Filmek

Politika mentes beszélgetések a mindennapokról
Kamuro
gokartos
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2013.12.29. 10:50
Mi vagy?: Drakul
Tartózkodási hely: Schwangau

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: Kamuro » 2014.01.25. 19:44

Lancelot írta:Egyébként titeket érdekel ez az évről-évre visszatérő, magamutogatós Oscar umbulda?
nem, egy kicsit sem. ez is csak egy felesleges felhajtás a sok közül. arra jó, hogy a sok dekadens barom megmutassa, hogy tényleg egy dekadens barom. ennyi az egész.
nem nagyon vagyok képben, hogy kik nyertek eddig, és kik nem, de azért annyira igen, hogy tudjam, totálisan értéktelen díj!

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.01.26. 00:19

Kamuro írta:
Lancelot írta:Egyébként titeket érdekel ez az évről-évre visszatérő, magamutogatós Oscar umbulda?
nem, egy kicsit sem. ez is csak egy felesleges felhajtás a sok közül. arra jó, hogy a sok dekadens barom megmutassa, hogy tényleg egy dekadens barom. ennyi az egész.
nem nagyon vagyok képben, hogy kik nyertek eddig, és kik nem, de azért annyira igen, hogy tudjam, totálisan értéktelen díj!
A kékkel kiemelt rész azért kicsit erős, pláne a pirossal kiemelt rész függvényében.

Kamuro
gokartos
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2013.12.29. 10:50
Mi vagy?: Drakul
Tartózkodási hely: Schwangau

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: Kamuro » 2014.01.29. 04:11

Alghar írta:
A kékkel kiemelt rész azért kicsit erős, pláne a pirossal kiemelt rész függvényében.[/quote]bráner

szerintem a nem a megfelelőrészeket jelölted ki.

mondjuk ha esetleg valakinek megfelelő a tahóvilág, bigráner stb., akkor nincs kérdésem, mert ez a díj pont annyit ér, mint ezek a "műsorok".

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.01.29. 06:56

Kamuro írta:
mondjuk ha esetleg valakinek megfelelő a tahóvilág, bigráner stb., akkor nincs kérdésem, mert ez a díj pont annyit ér, mint ezek a "műsorok".
Aha...ezek szerint, ha megnézem pl. a Híd a Kwai folyónt, a Keresztapát, Millió dolláros bébit vagy a Gettómilliomost (soroljak még? csak hogy képben legyél), akkor szégyelljem magam,mert azok is VV és BB kategóriák. Értem...

:pf03

bertone

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.01.29. 08:25

Alghar írta:
Kamuro írta:
mondjuk ha esetleg valakinek megfelelő a tahóvilág, bigráner stb., akkor nincs kérdésem, mert ez a díj pont annyit ér, mint ezek a "műsorok".
Aha...ezek szerint, ha megnézem pl. a Híd a Kwai folyónt, a Keresztapát, Millió dolláros bébit vagy a Gettómilliomost (soroljak még? csak hogy képben legyél), akkor szégyelljem magam,mert azok is VV és BB kategóriák. Értem...

:pf03
Szerintem nem a díjazott filmeket minősítette, hanem azt a cirkuszt, felhajtást ami a díjátadással jár.

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: High-End » 2014.01.29. 09:56

Alghar írta:
Kamuro írta:
mondjuk ha esetleg valakinek megfelelő a tahóvilág, bigráner stb., akkor nincs kérdésem, mert ez a díj pont annyit ér, mint ezek a "műsorok".
Aha...ezek szerint, ha megnézem pl. a Híd a Kwai folyónt, a Keresztapát, Millió dolláros bébit vagy a Gettómilliomost (soroljak még? csak hogy képben legyél), akkor szégyelljem magam,mert azok is VV és BB kategóriák. Értem...

:pf03
Az, hogy Pacino a keresztapáért nem kapott díjat, mindent elmond erről a bullshitről. :angry01

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: High-End » 2014.01.29. 10:05

Alghar írta:
Kamuro írta:
mondjuk ha esetleg valakinek megfelelő a tahóvilág, bigráner stb., akkor nincs kérdésem, mert ez a díj pont annyit ér, mint ezek a "műsorok".
Aha...ezek szerint, ha megnézem pl. a Híd a Kwai folyónt, a Keresztapát, Millió dolláros bébit vagy a Gettómilliomost (soroljak még? csak hogy képben legyél), akkor szégyelljem magam,mert azok is VV és BB kategóriák. Értem...

:pf03
Sandra Bullock oscar díjas, Jodie Foster kétszeres, Caprio meg nem. (:u (:d

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.01.29. 10:10

bertone írta: Szerintem nem a díjazott filmeket minősítette, hanem azt a cirkuszt, felhajtást ami a díjátadással jár.
Az oscar mindíg is ilyen volt. Már akkor is mikor mikor a televízió és a média még nem voltak ennyire "elkurvulva"

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.01.29. 11:07

A következő Joker. Na ha valaki akkor ő kitünő választás. (:j

Kép

Kamuro
gokartos
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2013.12.29. 10:50
Mi vagy?: Drakul
Tartózkodási hely: Schwangau

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: Kamuro » 2014.01.29. 18:25

bertone írta: Szerintem nem a díjazott filmeket minősítette, hanem azt a cirkuszt, felhajtást ami a díjátadással jár.
pontosan.

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.01.29. 23:01

High-End írta: Az, hogy Pacino a keresztapáért nem kapott díjat, mindent elmond erről a bullshitről. :angry01
High-End írta: Sandra Bullock oscar díjas, Jodie Foster kétszeres, Caprio meg nem. (:u (:d
Hja, én sem értek egyet egy csomó dologgal a díjazottakkal kapcsolatban (di Caprionak már régen 3-4 díjjal kellene rendelkeznie, Pacinonak szintén), de azt kijelenteni, hogy értéktelen lenne, az erős. Te aztán igazán tudhatnád, hogy di Caprio és Al Pacino a kedvenc színészeim közé tartoznak...S. Bullock és J. Foster pedig a legkevésbé sem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Alghar 2014.01.29. 23:06-kor.

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.01.29. 23:05

Kamuro írta:
bertone írta: Szerintem nem a díjazott filmeket minősítette, hanem azt a cirkuszt, felhajtást ami a díjátadással jár.
pontosan.
Nem. Te azt írtad, a "díj értéktelen". Nem azt, hogy a felhajtás okádnivaló...mert az szerintem is az. Meg a díjazottakkal kapcsolatban is vannak anomáliák...nem kevés. De, hogy a díj értéktelen lenne, az egész egyszerűen nem igaz. Nekem is csípi a szemem, hogy például di Caprionak még nincs (idén sem lesz, sajnos...megkapja McConaughey, aki a közelébe sem ér), de hogy értéktelen...

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: High-End » 2014.01.29. 23:57

[/quote]
pontosan.[/quote]

Nem. Te azt írtad, a "díj értéktelen". Nem azt, hogy a felhajtás okádnivaló...mert az szerintem is az. Meg a díjazottakkal kapcsolatban is vannak anomáliák...nem kevés. De, hogy a díj értéktelen lenne, az egész egyszerűen nem igaz. Nekem is csípi a szemem, hogy például di Caprionak még nincs (idén sem lesz, sajnos...megkapja McConaughey, aki a közelébe sem ér), de hogy értéktelen...[/quote]

Nem értelek, milyen díj lehet értékes, amit Al Pacino 21 évvel az első jelölése után kapott meg és amit Caprio még sosem? Amit Forest Whitaker, Adrian Brody stb stb megkapott? (:u

Ja szerepelj egy holokausztos filmben és ok, a tied? :hajra01

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2014.01.31. 14:32

A mai program F1 2011 Kanada esőszünet... :D
Ez az utolsó kör azért kemény volt. :D

Kamuro
gokartos
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2013.12.29. 10:50
Mi vagy?: Drakul
Tartózkodási hely: Schwangau

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: Kamuro » 2014.02.03. 09:58

[quote="Alghar"][/quote]
igen, ezt tartom is, szerintem ez a díj (sok másikkal együtt) értéktelen! de egy büdös szót sem szóltam a díjazott filmekről. attól, hogy hülyék osztanak nekik értéktelen díjat, még nem lesz értéktelen a film is.

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.02.04. 21:58

megnéztem a Phillips kapiány-t... nem semmi az, amit az amerikai haditengerészetről bemutat, hogy mi a sorsuk azoknak, akik újat mernek húzni az USA-val...

félelmetesnek és magabiztosnak, és könyörtelennek mutatja be a haditengerészet működését. a 2 óra alatt végig feszültség alatt voltam... najó, az első 20 percet leszámítva. komoly film...

bertone

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.02.05. 11:37

t-oom írta:megnéztem a Phillips kapiány-t... nem semmi az, amit az amerikai haditengerészetről bemutat, hogy mi a sorsuk azoknak, akik újat mernek húzni az USA-val...

félelmetesnek és magabiztosnak, és könyörtelennek mutatja be a haditengerészet működését. a 2 óra alatt végig feszültség alatt voltam... najó, az első 20 percet leszámítva. komoly film...
Húúúú, basszus, ez egy rohadt jó film. Most néztem meg.

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.02.05. 19:18

bertone írta:
t-oom írta:megnéztem a Phillips kapiány-t... nem semmi az, amit az amerikai haditengerészetről bemutat, hogy mi a sorsuk azoknak, akik újat mernek húzni az USA-val...

félelmetesnek és magabiztosnak, és könyörtelennek mutatja be a haditengerészet működését. a 2 óra alatt végig feszültség alatt voltam... najó, az első 20 percet leszámítva. komoly film...
Húúúú, basszus, ez egy rohadt jó film. Most néztem meg.
tegnap este néztem, de még ma is jár az agyam, a filmen... Írjenki.... ;)

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2014.02.05. 20:42

én hétfőn este kölcsönöztem ki :D

tényleg nagyon jó.
tegnap a Mellékhatások c. filmet csekkoltam, filmnek nagyon jó, soderberghnek kicsit túl egyértelmű.
de ajánlott kategória
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

bertone

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.02.05. 20:50

t-oom írta:
bertone írta: Húúúú, basszus, ez egy rohadt jó film. Most néztem meg.
tegnap este néztem, de még ma is jár az agyam, a filmen... Írjenki.... ;)
A nejemmel most értünk haza. Ő is elkezdte nézni. Én feljöttem, de mindjárt megyek le hozzá. Simán megnézem ismét.

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.02.05. 21:04

carlos78 írta: tegnap a Mellékhatások c. filmet csekkoltam, filmnek nagyon jó, soderberghnek kicsit túl egyértelmű.
de ajánlott kategória
Tökéletesen egyetértek ;)

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.02.08. 07:53

Nos, megnéztem én is a Phillips kapitány-t. Tényleg jó film, Tom Hanks ismét nagyszerű, de ennyi. A beharangozásaitok után talán túl nagy elvárásokkal ültem le megnézni.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2014.02.08. 21:39

Megnéztem a Stallone Schwartzenegger féle Escape Plant. Esti mozinak jó :)
Az Ender's Game Harrison Forddal meg jól indul de sajnos a végére gyenge lett :(
Ma este Thor 2.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

bertone

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.02.08. 21:52

Na, en most neztem meg a Gravitaciot.
Kb ot percenkent volt benne valami gagyi.. Moziban, 3D-ben a hatas, a latvany biztos elviszi valamennyire, de igy, itthon, ritka gagyi film. :hanyas:

Avatar
still
gokartos
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014.01.05. 20:34

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: still » 2014.02.08. 22:51

Nigel Hill írta:Megnéztem a Stallone Schwartzenegger féle Escape Plant.
Kevered Schwarzeneggert a Schwartz Erejével.
Kép

(:k

Lezárt