Help!

Politika mentes beszélgetések a mindennapokról
Avatar
eniksz
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1001
Csatlakozott: 2013.12.27. 23:02
Mi vagy?: én vagyok

Help!

Hozzászólás Szerző: eniksz » 2014.01.03. 20:39

Segítsünk egymásnak itt is!

Avatar
eniksz
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1001
Csatlakozott: 2013.12.27. 23:02
Mi vagy?: én vagyok

Re: Help!

Hozzászólás Szerző: eniksz » 2014.01.04. 20:27

Na, nekem már van is egy kis gondom. Asus P4P800-E Deluxe alalplap P4 2.8 Ghz procival. Kivettem a procit, mert újra pasztáztam, meg kitisztítottam a hűtőbordákat. Proci vissza. A gép induláskoor kiírja Bios is not installed. Aztán New CPU installed! Please enter setup to configure your system. Mi a bánatot kell beállítanom hogy ez ne jelenjen meg, és betöltődjön az oprendszer. Ha alapra megyek akkor betölt, de a következő bekapcsoláskor új kezdődik az egész előről. Így ha valamit állitok a bios-ban nem is marad meg. mert kénytelen vagyok alapbeállításra menni.

bertone

Re: Help!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.01.17. 09:12

Van-e valaki, aki tisztában van a szoc-polnak nevezett állami támogatás jelenlegi helyzetéről, feltételeiről stb.?

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Help!

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2014.01.17. 22:10

bertone írta:Van-e valaki, aki tisztában van a szoc-polnak nevezett állami támogatás jelenlegi helyzetéről, feltételeiről stb.?
én pár éve utánanéztem, akkor hitelfelvételre is köteleztek volna mellé..

az aktuálisat nem tudom, az viszont biztos, hogy többszörösét kell befizetned áfában a vételárban, mint amennyit visszakapsz.. (számlával kell igazolni mindent). kivitelezővel készíttetett, vagy új vásárlás esetén azonban jó dolog.
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

bertone

Re: Help!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.01.17. 23:02

carlos78 írta:
bertone írta:Van-e valaki, aki tisztában van a szoc-polnak nevezett állami támogatás jelenlegi helyzetéről, feltételeiről stb.?
én pár éve utánanéztem, akkor hitelfelvételre is köteleztek volna mellé..

az aktuálisat nem tudom, az viszont biztos, hogy többszörösét kell befizetned áfában a vételárban, mint amennyit visszakapsz.. (számlával kell igazolni mindent). kivitelezővel készíttetett, vagy új vásárlás esetén azonban jó dolog.
Idén állítólag változik elég nagyot.

Régen (nem néhány éve) használt lakás vásárlására is fel lehetett használni, csak talán nem pont annyit, mintha újat vett volna valaki. Konkrétan, a fiamék eladták a mostani lakásukat és egy nagyobbat akarnak venni helyette, de nem újat, hanem 8-10 éveset, ezért érdekel a téma. Eddig nem vettek igénybe szocpolt, most viszont már van egy gyerkőc, meg hamarosan jön a második is, na meg terveznek harmadikat is, ha összejön. Nem lenne mindegy, hogy kaphatnak-e, vagy sem.

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Help!

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.02.02. 14:24

úgy döntöttem, talán megérdemlem... de lecserélném a monitoromat. elég sokat ülök előtte, és a 10 éves Flatron képcsöves monitorom képernyője már eléggé megkopott (valami bevonat van rajta, ami foltokban levált már.) nézegettem, hogy mire cseréljem. a gép még eldöcög a 17-es CAD-del, így azt egyelőre nem cserélem, csak egy új monitorral lepném meg magam...

tavaly vetettem a volt munkahelyemre egy 22"-os Dell LCD monitort, ami tetszett, rajzoláshoz is tökéletes volt... féléve vettem Édesanyámnak egy Samsung full HD LED tv-t. most pedig arra gondoltam, hogy ötvözném a kettőt...

egy 23"-os DELL LED monitorban... http://www.emag.hu/dell-u2312hm-ips-23- ... EQHLDBBBM/

valakinek van tapasztalata LED monitorok esetén... esetleg más típus? 50 körül áldoznék rá...

köszi...

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Help!

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.02.02. 14:31

bertone írta:
carlos78 írta:
én pár éve utánanéztem, akkor hitelfelvételre is köteleztek volna mellé..

az aktuálisat nem tudom, az viszont biztos, hogy többszörösét kell befizetned áfában a vételárban, mint amennyit visszakapsz.. (számlával kell igazolni mindent). kivitelezővel készíttetett, vagy új vásárlás esetén azonban jó dolog.
Idén állítólag változik elég nagyot.

Régen (nem néhány éve) használt lakás vásárlására is fel lehetett használni, csak talán nem pont annyit, mintha újat vett volna valaki. Konkrétan, a fiamék eladták a mostani lakásukat és egy nagyobbat akarnak venni helyette, de nem újat, hanem 8-10 éveset, ezért érdekel a téma. Eddig nem vettek igénybe szocpolt, most viszont már van egy gyerkőc, meg hamarosan jön a második is, na meg terveznek harmadikat is, ha összejön. Nem lenne mindegy, hogy kaphatnak-e, vagy sem.
2010 környékén, az egyik családiház megbízóm, 3 gyerek után igénybe vette a Szocpolt... új házat terveztem neki... azt hiszem 2,4 milliót kapott. csak épp a teljes bekerülésről számla kellett. vagyis ha egy 30 milliós ház esetén, ha a felét meg tudod oldani számla nélkül... már többet nyertél, mint a szocpollal... (de ez új ház esetére igaz, készház esetén elképzelhető, hogy érdemes megpróbálkozni a szocpol elbírálás kihívásaival.)

Nigel
gokartos
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2014.01.30. 10:40
Mi vagy?: Mansell

Re: Help!

Hozzászólás Szerző: Nigel » 2014.02.02. 14:40

eniksz írta:Na, nekem már van is egy kis gondom. Asus P4P800-E Deluxe alalplap P4 2.8 Ghz procival. Kivettem a procit, mert újra pasztáztam, meg kitisztítottam a hűtőbordákat. Proci vissza. A gép induláskoor kiírja Bios is not installed. Aztán New CPU installed! Please enter setup to configure your system. Mi a bánatot kell beállítanom hogy ez ne jelenjen meg, és betöltődjön az oprendszer. Ha alapra megyek akkor betölt, de a következő bekapcsoláskor új kezdődik az egész előről. Így ha valamit állitok a bios-ban nem is marad meg. mert kénytelen vagyok alapbeállításra menni.
csak találgatok:

- bios elem nem merült le?
- cpu-t újraültetni
- bios frissítés

Nigel
gokartos
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2014.01.30. 10:40
Mi vagy?: Mansell

Re: Help!

Hozzászólás Szerző: Nigel » 2014.02.02. 14:45

t-oom írta:úgy döntöttem, talán megérdemlem... de lecserélném a monitoromat. elég sokat ülök előtte, és a 10 éves Flatron képcsöves monitorom képernyője már eléggé megkopott (valami bevonat van rajta, ami foltokban levált már.) nézegettem, hogy mire cseréljem. a gép még eldöcög a 17-es CAD-del, így azt egyelőre nem cserélem, csak egy új monitorral lepném meg magam...

tavaly vetettem a volt munkahelyemre egy 22"-os Dell LCD monitort, ami tetszett, rajzoláshoz is tökéletes volt... féléve vettem Édesanyámnak egy Samsung full HD LED tv-t. most pedig arra gondoltam, hogy ötvözném a kettőt...

egy 23"-os DELL LED monitorban... http://www.emag.hu/dell-u2312hm-ips-23- ... EQHLDBBBM/

valakinek van tapasztalata LED monitorok esetén... esetleg más típus? 50 körül áldoznék rá...

köszi...
akkora a verseny hogy kb mindegy mit veszel, nem lehet mellényúlni. esetleg azon érdemes elgondolkozni, hogy játszani tv-t nézni akarsz-e rajta, és akkor olyat venni amin megvannak a megfelelő inputok.

vannak ennél olcsóbbak is, árak és vélemények:

http://www.arukereso.hu/monitor-c3126/l ... wwodVVUAiQ" onclick="window.open(this.href);return false;

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Help!

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.02.02. 14:51

Nigel írta:
t-oom írta:úgy döntöttem, talán megérdemlem... de lecserélném a monitoromat. elég sokat ülök előtte, és a 10 éves Flatron képcsöves monitorom képernyője már eléggé megkopott (valami bevonat van rajta, ami foltokban levált már.) nézegettem, hogy mire cseréljem. a gép még eldöcög a 17-es CAD-del, így azt egyelőre nem cserélem, csak egy új monitorral lepném meg magam...

tavaly vetettem a volt munkahelyemre egy 22"-os Dell LCD monitort, ami tetszett, rajzoláshoz is tökéletes volt... féléve vettem Édesanyámnak egy Samsung full HD LED tv-t. most pedig arra gondoltam, hogy ötvözném a kettőt...

egy 23"-os DELL LED monitorban... http://www.emag.hu/dell-u2312hm-ips-23- ... EQHLDBBBM/

valakinek van tapasztalata LED monitorok esetén... esetleg más típus? 50 körül áldoznék rá...

köszi...
akkora a verseny hogy kb mindegy mit veszel, nem lehet mellényúlni. esetleg azon érdemes elgondolkozni, hogy játszani tv-t nézni akarsz-e rajta, és akkor olyat venni amin megvannak a megfelelő inputok.


vannak ennél olcsóbbak is, árak és vélemények:

http://www.arukereso.hu/monitor-c3126/l ... wwodVVUAiQ" onclick="window.open(this.href);return false;
leginkább rajzoláshoz használom... ez a fő alkalmazás. vagyis legyen tűéles a kép, és a szemem is bírja...

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Help!

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.02.02. 14:56

t-oom írta:úgy döntöttem, talán megérdemlem... de lecserélném a monitoromat. elég sokat ülök előtte, és a 10 éves Flatron képcsöves monitorom képernyője már eléggé megkopott (valami bevonat van rajta, ami foltokban levált már.) nézegettem, hogy mire cseréljem. a gép még eldöcög a 17-es CAD-del, így azt egyelőre nem cserélem, csak egy új monitorral lepném meg magam...

tavaly vetettem a volt munkahelyemre egy 22"-os Dell LCD monitort, ami tetszett, rajzoláshoz is tökéletes volt... féléve vettem Édesanyámnak egy Samsung full HD LED tv-t. most pedig arra gondoltam, hogy ötvözném a kettőt...

egy 23"-os DELL LED monitorban... http://www.emag.hu/dell-u2312hm-ips-23- ... EQHLDBBBM/

valakinek van tapasztalata LED monitorok esetén... esetleg más típus? 50 körül áldoznék rá...

köszi...
Monitorrol nincs sajna, de ha egy cég jól megcsinál egy tv-t szerintem a monitor-ja se lehet rossz. Nekem samsung van egy pár hónapja. Kifogástalan eddig és gyönyörű képet ad. Olyan kontrasztja van hogy megőrülök tőle. (:v

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Help!

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.02.02. 15:01

Magic írta:
t-oom írta:úgy döntöttem, talán megérdemlem... de lecserélném a monitoromat. elég sokat ülök előtte, és a 10 éves Flatron képcsöves monitorom képernyője már eléggé megkopott (valami bevonat van rajta, ami foltokban levált már.) nézegettem, hogy mire cseréljem. a gép még eldöcög a 17-es CAD-del, így azt egyelőre nem cserélem, csak egy új monitorral lepném meg magam...

tavaly vetettem a volt munkahelyemre egy 22"-os Dell LCD monitort, ami tetszett, rajzoláshoz is tökéletes volt... féléve vettem Édesanyámnak egy Samsung full HD LED tv-t. most pedig arra gondoltam, hogy ötvözném a kettőt...

egy 23"-os DELL LED monitorban... http://www.emag.hu/dell-u2312hm-ips-23- ... EQHLDBBBM/

valakinek van tapasztalata LED monitorok esetén... esetleg más típus? 50 körül áldoznék rá...

köszi...
Monitorrol nincs sajna, de ha egy cég jól megcsinál egy tv-t szerintem a monitor-ja se lehet rossz. Nekem samsung van egy pár hónapja. Kifogástalan eddig és gyönyörű képet ad. Olyan kontrasztja van hogy megőrülök tőle. (:v
ne is mond... míg nem vettem meg a full HD-t tévét, fogalmam sem volt, hogy ilyen képminőség is létezik... így is lehet tv-zni... :) amikor otthon vagyok, mindig eldobom az agyam tőle... most már csak HD minőségben töltöm a filmeket otthonra... Édesanyám meg néz rám értetlenül, hogy miről beszélek... :)

bertone

Re: Help!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.02.02. 16:44

t-oom írta:ne is mond... míg nem vettem meg a full HD-t tévét, fogalmam sem volt, hogy ilyen képminőség is létezik... így is lehet tv-zni... :) amikor otthon vagyok, mindig eldobom az agyam tőle... most már csak HD minőségben töltöm a filmeket otthonra... Édesanyám meg néz rám értetlenül, hogy miről beszélek... :)
Én a nejemmel voltam így. A tévénket ismered. Csak azóta már van rendes adás is hozzá. Nálunk pl. az m1-et három féle minőségben lehet nézni (volt tvnetwork, majd fibernet, ma invitel).

Jön analóg jel, normál digi jel, meg a fullHD (ez ugye csak bizonyos csatornákon). Mind külön kontraszt, ahogy az analógról előbb a sima digire váltok, majd az m1HD-ra. És ez is Samsung, harmadik éves és semmi gondom vele.

Nigel
gokartos
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2014.01.30. 10:40
Mi vagy?: Mansell

Re: Help!

Hozzászólás Szerző: Nigel » 2014.02.02. 18:23

t-oom írta: leginkább rajzoláshoz használom... ez a fő alkalmazás. vagyis legyen tűéles a kép, és a szemem is bírja...

én nem értek hozzá de a DELL jó márka (egy rencergazda ismerős szerint a DELL laptop a legjobb), és árban is nagyjából rendben van. vszeg jó választás. amikor én 3-4 éve vettem monitort és nézelődtem semmi képminőségbeli különbségről nem nagyon volt szó sehol.. ami piacon van és minimum "középszar" annak gyönyörű a képe :) led plazma, tft, amit akarsz. nálam az volt a szempont hogy sokféle jelet tudjon fogni, van rajta RF, SCART, RGB, HDMI, VGA meg mittom én mi. LG és nem volt vele semmi gondom. TV is tud lenni, távirányítója is van :) nincs már éles határvonal a TV és a Monitor között.

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Help!

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.02.02. 20:57

bertone írta:
t-oom írta:ne is mond... míg nem vettem meg a full HD-t tévét, fogalmam sem volt, hogy ilyen képminőség is létezik... így is lehet tv-zni... :) amikor otthon vagyok, mindig eldobom az agyam tőle... most már csak HD minőségben töltöm a filmeket otthonra... Édesanyám meg néz rám értetlenül, hogy miről beszélek... :)
Én a nejemmel voltam így. A tévénket ismered. Csak azóta már van rendes adás is hozzá. Nálunk pl. az m1-et három féle minőségben lehet nézni (volt tvnetwork, majd fibernet, ma invitel).

Jön analóg jel, normál digi jel, meg a fullHD (ez ugye csak bizonyos csatornákon). Mind külön kontraszt, ahogy az analógról előbb a sima digire váltok, majd az m1HD-ra. És ez is Samsung, harmadik éves és semmi gondom vele.
:) beállítottam egymás mellé az analóg m1-t, a digitális m1-t, és a HD m1-et... próbáltam neki magyarázni, hogy mi a különbség... azt mondta, hogy látja, de neki az analóg m1 is tökéletesen megfelel! :pf04

hogy ne legyen belőle vita... csak HD m1-et hagytam meg, a többit töröltem... szeretem otthon nézni az F1-es közvetítéseket. :) az én 15 éves 100 hrz-es képcsöves tv-émhez képest hatalmas a különbség.

egyelőre épp ezért nem cseréltem le a tv-imet... mert amint veszek egy újat, kelleni fog a digitális vétel is... viszont ezt csak plusz pénzért kapom meg. így nekem marad a képcsöves tv, és analóg jel... egyelőre. úgyis csak az F1 érdekel igazából a tv-ből.

de abban egyetértek, hogy maximálisa elégedett vagyok én is a SAMSUNG LED tv-vel.

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Help!

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.02.02. 20:59

Nigel írta:
t-oom írta: leginkább rajzoláshoz használom... ez a fő alkalmazás. vagyis legyen tűéles a kép, és a szemem is bírja...

én nem értek hozzá de a DELL jó márka (egy rencergazda ismerős szerint a DELL laptop a legjobb), és árban is nagyjából rendben van. vszeg jó választás. amikor én 3-4 éve vettem monitort és nézelődtem semmi képminőségbeli különbségről nem nagyon volt szó sehol.. ami piacon van és minimum "középszar" annak gyönyörű a képe :) led plazma, tft, amit akarsz. nálam az volt a szempont hogy sokféle jelet tudjon fogni, van rajta RF, SCART, RGB, HDMI, VGA meg mittom én mi. LG és nem volt vele semmi gondom. TV is tud lenni, távirányítója is van :) nincs már éles határvonal a TV és a Monitor között.
DELL a laptom is... de egyre nehezebben viszi a CAD-et. 3 éve vettem, lehet, hogy egy rendszer újra telepítés már aktuális lenne... nagyon belassult már. köszi...

Avatar
eniksz
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1001
Csatlakozott: 2013.12.27. 23:02
Mi vagy?: én vagyok

Re: Help!

Hozzászólás Szerző: eniksz » 2014.02.02. 21:40

Nigel írta:
eniksz írta:Na, nekem már van is egy kis gondom. Asus P4P800-E Deluxe alalplap P4 2.8 Ghz procival. Kivettem a procit, mert újra pasztáztam, meg kitisztítottam a hűtőbordákat. Proci vissza. A gép induláskoor kiírja Bios is not installed. Aztán New CPU installed! Please enter setup to configure your system. Mi a bánatot kell beállítanom hogy ez ne jelenjen meg, és betöltődjön az oprendszer. Ha alapra megyek akkor betölt, de a következő bekapcsoláskor új kezdődik az egész előről. Így ha valamit állitok a bios-ban nem is marad meg. mert kénytelen vagyok alapbeállításra menni.
csak találgatok:

- bios elem nem merült le?
- cpu-t újraültetni
- bios frissítés
Közben megoldódott minden. A CPU zárlatos lett. Ki kellett cserélnem. Sajnos nem tudtam szerezni olyant ami volt benne, csek egy gyengébbet.
Köszönöm, hogy foglalkoztál vele. :)

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Help!

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.02.03. 09:22

újra akarom telepíteni a gépet... a mozilla beállításait, könyvjelzői, lehet valahogy exportálni, hogy később vissza importálhassam az új rendszer alatt...? illetve a thunderbirdre ugyanígy?

bertone

Re: Help!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.02.05. 08:32

Sweet Home 3D-hez tud valaki gyepet, járdát? Akár letöltés oldalt, akár saját obj fájlt?

(Unatkozom, szórakozok.)

Nigel
gokartos
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2014.01.30. 10:40
Mi vagy?: Mansell

Re: Help!

Hozzászólás Szerző: Nigel » 2014.02.05. 08:52

t-oom írta:újra akarom telepíteni a gépet... a mozilla beállításait, könyvjelzői, lehet valahogy exportálni, hogy később vissza importálhassam az új rendszer alatt...? illetve a thunderbirdre ugyanígy?
http://email.about.com/od/mozillathunde ... rofile.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
https://support.mozilla.org/en-US/kb/ba ... x-profiles" onclick="window.open(this.href);return false;

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Help!

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.02.05. 10:19

Nigel írta:
t-oom írta:újra akarom telepíteni a gépet... a mozilla beállításait, könyvjelzői, lehet valahogy exportálni, hogy később vissza importálhassam az új rendszer alatt...? illetve a thunderbirdre ugyanígy?
http://email.about.com/od/mozillathunde ... rofile.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
https://support.mozilla.org/en-US/kb/ba ... x-profiles" onclick="window.open(this.href);return false;
köszönöm...

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Help!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.02.06. 20:42

Mivel itt nincs Törvénszéki héják topik (még), ezért ide tenném fel a kérdésem, elsősorban Lance-nak, de mindenki másnak is, akinek volt hasonló tapasztalata.

Ha egy hagyatéki tárgyalás közben meghal a felperes és nincs semmilyen rokona (se szülő, se gyerek, se házastárs, se senki), az milyen következményekkel jár a per kimenetelét tekintve? Automatikusan nyer az alperes? Vagy valamilyen perújrafelvétel van?
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

bertone

Re: Help!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.02.06. 21:03

vollebak írta:Mivel itt nincs Törvénszéki héják topik (még), ezért ide tenném fel a kérdésem, elsősorban Lance-nak, de mindenki másnak is, akinek volt hasonló tapasztalata.

Ha egy hagyatéki tárgyalás közben meghal a felperes és nincs semmilyen rokona (se szülő, se gyerek, se házastárs, se senki), az milyen következményekkel jár a per kimenetelét tekintve? Automatikusan nyer az alperes? Vagy valamilyen perújrafelvétel van?
Az ugyan nincs, de szerintem ez van helyette: A jog territóriuma

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Help!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2014.02.06. 21:15

bertone írta:
vollebak írta:Mivel itt nincs Törvénszéki héják topik (még), ezért ide tenném fel a kérdésem, elsősorban Lance-nak, de mindenki másnak is, akinek volt hasonló tapasztalata.

Ha egy hagyatéki tárgyalás közben meghal a felperes és nincs semmilyen rokona (se szülő, se gyerek, se házastárs, se senki), az milyen következményekkel jár a per kimenetelét tekintve? Automatikusan nyer az alperes? Vagy valamilyen perújrafelvétel van?
Az ugyan nincs, de szerintem ez van helyette: A jog territóriuma
Á, köszi :) Át is viszem akkor oda.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

bertone

Re: Help!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.03.01. 12:14

Nem indul el a Firefox. Vagy mégis. Elindítom, nem csinál semmit. De, ha ráküldök egy uninstallt, akkor azt mondja: előbb zárjam be.
A futó programok között mégsem szerepel. Már levettem a 27-est és felraktam vissza egy 26-os verziót, de ettől sem javult meg. Valakinek valamilyen ötlete?

Annyit még, hogy egy ASUS-ról van szó, és WIN7-es.

Lezárt