Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Politika mentes beszélgetések a mindennapokról
Avatar
idarpidi
AutoGP vezető
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2013.12.20. 22:32
Mi vagy?: Közöd?
Tartózkodási hely: Föld bolygó

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: idarpidi » 2022.04.04. 20:35

9_46_20 írta:
2022.04.04. 19:20

Ha itt tanya kell, akkor nyugaton is az kell majd.
Ettől függetlenül szerencsére mi erre felkészültünk. Van tanya, igaz egy házat kéne rá tenni, mert a mostani egy romhalmaz, de menekülőútnak jo lesz.
Meg el sem vagyok veszve ebben a témakörben, elég sokat dolgoztunk földön gyerekkorunkban.

A megtakarítás egy részét is levatoom euróra ha menni kell csak ne 10-20 ezerrel induljon el az ember mert semeddig sem jut .

Fasz kivan 3 éve a túlélést a menekuloutvonakakat kell tervezni... És még van pofajuk az ál és blikkakademikusoknak azzal Road showzni hogy a világ biztonságosabbá vált
na majd egyszer elbringázok hozzád :D ha jól tévedek, valahol a Mátrába van a telketek...
Brno, Sunday, July 18, 1971
1 Janos DRAPAL HUN Yamaha 57'43.500
2 Lazlo SZABO HUN Yamaha +39.700
3 Jarno SAARINEN FIN Yamaha +2'01.700

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: High-End » 2022.04.04. 20:45

Alghar írta:
2022.04.03. 22:47

Nem keresztények, csak megvették a történelmi egyházakat...kilóra- semmi közük a kereszténységhez.
.
.
Olyat meg már láttunk, hogy megmondja a politika, hogy kik a magyarok. Olyankor indultak vonatok Auschwitzba és maradtak gazdátlan cipők a Duna partján.

Szóval azon kívül, hogy gazember politikusbűnözők, más nemigen mondható el róluk.

Teljesen így látom én is. :angry01

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: High-End » 2022.04.04. 20:49

trutya írta:
2022.04.03. 21:38

nem úgy volt, hogy nem a fideszre szavazol? akkor minek örülsz? :)
Ez az állandóan előadott faszság tőle annyira szánalmas.....? Nevetséges?

Már írtam, hogy neki erre áll fel..

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: High-End » 2022.04.04. 21:16

Lancelot írta:
2022.04.04. 14:00
Sokáig gondolkodtam, egyáltalán megszólaljak-e a tegnap történtek után.
..
Miért is ne lenne ma gyászban igen sok normálisan gondolkodó magyar ember?
Minden szavad arany (:i

Sajnos.. (:e

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2022.04.04. 21:23

4D4M írta:
2022.04.03. 22:42
Phoebe írta:
2022.04.03. 22:18
Alghar, azt mond meg, annak mi az oka, hogy felénk (GYMS megye), ilyen tarolás van megint. Van ennek valamilyen történelmi háttere, vagy racionális oka? Nézem a települések eredményeit, komolyan sírni tudnék. Azért felénk a "szegénység" sem azt jelenti, mint mondjuk a korábban linkelt Fájon. Jómódú községekben kap 60-70%-ot a Fideszes jelölt.
Ez most semmi másról nem szólt, mint a háború vs béke kamu dilemmája. Ennél messzebb nem is érdemes menni. Egy ilyen 1:10-es arányú gépezettel szemben bárkit állítunk ki, ugyanez történik.
egyetértek. az ellenzéknek végre meg kellene tanulni, valamivel egyetérteni, és nem zsigerből az ellenkezőjét szajkózni, mint amit a kormányzat képvisel. mi ezt az oviban csináltuk így...

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2022.04.04. 21:27

Alghar írta:
2022.04.03. 22:49
4D4M írta:
2022.04.03. 22:42

Ez most semmi másról nem szólt, mint a háború vs béke kamu dilemmája.
Aki benyalta, hogy az ellenzék belépteti az országot a háborúba, az olyan sík hülye, hogy nem hogy szavaznia, de lélegeznie sem szabadna önállóan, csak segítséggel. :pf02
akkor lehet, hogy ezt kellett volna kommunikálni...

ez a háború nélkül is kurva nagy szarban vagyunk... annyi haszna van a dolognak, hogy legalább nem lehet hivatkozni az előző kormányra, ha nem sikerül a gazdaságot 2 lábon tartani!

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: High-End » 2022.04.04. 21:37

t-oom írta:
2022.04.04. 21:23

egyetértek. az ellenzéknek végre meg kellene tanulni, valamivel egyetérteni, és nem zsigerből az ellenkezőjét szajkózni, mint amit a kormányzat képvisel. mi ezt az oviban csináltuk így...
Erre írtam anno, hogy biztosan payroll van a dologban...ha nem, akkor még gázabb a helyzet.

4D4M
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1587
Csatlakozott: 2014.02.01. 23:43

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: 4D4M » 2022.04.04. 21:43

t-oom írta:
2022.04.04. 21:23
egyetértek. az ellenzéknek végre meg kellene tanulni, valamivel egyetérteni, és nem zsigerből az ellenkezőjét szajkózni, mint amit a kormányzat képvisel. mi ezt az oviban csináltuk így...
1. Annyit mondtak, hogy azt csináljuk, amit a NATO mond. Csak egyszerűen hétköznapi emberek és politikai amatőrök álltak szemben egy központi vezérlésű droidhadsereggel, ami kósa lallert leszámítva nem hibázik.
2. Volt olyan, amikor egyetértettek valamivel. Utána egy hétig egymást könyökölve tülekedtek a politikai elemzők megmondadni, hogy mekkora ökörség ilyesmit csinálni egy kampányban.
Ez politika, nem lovagiasságverseny...

t-oom
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013.12.31. 16:34
Mi vagy?: Hülye Sötét Paraszt
Tartózkodási hely: Fadd
Kapcsolat:

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: t-oom » 2022.04.04. 21:48

rdaneelolivaw írta:
2022.04.04. 12:05
Bandee írta:
2022.04.04. 02:55
A másik fontos dolog itt van:



Mindvégig erre készült, ahogy írtam is. Nézzétek ezt a brigádot, a bólogató pocokarcú Aratót a háttérben a többivel együtt, még a Gréczy is beállt. Gy Németh aki ebben az életben még nem nyert választást ahol indult, de volt pofája odaállni a barom mögé bólogatni, sajnálkozni, nyakába varrni és herótozni a Márkit aki többet tett az országért ebben az egy évben, mint ez a kretén nő az elmúlt 30 évben bármikor. A többiről nincs is kedvem beszélni, roppant beszédes videó.

A barom Jakab is már Márki nyakába varrta a felelősséget, na nem mintha túl sok jelentősége lenne annak a figurának, azt hiszem neki is vége.
Bandinak már írtam, de...

...addig biztosan nem szavazok semmilyen pártra, pártszövetségre, aminek a része lesz EZ.
Teljesen mindegy minek hívják aktuálisan.

Előbb voksolok a Mi Hazánkra vagy a Kutyapártra mint a faszszopót tartalmazó tömörülésre.
Szerintem ezzel vagyunk így páran az országban.
+1

4D4M
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1587
Csatlakozott: 2014.02.01. 23:43

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: 4D4M » 2022.04.04. 22:02

Ebből a beszélgetésből azért érződik, hogy nem voltak teljesen fogalmatlanok. Sok dolog kiderült. GM nem kímélte szerencsére.


Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.04.04. 22:15

4D4M írta:
2022.04.04. 21:43
t-oom írta:
2022.04.04. 21:23
egyetértek. az ellenzéknek végre meg kellene tanulni, valamivel egyetérteni, és nem zsigerből az ellenkezőjét szajkózni, mint amit a kormányzat képvisel. mi ezt az oviban csináltuk így...
1. Annyit mondtak, hogy azt csináljuk, amit a NATO mond. Csak egyszerűen hétköznapi emberek és politikai amatőrök álltak szemben egy központi vezérlésű droidhadsereggel, ami kósa lallert leszámítva nem hibázik.
2. Volt olyan, amikor egyetértettek valamivel. Utána egy hétig egymást könyökölve tülekedtek a politikai elemzők megmondadni, hogy mekkora ökörség ilyesmit csinálni egy kampányban.
Ez politika, nem lovagiasságverseny...
Nagyrészt igaz, de azért nem volt mindenki politikai amatőr, lásd DK. Egyáltalán nem segítették a Márkit, aljas módon a bukására apellálva kívántak erősíteni magukon. Akármennyire is nehéz, ha nem a bukásra játszanak és árulják el a Márkit, akkor minimum a 2/3- ot megakadályozhatták volna de tavaly októberben még akár enyhe nyerésre is álltak.

Nem tudom emlékszel-e még erre?

https://index.hu/belfold/2021/12/20/az- ... lenzekben/

Legkésőbb ezen a ponton az ellenzéki pártok már tudták, hogy ez a valós számokat mutatja. Ekkor még változtathattak volna, ha nem is akarták de odatehették volna magukat, hogy a tragédiát elkerüljék. Akár cserélhettek volna jelöltet. Kiállhattak volna a szavazóik elé elmondani őszintén, hogy ez van.

A szivárogtató nem véletlenül tette amit tett, csak nem figzeltek az emberek elég jól..

Elárulták a pártok a szavazókat, a ME jelöltjüket. Márki ennél többet nem tehetett a dologért, sokkal többet csinált mint a többi 12 év alatt bármikor. A pofázáson kívül, mert az megy nekik. És akkor még azt mondják aki nem elég bátor annak nem szavaznak bizalmat. Márkira sok dolgot el lehet mondani, de azt, hogy beszari lenne, azt nem. Szégyen amit csináltak vele, Donáth és Karácsony kivételével. Árulást követtek el a választóikkal szemben. Teljesen világos, a Déká, a P és az MSZP a főkolompos, a Jobbik és a Momentum szerintem nem volt ebben benne, max cinkosan hallgattak nehogy rájuk égessék az egység felbomlását.

Nagyon remélem a Márki borítja a bilit, ha tovább basztatják.

Viszont van jó hír is, folytatják:

"Azért lettünk néhány évvel ezelőtt a legnagyobb támogatottságú ellenzéki párt, mert mi DK-sok az elmúlt évtizedben megtanultuk, hogy örömben és bánatban ugyanúgy számíthatunk egymásra!
Most sem vagy egyedül! Nem vagy egyedül abban a fájdalomban és elkeseredettségben, amit sok százezer európai demokratával együtt érzel tegnap este óta. Ugyan vereséget szenvedtünk, mindannyian közösen, akik hittünk egy igazságosabb hazában, de ez nem jelenti azt, hogy vereséget szenvedett volna az európai Magyarország gondolata, a sziklaszilárd meggyőződés, hogy Magyarországnak újra a tisztességes sokakról kell szólnia! Mert lehet, hogy a fideszeseknél van a pénz és a hatalom, de igazunk nekünk van! Köszönjük mindazoknak, akik tegnap az ellenzéki pártok jelöltjeit és listáját támogatták.
Köszönjük a rengeteg támogatást és bátorítást, amit az elmúlt hónapokban kaptunk! Menni fogunk tovább, Veled együtt, közösen, nincs más utunk!"

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.04.04. 22:21

Alghar írta:
2022.04.03. 22:47
Olyat meg már láttunk, hogy megmondja a politika, hogy kik a magyarok. Olyankor indultak vonatok Auschwitzba és maradtak gazdátlan cipők a Duna partján.
Pontosan ezért gyűlölöm, amikor megy az árulózás meg a nemvagymagyarozás. Sajnos, itt a fórumon is volt két tag is, aki ezt tolta, többek között nekem is (már nincsenek itt, Lacinak hála). Nincs ennél undorítóbb, aljasabb sértés. A legmocskosabb trágárság a kanyarban sincs az áruló/nemvagymagyarhoz, mert ahogy írod, ezekhez a szavakhoz a mai napig is vér és a halál bűze tapad.

Ez az egyik, amivel nagyon nem vagyok elégedett a magyar társadalmat illetően. Itt is csalódásnak éltem meg, hogy amikor megkaptam az illetőtől, nem vetette rá magát mindenki, hogy ízekre szedjék. Ennek olyannak kéne lennie, mintha nem is tudom, valaki azt írná le, hogy pedofil. Pártállástól, kortól, nemtől, habitustól függetlenül gyökerestül kellett volna már rég kitépni mindneki szótárából az árulózás/nemvagymagyarozást. Pontosan azért, amit írtál. Én még ismertem olyat, aki Mengelének azt hazudta a szemébe, hogy 17 éves (14 volt, csak már akkor 170 centi felett), ezért élte túl. Ő mondta azt, hogy minden ütésnél, rúgásnál jobban fájt az, amikor a gyerekkori szomszédai kiabáltak oda az utcán, amikor vitték őket végig a Pozsonyi úton bevagonírozni, hogy nem vagytok magyarok, úgy kell nektek.

Ezt mondtam mindig, hogy a magyar társadalomnak még mindig ott van a lelkén ez a szégyenfolt. Egy Mi Hazánk még mindig képes 7 mandátumot szerezni. Még mindig van olyan balfasz, aki azt mondja, hogy na, hát inkább ezekre szavaz, mint a muttomén, kikre. Nácira leszavaz, bazmeg, mert Gyurcsány meg Soros meg déká. Az eszem megáll, komolyan.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: High-End » 2022.04.04. 22:22

4D4M írta:
2022.04.04. 22:02
Ebből a beszélgetésből azért érződik, hogy nem voltak teljesen fogalmatlanok.
Én őt kedvelem.

4D4M
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1587
Csatlakozott: 2014.02.01. 23:43

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: 4D4M » 2022.04.04. 22:34

Bandee írta:
2022.04.04. 22:15
Nagyrészt igaz, de azért nem volt mindenki politikai amatőr, lásd DK. Egyáltalán nem segítették a Márkit, aljas módon a bukására apellálva kívántak erősíteni magukon. Akármennyire is nehéz, ha nem a bukásra játszanak és árulják el a Márkit, akkor minimum a 2/3- ot megakadályozhatták volna de tavaly októberben még akár enyhe nyerésre is álltak.

Nem tudom emlékszel-e még erre?

https://index.hu/belfold/2021/12/20/az- ... lenzekben/

Legkésőbb ezen a ponton az ellenzéki pártok már tudták, hogy ez a valós számokat mutatja. Ekkor még változtathattak volna, ha nem is akarták de odatehették volna magukat, hogy a tragédiát elkerüljék. Akár cserélhettek volna jelöltet. Kiállhattak volna a szavazóik elé elmondani őszintén, hogy ez van.

A szivárogtató nem véletlenül tette amit tett, csak nem figzeltek az emberek elég jól..

Elárulták a pártok a szavazókat, a ME jelöltjüket. Márki ennél többet nem tehetett a dologért, sokkal többet csinált mint a többi 12 év alatt bármikor. A pofázáson kívül, mert az megy nekik. És akkor még azt mondják aki nem elég bátor annak nem szavaznak bizalmat. Márkira sok dolgot el lehet mondani, de azt, hogy beszari lenne, azt nem. Szégyen amit csináltak vele, Donáth és Karácsony kivételével. Árulást követtek el a választóikkal szemben. Teljesen világos, a Déká, a P és az MSZP a főkolompos, a Jobbik és a Momentum szerintem nem volt ebben benne, max cinkosan hallgattak nehogy rájuk égessék az egység felbomlását.

Nagyon remélem a Márki borítja a bilit, ha tovább basztatják.
Nehogy azt gondold, hogy védeném a DK-t vagy a jobbikot, de nem látjuk, hogy hogyan akarták működtetni a kampányt, mi volt a munkamegosztás. Mivel járt az, hogy MZP-nek egy látszólag autonóm csapata volt, a pártoktól függetlenül. Azt is el tudom képzelni, hogy ő tette ki a pártokat a saját kampányából.

Abban viszont kételkedem, hogy az egyéni jelöljeikért ne tettek volna meg a legjobb tudásuk szerint mindent. MZP konglomerátumon belüli hatalmát biztos, hogy minden lehetséges módon erodálni szerette volna csótány és jakab, de a durcázáson kívül nincs arra észszerű magyarázat, hogy az egyéni jelölteket ne tolják. Ráadásul koncentráltabban lehetett pénzt költeni a kevés egyéni miatt.

Szégyennek viszont szégyen, amit csinálnak és csinálni fognak vele. Ez is egy politikai szituáció, de nem tudom, hogy van-e választásuk.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.04.04. 23:06

4D4M írta:
2022.04.04. 22:34
Bandee írta:
2022.04.04. 22:15
Nagyrészt igaz, de azért nem volt mindenki politikai amatőr, lásd DK. Egyáltalán nem segítették a Márkit, aljas módon a bukására apellálva kívántak erősíteni magukon. Akármennyire is nehéz, ha nem a bukásra játszanak és árulják el a Márkit, akkor minimum a 2/3- ot megakadályozhatták volna de tavaly októberben még akár enyhe nyerésre is álltak.

Nem tudom emlékszel-e még erre?

https://index.hu/belfold/2021/12/20/az- ... lenzekben/

Legkésőbb ezen a ponton az ellenzéki pártok már tudták, hogy ez a valós számokat mutatja. Ekkor még változtathattak volna, ha nem is akarták de odatehették volna magukat, hogy a tragédiát elkerüljék. Akár cserélhettek volna jelöltet. Kiállhattak volna a szavazóik elé elmondani őszintén, hogy ez van.

A szivárogtató nem véletlenül tette amit tett, csak nem figzeltek az emberek elég jól..

Elárulták a pártok a szavazókat, a ME jelöltjüket. Márki ennél többet nem tehetett a dologért, sokkal többet csinált mint a többi 12 év alatt bármikor. A pofázáson kívül, mert az megy nekik. És akkor még azt mondják aki nem elég bátor annak nem szavaznak bizalmat. Márkira sok dolgot el lehet mondani, de azt, hogy beszari lenne, azt nem. Szégyen amit csináltak vele, Donáth és Karácsony kivételével. Árulást követtek el a választóikkal szemben. Teljesen világos, a Déká, a P és az MSZP a főkolompos, a Jobbik és a Momentum szerintem nem volt ebben benne, max cinkosan hallgattak nehogy rájuk égessék az egység felbomlását.

Nagyon remélem a Márki borítja a bilit, ha tovább basztatják.
Nehogy azt gondold, hogy védeném a DK-t vagy a jobbikot, de nem látjuk, hogy hogyan akarták működtetni a kampányt, mi volt a munkamegosztás. Mivel járt az, hogy MZP-nek egy látszólag autonóm csapata volt, a pártoktól függetlenül. Azt is el tudom képzelni, hogy ő tette ki a pártokat a saját kampányából.

Abban viszont kételkedem, hogy az egyéni jelöljeikért ne tettek volna meg a legjobb tudásuk szerint mindent. MZP konglomerátumon belüli hatalmát biztos, hogy minden lehetséges módon erodálni szerette volna csótány és jakab, de a durcázáson kívül nincs arra észszerű magyarázat, hogy az egyéni jelölteket ne tolják. Ráadásul koncentráltabban lehetett pénzt költeni a kevés egyéni miatt.

Szégyennek viszont szégyen, amit csinálnak és csinálni fognak vele. Ez is egy politikai szituáció, de nem tudom, hogy van-e választásuk.
Persze, ez is igaz, önfejű embernek tűnik a Márki nem lehet könnyű vele, állítólag a Péterfit is kicsinálta idegileg. Tegnap a Simon ott állt mellettem, mint akit megbaxott a ló, gondoltam kérdezek tőle ezt-azt de végül nem volt hozzá kedvem.

Hiába támogatják az egyénieket, őket amúgy valóban tolták önös érdekből, de a politika perszonalizálódása miatt a vezető szereplése, az ő támogatása kulcsfontosságú az OGY kampányban. A miniszterelnök mozgatja az eseményeket elsősorban, mindenki rá figyel. Jól látszik ez itthon is, az USA-ban is és tulajdonképpen mindenütt, olyan helyeket kivéve mint Svájc vagy a tököm tudja. Ahol szarnak erre

Nincs választásuk de ráértek volna ma kenni a szart. Illetve a választás lehetősége mindig adott, belátni, hogy nem megy és más elfoglaltság után nézni.

Állítólag Márki folytatja és megcsinálja a pártot, érdekes lenne. Még felállhat onnan ahol most van.

4D4M
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1587
Csatlakozott: 2014.02.01. 23:43

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: 4D4M » 2022.04.04. 23:22

Bandee írta:
2022.04.04. 23:06
Állítólag Márki folytatja és megcsinálja a pártot, érdekes lenne. Még felállhat onnan ahol most van.
Már csak a hitelessége megőrzése is azt diktálja, hogy továbbmenjen és hazafiként megtegye ezért az országért, amit megtehet. Sajnos lézer állítása közel áll a valósághoz (politikai hulla), de egyelőre nem az látszik, hogy elfordultak volna tőle az emberek. Nyugatifényt nem olvasok, ott lehet máshogy néz ki már a világ (:

Viszont mostantól egyre inkább közelednek a "bárkivel azt tesz a hatalom, amit akar" idők, és média nélkül itt már csak valami alulról szerveződő forradalomnak lehet bármi esélye. Nem lehet megúszni, hogy a vidékkel valamit kezdjenek, persze ez eddig se volt túl nagy rejtély.
Mindezt pénz nélkül földesurak közt.

Elb.sztunk két-három évtizedet, de legalább nem lehet azt mondani, hogy ne próbáltunk volna ki mindent (: Közel lehet a gödör alja.

4D4M
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1587
Csatlakozott: 2014.02.01. 23:43

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: 4D4M » 2022.04.05. 00:07

Vona Gábor Jakab szerint csúnyán és gyáván levonult a csatatérről, ezzel pártszakadást idézett elő, neki viszont esze ágában sincs a saját közösségét cserben hagyni
Ő sem érti, ahogy Ferenc sem (: Jó eséllyel semmit sem fognak tanulni ebből.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.04.05. 00:36

Konok Péter teljesen ingyen készített egy jóslatot, egy hete, ami csak tegnap aktiválódott:

"Most, 2022. április 3-án este, mikor ez a poszt kikerül, már sokkal többet tudunk mint mikor megírtam. Nem fogok örülni. (Más dolgoknak szoktam örülni.)
Az eredmény, amit ma - 2022. március 26-án - gondolok:
Fidesz-KDNP: 55-56%
Ellenzéki összefogás: 36-38%
Mi Hazánk: 4% (nem jut be)
Kétfarkú: 3-4% (nem jut be)
Gattyánpárt: 2% (pá!)
Szerintem meglesz a Fidesz kétharmada. Ha mégsem, akkor a Fidesz koalícióra lép a Jobbikkal. Az "ellenzéki" pártok bűnbaknak kiáltják ki Márki-Zayt, választási csalást kiáltanak (lesz is választási csalás, mindig van, de nem lesz döntő) és egy tiltakozási periódus után az országgyűlésben folytatják a diktatúra legitimálását.

INGYEN VOLT és majdnem eltalálta.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.04.05. 02:04

Kép

Zelenszkij a felszabadított Bucsa városában tegnap. Videót nem teszek be arról, hogy mit találtak az utcákon az ukrán csapatok, mert komolyan mondom, hogy túl sokkoló. Zelenszkij arcán ott van Ukrajna minden fájdalma.

Egészen megdöbbentő az, hogy az újonnan megválasztott miniszterelnök az ukrán elnökkel poénkodik, és a hallgatósága, a szavazói hangosan nevetnek ezen. Nevetnek... Miközben Kijev mellett ártatlan civilek holttesteit rakják zsákokba, és temetik tömegsírba. Olyan embereket, akik két hónapja még ugyanúgy élték az életüket, mint mi. Voltak terveik, vágyaik. Most pedig egy magát nyertesnek tartó réteg röhög ezen. Hová tartunk?
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

4D4M
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1587
Csatlakozott: 2014.02.01. 23:43

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: 4D4M » 2022.04.05. 02:34

del

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2022.04.05. 08:00



:)

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2022.04.05. 08:02

Tavalyi video, de hiánypótlás. :D


Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.04.05. 08:04

rdaneelolivaw írta:
2022.04.05. 08:00


:)
Nem fogok őszinte/normális választ kapni, de a Fidesz szavazójaként hogy számolsz el a lelkiismereteddel Ukrajna kapcsán?

Nézz meg pár videót Bucsáról.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2022.04.05. 08:07

4D4M írta:
2022.04.04. 22:34
Szégyennek viszont szégyen, amit csinálnak és csinálni fognak vele. Ez is egy politikai szituáció, de nem tudom, hogy van-e választásuk.
Nincs, mindig valakinek állnia kell a számlát.
Most MZP-nek kell.

Szerintem nem tudja folytatni országosan, ahhoz túl sok baromságot mondott.
Nem tudom ebből ki lehet valahogy evickélni politikailag, szerintem nem.

(egyébként számomra a személye még elfogadható lenne... csak nem ezekkel. - DK, MSZP, PÁRBESZÉD és egyéb szarkeverő brigádok)

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2022.04.05. 08:10

vollebak írta:
2022.04.05. 08:04
Nem fogok őszinte/normális választ kapni, de a Fidesz szavazójaként hogy számolsz el a lelkiismereteddel Ukrajna kapcsán?

Nézz meg pár videót Bucsáról.
Ne moss össze engem az ukrán háborúval kérlek, mert nem fogom vissza magam majd személyeskedés ügyében.
Utoljára szóltam.
Gusztustalan amit csinálsz.

Fejezd be ezt kérlek, nagyon szépen kérlek.

Lezárt