Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Politika mentes beszélgetések a mindennapokról
mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: mudd » 2016.02.22. 21:34

Rocco írta:Tudom, nem vagyok mar tini es mar plane nem all jol...de most oylan szivesen agyon vernelek te takony, te fereg szar. Mi a kurva anyadert nem tudsz eltakarodni innen a picsaba?
felveszem a kockas ingem es nyomok ra egy lajkot. roccogyerek, merre jara' idaig?

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2016.02.22. 21:38

mudd írta:
Rocco írta:Tudom, nem vagyok mar tini es mar plane nem all jol...de most oylan szivesen agyon vernelek te takony, te fereg szar. Mi a kurva anyadert nem tudsz eltakarodni innen a picsaba?
felveszem a kockas ingem es nyomok ra egy lajkot. roccogyerek, merre jara' idaig?
Nem olyan regen vettem eszre, hogy emailen keresztul valaszoltal, meg jo regen. Valaszolok.

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2016.02.22. 21:48

pkonsti írta: És persze ez nem gond, hogy agyhalottnak nevezel.
Szarháziak vagytok mindannyian (tanárok),
Hol van az én "agyhalottazásom" a te jelzőidtől? Aki nem képes szöveget értelmezni sokadjára sem, az agyhalott. Te többször bizonyítottad, hogy nem megy neked a szövegértés.
Majd igyekszem elküldeni a gyermeked tanárainak is, hogy szarháziak szerinted...ha te már nem mered a szemükbe mondani...megoldom, ha kell, ne aggódj...
pkonsti írta: Na léptem, ehhez nincs kedvem.
Nagyon helyes, éppen ideje. A baj az, hogy két hét múlva újra itt leszel.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.02.22. 22:07

mudd írta:
4D4M írta:Szerencsétlenek, csak még nagyobb hülyét csinálnak magukból úton-útfélen, hogy nehogy a mi Árpád fejedelmünkről kiderüljön valami (: Tényleg sajnálatra méltóak.

[media]https://www.youtube.com/watch?v=oFg73j5gNc8[/media]
Ez annyira sikhulye, hogy gorbiti a teret. Meg felhullamzik tole a gravitacio.
Mr 10 % faszkalap.

Ő a hülye a csapatban. A többinek legalább esze van, általában nem is kevés.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2016.02.22. 22:49

Rocco írta:Tudom, nem vagyok mar tini es mar plane nem all jol...de most oylan szivesen agyon vernelek te takony, te fereg szar. Mi a kurva anyadert nem tudsz eltakarodni innen a picsaba?
Ez az utolsó mondat nem kellett volna. Majd Ausztráliára visszajöhetsz.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2016.02.22. 23:46

Rocco írta:Tudom, nem vagyok mar tini es mar plane nem all jol...de most oylan szivesen agyon vernelek te takony, te fereg szar. Mi a kurva anyadert nem tudsz eltakarodni innen a picsaba?
Nem volt értelme kikelned magadból. Te húztad a rövidet.
:szom02
Én egyszerűen átnézek rajta. Azaz kizártam az érdeklődési körömből.

(:n
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

pkonsti
gokartos
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2014.01.03. 12:37
Mi vagy?: Mindenevő

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: pkonsti » 2016.02.23. 05:24

Alghar írta:
pkonsti írta: És persze ez nem gond, hogy agyhalottnak nevezel.
Szarháziak vagytok mindannyian (tanárok),
Hol van az én "agyhalottazásom" a te jelzőidtől? Aki nem képes szöveget értelmezni sokadjára sem, az agyhalott. Te többször bizonyítottad, hogy nem megy neked a szövegértés.
Majd igyekszem elküldeni a gyermeked tanárainak is, hogy szarháziak szerinted...ha te már nem mered a szemükbe mondani...megoldom, ha kell, ne aggódj...
pkonsti írta: Na léptem, ehhez nincs kedvem.
Nagyon helyes, éppen ideje. A baj az, hogy két hét múlva újra itt leszel.
Na most jelentelek föl. A Laci pedig asszisztál ehhez, vagy ő is megüti a bokáját.

4D4M
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1587
Csatlakozott: 2014.02.01. 23:43

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: 4D4M » 2016.02.23. 05:50

Kíváncsi volnék a vádra (: Bearultak a tanarneninek, hogy szarhazinak tartod őt...?

Neked segítségre van szükséged, de sajnos nem olyanra, amit a rendőrségen nyujtanak...

4D4M
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1587
Csatlakozott: 2014.02.01. 23:43

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: 4D4M » 2016.02.23. 05:56

A rezisztens szörnyek mar az usaban is gond de azért ezzel így szembesülni kemény:
Vannak kórházak, ahol még a sterilizáló is leállt, a WC-t nem lehet lehúzni, a beteget nem lehet elkülöníteni, nem jut tiszta pelenka, nincs fertőtlenítőszer, a vezetők visszamondják a takarítást, mert nincs rá forrás. Előfordul, hogy egy kéztörés ellátása után belehal a beteg a kórházi baktérium okozta bélgyulladásba, vagy lélegeztetőgépen végzi egy gyermek, mert a mandulaműtét során kórházi, terápiarezisztens kórokozók támadják meg.
forras

mahindra81
gokartos
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014.01.08. 11:45
Mi vagy?: olvasó

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: mahindra81 » 2016.02.23. 06:31

Sziasztok!

Soha nem gondoltam arra, hogy egyszer írni is fokok ide, nem is azért regisztráltam ide is két évvel ez előtt. De itten mostanra lassan mindenkinek elment az esze?

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2016.02.23. 06:31

pkonsti írta:
Na most jelentelek föl. A Laci pedig asszisztál ehhez, vagy ő is megüti a bokáját.
Juj...éspedig mi miatt? Te írtad, hogy a gyermekeid pedagógusai "szarháziak", én csak azt írtam, hogy ha gondolod - és te nem mered megtenni - akkor én szívesen közlöm velük. Vagy így már nem vállalod a véleményedet? Csak egy nicknév mögött sunnyogva?

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Magic » 2016.02.23. 06:34

pkonsti írta: Na most jelentelek föl. A Laci pedig asszisztál ehhez, vagy ő is megüti a bokáját.
Mert egy nyilvános fórumon elkűld a picsába??
Te bazdmeg hülyébb vagy mint hittem.

Most komolyan Bertone, ha Roccot azért ki lehetett tenni akkor ezt a feljelentgető ( :lol: ) trollt miért nem????

Avatar
Alghar
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3739
Csatlakozott: 2013.12.27. 17:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Alghar » 2016.02.23. 06:42

pkonsti írta: Na most jelentelek föl. A Laci pedig asszisztál ehhez, vagy ő is megüti a bokáját.

Ezek után gondold át még egyszer, hogy miről beszélsz:
pkonsti írta: Szóval szarházi Alghar, hazug kis tanár (szégyen egyébként, hogy ilyen ember tanár lehet, rendkívül igazságos, és objektív lehetsz a diákjaiddal), szerinted ez mi, ha nem többek között az áldozatok meghazudtolása?
Egyébként nem semmi, hogy röhögsz a kommenteken. Ezzel kiröhögted a sok meggyalázott nőt. Te nem nő vagy, vagy rosszul tudom? A nemed szégyene vagy.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2016.02.23. 06:49

pkonsti írta: Na most jelentelek föl. A Laci pedig asszisztál ehhez, vagy ő is megüti a bokáját.
Nem tudom, mit értesz asszisztáláson, de amit magánban kértél, azt neked is tudnod kell(ene), hogy nem teljesíthetem.

Én jelen esetben egy dolgot tehettem, letiltottam a korábbi hozzászólások szerkesztésének és törlésének a lehetőségét a Caféban, hogy azok utólag ne legyenek módosíthatók. Ja, és természetesen készítettem egy mentést is, ha netán valaki valahogy meghekkelné mégis.

(Legalábbis úgy gondolom, hogy a Cafén kívül továbbra is szerkeszthetők a hsz-ek, de csak pár percig.)
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2016.02.23. 06:59

Magic írta:
pkonsti írta: Na most jelentelek föl. A Laci pedig asszisztál ehhez, vagy ő is megüti a bokáját.
Mert egy nyilvános fórumon elkűld a picsába??
Te bazdmeg hülyébb vagy mint hittem.

Most komolyan Bertone, ha Roccot azért ki lehetett tenni akkor ezt a feljelentgető ( :lol: ) trollt miért nem????
Az etnikai hovatartozás emlegetése (megkülönböztetés) illetve a "kurvaanyázás" azért más kategória.
Viszont nem szeretnék olyan hibába esni, hogy rámhúzzák, hogy én is megkülönböztetést végzek egy esetleg szellemileg fogyatékossal szemben.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Magic » 2016.02.23. 07:25

nikotin írta:
Magic írta: Mert egy nyilvános fórumon elkűld a picsába??
Te bazdmeg hülyébb vagy mint hittem.

Most komolyan Bertone, ha Roccot azért ki lehetett tenni akkor ezt a feljelentgető ( :lol: ) trollt miért nem????
Az etnikai hovatartozás emlegetése (megkülönböztetés) illetve a "kurvaanyázás" azért más kategória.
Viszont nem szeretnék olyan hibába esni, hogy rámhúzzák, hogy én is megkülönböztetést végzek egy esetleg szellemileg fogyatékossal szemben.
Senki sem kíváncsi rá. Szó szerint senki. Csak a feszültséget kelti. F1 témában 1 hozzászólása nincs...egy F1 fórumon.
Mindenkinek tele van vele a hócipője. Most meg feljelentgetéssel fenyegetőzik? Kell egy ilyen közénk??

pkonsti
gokartos
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2014.01.03. 12:37
Mi vagy?: Mindenevő

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: pkonsti » 2016.02.23. 07:34

Alghar írta:
pkonsti írta:
Na most jelentelek föl. A Laci pedig asszisztál ehhez, vagy ő is megüti a bokáját.
Juj...éspedig mi miatt? Te írtad, hogy a gyermekeid pedagógusai "szarháziak", én csak azt írtam, hogy ha gondolod - és te nem mered megtenni - akkor én szívesen közlöm velük. Vagy így már nem vállalod a véleményedet? Csak egy nicknév mögött sunnyogva?
Én vagyok az egyedüli a fórumon, akikről tudni lehet, hogy ki. Én sunnyogok egy nicknév mögött? Az Alghar-ban mennyi szerepel a valódi nevedből?
És akkor a lényeg: Az, hogy személyeskedünk, az még elmegy (amire te itt bőszen hivatkoztál egy sima személyeskedés).
De az, hogy besúgót játszol, és a gyerekem kárára, egy kicsit már sok. Mit ártott neked a gyerekem? Te nevezed magad tanárnak? Számomra egy gyerek szent, főleg ha az a saját gyerekem, és ha valaki szórakozni mer vele, azt nem hagyom annyiban.

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: mudd » 2016.02.23. 07:57

Akkor most alghart tenyleg elviszi az avh, vagy hova is lett feljelentve?

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Magic » 2016.02.23. 08:28

mudd írta:Akkor most alghart tenyleg elviszi az avh, vagy hova is lett feljelentve?
Azt nem tudni. De kinéz neki vagy 60 év orosz munkatábor. :D

pkonsti
gokartos
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2014.01.03. 12:37
Mi vagy?: Mindenevő

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: pkonsti » 2016.02.23. 08:41

http://www.origo.hu/techbazis/20120530- ... -utan.html

"A névtelen hozzászólások Magyarországon is problémát okoznak: egyre gyakoribbak azok a feljelentések, amelyek miatt egy-egy komment után indít nyomozást a rendőrség - tudta meg az [origo] névtelenséget kérő rendőrségi forrásból. Nyilatkozónk szerint a legtöbbször az uszító és zaklató hozzászólások publikálása után tesznek feljelentést az érintettek, viszont az is gyakori, hogy egy vita hevében elfajuló internetes fenyegetés is kimeríti a bűncselekmény alapos gyanúját. "

Megmondtam, ha a gyerekeimet éri bárminemű fenyegetés, azt én komolyan veszem. Viccelődhettek a dolgon, de ez titeket minősít. Azt hiszitek, hogy érdekel, hogy itt 20 felhasználó mit gondol rólam? Leszarom, de az már jobban érdekel, ha az én gyerekemet éri bárminemű fenyegetés, azért, mert az apja vitába került valakivel.
Szomorú, hogy eddig süllyedtetek az utálatomban. Én tutira felemeltem volna a hangomat, ha bármelyikőtök gyerekét érintette volna egy elfajult vita. Az ilyen szintű utálat, ami már a családtagokra is kiterjed, miközben nem érintettek a vitában, nagyon elszomorítóak. De ti tudjátok, hogy meddig süllyedtek.

4D4M
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1587
Csatlakozott: 2014.02.01. 23:43

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: 4D4M » 2016.02.23. 09:00

1. Ez nem komolyanvétel, hanem hiperérzékenység egy gyakorlatilag nem létező hatásra
2. Tényleg nem érzed neccesnek, hogy Te tartod sz.r embernek a gyereked tanárát és mi(?) támadjuk a gyerekeid? (:
3. Itt az emberek 70%-a családapa. Tényleg azt hiszed, hogy csak te vagy akkora hős, hogy problémád legyen egy olyan üggyel, ami valóban(!) bárkinek a gyerekét érintené bármilyen negatív módon?

Növessz már valami reálisabb értékítéletet, mert bedarál az élet, ha így folytatod.

itt van például mindjárt egy axióma, ingyen: a gyerekeid tanárai a legjobb barátaid és jóakaróid, maximum még nem tudsz róla. Viszont, hogyha azt sikerül mutatnod vagy éreztetned a gyerekkel, hogy utálod a tanárát, akkor ~megfelezed az esélyeit a jövőbeni sikeres tanulásra.

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: mudd » 2016.02.23. 09:10

Konsti, a gyermekedre a legnagyobb fenyegetes te magad vagy, hidd el! Paranoias vagy es szociopata.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Magic » 2016.02.23. 09:17

pkonsti írta:http://www.origo.hu/techbazis/20120530- ... -utan.html

"A névtelen hozzászólások Magyarországon is problémát okoznak: egyre gyakoribbak azok a feljelentések, amelyek miatt egy-egy komment után indít nyomozást a rendőrség - tudta meg az [origo] névtelenséget kérő rendőrségi forrásból. Nyilatkozónk szerint a legtöbbször az uszító és zaklató hozzászólások publikálása után tesznek feljelentést az érintettek, viszont az is gyakori, hogy egy vita hevében elfajuló internetes fenyegetés is kimeríti a bűncselekmény alapos gyanúját. "

Megmondtam, ha a gyerekeimet éri bárminemű fenyegetés, azt én komolyan veszem. Viccelődhettek a dolgon, de ez titeket minősít. Azt hiszitek, hogy érdekel, hogy itt 20 felhasználó mit gondol rólam? Leszarom, de az már jobban érdekel, ha az én gyerekemet éri bárminemű fenyegetés, azért, mert az apja vitába került valakivel.
Szomorú, hogy eddig süllyedtetek az utálatomban. Én tutira felemeltem volna a hangomat, ha bármelyikőtök gyerekét érintette volna egy elfajult vita. Az ilyen szintű utálat, ami már a családtagokra is kiterjed, miközben nem érintettek a vitában, nagyon elszomorítóak. De ti tudjátok, hogy meddig süllyedtek.
Végigolvastam az egész vitát. Mond már meg hogy hol lettek fenyegetve a gyerekeid?
Komolyan nem veszed észre mennyire rohadtul nem vagy ide való? Bazdmeg minden jóérzésű emberben van annyi hogy odébb áll onnan ahol nem látják szívesen.
Ez nem egy kicseszett politikai vitaműsor.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2016.02.23. 09:28

Magic írta: Senki sem kíváncsi rá. Szó szerint senki. Csak a feszültséget kelti. F1 témában 1 hozzászólása nincs...egy F1 fórumon.
Mindenkinek tele van vele a hócipője. Most meg feljelentgetéssel fenyegetőzik? Kell egy ilyen közénk??
Szerintem sem kíváncsi rá senki és minden szavaddal egyetértek. Sőt, továbbmegyek: szerintem nincs hazánkban egyetlen olyan emberi közösség, ahol örömmel látják, de ez már szigorúan magán vélemény. De ez még továbbra sem hatalmaz fel arra, hogy kirakjam, bár már régóta bizsereg minden porcikám a törlés gomb felett.

Azonban nemrég kaptam egy privát üzenetet, amiben egyértelműen felelőssé tett valaki(?) azért, hogy a helyzet idáig fajult. És ez az üzenet a szívemig hatolt. Természetesen, név nélkül: "Nem értem, hogyan engedhetted, hogy eddig fajuljanak a dolgok." És rájöttem, hogy az üzenet küldőjének igaza van, ezért most, engedve a nyomásnak megteszem, amit talán valóban már régen meg kellett volna tegyek. Csak hagyjatok még pár percet.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2016.02.23. 09:32

pkonsti írta: Én vagyok az egyedüli a fórumon, akikről tudni lehet, hogy ki. Én sunnyogok egy nicknév mögött? Az Alghar-ban mennyi szerepel a valódi nevedből?
És akkor a lényeg: Az, hogy személyeskedünk, az még elmegy (amire te itt bőszen hivatkoztál egy sima személyeskedés).
De az, hogy besúgót játszol, és a gyerekem kárára, egy kicsit már sok. Mit ártott neked a gyerekem? Te nevezed magad tanárnak? Számomra egy gyerek szent, főleg ha az a saját gyerekem, és ha valaki szórakozni mer vele, azt nem hagyom annyiban.
Nem akarlak elkeseríteni, de itt többen is vagyunk, akikről pontosan tudható, hogy kicsoda. És nem azért, mert a nick-név tartalmazza valamilyen módon a valódi nevünket.

Szerintem Alghar nem fenyegette a gyerekedet, s most idézem mudd koma szavait: Te magad vagy a legnagyobb fenyegetés rájuk nézve.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Lezárt