

Én két évet éltem Amszterdamban, néhány hét után már úgy mentem el például az Anne Frank múzeum előtt, mintha ott sem lenne. Mert megszokod az ilyesmit, aki meg mást mond, az hazudik. De olyan is volt, hogy horribile dictu, oda beszéltem meg találkozót egy haverommal és amíg rá vártam, ládatologatós játékkal játszottam a telefonomon az épület előtt ácsorogva. Most akkor megbuktam a minőségi életből, Dani? Hol tudok pótvizsgázni és miből készüljek? :)
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Facebook. Életek megrontója vagy eszköz a kapcsolatépítésben?

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2017.11.20. 21:20

Megbuktál.
(:taps (:o

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Facebook. Életek megrontója vagy eszköz a kapcsolatépítésben?

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2017.11.21. 00:34

No nem mintha hiúsági kérdést csinálnék a szerzői jogokból, de azért meglepett, hogy a topik szerzőjeként Bandeem van feltüntetve. Holott 2017.09.22. 13:23-án én hoztam létre. Bertone, te mit szólsz ehhez? (:n :mosoly:
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Facebook. Életek megrontója vagy eszköz a kapcsolatépítésben?

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.11.21. 00:39

Lancelot írta:No nem mintha hiúsági kérdést csinálnék a szerzői jogokból, de azért meglepett, hogy a topik szerzőjeként Bandeem van feltüntetve. Holott 2017.09.22. 13:23-án én hoztam létre. Bertone, te mit szólsz ehhez? (:n :mosoly:
Te vagy a szerző.. Nekem azt írja.. :)

Ha esetleg nem így lenne feltétlenül szedjetek le a Facebook topikról):

(Azt hiszem én indítottam egy lavinát pár hónapja ennyi közöm van az ügyhöz)

Miért cseréltél avatart?

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Facebook. Életek megrontója vagy eszköz a kapcsolatépítésben?

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2017.11.21. 00:41

Bandee írta:
Lancelot írta:No nem mintha hiúsági kérdést csinálnék a szerzői jogokból, de azért meglepett, hogy a topik szerzőjeként Bandeem van feltüntetve. Holott 2017.09.22. 13:23-án én hoztam létre. Bertone, te mit szólsz ehhez? (:n :mosoly:
Te vagy a szerző.. Nekem azt írja.. :)

Ha esetleg nem így lenne feltétlenül szedjetek le a Facebook topikról):

(Azt hiszem én indítottam egy lavinát pár hónapja ennyi közöm van az ügyhöz)

Miért cseréltél avatart?
A jól irányzott tippem az, hogy mivel a képen egy igen kackiás bajuszú úr látható, szerintem a Movember miatt.

De majd Lance megmondja :mosoly:
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Facebook. Életek megrontója vagy eszköz a kapcsolatépítésben?

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2017.11.21. 01:06

Most meg Vollebak a szerző. A legutolsó hozzászólót mutatja..

admin
Adminisztrátor
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013.11.11. 19:11

Re: Facebook. Életek megrontója vagy eszköz a kapcsolatépítésben?

Hozzászólás Szerző: admin » 2017.11.21. 05:40

Lancelot írta:No nem mintha hiúsági kérdést csinálnék a szerzői jogokból, de azért meglepett, hogy a topik szerzőjeként Bandeem van feltüntetve. Holott 2017.09.22. 13:23-án én hoztam létre. Bertone, te mit szólsz ehhez? (:n :mosoly:
Egyszerű a válasz: a normál használatnál (laptop, asztali pc) az van megjelölve szerzőként, akié az első hozzászólás és külön írja az utolsó hozzászólót. Mobilos alkalmazásnál csak ez utóbbi jelenik meg (ott is van, hogy "Utolsó hozzászólás"), ezért mobilon ez változik folyamatosan.

Ha visszaemlékeztek, vagy csak egyszerűen megnézitek az első x hozzászólást, azok valamelyik futamos topikból kerültek ide, mivel ott merült fel ennek a témának a külön topik nyitása, s az ottani beszélgetés ide áthelyezése. Így, bár magát a topikot valóban Lance indította el, mivel az átemelt hozzászólások korábbiak, ezért az ottaniak közül az első hsz szerzője - jelen esetben Bandi - lett a topik szerzője. Mivel a második már Lance-é, ezen úgy tudok segíteni, ha az első hsz-t törlöm, s akkor a jelenlegi második lesz az első. Legyen?

Mobilos alkalmazásnál ilyenre nincs szükség, mivel ahogy írtam, ott mindig csak az utolsó hsz szerzője jelenik meg.(Nálam legalább is így van.)

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Facebook. Életek megrontója vagy eszköz a kapcsolatépítésben?

Hozzászólás Szerző: bertone » 2017.11.21. 05:52

vollebak írta: A jól irányzott tippem az, hogy mivel a képen egy igen kackiás bajuszú úr látható, szerintem a Movember miatt.

De majd Lance megmondja :mosoly:
A képen Chase Carey látható, a Formula 1 új ura, aki - ha jól emlékszem - szimpatikus Lance-nak. Így én inkább erre tippelek. Sima szimpátia.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Facebook. Életek megrontója vagy eszköz a kapcsolatépítésben?

Hozzászólás Szerző: bertone » 2017.11.21. 06:53

Na, volt még egy megoldás, sikerült Lance indító hozzászólásának idejét megváltoztatnom. Bár ezzel nem csaptam be a fórum motort, azonban végül csak én győztem.

Lance, Te lettél a szerző! :mosoly:
Az apa férfi, a rezsi nő!

4D4M
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1587
Csatlakozott: 2014.02.01. 23:43

Re: Facebook. Életek megrontója vagy eszköz a kapcsolatépítésben?

Hozzászólás Szerző: 4D4M » 2017.11.21. 07:09

vollebak írta:És még a végére azzal kapcsolatban, amit 4D4M linkelt. Túl azon, hogy mit zavar minket, hogy mások hol nyomogatják a telefonjukat, honnan tudjuk, hogy nem épp most jöttek ki az épületből és épp küldözgetik a szeretteiknek, milyen szépet láttak? Vagy épp olvasnak arról, mikorra tervezik befejezni az építkezést? És ha nem is ezeket csinálják, akkor is, mi van? A Sagrada Família környékén csak a Sagrada Famíliával lehet foglalkozni, ráadásul látványosan, hogy külső szemlélőnek is egyértelmű legyen, hogy te most valamilyen társadalmilag elfogadható módon fogyasztod Gaudí művészetét?
Na, ha már ennyi mindent sikerült a számlámra írni, elmondom mire gondolt a költő – meg mire nem.
Nem mondtam, hogy turiknak kell lenniük. Nem mondtam, hogy az építési területet kötelező nézni, ha arra kószálsz. Nem mondtam, hogy kizárólag káros lehet, ami a világgal történik facebook címszó alatt.
A kép készültekor csupán elképzeltem azt az abszurd szituációt, hogy valaki elrepült 10.000 km-re, hogy ugyanazon tenyérnyi területen keresztül kerüljön kapcsolatba a világgal és a mellettük ülővel. Amit persze nem feltétlen a képen kell látni, de bizonyosan megtörtént már és egyre többször meg fog. Ez volt az egyik olyan pillanat, amikor belém nyilallt, hogy mennyire felgyorsult a világ változása és milyen robbanásszerűen tud elterjedni minden, amivel a hipotalamuszunkat stimuláljuk. Áldás és átok.

Vicces, hogy pont a pénzt hoztad fel hasonlatként (: Ami élete virágjában tökéletes eszköz volt az emberi hatékonyság növelésére, majd nemsokkal utána néhány apró betűs kapcsolt szolgáltatással a romlás virágává lett. Ha szabad tovább göngyölítenem az asszociációk sorát, nekem is eszembe jutott egy analógia:
gravitáció - anyag - fekete lyukak
hitel - pénz - exponenciálisan növekvő szakadék az emberiség 1%-a és a többi között (van ennek rövidebb neve? (: )
facebook - információ - ?

ps.: még mindig nem haragszom a fekete lyukakra, sem a pénzre, sem a haszonélvezőire: csak rendszerek, amik önálló ökoszisztéma szerint működnek - élnek és halnak.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Facebook. Életek megrontója vagy eszköz a kapcsolatépítésben?

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2017.11.22. 01:15

nikotin írta:
A képen Chase Carey látható, a Formula 1 új ura, aki - ha jól emlékszem - szimpatikus Lance-nak. Így én inkább erre tippelek. Sima szimpátia.
Talált! Süllyedt! : (:n :mosoly:
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Facebook. Életek megrontója vagy eszköz a kapcsolatépítésben?

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2017.11.22. 01:16

nikotin írta:Na, volt még egy megoldás, sikerült Lance indító hozzászólásának idejét megváltoztatnom. Bár ezzel nem csaptam be a fórum motort, azonban végül csak én győztem.

Lance, Te lettél a szerző! :mosoly:
Ó! Minő megtiszteltetés! Köszönöm Mester! (:v
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Facebook. Életek megrontója vagy eszköz a kapcsolatépítésben?

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2017.12.12. 11:49


4D4M
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1587
Csatlakozott: 2014.02.01. 23:43

Re: Facebook. Életek megrontója vagy eszköz a kapcsolatépítésben?

Hozzászólás Szerző: 4D4M » 2017.12.12. 14:24

Dani 4-et linkel. Ez itt már a vég? (:

"A rövid lejáratú, dopamin vezérelte érzelmi visszacsatolások, amit csináltunk, szétveri társadalmunk működését."

Ez csak a katalizátor ebben az egyenletben. Jellegében ugyanaz a megkerülhetetlen folyamat zajlik így le, mint amikor a drogokat engedtük magunkra. Csak ennek nincsenek olyan szépen fotózható eredményei, amiket cigis dobozokra lehetne nyomtatni.

Csak olyanok, mint amit én lőttem ;]

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Facebook. Életek megrontója vagy eszköz a kapcsolatépítésben?

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2017.12.12. 15:10

4D4M írta:Csak olyanok, mint amit én lőttem ;]
Ádám... Ádám...bárcsak így lenne...
Mindig magatokból indultok ki, ez nagyon szentimental. :mrgreen:

Nem fércbúkozom, de a szomszédokkal alkotunk egy "face-csoportot" amit látok a telefonom messengeréről.
Már ez annyi változást generál mindenkiben, hogy azt el sem hiszed.
De van előnye = nagyon hamar terjed az info és nem kell fizikailag megbeszélést összehívni sokszor.
És ebben ki is merült minden előnye. :)

4D4M
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1587
Csatlakozott: 2014.02.01. 23:43

Re: Facebook. Életek megrontója vagy eszköz a kapcsolatépítésben?

Hozzászólás Szerző: 4D4M » 2017.12.12. 15:31

rdaneelolivaw írta: Ádám... Ádám...bárcsak így lenne...
Mindig magatokból indultok ki, ez nagyon szentimental. :mrgreen:

Nem fércbúkozom, de a szomszédokkal alkotunk egy "face-csoportot" amit látok a telefonom messengeréről.
Már ez annyi változást generál mindenkiben, hogy azt el sem hiszed.
De van előnye = nagyon hamar terjed az info és nem kell fizikailag megbeszélést összehívni sokszor.
És ebben ki is merült minden előnye. :)
Igaz, akkor kiegészítem:
csak olyan képek keletkeznek, amik az agyadra hat(hat)nak, nem az ösztöneidre (:
Még a megváltozott munkaképességű generációk is tökjól fognak kinézni :Đ

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Facebook. Életek megrontója vagy eszköz a kapcsolatépítésben?

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2017.12.12. 18:52

4D4M írta:Még a megváltozott munkaképességű generációk is tökjól fognak kinézni :Đ
Ez is valós jelenség. :)

Nézegetve a szomszédok profilképét... izééééé...
Nem tudom miért jó az pl a csajoknál, hogy 20 évvel ezelőtti, dögös képeket tesznek be ide.
Lehangoló ezek után találkozni velük a lépcsőházban. (:v

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Facebook. Életek megrontója vagy eszköz a kapcsolatépítésben?

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2017.12.12. 20:42

rdaneelolivaw írta:
4D4M írta:Még a megváltozott munkaképességű generációk is tökjól fognak kinézni :Đ
Ez is valós jelenség. :)

Nézegetve a szomszédok profilképét... izééééé...
Nem tudom miért jó az pl a csajoknál, hogy 20 évvel ezelőtti, dögös képeket tesznek be ide.
Lehangoló ezek után találkozni velük a lépcsőházban. (:v
mondjuk én sem cserélgetem a profilképem... igaz, én a Delta "D" betűjét használom.

Krisztián
WSR pilóta
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2014.01.01. 13:47

Re: Facebook. Életek megrontója vagy eszköz a kapcsolatépítésben?

Hozzászólás Szerző: Krisztián » 2017.12.12. 20:59

álláskereső csoportokba "érdemes" benézni
megmagyarázza a munkanélküliséget :D

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Facebook. Életek megrontója vagy eszköz a kapcsolatépítésben?

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2017.12.16. 16:54

nem a facebookkal van gond továbbra sem, hanem az emberrel
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

4D4M
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1587
Csatlakozott: 2014.02.01. 23:43

Re: Facebook. Életek megrontója vagy eszköz a kapcsolatépítésben?

Hozzászólás Szerző: 4D4M » 2017.12.16. 20:05

carlos78 írta:nem a facebookkal van gond továbbra sem, hanem az emberrel
Csak kíváncsiságból: a droggal "van baj"?

Lezárt