Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Politika mentes beszélgetések a mindennapokról
Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.07.29. 13:56

vollebak írta:
2022.07.29. 13:46
Bandee írta:
2022.07.29. 13:41


Szarik ra

Allitolag a nokre is teljesen immunis. Marmar gyanusan allitolag. Rendszeresen rakuldenek jobbnal jobb noket meg a delegacio tagjaira is. Lanczi meselte, ha hazudott akkor en is
Ezt mondjuk el tudom képzelni, simán. Ez a csávó már régen túl van az olyan „földi” dolgokon, hogy pinák hajszolása. Megalomán és elborult az elméje, csak a hatalom érdekli. Még csak nem is a pénz maga, már abból is annyi van, hogy azt sem tudja, mit kezdjen vele.

A totális, teljes hatalom érdekli, az ezzel járó félisteni státusz és érinthetetlenség. Szerintem olyan lehet ez, mint a drogfüggőség.
Na latod vegre 100 szazalek egyetertunk valamiben

Tuti, hogy bolond. Ki a tokom akarna ezt ennyi ideig csinalni? Allandoan donteni, kapni a szart a nyakadba, harcolni, bujkalni. Semmire nincs ido csak erre a szarakodasra.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.07.29. 13:57

Rocco írta:
2022.07.29. 13:48
Bandee írta:
2022.07.29. 13:41


Szarik ra

Allitolag a nokre is teljesen immunis. Marmar gyanusan allitolag. Rendszeresen rakuldenek jobbnal jobb noket meg a delegacio tagjaira is. Lanczi meselte, ha hazudott akkor en is
Nem lehet mindenki Bill Clinton. :D
:))

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2022.07.29. 14:18

Így maradt a gumicsont. :)

4D4M
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1587
Csatlakozott: 2014.02.01. 23:43

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: 4D4M » 2022.07.29. 14:25

Bandee írta:
2022.07.29. 13:25
Nem tettem én rá semmit Adam. Az lep meg, hogy ennel fontosabb tema nincsen amikor az Usa Kina osszecsapas érik és az a barom Dzsongun is aktivizálódik bár az a kisebb gond

Meg az is erdekesebb szerintem amiert valojaban Becsbe ment a Viktor. Tutira veszem, hogy az energia volt a valos tema. Nem az a sok faszsag amitol beszamoltak

Ja igen es kover is meg rosszul oltozkodik.

Vadaszkutya mlegyek ha en ezt ertem. Irigylem a probelmakat
Azon meglátásodra utaltam csak, hogy sz.rt sem ér a véleménye. És lám valóban pont annyit ér.

Már réges-régen az energiáról és a termőtalajról kellett volna mindennek szólnia. A boldog békeidők végével azonban annak lehetősége is elmúlt, hogy ezzel foglalkozzunk. C'est la vie (:

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.07.29. 14:37

4D4M írta:
2022.07.29. 14:25
Bandee írta:
2022.07.29. 13:25
Nem tettem én rá semmit Adam. Az lep meg, hogy ennel fontosabb tema nincsen amikor az Usa Kina osszecsapas érik és az a barom Dzsongun is aktivizálódik bár az a kisebb gond

Meg az is erdekesebb szerintem amiert valojaban Becsbe ment a Viktor. Tutira veszem, hogy az energia volt a valos tema. Nem az a sok faszsag amitol beszamoltak

Ja igen es kover is meg rosszul oltozkodik.

Vadaszkutya mlegyek ha en ezt ertem. Irigylem a probelmakat
Azon meglátásodra utaltam csak, hogy sz.rt sem ér a véleménye. És lám valóban pont annyit ér.

Már réges-régen az energiáról és a termőtalajról kellett volna mindennek szólnia. A boldog békeidők végével azonban annak lehetősége is elmúlt, hogy ezzel foglalkozzunk. C'est la vie (:
:pf01 (:o

De az Apple meg a faszbuk es a bitcoin tobbet ert mint a Nestle meg a tobbi elelmiszeripari ceg.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2022.07.29. 14:50

Bandee írta:
2022.07.29. 14:37
4D4M írta:
2022.07.29. 14:25

Azon meglátásodra utaltam csak, hogy sz.rt sem ér a véleménye. És lám valóban pont annyit ér.

Már réges-régen az energiáról és a termőtalajról kellett volna mindennek szólnia. A boldog békeidők végével azonban annak lehetősége is elmúlt, hogy ezzel foglalkozzunk. C'est la vie (:
:pf01 (:o

De az Apple meg a faszbuk es a bitcoin tobbet ert mint a Nestle meg a tobbi elelmiszeripari ceg.
Csak annyit kotyognék bele, hogy az élelmiszeripari cégeknek is bőven van vaj a füle mögött (csomagolóanyagok pl.).

Ez pedig a Nestléről és a víz kitermelésről: http://ecolounge.hu/nagyvilag/oriasi-bo ... stle-korul

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.07.29. 14:50

High-End írta:
2022.07.29. 13:47
vollebak írta:
2022.07.29. 13:44

Ez mondjuk így van. Az általam legtöbbre tartott jobboldali politikus a történelemből, azt hiszem.
Ő rosszul öltözött volt az akkori ízlés szerint? Szerintem egyáltalán nem.
Szerintem sem, kifejezetten elegáns volt az öreg. Bandi inkább arra utalhatott, hogy mennyire elhízott, egészségtelen volt - ami igaz is.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.07.29. 15:15

Phoebe írta:
2022.07.29. 14:50
Bandee írta:
2022.07.29. 14:37


:pf01 (:o

De az Apple meg a faszbuk es a bitcoin tobbet ert mint a Nestle meg a tobbi elelmiszeripari ceg.
Csak annyit kotyognék bele, hogy az élelmiszeripari cégeknek is bőven van vaj a füle mögött (csomagolóanyagok pl.).

Ez pedig a Nestléről és a víz kitermelésről: http://ecolounge.hu/nagyvilag/oriasi-bo ... stle-korul
Jaja de nem erre gondoltam, hanem, hogy ertelmesebb dolgokkal foglalkoznak mint a fos faszbuk, csak a nagy joletben az embereknek termeszetes volt, hogy folyik a viz a csapbol, telen meleg van a lakasban, repkedunk osszevissza es enni is van mit.

De faszombuk meg Insta nelkul elni nem lehet.

Majd most lesz koppanas.

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2022.07.29. 15:43

Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.07.29. 16:39

Na jól van akkor, kicsit piszmogni kell még a bombával :)

Kabaré ez az egész. Bár nem emiatt és erre számítván, de örülök, hogy tegnap még azt írtam, azért nincs minden bűne jóvá téve a hirtelen feltámadt igazságérzet miatt.

Most mondanám, hogy aki egyszer is a Fideszhez dörgölőzik, annak mindig szaros lesz a háta, és így bízzunk meg bennük, de igazából annyira magyar ez a történet. Holnap már arról nyilatkozik majd, hogy igazából a saját zsidó kurva anyját, és Viktornak van igaza mindenben.

Kutyakomédia.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2022.07.29. 16:54

vollebak írta:
2022.07.29. 16:39
Kutyakomédia.
Gumicsont.
Ráharaptál... nem baj. :) :) (:o

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.07.29. 20:05

rdaneelolivaw írta:
2022.07.29. 16:54
vollebak írta:
2022.07.29. 16:39
Kutyakomédia.
Gumicsont.
Ráharaptál... nem baj. :) :) (:o
A legszomorubb, hogy soha nem latjuk oket kozosen a Pride-on a baltaarcu bolgar tehennel vonulni:( pedig lehet, hogy orokre feloszlatnak magukat itt az LMtQWGHfDtHv tagjai Budapest utcáin🤣🤣
Cseh Katyaert lenne csak kar, o is szeret oda jarni. Jovöre elmehetnénk együtt erre az utcabálra, Te allitolag nem vagy szép tehat nem kell aggodnod, engem meg csak a macko szereto melegek ága veszélyeztet, de majd felvilagositom oket, hogy csak szolidaritunk:)

Avatar
zola
WSR pilóta
Hozzászólások: 1869
Csatlakozott: 2013.12.31. 19:58
Mi vagy?: törvénytelen

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: zola » 2022.07.29. 21:00

Bandee írta:
2022.07.29. 14:37


:pf01 (:o

De az Apple meg a faszbuk es a bitcoin tobbet ert mint a Nestle meg a tobbi elelmiszeripari ceg.
Apropó bitcoin...
Haver egy informatikai dán cégnek dolgozik, beszoptak egy zsarolóvírust. Nem bírták eltávolítani, fizettek. Bitcoinban kérték a zsarolók. Teljesen lenyomozhatatlan.
Mai napig nem értem, hogy hogy lett ez elfogadott pénznem. Ez is, meg a többi kryptovaluta. Már kezdem... óriáscégek beálltak mögé. Szvsz simán megérjük, hogy egy miniszterelnöknek annyi hatalma lesz, mindt Bözsi néninek Angliában. Még a legvérmesebb neolibsik is jobbnak fogják tartani a diktatúrát az óriáscégek általi tényleges hatalomgyakorlásnál.

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2022.07.29. 21:02

Bandee írta:
2022.07.29. 20:05


A legszomorubb, hogy soha nem latjuk oket kozosen a Pride-on a baltaarcu bolgar tehennel vonulni:( pedig lehet, hogy orokre feloszlatnak magukat itt az LMtQWGHfDtHv tagjai Budapest utcáin🤣🤣
Cseh Katyaert lenne csak kar, o is szeret oda jarni. Jovöre elmehetnénk együtt erre az utcabálra, Te allitolag nem vagy szép tehat nem kell aggodnod, engem meg csak a macko szereto melegek ága veszélyeztet, de majd felvilagositom oket, hogy csak szolidaritunk:)
Ha mar celozgatsz...

mas se szep, csak nem feltetlenul egy rasszista barom, aki felsobbrendunek erzi magat csak azert, mert anyukaja meg apukaja itt csinalta meg ot, es mondjuk nem Tanzaniaban. Persze szep embertol is ugyanolyan gaz ez, csak probalom megerteni, hogy mire fel gondolja pl. o sajat magat tobbnek mondjuk egy nigger atletanal vagy feltalalonal. Jo, ertem en, niggerek, sotet a borszinuk is meg minden, csak sokan kozuluk okosabbak, szebbek es ugyesebbek nala, szoval igy semennyi ertelme nincs, mert genetikailag boven alattuk van. Szoval ha meg csak nem is egy szep, magas, szoke kekszemu arja, akkor mire fel? :D En csak probalom megerteni a rasszizmust...

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.07.29. 21:21

Rocco írta:
2022.07.29. 21:02
Bandee írta:
2022.07.29. 20:05


A legszomorubb, hogy soha nem latjuk oket kozosen a Pride-on a baltaarcu bolgar tehennel vonulni:( pedig lehet, hogy orokre feloszlatnak magukat itt az LMtQWGHfDtHv tagjai Budapest utcáin🤣🤣
Cseh Katyaert lenne csak kar, o is szeret oda jarni. Jovöre elmehetnénk együtt erre az utcabálra, Te allitolag nem vagy szép tehat nem kell aggodnod, engem meg csak a macko szereto melegek ága veszélyeztet, de majd felvilagositom oket, hogy csak szolidaritunk:)
Ha mar celozgatsz...

mas se szep, csak nem feltetlenul egy rasszista barom, aki felsobbrendunek erzi magat csak azert, mert anyukaja meg apukaja itt csinalta meg ot, es mondjuk nem Tanzaniaban. Persze szep embertol is ugyanolyan gaz ez, csak probalom megerteni, hogy mire fel gondolja pl. o sajat magat tobbnek mondjuk egy nigger atletanal vagy feltalalonal. Jo, ertem en, niggerek, sotet a borszinuk is meg minden, csak sokan kozuluk okosabbak, szebbek es ugyesebbek nala, szoval igy semennyi ertelme nincs, mert genetikailag boven alattuk van. Szoval ha meg csak nem is egy szep, magas, szoke kekszemu arja, akkor mire fel? :D En csak probalom megerteni a rasszizmust...
Itt olvastam, még soha a büdös életben nem gondolkoztam el azon, hogy ki szép innen közülünk. Mármint férfi. De most egy kicsit elgondolkodom majd rajta

Na de azt is ugye egyöntetűen el kellene fogadnunk, hogy Dani rasszista (náci is tán?), ami szerintem nem igaz, innentől az egész elméleted okafogyott. Szerintem itt nincs rasszista köztünk pláne nem náci.

Nagy érdeklődéssel szoktam olvasni ezeket az elemzéseket.

No de Dani johet akar SS egyenruhában is, olyan aga is van a melegeknek asszem akik egyenruhaban jarkalnak
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bandee 2022.07.29. 21:26-kor.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.07.29. 21:22

Allitolag holnap 11-kor vege a benzinar stopnak

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2022.07.29. 21:34

Bandee írta:
2022.07.29. 21:22
Allitolag holnap 11-kor vege a benzinar stopnak
Én is ezt hallottam. Ha így lesz, várom a hozzá fűzött magyarázatot a qurmány részéről.
Az apa férfi, a rezsi nő!

4D4M
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1587
Csatlakozott: 2014.02.01. 23:43

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: 4D4M » 2022.07.29. 21:35

Bandee írta:
2022.07.29. 21:22
Allitolag holnap 11-kor vege a benzinar stopnak
Ejj, pedig deszép oszlopa volt a légvárnak (:

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2022.07.29. 21:37

bertone írta:
2022.07.29. 21:34
Bandee írta:
2022.07.29. 21:22
Allitolag holnap 11-kor vege a benzinar stopnak
Én is ezt hallottam. Ha így lesz, várom a hozzá fűzött magyarázatot a qurmány részéről.
EU szankciók, Brüsszel, háború. Spóroltam neked egy kis időt. :D

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2022.07.29. 21:40

Egyebkent kefir hozzaszolasabol indult, o firtatta ezt.

Szerintem rasszista, csak probalja nagyon visszafogni magat. Pont o az itt, akire ra merem ezt mondani. Szemelyesen is voltak olyan megnyilvanulasai tizenevvel ezelott, amiktol a szemem felakadt, ra is kerdeztem akkor nala. Hadd ne reszletezzem. Szerintem nem gaz errol beszelni. Meg egy valakinek voltak/vannak itt eleg "erdekes" megnyilvanulasai az elmult 15 evbol, de nem neveznem meg, ritkan ir, ne legyen balhe. Ez meg azert eleg jo arány igy is szerintem. Dani meg ilyen. Megmondom oszinten, nem esik jol rola igy beszelni, mert eleg joban voltunk evekkel ezelott, meg csomo minden miatt kifejezetten kedvelheto, csak hat na, voltak dolgok, meg en azert olvastalak titeket vegig, amig nem voltam, aztan az evek alatt osszegyult. Hadd ne reszletezzem, hogy a csaladomat milyen szinten szopatjak ezek a tetvek; okolbe szorul az ember keze, mikor itt kozvetve vagy kozvetlenul masok nyomoran nevetgel, mert az fontosabb. Aztan meg idonkent bedobjuk a "csak trollkodik" kartyat... Hat a faszomat. Egyreszt baromsag, vagy csak reszben igaz, masreszt meg az se jobb semmivel. A sajat haverjaid nyomoran mulatva bosszantod oket? Normalis dolog ez? Ezt elvezni, hogy idegesited azokat, akik szarabbul jartak? Es itt elvileg a haverjai vannak. Kapja be. Ezert mondtam, keruljon a fasz rossz vegere, meglatjuk mennyire vicces. Persze ne keruljon, de keruljon. Szoval erted. Minden ilyen hozzaszolast megbanok utolag, de hat ezt szeretne, ez a celja, hiszen trollkodik. Vagy nem. Az eredmeny ugyanaz.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.07.29. 21:42

bertone írta:
2022.07.29. 21:34
Bandee írta:
2022.07.29. 21:22
Allitolag holnap 11-kor vege a benzinar stopnak
Én is ezt hallottam. Ha így lesz, várom a hozzá fűzött magyarázatot a qurmány részéről.
En nem. Elmegyek inkabb megtankolok mindent.

Meg kinezek megnezem van e fehernemu turi a ring korul

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.07.29. 21:43

Rocco írta:
2022.07.29. 21:40
Egyebkent kefir hozzaszolasabol indult, o firtatta ezt.

Szerintem rasszista, csak probalja nagyon visszafogni magat. Pont o az itt, akire ra merem ezt mondani. Szemelyesen is voltak olyan megnyilvanulasai tizenevvel ezelott, amiktol a szemem felakadt, ra is kerdeztem akkor nala. Hadd ne reszletezzem. Szerintem nem gaz errol beszelni. Meg egy valakinek voltak/vannak itt eleg "erdekes" megnyilvanulasai az elmult 15 evbol, de nem neveznem meg, ritkan ir, ne legyen balhe. Ez meg azert eleg jo arány igy is szerintem. Dani meg ilyen. Megmondom oszinten, nem esik jol rola igy beszelni, mert eleg joban voltunk evekkel ezelott, meg csomo minden miatt kifejezetten kedvelheto, csak hat na, voltak dolgok, meg en azert olvastalak titeket vegig, amig nem voltam, aztan az evek alatt osszegyult. Hadd ne reszletezzem, hogy a csaladomat milyen szinten szopatjak ezek a tetvek; okolbe szorul az ember keze, mikor itt kozvetve vagy kozvetlenul masok nyomoran nevetgel, mert az fontosabb. Aztan meg idonkent bedobjuk a "csak trollkodik" kartyat... Hat a faszomat. Egyreszt baromsag, vagy csak reszben igaz, masreszt meg az se jobb semmivel. A sajat haverjaid nyomoran mulatva bosszantod oket? Normalis dolog ez? Ezt elvezni, hogy idegesited azokat, akik szarabbul jartak? Es itt elvileg a haverjai vannak. Kapja be. Ezert mondtam, keruljon a fasz rossz vegere, meglatjuk mennyire vicces. Persze ne keruljon, de keruljon. Szoval erted. Minden ilyen hozzaszolast megbanok utolag, de hat ezt szeretne, ez a celja, hiszen trollkodik. Vagy nem. Az eredmeny ugyanaz.
Ezt majd megbeszelitek, kiszallok

Nem Te voltal itt a legdurvabb, de nem akarok en ebbe beleszolni. Mindenki csinal amit akar

Elhuztam tankolni

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2022.07.29. 21:47

Bandee írta:
2022.07.29. 21:43
Rocco írta:
2022.07.29. 21:40
Egyebkent kefir hozzaszolasabol indult, o firtatta ezt.

Szerintem rasszista, csak probalja nagyon visszafogni magat. Pont o az itt, akire ra merem ezt mondani. Szemelyesen is voltak olyan megnyilvanulasai tizenevvel ezelott, amiktol a szemem felakadt, ra is kerdeztem akkor nala. Hadd ne reszletezzem. Szerintem nem gaz errol beszelni. Meg egy valakinek voltak/vannak itt eleg "erdekes" megnyilvanulasai az elmult 15 evbol, de nem neveznem meg, ritkan ir, ne legyen balhe. Ez meg azert eleg jo arány igy is szerintem. Dani meg ilyen. Megmondom oszinten, nem esik jol rola igy beszelni, mert eleg joban voltunk evekkel ezelott, meg csomo minden miatt kifejezetten kedvelheto, csak hat na, voltak dolgok, meg en azert olvastalak titeket vegig, amig nem voltam, aztan az evek alatt osszegyult. Hadd ne reszletezzem, hogy a csaladomat milyen szinten szopatjak ezek a tetvek; okolbe szorul az ember keze, mikor itt kozvetve vagy kozvetlenul masok nyomoran nevetgel, mert az fontosabb. Aztan meg idonkent bedobjuk a "csak trollkodik" kartyat... Hat a faszomat. Egyreszt baromsag, vagy csak reszben igaz, masreszt meg az se jobb semmivel. A sajat haverjaid nyomoran mulatva bosszantod oket? Normalis dolog ez? Ezt elvezni, hogy idegesited azokat, akik szarabbul jartak? Es itt elvileg a haverjai vannak. Kapja be. Ezert mondtam, keruljon a fasz rossz vegere, meglatjuk mennyire vicces. Persze ne keruljon, de keruljon. Szoval erted. Minden ilyen hozzaszolast megbanok utolag, de hat ezt szeretne, ez a celja, hiszen trollkodik. Vagy nem. Az eredmeny ugyanaz.
Ezt majd megbeszelitek, kiszallok

Nem Te voltal itt a legdurvabb, de nem akarok en ebbe beleszolni. Mindenki csinal amit akar

Elhuztam tankolni
A toplistat azert majd ne felejtsd el osszeirni. :D
Nalam top 3-as vagy, mar csak a hangod miatt is!

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.07.29. 23:12

Bandee írta:
2022.07.29. 21:21
Rocco írta:
2022.07.29. 21:02

Ha mar celozgatsz...

mas se szep, csak nem feltetlenul egy rasszista barom, aki felsobbrendunek erzi magat csak azert, mert anyukaja meg apukaja itt csinalta meg ot, es mondjuk nem Tanzaniaban. Persze szep embertol is ugyanolyan gaz ez, csak probalom megerteni, hogy mire fel gondolja pl. o sajat magat tobbnek mondjuk egy nigger atletanal vagy feltalalonal. Jo, ertem en, niggerek, sotet a borszinuk is meg minden, csak sokan kozuluk okosabbak, szebbek es ugyesebbek nala, szoval igy semennyi ertelme nincs, mert genetikailag boven alattuk van. Szoval ha meg csak nem is egy szep, magas, szoke kekszemu arja, akkor mire fel? :D En csak probalom megerteni a rasszizmust...
Itt olvastam, még soha a büdös életben nem gondolkoztam el azon, hogy ki szép innen közülünk. Mármint férfi. De most egy kicsit elgondolkodom majd rajta

Na de azt is ugye egyöntetűen el kellene fogadnunk, hogy Dani rasszista (náci is tán?), ami szerintem nem igaz, innentől az egész elméleted okafogyott. Szerintem itt nincs rasszista köztünk pláne nem náci.

Nagy érdeklődéssel szoktam olvasni ezeket az elemzéseket.

No de Dani johet akar SS egyenruhában is, olyan aga is van a melegeknek asszem akik egyenruhaban jarkalnak
Ha ő nem az, akkor nem tudom, ki. Rajta kívül életemben nem találkoztam emberrel, aki még csak nem is érti, mi a probléma azzal, hogy sárgázza az ázsiaiakat. Akitől eddig hallottam egyáltalán, az pontosan tudta, mi a probléma vele, csak leszarta, vagy éppen azért használta.

Az nem érv mindenre, hogy Dani csak Dani, ezért mindig csak viccel/hergel.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.07.29. 23:22

Rocco írta:
2022.07.29. 21:47
Bandee írta:
2022.07.29. 21:43


Ezt majd megbeszelitek, kiszallok

Nem Te voltal itt a legdurvabb, de nem akarok en ebbe beleszolni. Mindenki csinal amit akar

Elhuztam tankolni
A toplistat azert majd ne felejtsd el osszeirni. :D
Nalam top 3-as vagy, mar csak a hangod miatt is!
Ok csak fejtsd ki mert nem ertem milyen listat es en milyen listara kerulten

Lezárt