Búcsú a fórumtól

Politika mentes beszélgetések a mindennapokról
Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Búcsú a fórumtól

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.11.15. 22:54

Most, hogy úgy tűnik végérvényesen sikerült szétbaszni a közösséget és a fórumot, ahová 15-20 éve járunk, azt javaslom a hátralévő idő teljen el békében és a lehetőségekhez mérten vidáman. A felelősség firtatása és egymás hibáztatása helyett gondoltam ide leírhatná mindenki, hogy mit visz magával innen. Akinek van kedve. Kellemes emlékek, vicces momentumok, poénok, emberi kapcsolatok, stb-stb. Gondoltam megér egy külön topikot a dolog, mégis sok időt töltöttünk itt.
(Én is fogok írni, de most még nem). :mosoly:

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Búcsú a fórumtól

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2022.11.15. 23:22

Bandee írta:
2022.11.15. 22:54
Most, hogy úgy tűnik végérvényesen sikerült szétbaszni a közösséget és a fórumot, ahová 15-20 éve járunk, azt javaslom a hátralévő idő teljen el békében és a lehetőségekhez mérten vidáman. A felelősség firtatása és egymás hibáztatása helyett gondoltam ide leírhatná mindenki, hogy mit visz magával innen. Akinek van kedve. Kellemes emlékek, vicces momentumok, poénok, emberi kapcsolatok, stb-stb. Gondoltam megér egy külön topikot a dolog, mégis sok időt töltöttünk itt.
(Én is fogok írni, de most még nem). :mosoly:
Most még a hír hatása alatt vagyok, később talán írok ide.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Button
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1590
Csatlakozott: 2013.12.23. 06:28
Mi vagy?: Butt & Gas elvakult

Re: Búcsú a fórumtól

Hozzászólás Szerző: Button » 2022.11.16. 20:37

Én nagyon remélem, hogy nem kell búcsúzni, legalábbis egymástól.
Jó, ettől a formátumtól igen, most nézem 9 éve van itt ezen a platformon Laci jóvoltából, eszméletlen hogy szalad az idő..
Laci minden elismerést megérdemel.

Phoebet ahogy ismerem, ha vállára veszi az ügyet, akkor lesz folytatás.
Szerencsére megelőzött engem (:u
Kép

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: Búcsú a fórumtól

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2022.11.17. 10:31

2007! Akkor kezdtem. Milyen parázs év volt az az F1- Ben és itt a fórumon is. :)).
Állandó vita, veszekedés, harc. Szinte követni sem lehetett az új hszeket annyi volt egymás után. Sietünk, nevettünk egymás után...
Kefir és valaki, akinek nem emlékszem a nevére szocsatai mindig nagyon mókások voltak. 😀
Szép számú Alonsos tábor és még szebb számú ellenszurkoló. 😆😆
Jó kis bandát alkottunk a csajokkal akkoriban. :)
Aztán a buli a Ringen és utána valamelyik sörözőben... 😀
Bandee, meg most is hihetetlen, amit Te bevállaltál a Balatoni bulikkal évről- évre.🙏🙏 Az volt az a pár nap, amikor minden ellentét elsimult és tudtuk folytatni itt. :) nélkülük talán még eddig sem ment volna.
Bertone, köszi, hogy egyben tartottad a társaságot és áldoztak, munkát, energiát fektettel bele.
Timi, bízom a folytatásban, bár túl nagy aktivitás tőlem sem várható, de soha nem felejtek el benezni ide és soha nem felejtelek el Titeket.
Köszi Mindenkinek ezt a sok évet.

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Búcsú a fórumtól

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2022.11.17. 14:00

Jadrina írta:
2022.11.17. 10:31
Kefir és valaki, akinek nem emlékszem a nevére szocsatai mindig nagyon mókások voltak. 😀
NEWSTED-nek hívták az illetőt...nem tudom mi lehet vele...vagy ki volt Ő...
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Búcsú a fórumtól

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2022.11.17. 14:01

keF1r írta:
2022.11.17. 14:00
NEWSTED-nek hívták az illetőt...nem tudom mi lehet vele...vagy ki volt Ő...
Schumacheres volt a tag, nem?? :D :D :lol:

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Búcsú a fórumtól

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2022.11.17. 14:20

rdaneelolivaw írta:
2022.11.17. 14:01
keF1r írta:
2022.11.17. 14:00
NEWSTED-nek hívták az illetőt...nem tudom mi lehet vele...vagy ki volt Ő...
Schumacheres volt a tag, nem?? :D :D :lol:
Szerintem nem de ne kérdezd kinek szurkolt...és azt sem tudom miért találtuk meg egymást rendszeresen.
De azok nem olyan stilusú pengeváltások voltak mint veled (:v
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Búcsú a fórumtól

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2022.11.17. 18:31

keF1r írta:
2022.11.17. 14:20
rdaneelolivaw írta:
2022.11.17. 14:01


Schumacheres volt a tag, nem?? :D :D :lol:
Szerintem nem de ne kérdezd kinek szurkolt...és azt sem tudom miért találtuk meg egymást rendszeresen.
De azok nem olyan stilusú pengeváltások voltak mint veled (:v
szerintem Kiminek szurkolt.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Búcsú a fórumtól

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.11.17. 20:52

t-oom írta:
2022.11.17. 18:31
keF1r írta:
2022.11.17. 14:20


Szerintem nem de ne kérdezd kinek szurkolt...és azt sem tudom miért találtuk meg egymást rendszeresen.
De azok nem olyan stilusú pengeváltások voltak mint veled (:v
szerintem Kiminek szurkolt.
Schumachernek.

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Búcsú a fórumtól

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2022.11.17. 22:22

t-oom írta:
2022.11.17. 18:31
keF1r írta:
2022.11.17. 14:20


Szerintem nem de ne kérdezd kinek szurkolt...és azt sem tudom miért találtuk meg egymást rendszeresen.
De azok nem olyan stilusú pengeváltások voltak mint veled (:v
szerintem Kiminek szurkolt.
Bocsánat, pont inkább ellene... vagy már minden osszefolyik...

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Búcsú a fórumtól

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2022.11.17. 22:23

Bandee írta:
2022.11.17. 20:52
t-oom írta:
2022.11.17. 18:31


szerintem Kiminek szurkolt.
Schumachernek.
Ja-ja, valóban...

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Búcsú a fórumtól

Hozzászólás Szerző: bertone » 2022.11.18. 09:53

Akkor, részemről is egy kis emlékezés.

Volt valamikor egy forma1.hu oldal, amin volt egy nagyon kezdetleges fórum is. Én nagyon-nagyon régen ezen az oldalon kezdtem. Tényleg nem emlékszem, mikor is lehetett, talán Ricsi tudja.
Aztán ott az oldal tulajdonosa kért meg hármunkat, hogy vegyük át előbb a fórum moderálását, majd magát az oldal működtetését. Így indult...

Közben Ovian, aki tagja volt annak a fórumnak, szólt, hogy van egy másik fórum is. Ez volt az f1hírek elődje (ennek sem emlékszem a nevére, nekem ez mindig is f1hírek marad). Így ott is elkezdtem fórumozni, s tartott ez sok éven át.

Közben megállapodtunk a forma1.hu oldal tulajdonosaival, hogy teljes egészében átvesszük az oldalt és ők "csak" a domain nevet és a tárhelyet biztosítják. Aztán a két társam szépen kikopott mellőlem, de jött egy fiatal srác, aki egy ideig segített.

És akkor jött a nagy krakk az f1híreken, miszerint megszűnik az oldal és vele a fórum (most néztem meg, maga a portál ma is létezik, de semmi köze a Formula 1-hez). Akkor született meg ez, illetve még csak ennek az elődje.

Különböző okokból néha nevet, tárhelyet és fórum formátumot is váltottam, de a fórum magja többnyire maradt.

Az évek során sok vitába álltam bele. Voltak kisebbek, de voltak szinte vérre menők is és volt olyan is, amiről nem is gondoltam, hogy annyira komoly, pedig a másik félben olyan nyomot hagyott, hogy mikor "hozzám került" az f1hírekes fórum, kimondottan miattam nem jött át. Hogy sajnálom-e? Nem tudom.

Az biztos, hogy az évek során sok értékes emberrel ismerkedhettem meg, ahol a látszólag teljesen elmérgesedett esetekben is mindig is lehetett számítani a másik segítségére, ha a magánéletében valakinek gondja volt.

Emlékszem az első fórum találkozóra Baján, aztán a berényire és persze ott voltak Bandi híres bulijai, amiért külön köszönet jár neki! (:p

Sajnos, az elmúlt évek nem tettek jót a fórumozásnak. A FB térhódítása elsodorta ezt a fajta társalgási formát.
Ahogy a hazai politikai élet és a covid nem tett jót a közhangulatnak.

Mindezek közrejátszottak abban, hogy itt a fórumon is nagyon megváltozott a hangulat, a stílus, a hozzáállás. És sajnos nem jó irányba.
Ezért (is) már évek óta többször is eljutottam oda, hogy vége, de sosem tudtam ténylegesen befejezni. A gyermekemnek érzem. És a mostani döntésemben is ez benne van. Felnőtt gyereket nem adunk örökbe. Ezért döntöttem a teljes lezárás mellett.

De örülök, hogy Timi felvállalja, hogy tovább viszi, köszönet érte.

Ahogy köszönöm mindenkinek a kedves és/vagy megértő szavakat! (:k

Nem tudom, hogy alakul a következő év, de ha összejön, akkor jó lenne egy búcsúbulit tartani Baján. Majd meglátjuk.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Búcsú a fórumtól

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.11.18. 10:20

Sziasztok!

Lacit megkértem, hogy aktiváljon egy, pontosabban kettő poszt erejéig (azért kettő, mert ezt a másik topikba is be szeretném tenni, ahol beszéltetek a fórum sorsáról, hogy biztosan eljusson mindenkihez).

Olvasgatni fel-felnéztem, és mostanra nem túl érthetetlen, hogy Laci belefásult az egészbe. Viszont ez a közösség mindig is sokat jelentett nekem, akkor is ha többször eltűntem hosszabb-rövidebb időkre, meg sok anyázdában voltam én is benne szügyig.

1999-ben, tizenhat éves kiskölyökként regisztráltam még a fórum abszolút ősére, ahol még se topikok nem voltak, se semmi, csak egy hosszú, görgethető felület, mint egy FB-üzenőfal. Lacit onnan, azóta ismerem, úgyhogy szerintem mondható, hogy ha a fórum a gyereke, akkor együtt nőttem fel vele.

Ezért van az, hogy bár az aktív fórumozásból úgy érzem, hogy kinőttem, nagyon sajnálnám, ha a társaság szétszéledne így, ennyi év után. Sokatokat személyesen ismerlek, van, akivel csak telefonon beszéltem, de ilyen-olyan formában szinte mindenkivel volt IRL kapcsolatom. Számomra ti itt nem csak felhasználónevek meg profilképek vagytok, hanem régi ismerősök és mondhatom, hogy többetekkel barátok is.

Ezért két napja megkerestem Timit, hogy lenne-e kedve csinálni egy új helyet együtt, mert tényleg szeretném legalább a lehetőségét megadni, hogy aki akar, az továbbra is megmaradjon ebben az online közösségben. Timi vállalta a dolgot (szerencsémre, mert tök sügér vagyok a technikai dolgokhoz), és el is készült már az új felület, szerintem fantasztikusan néz ki (megint csak szerencsémre, meg a tiétekre is, mert az én dizájn- és szépérzékem fantasztikusan csökevényes). Tehát Timit illeti minden érdem és dicséret, ő dolgozott vele - én lényegében egyelőre semmit nem csináltam, csak felvettem vele a kapcsolatot az ötlettel.

Tervben van, hogy esetleg ha úgy alakul és lesz rá igény, egy magazint/híroldalt is csinálunk az új helyhez jövőre. De a lényeg jelenleg az, hogy az új felületre várunk mindenkit, akinek lenne kedve folytatni a fórumozást. Részemről nagyon örülnék neki, mert tényleg sokat adott a fórumélet az elmúlt több mint húsz évben (még leírni is durva). Bár az aktív fórumozást ott sem tervezem, azt, hogy csináljunk egy helyet, ahol együtt maradhat ez a csapat, nagyon fontosnak éreztem.

Szóval remélem, hogy minél többeteknek lesz kedve csatlakozni oda. Így nem elbúcsúzom tőletek, hanem inkább azt mondom, hogy odaát találkozunk.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Búcsú a fórumtól

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2022.11.18. 14:31

Kedves bertone!

Nagyon köszönöm a kitartást, munkát, mindent, amivel eddig életben tartottad ezt a helyet.

Kedves Volle!

Mi az új felület elérhetősége? Esetlegesen benéznék oda...de nem találom sehol.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Búcsú a fórumtól

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2022.11.18. 15:10

Alghar írta:
2022.11.18. 14:31
Kedves bertone!

Nagyon köszönöm a kitartást, munkát, mindent, amivel eddig életben tartottad ezt a helyet.

Kedves Volle!

Mi az új felület elérhetősége? Esetlegesen benéznék oda...de nem találom sehol.
1-2 napon belül nyilvános lesz az elérhetősége, még van néhány apró finomítás, de utána el lehet kezdeni a regisztrációt.

Szeretném is majd kérni a segítségeteket, hogyha valami nem úgy működik, ahogy itt megszoktátok, vagy van valamilyen funkcióra igény, akkor azt jelezzétek majd felém.

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Búcsú a fórumtól

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2022.11.18. 17:25

Phoebe írta:
2022.11.18. 15:10
Alghar írta:
2022.11.18. 14:31
Kedves bertone!

Nagyon köszönöm a kitartást, munkát, mindent, amivel eddig életben tartottad ezt a helyet.

Kedves Volle!

Mi az új felület elérhetősége? Esetlegesen benéznék oda...de nem találom sehol.
1-2 napon belül nyilvános lesz az elérhetősége, még van néhány apró finomítás, de utána el lehet kezdeni a regisztrációt.

Szeretném is majd kérni a segítségeteket, hogyha valami nem úgy működik, ahogy itt megszoktátok, vagy van valamilyen funkcióra igény, akkor azt jelezzétek majd felém.
Csak egy kérdés, Avatar tarolasa a forum adatbázisában megoldhato?

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Búcsú a fórumtól

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2022.11.18. 17:40

t-oom írta:
2022.11.18. 17:25
Phoebe írta:
2022.11.18. 15:10


1-2 napon belül nyilvános lesz az elérhetősége, még van néhány apró finomítás, de utána el lehet kezdeni a regisztrációt.

Szeretném is majd kérni a segítségeteket, hogyha valami nem úgy működik, ahogy itt megszoktátok, vagy van valamilyen funkcióra igény, akkor azt jelezzétek majd felém.
Csak egy kérdés, Avatar tarolasa a forum adatbázisában megoldhato?
A felhasználók adatait tartalmazó adatbázis tábla tartalmazza a beállított avatart is. A fórum könyvtárstruktúrája is olyan, hogy a képek mappán belül, van egy külön a feltöltött avatarokat tartalmazó könyvtár, ide kerülnek automatikusan a feltöltött avatarok, egy az eredetitől eltérő random, kódolt fájlnévvel.

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Búcsú a fórumtól

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2022.11.18. 19:22

Phoebe írta:
2022.11.18. 15:10
Alghar írta:
2022.11.18. 14:31
Kedves bertone!

Nagyon köszönöm a kitartást, munkát, mindent, amivel eddig életben tartottad ezt a helyet.

Kedves Volle!

Mi az új felület elérhetősége? Esetlegesen benéznék oda...de nem találom sehol.
1-2 napon belül nyilvános lesz az elérhetősége, még van néhány apró finomítás, de utána el lehet kezdeni a regisztrációt.

Szeretném is majd kérni a segítségeteket, hogyha valami nem úgy működik, ahogy itt megszoktátok, vagy van valamilyen funkcióra igény, akkor azt jelezzétek majd felém.
Köszi, Phoebe!

És azt is, hogy vállaltad eme feladatot. Sok sikert hozzá!

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Búcsú a fórumtól

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2022.11.18. 19:42

bertone írta:
2022.11.18. 09:53
...
Közben Ovian, aki tagja volt annak a fórumnak, szólt, hogy van egy másik fórum is. Ez volt az f1hírek elődje (ennek sem emlékszem a nevére, nekem ez mindig is f1hírek marad). Így ott is elkezdtem fórumozni, s tartott ez sok éven át.
f1hirek.hu előtt is volt valami oldal. Annak az elődje, de azt is FafaZoli nyomatta. Nem emlékszem már a nevére, de az eredeti fórum ott volt.
(jó kezdetleges motorral)
2000-2001 körül.

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Búcsú a fórumtól

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2022.11.18. 23:14

Phoebe írta:
2022.11.18. 17:40
t-oom írta:
2022.11.18. 17:25


Csak egy kérdés, Avatar tarolasa a forum adatbázisában megoldhato?
A felhasználók adatait tartalmazó adatbázis tábla tartalmazza a beállított avatart is. A fórum könyvtárstruktúrája is olyan, hogy a képek mappán belül, van egy külön a feltöltött avatarokat tartalmazó könyvtár, ide kerülnek automatikusan a feltöltött avatarok, egy az eredetitől eltérő random, kódolt fájlnévvel.
Szuper!

A saját Munkahelyi szerverunkon is azon bosszankodom mindig, hogy miért kell minden verzió váltás után újra csatolnon az avatarokat... Pedig van exportalas és importalas, és úgy is teszem, de azt a max 127 kbt adatot nem viszi át... Így mindenkit újra kell csatoljak...

KB 2 percembe tellik az újra csatolás, de akkor is bosszant!

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Búcsú a fórumtól

Hozzászólás Szerző: Magic » 2022.11.19. 15:25

Phoebe írta:
2022.11.18. 15:10
Alghar írta:
2022.11.18. 14:31
Kedves bertone!

Nagyon köszönöm a kitartást, munkát, mindent, amivel eddig életben tartottad ezt a helyet.

Kedves Volle!

Mi az új felület elérhetősége? Esetlegesen benéznék oda...de nem találom sehol.
1-2 napon belül nyilvános lesz az elérhetősége, még van néhány apró finomítás, de utána el lehet kezdeni a regisztrációt.

Szeretném is majd kérni a segítségeteket, hogyha valami nem úgy működik, ahogy itt megszoktátok, vagy van valamilyen funkcióra igény, akkor azt jelezzétek majd felém.
Biztos sok meló volt vele. De nagyon szép és igényes a kinézet. Ügyes vagy, és gratula.
😊

Avatar
Button
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1590
Csatlakozott: 2013.12.23. 06:28
Mi vagy?: Butt & Gas elvakult

Re: Búcsú a fórumtól

Hozzászólás Szerző: Button » 2022.11.20. 07:03

Magic írta:
2022.11.19. 15:25

Biztos sok meló volt vele. De nagyon szép és igényes a kinézet. Ügyes vagy, és gratula.
😊
úgy érzem itt bennfentesek is vannak :o
vagy lemaradtam a címról? :mosoly:
Kép

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Búcsú a fórumtól

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2022.11.20. 17:44

Button írta:
2022.11.20. 07:03
Magic írta:
2022.11.19. 15:25

Biztos sok meló volt vele. De nagyon szép és igényes a kinézet. Ügyes vagy, és gratula.
😊
úgy érzem itt bennfentesek is vannak :o
vagy lemaradtam a címról? :mosoly:
Üdv a klubban. Én mindig így éreztem 😃
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Búcsú a fórumtól

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2022.11.20. 17:57

Nigel Hill írta:
2022.11.20. 17:44
Button írta:
2022.11.20. 07:03


úgy érzem itt bennfentesek is vannak :o
vagy lemaradtam a címról? :mosoly:
Üdv a klubban. Én mindig így éreztem 😃
Akkor nem vagyok egyedül?
(:n
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
eniksz
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1001
Csatlakozott: 2013.12.27. 23:02
Mi vagy?: én vagyok

Re: Búcsú a fórumtól

Hozzászólás Szerző: eniksz » 2022.11.20. 18:34

Én nagyon lemaradtam valamiről.

Lezárt