Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Politika mentes beszélgetések a mindennapokról
4D4M
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1587
Csatlakozott: 2014.02.01. 23:43

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: 4D4M » 2016.02.03. 11:39

Dani, légy szíves, vedd a fáradságot és köss bele - ha van egy kis időd:
A világot viszonylag egyszerű szabályok igazgatják, akkor is, ha ezeket a szabályokat sokan sokszor áthágják. Ennek ellenére a szabályok és törvényszerűségek évszázadok óta nem változnak. Nem változnak, mert ésszerűek, logikusak és hasznosak. Magyarország mégis úgy tesz, mintha nem léteznének, sőt szembe megy velük.

Két ilyen szabályt említenék, hogy alátámasszam a mondanivalómat. Az egyik, hogy azok az emberek és azok a népek élnek jobban, amelyek nagyobb értéket tudnak termelni a többiek számára. Amelyik nép okossága, találékonysága és teremtőképessége nagyobb, és ennek eredményeit el tudja adni másoknak, azaz az okosságának piaca van, az jobban fog élni. Több pénzt kap az alkotó tevékenységéért, több pénzét kap egy évi, egy havi, vagy egy órai munkájáért. Ez igaz minden egyes emberre, és igaz az emberek nagyobb csoportjaira, egész nemzetekre. Minél nagyobb értéket állítanak elő, annál többet kapnak érte a piacon, tehát annál jobban élnek. És tegyük hozzá, kevesebb pénzt lehet kapni egyszerűbb munkákért, és több pénzt lehet kapni magasan képzett munkákért, találmányokért, fejlesztésért, szellemi tevékenységért. Ezért nagyon fontos, hogy egy országnak nagyon magas színvonalú oktatási rendszere legyen.

A másik szabály, amiről röviden beszélnék, az, hogy egy kormány akkor végzi jól a feladatát, ha egy nép értékteremtő tevékenységét a lehető legjobban támogatja. Ez a kormány feladata. Biztosítania kell a törvényességet, hogy az élet kiszámíthatóan folyjék, ne kelljen senkinek félnie visszaélésektől, méltánytalanságoktól, meglepetésszerű büntetésektől. A törvényesség biztosítása mellett a kormánynak gondoskodnia kell minden gyerek egyenlő színvonalú oktatásáról, hogy az ország minden pontján ki tudjon bontakozni a tehetség, ami aztán emeli az értékteremtést. Nem csak Budapest előkelő kerületeiben, hanem az ország legeldugottabb falvaiban is, ahol ma is születnek tehetségek, csak éppen elvesznek maguk, az ország és a világ számára. A törvényesség és az oktatás mellett a kormány feladata a mindenki számára elérhető, színvonalas egészségügyi ellátás és az egészséges környezet biztosítása, hogy a betegségeink korán kiszűrhetők, az életünk hosszabb és egészségesebb, az emberi méltóságunk minél hosszabban megőrizhető legyen.

Összefoglalva: a világ azokat a társadalmakat jutalmazza magasabb életszínvonallal és nagyobb boldogsággal, ahol magasabb értékteremtés folyik, és a kormányok ennek az értékteremtésnek – az értékes emberi élet alapfeltételeinek – szolgálatában állnak. Értékteremtés és értékteremtő kormány. Két dolog, amely ma Magyarországon nyilvánvalóan nincs, vagy csak dirib-darabjaiban van meg.

Azzal kezdtem az elején, hogy ezek olyan szabályok, amelyek alól nincs kibúvó. Gondoljon bele bárki, hát nem igaz ez? Mit tud kezdeni magával egy olyan társadalom, egy olyan ország, amelyben alacsony az oktatás, az egészségügy és a jogszolgáltatás színvonala, mit tud kezdeni magával egy olyan ország, amelynek népe nem termel magas színvonalú, jól eladható terméket a nemzetközi piacra? Magának adja el az ócskát? Minden bizonnyal. Ez a szegénység és az elmaradottság biztos útja.

Magyarország az Orbán-kormánnyal olyan válaszút elé került, amikor el kell dönteni, elindul-e a bezárkózó, szegényes, önmagával valójában elégedetlen élet felé, vagy éles kanyart vesz, és elkezd értékekben, nemzetközi együttműködésben, versenyképességben, a gyerekeinkben, és a jövőnkben gondolkodni.

Ezt a szöveget a Polgári Konzervatív Párt elnökeként jegyzem, amelynek célja összefoglalható abban, amit idáig mondtam. Értékteremtő országot és értékteremtő kormányzást akarunk. Ennyit. Semmi hókuszpókusz, sérelmi nyűg, összeesküvés elmélet, önlegyezgető Bogár-teóriák. Ennyi.
Esküszöm nem fizet érte, csak egyszerűen szinkronban van a gondolataimmal (:

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2016.02.03. 14:42

4D4M írta:Elkezdtek Sorosozni a tanárok mozgolódására. Akkora hányinger ez a propagandagépezet, hogy arra már lassan elfogynak a szavak. Nem baj, tolják csak fullba a kretént (: hátha sikerül valakit rendesen felidegesíteni most már.
Hadházyt is biztos Soros pénzeli.
Hadházy Ákos ma is borít: egy alkalmazottal működő társaság húzott 564 állami milliót
„Tele van az új oktatási rendszer korrupt visszaélésekkel” – nyilatkozta ma megjelenő nyomtatott kiadásunknak Hadházy Ákos, az LMP szakértője. Megkértük, mondjon példákat. Mondott.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.02.04. 00:11

Mindig mondtam, hogy mi magyarok nem tudunk tüntetni. EZ mi volt most? (:u Ez majd vezet valahová?

Miért nem ültek le a Kossuth tér közepén és basztak bemenni holnap dolgozni? Miért? Én magam is ott lennék mér holnaptól, esküszöm. Meg mondjuk ott lennének az egészségügyisek. Egy hét alatt megbénulna az ország.. De ez mi a lófasz?

Ez a tömeg el tudná intézni, hogy ezek elhúzzanak a büdös picsába idő előtt és válasszunk valami másik bandát. De nem, soha nem lesz ilyen

Te is Ádám tolod ide az okosságokat, amelyek tök faszák csak tudnám hol voltál 5-10 éve ezekkel? Esetleg azok szerinted építették a magyar fejlődő piacot? Akkor mi a faszért nem zavart semmi áruld már el nekem?

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.02.04. 00:16

Az országos pedagógustiltakozást elindító Miskolcon 5 ezren, Budapesten 600-800-an tüntettek a kormány oktatáspolitikája ellen, emellett kilenc másik városban is tartottak szimpátiatüntetéseket. A tüntetések fő üzenete az volt, hogy elfogyott a tanárok türelme, az oktatást alapjaiban kellene újragondolni, a Klebelsberg-központot pedig meg kell szüntetni.

Megmondom őszintén, amikor elkezdték a fesztivált még korábban, akkor úgy gondoltam szakbarbárok is lehetnek akik nem tudják elfogadni az újat.. De mér nem gondolom ezt, tévedtem, hiszen ezek az emberek a jobb színvonalért vonultak ki a térre. Nem a fizetésükért, nem pénzért. Bizonyára igazuk van.


Bp 800 ember, Miskolc 5000. EZ mi? Birka fasz nép ez a miénk

pkonsti
gokartos
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2014.01.03. 12:37
Mi vagy?: Mindenevő

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: pkonsti » 2016.02.04. 05:14

Bandee írta:Mindig mondtam, hogy mi magyarok nem tudunk tüntetni. EZ mi volt most? (:u Ez majd vezet valahová?

Miért nem ültek le a Kossuth tér közepén és basztak bemenni holnap dolgozni? Miért? Én magam is ott lennék mér holnaptól, esküszöm. Meg mondjuk ott lennének az egészségügyisek. Egy hét alatt megbénulna az ország.. De ez mi a lófasz?

Ez a tömeg el tudná intézni, hogy ezek elhúzzanak a büdös picsába idő előtt és válasszunk valami másik bandát. De nem, soha nem lesz ilyen

Te is Ádám tolod ide az okosságokat, amelyek tök faszák csak tudnám hol voltál 5-10 éve ezekkel? Esetleg azok szerinted építették a magyar fejlődő piacot? Akkor mi a faszért nem zavart semmi áruld már el nekem?
Továbbra is hiányolom a részetekről a konstruktívitást. OK, hogy vesszen a kormány, de kit raksz a helyükre?

4D4M
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1587
Csatlakozott: 2014.02.01. 23:43

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: 4D4M » 2016.02.04. 08:02

Bandee írta:hol voltál 5-10 éve ezekkel? Esetleg azok szerinted építették a magyar fejlődő piacot? Akkor mi a faszért nem zavart semmi áruld már el nekem?
Hogy hol voltam? Ami a politikát illeti, ott ahol most és akkor is az ország fele: apátiában. Tájékozatlanságom és/vagy tudatlanságom okán, inkább eltoltam magamtól ezt az egész sz.rt. Volt elég dolgom az egyetemen meg a melóban aztán hagytam az egészet - rohadni. Emlékszem, a fórum valamelyik életében én lehettem az egyik legnagyobb élharcosa a poltopic zárásának és sóval behintésének (: Megváltozott a világ a szememben(!)

Hogy nem zavart semmi? Nehéz lenne megmondani, hogy a töketlen semmittevés vagy a láncfűrésszel végrehajtott szívműtét zavar jobban. Mindenesetre a politikát sajnos az IQ teljes spektrumával lehet véleményezni, ami elég nagy minőségi szórást eredményez. 18-20 évesen én a "lesz.rom"-ig jutottam csak el. Ez van, vállalom.

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: mudd » 2016.02.04. 08:34

A taxis azert tudott tuntetni es blokadozni mert volt har napra valo szalonna a tarsolyaban, a csaladka se doglott ehen, mert harom napig nem keresett az apus. Attol se kellett felnie, hogy a dzsihad utan taxizhat e tovabb. Tanar? Apolo?

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: mudd » 2016.02.04. 08:37

Adam, bazmeg, eloszor azt hittem, hogy a lesz.rom webcim (url) (:u

4D4M
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1587
Csatlakozott: 2014.02.01. 23:43

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: 4D4M » 2016.02.04. 08:41

Még nem, de adtál egy ötletet :Đ

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.02.04. 08:59

mudd írta:A taxis azert tudott tuntetni es blokadozni mert volt har napra valo szalonna a tarsolyaban, a csaladka se doglott ehen, mert harom napig nem keresett az apus. Attol se kellett felnie, hogy a dzsihad utan taxizhat e tovabb. Tanar? Apolo?
Mert a taxis olyan kurva jól keres szerinted, hogy habzsi-dőzsi van otthon? :mosoly: Szerintem már nem keresnek annyira rosszul a tanárok (szerencsére), kibírják ők is pár napot. Biztos vagyok benne, hogy nincs köztük anyagi különbség itthon. Az ápoló más tészta, de a lényeg, hogy eredmény máshogy nem lesz, de érdekelne, hogy szerinted miképen lehet még eredményt elérni.

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: mudd » 2016.02.04. 09:48

A taxis a blokaddal nem fenyegette sajat ekzisztenciajat. A soros-berenc tanarrol nem biztod hogy ugyanez elmondhato lenne.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2016.02.04. 10:17

4D4M írta:Dani, légy szíves, vedd a fáradságot és köss bele - ha van egy kis időd:
Esküszöm nem fizet érte, csak egyszerűen szinkronban van a gondolataimmal (:
Nincs baj ezekkel a gondolatokkal, nekem a megvalósíthatóságával van bajom.
Illetve nyilván valahol el kell kezdeni és ez az oktatásban (is) gyökeredzik.

Bogárt nem tudom miért keverte ide, már nagyon régóta nincs kapcsolata a kormánnyal.
Anno tudtommal a miniszterelnök (egyik) tanácsadója volt, az I. Orbán-kormány idején, de ennek már majd 20 éve.

Az is tetszik, hogy minden politikus a korrupció miatt van kiakadva, de amikor hatalomra kerülnek, valamiért mindegyik lop. :)

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2016.02.04. 10:26

rdaneelolivaw írta:
4D4M írta:Dani, légy szíves, vedd a fáradságot és köss bele - ha van egy kis időd:
Esküszöm nem fizet érte, csak egyszerűen szinkronban van a gondolataimmal (:
Nincs baj ezekkel a gondolatokkal, nekem a megvalósíthatóságával van bajom.
Illetve nyilván valahol el kell kezdeni és ez az oktatásban (is) gyökeredzik.

Bogárt nem tudom miért keverte ide, már nagyon régóta nincs kapcsolata a kormánnyal.
Anno tudtommal a miniszterelnök (egyik) tanácsadója volt, az I. Orbán-kormány idején, de ennek már majd 20 éve.

Az is tetszik, hogy minden politikus a korrupció miatt van kiakadva, de amikor hatalomra kerülnek, valamiért mindegyik lop. :)
Mert korrupció az, amiből engem kihagynak (vagy valami ilyesmi).
Az apa férfi, a rezsi nő!

4D4M
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1587
Csatlakozott: 2014.02.01. 23:43

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: 4D4M » 2016.02.04. 10:48

  • Az iskoláikat fenntartó KLIK képviselői deklaráltan nem válaszoltak a tanárok egyetlen kérdésére vagy felvetésére sem.
  • A kérdésekről, felvetésekről nem készült semmiféle jegyzőkönyv, hogy az elhangzottak minimálisan számonkérhetők legyenek.
  • A "fórum" annyit jelentett, hogy a megjelent KLIK-középvezetők megígérték, hogy "továbbítják" a tanárok kérdéseit-kéréseit.
  • De azt már kifejezetten megtagadták a KLIK-esek, hogy mindezt írásban is visszaigazolják a kérdést feltevő iskolának.
  • És ha mindez nem lett volna elég, a KLIK tankerületi igazgatója még azt sem volt hajlandó elárulni az egyeztetés résztvevőinek, hogy milyen felvetések, kérdések szerepeltek az érintett iskolák által nekik előzetesen elküldött levelekben. Annak ellenére, hogy lényegében éppen ez lett volna a fórum témája.
Tudjátok miez a szitu. Amikor lefolyt a politikai trágya a szakmai szintekre és egy szakmai vitában vagy egyeztetésen a segghülye politikai szereplők némán néznek ki a fejükből, mert tökéletesen alkalmatlanok bármilyen szakmai tárgyalásra. Na innen hozza vissza valaki ezt a történetet...évtizedek vesznek kárba.

p.s.: sántít a hasonlatom, mert a trágya egy hasznos dolog - nézzétek el nekem

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2016.02.04. 14:39

4D4M írta:Hogy hol voltam? Ami a politikát illeti, ott ahol most és akkor is az ország fele: apátiában. Tájékozatlanságom és/vagy tudatlanságom okán, inkább eltoltam magamtól ezt az egész sz.rt. Volt elég dolgom az egyetemen meg a melóban aztán hagytam az egészet - rohadni. Emlékszem, a fórum valamelyik életében én lehettem az egyik legnagyobb élharcosa a poltopic zárásának és sóval behintésének (: Megváltozott a világ a szememben(!)

Hogy nem zavart semmi? Nehéz lenne megmondani, hogy a töketlen semmittevés vagy a láncfűrésszel végrehajtott szívműtét zavar jobban. Mindenesetre a politikát sajnos az IQ teljes spektrumával lehet véleményezni, ami elég nagy minőségi szórást eredményez. 18-20 évesen én a "lesz.rom"-ig jutottam csak el. Ez van, vállalom.
Kíváncsi leszek mi lesz itt a topikban amikor majd Lázár lesz a miniszterelnök. (:v

Avatar
zola
WSR pilóta
Hozzászólások: 1869
Csatlakozott: 2013.12.31. 19:58
Mi vagy?: törvénytelen

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: zola » 2016.02.04. 22:31


Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2016.02.05. 07:09

Tényleg.
Amúgy a cikkíró fasz.
Nem biztos, hogY politikai színezetű egy esemény, mert a fővédnök kormánytag.

Az lmp rá is játszott ennek ellenkezőjére, megszívták. Az első nevezéssel már biztosították a szervezőt afelöl, hogy politikai vagy sem, ők bizony azzá teszik. :lol:

Amúgy nyilván faszság, hogy nem mehetnek...

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: mudd » 2016.02.05. 09:18

Dani, de a fidesz-fidelitas nevezett :D

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2016.02.05. 17:10

Ahogyan 40 évvel ezelőtt is már voltak nehéz idők
de a Kondratyev-féle ciklusokkal sohasem törődtek ők
Mer’ az erősek mindig úgy érzik, hogy csalhatatlanok
Édesapám, csak azt ne mondd, hogy ezek ugyanazok

Mikor az entrópia emelkedik és mindent felkavar
A szolgálatok beindulnak, hogy ne legyen túl nagy a zaj
S kitüntetett szerephez jutnak megint a seggnyalók
Édesapám, csak azt ne mondd, hogy ezek ugyanazok

Itt szép lehetsz, de okos nem, mert kötelező a hit
És ellenség lesz mindenki, aki kételkedik
És erkölcsről papolnak álszent köpönyegforgatók
Édesapám, csak azt ne mondd, hogy ezek ugyanazok

Lassan kihull a memóriákból az egyéni tapasztalat
És átírja a központból kiküldött új adat
S jönnek a minden rendszerhez alkalmazkodók
Édesapám, csak azt ne mondd, hogy ezek ugyanazok

Ahogy mindig újra kezdődik a bálvány körül a tánc
Megint befonja életünk egy láthatatlan lánc
És jönnek a lelkes ostobák s a gyáván megalkuvók
Édesapám, csak azt ne mondd, hogy ezek ugyanazok

S ha végül rájuk dől a ház és nincs már több hitel
Majd mást vádolnak azzal, amit ők követtek el
És engedelmes szolgáló a törvény és a jog
Édesapám, csak azt ne mondd, hogy ezek ugyanazok

Hát kedves fiam, édes lányom, véssétek be jól
E szép országban pusztít más is, nemcsak az alkohol
Jönnek majd és hirdetik, hogy milyen nagy magyarok
De tudjátok, hogy ezek bizony mindig ugyanazok
Édesapám, te megmondtad: ezek ugyanazok

Óh, valahol így van ez, ahogy volt, úgy lesz
Édesapám, te megmondtad
Van, ahol így van ez, ahogy volt, úgy lesz
Édesapám, te megmondtad

Bródy János ~2010-2011
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2016.02.05. 19:07

index.hu cikk a butaságról-
jól megmagyarázva, ahogy kell..
nagyon tanulságos.

http://index.hu/belfold/2016/02/05/hogy ... es_kolara/
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Avatar
idarpidi
AutoGP vezető
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2013.12.20. 22:32
Mi vagy?: Közöd?
Tartózkodási hely: Föld bolygó

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: idarpidi » 2016.02.06. 17:03

Brno, Sunday, July 18, 1971
1 Janos DRAPAL HUN Yamaha 57'43.500
2 Lazlo SZABO HUN Yamaha +39.700
3 Jarno SAARINEN FIN Yamaha +2'01.700

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2016.02.06. 17:57

idarpidi írta:droidoknak kötelező olvasmány :D

Hír Tv-s vezető: Az igazság az, hogy kiszolgáltuk a rendszert
Nincs ebben semmi új.
Ahogy ők is pártpropaganda, úgy pl. az ATV is az, vagy az RTL. Mindig is az volt.
De most komolyan, eddig ki mondta az ellenkezőjét?
Gyurcsány idejében is nyíltan ellenzéki volt a csatorna, most más ok miatt az, de attól még jelenleg is propaganda.
Mert most majd hú de szakmaiak lesznek, és Simicska nem mondja meg mi legyen az irány. Ó igen. (:u

Avatar
idarpidi
AutoGP vezető
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2013.12.20. 22:32
Mi vagy?: Közöd?
Tartózkodási hely: Föld bolygó

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: idarpidi » 2016.02.06. 21:13

rdaneelolivaw írta:
idarpidi írta:droidoknak kötelező olvasmány :D

Hír Tv-s vezető: Az igazság az, hogy kiszolgáltuk a rendszert
Nincs ebben semmi új.
Ahogy ők is pártpropaganda, úgy pl. az ATV is az, vagy az RTL. Mindig is az volt.
De most komolyan, eddig ki mondta az ellenkezőjét?
Gyurcsány idejében is nyíltan ellenzéki volt a csatorna, most más ok miatt az, de attól még jelenleg is propaganda.
Mert most majd hú de szakmaiak lesznek, és Simicska nem mondja meg mi legyen az irány. Ó igen. (:u
csak azért linkeltem be, mert benne szerepel a droid szó :D
Brno, Sunday, July 18, 1971
1 Janos DRAPAL HUN Yamaha 57'43.500
2 Lazlo SZABO HUN Yamaha +39.700
3 Jarno SAARINEN FIN Yamaha +2'01.700

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2016.02.07. 08:29

Ecet írta:Kezdik otthon érezni magukat: http://www.kisalfold.hu/kulfold_hirek/s ... n/2462400/
Te szánalmas "jószág" a többi jobber társaddal együtt...

Még mindig a migránsokon pörögsz, akik ugyanolyan köztörvényes bűnöket követnek el mint az őslakosság
Csak a közelmúltból pár....
96 késszúrással megölte az anyját...
Magára és barátnőjére gyújtotta az autót a tűzoltó...
fejbelőtte 10 éves gyerekét és magát a rendőrnő...

Arról irj inkább, hogy...
szétkurták az egészségügyet...
szétkurták az oktatást...
ellopják a földeket...
ellopnak minden uniós pénzt...
ellopnak minden befizetett adót...
sorolhatnám még estig a minden napra jutó országos korrupciós és politikai botrányokat

A saját országod nem foglalkoztat érdemben csak a migránsoktól való rettegés miatt. Kezdem azt hinni, hogy valami bérkommentelő lehetsz.
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Magic » 2016.02.07. 09:16

Ecet írta:Kezdik otthon érezni magukat: http://www.kisalfold.hu/kulfold_hirek/s ... n/2462400/
Durva az eset, nem is kicsit, de....
Hogy ne szítsanak menekültellenes hangulatot? Most mennyivel toleránsabbak a menekültekkel szemben mint voltak 2 hónapja?
Ez itt kurvára nem kerek...

Lezárt