Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Politika mentes beszélgetések a mindennapokról
Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.07.14. 16:41

mudd írta:
2021.07.14. 16:31
bertone írta:
2021.07.14. 16:16
Értem. Tehát a világ lakosságának sacc. 60%-a természetellenes.
Jóvan.
es ha az en rovidlatasom az ufok hoztak, egy masik dimenziobol?
meg vitatkozni is felesleges rola, hogy mi a termeszetes, es mi nem. a golyafeszek az, a notre-dame nem? ennyi erovel akar rendet is tehetunk a zoldseg/gyumolcs vitaban.
Szerintem nem. Egyertelmuen a termeszet biologiai lenyei vagyunk, ezt meg annak is el kell ismernie, aki Istentol eredeztet minket. A melegseg, a koverseg, kopaszsag, rovidlatas termeszetes dolog, valamiert a termeszet legyartja ezeket. De 60 szazalek latas serultet nem csinal, mert faszsag kenne. bar az is igaz, alapbol nem 60-70 evre terveztek minket. Ez is benne van a starisztikaban

A hegesztoszemuveg is neha elfelejtidik, ill. Nem kotelezo hegeszteni

Szaporodni, onmagunkat fenntartani az elsodleges feladatunk es celunk. (Nem hegeszteni es Notre Damot epiteni. ) Ezert jovunk letre mint minden mas elo szervezet. Ezert termeszetes a melegseg de eppen ezert abnormalis, mert a fo feladatunk elleneben van.

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: mudd » 2021.07.14. 17:05

Bandee írta:
2021.07.14. 16:41
Szerintem nem. Egyertelmuen a termeszet biologiai lenyei vagyunk, ezt meg annak is el kell ismernie, aki Istentol eredeztet minket. A melegseg, a koverseg, kopaszsag, rovidlatas termeszetes dolog, valamiert a termeszet legyartja ezeket. De 60 szazalek latas serultet nem csinal, mert faszsag kenne. bar az is igaz, alapbol nem 60-70 evre terveztek minket. Ez is benne van a starisztikaban
pont ezert de. az, hogy ilyen agyunk fejlodott, termeszetes folyamat volt. most meg mar elkerulhetetlen, hogy belenyuljuk mindenbe. az en olvasatom szerint termeszetes folyamatok vegeredmenye nem lehet termeszetellenes.
Szaporodni, onmagunkat fenntartani az elsodleges feladatunk es celunk. (Nem hegeszteni es Notre Damot epiteni. ) Ezert jovunk letre mint minden mas elo szervezet. Ezert termeszetes a melegseg de eppen ezert abnormalis, mert a fo feladatunk elleneben van.
szerintem a termeszetnek nincs sem feladata, sem celja. a szaporodas es a onfenntartas genetikai kesztetes inkabb, ami nem igy van bedrotozva az vagy megdoglkik, vagy kihal. az agyunk meg tulsagosan bonyolult, hogy beerje ennyivel. es itt lehet valami szerencses pozitiv visszacsatolas - a jobban mukodo agy tulelesi elony, de jobbara kihasznalatlan, amit valamiert nem szeret -> barlangrajz -> notre-dame -> holdraszallas...

Avatar
zola
WSR pilóta
Hozzászólások: 1869
Csatlakozott: 2013.12.31. 19:58
Mi vagy?: törvénytelen

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: zola » 2021.07.14. 17:59

bertone írta:
2021.07.14. 16:16

Értem. Tehát a világ lakosságának sacc. 60%-a természetellenes.
Jóvan.
Nem használtam a természetellenes szót most. Természetest értsd: of course. Ha a nem természetes számotokra csak természetellenes lehet, akkor nincs értelme a vitának.

Ha a homoszexualitás természetes ("ó hát semmiség, ez csak természetes" értelemben), akkor egy Lesz ez még így sem c. filmben nem röhög fel harsányan a néző közönség a
- Kate a pincérnő, Simon a buzi.
bemutatáson.

20 éves a film, de ugyanúgy felröhögnének most is. Brüsszelben és Budapesten is.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.07.14. 18:27

zola írta:
2021.07.14. 17:59
bertone írta:
2021.07.14. 16:16

Értem. Tehát a világ lakosságának sacc. 60%-a természetellenes.
Jóvan.
Nem használtam a természetellenes szót most. Természetest értsd: of course. Ha a nem természetes számotokra csak természetellenes lehet, akkor nincs értelme a vitának.

Ha a homoszexualitás természetes ("ó hát semmiség, ez csak természetes" értelemben), akkor egy Lesz ez még így sem c. filmben nem röhög fel harsányan a néző közönség a
- Kate a pincérnő, Simon a buzi.
bemutatáson.

20 éves a film, de ugyanúgy felröhögnének most is. Brüsszelben és Budapesten is.
:pf02

Egyrészt Carol volt a női karakter neve. Másrészt ezek szerint totál nem értetted meg azt a két dolgot, amiről szólt az a poén.

Az egyik, hogy Melvin mennyire rohadtul nem konvencionális alkat, ő igazából ebben semmi rendkívülit nem látott. A különcsége, kényszeressége aláhúzása volt ez a momentum is, hogy őt mennyire rohadtul nem kötik a kommunikációval kapcsolatban társadalmilag elfogadottnak tekintett normák. A másik pedig, hogy míg Carolt a foglalkozása megemlítésével mutatta be a másiknak, Simont a szexuális irányultságával. Alma-körte, és nem azért, mert a buziság tabu vagy titkolnivaló lenne. Melvin ezt tartotta fontosnak a két emberről, és ki is mondta, mert az ő világában természetes, hogy mindent kimond, ami az eszébe jut, és mindent megcsinál, amire éppen kedve támad.

Nem az volt a lényeg, hogy Simon buzi-e vagy sem, hanem az, hogy nem úgy mutatta be őt Melvin, hogy Simon, a festőművész. Fordítva ugyanúgy röhögtél volna, ha a filmben a „rálépett az élet, kibaszott vele mindenki” szerencsétlen karakterét nem a buzi szomszéd kapja, hanem a pincérnő Carol, és Melvin úgy mutatja be őket egymásnak, hogy Carol, a régóta baszatlan szingli pincérnő, és Simon, a festőművész.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
zola
WSR pilóta
Hozzászólások: 1869
Csatlakozott: 2013.12.31. 19:58
Mi vagy?: törvénytelen

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: zola » 2021.07.14. 18:34

Bandee írta:
2021.07.14. 16:41


Szerintem nem. Egyertelmuen a termeszet biologiai lenyei vagyunk, ezt meg annak is el kell ismernie, aki Istentol eredeztet minket. A melegseg, a koverseg, kopaszsag, rovidlatas termeszetes dolog, valamiert a termeszet legyartja ezeket. De 60 szazalek latas serultet nem csinal, mert faszsag kenne. bar az is igaz, alapbol nem 60-70 evre terveztek minket. Ez is benne van a starisztikaban

A hegesztoszemuveg is neha elfelejtidik, ill. Nem kotelezo hegeszteni

Szaporodni, onmagunkat fenntartani az elsodleges feladatunk es celunk. (Nem hegeszteni es Notre Damot epiteni. ) Ezert jovunk letre mint minden mas elo szervezet. Ezert termeszetes a melegseg de eppen ezert abnormalis, mert a fo feladatunk elleneben van.
Szerintem meg nem természetes dolgok, hanem hibák, amiket leginkább az egészségüggyel eltusolunk. Ha nem látsz jól, nem veszed észre a veszélyt meghalsz, ha süket vagy meghalsz, ha kövér vagy és nem tudsz elszaladni meghalsz... lehetőleg még ivarérett kor előtt, hogy ne tudd továbbadni a genetikát. Nah az egészségügy ennek mutatott be egy nagyot. Az hogy ezzel jót tett-e, vagy sem azt én nem akarom véleményezni sem.
A képzeletbeli evolúciós mestermű emberhez képest, hol van a mostani átlagember?!
Szerintem a mostani emberiségnek nincs joga a természeti törvényre hivatkozni, mert rohadtul szembe megy vele. Semelyik oldalnak sem, sem annak aki azt mondja természetes, sem annak aki azt mondja természetellenes.
Amúgy a demokrácia természet és evolúcióellenes. A természet semleges, nincs jó, nincs gonosz... csak erős és gyenge. A természetes nem pozitív és a természetellenes nem negatív. Semlegesek.

Avatar
zola
WSR pilóta
Hozzászólások: 1869
Csatlakozott: 2013.12.31. 19:58
Mi vagy?: törvénytelen

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: zola » 2021.07.14. 18:53

vollebak írta:
2021.07.14. 18:27


:pf02

Egyrészt Carol volt a női karakter neve. Másrészt ezek szerint totál nem értetted meg azt a két dolgot, amiről szólt az a poén.

Az egyik, hogy Melvin mennyire rohadtul nem konvencionális alkat, ő igazából ebben semmi rendkívülit nem látott. A különcsége, kényszeressége aláhúzása volt ez a momentum is, hogy őt mennyire rohadtul nem kötik a kommunikációval kapcsolatban társadalmilag elfogadottnak tekintett normák. A másik pedig, hogy míg Carolt a foglalkozása megemlítésével mutatta be a másiknak, Simont a szexuális irányultságával. Alma-körte, és nem azért, mert a buziság tabu vagy titkolnivaló lenne. Melvin ezt tartotta fontosnak a két emberről, és ki is mondta, mert az ő világában természetes, hogy mindent kimond, ami az eszébe jut, és mindent megcsinál, amire éppen kedve támad.

Nem az volt a lényeg, hogy Simon buzi-e vagy sem, hanem az, hogy nem úgy mutatta be őt Melvin, hogy Simon, a festőművész. Fordítva ugyanúgy röhögtél volna, ha a filmben a „rálépett az élet, kibaszott vele mindenki” szerencsétlen karakterét nem a buzi szomszéd kapja, hanem a pincérnő Carol, és Melvin úgy mutatja be őket egymásnak, hogy Carol, a régóta baszatlan szingli pincérnő, és Simon, a festőművész.
Szerintem nem egy filmet néztünk. Amit én láttam abban a Melvin nevű fickó (a nevére már nem is emlékeztem) sportot űzött mások sértegetéséből. Ugyanúgy sértésnek szánta a buzit, mint a pincérnőt, ami a társadalmi osztályban elég alacsonyan van.

De ott van a Gladiátor c. film, mikor Maximust megkérdezi, hogy mit kér: ételt, italt, nőt... hatásszünet után fiút? Ott is harsányan felröhögött a közönség. Úgyanúgy most is, itt is, Brüsszelben is. Megjegyzem én röhögtem, mert tudtam, hogy ez akkor náluk természetes volt (az of course értelmében).

Avatar
zola
WSR pilóta
Hozzászólások: 1869
Csatlakozott: 2013.12.31. 19:58
Mi vagy?: törvénytelen

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: zola » 2021.07.14. 18:58

bertone írta:
2021.07.14. 16:16

Értem. Tehát a világ lakosságának sacc. 60%-a természetellenes.
Jóvan.
Jóvan...
Ha nem lennél apa, teljes lenne az életed?

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: mudd » 2021.07.14. 19:47

zola, akkor elgogadod, hogy legkozelebb osszeverlek es elveszem a fel pakli cigid, csak azert mert erosebb vagyok? elvegre ez lenne szerinted a termeszet torvenye

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.07.14. 20:03

Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.07.14. 20:11

Én xenofób vagyok.
Az gond?

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.07.14. 21:03

rdaneelolivaw írta:
2021.07.14. 20:11
Én xenofób vagyok.
Az gond?
Ha ez lenne veled a legnagyobb gond... :pf02
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.07.14. 21:15

mudd írta:
2021.07.14. 17:05
Bandee írta:
2021.07.14. 16:41
Szerintem nem. Egyertelmuen a termeszet biologiai lenyei vagyunk, ezt meg annak is el kell ismernie, aki Istentol eredeztet minket. A melegseg, a koverseg, kopaszsag, rovidlatas termeszetes dolog, valamiert a termeszet legyartja ezeket. De 60 szazalek latas serultet nem csinal, mert faszsag kenne. bar az is igaz, alapbol nem 60-70 evre terveztek minket. Ez is benne van a starisztikaban
pont ezert de. az, hogy ilyen agyunk fejlodott, termeszetes folyamat volt. most meg mar elkerulhetetlen, hogy belenyuljuk mindenbe. az en olvasatom szerint termeszetes folyamatok vegeredmenye nem lehet termeszetellenes.
Szaporodni, onmagunkat fenntartani az elsodleges feladatunk es celunk. (Nem hegeszteni es Notre Damot epiteni. ) Ezert jovunk letre mint minden mas elo szervezet. Ezert termeszetes a melegseg de eppen ezert abnormalis, mert a fo feladatunk elleneben van.
szerintem a termeszetnek nincs sem feladata, sem celja. a szaporodas es a onfenntartas genetikai kesztetes inkabb, ami nem igy van bedrotozva az vagy megdoglkik, vagy kihal. az agyunk meg tulsagosan bonyolult, hogy beerje ennyivel. es itt lehet valami szerencses pozitiv visszacsatolas - a jobban mukodo agy tulelesi elony, de jobbara kihasznalatlan, amit valamiert nem szeret -> barlangrajz -> notre-dame -> holdraszallas...
Ebben is van valami. De alapvetoen a fajfenntartas es onfenntartas osztone szerintem bennunk emberekben is a legerosebb, nem kulonbozunk az allatoktol ilyen teren. Eleg hamar le tud egy ember zulleni es allatiasodni ha ugy hozza a sors. Sok pelda van ra, ezt Neked nem kell mondani

Avatar
zola
WSR pilóta
Hozzászólások: 1869
Csatlakozott: 2013.12.31. 19:58
Mi vagy?: törvénytelen

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: zola » 2021.07.14. 21:18

mudd írta:
2021.07.14. 19:47
zola, akkor elgogadod, hogy legkozelebb osszeverlek es elveszem a fel pakli cigid, csak azert mert erosebb vagyok? elvegre ez lenne szerinted a termeszet torvenye
Nem, mert sem Te, sem én nem a természet törvénye szerint élünk. Egyszer írtam azt a szót, hogy természetellenes és elsiklottunk ebbe az irányba.
Másik, hogy az embernél nem csak az erő és gyengeség játszik a természet törvénye szerint, hanem az aljasság is. Te összeversz, én meg utána álmodban elvágom a torkod... de inkább előtte, úgy nekem nem fáj annyira. Ha ezt a határt átlépjük, onnantól kezdve csak a félelem marad és a hátrafelé sandítás hátha időben észrevesszük a lesből érkező tőrt.
A történelem kipréselt már magából pár félelem szülte rémuralmat.

Avatar
zola
WSR pilóta
Hozzászólások: 1869
Csatlakozott: 2013.12.31. 19:58
Mi vagy?: törvénytelen

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: zola » 2021.07.14. 21:19

rdaneelolivaw írta:
2021.07.14. 20:11
Én xenofób vagyok.
Az gond?
Nem, mert 2 bittel nem vagy elég hatékony xenofób. :)

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: mudd » 2021.07.14. 21:37

zola írta:
2021.07.14. 21:18
Nem, mert sem Te, sem én nem a természet törvénye szerint élünk...
a termeszet torvenyei szerint elni... felcsaptal biomutternak? azt irtad, hogy van az eros, es van a gyenge - ez a termeszet. akinek van kvantumszamitogepe, az erosebb. hadronutkoztetostul vagyunk a termeszet resze.

miert lenne a demokracia termeszetellenes. csak azert, mert nem lokik le a gyengeket a tajgetoszrol? mert elfogadja azokat is, akik nem fernek bele a mainstreambe? kilog a sorbol? levanbaszva, lehet hogy valamire ez is jo lesz. egy homogen kozosseg nem feltetlenul eletkepesebb/erosebb.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.07.14. 21:52

rdaneelolivaw írta:
2021.07.14. 20:11
Én xenofób vagyok.
Az gond?
Igen.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.07.14. 21:53

mudd írta:
2021.07.14. 21:37
zola írta:
2021.07.14. 21:18
Nem, mert sem Te, sem én nem a természet törvénye szerint élünk...
a termeszet torvenyei szerint elni... felcsaptal biomutternak? azt irtad, hogy van az eros, es van a gyenge - ez a termeszet. akinek van kvantumszamitogepe, az erosebb. hadronutkoztetostul vagyunk a termeszet resze.

miert lenne a demokracia termeszetellenes. csak azert, mert nem lokik le a gyengeket a tajgetoszrol? mert elfogadja azokat is, akik nem fernek bele a mainstreambe? kilog a sorbol? levanbaszva, lehet hogy valamire ez is jo lesz. egy homogen kozosseg nem feltetlenul eletkepesebb/erosebb.
Így. Spárta tündöklésénél csak a bukása volt nagyobb.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
zola
WSR pilóta
Hozzászólások: 1869
Csatlakozott: 2013.12.31. 19:58
Mi vagy?: törvénytelen

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: zola » 2021.07.14. 23:27

mudd írta:
2021.07.14. 21:37

a termeszet torvenyei szerint elni... felcsaptal biomutternak? azt irtad, hogy van az eros, es van a gyenge - ez a termeszet. akinek van kvantumszamitogepe, az erosebb. hadronutkoztetostul vagyunk a termeszet resze.

miert lenne a demokracia termeszetellenes. csak azert, mert nem lokik le a gyengeket a tajgetoszrol? mert elfogadja azokat is, akik nem fernek bele a mainstreambe? kilog a sorbol? levanbaszva, lehet hogy valamire ez is jo lesz. egy homogen kozosseg nem feltetlenul eletkepesebb/erosebb.
Akinek meg atombobája az még erősebb. Az eszközhasználattal már borult a fizikális erő és gyengeség egyszerűsége.
Demokrácia és nem csak a demokrácia, hanem minden társadalmi és államforma természetellenes, mindegyik valamilyen szinten igyekszik megvédeni az életképtelen tagját is. De a demokrácia a legcsúcsosabb, mert az az életre a legérzékenyebb.

Demokrácia: mindenkinek joga van, vagy fogalmazzunk úgy, hogy egyenlő esélye van ugyanarra az életszínvonalra, mint mindenkinek. 8 milliárd autó, 8 milliárd lakás, 8 milliárd 3 tojásos reggeli naponta, 8 milliárd kéttálétel naponta, 8 milliárd egytálétel naponta... stb. Mégis hogy?
Vagy megelégszik mind a 8 milliárd 2 zsemlével, vagy elveszi erővel (haderő fölénnyel való visszaélés, gazdasági hatalommal való visszaélés, technikai fejlettséggel való visszaélés...stb), ami nem túl demokratikus.
A nyugat fennkölt demokráciáját és emberszeretetét had tartsam már ugyanakkora parasztvakításnak, mint a fidesz migránspolitikáját, vagy sorosozását.
A nyugat fennkölt demokráciáját kérem, csak mikor fél órát áztatom magam a forró víz alatt jóllakottan, nem áltatom magam azzal, hogy ezért én tettem is valamit és emberségileg is megérdemlem.

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: mudd » 2021.07.14. 23:49

zola, a nyugati tipusu demokracia teged is ertekesnek tart, ezert vagy eletben.

Avatar
zola
WSR pilóta
Hozzászólások: 1869
Csatlakozott: 2013.12.31. 19:58
Mi vagy?: törvénytelen

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: zola » 2021.07.15. 03:28

mudd írta:
2021.07.14. 23:49
zola, a nyugati tipusu demokracia teged is ertekesnek tart, ezert vagy eletben.
És már rég agyon kellett volna vernie valakinek, vagy fel kellett volna falnia egy vadállatnak, vagy elvinni valami betegségnek.
Az afrikai kiskölköt nem tartja értékesnek? Ő nincs a kirakatban, nem baj ha éhen hal, vagy éhbérért dolgoztatja egy nyugati típusú demokrata nyersanyag multi... vagy ezen cégek által lerakott hulladékba fullad bele.

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.07.15. 06:45

rdaneelolivaw írta:
2021.07.14. 20:11
Én xenofób vagyok.
Az gond?
Most az egy agysejtedet félretéve...teljesen komolyan
Kifejtenéd nekünk, hogy mit is jelent ez nálad...miért alakult ki...pontosan mit érzel...de tényleg részletesen ne 1 db fetrengős szmájlival
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: mudd » 2021.07.15. 07:20

zola írta:
2021.07.15. 03:28
Az afrikai kiskölköt nem tartja értékesnek? Ő nincs a kirakatban, nem baj ha éhen hal...
altruizmusnak hivjak a dolgot.
az unicef meg meg par szervezet jopar lehetoseget ad, hogy segits penzadomannyal az afrikai gyerekeken.
adtal mar penzt raszorulonak (nem csak sorre a csovesnek), vagy csak megint fantomfajas az egesz?

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.07.15. 07:42

mudd írta:
2021.07.15. 07:20
zola írta:
2021.07.15. 03:28
Az afrikai kiskölköt nem tartja értékesnek? Ő nincs a kirakatban, nem baj ha éhen hal...
altruizmusnak hivjak a dolgot.
az unicef meg meg par szervezet jopar lehetoseget ad, hogy segits penzadomannyal az afrikai gyerekeken.
adtal mar penzt raszorulonak (nem csak sorre a csovesnek), vagy csak megint fantomfajas az egesz?
UNICEF, Tibi bácsi, ugyan... Hát én épp ebből a topikból tudtam meg azt is, hogy az ENSZ is egy rakás szar, semmit nem ér, semmit nem csinál, felesleges látszatdolog :)

(nem, nem viccelek, tényleg ilyeneket írtak róla itt - szerintem sokat tippelned sem kell, hogy kitaláld, kicsoda)
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.07.15. 08:45

mudd írta:
2021.07.15. 07:20
zola írta:
2021.07.15. 03:28
Az afrikai kiskölköt nem tartja értékesnek? Ő nincs a kirakatban, nem baj ha éhen hal...
altruizmusnak hivjak a dolgot.
az unicef meg meg par szervezet jopar lehetoseget ad, hogy segits penzadomannyal az afrikai gyerekeken.
adtal mar penzt raszorulonak (nem csak sorre a csovesnek), vagy csak megint fantomfajas az egesz?
A segelyek nagy resze soha nem jut el odaig. Egy ismerosom Malawiba volt azt hiszem a voroskereszt altal. O mondta, mar korabban ellopjak. De a legdurvabb amit mondott, hogy azok az emberek ugy boldogok, nem kell nekik ez a segelyezes, igazabol leginkabb bajt csinal ami megerkezik es szart sem ero dolgok altalaban.
Uniceffel dolgoztunk egyutt, 20 eves palyafutasunk egyik melypontja volt es ez maga a szervezet volt, tehat az Ensz resze nem a magyar penzharacsolo resze. Annyi ostoba, rosszindulatu, valo vilaggal kapcsolatban nem levo emberrel ritkan dolgoztunk egyutt. Volt ott turbanostol vagott szemuig mindenki, valogatott seggfejek. Es nem azert mert hinnan jott, hanem mert csak. Igazi szar banda volt, empatia annyi bennuk mint egy ket honapja ehezo jegesmedveben. Egy evig nem tudtam rendesen aludni utanuk. Az is hozzátartozik meg, hogy ket kezzel szortak a penzt faszsagokra. Nem az o penzuk volt mert az allam adja nekik mint Ensz szervezet..Az ottani foszer se volt semmi, marmint a magyar, o meg csak a sajat zsebet tomte. Almomban ne jojjon elo ami akkor volt, egy kurva fillert nem adnek a geciladaknak soha. Kalapaccsal vernem a logojukat, hogy rohadnak meg.
Kopedelem egy banda

Nyilvan aki vegul elmegy Afrikaba segiteni, meg aki a oenzt tarhalja nekik az rendes ember. De az akkor is az lenne ha ezek a patkanyok nem lennenek.

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: mudd » 2021.07.15. 08:56

bandi, nem ketelkedek abban amit irtal, de nem kene azonositani az altruista szervezetet az azon eloskodokkel

Lezárt