Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Politika mentes beszélgetések a mindennapokról
Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2022.07.28. 15:00

Willy írta:
2022.07.28. 13:01
Nem kell asszisztálni ahhoz, hogy "fóbiának" nevezzék, ha valaki nem ugyanazt tartja szexuálisan vonzónak.
Kibaszottul el vagy tévedve...
Egyszerűen csak nem is kellene ezzel foglalkozni sem pro sem kontra... azzal dugsz otthon akivel akarsz...ott vonulsz fel ahol és amiért akarsz...

Amikor mások felé tolod a privát véleményed ahogy a fentebbi cikkben...az bizony már a fobia kategoria...mert lehetsz te homoszexualitás ellenes semmi gond azzal, de ne tedd ki a céged weboldalára...nem tartozik senkire...
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

4D4M
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1587
Csatlakozott: 2014.02.01. 23:43

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: 4D4M » 2022.07.28. 15:12

Na a bátor Sir Robin beleállt...
A magyar kormányfő azt is mondta, előfordul, hogy néha félreérthetően fogalmaz.

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2022.07.28. 15:54

Rocco írta:
2022.07.28. 14:47
Willy írta:
2022.07.28. 12:58

És ki nem hagyja őket békén? Bekopognak random lakásokba ellenőrízni, hogy nem buzulnak-e? Na ugye...

Most ez komoly?
Nem tudom, ti merre jartok, de amerre en, ott rengetegen kopkodik a buzikat, vagy akar meg is verik oket. Abba ne is menjunk bele, hany orszagban olik meg oket ezert. Eleve szitokszo, hogy buzi, meg arra is, aki nem az. En is szoktam random buzizni. Szerintem kurva szar lehet buzinak lenni az ilyenek miatt, foleg egy olyan orszagban, ahol meg a kormany is osszemossa oket a gyerekmolesztalokkal. De kopogni nem kopognak rajuk, hat ez jo. Csak epp kotrodjon is vissza a 4 fel koze. A kover ember sem guszta es vonzo a legtobb ember szamara, es ugyan kapnak beszolasokat erte, de nem mondjak neki elfogadott jelleggel, hogy takarodjon a 4 fal koze koverkedni, vagy hogy mondjuk ne menjen ki a strandra, plane nem mossa ossze oket senki a pedofilokkal, vagy kovezik oket halalra kicsit tavolabb. A kocsog buzi raadasul ugye lefogyni sem tud, a szerencsetlen barom igy szuletett, igy is doglik meg. Most mindattol fuggetlenul, hogy engem is idegesit a trend es kontraproduktivnak tartom, komoly ez a kerdes, hogy ki nem hagyja oket beken, es tenyleg ugy gondolod, hogy ennek semmi elozmenye nem volt? Mert akkor mi nagyon mas helyen elunk. 10%-rol beszelunk, amugy az kurva sok.
Jól látod... (:i
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2022.07.28. 15:56

4D4M írta:
2022.07.28. 15:12
Na a bátor Sir Robin beleállt...
A magyar kormányfő azt is mondta, előfordul, hogy néha félreérthetően fogalmaz.
Hmmm....

A kurva anyját minden fideszesnek (:i

Elnézést! előfordul, hogy néha "félreérthetően" fogalmazok (:u
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.07.28. 15:59

Rocco írta:
2022.07.28. 14:47
Willy írta:
2022.07.28. 12:58

És ki nem hagyja őket békén? Bekopognak random lakásokba ellenőrízni, hogy nem buzulnak-e? Na ugye...

Most ez komoly?
Nem tudom, ti merre jartok, de amerre en, ott rengetegen kopkodik a buzikat, vagy akar meg is verik oket. Abba ne is menjunk bele, hany orszagban olik meg oket ezert. Eleve szitokszo, hogy buzi, meg arra is, aki nem az. En is szoktam random buzizni. Szerintem kurva szar lehet buzinak lenni az ilyenek miatt, foleg egy olyan orszagban, ahol meg a kormany is osszemossa oket a gyerekmolesztalokkal. De kopogni nem kopognak rajuk, hat ez jo. Csak epp kotrodjon is vissza a 4 fel koze. A kover ember sem guszta es vonzo a legtobb ember szamara, es ugyan kapnak beszolasokat erte, de nem mondjak neki elfogadott jelleggel, hogy takarodjon a 4 fal koze koverkedni, vagy hogy mondjuk ne menjen ki a strandra, plane nem mossa ossze oket senki a pedofilokkal, vagy kovezik oket halalra kicsit tavolabb. A kocsog buzi raadasul ugye lefogyni sem tud, a szerencsetlen barom igy szuletett, igy is doglik meg. Most mindattol fuggetlenul, hogy engem is idegesit a trend es kontraproduktivnak tartom, komoly ez a kerdes, hogy ki nem hagyja oket beken, es tenyleg ugy gondolod, hogy ennek semmi elozmenye nem volt? Mert akkor mi nagyon mas helyen elunk. 10%-rol beszelunk, amugy az kurva sok.
Tökéletes hozzászólás.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: High-End » 2022.07.28. 16:21

ITT KELL ÉLNED, HOGY ELHIDD!
És tényleg, a Kétfarkú Kutyapárt lassan feloszlathatja magát, hiszen egyetlen lépésre vagyunk az ingyen sörtől (meg az örök élettől). A kormánypropaganda tényleg azzal fényezi magát, hogy az augusztus 20-i, milliárdos pénzszórás alkalmából OLCSÓ LESZ A SÖR (meg a bor és a pálinka is)! Ehhez tényleg nem tudok mit hozzáfűzni, egészségére mindenkinek!
A cikket erős idegzetű hitetlenkedők itt találják:
👉 https://www.origo.hu/itthon/20220728-35 ... a-sor.html

Hadházy Ákos, FB

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2022.07.28. 16:50

vollebak írta:
2022.07.28. 14:27
Mindenben igaza volt Kefírnek és Roccónak veled kapcsolatban. Én meg még volt, nem is egyszer, hogy védtelek előttük. Kár volt, már bánom.
Nem kell senki előtt megvédeni, nem szorulok rá. Főleg nem a tiédre. (:h :mrgreen: (nem emlékszem ilyesmire, de biztos volt ha mondod)
Persze bármi lehetséges a jövőben még akár az is, hogy a védelmedre fogok szorulni.

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Willy » 2022.07.28. 17:07

Rocco írta:
2022.07.28. 14:47
Most ez komoly?
Oh shit, here we go again :szom02
Nem tudom, ti merre jartok, de amerre en, ott rengetegen kopkodik a buzikat, vagy akar meg is verik oket.
Rájuk van írva, hogy azok?
Eleve szitokszo, hogy buzi, meg arra is, aki nem az.
A fogyatékos nem szitokszó? vagy az autista? Vagy a süket? Vagy a vak? Vagy a szenilis?
De kopogni nem kopognak rajuk, hat ez jo. Csak epp kotrodjon is vissza a 4 fel koze.
Ami a négy fal közé tartozik, azt ott kell csinálni. Ha a buszon kezdenék egy nővel kettyinteni, ott is megszólnának. De sok helyen (templomok pl.) tilos csókolózni (cúnya hetejóknak is), vagy kihívóan öltözködni. Mindennek megvan a maga helye. Ha ezeket a viselkedési szabályokat egy csoport nem tartja be, ott nem a többséggel van a gond.
A kover ember sem guszta es vonzo a legtobb ember szamara, es ugyan kapnak beszolasokat erte, de nem mondjak neki elfogadott jelleggel, hogy takarodjon a 4 fal koze koverkedni, vagy hogy mondjuk ne menjen ki a strandra, plane nem mossa ossze oket senki a pedofilokkal, vagy kovezik oket halalra kicsit tavolabb.
Demagógabb példa nincs?
Hány kövér kért olyat, hogy vegyék a testalkatát ugyanolyan természetesnek, mint az átlag testalkatot? Mikor kérték, hogy a filmszereplők x %-a kövér legyen? Megjegyzem, kövérből valamivel több van a társadalomban.
Ha egy kövér kezdené tangában rázni a seggét mások előtt, valószínűleg megszólnák érte. A viselkedés a kulcs. Testalkattól függően lehet normakövetően viselkedni, és normaszegően is. Csak ismételni tudom magam: ne a többség legyen a felelős érte, amiért egyesek nem tartják be a társadalmi normákat!
Most mindattol fuggetlenul, hogy engem is idegesit a trend es kontraproduktivnak tartom, komoly ez a kerdes, hogy ki nem hagyja oket beken, es tenyleg ugy gondolod, hogy ennek semmi elozmenye nem volt?
Én speciel soha senkinek nem róttam fel, hogy homoszexuális. Nem fogom megvetni, nem kezelem másként, nem szakítom meg vele a kapcsolatot. Cserébe tapsikolni se fogok, hogy milyen bátor, mennyire büszke vagyok rá, stb.
Pedig volt már olyan munkatársam, aki rám szállt, meg olyanokat írogatott privátban, hogy ő is "ugyanolyan jó, mint egy nő". Amikor meg azt kértem, hogy szálljon le róla, és inkább homokosok között kéne keresgéljen, még meg volt sértődve.
Ilyen könnyű "homofóbbá" válni. Pedig nem kezdtem el mocskos buzizni, nem tettem közzé a munkahelyen, hogy milyen. Ő állítja be magát áldozatnak, és sajnos a közössége nagy része azt teszi.
10%-rol beszelunk, amugy az kurva sok.
A már említett túlsúlyosak legalább annyian vannak, a szervi betegek is, a mélyszegénységben élők, vagy a balkezesek. Melyik másik csoport követel plusz jogokat vagy kvótákat?
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2022.07.28. 17:36

Feleig olvastam.
Nem fektetek ebbe ennel tobbet.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Rocco 2022.07.28. 17:40-kor.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.07.28. 17:38

Willy írta:
2022.07.28. 17:07
Rocco írta:
2022.07.28. 14:47
Most ez komoly?
Oh shit, here we go again :szom02
Nem tudom, ti merre jartok, de amerre en, ott rengetegen kopkodik a buzikat, vagy akar meg is verik oket.
Rájuk van írva, hogy azok?
Eleve szitokszo, hogy buzi, meg arra is, aki nem az.
A fogyatékos nem szitokszó? vagy az autista? Vagy a süket? Vagy a vak? Vagy a szenilis?
De kopogni nem kopognak rajuk, hat ez jo. Csak epp kotrodjon is vissza a 4 fel koze.
Ami a négy fal közé tartozik, azt ott kell csinálni. Ha a buszon kezdenék egy nővel kettyinteni, ott is megszólnának. De sok helyen (templomok pl.) tilos csókolózni (cúnya hetejóknak is), vagy kihívóan öltözködni. Mindennek megvan a maga helye. Ha ezeket a viselkedési szabályokat egy csoport nem tartja be, ott nem a többséggel van a gond.
A kover ember sem guszta es vonzo a legtobb ember szamara, es ugyan kapnak beszolasokat erte, de nem mondjak neki elfogadott jelleggel, hogy takarodjon a 4 fal koze koverkedni, vagy hogy mondjuk ne menjen ki a strandra, plane nem mossa ossze oket senki a pedofilokkal, vagy kovezik oket halalra kicsit tavolabb.
Demagógabb példa nincs?
Hány kövér kért olyat, hogy vegyék a testalkatát ugyanolyan természetesnek, mint az átlag testalkatot? Mikor kérték, hogy a filmszereplők x %-a kövér legyen? Megjegyzem, kövérből valamivel több van a társadalomban.
Ha egy kövér kezdené tangában rázni a seggét mások előtt, valószínűleg megszólnák érte. A viselkedés a kulcs. Testalkattól függően lehet normakövetően viselkedni, és normaszegően is. Csak ismételni tudom magam: ne a többség legyen a felelős érte, amiért egyesek nem tartják be a társadalmi normákat!
Most mindattol fuggetlenul, hogy engem is idegesit a trend es kontraproduktivnak tartom, komoly ez a kerdes, hogy ki nem hagyja oket beken, es tenyleg ugy gondolod, hogy ennek semmi elozmenye nem volt?
Én speciel soha senkinek nem róttam fel, hogy homoszexuális. Nem fogom megvetni, nem kezelem másként, nem szakítom meg vele a kapcsolatot. Cserébe tapsikolni se fogok, hogy milyen bátor, mennyire büszke vagyok rá, stb.
Pedig volt már olyan munkatársam, aki rám szállt, meg olyanokat írogatott privátban, hogy ő is "ugyanolyan jó, mint egy nő". Amikor meg azt kértem, hogy szálljon le róla, és inkább homokosok között kéne keresgéljen, még meg volt sértődve.
Ilyen könnyű "homofóbbá" válni. Pedig nem kezdtem el mocskos buzizni, nem tettem közzé a munkahelyen, hogy milyen. Ő állítja be magát áldozatnak, és sajnos a közössége nagy része azt teszi.
10%-rol beszelunk, amugy az kurva sok.
A már említett túlsúlyosak legalább annyian vannak, a szervi betegek is, a mélyszegénységben élők, vagy a balkezesek. Melyik másik csoport követel plusz jogokat vagy kvótákat?
Hát ez nem kicsit vicces épp tőled ebben a témában :)

Ha nem tudnám, hogy nem így van, azt hinném, a buzitémában Bayer ír helyetted. Totál úgy érvelsz, ugyanolyan fals dolgokkal. Átrágtuk már párszor, semmi értelme nem volt. Az látszik, hogy senkit nem ismersz testközelből, akit ez érintett volna (és ne add elő, hogy de igen, a szomszédod épp egy kurvára így érvelő, prájdutáló buzi). Egyszerűen süt rólad az érvekkel, hogy nincs rokonod, régi barátod, aki megtapasztalná, milyen ebben élni itthon, és beavatott volna.

Van egy index a világ országairól, amivel mérik, mennyire könnyű/elfogadott egy társadalomban melegnek lenni. Magyarország a dicsőséges 86. helyen tanyázik ebben (vastagon a hozzád hasonló gondolkodásnak köszönhetően, olyan remek országok társaságában, mint a Kongói Demokratikus Köztársaság, Guatemala és Honduras. A lista élén meg olyan szar helyek vannak, mint Izland, Kanada, Norvégia, Hollandia és Svájc. Persze, ezek mind libbant helyek, szar is ott, de te történetesen jobban látod. Mondjuk én bármikor szívesebben tartozom bármilyen értékrendben, mutatóban az izlandi-norvég-holland vonalhoz, mint a kongói-guatemalai tengelyhez, az meg a te dolgod, ha te nem.

Ezzel a heteró példálózással is fel kéne már hagyni, képmutatás az egész. A nyilvánosan megélt szexualitást annak ellenére mindig buzizó kontextusban merül csak fel, hogy állítom, életedben nem láttál még melegeket nyilvánosan csókolózni mondjuk Budapest közepén egy szombat délután. Csak jobban hangzik, ha úgy csomagolod, hogy mindenki tartsa meg ezt a négy fal között, fogyaszthatóbb így buzizni. Én megszámolni sem tudom, hányszor láttam heterókat olyan helyzetben, amire tévében ment volna a 18-as karika, de melegeket még kézenfogva is alig -talán nyáron, vagy valami fesztivál alatt. Mindig megy ez a béna négyfalközöttözés, úgy, hogy a nyilvánosan megélt homoszexualitás Magyarországon nagyjából egyenlő arányban van azzal, hogy hány szuahéli anyanyelvűbe futsz bele Kistarcsán. Persze, biztos van - csak soha senki nem látta. De azért rájuk kell kihegyezni, miközben azzal érveltél, hogy alig 5% van szerinted belőlük. Zseniális, hogy ez az állítólagos mindössze 5% is mennyire feltűnően aktív szexuálisan az utcákon. Ja, nem.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Willy » 2022.07.28. 17:59

vollebak írta:
2022.07.28. 17:38
Az látszik, hogy senkit nem ismersz testközelből, akit ez érintett volna (és ne add elő, hogy de igen, a szomszédod épp egy kurvára így érvelő, prájdutáló buzi). Egyszerűen süt rólad az érvekkel, hogy nincs rokonod, régi barátod, aki megtapasztalná, milyen ebben élni itthon, és beavatott volna.
Pedig több tucat van, akár profillal is tudnám bizonyítani, bár nem hiszem, hogy van közöd hozzá.
Másrészt 11 év a szociáli szférában - szerinted itt nem lehet velük találkozni? Tudod te, a pszichiátriai betegségek között milyen sűrűn fordul elő?

Mellesleg, mint mondtam, a politikában is benne voltam egy ideig. A már említett Momentum és LMP nem egy tagja az. Jellemzően azt se tudták, mi az a fogyatékossági adókedvezmény, de az állítólagos homofóbia ellen tudtak hisztizni.
vastagon a hozzád hasonló gondolkodásnak köszönhetően
Most aztán szarul érzem magam. Igaz, soha senkit nem inzultáltam a hovatartozása miatt. Magánügynek tartom, tolerálom. Sajnálom, hogy ez a tolerancia nem kölcsönös.
A nyilvánosan megélt szexualitást annak ellenére mindig buzizó kontextusban merül csak fel, hogy állítom, életedben nem láttál még melegeket nyilvánosan csókolózni mondjuk Budapest közepén egy szombat délután.
Most voltak kint tízezren prájdozni. Mennyien is tüntettek a rezsi és a KATA miatt?
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.07.28. 18:33

Willy írta:
2022.07.28. 17:59
vollebak írta:
2022.07.28. 17:38
Az látszik, hogy senkit nem ismersz testközelből, akit ez érintett volna (és ne add elő, hogy de igen, a szomszédod épp egy kurvára így érvelő, prájdutáló buzi). Egyszerűen süt rólad az érvekkel, hogy nincs rokonod, régi barátod, aki megtapasztalná, milyen ebben élni itthon, és beavatott volna.
Pedig több tucat van, akár profillal is tudnám bizonyítani, bár nem hiszem, hogy van közöd hozzá.
Másrészt 11 év a szociáli szférában - szerinted itt nem lehet velük találkozni? Tudod te, a pszichiátriai betegségek között milyen sűrűn fordul elő?

Mellesleg, mint mondtam, a politikában is benne voltam egy ideig. A már említett Momentum és LMP nem egy tagja az. Jellemzően azt se tudták, mi az a fogyatékossági adókedvezmény, de az állítólagos homofóbia ellen tudtak hisztizni.
vastagon a hozzád hasonló gondolkodásnak köszönhetően
Most aztán szarul érzem magam. Igaz, soha senkit nem inzultáltam a hovatartozása miatt. Magánügynek tartom, tolerálom. Sajnálom, hogy ez a tolerancia nem kölcsönös.
A nyilvánosan megélt szexualitást annak ellenére mindig buzizó kontextusban merül csak fel, hogy állítom, életedben nem láttál még melegeket nyilvánosan csókolózni mondjuk Budapest közepén egy szombat délután.
Most voltak kint tízezren prájdozni. Mennyien is tüntettek a rezsi és a KATA miatt?
Nem kértem, hogy bizonygasd, de egy passzív-agresszív #semmiközödhozzára szükséged volt ettől függetlenül. Az továbbra is világos, hogy igazán közeli ismeretséged nincs ilyen érintettel. Rokon, barát. Akinek érdekel a sorsa, aki őszintén megnyílik neked, nem pedig csak egy random LMP-s tag, akivel együtt dolgozol. Egyébként is ennek az egésznek “a legjobb haverom cigó, de…” szaga van tőled.

Az nem érv, hogy mivel foglalkozol. Attól még láthatóan ellenzed őket. Nem lesz minden szociális területtel foglalkozóból azonnal ténylegesen toleráns is mindenféle kisebbséggel szemben.

Nahát, egy csomóan kerülnek itthon a pszichiátriára a melegek közül? De mi a toszért, ha itt állítólag mindent lehet, el vannak fogadva, paradicsomi állapotok vannak nekik? :)

Azt is megkerülted, hogy a #csináljaanégyfalközött dolog kapcsán életedben hány meleget láttál csak úgy a hétköznapokban az utcán szeméremsértő dolgot csinálni. Nyilván azért, mert egy darabot sem, heterót meg elég sokszor. A prájdot meg nem bölcs emlegetni úgy, hogy láthatóan életedben nem voltál kint (mert ez is világos). Különben tudnád, hogy kábé meg sem lehet különböztetni egy sima utcabáltól az egészet.

Szerintem felesleges tovább görgetni a témát, kibeszéltük. Remélem, hogy a gyereked, ha van vagy lesz, és esetleg a saját neméhez vonzódik, akkor másképp fogod kezelni ezt az egészet.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Willy » 2022.07.28. 19:39

vollebak írta:
2022.07.28. 18:33
Egyébként is ennek az egésznek “a legjobb haverom cigó, de…” szaga van tőled.
Mert azzal mi a gond? Ha valakinek "a legjobb haverja", tapsolnia kell Olaszliszka miatt? Ez a mondat azt hivatott bizonyítani, hogy nem az adott célcsoporttal van probléma, hanem a szélsőségeseivel. Ez így van a muszlimoktól kezdve a vegánokig mindenkivel. Nyilván az érintettek szeretik erre ráhúzni, hogy a kollektív bűnösség-érzést leplezik vele.
Nahát, egy csomóan kerülnek itthon a pszichiátriára a melegek közül? De mi a toszért, ha itt állítólag mindent lehet, el vannak fogadva, paradicsomi állapotok vannak nekik?
Nem a melegségük miatt kerül az ellátásba, hanem az alapbetegsége miatt (többnyire skizofrénia). Sok pszichiátriai betegség tünete a nem megszokott vonzódás. Ha azt normálisnak kell tekinteni, akkor nyilván a hallucinációt is, mert sok embert érint.
Azt is megkerülted, hogy a #csináljaanégyfalközött dolog kapcsán életedben hány meleget láttál csak úgy a hétköznapokban az utcán szeméremsértő dolgot csinálni.
Lehet, hogy kifelejtettem, de látok bőven, főleg fesztiválidőszakban. De ritkán járok szórakozni, szóval sokkal többször is előfordulhat.
Van mifelénk két lány, akik szeretik egymást, mindketten ki kell hangsúlyozzák szivárványos táskával, meg hogy magasra emelt összekulcsolt kézzel mászkálnak. Mielőtt belekötsz: sosem szóltam rájuk, hogy ne csinálják. Szerintem exhibicionista viselkedés, de a lelkük rajta.
A prájdot meg nem bölcs emlegetni úgy, hogy láthatóan életedben nem voltál kint (mert ez is világos).
Dehogynem. Bayerrel meg Bedével mindig kimegyünk köveket dobálni, akiket meg eltalálunk, azokat melegség-kiűző bibliatáborba visszük, ahol egész nap Ákost hallgattatunk velük. Na jó, nem.
Különben tudnád, hogy kábé meg sem lehet különböztetni egy sima utcabáltól az egészet.
Hát nem tudom jártam én már debreceni virágkarneválon, nyíregyházi gyümölcskarneválon, meg még egy jó pár helyen, de sehol nem volt vallási provokáció, vagy a határon túli magyarok gyalázása. Biztos rossz fesztiválokon jártam.
Szerintem felesleges tovább görgetni a témát, kibeszéltük.
Jó lenne...
Remélem, hogy a gyereked, ha van vagy lesz, és esetleg a saját neméhez vonzódik, akkor másképp fogod kezelni ezt az egészet.
Én meg azt remélem, hogy ha nem adj Isten zaklatná egy vele azonos nemű az iskolában vagy a munkahelyén, nem neki kell szégyenkeznie miatta.
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.07.28. 19:43

Willy írta:
2022.07.28. 19:39
vollebak írta:
2022.07.28. 18:33
Egyébként is ennek az egésznek “a legjobb haverom cigó, de…” szaga van tőled.
Mert azzal mi a gond? Ha valakinek "a legjobb haverja", tapsolnia kell Olaszliszka miatt? Ez a mondat azt hivatott bizonyítani, hogy nem az adott célcsoporttal van probléma, hanem a szélsőségeseivel. Ez így van a muszlimoktól kezdve a vegánokig mindenkivel. Nyilván az érintettek szeretik erre ráhúzni, hogy a kollektív bűnösség-érzést leplezik vele.
Nahát, egy csomóan kerülnek itthon a pszichiátriára a melegek közül? De mi a toszért, ha itt állítólag mindent lehet, el vannak fogadva, paradicsomi állapotok vannak nekik?
Nem a melegségük miatt kerül az ellátásba, hanem az alapbetegsége miatt (többnyire skizofrénia). Sok pszichiátriai betegség tünete a nem megszokott vonzódás. Ha azt normálisnak kell tekinteni, akkor nyilván a hallucinációt is, mert sok embert érint.
Azt is megkerülted, hogy a #csináljaanégyfalközött dolog kapcsán életedben hány meleget láttál csak úgy a hétköznapokban az utcán szeméremsértő dolgot csinálni.
Lehet, hogy kifelejtettem, de látok bőven, főleg fesztiválidőszakban. De ritkán járok szórakozni, szóval sokkal többször is előfordulhat.
Van mifelénk két lány, akik szeretik egymást, mindketten ki kell hangsúlyozzák szivárványos táskával, meg hogy magasra emelt összekulcsolt kézzel mászkálnak. Mielőtt belekötsz: sosem szóltam rájuk, hogy ne csinálják. Szerintem exhibicionista viselkedés, de a lelkük rajta.
A prájdot meg nem bölcs emlegetni úgy, hogy láthatóan életedben nem voltál kint (mert ez is világos).
Dehogynem. Bayerrel meg Bedével mindig kimegyünk köveket dobálni, akiket meg eltalálunk, azokat melegség-kiűző bibliatáborba visszük, ahol egész nap Ákost hallgattatunk velük. Na jó, nem.
Különben tudnád, hogy kábé meg sem lehet különböztetni egy sima utcabáltól az egészet.
Hát nem tudom jártam én már debreceni virágkarneválon, nyíregyházi gyümölcskarneválon, meg még egy jó pár helyen, de sehol nem volt vallási provokáció, vagy a határon túli magyarok gyalázása. Biztos rossz fesztiválokon jártam.
Szerintem felesleges tovább görgetni a témát, kibeszéltük.
Jó lenne...
Remélem, hogy a gyereked, ha van vagy lesz, és esetleg a saját neméhez vonzódik, akkor másképp fogod kezelni ezt az egészet.
Én meg azt remélem, hogy ha nem adj Isten zaklatná egy vele azonos nemű az iskolában vagy a munkahelyén, nem neki kell szégyenkeznie miatta.
Sejtettem, hogy személyes élményed van. Az ilyen látszólag indokolatlanul erős érzelmi invesztálásnak mindig van alapja. Így már mindent értek. Sajnálom, remélem, megkapta a büntetését érte.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Willy » 2022.07.28. 19:55

vollebak írta:
2022.07.28. 19:43
Sejtettem, hogy személyes élményed van. Az ilyen látszólag indokolatlanul erős érzelmi invesztálásnak mindig van alapja. Így már mindent értek. Sajnálom, remélem, megkapta a büntetését érte.
Ez a leendő gyerekre érvényes, ott van felül az idézet ;)

Ami velem történt, azt már leírtam. Hónapokig rám volt kattanva egy korábbi munkahelyemen egy srác úgy tíz éve, akit már az első pillanatban felvilágosítottam, hogy nem az ő táborukba tartozok, de akkor sem... Később már azzal takarózott, hogy biszex.

Csak megnyugtatásul közlöm, hogy O1G addig tol cúnya homofób retorikát, amíg nem kell migráncsozni.

Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
zola
WSR pilóta
Hozzászólások: 1869
Csatlakozott: 2013.12.31. 19:58
Mi vagy?: törvénytelen

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: zola » 2022.07.28. 20:22

High-End írta:
2022.07.28. 16:21
ITT KELL ÉLNED, HOGY ELHIDD!
És tényleg, a Kétfarkú Kutyapárt lassan feloszlathatja magát, hiszen egyetlen lépésre vagyunk az ingyen sörtől (meg az örök élettől). A kormánypropaganda tényleg azzal fényezi magát, hogy az augusztus 20-i, milliárdos pénzszórás alkalmából OLCSÓ LESZ A SÖR (meg a bor és a pálinka is)! Ehhez tényleg nem tudok mit hozzáfűzni, egészségére mindenkinek!
A cikket erős idegzetű hitetlenkedők itt találják:
👉 https://www.origo.hu/itthon/20220728-35 ... a-sor.html

Hadházy Ákos, FB
Fogadjunk virslit nem mernek olcsón adni. :D

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2022.07.28. 20:29

Volle. jelen témában Willy véleménye mellé állnék inkább én is.
Az utóbbi években bőven túl lett tolva a PC-ség...legyen az LMBTQ+++, BLM, METOO és még folytathatnám. És itt is a szélsőségesek a hangadók és ezek hiteltelenítik a normálisan a jogaikért csendben küzdőket.
Csak néhány példa:
- szobrok indokolatlan ledöntése
- híres emberek fals megvádolása szexuális zaklatással
- kvóták a filmekben (Netflix Resident Evil sorozat, most néztem <egyébként szar>, mit gondolsz ki játsza Albert Weskert? A szőke fehér embert? Mutatom: [/list]https://assets1.ignimgs.com/thumbs/user ... 622916.jpg

Sorolhatnám még, de nincs kedvem...túl van ez tolva rendesen. Már lassan bókolni sem szabad egy nőnek, mert feljelent vagy kimondani mindenféle negatív felhang nélkül a "néger" szót, mert rasszista leszel azonnal és így tovább...azért ez messze nem normális. És abszolút elfogadó vagyok, de a szélsőségeket ebben sem bírom.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.07.28. 20:46

Alghar írta:
2022.07.28. 20:29
Volle. jelen témában Willy véleménye mellé állnék inkább én is.
Az utóbbi években bőven túl lett tolva a PC-ség...legyen az LMBTQ+++, BLM, METOO és még folytathatnám. És itt is a szélsőségesek a hangadók és ezek hiteltelenítik a normálisan a jogaikért csendben küzdőket.
Csak néhány példa:
- szobrok indokolatlan ledöntése
- híres emberek fals megvádolása szexuális zaklatással
- kvóták a filmekben (Netflix Resident Evil sorozat, most néztem <egyébként szar>, mit gondolsz ki játsza Albert Weskert? A szőke fehér embert? Mutatom: [/list]https://assets1.ignimgs.com/thumbs/user ... 622916.jpg

Sorolhatnám még, de nincs kedvem...túl van ez tolva rendesen. Már lassan bókolni sem szabad egy nőnek, mert feljelent vagy kimondani mindenféle negatív felhang nélkül a "néger" szót, mert rasszista leszel azonnal és így tovább...azért ez messze nem normális. És abszolút elfogadó vagyok, de a szélsőségeket ebben sem bírom.
Ebben így egyetértek. Nekem azzal van bajom, hogy Will szerint igazából itt Magyarországon teljesen rendben van a helyzetük. Ez nem igaz. Állati sok kisebbség helyzete nincs rendben, ezek közül ők az egyik legnagyobb réteg.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2022.07.28. 21:00

Alghar írta:
2022.07.28. 20:29
Volle. jelen témában Willy véleménye mellé állnék inkább én is.
Az utóbbi években bőven túl lett tolva a PC-ség...legyen az LMBTQ+++, BLM, METOO és még folytathatnám. És itt is a szélsőségesek a hangadók és ezek hiteltelenítik a normálisan a jogaikért csendben küzdőket.
Csak néhány példa:
- szobrok indokolatlan ledöntése
- híres emberek fals megvádolása szexuális zaklatással
- kvóták a filmekben (Netflix Resident Evil sorozat, most néztem <egyébként szar>, mit gondolsz ki játsza Albert Weskert? A szőke fehér embert? Mutatom: [/list]https://assets1.ignimgs.com/thumbs/user ... 622916.jpg

Sorolhatnám még, de nincs kedvem...túl van ez tolva rendesen. Már lassan bókolni sem szabad egy nőnek, mert feljelent vagy kimondani mindenféle negatív felhang nélkül a "néger" szót, mert rasszista leszel azonnal és így tovább...azért ez messze nem normális. És abszolút elfogadó vagyok, de a szélsőségeket ebben sem bírom.
Nem az a baj, hogy szerinte tul van tolva, mert szerintem is, (en le is irtam, hogy idegesito es kontraproduktiv, meg szerintem ricsi is leirta mar), inkabb az, hogy mikozben megallas nelkul hangsulyozza ezt, latszolag 0 empatiaval rendelkezik az erintettek irant, es a peldai is borzalmasak. A koverekkel en azert peldaloztam, mert szerinte a tolerancia gusztus kerdese, de nem jott at. Meg szerinte nem basztatjak a melegeket, mert eppen nem kopognak rajuk. Ez netto faszsag. En direkt reflektaltam csak arra az egy mondatra, de mar megint hollywoodnal jartunk hirtelen meg kvotaknal. Rengetegen a melegek kozul egesz eletukben bujkalnak es szegyenkeznek, zsigeri gyulolettel neznek szembe nap mint nap egy olyan dolog miatt, amin nem tudnak valtoztatni. Es a legtobbje szeritem ugyanugy ruhelli, hogy ez most eroltetve van. Szerintem azert ezt is eszben kene tartani. Gaz az ellenoldalrol aramlo trend is, de gaz az is, hogy nem tudunk disztingvalni, es egyik vegletbol esunk a masikba. Mondom, egyik oldal se torekszik a kozeputra. Mindig tul van tolva minden, mindket iranybol. Kurva unalmas mar, tematol fuggetlenul.

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2022.07.28. 21:12

Rocco írta:
2022.07.28. 21:00
Mondom, egyik oldal se torekszik a kozeputra. Mindig tul van tolva minden, mindket iranybol. Kurva unalmas mar, tematol fuggetlenul.
Rocco, egyrészt örülök, hogy megvagy (remélem, jól (:j ), másrészt pont ugyanarról beszélünk (:k

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2022.07.28. 21:16

vollebak írta:
2022.07.28. 20:46
Ebben így egyetértek. Nekem azzal van bajom, hogy Will szerint igazából itt Magyarországon teljesen rendben van a helyzetük. Ez nem igaz. Állati sok kisebbség helyzete nincs rendben, ezek közül ők az egyik legnagyobb réteg.
Itt nálunk lóf@sz nincs rendben, nem csak a kisebbségek helyzete...de ez egy ilyen ország, nekünk mindig "Mohács kell"...
(És amikor a gyerekek kérdezik, mi szükség van a törire és elmagyarázom nekik - politikamentesen, akkor az értelmesebbje egyből megjegyzi, hogy, "de hát X.Y. pont azt csinálja, mint Y.X. anno"...és akkor mondj valami okosat (:u )

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2022.07.28. 21:18

Alghar írta:
2022.07.28. 21:12
Rocco írta:
2022.07.28. 21:00
Mondom, egyik oldal se torekszik a kozeputra. Mindig tul van tolva minden, mindket iranybol. Kurva unalmas mar, tematol fuggetlenul.
Rocco, egyrészt örülök, hogy megvagy (remélem, jól (:j ), másrészt pont ugyanarról beszélünk (:k
Ja, egyrol, csak kicsit szineztem meg a kepen :)

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Willy » 2022.07.29. 06:16

Alghar írta:
2022.07.28. 20:29
Volle. jelen témában Willy véleménye mellé állnék inkább én is.
Az utóbbi években bőven túl lett tolva a PC-ség...legyen az LMBTQ+++, BLM, METOO és még folytathatnám. És itt is a szélsőségesek a hangadók és ezek hiteltelenítik a normálisan a jogaikért csendben küzdőket.
Köszönöm, erről van szó (:k
Rocco írta:
2022.07.28. 21:00
Nem az a baj, hogy szerinte tul van tolva, mert szerintem is, (en le is irtam, hogy idegesito es kontraproduktiv, meg szerintem ricsi is leirta mar), inkabb az, hogy mikozben megallas nelkul hangsulyozza ezt, latszolag 0 empatiaval rendelkezik az erintettek irant, es a peldai is borzalmasak. A koverekkel en azert peldaloztam, mert szerinte a tolerancia gusztus kerdese, de nem jott at.
Hazugság. Én szó szerint toleráns vagyok, mert tudomásul veszem a másságukat, nem érdekel, nem üldözöm őket, stb. A tolerancia ezt jelenti. De beszéljen helyettem Mr. Garrison, ő sokkal jobban összegfoglalta.

"Attól még, hogy valamit elfogadok, még idegesíthet."


vollebak írta:
2022.07.28. 20:46
Ebben így egyetértek. Nekem azzal van bajom, hogy Will szerint igazából itt Magyarországon teljesen rendben van a helyzetük. Ez nem igaz. Állati sok kisebbség helyzete nincs rendben, ezek közül ők az egyik legnagyobb réteg.
Sosem mondtam olyat, hogy rendben van a helyzetük. Két dolgot hangsúlyoztam:
1: túl van tolva a téma fontosság és létszám szempontjából
2: nem a megfelelő módon akarják elfogadtatni magukat

Ezeket továbbra is fenntartom. Mellesleg ott az a double blind helyzet, hogy egyszerre akarnak szexuális kisebbségnek és "ugyanolyan normális"-nak minősülni. A kettő egyszerre nem megy.

Kép
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.07.29. 08:42

Willy írta:
2022.07.29. 06:16
Alghar írta:
2022.07.28. 20:29
Volle. jelen témában Willy véleménye mellé állnék inkább én is.
Az utóbbi években bőven túl lett tolva a PC-ség...legyen az LMBTQ+++, BLM, METOO és még folytathatnám. És itt is a szélsőségesek a hangadók és ezek hiteltelenítik a normálisan a jogaikért csendben küzdőket.
Köszönöm, erről van szó (:k
Rocco írta:
2022.07.28. 21:00
Nem az a baj, hogy szerinte tul van tolva, mert szerintem is, (en le is irtam, hogy idegesito es kontraproduktiv, meg szerintem ricsi is leirta mar), inkabb az, hogy mikozben megallas nelkul hangsulyozza ezt, latszolag 0 empatiaval rendelkezik az erintettek irant, es a peldai is borzalmasak. A koverekkel en azert peldaloztam, mert szerinte a tolerancia gusztus kerdese, de nem jott at.
Hazugság. Én szó szerint toleráns vagyok, mert tudomásul veszem a másságukat, nem érdekel, nem üldözöm őket, stb. A tolerancia ezt jelenti. De beszéljen helyettem Mr. Garrison, ő sokkal jobban összegfoglalta.

"Attól még, hogy valamit elfogadok, még idegesíthet."


vollebak írta:
2022.07.28. 20:46
Ebben így egyetértek. Nekem azzal van bajom, hogy Will szerint igazából itt Magyarországon teljesen rendben van a helyzetük. Ez nem igaz. Állati sok kisebbség helyzete nincs rendben, ezek közül ők az egyik legnagyobb réteg.
Sosem mondtam olyat, hogy rendben van a helyzetük. Két dolgot hangsúlyoztam:
1: túl van tolva a téma fontosság és létszám szempontjából
2: nem a megfelelő módon akarják elfogadtatni magukat

Ezeket továbbra is fenntartom. Mellesleg ott az a double blind helyzet, hogy egyszerre akarnak szexuális kisebbségnek és "ugyanolyan normális"-nak minősülni. A kettő egyszerre nem megy.

Kép
Pont ez a lényeg, hogy dehogynem. Ugyanolyan normális, csak kisebbség. Pont az a baj, hogy úgy gondolkodsz, hogy ők nem normálisak. A nem szokványos és a nem normális az nem ugyanaz. Egy albínó gyerek sem szokványos, de normális.

Egy példát tudok mondani arra, hogy miért nem tartalak toleránsnak. Volt egyszer egy lakótársam jó 15 évvel ezelőtt, akinek bár “nem volt baja a zsidókkal”, de az szúrta a szemét, hogy “holoipar” van (tőle hallottam először ezt a kifejezést egyáltalán). Túl sok film készül a témáról, túllihegi a zsidóság a dolgot, satöbbi. Neki ugyanazt mondtam, amit most neked is tudok mondani: ahhoz, hogy “engem nem zavarnak, de [elmondja, mi zavarja a témában]” mondatok szülessenek valakitől, az kell, hogy eredendően zavarja a dolog. Ha tényleg nem lett volna baja a srácnak a zsidókkal, el sem jut az ötletig, hogy amúgy túl sok film van a holokausztról (most abba bele sem megyek, hogy ez olyan téma, amiről nem lehet eleget beszélni).

A tolerancia azt is jelenti, hogy nem folytatsz olyan hadjáratokat, ahogy te teszed. Nem egészen az jön át, hogy attól félnél, hogy ezzel csorbul a hitelessége a törekvésnek, és ezért rugózol ennyit a dolgon. Alghar megfogalmazásával értettél egyet, pedig ő másról beszélt. Te a fogyatékosokkal szembeni túlreprezentáltság/nem fair alapon lényegében azzal érveltél, hogy ne ugráljanak már a buzik, lehetne nekik rosszabb is, ha mondjuk rájuk rúgják #anégyfalközött az ajtót, hát legyen már elég belőlük, amikor az epilepsziásoknak ez meg az. Viszont Alghar említette először, hogy amúgy a túlreprezentáltság azért is rossz szerinte, mert csorbul a néma tömegek törekvéseinek hatékonysága. Alma és körte a kettőtök érvelése.

Nincs olyan, hogy “nem megfelelő módon elfogadtatás”. Bármilyen módon reprezentálnák magukat, az olyan gondolkodásúakat, mint te, zavarná, mert túl sok, túl feltűnő. Ha az olyan gondolkodásúaknál, mint te, valami nem zavaró és nem feltűnő, akkor az azt jelenti, hogy az adott törekvés egyszerűen nem látszik, nincs tere, nincs hangja. Szerinted Rosa Parks esete nélkül (a szemtelen niggerei előre ülnek a buszon!) hogy értek volna el bármit az egyenlőségben a feketék? Olvass utána, hányan érveltek azzal, amivel te most. Hogy hát hova vezet ez, ez túl sok, nem megfelelő mód az elfogadtatására, hogy fogja magát a fekete, és nem fogad szót a fehérnek. Hogy lett volna bármi az egészből, ha úgy akarják elfogadtatni magukat, hogy az őket el nem fogadóknak se zavarja a szemét? Tényleg érdekel, ne kerüld meg a választ, légyszi. Mit kellett volna “nem zavaró módon” csinálnia a feketéknek, hogy elfogadják őket, és mit kéne csinálnia az LMBTQGTH++ embereknek most?

De amúgy unalmas a téma, részemről ez volt az utolsó hozzászólás erről itt.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Willy » 2022.07.29. 08:51

vollebak írta:
2022.07.29. 08:42
De unalmas a téma, részemről ez volt az utolsó hozzászólás erről itt.
Legyen úgy, de legalább ne ferdíts! Nem indítottam hadjáratot, és pontosan a felülreprezentáltság volt a bajom az egésszel, ha emlékszel még a korai hozzászólásokra.
Meg hogy azért vetnek el egy javaslatcsomagot, ami egy igazságosabb szociális ellátást javasol, mert nem tértem ki a szexuális kisebbségekre. Irreleváns, hisz két lábuk, két karjuk, ép látásuk, hallásuk, agyi működésük (?) van.

Hogy értsd a szituációt, ez olyan, mintha azért nem engedélyeznék egy utcai étkeztetést, mert nem tértem ki a menüben a kóser ételt fogyasztó hajléktalanokra. First world problem.
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Lezárt