Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Politika mentes beszélgetések a mindennapokról
Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: High-End » 2022.07.26. 14:04

Orbán Viktornak a Tusványoson a „fajok keveredéséről” elhangzott fejtegetése miatt benyújtotta lemondását Hegedüs Zsuzsa miniszterelnöki megbízott – értesült a hvg.hu. A szociológus Orbán Viktornak írt levelében úgy értékelt, hogy a beszéd „a legvérmesebb fajgyűlölőknek” is tetszett volna, ezért húzszéves barátságuk ellenére meg kell szakítania a kapcsolatukat.

Kieg:

Mivel Dani csak ezt olvassa:

https://www.vadhajtasok.hu/2022/07/26/r ... -megbizott

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2022.07.26. 14:34

High-End írta:
2022.07.26. 14:04
Orbán Viktornak a Tusványoson a „fajok keveredéséről” elhangzott fejtegetése miatt benyújtotta lemondását Hegedüs Zsuzsa miniszterelnöki megbízott – értesült a hvg.hu. A szociológus Orbán Viktornak írt levelében úgy értékelt, hogy a beszéd „a legvérmesebb fajgyűlölőknek” is tetszett volna, ezért húzszéves barátságuk ellenére meg kell szakítania a kapcsolatukat.

Kieg:

Mivel Dani csak ezt olvassa:

https://www.vadhajtasok.hu/2022/07/26/r ... -megbizott
Elolvastam a vadbarmokat, ezt is, meg amit Dani rakott fel. Lehet, hogy valami fordulat van náluk?
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2022.07.26. 14:34

High-End írta:
2022.07.26. 14:04
Mivel Dani csak ezt olvassa:

https://www.vadhajtasok.hu/2022/07/26/r ... -megbizott
Na… kezded érezni mi a hiteles forrás! 🤣🤣

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.07.26. 14:50

High-End írta:
2022.07.26. 14:04
Orbán Viktornak a Tusványoson a „fajok keveredéséről” elhangzott fejtegetése miatt benyújtotta lemondását Hegedüs Zsuzsa miniszterelnöki megbízott – értesült a hvg.hu. A szociológus Orbán Viktornak írt levelében úgy értékelt, hogy a beszéd „a legvérmesebb fajgyűlölőknek” is tetszett volna, ezért húzszéves barátságuk ellenére meg kell szakítania a kapcsolatukat.

Kieg:

Mivel Dani csak ezt olvassa:

https://www.vadhajtasok.hu/2022/07/26/r ... -megbizott
Látod, Bandi, nekem volt igazam. Pontosan úgy értette a zsírsertés, semmiféle kultúra nem volt ebben faktor. Nem véletlenül használta a faj szót.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2022.07.26. 14:57

Egyébként azt jól látjátok szerintem is, hogy páran kiszállnak a vonatból a beszéd végett.

Avatar
zola
WSR pilóta
Hozzászólások: 1869
Csatlakozott: 2013.12.31. 19:58
Mi vagy?: törvénytelen

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: zola » 2022.07.26. 15:29

rdaneelolivaw írta:
2022.07.26. 14:57
Egyébként azt jól látjátok szerintem is, hogy páran kiszállnak a vonatból a beszéd végett.
A beszéd ezt nem indokolja. Szvsz ez a beszéd ürügy, hogy elhagyják a süllydő hajót úgy, hogy politikai jövőjüket ne nyírják ki mint pl Gyurcsány.
Nem lennék meglepve, ha Lázár nyilatkozna a közeljövőben olyat, hogy ennek a beszédnek egyes részei rosszul voltak megfogalmazva, az esetleges fajelméletes értelmezéstől elhatárolódik.

Ha nekem van igazam a süllyedő hajóval, akkor itt akkora szopás lesz, hogy a seggünkön jön ki.

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2022.07.26. 16:37

vollebak írta:
2022.07.26. 14:50
High-End írta:
2022.07.26. 14:04



Kieg:

Mivel Dani csak ezt olvassa:

https://www.vadhajtasok.hu/2022/07/26/r ... -megbizott
Látod, Bandi, nekem volt igazam. Pontosan úgy értette a zsírsertés, semmiféle kultúra nem volt ebben faktor. Nem véletlenül használta a faj szót.
Igazat beszélt (:v
Az emberi fajt nem keverhetjük a sertés fajjal...IDE vezet :pf02
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2022.07.26. 16:39

rdaneelolivaw írta:
2022.07.26. 14:57
Egyébként azt jól látjátok szerintem is, hogy páran kiszállnak a vonatból a beszéd végett.
Még a végén kiderül, hogy nem vagy patkány...mert utolsónak hagyod el a süllyedő hajót... :pf04
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
Jadrina
WSR pilóta
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2014.01.02. 12:36

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Jadrina » 2022.07.26. 17:01

zola írta:
2022.07.26. 15:29
rdaneelolivaw írta:
2022.07.26. 14:57
Egyébként azt jól látjátok szerintem is, hogy páran kiszállnak a vonatból a beszéd végett.
A beszéd ezt nem indokolja. Szvsz ez a beszéd ürügy, hogy elhagyják a süllydő hajót úgy, hogy politikai jövőjüket ne nyírják ki mint pl Gyurcsány.
Nem lennék meglepve, ha Lázár nyilatkozna a közeljövőben olyat, hogy ennek a beszédnek egyes részei rosszul voltak megfogalmazva, az esetleges fajelméletes értelmezéstől elhatárolódik.

Ha nekem van igazam a süllyedő hajóval, akkor itt akkora szopás lesz, hogy a seggünkön jön ki.
Tényleg nagy a baj, miután július elsejével bevezetés az új netán adót (nepegeszsegugyi termekado) amibe olyan kategóriákat rakták bele, hogy csomagolt tészták, üdítők, cukor hozzáadása nélkül készült termékek!! Ezt most megegyszer módosították, lejjebb vitték az élelmiszerek só és cukortartalmat, így szinte az összes élelmiszer bele fog esni...
A 27%- OS Áfa mellett..

Avatar
zola
WSR pilóta
Hozzászólások: 1869
Csatlakozott: 2013.12.31. 19:58
Mi vagy?: törvénytelen

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: zola » 2022.07.26. 18:33

Kép

Csak így egyszerűen... Viktor... vajon az első?

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Willy » 2022.07.26. 20:08

zola írta:
2022.07.26. 18:33
Csak így egyszerűen... Viktor... vajon az első?
Ha ez nem kamu, akkor kurvára gáz :pf03

Balogh Gábor újságíró szavai:

A tusványosi Orbán-beszéd "szöges ellentétben áll azzal a Viktorral, aki 2002 novemberében beállított hozzám és akivel egészen 2013-ig öröm volt együtt dolgozni"- írja lemondó levelében Hegedűs Zsuzsa miniszterelnöki tanácsadó. Milyen borzalmas lehetett még kilenc évig minden hónapban örömtelenül felvenni a fizetést, és elszámolni a költségtérítést. Respect a helytállásért!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Willy 2022.07.26. 20:13-kor.
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Willy » 2022.07.26. 20:12

vollebak írta:
2022.07.26. 13:26
Abban például jól látta a dolgokat, de talán az volt életében az utolsó ilyen őszinte pillanat.
Ellenzékben elég könnyű volt, és az elmúltnyócév is megadott minden alapot a kritizálásra, lásd Mortimer-ügy.

Amúgy az megvan, amikor a Fidesz migráncsra cserélt egy képviselőt, aki beszélt a borsodi falvakban előforduló magzatkárosításról?

Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: High-End » 2022.07.26. 21:14

https://444.hu/2022/07/26/jaksity-gyorg ... -orszagban

Jaksity....megint nagyon jó.


Sajnos nem ez lett a követendő példa. A leggazdagabb magyarok jelentős része egykori állami vagyon romjain vagy a jelenlegit megcsapolva és EU-s támogatásokkal felturbózva éli felhőtlen vagy még inkább felelőtlen életét. Én önöknek azt mondom, kedves végzősök, hogy önök lesznek az a generáció, amelynek a feladata, amit mi elkezdtünk, a rendszerváltás végleges befejezése. Valós demokrácia kiharcolása és megteremtése. Az ország dohos, áporodott, betegségeket hordozó levegőjének megtisztítása, kiszellőztetése, a XX. század szégyenteljes ideológiai gúnyáinak szemétdombra vetése, elégetése. Magyarország kompjának a modern európai civilizáció partjához való végleges kikötése.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.07.26. 21:20

vollebak írta:
2022.07.26. 14:50
High-End írta:
2022.07.26. 14:04



Kieg:

Mivel Dani csak ezt olvassa:

https://www.vadhajtasok.hu/2022/07/26/r ... -megbizott
Látod, Bandi, nekem volt igazam. Pontosan úgy értette a zsírsertés, semmiféle kultúra nem volt ebben faktor. Nem véletlenül használta a faj szót.
Lehetséges, bár szerintem is olyasmi lehet ezzel a novel, hogy már amúgy is unta a banánt és most ez jó ürügy a lelépésre. Meg is ertem ot

Akárhogy is szerencsére ahogy Willy mondja, nem lesz vagonirozas, a beszedben pedig voltak ennel erdekesebb es mas durva dolgok is amit valamiert nem kaptak fel

Nem gorditenem inkabb tovabb a temat, lehet, hogy tevedtem.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.07.26. 21:24

bertone írta:
2022.07.26. 14:34
High-End írta:
2022.07.26. 14:04



Kieg:

Mivel Dani csak ezt olvassa:

https://www.vadhajtasok.hu/2022/07/26/r ... -megbizott
Elolvastam a vadbarmokat, ezt is, meg amit Dani rakott fel. Lehet, hogy valami fordulat van náluk?
Azok mindent megirnak, ezt is es azt is, van amihez fuznek valami kommentart es van amihez nem

Ujsagiras nem zajlik, atvesznek hireket es azokat tupirozzak.

Avatar
zola
WSR pilóta
Hozzászólások: 1869
Csatlakozott: 2013.12.31. 19:58
Mi vagy?: törvénytelen

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: zola » 2022.07.26. 21:26

Willy írta:
2022.07.26. 20:08

Ha ez nem kamu, akkor kurvára gáz :pf03

https://index.hu/belfold/2022/07/26/heg ... megbizott/


Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.07.26. 21:29

bertone írta:
2022.07.26. 11:20
Bandee írta:
2022.07.25. 16:04

Mi a szar ez a pedofil ugy?
Én öregszem, aztán Te vagy feledékeny? :mosoly:
Bandee írta:
2020.12.04. 12:59


köszi
Ugy tunik en mar erre nem emlekeztem.

Megtehette volna a feljelentest. Amugy szerintem semmi nem tortent volna, mert az ember letagadja, az meg, hogy egy ilyen aberralt barom mit csinalt Thaifoldon szerintem eleve kiderithetetlen. Sajnos rengeteg undorito alak vagy olyan szerencsetlen jar oda akit pl. A nok semmibe nem neznek de ott berelhet maganak not es jaszkarizhat fillerekert. Erkolcsi ferto ami ott van, azok meg olyan csorok, hogy sokan ebbol elnek. A csaladok ugy tudom eladjak a gyerekeiket ilyen celokra. De lehet, hogy azok a filippinok.

Fasz a Bayer, igazatok van.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bandee 2022.07.26. 22:13-kor.

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2022.07.26. 21:32

Nyilatkozott az RTL-nek. Ez a nő is hazaáruló lesz mindjárt (lásd: EU-források)

https://rtl.hu/belfold/2022/07/26/heged ... 7hLBkkUl58

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2022.07.26. 21:34

High-End írta:
2022.07.26. 21:14
https://444.hu/2022/07/26/jaksity-gyorg ... -orszagban

Jaksity....megint nagyon jó.


Sajnos nem ez lett a követendő példa. A leggazdagabb magyarok jelentős része egykori állami vagyon romjain vagy a jelenlegit megcsapolva és EU-s támogatásokkal felturbózva éli felhőtlen vagy még inkább felelőtlen életét. Én önöknek azt mondom, kedves végzősök, hogy önök lesznek az a generáció, amelynek a feladata, amit mi elkezdtünk, a rendszerváltás végleges befejezése. Valós demokrácia kiharcolása és megteremtése. Az ország dohos, áporodott, betegségeket hordozó levegőjének megtisztítása, kiszellőztetése, a XX. század szégyenteljes ideológiai gúnyáinak szemétdombra vetése, elégetése. Magyarország kompjának a modern európai civilizáció partjához való végleges kikötése.
(:taps (:taps (:taps

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: High-End » 2022.07.26. 22:03

Bandee írta:
2022.07.26. 21:29


Thaifoldon szerintem kiserithetetlen. Sajnos rengeteg undorito vagy olyan szerencsetlen jat oda akit pl. A nok semmibe nem neznek ott berelhet maganak
60 éves európaiak mászkálnak hetekig kezenfogva tizenéves kislanyokkal. Undorito.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.07.26. 22:12

Bandee írta:
2022.07.26. 21:29
bertone írta:
2022.07.26. 11:20

Én öregszem, aztán Te vagy feledékeny? :mosoly:

Ugy tunik en mar erre nem emlekeztem. Nem ogazan erdekelnek ezek a fajta a hirek

Megtehette volna a feljelentest es semmi nem tortent volna, mert az ember letagadja az meg, hogy egy ilyen aberralt barom mit csinalt Thaifoldon szerintem kiserithetetlen. Sajnos rengeteg undorito vagy olyan szerencsetlen jat oda akit pl. A nok semmibe nem neznek ott berelhet maganak not es jaszkarizhat fillerekert. Erkolcsi ferto ami ott van, azok meg olyan csorok, hogy sokan ebbol elnek. A csaladok igy tudom eladjak a gyerekeiket ilyen celokra. De lehet, hogy azok a filippinok.
Ez azért furcsa, Bandi, mert ez nem egy olyan magánügy, hogy most a kék vagy a fehér inget viseli-e szívesebben. Én úgy látom, hogy azért sokkal jobban ki lennél hegyezve egy ilyen hírre, ha nem egy olyan emberről van szó, akit alapvetően kedveltél és elismertél. Farkasházyról csak felröppenne egy ilyesmi, soha nem felejtenéd el. Szóval azért nálad is érezhető a részrehajlás attól függően, ki melyik politikai lövészárokban van hozzád képest. Az nagyon megmaradt, hogy Biden még csak jelölt volt, és a már a kilencvenes években is tipikus milliárdos botrányokba/ügyletekbe keveredő, aranybudijairól és szétplasztikázott feleségéről hírhedt, Bidennél a szó szoros értelmében több ezerszeres mértékben vagyonosabb Trumppal szemben neked mégis Biden volt „maga a pökhendi milliárdos megtestesítője”. Emlékszem, kétszer kellett elolvasnom a mondatod, mert elsőre azt hittem, elírtad, hát mondom, a történelem talán legtipikusabb milliárdos seggfeje (aki szinte már önmaga irodalmi paródiája, annyira tipikus és annyira milliárdos) éppen Trump, kizárt, hogy bárki másról beszélj összehasonlításképp, ha már ez a téma :)
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.07.26. 23:03

vollebak írta:
2022.07.26. 22:12
Bandee írta:
2022.07.26. 21:29


Ugy tunik en mar erre nem emlekeztem. Nem ogazan erdekelnek ezek a fajta a hirek

Megtehette volna a feljelentest es semmi nem tortent volna, mert az ember letagadja az meg, hogy egy ilyen aberralt barom mit csinalt Thaifoldon szerintem kiserithetetlen. Sajnos rengeteg undorito vagy olyan szerencsetlen jat oda akit pl. A nok semmibe nem neznek ott berelhet maganak not es jaszkarizhat fillerekert. Erkolcsi ferto ami ott van, azok meg olyan csorok, hogy sokan ebbol elnek. A csaladok igy tudom eladjak a gyerekeiket ilyen celokra. De lehet, hogy azok a filippinok.
Ez azért furcsa, Bandi, mert ez nem egy olyan magánügy, hogy most a kék vagy a fehér inget viseli-e szívesebben. Én úgy látom, hogy azért sokkal jobban ki lennél hegyezve egy ilyen hírre, ha nem egy olyan emberről van szó, akit alapvetően kedveltél és elismertél. Farkasházyról csak felröppenne egy ilyesmi, soha nem felejtenéd el. Szóval azért nálad is érezhető a részrehajlás attól függően, ki melyik politikai lövészárokban van hozzád képest. Az nagyon megmaradt, hogy Biden még csak jelölt volt, és a már a kilencvenes években is tipikus milliárdos botrányokba/ügyletekbe keveredő, aranybudijairól és szétplasztikázott feleségéről hírhedt, Bidennél a szó szoros értelmében több ezerszeres mértékben vagyonosabb Trumppal szemben neked mégis Biden volt „maga a pökhendi milliárdos megtestesítője”. Emlékszem, kétszer kellett elolvasnom a mondatod, mert elsőre azt hittem, elírtad, hát mondom, a történelem talán legtipikusabb milliárdos seggfeje (aki szinte már önmaga irodalmi paródiája, annyira tipikus és annyira milliárdos) éppen Trump, kizárt, hogy bárki másról beszélj összehasonlításképp, ha már ez a téma :)
Persze, nyilvan ez igy van nem is akarom tagadni. Mindannyian ilyenek vagyunk.
Erre a Biden dologra se emlekszem de biztos ugy volt bar oszinten nem igazan hallottam korabban rola nem tudom honnan vettem akkor ezt. Biztos olvastam valamit, de egyebkent szerintem nem ezt irhattam hanem max. ez is benne volt.
Viszont jol gondoltam, ok maguk es sajnos mi is sokkal rosszabbul jartunk ezzel a Bidennel. Vagyis en nem sok jot latok bennen, azt meg oszinten leszarom az amerikaiak hogyan elnek.

De amugy engem nem igazan lattal itt porogni ilyen bulvaros szexista dolgokon. Hozza lehet, hogy szoltam de nem igazan erdekelnek ezek engem

(Szajer egyebkent ugyancsak pedofil azt hallottam..)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.07.26. 23:23

Bandee írta:
2022.07.26. 23:03
Persze, nyilvan ez igy van nem is akarom tagadni. Mindannyian ilyenek vagyunk.
Erre a Biden dologra se emlekszem de biztos ugy volt bar oszinten nem igazan hallottam korabban rola nem tudom honnan vettem akkor ezt. Biztos olvastam valamit, de egyebkent szerintem nem ezt irhattam hanem max. ez is benne volt.
Viszont jol gondoltam, ok maguk es sajnos mi is sokkal rosszabbul jartunk ezzel a Bidennel. Vagyis en nem sok jot latok bennen, azt meg oszinten leszarom az amerikaiak hogyan elnek.

De amugy engem nem igazan lattal itt porogni ilyen bulvaros szexista dolgokon. Hozza lehet, hogy szoltam de nem igazan erdekelnek ezek engem

(Szajer egyebkent ugyancsak pedofil azt hallottam..)
Biden szintén rém gyenge elnök, ebben egyetértünk. Egy sor olyan dologra figyel, amire szerintem nem most, nem így és nem ennyi figyelem kell. Abbn enm értek egyet, hogy rosszabbul jártak az amerikaiak vele, mert Trump tényleg minimum a huszadik század legrosszabb, leggyengébb, legkárosabb amerikai elnöke. Még a republikánus szavazók és szenátorok is elfordultak tőle, ez példátlan esemény. De tény, hogy Biden alig jobb valamivel, ugyanott vagy a kupac alján a gyenge elnökök között. Annyi, hogy legalább emberileg jobb, mint Trump, de hát ezt vagy az elnökségét megugorni sem egy komoly szint, Trump annyira mélypont volt

Ezt írtad amúgy, 2020 novemberében:
Bandee írta:
2020.11.04. 21:30
A vén geci Covid Biden pedig maga a pökhendi milliárdos megtestesítője
Szájerről, ha pedofil, azt ugyanúgy tudta akkor mindenki a Fideszben, ahogyan azt is, hogy meleg. Harminc éve tudták, ezt biztos forrásból tudom. A pedofíliáról nem hallottam, de pusztán annyiból nem lepne meg, hogy mindig a leghangosabban buzizó, legnagyobb erkölcscsőszökről szokott kiderülni ilyesmi. Ha Szájer valóban pedofil is, akkor Bayer már két „harcostársa” pedofíliáját védte meg a törvény elől. Gyönyörű :)

Amúgy van egy közös ismerősöm Bayer fiával a fészbúkon. Először nem is tűnt fel a név, csak rákattintottam, mondom, ki lehet ez a gyerek. A nagyon civilizált, nagyon polgári, nagyon erkölcsös, nagyon magas kulturális mércét hangoztató Bayer édes kicsi fiának, akiről teleharsogta a közös könyvük kapcsán is a sajtót, milyen büszke rá, milyen jól sikerült gyerek, a nyilvános képei között van egy olyan, hogy letolt gatyával, csupasz seggel állnak egy haverjával valami köztéren. Nehéz eldönteni, hogy a homoerotika vagy a közszerméremsértés volt-e a cél, mindenesetre nem kicsit röhögtem, hogy na, mondom, Bayer csodálatos erkölcsei és büszke nevelése micsoda nívó :D
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.07.26. 23:27

A legidősebb külföldön, Lengyelországban járt egyetemre, ő eltávolodott mostanában, Bendegúz, a legkisebb most kezdte a jogot, Marci fiam pedig grafikusnak tanul, végzős, talán ő örökölte apja „művészi vénáját”. És dagad a keblem a büszkeségtől, ha első közös munkánkra, a Rezeda kötetre nézek...
Bayer Zsolt, 2022. február 11.

A művészi véna, amitől dagad az apai kebel a büszkeségtől:

Kép

(:u (:u (:u (:u

És annyira ostoba a gyerek, hogy ez egy nyilvánosan elérhető kép. Még csak az ismerősének se kell lenni hozzá, hogy bárki lássa. Csodálatos egy família ez :)
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Willy » 2022.07.27. 07:01

zola írta:
2022.07.26. 21:26
Willy írta:
2022.07.26. 20:08

Ha ez nem kamu, akkor kurvára gáz :pf03

https://index.hu/belfold/2022/07/26/heg ... megbizott/

Lol. "A magamfajták esetében a rasszizmus ab ovo ki van zárva"
Akkor Bayer nyilván nem Orbán-fajta. Vagy csak ellenzékből még könnyen pofázott.

Bár a Magyar Hírlap törli a múltat, a Wayback Machine megőriz mindent. Szinte mindent.

Bayer Zsolt: Patkányok
Azért gyalázták, mert magyar.
Vagy még inkább azért, mert nem cigány.
Nem közülük való. Idegen. Más.
S ahogy ez a patkányok között szokás, mondom még egyszer: tízen-tizenöten vertek egyet.

Mert ezek a patkányok, a mi patkányaink gyáva szarok is.

Tudtuk, hogy Landeszmann rabbi személyében egy tetves rasszista és magyargyűlölő zsidó jelentette ki, miszerint „ha a magyar kultúrából kivonjuk a zsidó kultúrát, nem marad más, csak a bőgatya meg a fütyülős barack”. Tudtuk mi már akkor, hogy ezt egy rasszista alja zsidó mondta minekünk, de a hivatalos „felháborodás” akkor mindössze addig terjedt, hogy „nem volt szerencsés kijelentés”, és a rabbit kimenekítették Kanadába. (Ha akkor és ott, Kunmadarason, ahol ez az alja ember ezt a kijelentést tette, valaki felpofozza, akkor persze a pofon adója nyilván megkapta volna az antiszemita bélyeget.)
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Lezárt