Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Politika mentes beszélgetések a mindennapokról
Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2020.10.29. 16:18

keF1r írta:
2020.10.29. 15:42
Bandee írta:
2020.10.29. 12:42


Mégis mire számítottál, mi lesz? Te vagy az egyik legokosabb és legnormálisabb ember akivel valaha találkoztam.. Most tényleg meglepődsz ?
Ez csak a kezdet!

Tragikus az egész. :szom04 (:d Szerencsétlenek.
Rettegjetek vazze!!!
muzulmán hordák rohanják majd le europát és lesz akit lefejeznek és lesz akit megbasznak...mindegy fiu vagy lány...
Fel kellene fogni, hogy az europában és a világban élő muzulmánok elenyésző töredéke radikális iszlamista...de még ezeknek is csak kis százaléka képes ilyen szörnyűségekre... A többi hozzátok hasonló normális ember.
De azért jobb általánositani...
Én itt Magyarországon nem rettegek ettől, de ha ott élnék Nizzában vagy Párizsban, akkor aggódnék.. Csak idő kérdése, mikor robbantanak vagy hajtanak a tömegbe. Főleg ha a franciák most majd a szólásszabadság oltárán elkezdik felvenni a versenyt, karikatúrákkal.. :szom04

Elfogadom amit mondasz, ettől függetlenül úgy gondolom, az út elején járnak. Állítólag 10 millió muszlim van Franciaországban, ha csak ezrelékük hajlamos erre, azt már szerintem a titkosszolgálat nem tudja átlátni, ellenőrizni. De biztos lehetnének hatékonyabbak

Azt is gondolom, hogy a franciák bőven hibásak, egyrészt a múltkor kitárgyalt gyarmatosítások okán, de azóta is kavarták a szart iszlamista területeken. Mit várhatunk, ha esetleg ezek az emberek látták meghalni a rokonaikat amerikai és francia beavatkozás miatt.. Mondjuk nem tudom ezek milyen okból ölnek, talán ilyen összefüggés nincsen

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2020.10.29. 16:31

Bandee írta:
2020.10.29. 16:18
keF1r írta:
2020.10.29. 15:42

Rettegjetek vazze!!!
muzulmán hordák rohanják majd le europát és lesz akit lefejeznek és lesz akit megbasznak...mindegy fiu vagy lány...
Fel kellene fogni, hogy az europában és a világban élő muzulmánok elenyésző töredéke radikális iszlamista...de még ezeknek is csak kis százaléka képes ilyen szörnyűségekre... A többi hozzátok hasonló normális ember.
De azért jobb általánositani...
Én itt Magyarországon nem rettegek ettől, de ha ott élnék Nizzában vagy Párizsban, akkor aggódnék.. Csak idő kérdése, mikor robbantanak vagy hajtanak a tömegbe. Főleg ha a franciák most majd a szólásszabadság oltárán elkezdik felvenni a versenyt, karikatúrákkal.. :szom04

Elfogadom amit mondasz, ettől függetlenül úgy gondolom, az út elején járnak. Állítólag 10 millió muszlim van Franciaországban, ha csak ezrelékük hajlamos erre, azt már szerintem a titkosszolgálat nem tudja átlátni, ellenőrizni. De biztos lehetnének hatékonyabbak

Azt is gondolom, hogy a franciák bőven hibásak, egyrészt a múltkor kitárgyalt gyarmatosítások okán, de azóta is kavarták a szart iszlamista területeken. Mit várhatunk, ha esetleg ezek az emberek látták meghalni a rokonaikat amerikai és francia beavatkozás miatt.. Mondjuk nem tudom ezek milyen okból ölnek, talán ilyen összefüggés nincsen
szerinted?
Kép
Kép
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2020.10.29. 16:38

Bandee írta:
2020.10.29. 14:08


Sváby úgy került ide, hogy ugyanúgy újságíró mint Bayer és anno nagy port kavart, hogy ott volt, de Bayerról még nem hallottam soha, hogy ott lett volna. Én rá is kerestem most, de semmi ezzel kapcsolatosat nem találtam.

Utolsó mondatoddal tökéletesen egyetértek.
akkor a hír tv gyakorlatilag élőben adta az egészet napokon keresztül. Az Erzsébet hídi barikádot, Kossuth tér, MTV, stb mindehol ott grasszáltak a riporterek az operatőrökkel és nézegettek jobbra balra és jé ott egy újságíró kérdezzük meg, ott van bayer dumcsizzunk vele egyet. Kb így ment. Szóval ez tuti nincs meg sehol, de még kivágva sem hiszem, hogy valaki felrakná. Nem hiszem, hogy van az az őrült aki végningnézne 20-30 órányi anyagot (lehet keveset mondtam) egy fél perces interjúért. Bár Sváby-t megtaláltad, de ő azért akkor a napló és stb műsoraival messzemenően ismertebb arc volt, mint a heti egy 3000 karakteres cikket író báyer.

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2020.10.29. 16:40

Nem tudom emlékeztek e még a 90-es években a panoráma műsorra.. Főleg a 90-es évek elején. Mi gyerekfejjel tátott szájjal és rettegve néztük, ahogy a törökök szétverik Kölnt és Münchent, ahogy a francia szélsőségesek felgyújtják a 10 emeletes házak alagsorát, ahogy minden hír azzal kezdődött, hogy az ETA vagy IRA kit vagy mit robbantott fel, és hogy Izraelben a 24 órából 23-ban lövöldöznek.

Nem hiszem, hogy változott a helyzet, csak könnyebben jön az infő és bizonyos dolgok áthelyeződtek.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2020.10.29. 16:55

keF1r írta:
2020.10.29. 16:31
Bandee írta:
2020.10.29. 16:18

Én itt Magyarországon nem rettegek ettől, de ha ott élnék Nizzában vagy Párizsban, akkor aggódnék.. Csak idő kérdése, mikor robbantanak vagy hajtanak a tömegbe. Főleg ha a franciák most majd a szólásszabadság oltárán elkezdik felvenni a versenyt, karikatúrákkal.. :szom04

Elfogadom amit mondasz, ettől függetlenül úgy gondolom, az út elején járnak. Állítólag 10 millió muszlim van Franciaországban, ha csak ezrelékük hajlamos erre, azt már szerintem a titkosszolgálat nem tudja átlátni, ellenőrizni. De biztos lehetnének hatékonyabbak

Azt is gondolom, hogy a franciák bőven hibásak, egyrészt a múltkor kitárgyalt gyarmatosítások okán, de azóta is kavarták a szart iszlamista területeken. Mit várhatunk, ha esetleg ezek az emberek látták meghalni a rokonaikat amerikai és francia beavatkozás miatt.. Mondjuk nem tudom ezek milyen okból ölnek, talán ilyen összefüggés nincsen
szerinted?
Kép
Kép
Hát ez az! Én ezért nem szeretem ezt a nagy liberalizmust, ez is abból ered. Azt gondolják, hogy nekik joguk van ezt rajzolgatni. Hát, nincs. Vagyis ilyen következményei vannak. Az, hogy Jézust rendszeresen karikírozzák és az 500 évvel idősebb katolikus vallás hívei csak legyintenek, az nem jelenti, hogy egy muszlim is így tesz. Csak megtanulják egyszer.

Abba kellene hagyniuk ezt a szánalmas tevékenységet és mások sértegetését.

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: mudd » 2020.10.29. 17:14

keF1r írta:
2020.10.29. 16:31
szerinted?
Kép
a muszlimnak kilog a szakallabol a pocse. nem tul izmos poen, de ezert nem kell fegyvert rantani. mondjak esetleg vicceket zsidokrol, skotokrol, oroszokrol, feketekrol, inuitokrol?

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2020.10.29. 17:15

Nem jogosit fel ugyan semmire amit elkövetnek...de náluk másként állnak ezekhez a dolgokhoz...
AZ ISZLÁMBAN MOHAMED PRÓFÉTA BÁRMILYEN JELLEGŰ ÁBRÁZOLÁSA UGYANIS ISTENKÁROMLÁSNAK SZÁMÍT, AMIT A SARÍA SZERINT HALÁLLAL BÜNTETNEK.
Ábrázolásról beszélünk nem karikatúrákról, meg viccekről...
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: mudd » 2020.10.29. 17:17

Bandee írta:
2020.10.29. 16:55
Hát ez az! Én ezért nem szeretem ezt a nagy liberalizmust, ez is abból ered.
a konzervativ vicclapban nem karikiroznak ki senkit? (van egyebkent olyan, hogy konzervativ vicclap?)
oke, ader janos nem fog viccet meselni, de orbanbol meg kineznem.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2020.10.29. 17:24

mudd írta:
2020.10.29. 17:17
Bandee írta:
2020.10.29. 16:55
Hát ez az! Én ezért nem szeretem ezt a nagy liberalizmust, ez is abból ered.
a konzervativ vicclapban nem karikiroznak ki senkit? (van egyebkent olyan, hogy konzervativ vicclap?)
oke, ader janos nem fog viccet meselni, de orbanbol meg kineznem.
Nem tudom van-e. Biztos. De, hogy nem ilyesmivel foglalkoznak benne, az is biztos. Ez tipikusan rájuk jellemző csak, csináljunk hülyét mindenből és mindenkiből, amiről vagy akiről mi azt gondoljuk.

Azt mondják a humor baloldali. Sass Józsefnél és Farkasházynál kezdtem kételkedni
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bandee 2020.10.29. 17:27-kor.

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2020.10.29. 17:26

mudd írta:
2020.10.29. 17:17
Bandee írta:
2020.10.29. 16:55
Hát ez az! Én ezért nem szeretem ezt a nagy liberalizmust, ez is abból ered.
a konzervativ vicclapban nem karikiroznak ki senkit? (van egyebkent olyan, hogy konzervativ vicclap?)
oke, ader janos nem fog viccet meselni, de orbanbol meg kineznem.
Ez nem konzervativizmus vagy liberalizmus... ez tiszteletlenség egy vallás és hivői iránt... de ez nem lehetne indok a történésekre.
más kérdés, hogy egy muszlim valóban vallásos és betart mindent még jobban is mint kellene...a keresztény hivők kicsit lazábban kezelik ezt a kérdést
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2020.10.29. 17:28

Bandee írta:
2020.10.29. 17:24
mudd írta:
2020.10.29. 17:17

a konzervativ vicclapban nem karikiroznak ki senkit? (van egyebkent olyan, hogy konzervativ vicclap?)
oke, ader janos nem fog viccet meselni, de orbanbol meg kineznem.
Nem tudom van-e. Biztos. De, hogy nem ilyesmivel foglalkoznak benne, az is biztos. Ez tipikusan rájuk jellemző csak, csináljunk hülyét mindenből és mindenkiből, amiről vagy akiről mi azt gondoljuk.

Azt mondják a humor baloldali.
Csak a dakota viccek jobboldaliak...értem...
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: mudd » 2020.10.29. 17:39

Bandee írta:
2020.10.29. 17:24
Azt mondják a humor baloldali. Sass Józsefnél és Farkasházynál kezdtem kételkedni
szerintem humor azota van, amiota az ember elkezdett kommunikalni. tul jo dolog az ahhoz, hogy a baloldal nyakaba varrd (:u

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2020.10.29. 17:43

keF1r írta:
2020.10.29. 17:28
Bandee írta:
2020.10.29. 17:24


Nem tudom van-e. Biztos. De, hogy nem ilyesmivel foglalkoznak benne, az is biztos. Ez tipikusan rájuk jellemző csak, csináljunk hülyét mindenből és mindenkiből, amiről vagy akiről mi azt gondoljuk.

Azt mondják a humor baloldali.
Csak a dakota viccek jobboldaliak...értem...
Azok közmondások és önmagukban nem cáfolnak engem.

Mindegy. Én úgy látom, hogy a kialakult helyzet oka és a helyzetre adott válaszaik ugyanarról a tőről fakadnak, a probléma forrása ugyanaz. Akik évekkel ezelőtt megmondták, hogy nem járnak jó úton, azokat pedig lehülyézték. Most is lehülyézik őket. Ő dolguk, majd megoldják, vagy nem. Egyelőre nem állnak jól, a karikatúráik ehhez nem lesznek elég

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2020.10.29. 17:48

mudd írta:
2020.10.29. 17:39
Bandee írta:
2020.10.29. 17:24
Azt mondják a humor baloldali. Sass Józsefnél és Farkasházynál kezdtem kételkedni
szerintem humor azota van, amiota az ember elkezdett kommunikalni. tul jo dolog az ahhoz, hogy a baloldal nyakaba varrd (:u
Nem én mondtam, ők sajátították ki. Hozzáfűzve, hogy aki esetleg nem érti , az hülye. (:u

Visszakeresheted, 10-20 éve mondta valamelyik balos okostojás. Egyébként van benne igazság, a művészek általában oda tartoznak és talán ez jól is van így. Nagyon kevés kivételt tudunk mondani.. Itthon tutira, de USA-ra is jellemző ez és UK-ban is.

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2020.10.29. 17:48

Bandee írta:
2020.10.29. 17:43
keF1r írta:
2020.10.29. 17:28

Csak a dakota viccek jobboldaliak...értem...
Azok közmondások és önmagukban nem cáfolnak engem.

Mindegy. Én úgy látom, hogy a kialakult helyzet oka és a helyzetre adott válaszaik ugyanarról a tőről fakadnak, a probléma forrása ugyanaz. Akik évekkel ezelőtt megmondták, hogy nem járnak jó úton, azokat pedig lehülyézték. Most is lehülyézik őket. Ő dolguk, majd megoldják, vagy nem. Egyelőre nem állnak jól, a karikatúráik ehhez nem lesznek elég
Bandi térjél már magadhoz. Behaltál ennek a sokak által favorizált kategorizálásnak...
Nincs jobb meg baloldal...nincs libernyák meg konzervativ....van normális értékrendű nevelésű és intelligenciájú ember és van deviáns szélsőséges barom...sajnos egyre több
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: mudd » 2020.10.29. 17:55

keF1r írta:
2020.10.29. 17:26
... ez tiszteletlenség egy vallás és hivői iránt...
es amikor a kozel-keleten pl. francia zaszlot egetnek, az nem tiszteletlenseg? a muszlim vilagban nem sertegetik csak ugy szoban vagy irasban a hitetleneket, vagy a mas vallasuakat. mondanak a sertot iranban a zsidokra?
szoval a tiszteletlenseggel lenyugodhat mindenki a picsaba!

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2020.10.29. 17:59

keF1r írta:
2020.10.29. 17:48
Bandee írta:
2020.10.29. 17:43


Azok közmondások és önmagukban nem cáfolnak engem.

Mindegy. Én úgy látom, hogy a kialakult helyzet oka és a helyzetre adott válaszaik ugyanarról a tőről fakadnak, a probléma forrása ugyanaz. Akik évekkel ezelőtt megmondták, hogy nem járnak jó úton, azokat pedig lehülyézték. Most is lehülyézik őket. Ő dolguk, majd megoldják, vagy nem. Egyelőre nem állnak jól, a karikatúráik ehhez nem lesznek elég
Bandi térjél már magadhoz. Behaltál ennek a sokak által favorizált kategorizálásnak...
Nincs jobb meg baloldal...nincs libernyák meg konzervativ....van normális értékrendű nevelésű és intelligenciájú ember és van deviáns szélsőséges barom...sajnos egyre több
Igen, igazad van.

Tudom, hogy ennek manapság már nem sok értelme van de nem találom a jobb szót rá. Annak mégis oka kell legyen, hogy két normális ember ugyanazt a dolgot, problémát teljesen másképpen lát. Rendszeresen. Nem tudom mi az oka, ha tudod, mondd meg. Én nem tudom. Vannak ügyek, amiről előre lehet tudni, hogy pl. nálunk X normális ismert ember erről azt fogja mondani, hogy A, az Y normális ismert ember meg azt, hogy B.

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2020.10.29. 18:02

Pl. azt a "konzervativ" eszmét, amit a magyar kormány is, meg az amerikai is kezd favorizálni....a lengyelek meg talán már be is vezették, hogy a megfogant magzatot tilos abortusszal megölni, még abban az esetben is ha genetikai vizsgálattal igazolt annak élettel összeegyeztethetetlen betegsége, vagy garantált a fogyatékossága egész életén át...

Az eszébe sem jut ezt a magát keresztény konzervativ mittudoménmiafasznak definiáló barmoknak, hogy ezzel nem csak a megszülető fogyatékos életét teszik tönkre, hanem a családét is véglegesen...
De én ezeket nem konzervativ gondolkodásnak tartom, hanem elmebetegnek

Az oldalakat csak lövészárok ásásra találták ki és megosztásra...jól működik...
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2020.10.29. 18:06

Bandee írta:
2020.10.29. 17:59
keF1r írta:
2020.10.29. 17:48

Bandi térjél már magadhoz. Behaltál ennek a sokak által favorizált kategorizálásnak...
Nincs jobb meg baloldal...nincs libernyák meg konzervativ....van normális értékrendű nevelésű és intelligenciájú ember és van deviáns szélsőséges barom...sajnos egyre több
Igen, igazad van.

Tudom, hogy ennek manapság már nem sok értelme van de nem találom a jobb szót rá. Annak mégis oka kell legyen, hogy két normális ember ugyanazt a dolgot, problémát teljesen másképpen lát. Rendszeresen. Nem tudom mi az oka, ha tudod, mondd meg. Én nem tudom. Vannak ügyek, amiről előre lehet tudni, hogy pl. nálunk X normális ismert ember erről azt fogja mondani, hogy A, az Y normális ismert ember meg azt, hogy B.
Mert úgy jó, hogy mindenkinek megvan a saját véleménye ez lenne a normális...a baj ott kezdődik, hogy képtelenek vagyunk a másik véleményét elfogadni...
Óriási baj lenne, ha mindenki ugyanazt gondolná mindenről. Valahol megrekedtünk volna a fejlődésben, mert ez a különböző módon gondolkodás viszi előre az emberiség fejlődését.
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: trutya » 2020.10.30. 07:47

keF1r írta:
2020.10.29. 16:31
szerinted?
ennek öt éve, gondolod, hogy még mindig ezt bosszulgatják? igazán túltehették volna magukat már rajta, nem?
ezt te se gondolod komolyan.
Kép

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2020.10.30. 08:50

trutya írta:
2020.10.30. 07:47
keF1r írta:
2020.10.29. 16:31
szerinted?
ennek öt éve, gondolod, hogy még mindig ezt bosszulgatják? igazán túltehették volna magukat már rajta, nem?
ezt te se gondolod komolyan.
Van egy régi mondás, miszerint a "fehér ember nem felejt!"

Talán egy muzulmán sem.
Az apa férfi, a rezsi nő!

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: trutya » 2020.10.30. 09:50

bertone írta:
2020.10.30. 08:50
trutya írta:
2020.10.30. 07:47


ennek öt éve, gondolod, hogy még mindig ezt bosszulgatják? igazán túltehették volna magukat már rajta, nem?
ezt te se gondolod komolyan.
Van egy régi mondás, miszerint a "fehér ember nem felejt!"

Talán egy muzulmán sem.
tudod, irigylem őket, hogy van energiájuk ilyenekkel foglalkozni a napi dolgaik-bajaik mellett :P
5 év után már bőven el lehetne engedni egy karikatúrát

(amúgy mi köze egy képregénynek ahhoz, hogy egy imádkozó embert lemészárolnak, csak mert más istenhez imádkozik? az hittem ezt már 500 éve letudtuk. legalábbis amennyire hallottam - nem nyomoztam utána olyan kurvára - valami ilyesmi volt a sztori?)
Kép

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: High-End » 2020.10.30. 11:19

trutya írta:
2020.10.30. 09:50

tudod, irigylem őket, hogy van energiájuk ilyenekkel foglalkozni a napi dolgaik-bajaik mellett :P
A nizzai mészáros tunéziai vadbarom köcsög gyilkos egy hónapja érkezett Európába...szerinted milyen céllal jött?

Orbán nagyon ráérzett erre a témára és igaza is van.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2020.10.30. 11:32

trutya írta:
2020.10.30. 09:50
bertone írta:
2020.10.30. 08:50

Van egy régi mondás, miszerint a "fehér ember nem felejt!"

Talán egy muzulmán sem.
tudod, irigylem őket, hogy van energiájuk ilyenekkel foglalkozni a napi dolgaik-bajaik mellett :P
5 év után már bőven el lehetne engedni egy karikatúrát

(amúgy mi köze egy képregénynek ahhoz, hogy egy imádkozó embert lemészárolnak, csak mert más istenhez imádkozik? az hittem ezt már 500 éve letudtuk. legalábbis amennyire hallottam - nem nyomoztam utána olyan kurvára - valami ilyesmi volt a sztori?)
Mi nagyjabol letudtuk. 500 eve volt a reformacio kb. De ez azert mas. Az iszlam amugy 500 evvel kesobbi vallas, szoval..
Ez nem ilyen egyszeru, ok hisznek ebben es nem lehet sertegetni a vallasukat. Ez szamunkra felfoghatatlan de el kell fogadni, hogy ettol meg igy van. Mi masra gerjedunk, itt a dekas es a fideszes tudna gyilkolni egymast, ugyanaz. Vallas, szekta csak mas ideologiakkal. Konkretan nem olik egymast mert civilizaltabbak vagyunk mar, de azert a faszbukon verbalisan gyilkolasznak az emberek es nem sok kellene szerintem, hogy kapara kaszara kapjanak a vermesebbek a ket idiotaert

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: High-End » 2020.10.30. 11:36

Bandee írta:
2020.10.30. 11:32
nem sok kellene szerintem, hogy kapara kaszara kapjanak a vermesebbek
Ne adj Isten 22-en nyer az ellenzék, ez még meg is történhet.

Lezárt