Autósoknak - motorosoknak

Politika mentes beszélgetések a mindennapokról
Krisztián
WSR pilóta
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2014.01.01. 13:47

Re: Autósoknak - motorosoknak

Hozzászólás Szerző: Krisztián » 2020.05.18. 16:16

rdaneelolivaw írta:
2020.05.18. 08:30
High-End írta:
2020.05.13. 15:10
Én azt nem értem, hogy elméletileg siet...akkor miért ér rá fékezgetni? :mosoly:
Újabb fasszopónak ugrott a jogsija. :D
Be kéne szereznem egy kamerát.

https://index.hu/belfold/2020/05/18/rak ... allgattak/
Én is gondolkoztam rajta, hogy bringára kéne kamera. Lenne mit felvennem :D

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Autósoknak - motorosoknak

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2020.05.31. 22:45

Asszem ebből sosem növök ki... Lejjebb került pár centivel...

Kép

Kép

A doblo is elerte talán már a végleges formajat, viszont a punto meg mindig darabokban... Kezdek morcos lenni miatta...

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Autósoknak - motorosoknak

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2020.05.31. 23:59

t-oom írta:
2020.05.31. 22:45
Asszem ebből sosem növök ki... Lejjebb került pár centivel...

Kép

Kép

A doblo is elerte talán már a végleges formajat, viszont a punto meg mindig darabokban... Kezdek morcos lenni miatta...
(:k
Szép.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Autósoknak - motorosoknak

Hozzászólás Szerző: High-End » 2020.06.19. 10:18

:mosoly:

Ez nekem jobban kéne bárminél..


Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Autósoknak - motorosoknak

Hozzászólás Szerző: High-End » 2020.08.10. 13:52

Sosem gondoltam volna, hogy egyszer Skoda-m lesz, még ha céges is. (:v

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Autósoknak - motorosoknak

Hozzászólás Szerző: bertone » 2020.08.10. 14:15

High-End írta:
2020.08.10. 13:52
Sosem gondoltam volna, hogy egyszer Skoda-m lesz, még ha céges is. (:v
Legalább a nagymedve?
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Autósoknak - motorosoknak

Hozzászólás Szerző: High-End » 2020.08.10. 14:35

bertone írta:
2020.08.10. 14:15
High-End írta:
2020.08.10. 13:52
Sosem gondoltam volna, hogy egyszer Skoda-m lesz, még ha céges is. (:v
Legalább a nagymedve?
Nem, a kicsi.


Kép

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Autósoknak - motorosoknak

Hozzászólás Szerző: bertone » 2020.08.10. 18:12

High-End írta:
2020.08.10. 14:35
bertone írta:
2020.08.10. 14:15


Legalább a nagymedve?
Nem, a kicsi.


Kép
Van egy szomszédom, annak - ahogy emlékszem - a következő céges autói voltak, rövidebb-hosszab ideig:
Ford Kuga
Land Rover Discovery Sport
Jaguar XE
Ford Mondeo
Ford Mondeo combi
Skoda SuperB combi
Nissan Qaskhai

Egyszer azt mondta (akkor már MIND volt nála), hogy neki a Skoda tetszett a legjobban, azt simán elfogadná sajátnak is. Megjegyzem, egy Toyota HighLander V8 Hibridje van. :mosoly:
Az apa férfi, a rezsi nő!

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Autósoknak - motorosoknak

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2020.08.10. 22:59

Tavaly voltunk a skoda gyárban kirándulni. Teljesen rendben van, látszik, hogy foglalkoznak a dologgal. 2 dolog zavart, ugyanaz a recept minden tipuson, és a tulmagyarazott embléma... Jah, sok indián el mifelénk... :)

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Autósoknak - motorosoknak

Hozzászólás Szerző: High-End » 2020.08.12. 13:36

bertone írta:
2020.08.10. 18:12
Egyszer azt mondta (akkor már MIND volt nála), hogy neki a Skoda tetszett a legjobban, azt simán elfogadná sajátnak is. Megjegyzem, egy Toyota HighLander V8 Hibridje van. :mosoly:
Nálunk elég kevés típus közül lehet választani, Mondeo-m több is volt, az Insignia elég volt. Eddig a Skoda meglepően tetszik, ráadásul 1,5x több a hely benne, mint az Opelben.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Autósoknak - motorosoknak

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2020.08.22. 13:12

"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

TCat
gokartos
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:34

Re: Autósoknak - motorosoknak

Hozzászólás Szerző: TCat » 2020.09.11. 14:52

t-oom írta:
2020.05.31. 22:45
Asszem ebből sosem növök ki... Lejjebb került pár centivel...

Kép

Kép

A doblo is elerte talán már a végleges formajat, viszont a punto meg mindig darabokban... Kezdek morcos lenni miatta...
(:taps latom meg mindig megvannak a regi szerelmeid :) (:j A Punto miert van szetszedve? A nejed vezetheti oket? :D

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Autósoknak - motorosoknak

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2020.09.11. 23:41

TCat írta:
2020.09.11. 14:52
t-oom írta:
2020.05.31. 22:45
Asszem ebből sosem növök ki... Lejjebb került pár centivel...

Kép

Kép

A doblo is elerte talán már a végleges formajat, viszont a punto meg mindig darabokban... Kezdek morcos lenni miatta...
(:taps latom meg mindig megvannak a regi szerelmeid :) (:j A Punto miert van szetszedve? A nejed vezetheti oket? :D
Kép
Kép
Kép
Kép

Azóta már a HSP is falja a kilómétereket... :) Punto most lesz 20 éves. Kiszolgált egy lakás felújítást, és egy komplett új ház építést, ezért úgy döntöttem, hogy megérdemel még 20 évet... :) új küszöb, új sárvédők, alváz kezelés, 80%-ban új fény. még a motorját kell rendbe tetetni, is szinte újnak mondható! :)

Sajnos a párom nem vezet, így egy seggel 3 lovat hajtok... :) viszont az az elképzelésem, hogy mind3 gyermekemnek biztosítok egy-egy ingatlant, egy-egy járművel, és utána meg veszek maganak egy Maseratit öreg koromra... :) nekem a használt is jó lesz!

Avatar
zola
WSR pilóta
Hozzászólások: 1869
Csatlakozott: 2013.12.31. 19:58
Mi vagy?: törvénytelen

Re: Autósoknak - motorosoknak

Hozzászólás Szerző: zola » 2020.09.18. 12:31

Hali,

Tanácsot szeretnék kérni az álbbi esettel kapcsolatban.
XV. kerületben a Drégelyvár utcán haladva a képen látható lezárással találkoztam, mint kiderült a felüljáró volt lezárva. Jobbra kerültem ki, mivel mindkét irányba jelzett a kötelező haladási irány, és kb 30 méterrel arrébb álltak a közteresek, gondoltam akkor megkérdezem tőlük hogyan tovább.
30.000 huffocskás sárga csekkért szívélyesen útba is igazítottak. Közrendész elmondása alapján végig ki van táblázva, hogy a felüljáró lezárva, és merre lehet kerülni... visszamentem ahonnan jöttem (Késmárk utcánál fordultam vissza a Drégelyvár utcára) és levideóztam az addigi utat. Egy táblával találkoztam, de azt külön lefényképeztem abból a szögből is ahonnan a vezetőnek észlelnie kéne.
Mivel alártam a bírságot, így sok lehetőségem nincs.
De valami úton tudok-e panasszal élni a nem egyértelmű kitáblázás, az elfordult tábla, és az eljárással kapcsolatban. Egyrészt inkorrektnek tartom, hogy ha egy felüljárot lezártak már 4 hónapja, akkor ennyi idő alatt senkinek sem sikerült jeleznie a google maps felé, hogy a felüljáró lezárva. Közrendész elmodnása szerint a wazze jelzi... ismereteim szerint a wazze-t megvette a google, és a google maps a wazze információk szinkronizálásával navigál.
Az eljárással kapcsolatban még inkább inkorrektnek tartom azt a hozzáállást, hogy "Felajánljuk a 30.000 Ft brságot, vagy ha nem fogadja el, akkor 50.000 Ft szabálysértési bűntetés." És itt a mondatnak vége is, nincs megemlítve hogy bírság esetén fellebezés lehetősége nincs, szabályszegés esetén meg egyedi mérlegelés van, a kiszabott büntetés mértéke is mérlegelés útján dől el és van jogorvoslati lehetőség.
Egyáltalán közrendész szabhat-e ki brságot? Törvényben közterület felügyelő van említve, közrendész nincs. (lehet a közrendész közterület felügyelő is,nem tudom)

Kép
Kép
Kép


Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Autósoknak - motorosoknak

Hozzászólás Szerző: bertone » 2020.09.18. 14:50

zola írta:
2020.09.18. 12:31
Hali,

Tanácsot szeretnék kérni az álbbi esettel kapcsolatban.
XV. kerületben a Drégelyvár utcán haladva a képen látható lezárással találkoztam, mint kiderült a felüljáró volt lezárva. Jobbra kerültem ki, mivel mindkét irányba jelzett a kötelező haladási irány, és kb 30 méterrel arrébb álltak a közteresek, gondoltam akkor megkérdezem tőlük hogyan tovább.
30.000 huffocskás sárga csekkért szívélyesen útba is igazítottak. Közrendész elmondása alapján végig ki van táblázva, hogy a felüljáró lezárva, és merre lehet kerülni... visszamentem ahonnan jöttem (Késmárk utcánál fordultam vissza a Drégelyvár utcára) és levideóztam az addigi utat. Egy táblával találkoztam, de azt külön lefényképeztem abból a szögből is ahonnan a vezetőnek észlelnie kéne.
Mivel alártam a bírságot, így sok lehetőségem nincs.
De valami úton tudok-e panasszal élni a nem egyértelmű kitáblázás, az elfordult tábla, és az eljárással kapcsolatban. Egyrészt inkorrektnek tartom, hogy ha egy felüljárot lezártak már 4 hónapja, akkor ennyi idő alatt senkinek sem sikerült jeleznie a google maps felé, hogy a felüljáró lezárva. Közrendész elmodnása szerint a wazze jelzi... ismereteim szerint a wazze-t megvette a google, és a google maps a wazze információk szinkronizálásával navigál.
Az eljárással kapcsolatban még inkább inkorrektnek tartom azt a hozzáállást, hogy "Felajánljuk a 30.000 Ft brságot, vagy ha nem fogadja el, akkor 50.000 Ft szabálysértési bűntetés." És itt a mondatnak vége is, nincs megemlítve hogy bírság esetén fellebezés lehetősége nincs, szabályszegés esetén meg egyedi mérlegelés van, a kiszabott büntetés mértéke is mérlegelés útján dől el és van jogorvoslati lehetőség.
Egyáltalán közrendész szabhat-e ki brságot? Törvényben közterület felügyelő van említve, közrendész nincs. (lehet a közrendész közterület felügyelő is,nem tudom)

Kép
Kép
Kép

Rossz hírem van, Zola!

Ha jól értem, amit írsz, akkor ott, ahol a kötelező haladási irány tábla van (fent, az oszlopon!!!) nem fordultál el jobbra, csak "kikerülted" a baloldali táblákat és mentél tovább a felüljáró felé. Ha így történt, akkor megszegted a "Kötelező haladási irány jobbra, vagy balra" utasítást, valamint bementél oda, ahol "Minden gépjárműforgalom tilos (kivéve BKK)". Hogy még érdekesebb legyen, a videód 55 mp-énél is van az oszlopon egy tábla, ami szintén "Minden gépjárműforgalom tilos", itt a kivétel nem olvasható jól, de érzésre "kivéve célforgalom" lehet, s ezt is megszegted. (Bakker, a mobilod a tartóra fókuszált, nem a környezetre!!!)
zola.jpg
zola.jpg (58.79 KiB) Megtekintve 614 alkalommal
Szóval azt gondolom, legalább 1, de valószínű inkább az, hogy 3 táblát is figyelmen kívül hagytál. Az az elfordult tábla csak egy tájékoztató tábla, azzal nem tudsz mit tenni.

A másik, hogy én nem olvastam sehól, hogy a G. Maps, vagy a Waze használata mentesítene bármi alól is. (:n

A harmadik az eljárás. Csak kérdezem, Te mit tettél volna a helyükben?

Rákerestem a "körendész" szóra és a gugli valami rendőri középiskolát dobott fel.
A rendőrnek nap, mint nap emberek közötti konfliktusokat kell megoldania, miközben például balesetek, bűnesetek helyszínén dolgozik vagy közrendészeti feladatokat lát el. Ahhoz, hogy munkáját jól végezhesse, többek között jól kell ismernie az embereket, határozottnak kell lennie, a felelősség terhe, a stressz alatt is meg kell őriznie a nyugalmát.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Autósoknak - motorosoknak

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2020.09.18. 15:11

zola írta:
2020.09.18. 12:31
30.000 huffocskás sárga csekkért szívélyesen útba is igazítottak...
(:d :mrgreen:

Avatar
zola
WSR pilóta
Hozzászólások: 1869
Csatlakozott: 2013.12.31. 19:58
Mi vagy?: törvénytelen

Re: Autósoknak - motorosoknak

Hozzászólás Szerző: zola » 2020.09.18. 15:20

bertone írta:
2020.09.18. 14:50

Rossz hírem van, Zola!

Ha jól értem, amit írsz, akkor ott, ahol a kötelező haladási irány tábla van (fent, az oszlopon!!!) nem fordultál el jobbra, csak "kikerülted" a baloldali táblákat és mentél tovább a felüljáró felé. Ha így történt, akkor megszegted a "Kötelező haladási irány jobbra, vagy balra" utasítást, valamint bementél oda, ahol "Minden gépjárműforgalom tilos (kivéve BKK)". Hogy még érdekesebb legyen, a videód 55 mp-énél is van az oszlopon egy tábla, ami szintén "Minden gépjárműforgalom tilos", itt a kivétel nem olvasható jól, de érzésre "kivéve célforgalom" lehet, s ezt is megszegted. (Bakker, a mobilod a tartóra fókuszált, nem a környezetre!!!)


Szóval azt gondolom, legalább 1, de valószínű inkább az, hogy 3 táblát is figyelmen kívül hagytál. Az az elfordult tábla csak egy tájékoztató tábla, azzal nem tudsz mit tenni.

A másik, hogy én nem olvastam sehól, hogy a G. Maps, vagy a Waze használata mentesítene bármi alól is. (:n

A harmadik az eljárás. Csak kérdezem, Te mit tettél volna a helyükben?

Rákerestem a "körendész" szóra és a gugli valami rendőri középiskolát dobott fel.
A rendőrnek nap, mint nap emberek közötti konfliktusokat kell megoldania, miközben például balesetek, bűnesetek helyszínén dolgozik vagy közrendészeti feladatokat lát el. Ahhoz, hogy munkáját jól végezhesse, többek között jól kell ismernie az embereket, határozottnak kell lennie, a felelősség terhe, a stressz alatt is meg kell őriznie a nyugalmát.
Az 55mp-nél lévő táblát magam sem értem, észrevettem. Sokan mentek azon az úton. Mentem én is.
Nem volt észlelhető előrejelzés, hogy a felüljáró le van zárva. A kötelező haladási irányt és a behajtani tilost megszegtem, de azt már tudatosan. Legelőször ott megálltam, néztem hogy merre. Láttam hogy ott állnak a közteresek, odamentem hozzájuk, ami már bukta volt.
A navigáció használata nem mentesít, tisztesség kérdése hogy ha lezárok egy útszakaszt (ami ráadásul nagyrészt átmenő forgalmat szolgál), akkor jelzem a legnagyobb navigációs szolgáltatók felé.
Ha nem a büntetés behajtás a cél, akkor a közteresk a tábla előtt irányítják a forgalmat, nem utána, ha már folymaatosan ott vannak.
Ha bűntetnek, akkor szerintem fel kellene világosítani melyik forma (bírság vs szabálysértés) mivel jár. Lehet ez is csak tisztesség kérdése, és nincs erre törvényi kötelezettség.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Autósoknak - motorosoknak

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2020.09.18. 15:27

zola írta:
2020.09.18. 15:20
Ha nem a büntetés behajtás a cél, akkor a közteresk a tábla előtt irányítják a forgalmat, nem utána, ha már folymaatosan ott vannak.
Ha bűntetnek, akkor szerintem fel kellene világosítani melyik forma (bírság vs szabálysértés) mivel jár. Lehet ez is csak tisztesség kérdése, és nincs erre törvényi kötelezettség.
Ha rendszeresen vezetsz előbb-utóbb belefutsz ilyesmibe.
Ha másba nem akkor pénzdíjas autút használata, vagy szimpla gyorshajtás.
Nekem elmúlt 20 év vezetés alatt 2 db gyorshajtás rémlik, 2 db kerékbilincs és 2 db tilosban parkolás.
Bőven túl van már a 100 000 ruppón a bünti mennyisége, és azt hiszem relatíve olcsón megúsztam eddig. :D

Avatar
zola
WSR pilóta
Hozzászólások: 1869
Csatlakozott: 2013.12.31. 19:58
Mi vagy?: törvénytelen

Re: Autósoknak - motorosoknak

Hozzászólás Szerző: zola » 2020.09.18. 15:49

rdaneelolivaw írta:
2020.09.18. 15:27


Ha rendszeresen vezetsz előbb-utóbb belefutsz ilyesmibe.
Ha másba nem akkor pénzdíjas autút használata, vagy szimpla gyorshajtás.
Nekem elmúlt 20 év vezetés alatt 2 db gyorshajtás rémlik, 2 db kerékbilincs és 2 db tilosban parkolás.
Bőven túl van már a 100 000 ruppón a bünti mennyisége, és azt hiszem relatíve olcsón megúsztam eddig. :D
Múlt hónapban fizettem 45 rugót gyorshajtásért, de azon nem akadok ki.
A szóban forgó esetet viszont inkorrektnek tartom. Itt nem balesetmegelőzés, segítségnyújtás hanem egyértelműen csak pénzbehajtás volt a cél.
Amúgy most olvastam az indexen, hogy szar helyzetben van a XV. kerületi önkormányzat anyagilag.

Avatar
zola
WSR pilóta
Hozzászólások: 1869
Csatlakozott: 2013.12.31. 19:58
Mi vagy?: törvénytelen

Re: Autósoknak - motorosoknak

Hozzászólás Szerző: zola » 2020.09.18. 15:51

Jah és előttem intézkedtek már 3 autóval, kb 20 percet kellett várjak, addig még 3-4 autós szintén beleszaladt.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Autósoknak - motorosoknak

Hozzászólás Szerző: bertone » 2020.09.18. 19:18

zola írta:
2020.09.18. 15:49
rdaneelolivaw írta:
2020.09.18. 15:27


Ha rendszeresen vezetsz előbb-utóbb belefutsz ilyesmibe.
Ha másba nem akkor pénzdíjas autút használata, vagy szimpla gyorshajtás.
Nekem elmúlt 20 év vezetés alatt 2 db gyorshajtás rémlik, 2 db kerékbilincs és 2 db tilosban parkolás.
Bőven túl van már a 100 000 ruppón a bünti mennyisége, és azt hiszem relatíve olcsón megúsztam eddig. :D
Múlt hónapban fizettem 45 rugót gyorshajtásért, de azon nem akadok ki.
A szóban forgó esetet viszont inkorrektnek tartom. Itt nem balesetmegelőzés, segítségnyújtás hanem egyértelműen csak pénzbehajtás volt a cél.
Amúgy most olvastam az indexen, hogy szar helyzetben van a XV. kerületi önkormányzat anyagilag.
Ez általában úgy működik, hogy egy ilyen helyzetben pár napig, esetleg 1-2 hétig csak figyelmeztetnek, azt követően viszont már büntetnek. Ez független a XV. ker-től, BP-től.
Az apa férfi, a rezsi nő!

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Autósoknak - motorosoknak

Hozzászólás Szerző: mudd » 2020.10.01. 20:12



csehorszagban szigorodik a fellepes a jobbrol elozokkel szemben

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Autósoknak - motorosoknak

Hozzászólás Szerző: bertone » 2020.10.01. 20:55

mudd írta:
2020.10.01. 20:12


csehorszagban szigorodik a fellepes a jobbrol elozokkel szemben
(:u
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Autósoknak - motorosoknak

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2020.12.17. 14:23

Biztositók márka szerinti baleseti statisztikája...
Paraszt BMW-sek... (:v

Kép
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Autósoknak - motorosoknak

Hozzászólás Szerző: High-End » 2020.12.17. 14:51

mudd írta:
2020.10.01. 20:12
csehorszagban szigorodik a fellepes a jobbrol elozokkel szemben
ÉS a jobbra tartást figyelmenkívül hagyókkal nem?

Az USA-ban ezt mennyivel okosabban csinálják. Van 6-8 sáv és menjél, ha akarsz. Ha buzul a belsőben előzd meg nyugodtan.

Piros lámpánál mehetsz jobbra, akkor menjél. :mosoly:

Lezárt