Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Politika mentes beszélgetések a mindennapokról
Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2022.07.29. 23:29

Bandee írta:
2022.07.29. 23:22

Ok csak fejtsd ki mert nem ertem milyen listat es en milyen listara kerulten
Arra gondoltam, hogy ha majd atgondolod, melyik forumos faszi mennyire szep, csinalhatnal listat.

Gyerekes voltam amugy ezzel, meg akkor is, ha dani provokalja itt a nepet, ezt a reszet mar megbantam. Meg aztan az asszonynak tetszik, az a lenyeg, en meg kulonben sem nem ertek hozza.

Avatar
zola
WSR pilóta
Hozzászólások: 1869
Csatlakozott: 2013.12.31. 19:58
Mi vagy?: törvénytelen

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: zola » 2022.07.29. 23:29

Rocco írta:
2022.07.29. 21:40
Egyebkent kefir hozzaszolasabol indult, o firtatta ezt.

Szerintem rasszista, csak probalja nagyon visszafogni magat. Pont o az itt, akire ra merem ezt mondani. Szemelyesen is voltak olyan megnyilvanulasai tizenevvel ezelott, amiktol a szemem felakadt, ra is kerdeztem akkor nala. Hadd ne reszletezzem. Szerintem nem gaz errol beszelni. Meg egy valakinek voltak/vannak itt eleg "erdekes" megnyilvanulasai az elmult 15 evbol, de nem neveznem meg, ritkan ir, ne legyen balhe. Ez meg azert eleg jo arány igy is szerintem. Dani meg ilyen. Megmondom oszinten, nem esik jol rola igy beszelni, mert eleg joban voltunk evekkel ezelott, meg csomo minden miatt kifejezetten kedvelheto, csak hat na, voltak dolgok, meg en azert olvastalak titeket vegig, amig nem voltam, aztan az evek alatt osszegyult. Hadd ne reszletezzem, hogy a csaladomat milyen szinten szopatjak ezek a tetvek; okolbe szorul az ember keze, mikor itt kozvetve vagy kozvetlenul masok nyomoran nevetgel, mert az fontosabb. Aztan meg idonkent bedobjuk a "csak trollkodik" kartyat... Hat a faszomat. Egyreszt baromsag, vagy csak reszben igaz, masreszt meg az se jobb semmivel. A sajat haverjaid nyomoran mulatva bosszantod oket? Normalis dolog ez? Ezt elvezni, hogy idegesited azokat, akik szarabbul jartak? Es itt elvileg a haverjai vannak. Kapja be. Ezert mondtam, keruljon a fasz rossz vegere, meglatjuk mennyire vicces. Persze ne keruljon, de keruljon. Szoval erted. Minden ilyen hozzaszolast megbanok utolag, de hat ezt szeretne, ez a celja, hiszen trollkodik. Vagy nem. Az eredmeny ugyanaz.
Rosszul látod... Dani Bertone bértolnoka. Egy fekveröhögős smiley és +4 oldal garantált. Igazán effektív. :)

Komolyabban: hogy rasszista-e, vagy sem nem tudom, és igazán már nem is érdekel mert számomra ezt a szót is ugyanannyira elkoptatták, mint a nácit. De abban biztos vagyok hogy nem mások nyomorán röhög, hanem a hisztin amit levágnak itt egyesek, hergel vele és trollkodik.
De majd Dani elárulja... vagy szarik rá... szerintem szarik rá, mégiscsak Dani.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.07.29. 23:33

Rocco írta:
2022.07.29. 23:29
Bandee írta:
2022.07.29. 23:22

Ok csak fejtsd ki mert nem ertem milyen listat es en milyen listara kerulten
Arra gondoltam, hogy ha majd atgondolod, melyik forumos faszi mennyire szep, csinalhatnal listat.

Gyerekes voltam amugy ezzel, meg akkor is, ha dani provokalja itt a nepet, ezt a reszet mar megbantam. Meg aztan az asszonynak tetszik, az a lenyeg, en meg kulonben sem nem ertek hozza.
Jaa.)

Szerintem a legjokepubb itt a Balazs, mar akit lattam. De tenyleg hagyjuk mert meg a vegen meggyanusitanak minket:)

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.07.29. 23:45

Phoebe írta:
2022.07.29. 21:37
bertone írta:
2022.07.29. 21:34


Én is ezt hallottam. Ha így lesz, várom a hozzá fűzött magyarázatot a qurmány részéről.
EU szankciók, Brüsszel, háború. Spóroltam neked egy kis időt. :D
Valószínűleg ezek benne lesznek, hiszen valóban ezek a fő okok. Plusz az import hiány, amit maga az árstop idézett elő, plusz a finomító karbantartások.

De jo volt eddig is, most gyorsan meg 200 litert belevertem az autokba.

De 690-ert is tankolunk majd, horvatoknal 800-ert is tele volt magyarral minden. Legalábbis ahol mi voltunk mindenütt magyar szó volt

A Balaton egyebkent fèl gőzzel megy, sikeres volt a kora nyári dékás propaganda a lángossal/) Gratulálhatunk és ezt is megköszönhetjük El Querro bácsinak és néninek. Horvátország meg tele magyarral/) Hülye egy nép ez a magyar

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2022.07.29. 23:49

zola írta:
2022.07.29. 23:29
Rocco írta:
2022.07.29. 21:40
Egyebkent kefir hozzaszolasabol indult, o firtatta ezt.

Szerintem rasszista, csak probalja nagyon visszafogni magat. Pont o az itt, akire ra merem ezt mondani. Szemelyesen is voltak olyan megnyilvanulasai tizenevvel ezelott, amiktol a szemem felakadt, ra is kerdeztem akkor nala. Hadd ne reszletezzem. Szerintem nem gaz errol beszelni. Meg egy valakinek voltak/vannak itt eleg "erdekes" megnyilvanulasai az elmult 15 evbol, de nem neveznem meg, ritkan ir, ne legyen balhe. Ez meg azert eleg jo arány igy is szerintem. Dani meg ilyen. Megmondom oszinten, nem esik jol rola igy beszelni, mert eleg joban voltunk evekkel ezelott, meg csomo minden miatt kifejezetten kedvelheto, csak hat na, voltak dolgok, meg en azert olvastalak titeket vegig, amig nem voltam, aztan az evek alatt osszegyult. Hadd ne reszletezzem, hogy a csaladomat milyen szinten szopatjak ezek a tetvek; okolbe szorul az ember keze, mikor itt kozvetve vagy kozvetlenul masok nyomoran nevetgel, mert az fontosabb. Aztan meg idonkent bedobjuk a "csak trollkodik" kartyat... Hat a faszomat. Egyreszt baromsag, vagy csak reszben igaz, masreszt meg az se jobb semmivel. A sajat haverjaid nyomoran mulatva bosszantod oket? Normalis dolog ez? Ezt elvezni, hogy idegesited azokat, akik szarabbul jartak? Es itt elvileg a haverjai vannak. Kapja be. Ezert mondtam, keruljon a fasz rossz vegere, meglatjuk mennyire vicces. Persze ne keruljon, de keruljon. Szoval erted. Minden ilyen hozzaszolast megbanok utolag, de hat ezt szeretne, ez a celja, hiszen trollkodik. Vagy nem. Az eredmeny ugyanaz.
Rosszul látod... Dani Bertone bértolnoka. Egy fekveröhögős smiley és +4 oldal garantált. Igazán effektív. :)

Komolyabban: hogy rasszista-e, vagy sem nem tudom, és igazán már nem is érdekel mert számomra ezt a szót is ugyanannyira elkoptatták, mint a nácit. De abban biztos vagyok hogy nem mások nyomorán röhög, hanem a hisztin amit levágnak itt egyesek, hergel vele és trollkodik.
De majd Dani elárulja... vagy szarik rá... szerintem szarik rá, mégiscsak Dani.
Azert kurva sokan kiakadtak ra az evek alatt, akkor gondolom valamit nagyon rosszul csinal. Vagy eppen jol, nezopont kerdese. Evek ota lathatja, hogy (attol fuggetlenul, hogy benne ez hogy zajlik le es hogy eli meg) mit er el ezzel masoknal, tehat ennek tudataban csinalja megallas nelkul. Erre gondoltam a "kozvetve, vagy kozvetlenul" resszel. Azt meg hogy te mennyire gondolod letjogosulatlan hisztinek az emberek itt megosztott problemait, vagy a kormanyunk elmult 12 evere erkezett kritikakat, rad bizom, en inkabb nem jellemeznem. Azert nem csak az "egyesek" szamara erkeztek a hihihahak az elmult evtizedben. De persze ha az embernek jobban mennek a dolgok, konnyebb leszarva hihihahazni. Mondjuk gondolom vannak meg itt paran, akik ilyen szempontbol megtehetnek ugyanezt, de valahogy megsem teszik. Persze neked lehet ez vicces, vagy szimpatikus, nem mondom en meg senkinek, hogy mit gondoljon, de hat kurva sokaknak nem poen. Meg aztan ne legyel naiv, sokszor utolag van rahuzva az a trollkartya, mikor kicsit eg a haz. Azt mindig be lehet baszni, hat nagy troll a srac.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.07.29. 23:56

zola írta:
2022.07.29. 21:00
Bandee írta:
2022.07.29. 14:37


:pf01 (:o

De az Apple meg a faszbuk es a bitcoin tobbet ert mint a Nestle meg a tobbi elelmiszeripari ceg.
Apropó bitcoin...
Haver egy informatikai dán cégnek dolgozik, beszoptak egy zsarolóvírust. Nem bírták eltávolítani, fizettek. Bitcoinban kérték a zsarolók. Teljesen lenyomozhatatlan.
Mai napig nem értem, hogy hogy lett ez elfogadott pénznem. Ez is, meg a többi kryptovaluta. Már kezdem... óriáscégek beálltak mögé. Szvsz simán megérjük, hogy egy miniszterelnöknek annyi hatalma lesz, mindt Bözsi néninek Angliában. Még a legvérmesebb neolibsik is jobbnak fogják tartani a diktatúrát az óriáscégek általi tényleges hatalomgyakorlásnál.
Barmi elkepzelheto, pusztulasra ertunk.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.07.30. 00:42

Egyebkent lehet, hogy csak a cegeknek szuntetik meg a kedvezmenyes tankolast. Es/vagy a vasarolhato mennyiseget leviszik

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2022.07.30. 06:09

Bandee írta:
2022.07.29. 23:45
Phoebe írta:
2022.07.29. 21:37


EU szankciók, Brüsszel, háború. Spóroltam neked egy kis időt. :D
Valószínűleg ezek benne lesznek, hiszen valóban ezek a fő okok. Plusz az import hiány, amit maga az árstop idézett elő, plusz a finomító karbantartások.

De jo volt eddig is, most gyorsan meg 200 litert belevertem az autokba.

De 690-ert is tankolunk majd, horvatoknal 800-ert is tele volt magyarral minden. Legalábbis ahol mi voltunk mindenütt magyar szó volt

A Balaton egyebkent fèl gőzzel megy, sikeres volt a kora nyári dékás propaganda a lángossal/) Gratulálhatunk és ezt is megköszönhetjük El Querro bácsinak és néninek. Horvátország meg tele magyarral/) Hülye egy nép ez a magyar
Balcsis részre. Nem lehet, hogy az árak magasak/magasabbak, mint külföldön, a szolgáltatások viszont nem követik ezt? Covid miatt halasztott utazások is lehetnek a mostaniak.

Ha egy videóval bedönti az ellenzék a Balcsi turizmusát, akkor ilyen "befolyással" miért nem tudnak választást nyerni? :)

Mi az a lángosos videó?

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.07.30. 07:43

Hegedüs Zsuzsa ellen feljelentést tettek, adóvizsgálatot és házkutatást rendeltek el vele szemben, valamint megmotozták és bevonták az útlevelét tegnapelőtt.

De biztos nem ezért táncolt vissza tegnap :DDDDDDD
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
zola
WSR pilóta
Hozzászólások: 1869
Csatlakozott: 2013.12.31. 19:58
Mi vagy?: törvénytelen

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: zola » 2022.07.30. 08:52

Phoebe írta:
2022.07.30. 06:09
Bandee írta:
2022.07.29. 23:45


Valószínűleg ezek benne lesznek, hiszen valóban ezek a fő okok. Plusz az import hiány, amit maga az árstop idézett elő, plusz a finomító karbantartások.

De jo volt eddig is, most gyorsan meg 200 litert belevertem az autokba.

De 690-ert is tankolunk majd, horvatoknal 800-ert is tele volt magyarral minden. Legalábbis ahol mi voltunk mindenütt magyar szó volt

A Balaton egyebkent fèl gőzzel megy, sikeres volt a kora nyári dékás propaganda a lángossal/) Gratulálhatunk és ezt is megköszönhetjük El Querro bácsinak és néninek. Horvátország meg tele magyarral/) Hülye egy nép ez a magyar
Balcsis részre. Nem lehet, hogy az árak magasak/magasabbak, mint külföldön, a szolgáltatások viszont nem követik ezt? Covid miatt halasztott utazások is lehetnek a mostaniak.

Ha egy videóval bedönti az ellenzék a Balcsi turizmusát, akkor ilyen "befolyással" miért nem tudnak választást nyerni? :)

Mi az a lángosos videó?
Gyurcsány posztolt valami lángosvevős videót, ha jól emlékszem.
Amúgy szerintem is eltúlozza Bandi ezt a lángosos videót. Köze nincs ennek a balatoni vendégszámcsökkenésnek.

Avatar
zola
WSR pilóta
Hozzászólások: 1869
Csatlakozott: 2013.12.31. 19:58
Mi vagy?: törvénytelen

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: zola » 2022.07.30. 09:03

vollebak írta:
2022.07.30. 07:43
Hegedüs Zsuzsa ellen feljelentést tettek, adóvizsgálatot és házkutatást rendeltek el vele szemben, valamint megmotozták és bevonták az útlevelét tegnapelőtt.

De biztos nem ezért táncolt vissza tegnap :DDDDDDD
Google ezzel kapcsolatban talált egy mandineres cikket/véleményt, meg egy facebook csoportot. Ha a mandineres "cikk" írója tudott róla, akkor a többi újságíró mért nem? Ez mindenhol címlap lenne, kivéve origot persze.
Én várnék hivatalos forrásra. Ennyire nyíltan nem mernék felvállalni a diktatúrát, pláne hogy az EU kifizetésért még megy a jópofizás.

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Willy » 2022.07.30. 09:16

And now for something completely different:

Benzinárstop: a Mol-vezér szavai alapján a dízeleseket érintő szigorítás jöhet

Szigorít a Shell is, 5 kút bezár, 2 pedig csak az üzleti partnerek számára lesz elérhető.

Kezdődik: a SHELL bezár öt kutat Magyarországon
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Willy » 2022.07.30. 09:21

https://www.portfolio.hu/uzlet/20220728 ... set-558547

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! :((((((((((((((((

Kurva Soros!
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.07.30. 09:33

Phoebe írta:
2022.07.30. 06:09
Bandee írta:
2022.07.29. 23:45


Valószínűleg ezek benne lesznek, hiszen valóban ezek a fő okok. Plusz az import hiány, amit maga az árstop idézett elő, plusz a finomító karbantartások.

De jo volt eddig is, most gyorsan meg 200 litert belevertem az autokba.

De 690-ert is tankolunk majd, horvatoknal 800-ert is tele volt magyarral minden. Legalábbis ahol mi voltunk mindenütt magyar szó volt

A Balaton egyebkent fèl gőzzel megy, sikeres volt a kora nyári dékás propaganda a lángossal/) Gratulálhatunk és ezt is megköszönhetjük El Querro bácsinak és néninek. Horvátország meg tele magyarral/) Hülye egy nép ez a magyar
Balcsis részre. Nem lehet, hogy az árak magasak/magasabbak, mint külföldön, a szolgáltatások viszont nem követik ezt? Covid miatt halasztott utazások is lehetnek a mostaniak.

Ha egy videóval bedönti az ellenzék a Balcsi turizmusát, akkor ilyen "befolyással" miért nem tudnak választást nyerni? :)

Mi az a lángosos videó?
Nem, mert Horvátország drágább. Mindkét helyen voltam most. Szerintem a horvátoknál nem volt beragadt covid hely, voltam tavaly és tavalyelőtt is, lehetett menni, vagy ha foglaltál, akkor mentél vagy buktad a foglalást.

Nem volt video, és nem az ellenzék, kampányszerűen hirdette a DáKó Párt az agyhalott híveinek, hogy egymillió a családi nyaralás. Direkt kiszámoltam a strandon meg a szállások alapján, hogy ennek kb. a fele igaz, tehát megint hazudott ez a retkes féreg. Faszbuk posztjaikat nézd meg júniusról. Kecskeszakállas Vágó és a többi gennyláda mind hirdette, Vágót szoktam nézni, hogy beállítsam a vérnyomásomat.
Nyilván nem ez a fő ok, trollkodtam, de ez IS benne van. Minél rosszabb, nekik annál jobb. Patkány szar banda. #Készülünk

Tavaly amúgy volt videó, együtt kesergett a böszme a kedvenc büféseivel, hogy drága a szakács. Közben a háttérben rottyon a büfé 😂😂😂 De lehet, hogy idén is volt nem tudom

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.07.30. 09:37

Willy írta:
2022.07.30. 09:16
And now for something completely different:

Benzinárstop: a Mol-vezér szavai alapján a dízeleseket érintő szigorítás jöhet

Szigorít a Shell is, 5 kút bezár, 2 pedig csak az üzleti partnerek számára lesz elérhető.

Kezdődik: a SHELL bezár öt kutat Magyarországon
Shell kútra hónapok óta be se megyek. Az volt a legszarabb emiatt az árstop miatt

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Willy » 2022.07.30. 09:42

Bandee írta:
2022.07.30. 09:37
Shell kútra hónapok óta be se megyek. Az volt a legszarabb emiatt az árstop miatt
Milyen szempontból? :o
Én annyit tapasztaltam, hogy a Shell volt leginkább tele, egy idő után pedig bevezették, hogy a 6 kútból csak kettőben vásárolhat hazai rendszámú autó. Én is elkezdtem kerülni.
Átszoktam a MOL-hoz, mivel az a nemzethy benzinkút. És ha a kormány szerint fenntartható az átstop, akkor a MOL nyilván nem rokkan bele. Érdekes, egy ideje elég sok MOL kút van zárva "felújítás" miatt (:v
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.07.30. 09:46

Willy írta:
2022.07.30. 09:42
Bandee írta:
2022.07.30. 09:37
Shell kútra hónapok óta be se megyek. Az volt a legszarabb emiatt az árstop miatt
Milyen szempontból? :o
Én annyit tapasztaltam, hogy a Shell volt leginkább tele, egy idő után pedig bevezették, hogy a 6 kútból csak kettőben vásárolhat hazai rendszámú autó. Én is elkezdtem kerülni.
Átszoktam a MOL-hoz, mivel az a nemzethy benzinkút. És ha a kormány szerint fenntartható az átstop, akkor a MOL nyilván nem rokkan bele. Érdekes, egy ideje elég sok MOL kút van zárva "felújítás" miatt (:v
Itt nalunk ami arstopos volt, spargaval le volt kotve mar aprilisban. XV. Keruletben és Ujpesten probalkoztam. Azota Shell kutra nem mentem be.
Én csak a NemzetHy kútra jártam itt mindegyik zavartalanul működött eddig.


A ceges autoknak Shell kartya van mert ezeknek a buziknak van a legtobb kutja, de lehet, hogy most majd felmondjuk es atterunk a Nemzethyre. 🤣 Az emberek amugy kisebb nehezsegekkel tudtak tankolgatni

Mar akkor nem kell sokat varnod es tankolhatsz dragabban szerencsere:) vagy nem jol ertem, hogy zavart az intezkedes?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bandee 2022.07.30. 09:50-kor.

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Willy » 2022.07.30. 09:49

Bandee írta:
2022.07.30. 09:46
Mar akkor nem kell sokat varnod es tankolhatsz dragabban szerencsere:) vagy nem jol ertem, hogy zavart az intezkedes?
Már amelyik nyitva van. De való igaz, MOL-nál eddig nem találkoztam még mennyiségi korláttal. A LukOil-nál már csak 20 litert tankolhatok egyszerre, az Auchan-nál 30-at. De ha már mindenhol egységárban van a benzin, nyilván nem Auchan-benzint szeretnék tankolni.
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.07.30. 09:52

Willy írta:
2022.07.30. 09:49
Bandee írta:
2022.07.30. 09:46
Mar akkor nem kell sokat varnod es tankolhatsz dragabban szerencsere:) vagy nem jol ertem, hogy zavart az intezkedes?
Már amelyik nyitva van. De való igaz, MOL-nál eddig nem találkoztam még mennyiségi korláttal. A LukOil-nál már csak 20 litert tankolhatok egyszerre, az Auchan-nál 30-at. De ha már mindenhol egységárban van a benzin, nyilván nem Auchan-benzint szeretnék tankolni.
Igy van, Auchan 30 liter, oda se mentem tobbet nem szeretem ha korlatoznak, raadasul a Rover 100 literes tankkal van, igy is ket Mol kút kellett a teli tankhoz. Mondjuk sokaig eleg szerencsere

En Xvi, Kistarcsa, Xv, Ujpest korzetben mozgok legtobbet, ezeken a helyeken a Mol rendesen mukodott. Itt Kistarcsan illetve a Vaci uton van egy, ahova jarok

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Willy » 2022.07.30. 10:01

Bandee írta:
2022.07.30. 09:52
Igy van, Auchan 30 liter, oda se mentem tobbet nem szeretem ha korlatoznak, raadasul a Rover 100 literes tankkal van, igy is ket Mol kút kellett a teli tankhoz. Mondjuk sokaig eleg szerencsere
Na jó, az enyém csak 45, tényleg más jellegű a problémám :D
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.07.30. 10:05

Willy írta:
2022.07.30. 10:01
Bandee írta:
2022.07.30. 09:52
Igy van, Auchan 30 liter, oda se mentem tobbet nem szeretem ha korlatoznak, raadasul a Rover 100 literes tankkal van, igy is ket Mol kút kellett a teli tankhoz. Mondjuk sokaig eleg szerencsere
Na jó, az enyém csak 45, tényleg más jellegű a problémám :D
Nekem meg be van tarolva 10 eves gazolaj is:)) vagy 100 liter bent a cegnel, az emberek jobban tudtak, mint en. Nem mertek elvinni, szerintem mar banjak, mert nem vettem eszre most szoltam, hogy tegyek felre.

Azt hiszem a GO nem romlik, ha ha Mad Max lesz akkor higitva betolom a Roverbe.

A tobbi auto nalunk is 45 literes:) Az angolok elmebetegek::) Mondjuk kenyelmes es gondolom a benzines ezt is elegeti 300-400 km alatt:)

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Willy » 2022.07.30. 10:16

Bandee írta:
2022.07.30. 10:05
Azt hiszem a GO nem romlik, ha ha Mad Max lesz akkor higitva betolom a Roverbe.
Szerintem sem. A benzinnek már akkor is baja volt, amikor covid miatt karanténban voltam 3 hétig, és be se volt indítva az autó. Természetesen működött vele az autó, de hangosabb volt, nehezebben ment, és egyből kigyulladt a motorellenőrző lámpa.

Nekem 5-600 km-t elmegy 45 literrel, városon kívül nyilván 600 fölött is. Bár nem angol, hanem japán autó :D
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2022.07.30. 10:31

zola írta:
2022.07.29. 23:29
Rosszul látod... Dani Bertone bértolnoka. Egy fekveröhögős smiley és +4 oldal garantált. Igazán effektív. :)

Komolyabban: hogy rasszista-e, vagy sem nem tudom, és igazán már nem is érdekel mert számomra ezt a szót is ugyanannyira elkoptatták, mint a nácit. De abban biztos vagyok hogy nem mások nyomorán röhög, hanem a hisztin amit levágnak itt egyesek, hergel vele és trollkodik.
De majd Dani elárulja... vagy szarik rá... szerintem szarik rá, mégiscsak Dani.
Nem gondolom rasszistának magamat, de igazából még el sem gondolkodtam ezen.
Ha rasszista vagyok akkor ebben az országban nagyon sokan azok rajtam kívül.

Talán a cigány az egyetlen akik végett kicsit óvatosabban közelítem meg a dolgot, egyszerűen 10 évnyi nyócker' betett annyira, hogy ha pl. sétálunk az utcán a családommal és látom, hogy egy csapat fiatal cigány közelít akkor megemelem az éberséget mondjuk 10%-ról 90%-ra.
Magyarán tényleg előítéletes vagyok ilyen szituban, de ez inkább túlélési ösztön mint rasszizmus. :)

Katonaság alatt a legjobb haverjaim cigányok voltak. Pedig azok nem nyóckeresek voltak hanem borsodiak.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.07.30. 10:31

Willy írta:
2022.07.30. 10:16
Bandee írta:
2022.07.30. 10:05
Azt hiszem a GO nem romlik, ha ha Mad Max lesz akkor higitva betolom a Roverbe.
Szerintem sem. A benzinnek már akkor is baja volt, amikor covid miatt karanténban voltam 3 hétig, és be se volt indítva az autó. Természetesen működött vele az autó, de hangosabb volt, nehezebben ment, és egyből kigyulladt a motorellenőrző lámpa.

Nekem 5-600 km-t elmegy 45 literrel, városon kívül nyilván 600 fölött is. Bár nem angol, hanem japán autó :D
Ez 800-850 korul a 100-al, de 2,6 tonna🤣 Nélkülem

Az nagyon jo, mondjuk a Renaultok 50 literes tankkal 500-600 korul mennek, de az egyik nagy, a masik meg sport. Persze ezt ugy, ha nincsenek hajtva. 1.8 turbo benzines mindkettő.

A 95-os nagyon regen botranyos minosegu, foleg miota bioval keverik az eu faszsaga miatt. A haboru elott 100-ast tankoltam mindig a sportba , a masikba 1 ilyen 1 olyan, most Spurit nyomok a 95 melle. Probald ki néha, szerintem jó. A piros eleg, 5-6 tankolast meg tudsz csinalni a nagyobbik flakonbol. En a dizelhez is tolom, a Rover nagy becsben van tartva.) 9 eves autónak ilyen jó dolga nem sűrűn van:)

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2022.07.30. 10:39

zola írta:
2022.07.30. 08:52
Gyurcsány posztolt valami lángosvevős videót, ha jól emlékszem.
Amúgy szerintem is eltúlozza Bandi ezt a lángosos videót. Köze nincs ennek a balatoni vendégszámcsökkenésnek.
Franc se tudja.
Drága a Balaton de tavaly is nagyon drága volt, majdnem ugyanennyire.
Volt szerencsénk most több helyen kavarni... emelkedtek az árak, de nem annyival amennyivel riogattak.
Vendégszámcsökkenés a covid végett elhalasztott nyaralások miatt van (sokan elmentek végre külföldre) + nem jöttek ide az oroszok(!)

Kenesén sokkal többen voltak mint tavaly az adott szálláson, viszont a strandokon kevesebben.
Csopakon tavaly dugig volt, most egész vállalható.

Szerintem az utóbbi 2 év balatoni fellendülése eleve a koronavírusnak volt köszönhető, mert az összes magyart betalicskázta belföldre.
Ennek most idén lett vége, visszaállt az eredeti állapot.

Lezárt