Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Politika mentes beszélgetések a mindennapokról
Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2022.01.06. 19:01

vollebak írta:
2022.01.06. 12:52
trutya írta:
2022.01.06. 12:00
Ricsi, kezd már egy kicsit fárasztó lenni ez a messiás szereped - főleg, hogy durván általánosítasz közben.
Dani=fideszes=vadhajtásos agresszív barom.
Djokovics=barom=minden oltásellenes (apámat, anyámat is beleértve)


nem durva már ez egy kicsit? most csak pár példát mondtam, de nagyjából minden vitában ez a konklúziód.
ritkán írok ebbe a topikba, de azért olvasgaom, és elég irritáló már.

nem sértés akar lenni, de... na peace.
Nem tudom, mi Kefír titka, de ő akárhogy áll bele bárkibe, sosem kap ilyen szívhez szóló üzeneteket :)
A tiszta sallangmentes őszinte parasztság! (:v
Ami a szivemen az a számon és nem kozmetikázom (:i
Igy lett a parasztság mértékegysége a forumon az 1 kef1r (:u természetesen SI-ben

Na de amúgy fogalmam sincs...velem azért nem vitázol, mert szinte mindenben egyetértünk (:n
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2022.01.07. 08:26

trutya írta:
2022.01.06. 12:00
Ricsi, kezd már egy kicsit fárasztó lenni ez a messiás szereped - főleg, hogy durván általánosítasz közben.
Dani=fideszes=vadhajtásos agresszív barom.
Djokovics=barom=minden oltásellenes (apámat, anyámat is beleértve)


nem durva már ez egy kicsit? most csak pár példát mondtam, de nagyjából minden vitában ez a konklúziód.
ritkán írok ebbe a topikba, de azért olvasgaom, és elég irritáló már.

nem sértés akar lenni, de... na peace.
Szerintem ne vedd ennyire komolyan a fórumozást. :) ez csak egy szórakozás.
Engem amúgy nem zavar ha ilyet irogat itt valaki, full lepereg az egész.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.01.07. 12:00

rdaneelolivaw írta:
2022.01.07. 08:26
Szerintem ne vedd ennyire komolyan a fórumozást. :) ez csak egy szórakozás.
Engem amúgy nem zavar ha ilyet irogat itt valaki, full lepereg az egész.
A djokovicos történethez mit szólsz? Még gyűrűzik tovább, mert maradhat hétfőig az országban, akkor valami bírósági meghallgatása lesz, ahol fellebbezni próbál. Olyan a közhangulat ellene az országban, hogy elképesztő. Nem értem, miért csinálja, vagy mit remél. Közben az apja hozza a formáját, egyórás sajtótájékoztatót tartott tegnap, amiben kifejtette, hogy a gonosz nyugat gyűlöli Djokót, mert szerb, el akarják lehetetleníteni, és mivel a fia minden idők legnagyobb és legfontosabb sportolója (nem is csak teniszezője, hanem sportolója, álleszcuzámmen), ezért most megfeszítik őt is, mint Krisztust, aki a fia spirituális elődje.

Eddig sem tartottam normálisnak Srdjant, de most szerintem konkrétan megőrült.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2022.01.07. 20:24

vollebak írta:
2022.01.07. 12:00
A djokovicos történethez mit szólsz? Még gyűrűzik tovább, mert maradhat hétfőig az országban, akkor valami bírósági meghallgatása lesz, ahol fellebbezni próbál. Olyan a közhangulat ellene az országban, hogy elképesztő. Nem értem, miért csinálja, vagy mit remél. Közben az apja hozza a formáját, egyórás sajtótájékoztatót tartott tegnap, amiben kifejtette, hogy a gonosz nyugat gyűlöli Djokót, mert szerb, el akarják lehetetleníteni, és mivel a fia minden idők legnagyobb és legfontosabb sportolója (nem is csak teniszezője, hanem sportolója, álleszcuzámmen), ezért most megfeszítik őt is, mint Krisztust, aki a fia spirituális elődje.

Eddig sem tartottam normálisnak Srdjant, de most szerintem konkrétan megőrült.
Szerintem a verseny szervezői is hibázhattak, hogy némileg bátorították ezt a barmot... de összességében biztos vagyok abban, hogy beadathatná az oltást kvázi egészségügyi akadály nem merül fel. Egy teljesen egészséges élsportolóról beszélünk.
Ma beszéltem valakivel, aki szerint Berankis az egyik akinél ez elméletben lehetséges lenne, de még ő is kapott 2 Pfizert anno. Berankis nagyon rosszul volt a vakcináktól, és teljesen hátravetette a teljesítményét, szóval igen elvileg lehetséges ilyen szitu de Gyokovics szerintem nem ebben a cipóben jár.
Ő elutasítja ezt az egészet, ennyi.

Nadal nyilatkoza tök korrekt: több hónapja ismert már, hogy csak oltással lehet majd részt venni a versenyen, ezért nem érti, hogy miért kellett teljesen különutas megoldást választania Gyokovicsnak.
Az egészben az a legszomorúbb, hogy a tenisz veszít ezzel az egésszel, még akkor is ha amúgy nem bírom ezt a faszkalapot.

Ha részt vehet a versenyen az azért nem lesz jó, mert emiatt akadhatnak majd mások akik bojkottálják a tornát. :S
Szóval jelen esetben ha már az ausztrál kormány beleállt ebbe, akkor maradjon a kitiltás.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2022.01.07. 20:52

rdaneelolivaw írta:
2022.01.07. 20:24
vollebak írta:
2022.01.07. 12:00
A djokovicos történethez mit szólsz? Még gyűrűzik tovább, mert maradhat hétfőig az országban, akkor valami bírósági meghallgatása lesz, ahol fellebbezni próbál. Olyan a közhangulat ellene az országban, hogy elképesztő. Nem értem, miért csinálja, vagy mit remél. Közben az apja hozza a formáját, egyórás sajtótájékoztatót tartott tegnap, amiben kifejtette, hogy a gonosz nyugat gyűlöli Djokót, mert szerb, el akarják lehetetleníteni, és mivel a fia minden idők legnagyobb és legfontosabb sportolója (nem is csak teniszezője, hanem sportolója, álleszcuzámmen), ezért most megfeszítik őt is, mint Krisztust, aki a fia spirituális elődje.

Eddig sem tartottam normálisnak Srdjant, de most szerintem konkrétan megőrült.
Szerintem a verseny szervezői is hibázhattak, hogy némileg bátorították ezt a barmot... de összességében biztos vagyok abban, hogy beadathatná az oltást kvázi egészségügyi akadály nem merül fel. Egy teljesen egészséges élsportolóról beszélünk.
Ma beszéltem valakivel, aki szerint Berankis az egyik akinél ez elméletben lehetséges lenne, de még ő is kapott 2 Pfizert anno. Berankis nagyon rosszul volt a vakcináktól, és teljesen hátravetette a teljesítményét, szóval igen elvileg lehetséges ilyen szitu de Gyokovics szerintem nem ebben a cipóben jár.
Ő elutasítja ezt az egészet, ennyi.

Nadal nyilatkoza tök korrekt: több hónapja ismert már, hogy csak oltással lehet majd részt venni a versenyen, ezért nem érti, hogy miért kellett teljesen különutas megoldást választania Gyokovicsnak.
Az egészben az a legszomorúbb, hogy a tenisz veszít ezzel az egésszel, még akkor is ha amúgy nem bírom ezt a faszkalapot.

Ha részt vehet a versenyen az azért nem lesz jó, mert emiatt akadhatnak majd mások akik bojkottálják a tornát. :S
Szóval jelen esetben ha már az ausztrál kormány beleállt ebbe, akkor maradjon a kitiltás.
Ekőljáróban, nem vagyok tenisz rajongó, egy időben baráti társaságban játszottam, soha nem fogott meg.

Az az érzésem, a faszival elszaladt a ló, azt gondolta úgyis beengedik. Szívlapáttal verték arcon, helyesen. Nincs kivétel.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2022.01.09. 17:59


Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2022.01.09. 18:06



Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2022.01.10. 12:19

Ugyan, Pisti, kit érdekel ez, mikor az ördög (csótány) kopogtat az ajtóban. A kezét meg soros fogja.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2022.01.10. 18:48

Agyhalottaknak érvelni (:v nagy fába vágtad a fejszét...
Mellé még cigány sára is a lábunkra akar állni...itt volt már az IDEje
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2022.01.11. 09:21

a magyar egyszemélyes tőkés elit éppen egyik jóbarátom keresztapjának cégét csavarja ki a kezéből. Szörnyű látni az egészet. a durva, hogy ez egy 150-200 milliós cég, olyan 20-40 milliós nyereséggel, igaz ezt stabilan tudja. mindenért lenyúlnak már, a lényeg, hogy saját erőből semmit se kelljen elkezdeni...

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2022.01.11. 11:34

9_46_20 írta:
2022.01.11. 09:21
a magyar egyszemélyes tőkés elit éppen egyik jóbarátom keresztapjának cégét csavarja ki a kezéből. Szörnyű látni az egészet. a durva, hogy ez egy 150-200 milliós cég, olyan 20-40 milliós nyereséggel, igaz ezt stabilan tudja. mindenért lenyúlnak már, a lényeg, hogy saját erőből semmit se kelljen elkezdeni...
Csak nem a GECI gyúúúúcsáááány az? (:v
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2022.01.11. 12:31

keF1r írta:
2022.01.11. 11:34
9_46_20 írta:
2022.01.11. 09:21
a magyar egyszemélyes tőkés elit éppen egyik jóbarátom keresztapjának cégét csavarja ki a kezéből. Szörnyű látni az egészet. a durva, hogy ez egy 150-200 milliós cég, olyan 20-40 milliós nyereséggel, igaz ezt stabilan tudja. mindenért lenyúlnak már, a lényeg, hogy saját erőből semmit se kelljen elkezdeni...
Csak nem a GECI gyúúúúcsáááány az? (:v
Mert te komolyan még mindig feriék viccegyletében látod a esélyt a változásra?
Amíg a választ megfogalmazod, itthagyom neked ezt gondolkodni :D
#ezekmindugyanazok
Kép
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2022.01.11. 12:44

Nigel Hill írta:
2022.01.11. 12:31
keF1r írta:
2022.01.11. 11:34


Csak nem a GECI gyúúúúcsáááány az? (:v
Mert te komolyan még mindig feriék viccegyletében látod a esélyt a változásra?
Amíg a választ megfogalmazod, itthagyom neked ezt gondolkodni :D
#ezekmindugyanazok
Kép
persze lehet osztani az észt mindenhonnan, deigazából kurva mindegy ki van hatalmon, nem nagyon volt jellemző, hogy 20-30 év munkaáját teszik tönkre, csavarják ki a kezedből, csak úgy. mert nekik lehet. és szomorú, hogy 3-5 milliárd dollár vagyonnal is leutazik az isten háta mögé és megvesz egy 30 millió profitot termelő céget, ami neki kb egy út maldívra, ennyi a tank a magángépbe...

az meg már a végső bohózat, hogy amikor ment "ajánlatot" tenni, akkor hintóval ment. érted? hintóval.

szóval leszarom gyurcsány, orbán vagy bármelyik faszfej, undorító köpedékek. és sosem mondtam azt ne lopjon. lopjon, a politika mindig is egyrészt a lopsáról szólt, de ez amit már most csinálnak az vérlázító.

Persze annyira kurva nagy vállalkozók, hogy soha egyetlen értelmes, neves céget nem sikerült egyiknek sem összerakni.

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2022.01.11. 13:11

Nigel Hill írta:
2022.01.11. 12:31
keF1r írta:
2022.01.11. 11:34


Csak nem a GECI gyúúúúcsáááány az? (:v
Mert te komolyan még mindig feriék viccegyletében látod a esélyt a változásra?
Amíg a választ megfogalmazod, itthagyom neked ezt gondolkodni :D
#ezekmindugyanazok
Bárkibe belelátom aki nem a 12 éve dúló rablóbanda pedig tudom, hogy pontosan akkora gecik mint ezek de 2/3-aduk biztosan nem lesz...mert anál nagyobb balfaszságot, mint 2/3-ot adni egy gecinek... elkövetni nem lehet

És pontosan fogalmazza meg 3/4 10
ezeknek minden IS kell!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a mi vállalkozásunk kisebb névváltozásokkal és vállakozásforma váltásokkal 50 éves...tudom miről beszélek mikor azt mondom, hogy az utóbbi 12 év vállalhatatlan.

De neked egészségedre!!!hajrá PAKS II.
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2022.01.11. 13:24

9_46_20 írta:
2022.01.11. 12:44
szóval leszarom gyurcsány, orbán vagy bármelyik faszfej, undorító köpedékek. és sosem mondtam azt ne lopjon. lopjon, a politika mindig is egyrészt a lopsáról szólt, de ez amit már most csinálnak az vérlázító.
ez a baj látod amit mindig mondok...ezt nem szabad leszarni, mert ha érzi hogy mindenki beletörődött, akkor jön az amit most éppen végignézel...hintóra fel & einstand
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.01.11. 13:35

9_46_20 írta:
2022.01.11. 12:44
Nigel Hill írta:
2022.01.11. 12:31


Mert

az meg már a végső bohózat, hogy amikor ment "ajánlatot" tenni, akkor hintóval ment. érted? hintóval.
Amikor a "parasztnak" pénze lesz. Szegény parasztok, rájuk nézve sértés. Várom, amikor megvásárolják a Rolls-t, persze a black badge paraszt verziót (:u

Én úgy gondolom most már abban a fázisban vagyunk, amikor ezek az alegységek, mint akiről pl. beszélünk, öntudatukra ébrednek és maguktól működnek. Az alap koncepció az volt, nyilván, hogy OV építsen egy saját, hozzá lojális tőkés réteget amely segíti a politikai céljait és a pártot. Ezek a folyamatok nem így, bár a fasz tudja ezt is, lezajlottak máshol is, Pl. USA de kurva régen és ez megszépíti a dolgot. Ma már itthon is, egyes milliárdosok, akik ugyanúgy összelopták magukat (tisztelet a kivételnek), mintegy szentként tűnnek fel a színen. Hol van már az "egy tocsiknyi" pénzmennyiség? Ugyan
Szóval szerintem ez az elején tudatosan, állami oldalról nyomott alegység + társai ma már a hatalmas tőkével maga is működik, szervezkedik, bővül. Fogalmam nincs miről van szó, de elkeserítő amit írsz sajnálom ezt a rokonodat.

Én azt látom ez az ország menthetetlen nagyjából, persze el fog működni, de ahová szeretnének a polgárok eljutni, az már nem fog menni. Legalábbis egy jó darabig még nem. Marad ez a vadkelet, az egymást állandóan basztató és rühellő, mások által lesajnált értelmiséggel,a népi-urbánus vitájával és sorolhatnám de minek.

Nézzük ezt a másik (persze a hintóshoz gyenge kezdő, de még kialakulhat) gennyládát is, akit NH berakott. Ma kiposztolja Francisco El'querro, hogy több ilyen kéne, "gazdag, nagyon". Az egész ember egy rohadt patkány, bár azt hozzá kell tegyem már sok éve is gazdag volt, "nagyon", ezt személyes tapasztalásból tudom mondani. Jelenleg ez már csak gyarapszik majd a fővárosi tolvajlással.

Borzasztó naiv tehát, aki itt mondjuk középtávon bármilyen változást remél, sajnos a Kefir doki által emlegetett 2/3 hiánya ezen nem fog segíteni, bár nagyon kicsi az esélye, hogy a konglomerátum győz a tavasszal. Igaz, ha maradnak Orbánék, nekik se lesz 2/3 még ha a másikok jó úton is haladnak afelé, hogy ezt ismét összehozzák nekik. De persze mindez semmilyen változást nem fog előidézni a felvetett problémák terén, ÉS elszámoltatás sem lesz ha úgy alakulna. Tehát ne várja senki

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2022.01.11. 13:39

9_46_20 írta:
2022.01.11. 12:44
Nigel Hill írta:
2022.01.11. 12:31


Mert te komolyan még mindig feriék viccegyletében látod a esélyt a változásra?
Amíg a választ megfogalmazod, itthagyom neked ezt gondolkodni :D
#ezekmindugyanazok
Kép
persze lehet osztani az észt mindenhonnan, deigazából kurva mindegy ki van hatalmon, nem nagyon volt jellemző, hogy 20-30 év munkaáját teszik tönkre, csavarják ki a kezedből, csak úgy. mert nekik lehet. és szomorú, hogy 3-5 milliárd dollár vagyonnal is leutazik az isten háta mögé és megvesz egy 30 millió profitot termelő céget, ami neki kb egy út maldívra, ennyi a tank a magángépbe...

az meg már a végső bohózat, hogy amikor ment "ajánlatot" tenni, akkor hintóval ment. érted? hintóval.

szóval leszarom gyurcsány, orbán vagy bármelyik faszfej, undorító köpedékek. és sosem mondtam azt ne lopjon. lopjon, a politika mindig is egyrészt a lopsáról szólt, de ez amit már most csinálnak az vérlázító.

Persze annyira kurva nagy vállalkozók, hogy soha egyetlen értelmes, neves céget nem sikerült egyiknek sem összerakni.
Amit most csinálnak? sosem csinálták másképp, és ez javulni nem fog, csak rosszabb lesz.
Amúgy azt nem mondanám, hogy nem volt jellemző az elődökre az hogy 20-30 év munkáját tönkretették volna. Dehogynem volt. A privatizáció álcája alatt mennyi minden történt? az indíték ott sem volt más mint a saját zseb.
Abban is teljesen igazad van, hogy ez a "teccik a céged, nemeladó?" terjeszkedéses műsor gyomorforgató.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2022.01.11. 13:40

keF1r írta:
2022.01.11. 13:24
9_46_20 írta:
2022.01.11. 12:44
szóval leszarom gyurcsány, orbán vagy bármelyik faszfej, undorító köpedékek. és sosem mondtam azt ne lopjon. lopjon, a politika mindig is egyrészt a lopsáról szólt, de ez amit már most csinálnak az vérlázító.
ez a baj látod amit mindig mondok...ezt nem szabad leszarni, mert ha érzi hogy mindenki beletörődött, akkor jön az amit most éppen végignézel...hintóra fel & einstand
szerintem bármennyire is akarod, nem fog menni, hogy a lopást és a politikát szétválaszd. Az meg nem út, hogy évente cseréled a vezetőséget, mert akkor nem jutunk egyről a kettőre. még USA-ban is komoly gond, nézd meg nancy pelosi mit össze nem bennfentes kereskedett az elmúlt hónapokban a tőzsdén, csak míg egy usa-ban az az 1-5 milliárd dollár láthatatlan, itt a fél országot megveheted belőle.

de értem mit mondasz és igazad van, de szerintem amit te szeretnál az utópia.

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2022.01.11. 13:52

9_46_20 írta:
2022.01.11. 13:40
keF1r írta:
2022.01.11. 13:24


ez a baj látod amit mindig mondok...ezt nem szabad leszarni, mert ha érzi hogy mindenki beletörődött, akkor jön az amit most éppen végignézel...hintóra fel & einstand
szerintem bármennyire is akarod, nem fog menni, hogy a lopást és a politikát szétválaszd.
de értem mit mondasz és igazad van, de szerintem amit te szeretnél az utópia.
Nem utópia az, ahol vannak fékek és ellensúlyok és az erre illetékes hivatalok pártfüggetlenek.
Ez itt egy valós és két gründolt 2/3-al le lett bontva...agyhalottak bősz tapsikolásával kisérve...
Nyomozni nem fognak... a média irni nem fog semmiről... a biróságok a magukra szabott törvények alapján hoznak itéleteket ennyi bőven elég is...
nekem meg a topikból...megint egy jó időre... :mosoly:
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2022.01.11. 13:58

Nigel Hill írta:
2022.01.11. 13:39
9_46_20 írta:
2022.01.11. 12:44


persze lehet osztani az észt mindenhonnan, deigazából kurva mindegy ki van hatalmon, nem nagyon volt jellemző, hogy 20-30 év munkaáját teszik tönkre, csavarják ki a kezedből, csak úgy. mert nekik lehet. és szomorú, hogy 3-5 milliárd dollár vagyonnal is leutazik az isten háta mögé és megvesz egy 30 millió profitot termelő céget, ami neki kb egy út maldívra, ennyi a tank a magángépbe...

az meg már a végső bohózat, hogy amikor ment "ajánlatot" tenni, akkor hintóval ment. érted? hintóval.

szóval leszarom gyurcsány, orbán vagy bármelyik faszfej, undorító köpedékek. és sosem mondtam azt ne lopjon. lopjon, a politika mindig is egyrészt a lopsáról szólt, de ez amit már most csinálnak az vérlázító.

Persze annyira kurva nagy vállalkozók, hogy soha egyetlen értelmes, neves céget nem sikerült egyiknek sem összerakni.
Amit most csinálnak? sosem csinálták másképp, és ez javulni nem fog, csak rosszabb lesz.
Amúgy azt nem mondanám, hogy nem volt jellemző az elődökre az hogy 20-30 év munkáját tönkretették volna. Dehogynem volt. A privatizáció álcája alatt mennyi minden történt? az indíték ott sem volt más mint a saját zseb.
Abban is teljesen igazad van, hogy ez a "teccik a céged, nemeladó?" terjeszkedéses műsor gyomorforgató.
Na de erre még azért válaszolok akkora csúsztatások vannak benne
A komcsik alatt nem működött a megkivántuk a vállalkozásodat einstand szemlélet...az a magát jobboldalnak hazudó tolvajok sajátja...
Akkoriban állami támogatást akkor kaptál ha a "mi kutyánk kölyke vagy" ennyi volt a szelekció
A privatizálást ne keverd IDE mert az az állami vagyon ellopása amiben eddig minden kormány kiválóra vizsgázott de a magánvagyont ez a banda szokta megkívánni...de nagyon!
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2022.01.11. 14:04

keF1r írta:
2022.01.11. 13:11
Nigel Hill írta:
2022.01.11. 12:31


Mert te komolyan még mindig feriék viccegyletében látod a esélyt a változásra?
Amíg a választ megfogalmazod, itthagyom neked ezt gondolkodni :D
#ezekmindugyanazok
Bárkibe belelátom aki nem a 12 éve dúló rablóbanda pedig tudom, hogy pontosan akkora gecik mint ezek de 2/3-aduk biztosan nem lesz...mert anál nagyobb balfaszságot, mint 2/3-ot adni egy gecinek... elkövetni nem lehet

És pontosan fogalmazza meg 3/4 10
ezeknek minden IS kell!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a mi vállalkozásunk kisebb névváltozásokkal és vállakozásforma váltásokkal 50 éves...tudom miről beszélek mikor azt mondom, hogy az utóbbi 12 év vállalhatatlan.

De neked egészségedre!!!hajrá PAKS II.

Nem kell azoknak 2/3-ad. A haverjaid már feles többséggel alkotmányozni akarnak. Igazi demokrácia lesz! Szavazz csak rájuk. Én biztosan nem fogok. Egészségedre!
Hiába a hangzatos háborgásod, a képzeletbeli messiásaid sem különbek egy fikarcnyival sem, csak kínos neked beismerni. Ezért raktam be ennek a tehetséges és szuper vállalkozónak a képét, hátha ugyanúgy beleállsz, mintha tiborcz köcsög fejét tettem volna ki. De persze nem.
A végére még egy kis pakskettőzés is belefért, amiről kb lófaszt, annyit sem tudsz. És tőlem nem is fogsz, mert ostoba vagy, ha egy pillanatra is azt gondolod itt ezt a kesztyűt felveszem. De azért felhozod, hátha ezzel bizonyítod, mekkora fidesznyik vagyok.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2022.01.11. 14:04

Bandee írta:
2022.01.11. 13:35
9_46_20 írta:
2022.01.11. 12:44



az meg már a végső bohózat, hogy amikor ment "ajánlatot" tenni, akkor hintóval ment. érted? hintóval.
Amikor a "parasztnak" pénze lesz. Szegény parasztok, rájuk nézve sértés. Várom, amikor megvásárolják a Rolls-t, persze a black badge paraszt verziót (:u

Én úgy gondolom most már abban a fázisban vagyunk, amikor ezek az alegységek, mint akiről pl. beszélünk, öntudatukra ébrednek és maguktól működnek. Az alap koncepció az volt, nyilván, hogy OV építsen egy saját, hozzá lojális tőkés réteget amely segíti a politikai céljait és a pártot. Ezek a folyamatok nem így, bár a fasz tudja ezt is, lezajlottak máshol is, Pl. USA de kurva régen és ez megszépíti a dolgot. Ma már itthon is, egyes milliárdosok, akik ugyanúgy összelopták magukat (tisztelet a kivételnek), mintegy szentként tűnnek fel a színen. Hol van már az "egy tocsiknyi" pénzmennyiség? Ugyan
Szóval szerintem ez az elején tudatosan, állami oldalról nyomott alegység + társai ma már a hatalmas tőkével maga is működik, szervezkedik, bővül. Fogalmam nincs miről van szó, de elkeserítő amit írsz sajnálom ezt a rokonodat.

Én azt látom ez az ország menthetetlen nagyjából, persze el fog működni, de ahová szeretnének a polgárok eljutni, az már nem fog menni. Legalábbis egy jó darabig még nem. Marad ez a vadkelet, az egymást állandóan basztató és rühellő, mások által lesajnált értelmiséggel,a népi-urbánus vitájával és sorolhatnám de minek.

Nézzük ezt a másik (persze a hintóshoz gyenge kezdő, de még kialakulhat) gennyládát is, akit NH berakott. Ma kiposztolja Francisco El'querro, hogy több ilyen kéne, "gazdag, nagyon". Az egész ember egy rohadt patkány, bár azt hozzá kell tegyem már sok éve is gazdag volt, "nagyon", ezt személyes tapasztalásból tudom mondani. Jelenleg ez már csak gyarapszik majd a fővárosi tolvajlással.

Borzasztó naiv tehát, aki itt mondjuk középtávon bármilyen változást remél, sajnos a Kefir doki által emlegetett 2/3 hiánya ezen nem fog segíteni, bár nagyon kicsi az esélye, hogy a konglomerátum győz a tavasszal. Igaz, ha maradnak Orbánék, nekik se lesz 2/3 még ha a másikok jó úton is haladnak afelé, hogy ezt ismét összehozzák nekik. De persze mindez semmilyen változást nem fog előidézni a felvetett problémák terén, ÉS elszámoltatás sem lesz ha úgy alakulna. Tehát ne várja senki
nem rokonom, barátom keresztapja, de hát ezzel kb elvágta a családot konkrétan. Nyilván tudtak az éves profitból félretenni, de azért ez másról is szól, mint éves nyereségről

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2022.01.11. 14:08

keF1r írta:
2022.01.11. 13:58
Nigel Hill írta:
2022.01.11. 13:39


Amit most csinálnak? sosem csinálták másképp, és ez javulni nem fog, csak rosszabb lesz.
Amúgy azt nem mondanám, hogy nem volt jellemző az elődökre az hogy 20-30 év munkáját tönkretették volna. Dehogynem volt. A privatizáció álcája alatt mennyi minden történt? az indíték ott sem volt más mint a saját zseb.
Abban is teljesen igazad van, hogy ez a "teccik a céged, nemeladó?" terjeszkedéses műsor gyomorforgató.
Na de erre még azért válaszolok akkora csúsztatások vannak benne
A komcsik alatt nem működött a megkivántuk a vállalkozásodat einstand szemlélet...az a magát jobboldalnak hazudó tolvajok sajátja...
Akkoriban állami támogatást akkor kaptál ha a "mi kutyánk kölyke vagy" ennyi volt a szelekció
A privatizálást ne keverd IDE mert az az állami vagyon ellopása amiben eddig minden kormány kiválóra vizsgázott de a magánvagyont ez a banda szokta megkívánni...de nagyon!
Nem. Ők csak kivitték külföldre a lopott pénzt, nem itthon "vásároltak be" belőle holmi cégeket kiszemelve. Igazi szentek. Szobrot nekik!
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2022.01.11. 14:09

keF1r írta:
2022.01.11. 13:52
9_46_20 írta:
2022.01.11. 13:40


szerintem bármennyire is akarod, nem fog menni, hogy a lopást és a politikát szétválaszd.
de értem mit mondasz és igazad van, de szerintem amit te szeretnél az utópia.
Nem utópia az, ahol vannak fékek és ellensúlyok és az erre illetékes hivatalok pártfüggetlenek.
Ez itt egy valós és két gründolt 2/3-al le lett bontva...agyhalottak bősz tapsikolásával kisérve...
Nyomozni nem fognak... a média irni nem fog semmiről... a biróságok a magukra szabott törvények alapján hoznak itéleteket ennyi bőven elég is...
nekem meg a topikból...megint egy jó időre... :mosoly:
értem, de te akkor azt szeretnéd, hogy semmilyen helyen (bíróság, fékek, intézmények) ne legyen seggnyaló vezető. nem tudom a mai világban ez kivitelezhető e.
én nem hiszek a centralista, fentről le vezetésben. a helyi problémákat helyi szinten kéne megodlani, lásd svájc, de erről már lekéstünk, a magyar amúgy sem szeret felelősséget vállalni, a magyar azt szereti, ha megmondják mit kell tenni, addig sem kell gondolkozni.

Lezárt