Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Politika mentes beszélgetések a mindennapokról
Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.09.28. 10:06

rdaneelolivaw írta:
2021.09.28. 07:28
Gondolkodom a fideszen... de még billegek.
Mondjuk ezeket a pávatáncokat tényleg nem értem.

Minden választáskor lepörög ez. Azt mondod, nem vagy fideszes, meg mondjunk alternatívát. Mondunk, minden bedobott nevet kiröhögsz/lesajnálsz, aztán a választáskor szmájlizva mondod, hogy karcoltál a Fideszre, de továbbra sem vagy fideszes.

Abból a sarokból, ahonnan már MZP, egy jobboldali, keresztény, konzervatív jelölt is nyíltan Márki szarnak minősítendő, nem látszik más, csak a Fidesz :)
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: mudd » 2021.09.28. 10:39

rdaneelolivaw írta:
2021.09.28. 07:28
Gondolkodom a fideszen... de még billegek.
akkor pörög a bit (:u

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.09.28. 14:44

vollebak írta:
2021.09.28. 10:06
Mondjuk ezeket a pávatáncokat tényleg nem értem.

Minden választáskor lepörög ez. Azt mondod, nem vagy fideszes, meg mondjunk alternatívát. Mondunk, minden bedobott nevet kiröhögsz/lesajnálsz, aztán a választáskor szmájlizva mondod, hogy karcoltál a Fideszre, de továbbra sem vagy fideszes.

Abból a sarokból, ahonnan már MZP, egy jobboldali, keresztény, konzervatív jelölt is nyíltan Márki szarnak minősítendő, nem látszik más, csak a Fidesz :)
Látom komolyan vetted, na sebaj. (:v

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.09.28. 15:09

mudd írta:
2021.09.28. 10:39
rdaneelolivaw írta:
2021.09.28. 07:28
Gondolkodom a fideszen... de még billegek.
akkor pörög a bit (:u
végtelen ciklusba esett (:n
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.09.28. 17:53

rdaneelolivaw írta:
2021.09.28. 14:44
Látom komolyan vetted, na sebaj. (:v
Ja, mert nincs is semmi billegés, gondolkodás nélkül karcolsz a Fideszre megint? Akkor nem szóltam (:v (:n
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: High-End » 2021.09.28. 19:42

[quote=rdaneelolivaw post_id=128749

Látom komolyan vetted, na sebaj. (:v
[/quote]

Te most hülyére akarsz venni mindenkit?

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.09.28. 20:35

High-End írta:
2021.09.28. 19:42
Te most hülyére akarsz venni mindenkit?
Téged felesleges, elintézed magad is ezek szerint. :)

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.09.29. 08:38

rdaneelolivaw írta:
2021.09.28. 20:35
High-End írta:
2021.09.28. 19:42
Te most hülyére akarsz venni mindenkit?
Téged felesleges, elintézed magad is ezek szerint. :)
Volle High és a többiek...
vegyétek már észre a kis provokatőr majmot a banánfán...
nem érdekli őt semmi sem lopás sem hazugság...szó szerint semmi...akkor is fidesz szavazó marad, mikor már nem lesz fidesz...
az egyetlen ami érthetetlen a tevékenységében az, hogy itt nagy arccal tolja a hülyét...élőben meg elmondásotok szerint köze nincs ehhez
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: High-End » 2021.09.29. 08:49

keF1r írta:
2021.09.29. 08:38

Volle High és a többiek...
vegyétek már észre a kis provokatőr majmot a banánfán...
nem érdekli őt semmi sem lopás sem hazugság...szó szerint semmi...akkor is fidesz szavazó marad, mikor már nem lesz fidesz...
az egyetlen ami érthetetlen a tevékenységében az, hogy itt nagy arccal tolja a hülyét...élőben meg elmondásotok szerint köze nincs ehhez
Igen, én ezen reakció után döntöttem el, hogy nem reagálok rá többet.

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.09.29. 08:53

High-End írta:
2021.09.29. 08:49
keF1r írta:
2021.09.29. 08:38

Volle High és a többiek...
vegyétek már észre a kis provokatőr majmot a banánfán...
nem érdekli őt semmi sem lopás sem hazugság...szó szerint semmi...akkor is fidesz szavazó marad, mikor már nem lesz fidesz...
az egyetlen ami érthetetlen a tevékenységében az, hogy itt nagy arccal tolja a hülyét...élőben meg elmondásotok szerint köze nincs ehhez
Igen, én ezen reakció után döntöttem el, hogy nem reagálok rá többet.
Mit gondolsz miért vagyok ilyen paraszt vele mindig (:n
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: High-End » 2021.09.29. 09:10

Tiszta Rákosi éra. (:u

„Az »Egy a Természettel« Vadászati és Természeti Világkiállításon az első négy napon eddig közel 50 ezer látogató volt. Továbbá közel 50 ezer diák regisztrált már eddig a Fátyol Iskolaprogramra, az első két napon több mint 150 diákcsoport és 6000 diák vett részt az ország különböző pontjairól; a mai napon pedig elindult a Jószolgálati Programunk is. Az 1500 programelemből álló rendezvénysorozat összlátogatottsága pedig a 700 ezer felé közelít!”

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.09.29. 09:16

High-End írta:
2021.09.29. 09:10
Tiszta Rákosi éra. (:u

„Az »Egy a Természettel« Vadászati és Természeti Világkiállításon az első négy napon eddig közel 50 ezer látogató volt. Továbbá közel 50 ezer diák regisztrált már eddig a Fátyol Iskolaprogramra, az első két napon több mint 150 diákcsoport és 6000 diák vett részt az ország különböző pontjairól; a mai napon pedig elindult a Jószolgálati Programunk is. Az 1500 programelemből álló rendezvénysorozat összlátogatottsága pedig a 700 ezer felé közelít!”
És a legfontosabb! ... pénzben nem kifejezhető a vadászati kiállítás haszna (:v
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: High-End » 2021.09.29. 09:32

Az is a Rákosi érát idézi, hogy még a DK-s ember ellen indult eljárás, de ezek biztonsági őrök hogy leehetnek ennyire bénák? (:v

És ezeknél fegyver van? :pf02
Több fegyveres biztonsági őr is azt állította, hogy megsérült az MTVA-nál történt 2018 decemberi incidens során. A lökdösődés miatt a DK-s Varju László ellen büntetőeljárás indult, az ügyészség – a politikus védője szerint – egy év tíz hónap felfüggesztettet kért az országgyűlési képviselőre. A képviselő ügyvédje szerint nem a védencének, hanem a vele szemben fellépő biztonsági őröknek kellene a vádlottak padján ülnie. Varju László is reagált a vádakra.

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: High-End » 2021.09.29. 09:38

keF1r írta:
2021.09.29. 09:16


És a legfontosabb! ... pénzben nem kifejezhető a vadászati kiállítás haszna (:v
Igen, olvastam. :szom01

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.09.29. 09:42

High-End írta:
2021.09.29. 09:32
Az is a Rákosi érát idézi, hogy még a DK-s ember ellen indult eljárás, de ezek biztonsági őrök hogy leehetnek ennyire bénák? (:v

És ezeknél fegyver van? :pf02
Több fegyveres biztonsági őr is azt állította, hogy megsérült az MTVA-nál történt 2018 decemberi incidens során. A lökdösődés miatt a DK-s Varju László ellen büntetőeljárás indult, az ügyészség – a politikus védője szerint – egy év tíz hónap felfüggesztettet kért az országgyűlési képviselőre. A képviselő ügyvédje szerint nem a védencének, hanem a vele szemben fellépő biztonsági őröknek kellene a vádlottak padján ülnie. Varju László is reagált a vádakra.
Miért is? Ha én betörök valahova és felszólítások után kibasznak, akkor nekem van igazam? Vicc.
Szívesebben nézném Szél kihajítását. Az biztos szórakoztatóbb.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.09.29. 09:46

High-End írta:
2021.09.29. 09:10
Tiszta Rákosi éra. (:u

„Az »Egy a Természettel« Vadászati és Természeti Világkiállításon az első négy napon eddig közel 50 ezer látogató volt. Továbbá közel 50 ezer diák regisztrált már eddig a Fátyol Iskolaprogramra, az első két napon több mint 150 diákcsoport és 6000 diák vett részt az ország különböző pontjairól; a mai napon pedig elindult a Jószolgálati Programunk is. Az 1500 programelemből álló rendezvénysorozat összlátogatottsága pedig a 700 ezer felé közelít!”
Anyukám tegnap bejelentette, hogy egy barátnőjével mennek megnézni (:q Mondjuk ő nem foglalkozik politikai dolgokkal, gondolom ez is úgy van, hogy ellenzékiek nem nézik meg. Nem tudom, elmebeteg ez az ország és benne mi is
Kérdeztem minek, nem vadásztok, horgásztok:) Nem baj, 50 évente van ilyen.. Érdekes

Részemről örülök, hogy kimozdul

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.09.29. 09:57

Nigel Hill írta:
2021.09.29. 09:42

Miért is? Ha én betörök valahova és felszólítások után kibasznak, akkor nekem van igazam? Vicc.
Szívesebben nézném Szél kihajítását. Az biztos szórakoztatóbb.
Joguk volt bemenni, eleve ki sem dobhatták volna őket.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.09.29. 10:00

High-End írta:
2021.09.29. 09:10
Tiszta Rákosi éra. (:u

„Az »Egy a Természettel« Vadászati és Természeti Világkiállításon az első négy napon eddig közel 50 ezer látogató volt. Továbbá közel 50 ezer diák regisztrált már eddig a Fátyol Iskolaprogramra, az első két napon több mint 150 diákcsoport és 6000 diák vett részt az ország különböző pontjairól; a mai napon pedig elindult a Jószolgálati Programunk is. Az 1500 programelemből álló rendezvénysorozat összlátogatottsága pedig a 700 ezer felé közelít!”
Az előválasztáson résztvevők száma meghaladhatta a 600 ezret, mert a Civil Választási Bizottság elnöke szerint kedd reggelig 570 ezren szavaztak.
Azaz a Vadászati és Természeti Világkiállításra többen elmentek mint előválasztani (:u A nemzeti konzultációt kitöltő 1 400e emberről nem is beszélve.
Most akkor valami itt nagyon nem stimmel. Bár mondjuk én sokkal több résztvevőre számítottam. A 600ezer a lókuki a 18-as választáson az ellenzékre voksolók számához képest. Ennyire érdektelenek az emberek vagy tényleg kevesen vannak, és csak hangosak?
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.09.29. 10:07

Nigel Hill írta:
2021.09.29. 09:42
High-End írta:
2021.09.29. 09:32
Az is a Rákosi érát idézi, hogy még a DK-s ember ellen indult eljárás, de ezek biztonsági őrök hogy leehetnek ennyire bénák? (:v

És ezeknél fegyver van? :pf02



Miért is? Ha én betörök valahova és felszólítások után kibasznak, akkor nekem van igazam? Vicc.
Szívesebben nézném Szél kihajítását. Az biztos szórakoztatóbb.
Egy képviselőt nem lehet kihajítani közintézményből, mert igazolványának felmutatása után szinte bárhová bemehet, bár ha jól tudom be kell jelenteni látogatása célját. Ez elengedhetetlen feltétele a demokrácia feletti őrködésnek.. Akármit persze nem csinálhat! Azt már nem tudom ezek az emberek minek mentek oda, tulajdonképpen elsikkadt a lényeg a bohóckodás mellett. Így nem lehet viselkedni senkivel, pláne nem egy képviselővel, akkor se ha provokál és ők egyértelmű rossz szándékkal, provokatív szándékkal érkeztek. Rendkívül szarul reagáltak erre a TV- nél, bármi is volt a céljuk a képviselőknek
Szarba se nézem ezt a Varnyút, egy büdös bunkó ostoba barom, de képviselőnek választották - ráadásul egyéniben - és ez szent egy demokráciában.
Nevetséges volt az egész, jókat lehet rögöni rajta de valójában rendkívül szomorú, hogy ilyen előfordult. .

Sokkal érdekesebb ami lemaradt HE ma reggeli hírfolyamából, hogy vesztegetésért is nyomoznak ez ellen a tirpák ellen, mert fizetett volna valakinek visszalépésért.. :mosoly: (:i Azért az fincsi

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.09.29. 10:14

Phoebe írta:
2021.09.29. 09:57
Nigel Hill írta:
2021.09.29. 09:42

Miért is? Ha én betörök valahova és felszólítások után kibasznak, akkor nekem van igazam? Vicc.
Szívesebben nézném Szél kihajítását. Az biztos szórakoztatóbb.
Joguk volt bemenni, eleve ki sem dobhatták volna őket.
Bemenni még joguk volt, de a lezárt területekre betörni, illetve arra kísérletet tenni már nem egészen. Csak mérce meg a többi balos sajtó elfelejtette leírni a teljes sztorit. A biztonságiak beengedték őket, elmondhatták miért jöttek. Ezután várakozásra kérték őket, ami alatt ők az épület lezárt részeibe megkíséreltek bemenni. (magyarul betörni) Ez után döntöttek úgy a biztonságiak, hogy felszólítják őket a távozásra, amit ignoráltak, sőt háborgásba és durva sértegetésbe ment át a dolog. Miután a biztonságiak ki akarták kísérni Varjút, aki velük dulakodni, lökdösődni kezdett kezdett és támadólag lépett fel. Ezt unták végül meg és pakolták ki őket kicsit erélyesebben. Mindenről van felvétel, nem csak arról amit a 444 lehoz.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.09.29. 10:22

Nigel Hill írta:
2021.09.29. 10:00
High-End írta:
2021.09.29. 09:10
Tiszta Rákosi éra. (:u


Az előválasztáson résztvevők száma meghaladhatta a 600 ezret, mert a Civil Választási Bizottság elnöke szerint kedd reggelig 570 ezren szavaztak.
Azaz a Vadászati és Természeti Világkiállításra többen elmentek mint előválasztani (:u A nemzeti konzultációt kitöltő 1 400e emberről nem is beszélve.
Most akkor valami itt nagyon nem stimmel. Bár mondjuk én sokkal több résztvevőre számítottam. A 600ezer a lókuki a 18-as választáson az ellenzékre voksolók számához képest. Ennyire érdektelenek az emberek vagy tényleg kevesen vannak, és csak hangosak?
Az előválasztáson a politikailag legaktívabb, közélet iránt érdeklődő, aktív ellenzéki polgárok vettek részt, plusz valamennyi fideszes troll. Ők azok, akik kommentelnek, olvassák a híreket, vitatkoznak, bosszankodnak, agitálnak és alig várják a választásokat. Mindenki más leszarta. Igazi paradoxon, hogy többségében ezek a résztvevő polgárok lesznek azok is, akiknek tök mindegy lesz, hogy kit raknak a szavazólapra, arra fog leszavazni
Sok ember elment, de valójában ez kevés, hiába kommentálják majd úgy, mintha feltört volna az olaj Kazinbarcika mellett.. Ha elment volna 1,5-2 millió ember, na az igen, az mutatna valamit.
Az is sokatmondó, hogy a ME jelölti vitát fele annyi ember nézi mint a Dancing with the stars szemetet

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.09.29. 10:47

Nigel Hill írta:
2021.09.29. 10:14
Phoebe írta:
2021.09.29. 09:57


Joguk volt bemenni, eleve ki sem dobhatták volna őket.
Bemenni még joguk volt, de a lezárt területekre betörni, illetve arra kísérletet tenni már nem egészen. Csak mérce meg a többi balos sajtó elfelejtette leírni a teljes sztorit. A biztonságiak beengedték őket, elmondhatták miért jöttek. Ezután várakozásra kérték őket, ami alatt ők az épület lezárt részeibe megkíséreltek bemenni. (magyarul betörni) Ez után döntöttek úgy a biztonságiak, hogy felszólítják őket a távozásra, amit ignoráltak, sőt háborgásba és durva sértegetésbe ment át a dolog. Miután a biztonságiak ki akarták kísérni Varjút, aki velük dulakodni, lökdösődni kezdett kezdett és támadólag lépett fel. Ezt unták végül meg és pakolták ki őket kicsit erélyesebben. Mindenről van felvétel, nem csak arról amit a 444 lehoz.
Követtem szinte az egészet live videókon. Amikor bementek már akkor elkezdtek velük emberkedni, a kompetens személy pedig cseszett velük foglalkozni. Ha hagyják, hogy valami eldugott műsorsávban beolvassák, amit akarnak, nincs semmi cirkusz, de inkább erőből akarták megoldani, mert megtehetik alapon.

Én azt gondolom, hogy amikor Hadházy és Szél bement, nem erre számítottak és tényleg őszintén meglepte őket a bánásmód. Amikor már megjelentek Kunhalmiék, Bangónéék és a többiek, az már csak műsor volt.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.09.29. 11:21

Engem az egészben az irritál, hogy ami lecsapódik az egészből, az az, ami itt is látszik sokszor a topikban. Az olyan kisstílű színjátékok vagy stiklik miatt, amit Timi is írt, hogy például a Szélék után érkezők már rátettek egy lapáttal, az a konklúzió, hogy hát ezek se jobbak, ezeknek is ilyen meg olyan dolgaik vannak.

Miközben tizenkettedik éve olyan dolgok történnek napi szinten, amibe darabonként buktak volna bele más kormányok 2010 előtt, és nem csak a pénzről volt szó. Az MTA, az SZFE basztatásáról, a választási törvények átírásáról, a manyupról. Verik szét a demokratikus intézményeket, bontanak le mindent, ami megkülönböztetett minket a balkántól és az isztánoktól. Egyszerűen a gátlástalanságról, amire már egy jobboldali, keresztény, konzervatív ember is, mint MZP, azt mondja, hogy ezek sem nem jobboldaliak, sem nem keresztények, hanem aljas szarháziak, akiket el kell takarítani. Ezt várnám mindenkitől, mert ez már tényleg nem lehet oldal kérdése.

Jól irányzott tipp, hogy a tehénkirálynő Récsöl egymaga több pénzt menekített most ki a faszszopó stróman férjével a gengszterparadicsom Marbellára, mint amennyit egy teljes ciklus alatt bármilyen előző kormány megpróbált ellopni, de megy az egy halmazba sorolás, és azóta is mindenhol emlegetik, hogy melyik emeszpés arcnak anno milyen karórája volt.

Nekem ez olyan, hogy a tilosban parkolót egy cellába rakják az anyagyilkossal, mert hát törvényt sértett mindkettő, egykutya.

Eezknél, akik most vannak, bárkik jobbak, mert a gödör aljánál nincs lejjebb. Amit EU-s tagországban, elméletileg jogállamban meg lehet csinálni, azt már megcsinálták. Bármi áron, de ezeket meneszteni kell, tök mindegy, kik jönnek utánuk.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.09.29. 12:11

Ez így van, csak Fletó és brigádja ne.
Úgy néz ki 2 nem Fletós ki is esik előválasztáson. MZP marad az egyetlen aki megmarad.
Következő fordulóban ki is esik, marad Gyurcsányné. :D

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.09.29. 12:22

vollebak írta:
2021.09.29. 11:21
Engem az egészben az irritál, hogy ami lecsapódik az egészből, az az, ami itt is látszik sokszor a topikban. Az olyan kisstílű színjátékok vagy stiklik miatt, amit Timi is írt, hogy például a Szélék után érkezők már rátettek egy lapáttal, az a konklúzió, hogy hát ezek se jobbak, ezeknek is ilyen meg olyan dolgaik vannak.

Miközben tizenkettedik éve olyan dolgok történnek napi szinten, amibe darabonként buktak volna bele más kormányok 2010 előtt, és nem csak a pénzről volt szó. Az MTA, az SZFE basztatásáról, a választási törvények átírásáról, a manyupról. Verik szét a demokratikus intézményeket, bontanak le mindent, ami megkülönböztetett minket a balkántól és az isztánoktól. Egyszerűen a gátlástalanságról, amire már egy jobboldali, keresztény, konzervatív ember is, mint MZP, azt mondja, hogy ezek sem nem jobboldaliak, sem nem keresztények, hanem aljas szarháziak, akiket el kell takarítani. Ezt várnám mindenkitől, mert ez már tényleg nem lehet oldal kérdése.

Jól irányzott tipp, hogy a tehénkirálynő Récsöl egymaga több pénzt menekített most ki a faszszopó stróman férjével a gengszterparadicsom Marbellára, mint amennyit egy teljes ciklus alatt bármilyen előző kormány megpróbált ellopni, de megy az egy halmazba sorolás, és azóta is mindenhol emlegetik, hogy melyik emeszpés arcnak anno milyen karórája volt.

Nekem ez olyan, hogy a tilosban parkolót egy cellába rakják az anyagyilkossal, mert hát törvényt sértett mindkettő, egykutya.

Eezknél, akik most vannak, bárkik jobbak, mert a gödör aljánál nincs lejjebb. Amit EU-s tagországban, elméletileg jogállamban meg lehet csinálni, azt már megcsinálták. Bármi áron, de ezeket meneszteni kell, tök mindegy, kik jönnek utánuk.
Azért én nem vagyok benne biztos, hogy mindenkinek ugyanúgy kell gondolkodnia mint neked. Van közös pont sokszor azt hiszem, és például amit tehettem ezen ügyben azt megtettem. (MZP-re X) Az hogy minden nap leírod, hogy szfe, meg mta stb nem fog megváltozni a véleményem (és másnak sem) az úgynevezett baloldalról, és nem lesz nagyobb utálatom a fidesz felé. Az ezeken való folyamatos fejenpörgést sosem értettem. Engem sokkal jobban zavar hogy az ellenzéki tömörülés képtelen volt úgy összeállni, hogy ne legyenek egyben saját maguk ellenségei. Új rendszerről, meg új politikai generációról szóló hangzatos szólamok hangzanak el nap mint nap, miközben a főkolompos ott ül közöttük. Én meg ezt nem értem, hogy miként veszi be az emberek gyomra. De ha leírom ezt akármikor is az csak elvtelen gyurcsányozás. Vagy itt az előválasztás, a QR kódos szavazólapokkal, meg a az aláíratott szándéknyilatkozatokkal. Nem láttam, hogy ezek miatt egy szóval is háborogtál volna, pedig mindekttő több mint aggályos. Szóval amíg te szemet hunysz az ilyenek felett, addig nincs miért kérdőre vonj bárkit a másik oldalról hogy miért nem háborog napi szinten tiborc vagy lölő vagy akármelyik fideszes nyomorék miatt.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Lezárt