Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Politika mentes beszélgetések a mindennapokról
Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2014.01.14. 19:59

KisVadász írta:Mennyi szemét és milyen hasznos bővítmény.
Hát aki faszbúkol annak megjárja. :mrgreen: :mrgreen:

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: trutya » 2014.01.14. 21:21

rdaneelolivaw írta:
KisVadász írta:Mennyi szemét és milyen hasznos bővítmény.
Hát aki faszbúkol annak megjárja. :mrgreen: :mrgreen:
én nem faszbúkolok, és nekem is megjárja. :P
Kép

Avatar
KisVadász
AutoGP vezető
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014.01.02. 17:51
Mi vagy?: Balázs

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: KisVadász » 2014.01.14. 21:52

rdaneelolivaw írta:
KisVadász írta:Mennyi szemét és milyen hasznos bővítmény.
Hát aki faszbúkol annak megjárja. :mrgreen: :mrgreen:
Ah, ugyan már! Az internet minden sarkából reklámot ontanak ránk.

Bönde Attila
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1108
Csatlakozott: 2013.12.29. 15:17
Mi vagy?: éhes

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: Bönde Attila » 2014.01.15. 21:57

KisVadász írta:Mennyi szemét és milyen hasznos bővítmény.
Hát ja! Én már használom jó pár éve és nagyon furcsa, amikor egy ismeretlen géphez kerülök és ott nézek meg egy híroldalt... mennyi reklámmal van tele.
Kép

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: High-End » 2014.02.04. 19:55

Az összes compliance bullshit officer bekaphatja. (:d

Avatar
eniksz
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1001
Csatlakozott: 2013.12.27. 23:02
Mi vagy?: én vagyok

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: eniksz » 2014.02.04. 20:00

High-End írta:Az összes compliance bullshit officer bekaphatja. (:d
Részletesebben?

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: High-End » 2014.02.04. 20:25

eniksz írta:
High-End írta:Az összes compliance bullshit officer bekaphatja. (:d
Részletesebben?
Van egy roppant beteg rendszer, ami kitermel idiótákat és jogot ad nekik, hogy faszok legyenek. Sőt díjazza és elvárja, hogy minél nagyobb faszságokat találjanak ki. ÉS mivel azáltal látják kizárólag indokoltnak jelenlétüket a rendszerben ezek az idióták, hogy minél nagyobb faszságokat találnak ki, minden órában túlszárnyalják magukat. :angry01 :szom01 :szom02 :pf04 :pf03 :szom03

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.02.04. 20:45

High-End írta:
High-End írta:Az összes compliance bullshit officer bekaphatja. (:d

Van egy roppant beteg rendszer, ami kitermel idiótákat és jogot ad nekik, hogy faszok legyenek. Sőt díjazza és elvárja, hogy minél nagyobb faszságokat találjanak ki. ÉS mivel azáltal látják kizárólag indokoltnak jelenlétüket a rendszerben ezek az idióták, hogy minél nagyobb faszságokat találnak ki, minden órában túlszárnyalják magukat. :angry01 :szom01 :szom02 :pf04 :pf03 :szom03

Hát, High-End, én ugyan nem tudom pontosan, kikről beszélsz, de jól felhúztad magad rajtuk...

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: High-End » 2014.02.04. 20:52

Alghar írta:
Hát, High-End, én ugyan nem tudom pontosan, kikről beszélsz, de jól felhúztad magad rajtuk...
Akik életükben nem beszéltek ügyféllel de előírják neked, hogy mit mondhatsz az ügyfeleidnek...és ha nem teljesen azt mondod, akkor feljelentenek.
:pf03

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.02.04. 21:24

High-End írta:
Alghar írta:
Hát, High-End, én ugyan nem tudom pontosan, kikről beszélsz, de jól felhúztad magad rajtuk...
Akik életükben nem beszéltek ügyféllel de előírják neked, hogy mit mondhatsz az ügyfeleidnek...és ha nem teljesen azt mondod, akkor feljelentenek.
:pf03
Jézusom...van ilyen állás? (:q :hanyas:

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: High-End » 2014.02.04. 21:29

Alghar írta: Jézusom...van ilyen állás? (:q :hanyas:
El se hinnéd mennyi, és nem csak nálunk, hanem tőlünk nyugatra is. (:v

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2014.02.04. 21:34

High-End írta:
Alghar írta: Jézusom...van ilyen állás? (:q :hanyas:
El se hinnéd mennyi, és nem csak nálunk, hanem tőlünk nyugatra is. (:v
Gondolom eszeveszett fizetéssel, mert az egy ilyen pótolhatatlan munkaerőnek jár...édes istenem... :szom02

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: High-End » 2014.02.04. 21:40

Alghar írta: Gondolom eszeveszett fizetéssel, mert az egy ilyen pótolhatatlan munkaerőnek jár...édes istenem... :szom02
persze.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2014.02.04. 22:16

High-End írta:
Van egy roppant beteg rendszer, ami kitermel idiótákat és jogot ad nekik, hogy faszok legyenek. Sőt díjazza és elvárja, hogy minél nagyobb faszságokat találjanak ki. ÉS mivel azáltal látják kizárólag indokoltnak jelenlétüket a rendszerben ezek az idióták, hogy minél nagyobb faszságokat találnak ki, minden órában túlszárnyalják magukat. :angry01 :szom01 :szom02 :pf04 :pf03 :szom03
Eza konkrétabb? Nincs több kérdésem! :lol:
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
still
gokartos
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2014.01.05. 20:34

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: still » 2014.02.06. 15:25

Ribancrendszámot kaptak a sífutóink. Kalocsait!

KépKép

(:e

bertone

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.02.21. 11:10

Főcím az egyik hírportálon: "Szexre váltotta a trafikból lopott cigit a bajai tolvaj"

Nocsak, mondom magamban, hogy mik történnek itt nálunk!?
Aztán beleolvastam: "... A férfi múlt héten sétált be egy bajai dohányboltba, hetven doboz cigarettát kért és nejlonzacskót...."
Tehát, még mindig Bajáról beszélünk. Ám folytatodik a cikk: "... Szerdán kapták el Héregen, miután a rendőrök megkérdezték tőle, mit tud a szomszédos településen történt bűncselekményről. ..."
Itt azért már megakadt a szemem! Héreg, mint Baja szomszédos települése? Csókolom, az útvonaltervező szerint 238 km-re van innen. (:v

Viszont Héreg egyik szomszédos települését úgy hívják: BAJNA. Ezúton szeretnék gratulálni a cikk írójának a földrajzi ismereteiért. (:u

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: Willy » 2014.02.21. 18:06

bertone írta: Viszont Héreg egyik szomszédos települését úgy hívják: BAJNA. Ezúton szeretnék gratulálni a cikk írójának a földrajzi ismereteiért. (:u
Most merjék leírni, hogy "Szexre váltotta a trafikból lopott cigit a bajnai tolvaj"? :lol:

Arra ráugrottak volna.
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: trutya » 2014.02.21. 19:32

Willy írta:
bertone írta: Viszont Héreg egyik szomszédos települését úgy hívják: BAJNA. Ezúton szeretnék gratulálni a cikk írójának a földrajzi ismereteiért. (:u
Most merjék leírni, hogy "Szexre váltotta a trafikból lopott cigit a bajnai tolvaj"? :lol:

Arra ráugrottak volna.
ja, meg el tudok képzelni egy másik helyesírási hibát, amire (az általad említettel együtt használva) még többen ugrottak volna :D
Kép

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: Magic » 2014.02.25. 12:07

Édesanyámék háza (tahát az egykori otthonom) Debrecen kűlvárosában található. Pár évvel ezelőtt még szinte csak hétvégi "nyaralók" épűltek de mára azért eléggé elterjedtek a családi házak is. Ezt azért fontos leírnom hogy éreztessem mennyire csendes, nyugodt környék. Cégek, telephelyek, irodák közel s távol semmi.
Na már most a tegnapi nap mégis sikerűlt arra tévednie egy 24 tonnás Scania kamionnak. Az utóbbi napok esőzéseinek hála sikerűlt is elakadnia a laza homokban. Azt hozzá kell tennem hogy a ház maga egy kisebb domb tetején található, tehát nem kellett volna diploma ahhoz hogy rájöjjön a kedves sofőr hogy az ott nem fog felmenni. Tengelyig leásta a monstrumot pár perc alatt. Ha nincs ész ugye akkor jön az erő.
Egy egész délutánt sikerűlt ott rostokolnia mire sikerűlt egy másik kamionnak kihúznia onnan.
A dolog bosszantó része pedig most jönne. Amint kirántgatták beűltek és úgy elhajtottak onnan mint ha soha nem is jártak volna ott. Minimum 5, 40-50 centis árkot hagyva az út kellős közepén. Azt a szöveget hagyva a szomszédra hogy az autók majd "lejárják." (:s

Így tegnap munka után még azzal kellett foglalatoskodom hogy átmentem és visszatemettem azt a lövészárkot amit otthagytak.

Ezzel nem a kamionosokat bántanám mert nem mind ilyen. Öcsém is az, ő is járt már így, de nem így fejezte be a történetet. Ez inkább a nemtörődöm, leszarom, emberekről szólt volna.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: trutya » 2014.02.25. 12:52

Magic írta:Édesanyámék háza (tahát az egykori otthonom) Debrecen kűlvárosában található. Pár évvel ezelőtt még szinte csak hétvégi "nyaralók" épűltek de mára azért eléggé elterjedtek a családi házak is. Ezt azért fontos leírnom hogy éreztessem mennyire csendes, nyugodt környék. Cégek, telephelyek, irodák közel s távol semmi.
Na már most a tegnapi nap mégis sikerűlt arra tévednie egy 24 tonnás Scania kamionnak. Az utóbbi napok esőzéseinek hála sikerűlt is elakadnia a laza homokban. Azt hozzá kell tennem hogy a ház maga egy kisebb domb tetején található, tehát nem kellett volna diploma ahhoz hogy rájöjjön a kedves sofőr hogy az ott nem fog felmenni. Tengelyig leásta a monstrumot pár perc alatt. Ha nincs ész ugye akkor jön az erő.
Egy egész délutánt sikerűlt ott rostokolnia mire sikerűlt egy másik kamionnak kihúznia onnan.
A dolog bosszantó része pedig most jönne. Amint kirántgatták beűltek és úgy elhajtottak onnan mint ha soha nem is jártak volna ott. Minimum 5, 40-50 centis árkot hagyva az út kellős közepén. Azt a szöveget hagyva a szomszédra hogy az autók majd "lejárják." (:s

Így tegnap munka után még azzal kellett foglalatoskodom hogy átmentem és visszatemettem azt a lövészárkot amit otthagytak.

Ezzel nem a kamionosokat bántanám mert nem mind ilyen. Öcsém is az, ő is járt már így, de nem így fejezte be a történetet. Ez inkább a nemtörődöm, leszarom, emberekről szólt volna.
rendszám felír, közútkezelőnek bejelent. szerintem.
de lehet akár rendőrség is...
Kép

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2014.02.25. 19:53

Magic írta: Ezzel nem a kamionosokat bántanám mert nem mind ilyen. .
csak a 95 %. de ezt már egyszer megtárgyaltuk :)
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: Willy » 2014.02.26. 11:27

trutya írta:de lehet akár rendőrség is...
Na mert őket aztán érdekli, pláne Debrecenben :D

Pár hónapja egy autós szánt szándékkal satufékezett előttem a ZÖLD lámpánál, mert a műszakija előtt fel kellett volna újítania a kocsiját, de nem volt pénze, ezért inkább a kötelezővel akart csalni.
Csakhogy a reflexeimnek hála nem sikerült nekimenjek, viszont egy fát megsúroltam.
Ő azt állította, hogy behorpasztottam a bal hátulját. Hívtam a zsarukat, ők azt mondták, hogy ennyiért nem mennek ki.

Négy hónap után, ügyvéd bevonásával sikerült elérni, hogy a drága Generali fizesse ki a Cascót.

Na, ez tényleg bosszantó.
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2014.02.26. 12:00

Willy írta:
trutya írta:de lehet akár rendőrség is...
Na mert őket aztán érdekli, pláne Debrecenben :D

Pár hónapja egy autós szánt szándékkal satufékezett előttem a ZÖLD lámpánál, mert a műszakija előtt fel kellett volna újítania a kocsiját, de nem volt pénze, ezért inkább a kötelezővel akart csalni.
Csakhogy a reflexeimnek hála nem sikerült nekimenjek, viszont egy fát megsúroltam.
Ő azt állította, hogy behorpasztottam a bal hátulját. Hívtam a zsarukat, ők azt mondták, hogy ennyiért nem mennek ki.

Négy hónap után, ügyvéd bevonásával sikerült elérni, hogy a drága Generali fizesse ki a Cascót.

Na, ez tényleg bosszantó.
igazi balkán ez itt.. :D
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: Willy » 2014.02.26. 12:58

carlos78 írta:igazi balkán ez itt.. :D
Ez sértő a balkánra nézve.

Szélhámosok vannak mindenütt, a biztosítók köcsögsége sem csak idehaza jellemző :(

A rendőrök hülyesége szintén sem. A melóhelyemen képesek voltak a BM-es számítógépeken torrentezni, így most az egész épületben lekapcsolták a netet :D
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Bosszantó dolgok - amitől felmegy az agyvized

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2014.03.20. 08:30

Gondolom rajtam kívül is kaptak már páran, temetéses, elalvásgátlós emailt, íme a folytatás. Felháborodásnak álcázott, reklám. Van még ennél lejjebb????
Felháborító! A következő kéretlen levelet kapták a minap autósok ezrei. Milyen cég lehet az, amelyik a halállal reklámozza termékét?

Hogy lehetne móresre tanítani őket, ha egyébként maga az elalvásstoppoló valóban kiváló találmány?

Egyszerű: mutatunk egy tisztességes céget, ahol ráadásul 1-et fizet 3-at kap akció van, vásároljanak ott az életmentő készülékből, mert valóban rengeteg az elalvásos baleset - ezek az idióták meg menjenek tönkre a forgalomkiesés miatt!

http://www.elalvasstop.com" onclick="window.open(this.href);return false;



Íme az undorító levél:

"Nem tudom szólt-e már neked valaki, hogy Pisti temetése jövő szerdán lesz a Farkasrétiben.

Ha nem akkor remélem nem zavartalak ezzel, én biztosan ott leszek.

Remélem nem haragszol, de ha már ilyen értelmetlenül és ilyen fiatalon kellett elmennie, legalább mások figyelmét hívjuk fel rá, hogy az elalvásos balesetek milyen súlyos következményekkel járhatnak.

Itt volt a weboldal neve.

Remélem Te nem tartod morbid reklámnak, vagy nem hiszed, mint Réka, hogy jutalékot kapok a cégtől, de ha egyszer már van megoldás a vezetés közbeni elalvás ellen, miért nem használjuk?

Látod milyen rövid az élet, miért nem tudunk vigyázni magunkra jobban?

Remélem szerdán találkozunk.

Gabi"

Lezárt