Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Politika mentes beszélgetések a mindennapokról
Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2016.02.22. 10:37

Alghar írta:Vágtak ki olyan vizsgáról, amire úgy mentem el, hogy (saját értékelésem szerint) mindent tudtam. Aztán megkérdezték, hogyan hívják a görög oszlopokon a bemélyedéseket...nyilván nem tudtam. Ennyi elég is volt, hogy kivágjanak...az nem igazán számított, hogy előtte 20 percet beszéltem a görög kultúráról...
Ezt a fajta hozzáállást már 15 évesen kénytelen voltam elszenvedni.
Volt pár tag akikre velem együtt pikkelt a tanár, és nem tudsz mit csinálni.

Nyilván ilyen attitüd mellett csak idő kérdése mikor jönnek az elégtelen feleletek, öngerjesztő folyamat.
Volt olyan matektanár aki a diáktársamat minden órán feleltette, pedig a leggyengébb volt a faszi. Repkedtek az elégtelenek.
Én színötös voltam matekból, de azoknál a kérdéseknél be lehetett volna az egész bagázst karóztatni, zömére senki nem tudta a választ.

Érezted, hogy nem kóser amit csinál a tanár, de bárkinek panaszkodtál, csak hülyére vettek. "Miért nem tanulsz többet stb..."

Emberi aljasságnak nincsenek határai.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2016.02.22. 10:39

pkonsti írta:
Alghar írta:
Akkor tisztázzuk: ez egy szülői kezdeményezés, amihez semmi közünk. Sőt, mi szívunk, mert ha az osztályok fele pl. hiányzik, akkor haladni sem lehet a tananyaggal.
Szerintem sem szerencsés kezdeményezés, de azt nem mi döntjük el, hogy a szülő mikor tartja otthon (és miért) a gyereket az iskolából.
Nem politizálunk az iskolában...aktuálpolitikáról szó sincs (általánosban????)
És mivel ezt is a nyakunkba varrtad "Szerintem felháborító, amit ti tanárok műveltek" ok nélkül, meg a politika becsempészését is az iskolába (hiányos infók alapján), ezért várom a posztot, amiben elnézést kérsz a tanároktól. Persze az nem fog jönni...
"Belső információ alapján aznap nem írják a hiányzásokat és köszönik a szolidaritást."
Plusz egyértelműen a tanárok kezdeményezték a szervezkedést. Az utolsó szülőiről pár szülő el is ment felháborodva emiatt, és nem a mienk az egyetlen iskola.
És most nem fogom a többi hírt kigyűjteni, mert sem időm, sem kedvem, hogy mely pártok is telepedtek rá az egészre.
Ez egy dologról szól, a Fidesz gyengítéséről, és erre felhasználni a gyerekeket, egyenesen gusztustalan
Melyik szervezkedést? Mikor volt az a szülői? Az ellenzék meg mindenhol a világon rárepül az olyan eseményekre, ahol az éppen hatalmon lévőket lehet szapulni. Így van ez most is és így volt ez 2010 előtt is. Ha nem tenné, akkor meg joggal lehetne kérdezné tőlük a saját szimpatizánsa, hogy mit is tesznek?
Az apa férfi, a rezsi nő!

pkonsti
gokartos
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2014.01.03. 12:37
Mi vagy?: Mindenevő

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: pkonsti » 2016.02.22. 10:51

nikotin írta: Melyik szervezkedést? Mikor volt az a szülői? Az ellenzék meg mindenhol a világon rárepül az olyan eseményekre, ahol az éppen hatalmon lévőket lehet szapulni. Így van ez most is és így volt ez 2010 előtt is. Ha nem tenné, akkor meg joggal lehetne kérdezné tőlük a saját szimpatizánsa, hogy mit is tesznek?
Ennyire hülyének nézel, hogy kiadom az iskola nevét, ahová a fiam jár?
Egyébként továbbra sem látok semmi kivetnivalót abban, hogy a határon szolgálatot teljesítő katonáknak köszönetet mondtak az ovisok. A kormányablakos meg teljesen súlytalan.
Azt viszont továbbra is undorítónak tartom, hogy hatalmi harcokhoz a kiskorú gyerekeket felhasználják.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2016.02.22. 11:52

pkonsti írta:
nikotin írta: Melyik szervezkedést? Mikor volt az a szülői? Az ellenzék meg mindenhol a világon rárepül az olyan eseményekre, ahol az éppen hatalmon lévőket lehet szapulni. Így van ez most is és így volt ez 2010 előtt is. Ha nem tenné, akkor meg joggal lehetne kérdezné tőlük a saját szimpatizánsa, hogy mit is tesznek?
Ennyire hülyének nézel, hogy kiadom az iskola nevét, ahová a fiam jár?
Egyébként továbbra sem látok semmi kivetnivalót abban, hogy a határon szolgálatot teljesítő katonáknak köszönetet mondtak az ovisok. A kormányablakos meg teljesen súlytalan.
Azt viszont továbbra is undorítónak tartom, hogy hatalmi harcokhoz a kiskorú gyerekeket felhasználják.
Na most erre mit mondjak?
Azt kérdeztem: melyik szervezkedést? A Herman Ottós gimivel kezdődött tanárit, a Telekis diákost, vagy a kockásingest, vagy melyiket? Meg azt is kérdeztem, mikor volt az a szülői? Itt egy dátumra gondoltam. Erre azt mondod: nem adod ki az iskola nevét!!! (:u

Értem. Tehát, ha a kormány használja fel őket, akkor az teljesen rendjén van.
De ha az ellenzék, akkor az gusztustalan. Apropó! Mondd már el, hol használják fel a gyerekeket és miként? Mert én eddig"felhasználást" még nem tapasztaltam.
Az apa férfi, a rezsi nő!

4D4M
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1587
Csatlakozott: 2014.02.01. 23:43

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: 4D4M » 2016.02.22. 11:56

nikotin írta: Apropó! Mondd már el, hol használják fel a gyerekeket és miként? Mert én eddig"felhasználást" még nem tapasztaltam.
Ezen gondolkodtam én is. Azt gyanítom, hogy a tanárok a tanár mivoltukból adódóan automatikusan felhasználják őket, akkor is ha nem.
lásd még: a 22-es csapdája ;]

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2016.02.22. 12:38

Én már rég nem tárgyalok vele. Úgysem akarja érteni mi is a nagybüdös helyzet kishazánkban.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

pkonsti
gokartos
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2014.01.03. 12:37
Mi vagy?: Mindenevő

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: pkonsti » 2016.02.22. 12:40

nikotin írta: Apropó! Mondd már el, hol használják fel a gyerekeket és miként? Mert én eddig"felhasználást" még nem tapasztaltam.
Igazad van, az akciónak nem része a gyerek, nem a gyerek az, akit nem küldenek iskolába 29-én. Tényleg teljesen kihagyják őket.

pkonsti
gokartos
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2014.01.03. 12:37
Mi vagy?: Mindenevő

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: pkonsti » 2016.02.22. 12:41

Redbull írta:Én már rég nem tárgyalok vele. Úgysem akarja érteni mi is a nagybüdös helyzet kishazánkban.
Ember, te így gondolod, én másképpen. Megengeded, hogy másképp gondolkozzak?

pkonsti
gokartos
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2014.01.03. 12:37
Mi vagy?: Mindenevő

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: pkonsti » 2016.02.22. 12:46

nikotin írta: Na most erre mit mondjak?
Azt kérdeztem: melyik szervezkedést? A Herman Ottós gimivel kezdődött tanárit, a Telekis diákost, vagy a kockásingest, vagy melyiket?
Most mondjam azt, amit te szoktál velem kapcsolatban? Tanulj meg olvasni, baszki:
pkonsti írta: "Tudomásunkra jutott, hogy az iskola támogatja a "kockás inges" megmozdulást.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2016.02.22. 12:59

pkonsti írta:
nikotin írta: Na most erre mit mondjak?
Azt kérdeztem: melyik szervezkedést? A Herman Ottós gimivel kezdődött tanárit, a Telekis diákost, vagy a kockásingest, vagy melyiket?
Most mondjam azt, amit te szoktál velem kapcsolatban? Tanulj meg olvasni, baszki:
pkonsti írta: "Tudomásunkra jutott, hogy az iskola támogatja a "kockás inges" megmozdulást.
Ja, hogy neked a "támogatás" azt jelenti, hogy ők kezdték a szervezkedést? Bocs, erre nem gondoltam.
És a dátum?
Az apa férfi, a rezsi nő!

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: mudd » 2016.02.22. 13:05

Baszomtisztelettel, a szokonap egyebkent februar 24. ;)

pkonsti
gokartos
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2014.01.03. 12:37
Mi vagy?: Mindenevő

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: pkonsti » 2016.02.22. 13:50

nikotin írta: Ja, hogy neked a "támogatás" azt jelenti, hogy ők kezdték a szervezkedést? Bocs, erre nem gondoltam.
És a dátum?
Valamit baromira nem értesz. A tanároknak el kellett volna határolódniuk ettől a kezdeményezéstől. Nem tették, mert valszeg jól jön nekik ez a kis engedetlenségi mozgalom.
De, mi van azokkal a diákokkal, akiket a szüleik iskolába küldenek? A tanár tudni fogja, hogy minimum nem érdekli az adott szülőt a tanárok problémája, vagy ami még rosszabb, Fideszes a kedves anyuka, apuka.
Hova vezet mindez? A tanár, ha egy kicsit is genyó, akkor megjegyzi ezeket a diákokat magának, és igencsak negatív módon befolyásolja majd a diák teljesítményének az értékelését.
De persze szerinted ezzel semmi gond nincs. És miért? Mert egy szaros Fideszes troll vetette föl.

4D4M
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1587
Csatlakozott: 2014.02.01. 23:43

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: 4D4M » 2016.02.22. 14:55


4D4M
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1587
Csatlakozott: 2014.02.01. 23:43

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: 4D4M » 2016.02.22. 15:13

Szerencsétlenek, csak még nagyobb hülyét csinálnak magukból úton-útfélen, hogy nehogy a mi Árpád fejedelmünkről kiderüljön valami (: Tényleg sajnálatra méltóak.

[media]https://www.youtube.com/watch?v=oFg73j5gNc8[/media]

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2016.02.22. 15:18

pkonsti írta:
nikotin írta: Ja, hogy neked a "támogatás" azt jelenti, hogy ők kezdték a szervezkedést? Bocs, erre nem gondoltam.
És a dátum?
Valamit baromira nem értesz. A tanároknak el kellett volna határolódniuk ettől a kezdeményezéstől. Nem tették, mert valszeg jól jön nekik ez a kis engedetlenségi mozgalom.
De, mi van azokkal a diákokkal, akiket a szüleik iskolába küldenek? A tanár tudni fogja, hogy minimum nem érdekli az adott szülőt a tanárok problémája, vagy ami még rosszabb, Fideszes a kedves anyuka, apuka.
Hova vezet mindez? A tanár, ha egy kicsit is genyó, akkor megjegyzi ezeket a diákokat magának, és igencsak negatív módon befolyásolja majd a diák teljesítményének az értékelését.
De persze szerinted ezzel semmi gond nincs. És miért? Mert egy szaros Fideszes troll vetette föl.
A tanárban a következők merülhetnek MÉG fel:
1. A szülő nem is hallott róla
2. A szülő nem tudja elhelyezni a gyereket napközben

Te természetesen azonnal a tanár "genyóságára" hoztad ki a helyzetet. És ezzel el is jutunk A-ból Z-be.

De köszönöm az önértékelésed.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2016.02.22. 15:21

pkonsti írta:
Alghar írta:
Akkor tisztázzuk: ez egy szülői kezdeményezés, amihez semmi közünk. Sőt, mi szívunk, mert ha az osztályok fele pl. hiányzik, akkor haladni sem lehet a tananyaggal.
Szerintem sem szerencsés kezdeményezés, de azt nem mi döntjük el, hogy a szülő mikor tartja otthon (és miért) a gyereket az iskolából.
Nem politizálunk az iskolában...aktuálpolitikáról szó sincs (általánosban????)
És mivel ezt is a nyakunkba varrtad "Szerintem felháborító, amit ti tanárok műveltek" ok nélkül, meg a politika becsempészését is az iskolába (hiányos infók alapján), ezért várom a posztot, amiben elnézést kérsz a tanároktól. Persze az nem fog jönni...
"Belső információ alapján aznap nem írják a hiányzásokat és köszönik a szolidaritást."
Plusz egyértelműen a tanárok kezdeményezték a szervezkedést. Az utolsó szülőiről pár szülő el is ment felháborodva emiatt, és nem a mienk az egyetlen iskola.
És most nem fogom a többi hírt kigyűjteni, mert sem időm, sem kedvem, hogy mely pártok is telepedtek rá az egészre.
Ez egy dologról szól, a Fidesz gyengítéséről, és erre felhasználni a gyerekeket, egyenesen gusztustalan
Igen, te értesz hozzá...én biztosan nem.
Egy iskolából levontad az országos következtetést. Szép volt...Hazudsz, hazudsz, hazudsz...linkeljél is, az nagyon megy...
És ne szólj hozzá olyanhoz, amihez nem értesz...

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2016.02.22. 16:55

pkonsti írta: Azt viszont továbbra is undorítónak tartom, hogy hatalmi harcokhoz a kiskorú gyerekeket felhasználják.
Kik használják fel te agyhalott? A saját szülei, a politikai meggyőződésüknek megfelelően! Ahogy te azonnal kijelented, hogy "az én gyerekem megy suliba, mert Fideszes vagyok". A szülő nem küldi iskolába a gyerekét és a tanár a szemétláda...logikus érvelés. Ahogy megszoktuk tőled.
Hagyd a témát a francba, mert láthatóan fogalmad sincs róla, csak fröcsögsz, mint szoktál. Semmi új.

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2016.02.22. 17:00

pkonsti írta: tanár tudni fogja, hogy minimum nem érdekli az adott szülőt a tanárok problémája, vagy ami még rosszabb, Fideszes a kedves anyuka, apuka.
Kutyát nem érdekli, hogy apuka-anyuka fideszes-e. Sőt, a felmérések szerint a Fidesz szavazók nagy többsége is elégedetlen az oktatással (65%). De szerinted minden rendben...mert a Párt azt mondja (:u

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2016.02.22. 17:19

4D4M írta:Szerencsétlenek, csak még nagyobb hülyét csinálnak magukból úton-útfélen, hogy nehogy a mi Árpád fejedelmünkről kiderüljön valami (: Tényleg sajnálatra méltóak.

[media]https://www.youtube.com/watch?v=oFg73j5gNc8[/media]
Tipikus. Mellébeszélés, de valós válasz semmi. Ahogy az itteni " szaros Fideszes troll"-tól sem sok egyenes választ kapunk, csak terelést, félremagyarázást stb.
Az apa férfi, a rezsi nő!

4D4M
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1587
Csatlakozott: 2014.02.01. 23:43

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: 4D4M » 2016.02.22. 18:11

nikotin írta: Tipikus. Mellébeszélés, de valós válasz semmi. Ahogy az itteni " szaros Fideszes troll"-tól sem sok egyenes választ kapunk, csak terelést, félremagyarázást stb.
Az a baj hogy ez még mellébeszélésnek is sz.r volt pedig politikusként ez lenne minimum (: Az egész koceraj összesen nem ér annyit mint lézerjani egyedul.

Avatar
zola
WSR pilóta
Hozzászólások: 1869
Csatlakozott: 2013.12.31. 19:58
Mi vagy?: törvénytelen

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: zola » 2016.02.22. 18:18

pkonsti írta: Ennyire hülyének nézel, hogy kiadom az iskola nevét, ahová a fiam jár?
Egyébként továbbra sem látok semmi kivetnivalót abban, hogy a határon szolgálatot teljesítő katonáknak köszönetet mondtak az Ovisok. A kormányablakos meg teljesen súlytalan.
Azt viszont továbbra is undorítónak tartom, hogy hatalmi harcokhoz a kiskorú gyerekeket felhasználják.

Neked ezért fizetnek, vagy ingyen és bérmentve csinálsz magadból hülyét?

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: mudd » 2016.02.22. 19:10

4D4M írta:Szerencsétlenek, csak még nagyobb hülyét csinálnak magukból úton-útfélen, hogy nehogy a mi Árpád fejedelmünkről kiderüljön valami (: Tényleg sajnálatra méltóak.

[media]https://www.youtube.com/watch?v=oFg73j5gNc8[/media]
Ez annyira sikhulye, hogy gorbiti a teret. Meg felhullamzik tole a gravitacio.

Avatar
zola
WSR pilóta
Hozzászólások: 1869
Csatlakozott: 2013.12.31. 19:58
Mi vagy?: törvénytelen

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: zola » 2016.02.22. 19:36

mudd írta: Ez annyira sikhulye, hogy gorbiti a teret. Meg felhullamzik tole a gravitacio.
A hülyék meg összelapátoltak 1 milliárd dollárt, ahelyett, hogy ezzel a díszpinttyel kísérleteztek volna.

http://index.hu/tudomany/2016/02/11/iga ... ullamokat/

pkonsti
gokartos
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2014.01.03. 12:37
Mi vagy?: Mindenevő

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: pkonsti » 2016.02.22. 20:52

Alghar írta:
pkonsti írta: Azt viszont továbbra is undorítónak tartom, hogy hatalmi harcokhoz a kiskorú gyerekeket felhasználják.
Kik használják fel te agyhalott? A saját szülei, a politikai meggyőződésüknek megfelelően! Ahogy te azonnal kijelented, hogy "az én gyerekem megy suliba, mert Fideszes vagyok". A szülő nem küldi iskolába a gyerekét és a tanár a szemétláda...logikus érvelés. Ahogy megszoktuk tőled.
Hagyd a témát a francba, mert láthatóan fogalmad sincs róla, csak fröcsögsz, mint szoktál. Semmi új.
És persze ez nem gond, hogy agyhalottnak nevezel. Ez a fórum igencsak részlehajló (de Ecet esetében már láthattuk, hogy az általatok oly vehemensen követelt demokrácia itt hogy működik).
Szarháziak vagytok mindannyian (tanárok), mert nem határolódtok el, és nem mondjátok azt, hogy káros, amit a február 29-ei akció képvisel. És nem azt mondtam, te eszetlen, hogy azért küldöm iskolába a gyerekemet, mert Fideszes vagyok. Tanulj meg olvasni. Azt mondtam, hogy azért írattam be a suliba, hogy bejárjon, és nem azért, hogy ócska akciókat támogatva otthon tartsam, és hiányozzon.
pkonsti írta: Akkor tisztázzuk, én biztos, hogy iskolába viszem a gyerekemet, mert azért írattam be, hogy bejárjon, és tanuljon.
Nektek kellene a leginkább agitálni ezen akció ellen, hisz ti azt képviselitek elvileg, hogy a gyerek tanuljon. Ezzel pontosan olyan bűnt követtek el, mintha az orvos a hippokratészi eskü ellen cselekedne.
Te Laci, az érveidre:
1. A szülő nem is hallott róla: persze, telefingjátok a médiát ezzel a szaros sztrájkkal, és azt mondod, hogy van olyan az országban, aki nem hallott róla...
2. A szülő nem tudja elhelyezni a gyereket napközben: persze, 1 napra sem tudja elhelyezni, akkor mi van, ha beteg a gyerek? Nem hiszem, hogy 1 napot ne tudna bármely szülő megoldani.

Na léptem, ehhez nincs kedvem.

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2016.02.22. 21:31

Tudom, nem vagyok mar tini es mar plane nem all jol...de most oylan szivesen agyon vernelek te takony, te fereg szar. Mi a kurva anyadert nem tudsz eltakarodni innen a picsaba?

Lezárt