Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Politika mentes beszélgetések a mindennapokról
Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.07.27. 01:25

Kép

Nem tudom, hogy szánalomra méltóbb és ízléstelenebb megnyilvánulást mikor láttam utoljára. Talán Szabó Tünci parlamenti felszólalása a Hableány tragédia után, az közelíti ezt, de mégsem. Ez egészen elképesztő, még ki se hűlt az a két gyerek.
Letörölte állítólag … Vajon miért?

Sok dolgot lehetne ehhez hozzáfűzni, de méltatlan lenne a történtekhez.

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: High-End » 2021.07.27. 08:12

Bandee írta:
2021.07.27. 01:25
Nem tudom, hogy szánalomra méltóbb és ízléstelenebb megnyilvánulást mikor láttam utoljára.
Borzalom. 51 évesen menjek 3 gyerekkel külföldre?

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2021.07.27. 08:20

Bandee írta:
2021.07.27. 01:25
Kép

Nem tudom, hogy szánalomra méltóbb és ízléstelenebb megnyilvánulást mikor láttam utoljára. Talán Szabó Tünci parlamenti felszólalása a Hableány tragédia után, az közelíti ezt, de mégsem. Ez egészen elképesztő, még ki se hűlt az a két gyerek.
Letörölte állítólag … Vajon miért?

Sok dolgot lehetne ehhez hozzáfűzni, de méltatlan lenne a történtekhez.
Ez a nő egy érzéketlen barom.
Amit leírt, abban van igazság, de, ahogy írtad is, szinte még ki sem hűlt a két szerencsétlen gyerek, ő már politikai haszonszerzésre próbálta a tragédiát felhasználni. (Hozzá teszem, az úszás oktatás nem fogja megoldani az ilyen eseteket.)
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.07.27. 08:35

Bandee írta:
2021.07.27. 00:49

Ez jo:)) hihetetlen, hogy tenyleg elmentel

Nincs videod? Privatban elkuldhetned hadd rohogjek egy jot:))

Elovalasztas/))))) Dobrev:)))

Markinak ezen a komedian annyi eselye van mint kartyavarnak a forgoszelben

Tetelezzuk fel Marki nyer az elovalasztason, csak hipotezis szinten… Hogyan fogja a programjat vegigvinni? Kikkel?
Nincs videó, videóztak elegen :D
Tudom hogy Márky-Zay esélytelen, vagy legalábbis annak tűnik. Majd kiderül mennyire kutyakomédia ez az egész. Én úgy éreztem, hogy a megjelent képviselők és szereplők között sem volt mindenben egyetértés. Szerintem egymás torkának fognak esni.
Amúgy azt sajnálom, hogy nem kérdeztem rá, hogy ha "minden uniós pénzt Orbán családja kap" akkor Cseh Katalin cége hogyan nyerhetett ilyen forrást :D D nem provokálni voltam, hanem tájékozódni.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: High-End » 2021.07.27. 08:53

Nigel Hill írta:
2021.07.27. 08:35

Amúgy azt sajnálom, hogy nem kérdeztem rá, hogy ha "minden uniós pénzt Orbán családja kap" akkor Cseh Katalin cége hogyan nyerhetett ilyen forrást
Ha aggódtak a foci eb covid fertőzése miatt, akkor mi van a pride-al?

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.07.27. 09:10

Nigel Hill írta:
2021.07.27. 08:35
Bandee írta:
2021.07.27. 00:49

Ez jo:)) hihetetlen, hogy tenyleg elmentel

Nincs videod? Privatban elkuldhetned hadd rohogjek egy jot:))

Elovalasztas/))))) Dobrev:)))

Markinak ezen a komedian annyi eselye van mint kartyavarnak a forgoszelben

Tetelezzuk fel Marki nyer az elovalasztason, csak hipotezis szinten… Hogyan fogja a programjat vegigvinni? Kikkel?
Nincs videó, videóztak elegen :D
Tudom hogy Márky-Zay esélytelen, vagy legalábbis annak tűnik. Majd kiderül mennyire kutyakomédia ez az egész. Én úgy éreztem, hogy a megjelent képviselők és szereplők között sem volt mindenben egyetértés. Szerintem egymás torkának fognak esni.
Amúgy azt sajnálom, hogy nem kérdeztem rá, hogy ha "minden uniós pénzt Orbán családja kap" akkor Cseh Katalin cége hogyan nyerhetett ilyen forrást :D D nem provokálni voltam, hanem tájékozódni.
Szerintem eldöntött dolog, hogy Karácsony lesz a jelölt.

Semmiben nem fognak tudni megegyezni és mint a múltkor írtan, stabil pártháttér nélkül nem lehet kormányozni, máshol sem, de mondjuk Nemetorszagban még megoldják. Itt csak a kárát látnánk.

Katya is lehajol az apróért, de nem ez a fő probléma vele. Mondjuk az olimpiás hivatkozás és 70 millió elég ízléstelen. Meglepett, mert nem néztem ki belőle ezt

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.07.27. 09:18

bertone írta:
2021.07.27. 08:20
Bandee írta:
2021.07.27. 01:25
Kép

Nem tudom, hogy szánalomra méltóbb és ízléstelenebb megnyilvánulást mikor láttam utoljára. Talán Szabó Tünci parlamenti felszólalása a Hableány tragédia után, az közelíti ezt, de mégsem. Ez egészen elképesztő, még ki se hűlt az a két gyerek.
Letörölte állítólag … Vajon miért?

Sok dolgot lehetne ehhez hozzáfűzni, de méltatlan lenne a történtekhez.
Ez a nő egy érzéketlen barom.
Amit leírt, abban van igazság, de, ahogy írtad is, szinte még ki sem hűlt a két szerencsétlen gyerek, ő már politikai haszonszerzésre próbálta a tragédiát felhasználni. (Hozzá teszem, az úszás oktatás nem fogja megoldani az ilyen eseteket.)
Jaja..
Elkeseredtem amikor ezt megláttam. Ennyire erős vajon a hataloméhség ? Vagy a gyűlölet? Basszus ez egy nő ráadásul, hogy képes erre?

Mit érezhet a két szülő, írja.. Ja. :( Azt nem akarjuk tudni

Reménytelen hely ez az ország

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.07.27. 09:20

High-End írta:
2021.07.27. 08:12
Bandee írta:
2021.07.27. 01:25
Nem tudom, hogy szánalomra méltóbb és ízléstelenebb megnyilvánulást mikor láttam utoljára.
Borzalom. 51 évesen menjek 3 gyerekkel külföldre?
Áh, már késő

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.07.27. 09:48

A vírus miatt kérdezed?
Dupla annyi ember ment Horvátba idén eddig… m7-esen lefelé teli van az egész pálya vasárnaponként.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.07.27. 09:58

Az apa szerint tudtak úszni a gyerekek.
Kérdés, hogy ez valójában mit jelent…

Nálunk a fiam járt egyszer másfél évig úszni tanulni heti 2x.
Most x év elteltével megint járatjuk, szerinte ő már tud úszni igy ez az egész felesleges.
Szerintem meg szart se tud még.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2021.07.27. 10:22

rdaneelolivaw írta:
2021.07.27. 09:58
Az apa szerint tudtak úszni a gyerekek.
Kérdés, hogy ez valójában mit jelent…

Nálunk a fiam járt egyszer másfél évig úszni tanulni heti 2x.
Most x év elteltével megint járatjuk, szerinte ő már tud úszni igy ez az egész felesleges.
Szerintem meg szart se tud még.
Levi unokánk egy hónap múlva lesz 10 éves. Idén ment egy egy hetes kajak táborba. A szervezők előírták, hogy csak akkor mehet, ha előtte leúszik egyhuzamban 200 métert. De lehet, én azt is előírnám, hogy utána még tudjon fél - egy órát LEBEGNI!
Az apa férfi, a rezsi nő!

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.07.27. 10:30

rdaneelolivaw írta:
2021.07.27. 09:58
Az apa szerint tudtak úszni a gyerekek.
Kérdés, hogy ez valójában mit jelent…

Nálunk a fiam járt egyszer másfél évig úszni tanulni heti 2x.
Most x év elteltével megint járatjuk, szerinte ő már tud úszni igy ez az egész felesleges.
Szerintem meg szart se tud még.
Panni 5 éves és járhat az oviból az uszodába. Más kérdés, hogy visszük külön is, de muszáj, mert ugye Balaton, otthon tó és medence. Nem Egerszegi kell legyen de egy átlag szintet el kell érni. Erőltetni se lehet aki nem akar az nem úszik csak akkor ne menjen vízbe. Van aki retteg tőle. Ezen az se változtat, hogy az a kretén némber szeret úszni. Idiota

Komolyan elképesztő, hogy valaki erre hivatkozzon, úszni bárki meg tud tanulni ebben az országban aki akar, számtalan lehetőség van erre és mindig is volt.

De azért kérdezném hogyan jutottak sup- hoz ha nem tudnak úszni, miért engedték el stb-stb.. nem ez a fő gond? Szerintem de

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.07.27. 10:40

Mostanában jöttem rá amúgy, hogy akiket szoktatok emlegetni/szidni, mint ellenzéki politikusokat, nekem semmit nem mond a nevük. Ez a Lantos Gabriella is, fogalmam sincs, kicsoda. Dékás, jobbikos? Ki a tököm ez?

Annyi biztos, hogy egy ostoba picsa. Nem tudom, hogy alszanak az ilyenek éjjelente. De az ilyesmit amúgy bárkiből kinézem, bármelyik oldalon ma itthon. Állatira lezüllött a közbeszéd kultúrája, minden és mindenki a haszonszerzést szolgálja csak, és a legaljább sárdobálás megy folyton.

Amikor bezzegeztem a más országokból szerzett tapasztalatok kapcsán, ott sosem az a cél, hogy a keresetek meg az anyagi értelemben mérhető életszínvonal és körülmények bezzeg milyen. Hollandiában az ismerőseim 80%-a azt sem tudta, ki a holland pénzügyminiszter meg ki a külügyminiszter. Tudták a miniszterelnök nevét talán, aztán kész. Egyszerűen nem kellett tudniuk többet, nem érintette őket. Élhettek úgy, hogy egyáltalán ne kelljen az ilyesmit tudniuk, ne kelljen erről beszélni, hogy ez a párt, az a rohadék politikus, ezt lopott, azzal bukott le, ezt mondta, azt csinálta. A kormánypárti és az ellenzéki szavazók között nem is került szóba a politika általában, ha igen, legfeljebb két mondattal elintézték az ebédszünetben.

Baromi utópisztikus élmény volt, de irigylésre méltó utópia volt ez. Fogalmam sincs, lehet-e valaha majd ilyen Magyarországon.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: mudd » 2021.07.27. 10:51

bertone írta:
2021.07.27. 10:22
rdaneelolivaw írta:
2021.07.27. 09:58
Az apa szerint tudtak úszni a gyerekek.
Kérdés, hogy ez valójában mit jelent…

Nálunk a fiam járt egyszer másfél évig úszni tanulni heti 2x.
Most x év elteltével megint járatjuk, szerinte ő már tud úszni igy ez az egész felesleges.
Szerintem meg szart se tud még.
Levi unokánk egy hónap múlva lesz 10 éves. Idén ment egy egy hetes kajak táborba. A szervezők előírták, hogy csak akkor mehet, ha előtte leúszik egyhuzamban 200 métert. De lehet, én azt is előírnám, hogy utána még tudjon fél - egy órát LEBEGNI!
mindenhol mast jelent, hogy tud uszni. mas egy vadvizes-raftos-kajakos csaladban, meg mas a puszta kozepen. aki a viz mellett nol fel - ha nem is tud feltetlenul jobban uszni, de tiszteli a vizet, es tisztaban van azzal, hogy a kepessegei mire elegendoek. ennel a tragedianal szerintem pont ez hianyzott.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.07.27. 10:54

vollebak írta:
2021.07.27. 10:40
Mostanában jöttem rá amúgy, hogy akiket szoktatok emlegetni/szidni, mint ellenzéki politikusokat, nekem semmit nem mond a nevük. Ez a Lantos Gabriella is, fogalmam sincs, kicsoda. Dékás, jobbikos? Ki a tököm ez?
Olyan mindegy kicsoda. Mivel mindenki összeállt mindenkivel, csak mert sok lúd disznót győz. Ebből látszik, hogy komolytalan az egész. A nagy összefogás arra sem alkalmas, hogy saját magukat megtisztítsák, nemhogy az országot. Ezért (is) nincs hitelük.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.07.27. 11:08

vollebak írta:
2021.07.27. 10:40
Mostanában jöttem rá amúgy, hogy akiket szoktatok emlegetni/szidni, mint ellenzéki politikusokat, nekem semmit nem mond a nevük. Ez a Lantos Gabriella is, fogalmam sincs, kicsoda. Dékás, jobbikos? Ki a tököm ez?

Annyi biztos, hogy egy ostoba picsa. Nem tudom, hogy alszanak az ilyenek éjjelente. De az ilyesmit amúgy bárkiből kinézem, bármelyik oldalon ma itthon. Állatira lezüllött a közbeszéd kultúrája, minden és mindenki a haszonszerzést szolgálja csak, és a legaljább sárdobálás megy folyton.

Amikor bezzegeztem a más országokból szerzett tapasztalatok kapcsán, ott sosem az a cél, hogy a keresetek meg az anyagi értelemben mérhető életszínvonal és körülmények bezzeg milyen. Hollandiában az ismerőseim 80%-a azt sem tudta, ki a holland pénzügyminiszter meg ki a külügyminiszter. Tudták a miniszterelnök nevét talán, aztán kész. Egyszerűen nem kellett tudniuk többet, nem érintette őket. Élhettek úgy, hogy egyáltalán ne kelljen az ilyesmit tudniuk, ne kelljen erről beszélni, hogy ez a párt, az a rohadék politikus, ezt lopott, azzal bukott le, ezt mondta, azt csinálta. A kormánypárti és az ellenzéki szavazók között nem is került szóba a politika általában, ha igen, legfeljebb két mondattal elintézték az ebédszünetben.

Baromi utópisztikus élmény volt, de irigylésre méltó utópia volt ez. Fogalmam sincs, lehet-e valaha majd ilyen Magyarországon.
Mostanaban eleg aktiv volt pedig, a covid kapcsan. Inakbb hagyjuk, hogy ott is mit muvelt ennek fenyeben persze nme meglepo

Ne relativizalj, azert erre nem mindenki kepes. O maga is rajohetett mert torolte, vagy szoltak neki? Az ilyen talan nem erzi. Ez a legalja szint, normalis helyen orokre kiírná magat a kozeletbol.

A Palinkas fele csapat tagja talán ez igy meg szomorubb mert mondjuk egy parbeszedestol nem is varok mart. De ez bazdmeg .. kibaszott gaz

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.07.27. 11:09

Nigel Hill írta:
2021.07.27. 10:54
Olyan mindegy kicsoda. Mivel mindenki összeállt mindenkivel, csak mert sok lúd disznót győz. Ebből látszik, hogy komolytalan az egész. A nagy összefogás arra sem alkalmas, hogy saját magukat megtisztítsák, nemhogy az országot. Ezért (is) nincs hitelük.
Közben megnéztem, valami Új Világ pártnak az elnökségi tagja. Ezt írják róluk: „A tisztességet és az erkölcsi tartást fontos alappillérévé szeretnék tenni a politikájuknak.” Hát ezzel a halott gyerekek propagandacélokra történő felhasználásával ezt pont hitelesen hozta az elnökségi tag, igen.

Igazából ez a bajom a politikával, legfőképp a magyarországi felhozatallal. Nincs egyetlen párt, politikus sem, aki mögé be tudnék állni teljes mellszélességgel, hogy na, ez azt csinálja/mondja, amit én mondanék/csinálnék a helyében. Mindenhol van valami vállalhatatlan programpont, vállalhatatlan múltú/jelenű/jellemű párttag, vállalhatatlan nyilatkozat, amivel egyszerűen számomra „kicsit szar, szar, legszarabb” kategóriákra oszlik meg a felhozatal, így meg hogy a picsába lehetne felelősségteljes és valami mellett szavazónak, nem pedig legfeljebb reakciós ellenszavazónak lenni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vollebak 2021.07.27. 11:11-kor.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.07.27. 11:10

Bandee írta:
2021.07.27. 11:08
Mostanaban eleg aktiv volt pedig, a covid kapcsan. Inakbb hagyjuk, hogy ott is mit muvelt ennek fenyeben persze nme meglepo

Ne relativizalj, azert erre nem mindenki kepes. O maga is rajohetett mert torolte, vagy szoltak neki? Az ilyen talan nem erzi. Ez a legalja szint, normalis helyen orokre kiírná magat a kozeletbol.

A Palinkas fele csapat tagja talán ez igy meg szomorubb mert mondjuk egy parbeszedestol nem is varok mart. De ez bazdmeg .. kibaszott gaz
Mondjuk ebben igazad van, ez még magyarországi viszonyok között is kiugróan aljas húzás volt.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2021.07.27. 11:20

Kötelező úszásoktatás van általános iskolába. Ahol nincs uszoda szervezett buszokkal jönnek, viszik a gyerekeket. Pát hát csak, nyilván nem tanulnak meg jól úszni ez idő alatt, de van akinek ennyi sem jutna e nélkül.
Nagyon mellényúlt a néni!

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.07.27. 11:29

http://rapidgames.hu/game02/index.html

Még nem játszottam vele, de meló után kipróbálom, hátha Teddy grizzly is felbukkan benne főgonoszként :P :D
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.07.27. 11:44

vollebak írta:
2021.07.27. 11:29
http://rapidgames.hu/game02/index.html

Még nem játszottam vele, de meló után kipróbálom, hátha Teddy grizzly is felbukkan benne főgonoszként :P :D
Ez kva jo:)))

Avatar
zola
WSR pilóta
Hozzászólások: 1869
Csatlakozott: 2013.12.31. 19:58
Mi vagy?: törvénytelen

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: zola » 2021.07.27. 13:29

Általában az első kérdésem az, hogy kinek az érdeke. Nah meg az ártatlanság vélelme mindenkinek jár. Ez a bejegyzés csak a fidesz érdekét szolgálja. Akár fel is törhették a fiókját, hogy posztoljanak egy ilyet. Akár... bár nem néztem utána, de mivel leírtak alapján volt már hasonló megjegyzése, mégha ezt a szintet nem is érte el, így ennek a lénynek nem jár. Ezt ő írta.
Nem elég hogy a legalja, de még ostoba is. Mit válaszol arra a kérdésre a többi összefosás tag, hogy tényleg ilyen emberekkel hajlandó összefogni? (Az összefogásnak nem tagja hivatalosan az új világ néppárt, de Pálinkás egy közös miniszterelnök jelöltjük)

Be lehet fogni ennyire az orrot?

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.07.27. 15:08

Bandee írta:
2021.07.27. 09:18
bertone írta:
2021.07.27. 08:20


Ez a nő egy érzéketlen barom.
Amit leírt, abban van igazság, de, ahogy írtad is, szinte még ki sem hűlt a két szerencsétlen gyerek, ő már politikai haszonszerzésre próbálta a tragédiát felhasználni. (Hozzá teszem, az úszás oktatás nem fogja megoldani az ilyen eseteket.)
Jaja..
Elkeseredtem amikor ezt megláttam. Ennyire erős vajon a hataloméhség ? Vagy a gyűlölet? Basszus ez egy nő ráadásul, hogy képes erre?

Mit érezhet a két szülő, írja.. Ja. :( Azt nem akarjuk tudni

Reménytelen hely ez az ország
Gondoltam csak szólok...hogy nem DK-s hanem ujvilágos tehát jobboldali beállítottságú gondolkodó...tehát valamelyest hittársatok még ha nem is mindenben
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.07.27. 15:14

Nigel Hill írta:
2021.07.26. 20:42
Na emberek, most jöttem haza klári asszony kampányrendezvényéről. Demagóg hegyek. "Leváltjuk Orbánt" ment folyamat, meg a felújítjuk a panelokat reklámszöveg a fejújított panelok tövében (:v
A célközönég a 70 és a halál közötti volt bányászok és vízfejüek. (igen, konkrétan azok azok is voltak). Értelmesen senkivel nem lehetett beszélni. ("ha paks mellett jövök el, egyből fája fejem, mert attól letten jódbeteg (:u ) Persze sikerült klári asszonyal is beszélnem a legvégén. Konkrét kérdést tettem fel neki ami engem érint. Persze ő is jobban értett az én - egyébként kurvára specifikus - munkámhoz. Hiteltelen bohóc, betanult szövegekkel :D
Konklúzió: Ez a nő minden csak nem alternatíva. Aki ezekre szavaz az hülye vagy elmebeteg, vagy esetleg alacsony IQ-s megkeseredett nyugdíjas. Ha ez nyeri az előválasztást, vagy ne adj isten a választást, akkor a jó Isten kegyelmezzen ennek az országnak.
És ha IDE kláriflári helyett beírod akármelyik ellenzéki vagy kormánypolitikus nevét akkor nem ugyanez történt volna?
Más rétegnek más hazugságok más demagógia...amit éppen a helyzet igényel...
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
zola
WSR pilóta
Hozzászólások: 1869
Csatlakozott: 2013.12.31. 19:58
Mi vagy?: törvénytelen

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: zola » 2021.07.27. 15:19

keF1r írta:
2021.07.27. 15:14


És ha IDE kláriflári helyett beírod akármelyik ellenzéki vagy kormánypolitikus nevét akkor nem ugyanez történt volna?
Más rétegnek más hazugságok más demagógia...amit éppen a helyzet igényel...
Csak az egyik célt ér vele, a másik meg... inkább hagyjuk. Bár mi a cél, kormányváltás vagy 5% és felelőség nélküli 4 évnyi havi fix?

Lezárt