Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Politika mentes beszélgetések a mindennapokról
mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: mudd » 2015.06.29. 23:45

carlos78 írta: ezt csinálják a szerbek, a moldávok, stb.
ok eu tagok?
(most nagyhirtelenjeben balkannak tartjuk magunkat?)

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2015.06.30. 02:21

mudd írta:
carlos78 írta: ezt csinálják a szerbek, a moldávok, stb.
ok eu tagok?
(most nagyhirtelenjeben balkannak tartjuk magunkat?)
ja lehet, hogy eu -jogilag ezt nem tehetnénk meg, de letojom :D
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2015.06.30. 08:20

Amúgy meg ahogy Mudd korábban írta ha jól emlékszem = tökmindegy, hogy menekült vagy gazdasági bevándorló - amennyiben így viselkedik - ki kell paterolni az országból.

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: mudd » 2015.06.30. 08:29

Aki balhezik, annak guantanamo. Ha en felgyujtom kukat es eklkezdek bottal hadonaszni ugy bavarrnak, mint a sicc.

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: mudd » 2015.06.30. 08:35

Biztosan irtam mar, hogy rendfentartasra zsoldba kene fogadni par tucat nepali ghurkat. Az mukodne, tuti.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2015.06.30. 08:40

mudd írta:Biztosan irtam mar, hogy rendfentartasra zsoldba kene fogadni par tucat nepali ghurkat. Az mukodne, tuti.
Jajveszékelnének itthon a jogvédők. :lol:

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Magic » 2015.06.30. 08:46

carlos78 írta:hajduságiak kézbe fogják venni a dolgokat, akkor baj lesz.
itt még nem díszparasztok laknak, tudnak kaszát egyenesíteni az emberek.

Vollebak, egy hete még nem ítélted komolynak a hazai problémát, most hogy főutat zárnak le 150-en, változik a vélemény?

Kefir bácsi? most lehetne példát mutatni, elmagyarázni nekik, mit lehet és mit nem. most tehetsz a köz-ért valamit. megteszed? vagy csak jön a menetrend szerinti böffenet inkább ide?
Ott ráadásul nincs messze a Júlia telep (asszem az a neve) tele cigányokkal.
Most kivonult a sheriff hivatal szép számmal, meglátjuk mi lesz...

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: mudd » 2015.06.30. 08:46

rdaneelolivaw írta:
mudd írta:Biztosan irtam mar, hogy rendfentartasra zsoldba kene fogadni par tucat nepali ghurkat. Az mukodne, tuti.
Jajveszékelnének itthon a jogvédők. :lol:
Jajveszekelni szabad. Kukat gyujtogani nem.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2015.06.30. 11:36

Nyócker' Práter utca:

http://index.hu/belfold/2015/06/30/embe ... udapesten/

Tényleg, ide sem jön senki.

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: mudd » 2015.06.30. 11:50

rdaneelolivaw írta:Nyócker' Práter utca:

http://index.hu/belfold/2015/06/30/embe ... udapesten/

Tényleg, ide sem jön senki.
Magyar allampolgar csempeszte oket. Csupan a felebarati szeretettol vezerelve.

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2015.06.30. 23:23

Na tessék! Már megint kiderül rólam, hogy én rosszérzésű magyar vagyok. Vagy talán nem is vagyok magyar? :mosoly:

http://alfahir.hu/fodor_gabor_minden_jo ... hazassagat
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2015.06.30. 23:26

"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2015.06.30. 23:28

"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2015.06.30. 23:31

Előbb-utóbb önkiszolgálóvá válik ez az ország: süsd magadnak, húzd ki magadnak, műtsd magadnak, stb....

http://fn.hir24.hu/gazdasag/2015/06/29/ ... mas-a-baj/
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2015.06.30. 23:32

Szeretheted, utálhatod, de Bill Gates igazán jól megmondta a tutit.
Egy középiskolában hangzottak el az alábbiak tőle egy előadás során. 11 olyan dologról beszélt, amit a mai gyerekek nem tanultak és valószínűleg sosem fognak megtanulni az iskolában.
Arról beszélt, hogy az "érezd jól magad"-stílusú és "politikailag korrekt" oktatás egy generációnyi gyereket hagyott a valóság leghalványabb ismerete nélkül oly módon, hogy a valódi világban nagy eséllyel el fognak bukni.
1. szabály:
Az élet sosem igazságos - szokj hozzá!
2. szabály:
A világot nem érdekli az önérzeted. A világ azt várja el tőled, hogy érj el valamit AZELŐTT, hogy önérzeteskedsz.
3. szabály:
NEM lesz évi nettó 12 milliós fizetésed közvetlenül a középiskola után. Nem lesz belőled rögtön vezérigazgató-helyettes és nem kapsz céges autót. Azt ki kell érdemelni.
4. szabály:
Azt hiszed, hogy kemény veled a tanár? Várj csak, míg találkozol a főnököddel!
5. szabály:
A hamburgersütés nem ássa alá a méltóságodat. A nagyszüleid idejében más kifejezéssel illették: lehetőség.
6. szabály:
Ha elcseszed, az NEM a szüleid hibája, szóval ne nyávogj, hanem tanulj a hibáidból!
7. szabály:
A születésed előtt a szüleid nem voltak "uncsik". Azért váltak ilyenné, mert akörül forog az életük, hogy megkeressék a csekkekre, és úgy általában az életedre valót, kimossák a ruhádat, és hallgassák az öndicsérő áradozásodat, hogy mennyire jófej srác vagy. Szóval mielőtt nekiugrasz az esőerdőket megmenteni a szüleid generációja okozta káros hatásoktól, előtte megpróbálhatnád kiganézni a disznóólat a saját szobádban.
8. szabály:
Az iskolában lehet, hogy elfogadták a győzteseket és a veszteseket is. Az élet azonban NEM ilyen. Az iskolában kijavíthatod a rossz jegyeket, és annyi időt kapsz a helyes válasz megtalálására, amennyit csak akarsz. Ennek azonban SEMMI KÖZE NINCS a valós élethez.
9. szabály:
Az életet nem iskolai félévekben mérik. Nincs nyári szünet. És nagyon kevés munkáltatót érdekel, hogy te meg akarod találni önmagadat, arra ugyanis ott van a szabadidőd.
10. szabály:
A tévé NEM a valós életet mutatja be. A valóságban az embereknek muszáj dolgozni menni, és nem üldögélnek naphosszat a kávézóban.
11. szabály:
Légy kedves az uncsi, eminens stréberekhez. Könnyen lehet, hogy az egyikük egyszer a főnököd lesz...
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2015.06.30. 23:41

Lancelot írta:del! (ismétlés)
Sorry! Nem tudom mi történik. Négyszer vitte fel a fórumra az írásomat a rendszer. Majd miután törölni akartam a feleslegeseket, mindig megjelent még egy és így kettő maradt folyton. Nem folytatom tovább, mert úgy érzem egy végeláthatatlan kör indulna ezzel szétcseszve előbb az én, majd mások idegzetét. Ha esetleg bertone erre jár, akkor törölje ezeket az ökörségeket, amik ismétlődnek folyamatosan! Köszi!
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2015.07.01. 02:20

Lancelot írta:
Szeretheted, utálhatod, de Bill Gates igazán jól megmondta a tutit.
Egy középiskolában hangzottak el az alábbiak tőle egy előadás során. 11 olyan dologról beszélt, amit a mai gyerekek nem tanultak és valószínűleg sosem fognak megtanulni az iskolában.
Arról beszélt, hogy az "érezd jól magad"-stílusú és "politikailag korrekt" oktatás egy generációnyi gyereket hagyott a valóság leghalványabb ismerete nélkül oly módon, hogy a valódi világban nagy eséllyel el fognak bukni.
1. szabály:
Az élet sosem igazságos - szokj hozzá!
2. szabály:
A világot nem érdekli az önérzeted. A világ azt várja el tőled, hogy érj el valamit AZELŐTT, hogy önérzeteskedsz.
3. szabály:
NEM lesz évi nettó 12 milliós fizetésed közvetlenül a középiskola után. Nem lesz belőled rögtön vezérigazgató-helyettes és nem kapsz céges autót. Azt ki kell érdemelni.
4. szabály:
Azt hiszed, hogy kemény veled a tanár? Várj csak, míg találkozol a főnököddel!
5. szabály:
A hamburgersütés nem ássa alá a méltóságodat. A nagyszüleid idejében más kifejezéssel illették: lehetőség.
6. szabály:
Ha elcseszed, az NEM a szüleid hibája, szóval ne nyávogj, hanem tanulj a hibáidból!
7. szabály:
A születésed előtt a szüleid nem voltak "uncsik". Azért váltak ilyenné, mert akörül forog az életük, hogy megkeressék a csekkekre, és úgy általában az életedre valót, kimossák a ruhádat, és hallgassák az öndicsérő áradozásodat, hogy mennyire jófej srác vagy. Szóval mielőtt nekiugrasz az esőerdőket megmenteni a szüleid generációja okozta káros hatásoktól, előtte megpróbálhatnád kiganézni a disznóólat a saját szobádban.
8. szabály:
Az iskolában lehet, hogy elfogadták a győzteseket és a veszteseket is. Az élet azonban NEM ilyen. Az iskolában kijavíthatod a rossz jegyeket, és annyi időt kapsz a helyes válasz megtalálására, amennyit csak akarsz. Ennek azonban SEMMI KÖZE NINCS a valós élethez.
9. szabály:
Az életet nem iskolai félévekben mérik. Nincs nyári szünet. És nagyon kevés munkáltatót érdekel, hogy te meg akarod találni önmagadat, arra ugyanis ott van a szabadidőd.
10. szabály:
A tévé NEM a valós életet mutatja be. A valóságban az embereknek muszáj dolgozni menni, és nem üldögélnek naphosszat a kávézóban.
11. szabály:
Légy kedves az uncsi, eminens stréberekhez. Könnyen lehet, hogy az egyikük egyszer a főnököd lesz...
Bill Gates sosem mondott ilyeneket, fals módon tulajdonították neki már a szöveg angol eredetijét is (egyébként is Gates kifejezetten joviális figura, tökéletesen idegen tőle ez a "tough love" stílus). Ez egy Charles Sykes nevű fickónak a "Dumbing Down our Kids" (Gyerekeink lebutítása) című könyvéből van, csak mint megannyi neten keringő mémet, ezt is inkább egy ismert embernek tulajdonítták, hogy többen felfigyeljenek rá. Mert abban egyetérthetünk, hogy Charles Sykes-ot a kutya sem ismeri (és talán nem véletlenül :) ).

Részemről az efféle militáns hozzáállást mindig kontraproduktívnak tartottam. Más a gyerekek racionális gondolkodásra nevelése és más a személyiség földbe döngölése, ez a lista meg az utóbbi kategóriába tartozik akkor is, ha vannak benne igaz dolgok is.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

admin
Adminisztrátor
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013.11.11. 19:11

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: admin » 2015.07.01. 06:19

Lancelot írta:
Lancelot írta:del! (ismétlés)
Sorry! Nem tudom mi történik. Négyszer vitte fel a fórumra az írásomat a rendszer. Majd miután törölni akartam a feleslegeseket, mindig megjelent még egy és így kettő maradt folyton. Nem folytatom tovább, mert úgy érzem egy végeláthatatlan kör indulna ezzel szétcseszve előbb az én, majd mások idegzetét. Ha esetleg bertone erre jár, akkor törölje ezeket az ökörségeket, amik ismétlődnek folyamatosan! Köszi!
Megtettem. Csak kérdezem, ilyenkor mobilról, tabletről, vagy "rendes" gépről írsz?

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2015.07.01. 06:43

Lancelot írta:Na tessék! Már megint kiderül rólam, hogy én rosszérzésű magyar vagyok. Vagy talán nem is vagyok magyar? :mosoly:

http://alfahir.hu/fodor_gabor_minden_jo ... hazassagat
Nem vagy ezzel az érzéssel egyedül. Hiába no, fogy a magyar.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2015.07.01. 06:53

vollebak írta:
Lancelot írta:
Bill Gates sosem mondott ilyeneket, fals módon tulajdonították neki már a szöveg angol eredetijét is (egyébként is Gates kifejezetten joviális figura, tökéletesen idegen tőle ez a "tough love" stílus). Ez egy Charles Sykes nevű fickónak a "Dumbing Down our Kids" (Gyerekeink lebutítása) című könyvéből van, csak mint megannyi neten keringő mémet, ezt is inkább egy ismert embernek tulajdonítták, hogy többen felfigyeljenek rá. Mert abban egyetérthetünk, hogy Charles Sykes-ot a kutya sem ismeri (és talán nem véletlenül :) ).

Részemről az efféle militáns hozzáállást mindig kontraproduktívnak tartottam. Más a gyerekek racionális gondolkodásra nevelése és más a személyiség földbe döngölése, ez a lista meg az utóbbi kategóriába tartozik akkor is, ha vannak benne igaz dolgok is.
Különösebben nem érdekel, ki írta le eredetileg ezeket a szabályokat, a tartalma a lényeg. Nyilván nem az általános iskolásokról szól, hanem már az érettségihez közeledő, vagy azon már túllévő egyetemistákról, főiskolásokról, azokra viszont nagyon találó. A legjobb az utolsó, azon nagyot nevettem!
11. szabály:
Légy kedves az uncsi, eminens stréberekhez. Könnyen lehet, hogy az egyikük egyszer a főnököd lesz...
(:u

Ez kb az a kategória, ami a férfiaknak szól:
Szeresd a feleséged gyermekeit! Lehet, hogy a Tied is köztük van!
(:u

Nekem is van egy olyan mondásom, amit sokáig azt hittem, XY mondta, majd később azért olvastam olyat, hogy nem is ő volt, hanem VZ. Ott sem ez az érdekes, hanem maga a mondás és annak követése!!! (:i
A világ összes nője nem lehet a Tiéd. De törekedni kell rá!
:szery
Az apa férfi, a rezsi nő!

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Magic » 2015.07.01. 07:59

A DK szerint a kormány kommunikációjának köszönhető hogy a debreceniek ennyire bevándorlásellenesek lettek... (:d (:d (:d

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2015.07.01. 08:23

Magic írta:A DK szerint a kormány kommunikációjának köszönhető hogy a debreceniek ennyire bevándorlásellenesek lettek... (:d (:d (:d
Ha teljes mellszélességgel támogatnák a bevándorlást, akkor meg azért lennének hibásak. Szánalmasak, komolyan mondom. Ismét maga a megoldás, a lényegi probléma másodlagos az egyéni ill. pártérdekek legelöl.
Viszont a XII. kerületben szívesen megnéznék egy ilyen tábort ahol ők éldegélnek (:u

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2015.07.01. 08:48

Lancelot írta:Na tessék! Már megint kiderül rólam, hogy én rosszérzésű magyar vagyok. Vagy talán nem is vagyok magyar? :mosoly:
Újra kell tervezni a házassági anyakönyveket.

FÉRJ: ******
NEME: *******

FELESÉG: *******
NEME: ******

(:u

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2015.07.01. 08:58

Kisokos tudatos homofóbok részére

Manapság egyre divatosabbá válik az a téves nézet, hogy a buzik is emberek, és hogy őket is édesanya szülte. Egyre több meleg bújik elő, vonul fel, aztán még nekik áll feljebb, ha a normális emberek nyíltan lerohadtbuzizzák, ratyizzák vagy köcsögözik őket. Lassan már meg sem lehet rugdosni a buzikat anélkül, hogy valami buzgómócsing jogvédő közösség tagja elleni erőszakkal ne vádolná az elkövetőt. Az alábbi tíz hasznos tanáccsal azoknak az embertársainknak kívánunk segítséget nyújtani, akik nem szeretnék vagy nem tudják nyíltan felvállalni homofóbiájukat, és a civilizáltság mázával kénytelenek palástolni mélyen fortyogó indulataikat.


1) Ha nem muszáj, ne ismerd el, hogy utálod a buzikat. Tudjuk, hogy néha jól esne beszólnod, hogy “dögöljetekmegrohadköcsögbuzikakurvaanyátok”, de sajnos a liberális szabadságeszmény posványában dagonyázó korunkban ajánlatosabb palástolnod igaz érzelmeidet. Inkább azt hozd fel, hogy téged "nem érdekel, ha a négy fal között csinálják, csak ne mutogassák magukat”. Ezzel azt a hamis benyomást keltheted az emberekben, mintha téged nem zavarna a buziság, csak annak közszemlére tétele. (Höhö, a hülyék, ha nem zavarna a buziság, akkor miért zavarna, ha látnod kéne őket?)

2) Amikor a melegek a kapcsolatuk nyílt felvállalásáról beszélnek, azt állítsd be úgy, mintha az ágyjeleneteiket szeretnék kiteregetni és megélni az utcán, nem pedig olyan, a heterók számára természetes és ártatlan dolgokról lenne szó, mint hogy kézen fogva megjelenhessenek nyilvánosan. A legjobb, ha a meleg párkapcsolatokat leredukálod a (lehetőleg anális) szexre, semmi esetre se kelts olyan benyomást, mintha az ő kapcsolataik nagy része is mély érzelmekre és nem kizárólag perverz szexuális gerjedelemre épülne.

3) Hivatkozz gyakran a közszeméremre és a gyermekek egészséges fejlődésére, mosd össze a pedofíliát a homoszexualitással, figyelmen kívül hagyva azt az apró különbséget, ami két felnőtt konszenzuális kapcsolata és a gyermekmegrontás között van. Ez különösen jól jön majd akkor, amikor a meleg párok gyermekvállalását kell megtorpedóznod.

4) Érvelj azzal az azonos neműek házassága ellen, hogy a házasság célja a gyermeknemzés (hallgasd el, hogy két különböző nemű akkor is összeházasodhat, ha nem lehet gyerekük). Keltsd azt a benyomást, hogy a meleg szülők képtelenek a felelős szülő szerepének eljátszására, és mindenképpen szerepzavarral küzdő ratyit nevelnek a gyerekükből, oszt kihal az emberiség. Ne hagyd, hogy megzavarjanak különféle pszichológiai és szociológiai kutatásokkal, amik ennek az ellenkezőjét állítják!

5) A gyerekedet felelős szülőként lehetőleg még négy éves kora előtt vidd el a meleg felvonulás elleni tüntetésre, hadd tanulja meg a kölök időben utálni a buzikat. Egy gyerek se születik homofóbnak, azzá kell nevelned. Az erkölcsi érzékenységed és a közszemérem védelmében üvöltözz minél erkölcstelenebb és minél közszemérem-sértőbb káromlásokat a felvonulókra. Ne felejtsd, hogy mindezt az ifjúság védelmében teszed!

6) Amikor a másság elfogadásának iskolai oktatásáról van szó, akkor vizionálj azonnal az osztályukkal pornófilmet nézető tanárokat, hivatkozz a szülői felelősségre. A melegséget állítsd be fertőző betegségnek, amit már pusztán azzal is elkaphat a gyerek, ha a melegségről hall, vagy melegeket lát.

7) Homofóbiádat előszeretettel és buzgón álcázd vallási meggyőződésnek. Próbáld elhitetni minél több emberrel, hogy a szeretet Istene utálja a buzikat, és hogy Jézus tanította neked, hogy gyűlöld felebarátaidat. Ez azért is jó, mert úton-útfélen hivatkozhatsz a vallási- és lelkiismereti szabadságra, erre a hülye libsi találmányra. Légy nagyon elégedett magaddal, hogy ilyen ravaszul a saját csapdájukba kergetted ellenfeleidet!

8) Sokat hivatkozz a természetre, akkor is, ha egyébként semmit sem tudsz róla. Nem kell biológiai végzettség ahhoz, hogy meghatározd, mi a természetes vagy mi az aberrált: mindig az, amit te annak tartasz a magad kényelmes társadalmi konvenciói alapján. Ha viszont azt hozzák fel erre, hogy a természetben több száz állatfajnál megfigyelték az azonos neműek közötti kapcsolatokat, akkor érvelj azzal, hogy nem vagyunk mi állatok. Ezzel szépen el lehet sasszézgatni anélkül, hogy a következetesség bűnébe esnél.

9) Ne akard közvetlenül betiltani a buziságot, az túl snassz lenne. Támogass olyan represszív törvényeket, amelyek a gyermekek védelmére hivatkozva büntetni rendelik “a homoszexuális propagandát”, és hogy mi számít annak, azt természetesen önkényesen lehet majd meghatározni, hogy a buzik még egymásra se merjenek nézni az utcán.

10) Ha olyannal találkozol, aki valóban ismeri a Bibliát, képes azt kontextusba helyezni és értelmezni, aki szerint az evangéliumi szeretet a buzikra is kiterjed, vagy olyanokkal, akik valóban értenek a természethez, a genetikához vagy a gyermekek egészséges lelki fejlődéséhez, akkor térj vissza a rohadtbuzizáshoz. Elvégre te is emberből vagy, ne hagyd magad provokálni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vollebak 2015.07.01. 09:04-kor.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2015.07.01. 09:04

Amúgy ezzel a házasság dologgal nem lenne baj.
Viszont azt nagyon megnézném, hogy gyermeket hova fogadhatnának be.
Valószínűleg csak akkor engedném, ha annyira szar a helyzet, hogy már a két ratyi is jobb szülő lehetne a régieknél, vagy árva etc... :)

Egy gyermeknek tényleg szüksége van VALÓDI apára és VALÓDI anyára.

Lezárt