Háziállatok - kedvenceink

Politika mentes beszélgetések a mindennapokról
Lezárt
bertone

Háziállatok - kedvenceink

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.01.23. 06:34

Indítsuk a témát egy aranyos kutyussal, aki nem akar elmozdulni a helyéről és ennek hangot is ad. (:n


Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Háziállatok - kedvenceink

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2014.01.23. 11:30

Aranyos. :D

Avatar
Ori F1
WSR pilóta
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2014.01.03. 22:37

Re: Háziállatok - kedvenceink

Hozzászólás Szerző: Ori F1 » 2014.01.23. 12:40

bertone írta:Indítsuk a témát egy aranyos kutyussal, aki nem akar elmozdulni a helyéről és ennek hangot is ad. (:n

Cuki :) :D :lol:

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: Háziállatok - kedvenceink

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2014.10.08. 17:45

Hát, itt van ő, ez a kis macs, akit a fiam és a barátnője kukáztak össze valahonnan.
Őszintén nem tudom mi legyen vele, mert a gyerek beleszeretett az apja nem akarja, én pedig csak elviselném a kedvéért.
De okos, mert csak akkor jön, ha a gyerek is otthon van és úgy néz ki, hogy a barátnőék befogadják, de akkor is mindig itt lébecol nálunk.
Kép

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Háziállatok - kedvenceink

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2014.10.08. 18:11

Jadrina írta:Hát, itt van ő, ez a kis macs, akit a fiam és a barátnője kukáztak össze valahonnan.
Őszintén nem tudom mi legyen vele, mert a gyerek beleszeretett az apja nem akarja, én pedig csak elviselném a kedvéért.
De okos, mert csak akkor jön, ha a gyerek is otthon van és úgy néz ki, hogy a barátnőék befogadják, de akkor is mindig itt lébecol nálunk.
Kép
Tartsátok meg! :)

Avatar
eniksz
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1001
Csatlakozott: 2013.12.27. 23:02
Mi vagy?: én vagyok

Re: Háziállatok - kedvenceink

Hozzászólás Szerző: eniksz » 2014.10.08. 18:50

Jadrina írta:Hát, itt van ő, ez a kis macs, akit a fiam és a barátnője kukáztak össze valahonnan.
Őszintén nem tudom mi legyen vele, mert a gyerek beleszeretett az apja nem akarja, én pedig csak elviselném a kedvéért.
De okos, mert csak akkor jön, ha a gyerek is otthon van és úgy néz ki, hogy a barátnőék befogadják, de akkor is mindig itt lébecol nálunk.
Kép
Barátnőék etetik, itatják, nálatok meg majd játszik. :D

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Háziállatok - kedvenceink

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2014.10.08. 19:22

[quote="Jadrina"]Hát, itt van ő, ez a kis macs, akit a fiam és a barátnője kukáztak össze valahonnan.
Őszintén nem tudom mi legyen vele, mert a gyerek beleszeretett az apja nem akarja, én pedig csak elviselném a kedvéért.
De okos, mert csak akkor jön, ha a gyerek is otthon van és úgy néz ki, hogy a barátnőék befogadják, de akkor is mindig itt lébecol nálunk.

Naiv lélek, azt hiszed, ti döntötök?
Ha a macska ott akar maradni, akkor tesz róla, hogy ne tegyétek ki, és ott fog maradni.

bertone

Re: Háziállatok - kedvenceink

Hozzászólás Szerző: bertone » 2014.10.09. 05:03

Sánta Gepárd írta:
Jadrina írta:Hát, itt van ő, ez a kis macs, akit a fiam és a barátnője kukáztak össze valahonnan.
Őszintén nem tudom mi legyen vele, mert a gyerek beleszeretett az apja nem akarja, én pedig csak elviselném a kedvéért.
De okos, mert csak akkor jön, ha a gyerek is otthon van és úgy néz ki, hogy a barátnőék befogadják, de akkor is mindig itt lébecol nálunk.
Naiv lélek, azt hiszed, ti döntötök?
Ha a macska ott akar maradni, akkor tesz róla, hogy ne tegyétek ki, és ott fog maradni.
(:v (:v (:v

(:i (:i (:i

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: Háziállatok - kedvenceink

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2014.10.09. 07:55

Sánta Gepárd írta:
Naiv lélek, azt hiszed, ti döntötök?
Ha a macska ott akar maradni, akkor tesz róla, hogy ne tegyétek ki, és ott fog maradni.
Hülye azért nem vagyok teljesen! (:v
Pontosan tudom, hogy működnek! Ha nagyon akarod, elszökik. Ha üldöznéd, azért is marad! (:v

Timi, Tőled pont ezt vártam. (:v
Szilvi, valahogy így gondolom én is, mint az elvált szülők gyereke! (:v

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Háziállatok - kedvenceink

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2014.10.09. 08:16

Jadrina írta:
Sánta Gepárd írta:
Naiv lélek, azt hiszed, ti döntötök?
Ha a macska ott akar maradni, akkor tesz róla, hogy ne tegyétek ki, és ott fog maradni.
Hülye azért nem vagyok teljesen! (:v
Pontosan tudom, hogy működnek! Ha nagyon akarod, elszökik. Ha üldöznéd, azért is marad! (:v

Timi, Tőled pont ezt vártam. (:v
Szilvi, valahogy így gondolom én is, mint az elvált szülők gyereke! (:v

Most miért? :D Milyen jól áll Bencének. :) Tanulna egy kis gondoskodást is.

Más....
Néhány hete voltam a 20. kerületben fotózni cicákat, mert egy néni megkereste a cicamentőket. Szomszédok zaklatják a macsekokat, bántják őket, néni pedig erőn felül próbálja ellátni őket, amíg nem sikerül nekik legalább ideiglenes gazdát találni, vagy véglegeset. Hirdetik azóta őket, de sehol, senki. Azóta a helyzet rosszabb lett, néni már nem bírja anyagilag, és a cicák is fogynak.
Nagy édesek, egy tarka a többi fekete. Valakinek macska???

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Háziállatok - kedvenceink

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2014.10.09. 10:21

Phoebe írta:

Most miért? :D Milyen jól áll Bencének. :) Tanulna egy kis gondoskodást is.

Más....
Néhány hete voltam a 20. kerületben fotózni cicákat, mert egy néni megkereste a cicamentőket. Szomszédok zaklatják a macsekokat, bántják őket, néni pedig erőn felül próbálja ellátni őket, amíg nem sikerül nekik legalább ideiglenes gazdát találni, vagy véglegeset. Hirdetik azóta őket, de sehol, senki. Azóta a helyzet rosszabb lett, néni már nem bírja anyagilag, és a cicák is fogynak.
Nagy édesek, egy tarka a többi fekete. Valakinek macska???
Köszi. Már így is van egy itthon, Szentendrén meg három.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Háziállatok - kedvenceink

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2014.10.29. 15:10

Kép
Nekünk egy Bichon bolognese kiskutyánk van már kb. 5 éve. A bichonok a legrégebben ismert kedvencként tartott kutyafajták, amelyek elsősorban arisztokrata vagy királyi udvarokban éltek. Származási helyük a Kanári szigetek. Tündér kiskutyus de az első és második év elég nehéz volt, tisztaságra és rendre szoktatni. Két éve kertes házba költöztünk, a kutyusunknak (neve: Mimi) megnőtt az élettere, nagy udvar és kert kedvére szaladgálhat. Szereti és igényli a társaságot. Az új házba már nem engedjük be, de télen fűtött helyen tartózkodik mert a hideget nem igazán bírja. Nagyon éber kis jószág. A kép nem őt ábrázolja, de kicsi korában pontosan ilyen volt.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Lezárt