Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Politika mentes beszélgetések a mindennapokról

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2022.03.10. 13:09


trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: trutya » 2022.03.10. 15:08

már a Liftreklámon is a fidesz hirdet :D

valami ilyesmi: "ne hagyjuk, hogy a gyurcsányisták újra szétverjék az oktatást"
Kép

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.03.10. 16:53

Kijött az ellenzéki program. Megnéztem, a nagy részével egyetértek. Jó dolgok vannak benne ha megvalósíthatatlan is.

Amivel semmiképpen:

Az Paks 2 es az elsétálás, mindenki feleljen a vállalásaiért. A többire nem emlékszem még volt 1-2 baromság

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: trutya » 2022.03.10. 18:15

elég utopisztikus, persze a nagy részével egyet lehet érteni... kérdés, mennyi forrás és akarat jut majd rá.
Paks2-t felülvizsgálják ... abban azért nem feltétlen van benne hogy mindenáron leállítják, szerintem. az elsétálással én sem értek egyet, aki hülye volt és szív, annak a hülyeségét ne már a többieknek kelljen állni!

arra kíváncsi volték, hogy a felzárkóztatásra, a "kihasználhatatlan" erőforrások kihasználására mi a terv, ezt jó lenne tudni konkrétabban is.

az is milyen szép lenne, ha az orbán-család, haverok, holdudvar vagyonát felül tudnák vizsgálni, esetleg elkobobozni! mennyi béremelésre jutna beőle a tanároknak, áápolóknak, rendőröknek...

a szakmunkásképzésen is jó lenne fejleszteni, az ingyendiplomák dobálása helyett. a magánellátást meg nem argatnám, jobb lenne az állami fejlesztésére fordítani a forrásokat és némi versenyhelyzetet csinálni.

apropó, fidesz-programot hol lehet találni? sehol sem találtam, még a fidesz.hu-n se :D az nekem nem túl meggyőző, hogy "folytatjuk"
Kép

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2022.03.10. 18:29

Bandee írta:
2022.03.10. 16:53
Kijött az ellenzéki program. Megnéztem, a nagy részével egyetértek. Jó dolgok vannak benne ha megvalósíthatatlan is.

Amivel semmiképpen:

Az Paks 2 es az elsétálás, mindenki feleljen a vállalásaiért. A többire nem emlékszem még volt 1-2 baromság
a fidesz eddig milyen programmal nyomult?
lopunk hazudunk csalunk...és azt folytatjuk ameddig csak megszavaztok minket...
fasza program...de csak fanyalogjunk előre, hogy lófaszt sem lehet az ellenzék programjából megvalósitani...

először is még választást sem nyertek...nemhogy a programjukat kellene számonkérni rajtuk...de biztosan szar lesz...
Nem is értem ezt a fajta gondolkodást! főleg tőled! félkegyelmű droidtól még csak elmenne...
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: trutya » 2022.03.10. 18:37

keF1r írta:
2022.03.10. 18:29
Bandee írta:
2022.03.10. 16:53
Kijött az ellenzéki program. Megnéztem, a nagy részével egyetértek. Jó dolgok vannak benne ha megvalósíthatatlan is.

Amivel semmiképpen:

Az Paks 2 es az elsétálás, mindenki feleljen a vállalásaiért. A többire nem emlékszem még volt 1-2 baromság
a fidesz eddig milyen programmal nyomult?
lopunk hazudunk csalunk...és azt folytatjuk ameddig csak megszavaztok minket...
fasza program...de csak fanyalogjunk előre, hogy lófaszt sem lehet az ellenzék programjából megvalósitani...

először is még választást sem nyertek...nemhogy a programjukat kellene számonkérni rajtuk...de biztosan szar lesz...
Nem is értem ezt a fajta gondolkodást! főleg tőled! félkegyelmű droidtól még csak elmenne...
nyilván értelmesen gondolkodó és tisztességes értékrendű ember számára nincs alternatíva. Bandi se hiszem hogy úgy értette.
az ember a tapasztalatokból kiindulva azért hadd legyen szkeptikus - én speciel nem tudom miből lesz erre mindenre forrás.
Kép

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2022.03.10. 18:41

trutya írta:
2022.03.10. 18:37
keF1r írta:
2022.03.10. 18:29


a fidesz eddig milyen programmal nyomult?
lopunk hazudunk csalunk...és azt folytatjuk ameddig csak megszavaztok minket...
fasza program...de csak fanyalogjunk előre, hogy lófaszt sem lehet az ellenzék programjából megvalósitani...

először is még választást sem nyertek...nemhogy a programjukat kellene számonkérni rajtuk...de biztosan szar lesz...
Nem is értem ezt a fajta gondolkodást! főleg tőled! félkegyelmű droidtól még csak elmenne...
nyilván értelmesen gondolkodó és tisztességes értékrendű ember számára nincs alternatíva. Bandi se hiszem hogy úgy értette.
az ember a tapasztalatokból kiindulva azért hadd legyen szkeptikus - én speciel nem tudom miből lesz erre mindenre forrás.
Nem erre volt kihegyezve a hozzászólásom.
Az állandó szkepticizmusra...a 16 évvel ezelőtti csótány korszakra visszamutogatva állandóan...
12 év szó szerinti dúlás pusztitás után
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: trutya » 2022.03.10. 18:43

keF1r írta:
2022.03.10. 18:41
trutya írta:
2022.03.10. 18:37

nyilván értelmesen gondolkodó és tisztességes értékrendű ember számára nincs alternatíva. Bandi se hiszem hogy úgy értette.
az ember a tapasztalatokból kiindulva azért hadd legyen szkeptikus - én speciel nem tudom miből lesz erre mindenre forrás.
Nem erre volt kihegyezve a hozzászólásom.
Az állandó szkepticizmusra...a 16 évvel ezelőtti csótány korszakra visszamutogatva állandóan...
12 év szó szerinti dúlás pusztitás után
azért kíváncsi lennék arra, hogy te mélyen magadba nézve mit érzel? reményt? és ha igen, miben reménykedsz?
Kép

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2022.03.10. 19:41

Bandee írta:
2022.03.08. 10:47
Nigel ha olvasod mi a helyzet Pakson? Megy a beruhazas tovabb?
Megy, de ki tudja meddig. Ha a háború elhúzódik, a projekt úgyis ellehetetlenül. Jelen pillanatban ez a helyzet. Éppen most kéne gőzerővel bővülni és kifejlődni a létesítésre. Ezzel szemben pont az ellenkezője történik.
Részleteket, magyarázatot nem szeretnék ide írni. Csak neked válaszoltam mert érdeklődtél.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.03.10. 19:54

trutya írta:
2022.03.10. 18:43
keF1r írta:
2022.03.10. 18:41


Nem erre volt kihegyezve a hozzászólásom.
Az állandó szkepticizmusra...a 16 évvel ezelőtti csótány korszakra visszamutogatva állandóan...
12 év szó szerinti dúlás pusztitás után
azért kíváncsi lennék arra, hogy te mélyen magadba nézve mit érzel? reményt? és ha igen, miben reménykedsz?
Fura dolog ez. Amennyire hittem és lelkesedtem ősszel, most annyira rezignáltan várom április harmadikát. Semmi illúzióm nincs.

Nem teljesített úgy az ellenzék, ahogy vártam, illetve ami talán még ennél is fontosabb, mert ez lehetett volna a kulcs, nem reagáltak a Fidesz ellen még mindig úgy az emberek, ahogy vártam, a háború ellenére sem. Az orbáni orosznyaló, kétkulacsos gennyeskedés, hogy próbálnak dörgölőzni most nyugatra is, de azért Putykó faszán is csüngeni kéne, gyomorforgató. Mégis mindenki szarik mindenre. Sokszor mondtam már, hogy egy magára adó társadalomban már lángokban állna a Kossuth tér. Magyar virtus, lófasz. Magyar apátia. Oké, hogy van egy vaskos réteg, akik tényleg odavannak ezért a szarházi bandáért, de vannak, lennének elegen, akik le tudnák váltani őket. Azzal sem értek egyet, hogy jaj, nincs alternatíva. Dehogynincs: ellenszavazás. De valamiért senkit nem érdekel ennyire. Egy olyan lázadozó, forradalmi lelkületű nép, mint a francia, biztos, hogy nem hagyná 12 évig ezeket a tetveket. Lehet, hogy tévedésből megválasztanák őket egy ciklusra, de hogy nem lenne háromszor kétharmad, az biztos.

Természetesen MZP-re fogok szavazni, ez nem változott. És mindenkit, akit tudok, ugyanerre fogok ösztönözni. De úgyis csak a szokásos lesz most is. Évivel már kinéztük, hova költözzünk ősszel, meglátjuk.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2022.03.10. 20:21

vollebak írta:
2022.03.10. 19:54
trutya írta:
2022.03.10. 18:43

azért kíváncsi lennék arra, hogy te mélyen magadba nézve mit érzel? reményt? és ha igen, miben reménykedsz?
Fura dolog ez. Amennyire hittem és lelkesedtem ősszel, most annyira rezignáltan várom április harmadikát. Semmi illúzióm nincs.

Nem teljesített úgy az ellenzék, ahogy vártam, illetve ami talán még ennél is fontosabb, mert ez lehetett volna a kulcs, nem reagáltak a Fidesz ellen még mindig úgy az emberek, ahogy vártam, a háború ellenére sem. Az orbáni orosznyaló, kétkulacsos gennyeskedés, hogy próbálnak dörgölőzni most nyugatra is, de azért Putykó faszán is csüngeni kéne, gyomorforgató. Mégis mindenki szarik mindenre. Sokszor mondtam már, hogy egy magára adó társadalomban már lángokban állna a Kossuth tér. Magyar virtus, lófasz. Magyar apátia. Oké, hogy van egy vaskos réteg, akik tényleg odavannak ezért a szarházi bandáért, de vannak, lennének elegen, akik le tudnák váltani őket. Azzal sem értek egyet, hogy jaj, nincs alternatíva. Dehogynincs: ellenszavazás. De valamiért senkit nem érdekel ennyire. Egy olyan lázadozó, forradalmi lelkületű nép, mint a francia, biztos, hogy nem hagyná 12 évig ezeket a tetveket. Lehet, hogy tévedésből megválasztanák őket egy ciklusra, de hogy nem lenne háromszor kétharmad, az biztos.

Természetesen MZP-re fogok szavazni, ez nem változott. És mindenkit, akit tudok, ugyanerre fogok ösztönözni. De úgyis csak a szokásos lesz most is. Évivel már kinéztük, hova költözzünk ősszel, meglátjuk.
Jól látod a dolgokat. Egyet viszont ne feledjünk, a négy évvel ezelőtti kormánypárti hegemónia az "oszd meg és uralkodj" ókorból datálható politikai stratégia következménye volt. Napjainkban más a helyzet, és bízok is benne, hogy nem ismétlődik meg a 2/3.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: trutya » 2022.03.10. 20:43

vollebak írta:
2022.03.10. 19:54

Természetesen MZP-re fogok szavazni, ez nem változott. És mindenkit, akit tudok, ugyanerre fogok ösztönözni.
ennyit tudok én is csak tenni... de olyan már nem lesz, hogy inkább nem megyek el, mert nem érdekel az egész (2010-ben ez volt)
Kép

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2022.03.10. 21:23

trutya írta:
2022.03.10. 18:43
keF1r írta:
2022.03.10. 18:41


Nem erre volt kihegyezve a hozzászólásom.
Az állandó szkepticizmusra...a 16 évvel ezelőtti csótány korszakra visszamutogatva állandóan...
12 év szó szerinti dúlás pusztitás után
azért kíváncsi lennék arra, hogy te mélyen magadba nézve mit érzel? reményt? és ha igen, miben reménykedsz?
Abban, hogy ha véletlenül nyernek ennyire okádék megosztó aljas diktatorikus kormányzás nem lesz.
Ha meg igen akkor felköpök a levegőbe és soha többet nem megyek szavazni senkire.

De ha csak ebből a forumból indulok ki akkor nincsenek illuzioim...
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.03.10. 21:55

keF1r írta:
2022.03.10. 18:29
Bandee írta:
2022.03.10. 16:53
Kijött az ellenzéki program. Megnéztem, a nagy részével egyetértek. Jó dolgok vannak benne ha megvalósíthatatlan is.

Amivel semmiképpen:

Az Paks 2 es az elsétálás, mindenki feleljen a vállalásaiért. A többire nem emlékszem még volt 1-2 baromság
a fidesz eddig milyen programmal nyomult?
lopunk hazudunk csalunk...és azt folytatjuk ameddig csak megszavaztok minket...
fasza program...de csak fanyalogjunk előre, hogy lófaszt sem lehet az ellenzék programjából megvalósitani...

először is még választást sem nyertek...nemhogy a programjukat kellene számonkérni rajtuk...de biztosan szar lesz...
Nem is értem ezt a fajta gondolkodást! főleg tőled! félkegyelmű droidtól még csak elmenne...
Eppen azt mondtam sok jo dolog van benne. Amiket kiemeltem azokat en nem partolom. Vannak pontok amik szerintem nem tarthatok, de nem az egesz. Nem azt irtam az egesz szar.
Sokkal jobb mint vartam, latszik, hogy a korabbi vagy jelenlegi fideszes szavazokhoz is szolni akarnak.

Mondjuk szlogen szintu dolgok amiket ketten megirjnk egy uveg bor mellett, de lehet van mogotte szakpolitika is. Nem tudom

Fogalmam nincsen a Fidesznek van e programja szerintem nincsen

Ui

(Nekem majdnem mindegy ki nyer, ahogy elnéztem nincs drámai terv)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Bandee 2022.03.10. 22:14-kor.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.03.10. 21:57

keF1r írta:
2022.03.10. 18:41
trutya írta:
2022.03.10. 18:37

nyilván értelmesen gondolkodó és tisztességes értékrendű ember számára nincs alternatíva. Bandi se hiszem hogy úgy értette.
az ember a tapasztalatokból kiindulva azért hadd legyen szkeptikus - én speciel nem tudom miből lesz erre mindenre forrás.
Nem erre volt kihegyezve a hozzászólásom.
Az állandó szkepticizmusra...a 16 évvel ezelőtti csótány korszakra visszamutogatva állandóan...
12 év szó szerinti dúlás pusztitás után
En sehova nem mutogattam. 12 ev oormanyzas utan minden felelosseg szinte a Fidesze. Vannak dolgok amik mondjuk 20 evet is atolelnek foleg a csaladpolitka teren, oktatas. De a legtobb dologert mar a Fidesz felelos

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.03.10. 22:00

Nigel Hill írta:
2022.03.10. 19:41
Bandee írta:
2022.03.08. 10:47
Nigel ha olvasod mi a helyzet Pakson? Megy a beruhazas tovabb?
Megy, de ki tudja meddig. Ha a háború elhúzódik, a projekt úgyis ellehetetlenül. Jelen pillanatban ez a helyzet. Éppen most kéne gőzerővel bővülni és kifejlődni a létesítésre. Ezzel szemben pont az ellenkezője történik.
Részleteket, magyarázatot nem szeretnék ide írni. Csak neked válaszoltam mert érdeklődtél.
Koszi! Remelem minden megy gozerovel tovabb es mielobb elkeszul az eromu. Roppant fontos lenne

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.03.10. 22:03

trutya írta:
2022.03.10. 20:43
vollebak írta:
2022.03.10. 19:54

Természetesen MZP-re fogok szavazni, ez nem változott. És mindenkit, akit tudok, ugyanerre fogok ösztönözni.
ennyit tudok én is csak tenni... de olyan már nem lesz, hogy inkább nem megyek el, mert nem érdekel az egész (2010-ben ez volt)
Nem akarlak elkeseriteni.. Nagyon nagy blama van keszuloben! 2014-es eredmenyek varhatok allitolag vagy meg durvabb, nem alltak jol de a haboru brutalisat lokott a Fideszen

Holnap talan talalkozom egy jelolttel, megkerdezem mi a stajsz o tudja a pontos belso adatokat, ezeket mashonnan halottam ami azert nem tuti info

Marki Peter partalapitasa is erre enged kovetkeztetni. Bar szerintem ha elbukjak raadasul durvan, meg a korzetet is akkor neki mar vege. Az lehet a szerencseje ha Lazart leveri

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.03.11. 00:12

Úgy egyébként ennél rosszabb időzítést a pártalapítás bejelentésére nehezen lehetett volna bedobni, mert ennek semmiképpen nem az összefogás az üzenete. Nem is értem, komolyan mondom. Úgy, hogy tegnap hirdettek közösen programot.

Ez olyan mintha elmennék Bertone felkérésére az FIA gálára Forma-1 meghívóval majd ott elkezdenék Bandi F1 névjegyeket osztogatni.

Ti láttok ebben bármi értelmes magyarázatot? Minden basztatás nélkül kérdezem, hátha van valakinek valami jó ötlete.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2022.03.11. 06:42

Bandee írta:
2022.03.11. 00:12
Ti láttok ebben bármi értelmes magyarázatot? Minden basztatás nélkül kérdezem, hátha van valakinek valami jó ötlete.
A fidesz téglája.
Nincs más magyarázat. (:v

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.03.11. 07:57

"baszd szájba a geci kurva anyádat, aki kisfröccsért kutyát szop a kocsma előtt, tetves proli!" - Bayer Zsolt, a Lovagkereszt és a Jótollú magyar újságíró-díj nyertese.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2022.03.11. 08:52

vollebak írta:
2022.03.11. 07:57
"baszd szájba a geci kurva anyádat, aki kisfröccsért kutyát szop a kocsma előtt, tetves proli!" - Bayer Zsolt, a Lovagkereszt és a Jótollú magyar újságíró-díj nyertese.
Nem rossz hír, szép találat! :)

Ma reggeli kávé mellé még ajánlanám:

https://www.vadhajtasok.hu/2022/03/11/o ... zra-olajra

https://www.vadhajtasok.hu/2022/03/11/m ... rasba-kezd

Ez se rossz... :D

https://www.vadhajtasok.hu/2022/03/10/b ... hajrajaban

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: High-End » 2022.03.11. 12:42

vollebak írta:
2022.03.11. 07:57
"baszd szájba a geci kurva anyádat, aki kisfröccsért kutyát szop a kocsma előtt, tetves proli!" - Bayer Zsolt, a Lovagkereszt és a Jótollú magyar újságíró-díj nyertese.
Nagy Blanka?

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: High-End » 2022.03.11. 12:52

Hadházy Ákos, FB
A képernyőfotón egy banki kivonat, amin látszik, ahogyan a Fidesz legmagasabb köreivel kapcsolatban álló számlagyáras csalók bankautomatákból kivették a pénzt. Van valami lenyűgöző abban, ahogyan a korrupcióval szerzet milliárdokat pár százezrekként, esetleg milliónként veszik ki és viszik vissza zacskókban a megbízóiknak a táskás emberek.
A 444 mai cikke arról szól – a lehallgatási jegyzőkönyv fotója onnan származik –, hogy egy ilyen táskás ember a 4iG központjában is találkozott a „főnökkel” és „vitt valamit” oda. A 4iG Nyrt. az a cég, amelyik az Antenna Hungáriával együtt néhány napja megkapta gyakorlatilag a teljes magyar telekommunikációs hálózatot.
Legalább ilyen durva tény, hogy a csalók Tasnádi László korábbi belügyi államtitkárral, Pintér Sándor bizalmasával is tárgyaltak
.

A 444 cikke itt olvasható:

https://444.hu/tldr/2022/03/11/mindent- ... amlagyarat

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2022.03.11. 12:58

vollebak írta:
2022.03.11. 07:57
"baszd szájba a geci kurva anyádat, aki kisfröccsért kutyát szop a kocsma előtt, tetves proli!" - Bayer Zsolt, a Lovagkereszt és a Jótollú magyar újságíró-díj nyertese.
Addig nincs gond amíg patkány Zsóti csak ezt mondja.
Ha azt találná esetleg mondani ő vagy a Nógrádi Gyuribácsi, hogy az oroszok úgyse vetnek be atomfegyvert, ezt egy hülye is tudja akkor köszönjetek el a világtól, mert mind megdöglünk.

Lezárt