Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Politika mentes beszélgetések a mindennapokról
Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2014.09.28. 20:44

bertone írta: Óhhh... te szegény. Mit személyeskedtem, mesélj!
mindegy mert lesz@rom :D

de ha jön a mikulás létezése, mint téma, azt kihagyom :)
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

bertone

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.09.28. 22:23

carlos78 írta:
bertone írta: Óhhh... te szegény. Mit személyeskedtem, mesélj!
mindegy mert lesz@rom :D

de ha jön a mikulás létezése, mint téma, azt kihagyom :)
Csak nem azt akarod mondani, hogy a Mikulás nem létezik? (:q (:e

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.09.29. 00:04

bertone írta: Csak nem azt akarod mondani, hogy a Mikulás nem létezik? (:q (:e
No, ez igazán bosszantó :angry01 ( (:v (:v (:v )

madár
gokartos
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2014.01.07. 09:42
Mi vagy?: prolihisztor
Tartózkodási hely: Otthon, (de munkahelyen többet vagyok) Gödöllőn

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: madár » 2014.09.29. 10:45

bertone írta:
Bandee írta: Így van. 1. Ettől még tudom a másik autó az micsoda a lámpánál. 2. Máskülönben kiröhögtem és direkt lassan indultam el..

Ez nem az adócsalásról szól. Felvezetnek valami újabb agymenést amit majd tolnak a TV-ben. Ez a Győző egyébként közel sem akkora gyökér vagy ostoba mint gondolnátok róla. Igazából ez a rossz hírem van, tehát még ennek se örülhetünk.

3. Ugyanakkor ha Zuschlag 458 Itáliát kapott ajándékba akkor én vagyok a télapó vazze. :mosoly:
1. Szerintem, ha 10 autó mellé odaállsz az STI-vel, abból nyóc nem tudja, miről van szó.

2. Tehát: lenyomott a Jettával. (:v

3. Esetleg olyat, mint amilyenek azok a Lambók, amiket mutattál? (:n

Hajjak meg rá kellett erre a zestélyi dologra gugliznom.

Subarut dobott. Talált?

bertone

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.09.29. 11:00

madár írta: Hajjak meg rá kellett erre a zestélyi dologra gugliznom.

Subarut dobott. Talált?
Látod, Bandi! Madár elvileg nem egy analfabéta autók terén, de csak guglival jött rá, miről beszélünk.

Igen, madár, a Subaru Impreza WRX STI-ről beszélünk, mely a világ valaha volt legjobb raliautója az utcára. :szery

Kép

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.09.29. 11:53

bertone írta:
madár írta: Hajjak meg rá kellett erre a zestélyi dologra gugliznom.

Subarut dobott. Talált?
Látod, Bandi! Madár elvileg nem egy analfabéta autók terén, de csak guglival jött rá, miről beszélünk.

Igen, madár, a Subaru Impreza WRX STI-ről beszélünk, mely a világ valaha volt legjobb raliautója az utcára. :szery

Kép
Nem olasz, szar!

bertone

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.09.29. 12:00

Bandee írta:
bertone írta: Látod, Bandi! Madár elvileg nem egy analfabéta autók terén, de csak guglival jött rá, miről beszélünk.

Igen, madár, a Subaru Impreza WRX STI-ről beszélünk, mely a világ valaha volt legjobb raliautója az utcára. :szery

Kép
Nem olasz, szar!
Nem is a szépségéért szeretjük! :mosoly:

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.09.29. 12:02

Én azt értem, de Győzikének nem kellett kitalálni mi az, hiszen látta. Gondolom ha Madár mellé beáll egy ilyen csak tudja miről van szó.

madár
gokartos
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2014.01.07. 09:42
Mi vagy?: prolihisztor
Tartózkodási hely: Otthon, (de munkahelyen többet vagyok) Gödöllőn

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: madár » 2014.09.29. 14:05

Bandee írta:Én azt értem, de Győzikének nem kellett kitalálni mi az, hiszen látta. Gondolom ha Madár mellé beáll egy ilyen csak tudja miről van szó.
Az Impreza-ig még megy, de a WRX STI részét már nem vágom.

bertone

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.09.29. 14:11

Bandee írta:Én azt értem, de Győzikének nem kellett kitalálni mi az, hiszen látta. Gondolom ha Madár mellé beáll egy ilyen csak tudja miről van szó.
Győzike mellé odaállt egy autó, amiből ő annyit tudott, hogy fekete. Szerintem ő még azt sem tudja, mi az a Subaru.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.09.29. 14:15

madár írta:
Bandee írta:Én azt értem, de Győzikének nem kellett kitalálni mi az, hiszen látta. Gondolom ha Madár mellé beáll egy ilyen csak tudja miről van szó.
Az Impreza-ig még megy, de a WRX STI részét már nem vágom.
Elég is az, mindenki ezt tudja :mosoly: Impi, igazán eddig terjed a Subaru :mosoly:

Svájcban rengeteg Subaru van egyébként, ott ismerik.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.09.29. 14:19

bertone írta:
Bandee írta:Én azt értem, de Győzikének nem kellett kitalálni mi az, hiszen látta. Gondolom ha Madár mellé beáll egy ilyen csak tudja miről van szó.
Győzike mellé odaállt egy autó, amiből ő annyit tudott, hogy fekete. Szerintem ő még azt sem tudja, mi az a Subaru.
Én másképp gondolom ha már leállt janizni. De mindegy amúgy..

bertone

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.09.29. 14:58

madár írta:
Bandee írta:Én azt értem, de Győzikének nem kellett kitalálni mi az, hiszen látta. Gondolom ha Madár mellé beáll egy ilyen csak tudja miről van szó.
Az Impreza-ig még megy, de a WRX STI részét már nem vágom.
Ne higgy Bandinak! :mosoly:

A Subaru Impreza a rali világbajnokság egy ikonikus autója - volt. A korábbiakban Impreza 555 volt a vb autó neve, majd amikor a bajnokságot átnevezték WRC-nek (World Rally Car Championship), onnantól lett Impreza WRC a neve a vb autónak. Ennek szelidített, utcára szánt változatát nevezték el WRX-nek. Ez azonban egy szalonautó volt, így a Subaru Tecnica International alkotott egy igazi fenavadat az amúgy sem szerény WRX-ből.

Szóval, akiben csörgedez egy kis rali-vér, annak a WRX STI kifejezés maga a megvalósult csoda. :szery

Kép

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.09.29. 16:38

bertone írta:
Ne higgy Bandinak! :mosoly:

A Subaru Impreza a rali világbajnokság egy ikonikus autója - volt. A korábbiakban Impreza 555 volt a vb autó neve, majd amikor a bajnokságot átnevezték WRC-nek (World Rally Car Championship), onnantól lett Impreza WRC a neve a vb autónak. Ennek szelidített, utcára szánt változatát nevezték el WRX-nek. Ez azonban egy szalonautó volt, így a Subaru Tecnica International alkotott egy igazi fenavadat az amúgy sem szerény WRX-ből.

Szóval, akiben csörgedez egy kis rali-vér, annak a WRX STI kifejezés maga a megvalósult csoda. :szery

Kép
Így van, de ebben sincs egyetértés mert vannak akik szerint az EVO sokkal jobb :mosoly:

Egyébként brutális jó autó és ijesztő tempóra képes.. Nem gondolná aki nem próbálta, őszintén annyiért amennyibe kerül ehhez az élményhez nehéz hozzájutni, sőt nem is lehet. Egy baja van, hogy nem olasz. Ők is csináltak, a Deltát ugye ami szerintem a valaha épített egyik legszebb autó de messzire nem érdemes elindulni azzal sem.. A mai Delta no comment kategória ahhoz képest, sajnos. Úgy tudom az egész Lancia megy a levesbe, legalábbis valahol ezt olvastam. A chrysleres kinézetű 300-as modell meg a Voyager azt hiszem mindent elárul.

bertone

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.09.29. 17:39

Bandee írta: Így van, de ebben sincs egyetértés mert vannak akik szerint az EVO sokkal jobb :mosoly:

Egyébként brutális jó autó és ijesztő tempóra képes.. Nem gondolná aki nem próbálta, őszintén annyiért amennyibe kerül ehhez az élményhez nehéz hozzájutni, sőt nem is lehet. Egy baja van, hogy nem olasz. Ők is csináltak, a Deltát ugye ami szerintem a valaha épített egyik legszebb autó de messzire nem érdemes elindulni azzal sem.. A mai Delta no comment kategória ahhoz képest, sajnos. Úgy tudom az egész Lancia megy a levesbe, legalábbis valahol ezt olvastam. A chrysleres kinézetű 300-as modell meg a Voyager azt hiszem mindent elárul.
Na, szegény madár, erre az EVO-ra megint guglizhat. (:v

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.09.30. 08:45

Bandee írta:
bertone írta:
Ne higgy Bandinak! :mosoly:

A Subaru Impreza a rali világbajnokság egy ikonikus autója - volt. A korábbiakban Impreza 555 volt a vb autó neve, majd amikor a bajnokságot átnevezték WRC-nek (World Rally Car Championship), onnantól lett Impreza WRC a neve a vb autónak. Ennek szelidített, utcára szánt változatát nevezték el WRX-nek. Ez azonban egy szalonautó volt, így a Subaru Tecnica International alkotott egy igazi fenavadat az amúgy sem szerény WRX-ből.

Szóval, akiben csörgedez egy kis rali-vér, annak a WRX STI kifejezés maga a megvalósult csoda. :szery

Kép
Így van, de ebben sincs egyetértés mert vannak akik szerint az EVO sokkal jobb :mosoly:

Egyébként brutális jó autó és ijesztő tempóra képes.. Nem gondolná aki nem próbálta, őszintén annyiért amennyibe kerül ehhez az élményhez nehéz hozzájutni, sőt nem is lehet. Egy baja van, hogy nem olasz. Ők is csináltak, a Deltát ugye ami szerintem a valaha épített egyik legszebb autó de messzire nem érdemes elindulni azzal sem.. A mai Delta no comment kategória ahhoz képest, sajnos. Úgy tudom az egész Lancia megy a levesbe, legalábbis valahol ezt olvastam. A chrysleres kinézetű 300-as modell meg a Voyager azt hiszem mindent elárul.
a 300-as már nincs a palettán... valószínű, hogy az lesz amit írtál is, hogy megszüntetik a márkát... jelenleg 3 autó szerepel a palettán: Ypsilon, Delta, Voyager...

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.09.30. 09:37

t-oom írta:
a 300-as már nincs a palettán... valószínű, hogy az lesz amit írtál is, hogy megszüntetik a márkát... jelenleg 3 autó szerepel a palettán: Ypsilon, Delta, Voyager...
Elég szomorú. Ha igaz Montezemolo felvetse és a Ferrari gyakorlatilag amerikazálódik, nem sok jót sejtek középtávon. Ki ne vesszen a Ferrariból amiért szeretjük (az autóra gondolok, nem az F1-re). Mondjuk én inkább Alfa párti vagyok, de nem tagadom a Lancia egyediségét, szerethető márka.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: trutya » 2014.09.30. 10:03

Bandee írta:
t-oom írta:
a 300-as már nincs a palettán... valószínű, hogy az lesz amit írtál is, hogy megszüntetik a márkát... jelenleg 3 autó szerepel a palettán: Ypsilon, Delta, Voyager...
Elég szomorú. Ha igaz Montezemolo felvetse és a Ferrari gyakorlatilag amerikazálódik, nem sok jót sejtek középtávon. Ki ne vesszen a Ferrariból amiért szeretjük (az autóra gondolok, nem az F1-re). Mondjuk én inkább Alfa párti vagyok, de nem tagadom a Lancia egyediségét, szerethető márka.
majd jönnek az SUV-k, meg az egyterűk... akkor lesz vége a Ferrarinak.
Kép

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2014.09.30. 13:01

Bandee írta:
t-oom írta:
a 300-as már nincs a palettán... valószínű, hogy az lesz amit írtál is, hogy megszüntetik a márkát... jelenleg 3 autó szerepel a palettán: Ypsilon, Delta, Voyager...
Elég szomorú. Ha igaz Montezemolo felvetse és a Ferrari gyakorlatilag amerikazálódik, nem sok jót sejtek középtávon. Ki ne vesszen a Ferrariból amiért szeretjük (az autóra gondolok, nem az F1-re). Mondjuk én inkább Alfa párti vagyok, de nem tagadom a Lancia egyediségét, szerethető márka.
az Alfa sincs jobb helyzetben... ott is 3 autó szerepel a palettán: Mito, Giulietta, 4C...

Fiat esetén:
500 és a váltoazatai, Panda, Punto, Freemont és a kisteherautók...

szóval, ha ma kellene olasz vasat vennem, és újat, gondban lennék...

a limuzin egy az egyben hiányzik...

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.09.30. 16:11

Bandee írta:Elég szomorú. Ha igaz Montezemolo felvetse és a Ferrari gyakorlatilag amerikazálódik, nem sok jót sejtek középtávon. Ki ne vesszen a Ferrariból amiért szeretjük (az autóra gondolok, nem az F1-re). Mondjuk én inkább Alfa párti vagyok, de nem tagadom a Lancia egyediségét, szerethető márka.
Az Alfa azért mindig hű volt a "sportosság, elegancia, hagyomány" kódszavakhoz.
Nehéz elbeszélgetni úgy egy autóbuzival, hogy az Alfa Romeora ne kapná fel a fejét. :)
Bár a jelenlegi 3 Alfamodell amelyet tömegesen állítanak elő, abból csak a 4C az, ami igazán Alfa.
A Giulietta QV nem rossz a maga 235 lójával, de szerintem egy STI-ből kiröhögöd. :)
És még csak nem is olyan szép.

Nade... a Lancia?
Sajnos sosem tudták, hova is pozícionálják a márkát, mindig időszakok voltak náluk, egyszer így, egyszer úgy.
Van amikor a sportosság mintája volt, ma meg inkább amolyan elegáns utcai autókat gyártanak. Sőt volt tömegautó, népautó is.
Ki érti ezt?

Ha most kellene új olaszt vennem, szintúgy bajban lennék.
Csapott seggű autót szerintem már nem fogok venni mégegyszer, viszont szép olasz sedan/limo jelenleg nincsen, vagy szimplán megfizethetetlen. (pl. Maserati)

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2014.09.30. 16:16

rdaneelolivaw írta:
Bandee írta:Elég szomorú. Ha igaz Montezemolo felvetse és a Ferrari gyakorlatilag amerikazálódik, nem sok jót sejtek középtávon. Ki ne vesszen a Ferrariból amiért szeretjük (az autóra gondolok, nem az F1-re). Mondjuk én inkább Alfa párti vagyok, de nem tagadom a Lancia egyediségét, szerethető márka.
Az Alfa azért mindig hű volt a "sportosság, elegancia, hagyomány" kódszavakhoz.
Nehéz elbeszélgetni úgy egy autóbuzival, hogy az Alfa Romeora ne kapná fel a fejét. :)
Bár a jelenlegi 3 Alfamodell amelyet tömegesen állítanak elő, abból csak a 4C az, ami igazán Alfa.
A Giulietta QV nem rossz a maga 235 lójával, de szerintem egy STI-ből kiröhögöd. :)
És még csak nem is olyan szép.

Nade... a Lancia?
Sajnos sosem tudták, hova is pozícionálják a márkát, mindig időszakok voltak náluk, egyszer így, egyszer úgy.
Van amikor a sportosság mintája volt, ma meg inkább amolyan elegáns utcai autókat gyártanak. Sőt volt tömegautó, népautó is.
Ki érti ezt?

Ha most kellene új olaszt vennem, szintúgy bajban lennék.
Csapott seggű autót szerintem már nem fogok venni mégegyszer, viszont szép olasz sedan/limo jelenleg nincsen, vagy szimplán megfizethetetlen. (pl. Maserati)
Az a lenyeg bmeg hogy a Backstreet Boys jol szoljon benne. :)

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.09.30. 16:18

Az mindenhol jól szól. :)

madár
gokartos
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2014.01.07. 09:42
Mi vagy?: prolihisztor
Tartózkodási hely: Otthon, (de munkahelyen többet vagyok) Gödöllőn

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: madár » 2014.09.30. 16:27

bertone írta:
Bandee írta: Így van, de ebben sincs egyetértés mert vannak akik szerint az EVO sokkal jobb :mosoly:

Egyébként brutális jó autó és ijesztő tempóra képes.. Nem gondolná aki nem próbálta, őszintén annyiért amennyibe kerül ehhez az élményhez nehéz hozzájutni, sőt nem is lehet. Egy baja van, hogy nem olasz. Ők is csináltak, a Deltát ugye ami szerintem a valaha épített egyik legszebb autó de messzire nem érdemes elindulni azzal sem.. A mai Delta no comment kategória ahhoz képest, sajnos. Úgy tudom az egész Lancia megy a levesbe, legalábbis valahol ezt olvastam. A chrysleres kinézetű 300-as modell meg a Voyager azt hiszem mindent elárul.
Na, szegény madár, erre az EVO-ra megint guglizhat. (:v
Utca-béli szegény gyerek ilyen micsibucsikat töröget rendre. A telephelyükön figyel legalább vagy négy EVO roncs, van miből össze-legozni a következő darabot.
(Mellesleg a motoromnak is EVO blokk a szíve.) (:j

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2014.09.30. 20:52

rdaneelolivaw írta:Az mindenhol jól szól. :)
Buzi vagy.

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2014.10.01. 08:47

Rocco írta:
rdaneelolivaw írta:Az mindenhol jól szól. :)
Buzi vagy.
:D :D
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Lezárt