Filmek

Politika mentes beszélgetések a mindennapokról
trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: trutya » 2020.03.01. 14:44

az első két rész megnézése után sok dologban egyet kell értenem...

---SPOILER---
Steiner nekem is kezd már túlzás lenni. bár még mindig vannak részek amelyen mosolyogtam, és alapvetően nem zavar a káromkodás, de hogy egy-egy részben kb. minden második szó a "fucking", az túlzás.
ezzel együtt, mintha mindenkinek megmondták volna, "gyerünk srácok káromkodjatok minél többet" - gondolom mert Steiner olyan népszerű lett az első évadban.
a második rész végén nagyjából mindenki, aki elmondott egy háromszavas mondatot, bele volt fűzve egy "fucking fuck" is. pl Wolffból ezt nem annyira néztem volna ki.
Whitingot mondjuk az első részben meg lehetett volna simán említeni, ami amúgy is az ausztrál nagydíjról szólt.
---SPOILER VÉGE---

na mindegy, meglátjuk milyen lesz a többi. azért nézhető (mi felirattal tessszük)
Kép

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2020.03.01. 17:46

trutya írta:
2020.03.01. 14:44
az első két rész megnézése után sok dologban egyet kell értenem...

---SPOILER---
Steiner nekem is kezd már túlzás lenni. bár még mindig vannak részek amelyen mosolyogtam, és alapvetően nem zavar a káromkodás, de hogy egy-egy részben kb. minden második szó a "fucking", az túlzás.
ezzel együtt, mintha mindenkinek megmondták volna, "gyerünk srácok káromkodjatok minél többet" - gondolom mert Steiner olyan népszerű lett az első évadban.
a második rész végén nagyjából mindenki, aki elmondott egy háromszavas mondatot, bele volt fűzve egy "fucking fuck" is. pl Wolffból ezt nem annyira néztem volna ki.
Whitingot mondjuk az első részben meg lehetett volna simán említeni, ami amúgy is az ausztrál nagydíjról szólt.
---SPOILER VÉGE---

na mindegy, meglátjuk milyen lesz a többi. azért nézhető (mi felirattal tessszük)
Tényleg kiábrándítóan sok a káromkodás, talán csak Bottas és Binotto nem káromkodott egyszer sem, amennyire fel tudom idézni. Günther Steinerrel egyébként nem ez az elsődleges problémám. Az egy dolog, hogy szerintem rá is játszik a viselkedésére, de nálam már az előző évad alapján leírta magát, azzal, ahogy megalázta Grosjeant. Ez nem nagyon változott most sem, akár őszintén, akár a show miatt csinálja, szerintem elég gáz.

Egyébként egyre jobban hajlok arra, hogy a Haasnál lehet, hogy érdemes lenne egy csapatvezető cserén is elgondolkodni, szerintem fejétől bűzlik a hal.

Valószínű nem ez a célja ennek a sorozatnak, de hogy őszinte legyek, én egyre embertelenebbnek látom ezt a világot, kevés olyan alakot tudnék mondani, aki tényleg szimpatikusnak tűnik.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2020.03.16. 15:19

High-End írta:
2020.01.08. 08:22
Jobb volt, mint a Mandalorian.
Tegnap megjelent a tékákban, 4k HDR, eredeti hanggal. :)
Elkezdtem nézni, de aztán valahol 30-40 perc tájékán feladtam.
Ritkán van olyan, hogy kikapcsolok egy filmet... de ez annyira értékelhetetlen, minősíthetetlen, hogy arra nincsenek szavak. :pf02
Jó, hogy lezárult ezzel egy korszak, reméljük nem tesznek újabb adagot hozzá az eredeti filmekhez.

Pedig az írásaitokból adódóan semmi elvárásom nem volt a filmmel kapcsolatban.
Előre félek attól, hogy a fiam könyörögni fog azért, hogy megnézhesse.

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: High-End » 2020.03.26. 08:24

Vakmajom (:i
Elautóztam Budapest új ikonikus épülete mellett, és most esett le, milyen jó, milyen isteni szerencse, hogy éppen időben, a pandémia előtti utolsó percben épült meg ez a fantasztikusan felszerelt, minden részletében világszínvonalat képviselő óriáskórház, a Puskás Egészségügyi Centrum (PEC), és mennyire nem lett igazuk azoknak a huhogóknak, akik sokallták az elmúlt évek roppant pénzbőségében, amikor a növekedés miatt évente több száz milliárd elkölthető plusz pénze volt a költségvetésnek, az adófizetők pénzéből az egészségügy reformjára fordított óriássummákat, amelyekből nem csupán az elavult eszközpark teljes megújítását érték el, de az egészségügyi bérek jelentős felzárkóztatását is, meggátolva ezzel, hogy a munkaerő elvándoroljon nyugatra, és most egy európai színvonalú, képzett és motivált egészségügy bírkózik meg a nehézségekkel, így sem lesz könnyű neki. Sokan állították, hogy inkább egyházakra, élsportra és stadionokra kellene százmilliárdokat fecsérelni, milyen szerencse, hogy nem így lett, úgyis biztos kilopták volna a felét (a bérrendezés azért is volt jó ötlet, mert abból nem lehet lopni), és most lehetne nézni a sok üresen kongó mihaszna templomot meg arénát!

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2020.03.27. 09:59

Phoebe írta:
2020.03.01. 17:46
trutya írta:
2020.03.01. 14:44
az első két rész megnézése után sok dologban egyet kell értenem...

---SPOILER---
Steiner nekem is kezd már túlzás lenni. bár még mindig vannak részek amelyen mosolyogtam, és alapvetően nem zavar a káromkodás, de hogy egy-egy részben kb. minden második szó a "fucking", az túlzás.
ezzel együtt, mintha mindenkinek megmondták volna, "gyerünk srácok káromkodjatok minél többet" - gondolom mert Steiner olyan népszerű lett az első évadban.
a második rész végén nagyjából mindenki, aki elmondott egy háromszavas mondatot, bele volt fűzve egy "fucking fuck" is. pl Wolffból ezt nem annyira néztem volna ki.
Whitingot mondjuk az első részben meg lehetett volna simán említeni, ami amúgy is az ausztrál nagydíjról szólt.
---SPOILER VÉGE---

na mindegy, meglátjuk milyen lesz a többi. azért nézhető (mi felirattal tessszük)
Tényleg kiábrándítóan sok a káromkodás, talán csak Bottas és Binotto nem káromkodott egyszer sem, amennyire fel tudom idézni. Günther Steinerrel egyébként nem ez az elsődleges problémám. Az egy dolog, hogy szerintem rá is játszik a viselkedésére, de nálam már az előző évad alapján leírta magát, azzal, ahogy megalázta Grosjeant. Ez nem nagyon változott most sem, akár őszintén, akár a show miatt csinálja, szerintem elég gáz.

Egyébként egyre jobban hajlok arra, hogy a Haasnál lehet, hogy érdemes lenne egy csapatvezető cserén is elgondolkodni, szerintem fejétől bűzlik a hal.

Valószínű nem ez a célja ennek a sorozatnak, de hogy őszinte legyek, én egyre embertelenebbnek látom ezt a világot, kevés olyan alakot tudnék mondani, aki tényleg szimpatikusnak tűnik.
Nem tudtam már végignézni. Érdektelen. Elmúlt az újdonság varázsa, hogy betekintést nyerünk a csapatok életébe. Új infó nemigen volt benne, unalmas volt a HAAS nyűglődése. Steiner egy bunkó és egyáltalán nem vicces.
A Ferrari háza tájáról sokkal érdekesebb dolgokat is hozhattak volna. Jórészt közhelyeket pufogtattak.
Aki végigkövette a szezont ennél sokkal érdekesebb dolgok voltak benne és izgalmasabb volt, annak ellenére, hogy a vb-cím sorsa már korán eldőlt.
Csalódás az egész.
Ja, a szinkron meg elviselhetetlen volt. Szujó és Wéber miatt is!

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2020.06.23. 07:06

Redbull írta:
2019.12.18. 22:07
Amikor 1977-ben elolvastam a trilógiát, azt gondoltam nem fogják megfilmesíteni, pont azért amit te is írtál. Nagyon kíváncsian várom, köszi a hírt.
:mosoly:
https://youtu.be/xgbPSA94Rqg

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2020.06.23. 11:26

rdaneelolivaw írta:
2020.06.23. 07:06
Redbull írta:
2019.12.18. 22:07
Amikor 1977-ben elolvastam a trilógiát, azt gondoltam nem fogják megfilmesíteni, pont azért amit te is írtál. Nagyon kíváncsian várom, köszi a hírt.
:mosoly:
https://youtu.be/xgbPSA94Rqg
(:j
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
KisVadász
AutoGP vezető
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014.01.02. 17:51
Mi vagy?: Balázs

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: KisVadász » 2020.06.24. 13:07

(:q
Hát, ez nem néz ki rosszul. Örülök, hogy még a premier előtt sikerült elolvasnom. Ha először a sorozatot láttam volna, valószínűleg sosem kezdek bele a könyvekbe. A Te listádon konkrétan másfél hónap alatt végig mentem. Plusz egy csomó novella. Most egy ideje már a "Csillagok akár a por"-t nyúzom, de ez elég lassan megy.
Nagyon várom a sorozatot. Az előzetes alapján azért a látványt sem hanyagolták el. Reméljük a sztorit sem.
Bár, amikor olvastam, hogy nő fogja játszani Demerzelt ergo Rdaneelt, hát ööö... :|

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2020.06.24. 15:02

KisVadász írta:
2020.06.24. 13:07
(:q
Hát, ez nem néz ki rosszul. Örülök, hogy még a premier előtt sikerült elolvasnom. Ha először a sorozatot láttam volna, valószínűleg sosem kezdek bele a könyvekbe. A Te listádon konkrétan másfél hónap alatt végig mentem. Plusz egy csomó novella. Most egy ideje már a "Csillagok akár a por"-t nyúzom, de ez elég lassan megy.
Nagyon várom a sorozatot. Az előzetes alapján azért a látványt sem hanyagolták el. Reméljük a sztorit sem.
Bár, amikor olvastam, hogy nő fogja játszani Demerzelt ergo Rdaneelt, hát ööö... :|
Igen, a látvány rendben lesz... de összességében ezek mind filozófiai könyvek.
Fogalmam sincs, hogy ennyire a látványra kihegyezett sorozatban mennyire lesz párbeszédcentrikus az egész.
Pedig meg lehet jól oldani... ott van pl a Devs című sorozat, nagyon sok vontatott, lassú jelenet van benne, tele van párbeszéddel. És így jó.

Aztán persze lehetséges, hogy mivel semmi nem történik a könyvben (Alapítvány), így könnyebb lesz megcsinálni.
:D
Tuti a vastagabb, cselekménydúsabb könyvekkel kezdtem volna az adaptációt.
Amúgy in medias res, mint a Csillagosk Háborújában, mert időrendben pont megint a végén kezdünk kb. :)

Inkább egy Garland típusú fickóra bíztam volna, mert szerintem az Ex Machina és a Devs-nek el van találva a hangulata, és rendben van mindkettő. A Devs-ben vannak olyan képi megoldások amit eddig egyáltalán nem láttam filmekben, pedig nem technikai cuccról van szó. :)
Utóbbi sorozatnak eleve van egy Halhatatlanság Halála utánérzése. :) Ridley Scott csinálta volna meg évekkel ezelőtt, aztán faszságokba kezdett, elsikkadt a dolog. Vagy nem talált rá producert, mert túl értelmes lett volna a sztori. :D

Avatar
KisVadász
AutoGP vezető
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014.01.02. 17:51
Mi vagy?: Balázs

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: KisVadász » 2020.06.24. 23:04

rdaneelolivaw írta:
2020.06.24. 15:02



Igen, a látvány rendben lesz... de összességében ezek mind filozófiai könyvek.
Fogalmam sincs, hogy ennyire a látványra kihegyezett sorozatban mennyire lesz párbeszédcentrikus az egész.
Pedig meg lehet jól oldani... ott van pl a Devs című sorozat, nagyon sok vontatott, lassú jelenet van benne, tele van párbeszéddel. És így jó.

Aztán persze lehetséges, hogy mivel semmi nem történik a könyvben (Alapítvány), így könnyebb lesz megcsinálni.
:D
Tuti a vastagabb, cselekménydúsabb könyvekkel kezdtem volna az adaptációt.
Amúgy in medias res, mint a Csillagosk Háborújában, mert időrendben pont megint a végén kezdünk kb. :)

Inkább egy Garland típusú fickóra bíztam volna, mert szerintem az Ex Machina és a Devs-nek el van találva a hangulata, és rendben van mindkettő. A Devs-ben vannak olyan képi megoldások amit eddig egyáltalán nem láttam filmekben, pedig nem technikai cuccról van szó. :)
Utóbbi sorozatnak eleve van egy Halhatatlanság Halála utánérzése. :) Ridley Scott csinálta volna meg évekkel ezelőtt, aztán faszságokba kezdett, elsikkadt a dolog. Vagy nem talált rá producert, mert túl értelmes lett volna a sztori. :D
Nem ismerem a Devs sorozatot, majd utána nézek.
Nagyon kíváncsi vagyok egyébként, hogy mit mutatnak fel, mert nem kis fába vágták a fejszét. Nem véletlen, hogy eddig nem is nagyon mert senki belefogni. Azért született már 1-2 jó feldolgozás Asimov sztoriból, 200 éves ember pl...
Én bízom benne, hogy legalább akkora hangsúlyt fektettek a történet kibontására, mint a látványra, mert ebben a sagaban, azért még mindig az a lényeg.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2020.06.25. 09:11

KisVadász írta:
2020.06.24. 23:04
Nagyon kíváncsi vagyok egyébként, hogy mit mutatnak fel, mert nem kis fába vágták a fejszét. Nem véletlen, hogy eddig nem is nagyon mert senki belefogni. Azért született már 1-2 jó feldolgozás Asimov sztoriból, 200 éves ember pl...
Én bízom benne, hogy legalább akkora hangsúlyt fektettek a történet kibontására, mint a látványra, mert ebben a sagaban, azért még mindig az a lényeg.
Egy az egyben nem fogják tudni adaptálni, képtelenségnek tartom.
Most nincs előttem az eredeti trilógia - mennyi a párbeszéd mennyisége... de a 80-as években írt vastagabb könyveiben kurva sok van, arra emlékszem.
Filozófiai tévelygés az egész kb. :D

Azt még el tudom képzelni, hogy a cselekményt egyszerűen hozzáírják, mert nem elég.
És azt fogjuk látni, hogy "BASED ON..." :D

Amúgy itt van, tessék:



:D

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2020.06.25. 15:25

rdaneelolivaw írta:
2020.06.25. 09:11
KisVadász írta:
2020.06.24. 23:04
Nagyon kíváncsi vagyok egyébként, hogy mit mutatnak fel, mert nem kis fába vágták a fejszét. Nem véletlen, hogy eddig nem is nagyon mert senki belefogni. Azért született már 1-2 jó feldolgozás Asimov sztoriból, 200 éves ember pl...
Én bízom benne, hogy legalább akkora hangsúlyt fektettek a történet kibontására, mint a látványra, mert ebben a sagaban, azért még mindig az a lényeg.
Egy az egyben nem fogják tudni adaptálni, képtelenségnek tartom.
Most nincs előttem az eredeti trilógia - mennyi a párbeszéd mennyisége... de a 80-as években írt vastagabb könyveiben kurva sok van, arra emlékszem.
Filozófiai tévelygés az egész kb. :D

Azt még el tudom képzelni, hogy a cselekményt egyszerűen hozzáírják, mert nem elég.
És azt fogjuk látni, hogy "BASED ON..." :D

Amúgy itt van, tessék:



:D
Megnéztem, köszi szépen.
A film technikai kivitelezése zseniálisan bárgyú a mai szemmel nézve, de nem ezt akartad amúgysem érzékeltetni, hanem a párbeszédeket, a szociológiai és filozófiai teóriák zseniális útvesztőit.

(:n
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
KisVadász
AutoGP vezető
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014.01.02. 17:51
Mi vagy?: Balázs

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: KisVadász » 2020.06.25. 22:34

rdaneelolivaw írta:
2020.06.25. 09:11

Egy az egyben nem fogják tudni adaptálni, képtelenségnek tartom.
Most nincs előttem az eredeti trilógia - mennyi a párbeszéd mennyisége... de a 80-as években írt vastagabb könyveiben kurva sok van, arra emlékszem.
Filozófiai tévelygés az egész kb. :D

Azt még el tudom képzelni, hogy a cselekményt egyszerűen hozzáírják, mert nem elég.
És azt fogjuk látni, hogy "BASED ON..." :D

Igen, olvasva a regényeket úgy, hogy már tudtam, a közeljövőben meg lesz filmesítve, nekem is néha a képtelenség szó jutott eszembe. Annyira komplex, hogy ezt szinte lehetetlen teljesen vissza adni filmkockákon. Sok benne a párbeszéd, nagyon. Viszont jól megírva eljátszva az is lehet érdekfeszítő. A Csernobilban is sok volt a párbeszéd, hogy a színésznél maradjunk... :D
Egyébként a látványt megtervezni lehet még nehezebb volt, mert leírás viszont nagyon kevés van a könyveiben. Nem egy Stephen King, aki még a szoba sarkában lévő pókháló formáját is leírja. :D
Az "utazó szalagokat" pl. egyszerűen sehogy sem sikerült rendesen elképzelnem. Egy hatalmas, több szintes metró állomás jutott mindig eszembe, a metrók helyett szalagokkal. :lol:

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2020.06.26. 09:08

KisVadász írta:
2020.06.25. 22:34
Egyébként a látványt megtervezni lehet még nehezebb volt, mert leírás viszont nagyon kevés van a könyveiben. Nem egy Stephen King, aki még a szoba sarkában lévő pókháló formáját is leírja. :D
Az "utazó szalagokat" pl. egyszerűen sehogy sem sikerült rendesen elképzelnem. Egy hatalmas, több szintes metró állomás jutott mindig eszembe, a metrók helyett szalagokkal. :lol:
Bemész egy nagyobb SPAR-ba és találsz utazószalagot. :D

Amúgy az pont jó ha nem részletezi a környezetet, hiszen ki a jó búbánat tudná megmondani milyen lesz a környezetünk 25 000 év múlva.
Kb senki és ezt nem is akarta felvállalni az író. Szerintem ez tök jó, a fantáziádra van bízva.
Mondjuk a Trantor bolygó az elég konkrét a buborékokkal, még talán reális is.

Egyébként nem kell ultrabrutál látvány egy jó scifihez, persze nem árt ha van.
Nézd meg az Ex Machina-t.
Aztán ott van a Hold című film. Szerintem az is nagyon jó.

Mindenesetre jó, hogy a sorozatokra is többet áldoznak manapság, tehát nem lehet csak úgy legyinteni, hogy "izééé az egy sorozat, tuti béna lesz". :D
Talán a HBO kezdte el ezt még a 2000-es évek közepén, hogy sokat költött a nagyszabású sorozataira. (pl Róma)
Hát az biztos, hogy az Alapítványra lesz pénz, ha az Apple finanszírozza.

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2020.07.27. 14:47



Nézi még valaki? :)

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: High-End » 2020.07.28. 11:50

Schumixx írta:
2020.07.27. 14:47
Nézi még valaki? :)
Ha 2019 júniusában akasztotta fel megát, amikor a 11 éves Mikkel is ott volt...ezt hogy?

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2020.07.28. 11:58

High-End írta:
2020.07.28. 11:50
Ha 2019 júniusában akasztotta fel megát, amikor a 11 éves Mikkel is ott volt...ezt hogy?
Van még benne pár ilyen, még nem értem a végére.

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2020.07.31. 22:09

High-End írta:
2020.07.28. 11:50
Schumixx írta:
2020.07.27. 14:47
Nézi még valaki? :)
Ha 2019 júniusában akasztotta fel megát, amikor a 11 éves Mikkel is ott volt...ezt hogy?
szerintem túltolták... en a masodik évad végére elvesztettem a fonalat, és a 3. ban sem sikerült megtalálnom. pedig rám nem mondható, hogy hogy elvesznék a logikai útvesztőkben...

Avatar
zola
WSR pilóta
Hozzászólások: 1869
Csatlakozott: 2013.12.31. 19:58
Mi vagy?: törvénytelen

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: zola » 2020.09.20. 23:59

Ez kellemes meglepi volt.


Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2020.09.21. 09:52

Schumixx írta:
2020.07.27. 14:47
Nézi még valaki? :)
megnéztem pár részt.
Nézhetetlen sajnos. :(

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2020.09.21. 10:08

rdaneelolivaw írta:
2020.09.21. 09:52
megnéztem pár részt.
Nézhetetlen sajnos. :(
Én a 2. évadig bírtam de mi is abbahagytuk. Túl tolták.

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: High-End » 2020.12.17. 10:05

Divatos őt alulértékelni, de pl a Magnoliaban zseniális volt.

Most teljesen igaza van. Szerintem.








Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2020.12.22. 08:35

Mandalorian 2. évadot nézte még valaki?
Szerintem egész jó lett. :)

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2020.12.22. 08:48

Schumixx írta:
2020.12.22. 08:35
Mandalorian 2. évadot nézte még valaki?
Szerintem egész jó lett. :)
3 részt láttam eddig.
Az biztos, hogy ehhez képest amit az egész estés filmekben műveltek az szánalmas, megbocsáthatatlan.

De ezt a lassú vonulatot csak sorozatban lehet így kibontani, ma már filmben nem.

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2020.12.22. 08:57

rdaneelolivaw írta:
2020.12.22. 08:48
3 részt láttam eddig.
Az biztos, hogy ehhez képest amit az egész estés filmekben műveltek az szánalmas, megbocsáthatatlan.

De ezt a lassú vonulatot csak sorozatban lehet így kibontani, ma már filmben nem.
Akkor óvatosan olvasgass a témában a neten nehogy spoilerbe fuss, szerintem nagyon eltalálták.

Lezárt