Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Politika mentes beszélgetések a mindennapokról
Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2014.09.14. 20:58

Tényleg elég durva a helyzet. Itt is ömlik a víz már több órája. Nekünk még szerencsénk van mert a homok gyorsan elvezeti a vizet, de máshol pokol lehet az ilyen. Ami a legszörnyűbb hogy egyre több az ilyen, nem csak itthon. Amit megint csak nem értek, hogy a villámlásos-dörgéses vihar eddig általában nyáron a nagy meleg után alakul ki, most viszont nagyon nincs kánikula.
Kép

bertone

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.09.14. 22:44

Lancelot írta:
eniksz írta:Elegem van az esőből!!!!! :angry01
Nálunk katasztrófahelyzet van! A legkisebb patak is kiöntött már a városban, ... a buszpályaudvarnál fél méteres a víz, ... az irodai mélygarázs elöntve .... Noénak kellene lassan szólni. Itt a második bevetés!
Én most jöttem haza, az M6-on. Az volt az érdekes, hogy egy béka nem átugrált a pályán, hanem átúszott.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.09.15. 07:18

Örüljünk, hogy van vizünk, mégha kicsit sok is. :)

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.09.15. 10:47

carlos78 írta:vezetés közben Petőfit hallgatok.
tegnap ezt adták le:

https://www.youtube.com/watch?v=q-Kje6e8LPY


refrén:
"hány nap telik el
még hány év kell
mért nem segít senki
ha mégis
mért nem fogadom el"

majdnem szétvertem a rádiót a kocsiban..
miért nem vesz be két levél andaxint aki itt jár amúgy?.. tehetetlen szar..

döbbenet..
Pedig te mondogatod hogy fantasy no way, inkább az emberekre figyelsz, és még se érted. :D
Jó szám egyébként.

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2014.09.15. 15:57

rdaneelolivaw írta:Örüljünk, hogy van vizünk, mégha kicsit sok is. :)
Lassan olyan itt, mint Indiában monszunkor. :D Ami durva volt az az, hogy Kecskeméten végig esett egész nap, itt meg onnan 25 km-re minden száraz, reggel nyolc óta már egy csepp sem. A városban meg szó szerint ömlött néha a víz.
Kép

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2014.09.15. 17:39

Magic írta: Jó szám egyébként.
ha már magyar és jó szám :)
" onclick="window.open(this.href);return false;

(amúgy rühellem az álművészieskedést, az biztos :D)
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Avatar
eniksz
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1001
Csatlakozott: 2013.12.27. 23:02
Mi vagy?: én vagyok

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: eniksz » 2014.09.15. 18:44

Lancelot írta:
eniksz írta:Elegem van az esőből!!!!! :angry01
Nálunk katasztrófahelyzet van! A legkisebb patak is kiöntött már a városban, ... a buszpályaudvarnál fél méteres a víz, ... az irodai mélygarázs elöntve .... Noénak kellene lassan szólni. Itt a második bevetés!
Felénk is katasztrofális a helyzet.
Nekem annyi szerencsém van, hogy hegytetőn nem önt el a víz. De a kertbe már nem lehet bemenni. A krumplit tökig sárban szedtük ki. Életemben nem szedtem még így krumplit. Egy hete kiterítve szárogatjuk a garázsban. Vastagon sáros.
A teraszt amint eláll az eső felmosom. Algásodik és penészesedik a járólap, a korlát. Ruhákat képtelenség megszárítani mosás után, ha nem esik az eső akkor sem szárad. A vonatközlekedés katasztrófa (igaz alapból az). Gyerek elindult tegnap vissza fél 6-kor Pestre, negyed 12-re ért Kelenföldre. Azon cidriztünk, az utolsó metrót elérje és minden baj nélkül egyedül az éjszakában biztonságosan visszaérjen az albérletbe. Még ismeretlen közeg neki az egész.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.09.15. 19:45

carlos78 írta:
Magic írta: Jó szám egyébként.
ha már magyar és jó szám :)
" onclick="window.open(this.href);return false;

(amúgy rühellem az álművészieskedést, az biztos :D)
Ez se rossz.
De mi az álművészieskedés a te olvasatodban?

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2014.09.15. 22:09

Magic írta: Ez se rossz.
De mi az álművészieskedés a te olvasatodban?
pl. hogy szerencsétlen halálvágyó szarnak állítjuk be magunkat (ami abból áll, hogy minél értelmetlenebben, random szavakból rakjunk össze önsajnálatot), művésznek, akit nem érdekel a pénz, aztán 1,2millióért elmegyünk fellépni, á la 30Y
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

bertone

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.09.16. 09:25

Hónapokkal ezelőtt elérte Baját az EU-s pénzekből megoldható szennyvízhálózat-felújítási program. Valamikor nyár elején kezdték bontani az utcákat, s azóta több kilométernyi utat bontottak fel. Ez alapvetően örömteli, hiszen a város egy problémája oldódik ezzel meg. DE!

A felbontás óta egyetlen méternyi sincs teljesen kész. A gödröket betemették, szórtak rá zúzott követ, azt beledöngölték és ennyi. Az autók a köveket kihordják, mindenütt kátyúk és kihordott kőzúzalék. Ez - sajnos - akár megszokottnak is nevezhető, hisz nem egyedi eset. Amit azonban két napja látok, az különösen felháborít. Rengeteg közmunkás rajzott ki az utakra. Söprik össze a zúzalékot és rakják vissza a gödrökbe-kátyúkba. Majd ezt simán a lapáttal leütögetik. Egyes utcákon a járdaszegély mellől összesöprik a port-földet és rászórják a fűre, mert ott nem látszik annyira. Gondolom, ma délután végeznek is és minden kezdődik elölről.

Ugyanis alig egy óra múlva nagy ünnepséggel átadják a kórház egy új épületét, s az átadáson itt lesz Orbán Viktor, aki majd elmondhatja: "Minden nagyon szép, minden nagyon jó, mindennel meg vagyok elégedve."

Szeretném gyorsan még hozzá tenni: ha ma a másik oldal lenne hatalmon, s a városi vezetés is odavaló volna, akkor is ugyan ez történne, mert mi ilyen hülyék vagyunk.

Avatar
maTTeus
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2792
Csatlakozott: 2013.12.28. 15:12
Mi vagy?: anno: jóómateF1
Tartózkodási hely: Lakitelek

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: maTTeus » 2014.09.16. 16:46

bertone írta:Hónapokkal ezelőtt elérte Baját az EU-s pénzekből megoldható szennyvízhálózat-felújítási program. Valamikor nyár elején kezdték bontani az utcákat, s azóta több kilométernyi utat bontottak fel. Ez alapvetően örömteli, hiszen a város egy problémája oldódik ezzel meg. DE!

A felbontás óta egyetlen méternyi sincs teljesen kész. A gödröket betemették, szórtak rá zúzott követ, azt beledöngölték és ennyi. Az autók a köveket kihordják, mindenütt kátyúk és kihordott kőzúzalék. Ez - sajnos - akár megszokottnak is nevezhető, hisz nem egyedi eset. Amit azonban két napja látok, az különösen felháborít. Rengeteg közmunkás rajzott ki az utakra. Söprik össze a zúzalékot és rakják vissza a gödrökbe-kátyúkba. Majd ezt simán a lapáttal leütögetik. Egyes utcákon a járdaszegély mellől összesöprik a port-földet és rászórják a fűre, mert ott nem látszik annyira. Gondolom, ma délután végeznek is és minden kezdődik elölről.

Ugyanis alig egy óra múlva nagy ünnepséggel átadják a kórház egy új épületét, s az átadáson itt lesz Orbán Viktor, aki majd elmondhatja: "Minden nagyon szép, minden nagyon jó, mindennel meg vagyok elégedve."

Szeretném gyorsan még hozzá tenni: ha ma a másik oldal lenne hatalmon, s a városi vezetés is odavaló volna, akkor is ugyan ez történne, mert mi ilyen hülyék vagyunk.
A szomszéd településen Tiszaalpáron ugyan ez van. Hónapok óta fel van túrva, alig lehet haladni ráadásul nagyon hosszú szakaszon. Mindezt a Szolnok-Kiskunfélegyháza összekötő úton, aminek ha nem is hatalmas, de van azért forgalma.
Kép

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2014.09.17. 18:29

Magic írta: Ez se rossz.
De mi az álművészieskedés a te olvasatodban?
ez pl. nem gagyi

" onclick="window.open(this.href);return false;
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.09.17. 23:21

carlos78 írta:
Magic írta: Ez se rossz.
De mi az álművészieskedés a te olvasatodban?
ez pl. nem gagyi

" onclick="window.open(this.href);return false;
Bakker napok óta ezt kerestem. (:q
De az előadó neve alapján nem dobta ki. Nagy pacsi, ez tényleg nagyon jó. (:o

bertone

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.09.27. 09:56

Azt hiszem, ez már túl is van azon, amiről a topik címe szól. Számomra tényleg hihetetlen, hogy ilyen emberek simán szabadlábon vannak. Lehet, minket kellene zárt osztályra tenni, hogy ezt hagyjuk?

Ferrarit ajándékozott Zuschlagnak Győzike

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2014.09.27. 10:32

bertone írta:Azt hiszem, ez már túl is van azon, amiről a topik címe szól. Számomra tényleg hihetetlen, hogy ilyen emberek simán szabadlábon vannak. Lehet, minket kellene zárt osztályra tenni, hogy ezt hagyjuk?

Ferrarit ajándékozott Zuschlagnak Győzike
nem kell mindent bevenni. még rendszám sincs rajta.
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.09.27. 12:43

carlos78 írta:
bertone írta:Azt hiszem, ez már túl is van azon, amiről a topik címe szól. Számomra tényleg hihetetlen, hogy ilyen emberek simán szabadlábon vannak. Lehet, minket kellene zárt osztályra tenni, hogy ezt hagyjuk?

Ferrarit ajándékozott Zuschlagnak Győzike
nem kell mindent bevenni. még rendszám sincs rajta.
Még. Gondolom a kűlföldi rendszám beszerzésének is van némi átfutási ideje.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.09.27. 19:03

El ne higgyétek már ezt a baromságot. Értelme sincs az egész cikknek..

Győző kb. egy éve egy Jettával próbált legyorsulni amikor az STI-vel mentem, tehát valami nem stimmel. :szom01

Egyébként én azt hallottam, hogy számlagyárosként is üzemelt Győző és 3 milliárdos vagyona van külföldön. Tehát elvileg lehetnek ilyen verdái, de ezek szerintem akkor sem az övék. A kapcsolat nem lehet véletlen, mert annak az oldalnak lopott állítólag.

458 Itália akkor sincs ajándékba, ez egy faszság!

bertone

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.09.27. 20:25

carlos78 írta:
bertone írta:Azt hiszem, ez már túl is van azon, amiről a topik címe szól. Számomra tényleg hihetetlen, hogy ilyen emberek simán szabadlábon vannak. Lehet, minket kellene zárt osztályra tenni, hogy ezt hagyjuk?

Ferrarit ajándékozott Zuschlagnak Győzike
nem kell mindent bevenni. még rendszám sincs rajta.
Sógorom, ha beszámít egy autót, másnap viszi a rendszámot az okmányirodába. Addig sem kell érte fizetni adót, cégautó-adót, biztosítást. Akkor nyilván azok az autók is kamuk. A többit a végén.
Bandee írta:El ne higgyétek már ezt a baromságot. Értelme sincs az egész cikknek..

Győző kb. egy éve egy Jettával próbált legyorsulni amikor az STI-vel mentem, tehát valami nem stimmel. :szom01

Egyébként én azt hallottam, hogy számlagyárosként is üzemelt Győző és 3 milliárdos vagyona van külföldön. Tehát elvileg lehetnek ilyen verdái, de ezek szerintem akkor sem az övék. A kapcsolat nem lehet véletlen, mert annak az oldalnak lopott állítólag.

458 Itália akkor sincs ajándékba, ez egy faszság!
Emlékeim szerint, Te régebben sokat használtad a Megane-t, meg talán a kishaszon gépeket is. Ha valaki egy olyanban lát és közben olvassa az STI-s dolgokat, akkor valami hasonlót gondolhat? (:n

Na, de visszatérve a cikkre. Nem érdekel, hogy igaz-e, vagy sem. Ha nem a győzikéről és zusi-ról lenne szó, talán még egy jót nevetnék is a történeten. De mivel róluk szól, más a történet. Alapvetően az háborít fel, hogy egy emberről, akiről az ország tudja(?), hogy adócsaló, méghozzá nem kicsit, egyáltalán szóba kerülhet egy ilyen történet és az meg is jelenhet valamilyen médiában.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2014.09.28. 00:47

bertone írta:
Emlékeim szerint, Te régebben sokat használtad a Megane-t, meg talán a kishaszon gépeket is. Ha valaki egy olyanban lát és közben olvassa az STI-s dolgokat, akkor valami hasonlót gondolhat? (:n

Na, de visszatérve a cikkre. Nem érdekel, hogy igaz-e, vagy sem. Ha nem a győzikéről és zusi-ról lenne szó, talán még egy jót nevetnék is a történeten. De mivel róluk szól, más a történet. Alapvetően az háborít fel, hogy egy emberről, akiről az ország tudja(?), hogy adócsaló, méghozzá nem kicsit, egyáltalán szóba kerülhet egy ilyen történet és az meg is jelenhet valamilyen médiában.
Így van. Ettől még tudom a másik autó az micsoda a lámpánál. Máskülönben kiröhögtem és direkt lassan indultam el..

Ez nem az adócsalásról szól. Felvezetnek valami újabb agymenést amit majd tolnak a TV-ben. Ez a Győző egyébként közel sem akkora gyökér vagy ostoba mint gondolnátok róla. Igazából ez a rossz hírem van, tehát még ennek se örülhetünk.

Ugyanakkor ha Zuschlag 458 Itáliát kapott ajándékba akkor én vagyok a télapó vazze. :mosoly:

bertone

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.09.28. 07:14

Bandee írta: Így van. 1. Ettől még tudom a másik autó az micsoda a lámpánál. 2. Máskülönben kiröhögtem és direkt lassan indultam el..

Ez nem az adócsalásról szól. Felvezetnek valami újabb agymenést amit majd tolnak a TV-ben. Ez a Győző egyébként közel sem akkora gyökér vagy ostoba mint gondolnátok róla. Igazából ez a rossz hírem van, tehát még ennek se örülhetünk.

3. Ugyanakkor ha Zuschlag 458 Itáliát kapott ajándékba akkor én vagyok a télapó vazze. :mosoly:
1. Szerintem, ha 10 autó mellé odaállsz az STI-vel, abból nyóc nem tudja, miről van szó.

2. Tehát: lenyomott a Jettával. (:v

3. Esetleg olyat, mint amilyenek azok a Lambók, amiket mutattál? (:n

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2014.09.28. 14:58

bertone írta: Sógorom, ha beszámít egy autót, másnap viszi a rendszámot az okmányirodába. Addig sem kell érte fizetni adót, cégautó-adót, biztosítást. Akkor nyilván azok az autók is kamuk. .
nekem mindegy, tőlem el is hiheted :)

azért ha érdekel a háttér, akkor CVSPOT

" onclick="window.open(this.href);return false;
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.09.28. 16:46

bertone írta:Azt hiszem, ez már túl is van azon, amiről a topik címe szól. Számomra tényleg hihetetlen, hogy ilyen emberek simán szabadlábon vannak. Lehet, minket kellene zárt osztályra tenni, hogy ezt hagyjuk?
Sokkal gázosabb, hogy Cuslág kb. annyit kapott mint Rezesová.
Utóbbi lelkén 4 ember halála szárad.
Pedig messze nem ugyanaz a dimenzió a két bűncselekmény... szerintem.

Valamelyik (szintén pletyka)lapban azt lehetett olvasni, hogy Cuslág a haverokon élősködik/él.
És aztán kap egy 458-ast. Nyilván. :lol:

Az ilyen sztorikat pont azért találják ki, hogy zaftosabb legyen a Blikk és a többi hasonló pletykalap.

bertone

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.09.28. 16:49

carlos78 írta:
bertone írta: Sógorom, ha beszámít egy autót, másnap viszi a rendszámot az okmányirodába. Addig sem kell érte fizetni adót, cégautó-adót, biztosítást. Akkor nyilván azok az autók is kamuk. .
nekem mindegy, tőlem el is hiheted :)

azért ha érdekel a háttér, akkor CVSPOT

" onclick="window.open(this.href);return false;
Látom, nem érted. De nem lep meg.
Tehát: szarok bele, hogy igaz-e vagy sem, nem érdekel. Csak az nem érv, hogy nincs rajta rendszám.

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2014.09.28. 18:50

bertone írta: Látom, nem érted. De nem lep meg.
Tehát: szarok bele, hogy igaz-e vagy sem, nem érdekel. Csak az nem érv, hogy nincs rajta rendszám.
pont fordítva: tök mindegy, hogy sógorod leadja a rendszámot, vagy sem, attól még a sztori nem igaz :D

nem érv volt a rendszám, csak egy megjegyzés, de sikeresen eltérített az eredeti feltevésedtől, miszerint

"Számomra tényleg hihetetlen, hogy ilyen emberek simán szabadlábon vannak. Lehet, minket kellene zárt osztályra tenni, hogy ezt hagyjuk?"

én erre reagáltam, ezzel kapcs. akartalak megnyugtatni, erre idehoztad a sógorodat és elkezdted a személyeskedést a magad módján .. :D




mindegy.
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

bertone

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.09.28. 20:06

carlos78 írta:
bertone írta: Látom, nem érted. De nem lep meg.
Tehát: szarok bele, hogy igaz-e vagy sem, nem érdekel. Csak az nem érv, hogy nincs rajta rendszám.
pont fordítva: tök mindegy, hogy sógorod leadja a rendszámot, vagy sem, attól még a sztori nem igaz :D

nem érv volt a rendszám, csak egy megjegyzés, de sikeresen eltérített az eredeti feltevésedtől, miszerint

"Számomra tényleg hihetetlen, hogy ilyen emberek simán szabadlábon vannak. Lehet, minket kellene zárt osztályra tenni, hogy ezt hagyjuk?"

én erre reagáltam, ezzel kapcs. akartalak megnyugtatni, erre idehoztad a sógorodat és elkezdted a személyeskedést a magad módján .. :D




mindegy.
Óhhh... te szegény. Mit személyeskedtem, mesélj!

Lezárt