Filmek

Politika mentes beszélgetések a mindennapokról
Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2014.02.08. 23:35

bertone írta:Na, en most neztem meg a Gravitaciot.
Kb ot percenkent volt benne valami gagyi.. Moziban, 3D-ben a hatas, a latvany biztos elviszi valamennyire, de igy, itthon, ritka gagyi film. :hanyas:
Igen. Abszolut 3D film. A Thor 2 viszont nem volt rossz. Kb amit vártam, jó a csavar a végén :)
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2014.02.08. 23:37

still írta:
Nigel Hill írta:Megnéztem a Stallone Schwartzenegger féle Escape Plant.
Kevered Schwarzeneggert a Schwartz Erejével.
Kép

(:k
Ja vol :D Mostanában olyan hülyeségekre áll a kezem hogy csak na :D
Schwarzenegger nah :) A filmben amúgy mókás a szerepe.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
eniksz
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1001
Csatlakozott: 2013.12.27. 23:02
Mi vagy?: én vagyok

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: eniksz » 2014.02.09. 21:46

Megnéztem A téglát. Elég jó film.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.02.15. 23:06

eniksz írta:Megnéztem A téglát. Elég jó film.
Jó hogy jó. :mosoly:

Ennek meg pont most lett vége az AXN-en. Hasonló csak ez angol.
Még minőségét tekintve is ugyanazon a szinten említeném mint a téglát.



Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2014.02.16. 12:24

Torta jobb, mint a Tégla
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.02.16. 22:50

Most néztem meg én is a Captain Phillipst. A hétszentségit, de kemény film volt ez lélektani szempontból.

Ha csak egy fiktív forgatókönyv lett volna is simán jó, de hogy végig azon kattogott az agyam, hogy ez a Richard Phillip élő, lélegző, hús-vér ember, aki átélte az egészet, hát pokoli. Elképzelni sem tudom, hogy a fenébe lehet kibírni egy ilyen szitut ép ésszel, utána leküzdeni a poszttraumás stresszt, visszatérni a mindennapi életbe, a családhoz. Éjszaka aludni, visszatérni a munkába utána és dolgozni menni megint minden nap, egyedül sétálni az utcán ... Szörnyű. Hogy dögölne meg az összes terrorista, bankrabló, kalóz, akik képesek embereket így bántani és megnyomorítani pszichésen akár egy életre is.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

bertone

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.02.17. 14:19

vollebak írta:Most néztem meg én is a Captain Phillipst. A hétszentségit, de kemény film volt ez lélektani szempontból.

Ha csak egy fiktív forgatókönyv lett volna is simán jó, de hogy végig azon kattogott az agyam, hogy ez a Richard Phillip élő, lélegző, hús-vér ember, aki átélte az egészet, hát pokoli. Elképzelni sem tudom, hogy a fenébe lehet kibírni egy ilyen szitut ép ésszel, utána leküzdeni a poszttraumás stresszt, visszatérni a mindennapi életbe, a családhoz. Éjszaka aludni, visszatérni a munkába utána és dolgozni menni megint minden nap, egyedül sétálni az utcán ... Szörnyű. Hogy dögölne meg az összes terrorista, bankrabló, kalóz, akik képesek embereket így bántani és megnyomorítani pszichésen akár egy életre is.
Nekem annyi szerencsém volt, hogy nem tudtam, hogy ez megtörtént esemény, csak a végén jöttem rá a feliratozásból.

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: High-End » 2014.02.18. 10:31

vollebak írta:Most néztem meg én is a Captain Phillipst. A hétszentségit, de kemény film volt ez lélektani szempontból.

Ha csak egy fiktív forgatókönyv lett volna is simán jó, de hogy végig azon kattogott az agyam, hogy ez a Richard Phillip élő, lélegző, hús-vér ember, aki átélte az egészet, hát pokoli. Elképzelni sem tudom, hogy a fenébe lehet kibírni egy ilyen szitut ép ésszel, utána leküzdeni a poszttraumás stresszt, visszatérni a mindennapi életbe, a családhoz. Éjszaka aludni, visszatérni a munkába utána és dolgozni menni megint minden nap, egyedül sétálni az utcán ... Szörnyű. Hogy dögölne meg az összes terrorista, bankrabló, kalóz, akik képesek embereket így bántani és megnyomorítani pszichésen akár egy életre is.
Hol a toleráns éned? (:v

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2014.02.18. 19:44

mátészalkán minden nap ilyen.. :)
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.02.18. 22:02

megnéztem az Éhezők viadala 2-őt... tartottam tőle, hogy nagy csalódás lesz az eső rész után, de kellemesen csalódtam... kíváncsi vagyok a 3. részre.

Avatar
KisVadász
AutoGP vezető
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014.01.02. 17:51
Mi vagy?: Balázs

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: KisVadász » 2014.02.18. 22:21

t-oom írta:megnéztem az Éhezők viadala 2-őt... tartottam tőle, hogy nagy csalódás lesz az eső rész után, de kellemesen csalódtam... kíváncsi vagyok a 3. részre.
Azért szerintem kicsit alább adták.
Az elsőben eszembe se jutott egy részletnél sem az, hogy kicsit beletekerek. :)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.02.18. 23:28

High-End írta:
Hol a toleráns éned? (:v
Olyasféle szarembereknek nem adok belőle (:v
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Kamuro
gokartos
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2013.12.29. 10:50
Mi vagy?: Drakul
Tartózkodási hely: Schwangau

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: Kamuro » 2014.02.19. 10:37

t-oom írta:megnéztem az Éhezők viadala 2-őt... tartottam tőle, hogy nagy csalódás lesz az eső rész után, de kellemesen csalódtam... kíváncsi vagyok a 3. részre.
főleg, amilyen "befejezetlen" lett a 2.
aki a könyveket írta, az nem jó író, csak az ötlet jó. legalább filmre rendesen át tudták ültetni, így valószínűleg egy igen jó quadrológiát kapunk, mire befejezik a történetet.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: trutya » 2014.02.19. 12:22

Kamuro írta:
t-oom írta:megnéztem az Éhezők viadala 2-őt... tartottam tőle, hogy nagy csalódás lesz az eső rész után, de kellemesen csalódtam... kíváncsi vagyok a 3. részre.
főleg, amilyen "befejezetlen" lett a 2.
aki a könyveket írta, az nem jó író, csak az ötlet jó. legalább filmre rendesen át tudták ültetni, így valószínűleg egy igen jó quadrológiát kapunk, mire befejezik a történetet.
mivel trilógiának szánták alapból...
a 2. rész csak átvezetés az első (majdhogynem önálló rész) és a forradalom között.
Kép

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: High-End » 2014.02.19. 14:26

Soha többet nem nézek meg filmet, amiben Simon Pegg szerepel. Egyetlen vicces megmozdulása ez volt, a többi erőltetett szar.



Kamuro
gokartos
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2013.12.29. 10:50
Mi vagy?: Drakul
Tartózkodási hely: Schwangau

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: Kamuro » 2014.02.19. 15:42

trutya írta: mivel trilógiának szánták alapból...
a 2. rész csak átvezetés az első (majdhogynem önálló rész) és a forradalom között.
én úgy tudom 4 filmet terveznek belőle.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: trutya » 2014.02.19. 15:57

Kamuro írta:
trutya írta: mivel trilógiának szánták alapból...
a 2. rész csak átvezetés az első (majdhogynem önálló rész) és a forradalom között.
én úgy tudom 4 filmet terveznek belőle.
ja jogos, Harry Potter-módra az utolsó részt kettészedik.
de lényeg a lényeg, ez tényleg csak egy közbenső epizód volt, nem volt értelme befejezést adni neki.
...na meg így jól felcsigáztak az utolsó részekre :D (már, ha bejött.. nekem bejött mondjuk)

District 9 folytatásairól senkinek nincs infója igaz? eredetileg az is trilógia lett volna, azt hiszem.
Kép

Kamuro
gokartos
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2013.12.29. 10:50
Mi vagy?: Drakul
Tartózkodási hely: Schwangau

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: Kamuro » 2014.02.19. 17:05

trutya írta: ja jogos, Harry Potter-módra az utolsó részt kettészedik.
de lényeg a lényeg, ez tényleg csak egy közbenső epizód volt, nem volt értelme befejezést adni neki.
...na meg így jól felcsigáztak az utolsó részekre :D (már, ha bejött.. nekem bejött mondjuk)

District 9 folytatásairól senkinek nincs infója igaz? eredetileg az is trilógia lett volna, azt hiszem.
naná, hogy be! az első résztől odáig voltam meg vissza, a másodikban sem kellett csalódni, alig várom a folytatást.
ez viszont nem mondható el a ditrict9-ről. mindenki agyondícsérte azt a filmet, úgyhogy megnéztem. ám egyáltalán nem tetszett. már alapjaiban sem.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.02.19. 20:02

Kamuro írta: ez viszont nem mondható el a ditrict9-ről. mindenki agyondícsérte azt a filmet, úgyhogy megnéztem. ám egyáltalán nem tetszett. már alapjaiban sem.
Az egyik, ha nem a legjobb film a témában.

Avatar
Gyilok
gokartos
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2014.01.03. 11:32
Mi vagy?: Gitárnyűvész

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: Gyilok » 2014.02.19. 20:20

Kamuro írta:
trutya írta: mivel trilógiának szánták alapból...
a 2. rész csak átvezetés az első (majdhogynem önálló rész) és a forradalom között.
én úgy tudom 4 filmet terveznek belőle.
de minek..

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2014.02.19. 20:56

Gyilok írta:
Kamuro írta: én úgy tudom 4 filmet terveznek belőle.
de minek..
jó kérdés.. :D

régen a Keresztapából és egyéb, emberekről szóló filmekből terveztek trilógiát, ma már ez nemigen érdekel senkit.
ma már háromszemű gyógyegerek és repkedő pszichopata hatlábúak nélkül nincs trilógia..
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.02.19. 23:00

KisVadász írta:
t-oom írta:megnéztem az Éhezők viadala 2-őt... tartottam tőle, hogy nagy csalódás lesz az eső rész után, de kellemesen csalódtam... kíváncsi vagyok a 3. részre.
Azért szerintem kicsit alább adták.
Az elsőben eszembe se jutott egy részletnél sem az, hogy kicsit beletekerek. :)
pontosítom a mondandóm... sokkal rosszabbra számítottam. így kellemes meglepetés volt. az eleje, kicsit vontatott, és unalmas volt, de aztán hozta az elvártat.

főleg, miután rájöttem, hogy az ismerős arc, az Lenny Kravitz volt... tudtam, hogy valahonnan ismerem, de nem vágtam, míg a stáblista meg nem jelent a képernyőn! :pf04

Kamuro
gokartos
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2013.12.29. 10:50
Mi vagy?: Drakul
Tartózkodási hely: Schwangau

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: Kamuro » 2014.02.20. 10:10

t-oom írta:
pontosítom a mondandóm... sokkal rosszabbra számítottam. így kellemes meglepetés volt. az eleje, kicsit vontatott, és unalmas volt, de aztán hozta az elvártat.

főleg, miután rájöttem, hogy az ismerős arc, az Lenny Kravitz volt... tudtam, hogy valahonnan ismerem, de nem vágtam, míg a stáblista meg nem jelent a képernyőn! :pf04
most a második részről beszélsz? csak mert Kravitz már az első részben ugyanebben a szerepben játszott.

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.02.20. 10:17

Kamuro írta:
t-oom írta:
pontosítom a mondandóm... sokkal rosszabbra számítottam. így kellemes meglepetés volt. az eleje, kicsit vontatott, és unalmas volt, de aztán hozta az elvártat.

főleg, miután rájöttem, hogy az ismerős arc, az Lenny Kravitz volt... tudtam, hogy valahonnan ismerem, de nem vágtam, míg a stáblista meg nem jelent a képernyőn! :pf04
most a második részről beszélsz? csak mert Kravitz már az első részben ugyanebben a szerepben játszott.
igen a 2.-ról... két rész kellett hozzá, hogy rájöjjek... :pf04

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: High-End » 2014.02.20. 11:13

Mindenkit féltve óvok tőle. :szom01



Lezárt