Help!

Politika mentes beszélgetések a mindennapokról
Bönde Attila
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1108
Csatlakozott: 2013.12.29. 15:17
Mi vagy?: éhes

Re: Help!

Hozzászólás Szerző: Bönde Attila » 2014.03.01. 20:18

Futó programok között nem szerepel? És csak egyik napról a másikra történt, hogy nem indult, vagy volt előzmény, telepítettél valamit? Vagy frissítette magát a Firefox?

Próbálj egy rendszer visszaállítást, néha az a legegyszerűbb megoldás, nekem már sokszor segített.
Kép

bertone

Re: Help!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.03.01. 21:10

Bönde Attila írta:Futó programok között nem szerepel? És csak egyik napról a másikra történt, hogy nem indult, vagy volt előzmény, telepítettél valamit? Vagy frissítette magát a Firefox?

Próbálj egy rendszer visszaállítást, néha az a legegyszerűbb megoldás, nekem már sokszor segített.
Ja. Tegnap este még úgy kapcsoltam ki, hogy minden rendben ment. Ma meg nem indult. Most minden szart töröltem, ami a FF-hoz köthető és úgy raktam fel a 23-ast, amit persze azonnal frissített a 27.0.1-re. De most elindul. Csak éppen a fórumon nem tudok belépni. Belépek, látszólag oké, majd mikor odaugrik a fórum kezdő oldalához, akkor már megint nem vagyok bejelentkezve. (:v :szom01

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Help!

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.03.02. 08:54

bertone írta: Ja. Tegnap este még úgy kapcsoltam ki, hogy minden rendben ment. Ma meg nem indult. Most minden szart töröltem, ami a FF-hoz köthető és úgy raktam fel a 23-ast, amit persze azonnal frissített a 27.0.1-re. De most elindul. Csak éppen a fórumon nem tudok belépni. Belépek, látszólag oké, majd mikor odaugrik a fórum kezdő oldalához, akkor már megint nem vagyok bejelentkezve. (:v :szom01
Próbáld meg csökkentett módban kitörölni.

Avatar
eniksz
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1001
Csatlakozott: 2013.12.27. 23:02
Mi vagy?: én vagyok

Re: Help!

Hozzászólás Szerző: eniksz » 2014.03.14. 22:02

Keresek két könyvet digitális formában. Valaki tud segíteni honnét tudnám letölteni?
1. Darwin díjasok
2. Dávid Kornél Az egyetlen magyar NBA játékos

Avatar
zola
WSR pilóta
Hozzászólások: 1869
Csatlakozott: 2013.12.31. 19:58
Mi vagy?: törvénytelen

Re: Help!

Hozzászólás Szerző: zola » 2014.03.15. 09:17

eniksz írta:Keresek két könyvet digitális formában. Valaki tud segíteni honnét tudnám letölteni?
1. Darwin díjasok
2. Dávid Kornél Az egyetlen magyar NBA játékos
Az ncore-n nem találtam.
Amazon.com-n angolul megvannak a Darwin awards kötetek.

Avatar
zola
WSR pilóta
Hozzászólások: 1869
Csatlakozott: 2013.12.31. 19:58
Mi vagy?: törvénytelen

Re: Help!

Hozzászólás Szerző: zola » 2014.03.15. 09:19

Mindig TV mobil app androidra... 3 másodperc után megáll a kép, hang megy tovább. Valaki ismeri ezt az app-ot, és hogy kell-e hozzá valami speckó videocodec (bár akkor három m.percig nem lenne tökéletes mozgókép), softver szar, vagy a hardver lenne kevés hozzá?
Huawei Ascend G300-as telóra kellene.

Avatar
eniksz
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1001
Csatlakozott: 2013.12.27. 23:02
Mi vagy?: én vagyok

Re: Help!

Hozzászólás Szerző: eniksz » 2014.03.15. 19:00

zola írta:
eniksz írta:Keresek két könyvet digitális formában. Valaki tud segíteni honnét tudnám letölteni?
1. Darwin díjasok
2. Dávid Kornél Az egyetlen magyar NBA játékos
Az ncore-n nem találtam.
Amazon.com-n angolul megvannak a Darwin awards kötetek.
Köszönöm szépen, a segítséged!
ncore-t néztem én is. Magyar nyelven keresem a Darwin könyveket.
Ha nincs, akkor nincs. A főnököm kért meg rá, hogy segítsek neki letölteni valahonnét.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Help!

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2014.03.24. 09:45

Nem tud valaki véletlenül Google Adwords vizsgához magyar nyelvű tölthető tananyagot, vagy e-bookot? Csak angol nyelvűt találtam a google oldalán.

Avatar
LyBaanbck
gokartos
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2014.02.01. 13:49
Mi vagy?: Önzőöntelbarom
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Help!

Hozzászólás Szerző: LyBaanbck » 2014.03.24. 16:18

Phoebe írta:Nem tud valaki véletlenül Google Adwords vizsgához magyar nyelvű tölthető tananyagot, vagy e-bookot? Csak angol nyelvűt találtam a google oldalán.
Körülnéztem csomó helyen, de én is csak angol nyelvűt találtam. Legalább is elektronikus formában.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Help!

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2014.03.24. 18:08

LyBaanbck írta:
Phoebe írta:Nem tud valaki véletlenül Google Adwords vizsgához magyar nyelvű tölthető tananyagot, vagy e-bookot? Csak angol nyelvűt találtam a google oldalán.
Körülnéztem csomó helyen, de én is csak angol nyelvűt találtam. Legalább is elektronikus formában.
Megtaláltam magyarul a vizsgafelkészítő anyagot, csak nem tölthető formában, úgyhogy másolom doc-ba és formázok ezerrel. Még csak az alapok alapjánál járok de már 15 oldal körül van. :D Köszi, hogy utána néztél.

bertone

Re: Help!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.03.24. 18:39

Phoebe írta:
LyBaanbck írta: Körülnéztem csomó helyen, de én is csak angol nyelvűt találtam. Legalább is elektronikus formában.
Megtaláltam magyarul a vizsgafelkészítő anyagot, csak nem tölthető formában, úgyhogy másolom doc-ba és formázok ezerrel. Még csak az alapok alapjánál járok de már 15 oldal körül van. :D Köszi, hogy utána néztél.
Áruljátok már el, mi ez a Google Adwords?

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Help!

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2014.03.24. 18:47

bertone írta:
Phoebe írta: Megtaláltam magyarul a vizsgafelkészítő anyagot, csak nem tölthető formában, úgyhogy másolom doc-ba és formázok ezerrel. Még csak az alapok alapjánál járok de már 15 oldal körül van. :D Köszi, hogy utána néztél.
Áruljátok már el, mi ez a Google Adwords?
Google hirdetési rendszere. Beírsz keresőbe egy kulcsszót, és a lap tetején, alján, vagy oldalán megjelenik a témába vágó reklám. Az emberke a reklámért a kattintások után fizet. A rendszer baromi pontosan paraméterezhető, és részletes statisztikákat is ad. Rossz beállítások esetén viszont csak viszi a pénzt eredmény nélkül.
Van hozzá egy elég komoly tudásanyag, ezt szeretném megtanulni, és levizsgázni belőle, hogy google adwords szakértő legyek. Plusz szeretném jobban beleásni magam a keresőmarketingbe is. Most is ennek egy részével foglalkozom, de lehet benne tovább fejlődni.

bertone

Re: Help!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.03.24. 23:30

Phoebe írta:
bertone írta: Áruljátok már el, mi ez a Google Adwords?
Google hirdetési rendszere. Beírsz keresőbe egy kulcsszót, és a lap tetején, alján, vagy oldalán megjelenik a témába vágó reklám. Az emberke a reklámért a kattintások után fizet. A rendszer baromi pontosan paraméterezhető, és részletes statisztikákat is ad. Rossz beállítások esetén viszont csak viszi a pénzt eredmény nélkül.
Van hozzá egy elég komoly tudásanyag, ezt szeretném megtanulni, és levizsgázni belőle, hogy google adwords szakértő legyek. Plusz szeretném jobban beleásni magam a keresőmarketingbe is. Most is ennek egy részével foglalkozom, de lehet benne tovább fejlődni.
Köszi!

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Help!

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2014.03.25. 02:40

Phoebe írta: ....google adwords szakértő legyek....
Eszem, f***om megáll!!! Hogy mik vannak? Mikor ilyesmiket olvasok, sokszor eszembe jut: ha 30-40 évvel ezelőtt meghaltak hirtelen feltámadnának, csak nézbének ki hülyén a fejükből, hogy mik vannak. Hogy ilyesmivel is lehet pénzt csinálni? Eszembe nem jutott volna. Honnét jött ez ötlet?
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

bertone

Re: Help!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.03.25. 05:14

Lancelot írta:
Phoebe írta: ....google adwords szakértő legyek....
Eszem, f***om megáll!!! Hogy mik vannak? Mikor ilyesmiket olvasok, sokszor eszembe jut: ha 30-40 évvel ezelőtt meghaltak hirtelen feltámadnának, csak nézbének ki hülyén a fejükből, hogy mik vannak. Hogy ilyesmivel is lehet pénzt csinálni? Eszembe nem jutott volna. Honnét jött ez ötlet?
Szerintem nem kellenek ehhez a 30-40 évvel ezelőtt elhunytak. Mint a példa mutatja, mi is csak nézünk ki néha a fejünkből, hogy mik vannak. (:q

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Help!

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2014.03.25. 07:59

Lancelot írta:
Phoebe írta: ....google adwords szakértő legyek....
Hogy ilyesmivel is lehet pénzt csinálni?
nem is keveset.. :)
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Help!

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2014.03.25. 08:36

Lancelot írta:
Phoebe írta: ....google adwords szakértő legyek....
Eszem, f***om megáll!!! Hogy mik vannak? Mikor ilyesmiket olvasok, sokszor eszembe jut: ha 30-40 évvel ezelőtt meghaltak hirtelen feltámadnának, csak nézbének ki hülyén a fejükből, hogy mik vannak. Hogy ilyesmivel is lehet pénzt csinálni? Eszembe nem jutott volna. Honnét jött ez ötlet?
Ősz óta dolgom egy cégnek itthonról, akik ezen a területen (keresőmarketing) szolgáltatnak. Én keresőoptimalizálással, ezen belül is linképítéssel foglalkozom. Ebben a területben is látok lehetőséget (pl. hogyha maszekban csinálom sokkal jövedelmezőbb, mint beosztottként :D), és ebbe is szeretném kicsit jobban beleásni magam. Igazából ez réteg tudás, lehet vele eredményt felmutatni, van benne pénz, viszont nem igényel különösebb befektetést. A célom, hogy meg legyen a megfelelő tudásom, és elindítanék egy ev-t.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Help!

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.03.25. 09:05

Lancelot írta:
Phoebe írta: ....google adwords szakértő legyek....
Eszem, f***om megáll!!! Hogy mik vannak? Mikor ilyesmiket olvasok, sokszor eszembe jut: ha 30-40 évvel ezelőtt meghaltak hirtelen feltámadnának, csak nézbének ki hülyén a fejükből, hogy mik vannak. Hogy ilyesmivel is lehet pénzt csinálni? Eszembe nem jutott volna. Honnét jött ez ötlet?
Magyarországon még nem igazán épűlt be a köztudatba hogy az interneten pénzt is lehet keresni.
Egy barátom ismerőse havi 150-200 ezer forintot keres azzal hogy napi 2-3 órát babrál egy online filmnéző oldallal.
Én is gondolkodom már egy ideje hogy el kellene kezdeni vadonatúj videójátékok in-game videóit feltölteni. Ha időben tölt fel az ember a több százezres nézettség adott ami után a youtube ugye fizet. Persze némi egyeztetés után. Meg azért egy kis induló töke se árt hozzá.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Help!

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2014.03.25. 09:13

Magic írta: Magyarországon még nem igazán épűlt be a köztudatba hogy az interneten pénzt is lehet keresni.
Egy barátom ismerőse havi 150-200 ezer forintot keres azzal hogy napi 2-3 órát babrál egy online filmnéző oldallal.
Én is gondolkodom már egy ideje hogy el kellene kezdeni vadonatúj videójátékok in-game videóit feltölteni. Ha időben tölt fel az ember a több százezres nézettség adott ami után a youtube ugye fizet. Persze némi egyeztetés után. Meg azért egy kis induló töke se árt hozzá.
Azt hiszem Magyarországon ez nem elérhető. Mintha ezt olvastam volna youtubeon.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Help!

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.03.25. 09:30

Phoebe írta:
Magic írta: Magyarországon még nem igazán épűlt be a köztudatba hogy az interneten pénzt is lehet keresni.
Egy barátom ismerőse havi 150-200 ezer forintot keres azzal hogy napi 2-3 órát babrál egy online filmnéző oldallal.
Én is gondolkodom már egy ideje hogy el kellene kezdeni vadonatúj videójátékok in-game videóit feltölteni. Ha időben tölt fel az ember a több százezres nézettség adott ami után a youtube ugye fizet. Persze némi egyeztetés után. Meg azért egy kis induló töke se árt hozzá.
Azt hiszem Magyarországon ez nem elérhető. Mintha ezt olvastam volna youtubeon.
Igen. Csak egy kűlföldi IP-s regisztráció kell hozzá. Dehát mennyibe kerűl csinálni egyet...? :mosoly:

Avatar
LyBaanbck
gokartos
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2014.02.01. 13:49
Mi vagy?: Önzőöntelbarom
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Help!

Hozzászólás Szerző: LyBaanbck » 2014.03.25. 09:38

Phoebe írta:
LyBaanbck írta: Körülnéztem csomó helyen, de én is csak angol nyelvűt találtam. Legalább is elektronikus formában.
Megtaláltam magyarul a vizsgafelkészítő anyagot, csak nem tölthető formában, úgyhogy másolom doc-ba és formázok ezerrel. Még csak az alapok alapjánál járok de már 15 oldal körül van. :D Köszi, hogy utána néztél.
Ügyes lány! :) Elkérhetném a linket, ahonnan kikopipasztázod? :D

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Help!

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2014.03.25. 10:06

LyBaanbck írta: Ügyes lány! :) Elkérhetném a linket, ahonnan kikopipasztázod? :D
El. De ha vársz pár napot, átküldöm a kimásolt anyagot.

https://support.google.com/partners/top ... ic=3111012

Bönde Attila
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1108
Csatlakozott: 2013.12.29. 15:17
Mi vagy?: éhes

Re: Help!

Hozzászólás Szerző: Bönde Attila » 2014.03.25. 10:07

Lancelot írta:
Phoebe írta: ....google adwords szakértő legyek....
Eszem, f***om megáll!!! Hogy mik vannak? Mikor ilyesmiket olvasok, sokszor eszembe jut: ha 30-40 évvel ezelőtt meghaltak hirtelen feltámadnának, csak nézbének ki hülyén a fejükből, hogy mik vannak. Hogy ilyesmivel is lehet pénzt csinálni? Eszembe nem jutott volna. Honnét jött ez ötlet?
Jó példa erre a facebuk...

Ott is gyakorlatilag az adott profilnak/személynek megfelelő reklámok jelennek meg... Pl. ha te kedveled Hamiltont a közösségi oldalon, akkor egy csomó autós, motorsportos oldal jön fel mindenhol az oldalon, hogy őket is jelöld be. Ha pedig valaki egy focistát jelöl be, akkor pedig megint más témakörökben jönnek a reklámok.
Kép

Bönde Attila
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1108
Csatlakozott: 2013.12.29. 15:17
Mi vagy?: éhes

Re: Help!

Hozzászólás Szerző: Bönde Attila » 2014.03.25. 10:08

Magic írta: Magyarországon még nem igazán épűlt be a köztudatba hogy az interneten pénzt is lehet keresni.
Egy barátom ismerőse havi 150-200 ezer forintot keres azzal hogy napi 2-3 órát babrál egy online filmnéző oldallal.
linkbucks és hasonlóak? Valami 10000 kattintás / 5 dollár, vagy hogy is van. (:i

Ja, elhiszem, hogy meg lehet belőle élni. Azért is van, hogy egy-egy sorozatnak az epizódja nem egy tárhelyre van feltöltve, hanem vagy 10-re.
Kép

Avatar
LyBaanbck
gokartos
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2014.02.01. 13:49
Mi vagy?: Önzőöntelbarom
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Help!

Hozzászólás Szerző: LyBaanbck » 2014.03.25. 10:13

Phoebe írta:
LyBaanbck írta: Ügyes lány! :) Elkérhetném a linket, ahonnan kikopipasztázod? :D
El. De ha vársz pár napot, átküldöm a kimásolt anyagot.

https://support.google.com/partners/top ... ic=3111012
Nagyon szépen köszönöm, hálás lennék, ha megtennéd! És a linket is köszönöm!

Lezárt