Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Politika mentes beszélgetések a mindennapokról
Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2021.11.27. 21:15

vollebak írta:
2021.11.27. 20:10
Nem unod még linkelgetni ide ezeket a ruppótlan geciket? Iszonyú gáz, amit csinálsz.
Most kérdezzem meg ismét, hogy mi a kontraproduktív tevékenység?
És ott is Danitól a válasz. Csak neked. :mosoly:
Az apa férfi, a rezsi nő!

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.11.27. 21:59

Mikor lesz tapsolás és éneklés az egészségügyben dolgozókért?

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2021.11.27. 22:19

Bandee írta:
2021.11.27. 21:59
Mikor lesz tapsolás és éneklés az egészségügyben dolgozókért?
Majd orbán szülinapi szent miséje után.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.11.27. 22:22

bertone írta:
2021.11.27. 22:19
Bandee írta:
2021.11.27. 21:59
Mikor lesz tapsolás és éneklés az egészségügyben dolgozókért?
Majd orbán szülinapi szent miséje után.
Úgy emlékszem korábban tapsolták őket orbán szülinapi szent miséje előtt is :D

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.11.27. 22:31

Nem lepne meg, ha domina jelmez és korbács is járna a nőhöz (:v Egészségére Jakabnak. Összeillenek szerintem.

Annyira szívesen tunkolt korábban mások magánéletében és osztotta az észt, hogy tulajdonképpen megérdemelte a lófaszt a seggébe. De azért ez magánügye, senkinek semmi köze hozzá. (A magyarázata elég nevetséges, persze ő önmagában is az)

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2021.11.28. 07:50

Bandee írta:
2021.11.27. 22:22
bertone írta:
2021.11.27. 22:19


Majd orbán szülinapi szent miséje után.
Úgy emlékszem korábban tapsolták őket orbán szülinapi szent miséje előtt is :D
Kép
Az apa férfi, a rezsi nő!

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.11.28. 11:40

bertone írta:
2021.11.28. 07:50
Bandee írta:
2021.11.27. 22:22


Úgy emlékszem korábban tapsolták őket orbán szülinapi szent miséje előtt is :D
Kép
Tenyleg volt ilyen :)) Mar elfelejtettem

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.11.28. 13:08

vollebak írta:
2021.11.27. 16:15
Nigel Hill írta:
2021.11.27. 14:40


Eleve el sem vállaltam volna. Azért van olyan, akinek még vannak elvei. Bármennyire is elvárja az elvtelenséget az embertől a mai PC-kor.
Na, milyen szépen leelvteleneztél, jól van :) Ezeket a sutkákat azért megjegyzem. Nem mintha magyarázatra szorulnék, csak a tisztesség kedvéért: nem buzilobbista propagandafelelősnek vettek fel, hanem fordítónak, amihez jár egy szerződés, kristálygömb viszont nem.

Nagyon bírom az ilyen kurva tökösnek szánt kijelentéseket, hogy “el sem vállaltam volna” :D Dehogynem vállaltad volna adott esetben. Nem csak ezt, hanem bármilyen munkát, méghozzá azonnal, ha a családodról van szó.
Nem téged hívtalak elvtelennek. Meglátásom szerint mi evevk szintjén különbözünk. Sok olyan dolog van ami neked belefér nekem nem és fordítva. Én arra utaltam, hogy nekem ez az elveim miatt nem fért volna ilyen munka bele. Én váltam volna elvtelenné. Azzal hogy "vannak még" pedig a konzervatív gondolkodásúakat értettem. Ha magadra vennéd, szerintem te nem vagy az :) És egyébként ha ilyen munkára kérnek, akkor azt kérik tőlem, hogy az elveimet feladjam. Ne láss már bele olyanokat az írásaimba please amit nem írtam. Tökre örülök neki, hogy idővel te is úgy ítélted meg, hogy ez gáz. ez teljesen pozitív. Attól, hogy elvégeztél 1-2 munkát, attól még nem leszel elvtelen, mert ott még neked belefért. Tudom hogy neked is vannak. Remélem így érthető.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.11.28. 23:31

Kommentár nélkül kis magyar rögvalóság, avagy egy faszság, aminek még látszatértelme sincs.

A nővérem néhány hónapja költözött haza Bécsből. Nemrég kitalálták neki, hogy nincs beoltva a nyilvántartás szerint, nem kaphat harmadik oltást. Csakhogy már rég megkapta az első két oltását még kint Bécsben, Pfizert. Viszont a magyar kormány az Ausztriában használt Pfizert, ami csatakra ugyanaz, mint amivel itthon is oltanak, nem ismeri el :DDDDDDD

A megoldás: be kell mennie egy kormányablakba honosíttatni (!!) az egyébként tök ugyanolyan Pfizer oltását, amiről igazolása van, és amivel az osztrák nyilvántartásban is szerepel. Egy oltást. Honosíttatni (:u

Természetesen mindezt hétköznap munkaidőben és személyesen, hát mert egyedülálló szülőként két gyerek és teljes állás mellett pont erre akar szabadságot kivenni. Más megoldás nincs, addig oltatlannak minősül itthon. Mert csak.

Abszurdisztán.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.11.29. 09:04

vollebak írta:
2021.11.28. 23:31
Kommentár nélkül kis magyar rögvalóság, avagy egy faszság, aminek még látszatértelme sincs.

A nővérem néhány hónapja költözött haza Bécsből. Nemrég kitalálták neki, hogy nincs beoltva a nyilvántartás szerint, nem kaphat harmadik oltást. Csakhogy már rég megkapta az első két oltását még kint Bécsben, Pfizert. Viszont a magyar kormány az Ausztriában használt Pfizert, ami csatakra ugyanaz, mint amivel itthon is oltanak, nem ismeri el :DDDDDDD

A megoldás: be kell mennie egy kormányablakba honosíttatni (!!) az egyébként tök ugyanolyan Pfizer oltását, amiről igazolása van, és amivel az osztrák nyilvántartásban is szerepel. Egy oltást. Honosíttatni (:u

Természetesen mindezt hétköznap munkaidőben és személyesen, hát mert egyedülálló szülőként két gyerek és teljes állás mellett pont erre akar szabadságot kivenni. Más megoldás nincs, addig oltatlannak minősül itthon. Mert csak.

Abszurdisztán.
A közös adatbázis és reguláció hiánya. Cimborám nyáron itthon volt, megkapta az Astra-t, visszament németbe és 1 hónapig hadakozott, hogy ne 0-ról számolják az oltását. Ahogy nézem kb. ugyanez a sztori.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.11.29. 09:52

Nigel Hill írta:
2021.11.29. 09:04
A közös adatbázis és reguláció hiánya. Cimborám nyáron itthon volt, megkapta az Astra-t, visszament németbe és 1 hónapig hadakozott, hogy ne 0-ról számolják az oltását. Ahogy nézem kb. ugyanez a sztori.
Két dolog miatt nem.

Az egyik, hogy azért elég érthető okokból, ahogy a magyar járványkezelés kommunikációjával, oltottak és halottak hivatalos számával egyértelműen nem jön ki a matek, a magyarországi nyilvántartással szemben egyszerűen nincs bizalom más országokban. Azokkal a németekkel szemben, akiknél lényegében néphagyomány a nyilvántartás, adatbázis kíméletlenül pontos vezetése, nehezen állja meg a helyét ugyanez a fenntartás fordítva.

De ami még fontosabb és kézzelfoghatóbb, hogy a jól irányzott tippem szerint nem kell személyesen helyi kormányablakokba vagy hivatalokba bemennie emiatt, hogy ott Frau Müller titkárasszony kávéfoltos asztalánál fizikai papírokat töltögessen ki, és erre is csak hétköznap háromig-négyig lenne lehetősége, így emiatt szabadságot is ki kell vennie. Mivel Németországban ténylegesen is huszonegyedik századot írnak, és az ilyesmikben már rég felköltözött az élet az internetre, ezért az éves fizetésembe merném bátran lefogadni, hogy neki ott ezt az adminisztrációs problémát elintéznie ezerszer gördülékenyebb és digitálisan elérhetőbb lesz, mint a nővéremnek itthon.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.11.29. 13:28

vollebak írta:
2021.11.29. 09:52
Nigel Hill írta:
2021.11.29. 09:04
A közös adatbázis és reguláció hiánya. Cimborám nyáron itthon volt, megkapta az Astra-t, visszament németbe és 1 hónapig hadakozott, hogy ne 0-ról számolják az oltását. Ahogy nézem kb. ugyanez a sztori.
Két dolog miatt nem.

Az egyik, hogy azért elég érthető okokból, ahogy a magyar járványkezelés kommunikációjával, oltottak és halottak hivatalos számával egyértelműen nem jön ki a matek, a magyarországi nyilvántartással szemben egyszerűen nincs bizalom más országokban. Azokkal a németekkel szemben, akiknél lényegében néphagyomány a nyilvántartás, adatbázis kíméletlenül pontos vezetése, nehezen állja meg a helyét ugyanez a fenntartás fordítva.

De ami még fontosabb és kézzelfoghatóbb, hogy a jól irányzott tippem szerint nem kell személyesen helyi kormányablakokba vagy hivatalokba bemennie emiatt, hogy ott Frau Müller titkárasszony kávéfoltos asztalánál fizikai papírokat töltögessen ki, és erre is csak hétköznap háromig-négyig lenne lehetősége, így emiatt szabadságot is ki kell vennie. Mivel Németországban ténylegesen is huszonegyedik századot írnak, és az ilyesmikben már rég felköltözött az élet az internetre, ezért az éves fizetésembe merném bátran lefogadni, hogy neki ott ezt az adminisztrációs problémát elintéznie ezerszer gördülékenyebb és digitálisan elérhetőbb lesz, mint a nővéremnek itthon.
A kiemeltre:
Ezt hol olvastad? Mert én ilyenről még nem hallottam. Általános probléma inkább a Magyarországon használt oltások fajtája, mivel a nyugat-európai gyógyszerlobbival teljesen ellentétes és számukra gazdaságilag káros Sputnik V és Sinofarm térhódítását a keleti országokban nem nézték jó szemmel. Miközben az EU vakcinahiánnyal küzdött, Mo-n oltottak ezerrel (és valójában semmi köze nincs ahhoz, hogy működik e vagy sem, hanem hogy ki gyártotta). Ezért az EU megpróbált nyomás gyakorolni Magyarországra, azzal hogy ezeket a vakcinákat nem fogadja el védettségként. És mivel a magyar adatbázis - az oltott polgárok védelmében jogosan - ezt a attribútumot nem kezelte alap adatként, ezért a Magyarországon beadott vakcinák igazolása külföldi életvitel esetén a tartózkodási országban problémákba ütközött és még ma is gondot okoz. A mai napig nincs közös EU-s adatbázis.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.11.29. 13:31

[/quote]
Ricsi, ennyi erővel elfogadhatnánk útlevelet vagy jogosítványt csak úgy..

Szerintem a hivatalok dolga, hogy egy valamely más országban érvényes igazolványt, igazolást hitelesnek ismerjen fel és honosítson, különben az ország 1000X helyén ki kellene oktatni mindenkit, hogy hogyan néz ki az eredeti osztrák vagy német vagy bármilyen covid kártya, igazolás, fiszfasz.

Más kérdés, hogy miért kell ezért bemenni.. Azt nem tudom, nem ismerem az ügyet és körülményeit, magát a dokumentumot, de szerinem helyénvaló, hogy ha valaki honosítani akar valamit akkor azt a hivatalban tegye meg. Ennek módját és formáját illetően jogosan a felvetéseid.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2021.11.29. 15:58

Ezt a bizalom hiányt én sem értem. Én előbb 2 Szputnyikot kaptam és szinte azonnal lett UNIÓS oltási igazolványom, telefonon app-ban és az eeszt.gov-ról kinyomtatva is. Mindkettőn ott van egy QR kód, ami állítólag mindent tartalmaz, ami fontos.
Azt nem tudom, hogy ha valaki kap egy adag Astra-t, azt mivel tudja igazolni, mert gondolom, arra még nem készül el az uniós igazolvány.
Amit én kaptam kézbe a Szputnyikok után, az egy darab fecni volt, ugyanakkor az eeszt.gov oldalról le lehet tölteni a dokumentumot, csakhát mindkettő elég egyszerűen hamisítható - szerintem.

Ricsi!

Milyen mateknak kellene kijönni az oltottak és a halottak számában?
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2021.12.01. 19:17

Egy kis pozitív!

Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.12.01. 20:46

bertone írta:
2021.12.01. 19:17
Egy kis pozitív!
Na... ezen a környéken jófej emberek laknak, úgy tűnik. (:k

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.12.02. 10:35

Egy érdekes történet.
Családom származási helye, egy 2-300 lakosú falu a Dunántúlon. Kis zsákfalú, festői környezettel és helyi - többnyire gazdálkodásból élő - szerény emberekkel. Mivel szép környezet és ezt felfedezték, ezért többen gondolják, hogy a zajos fővárosból leköltöznekés ott királyként élnek.
Jött is egy ilyen fiatalember a csajával. Megvett egy öreg házat (hugyér-szarér) felújította és leköltözött. Az első dolog amire felhítve magára a figyelmet, hogy a lakáshoz szokott házicicája eltűnt és kiplakátolta a fault vele (megjegyzem 3 utcából álla falu, és minden 3. villanyoszlopra plakátot rakott. Gondolom el volt keseredve, de akkor szóltak neki, hogy nem kell tele díszíteni a falut. Elég ha a kocsmába, a buszmegállóba és a vegyesboltba kiteszi, akkor mindenki tudni fog róla. de ha a kocsmárost megkérdezi az a legbiztosabb, mert az mindent tud. Ezen megsértődött, majd elkezdte vádolni a kutyás házakat, hogy biztos valamelyik a kutyájával elkapatta a macskát. Mivel a falu lakosainak nyugalmas és türelme élete van, elmagyarázták neki, hogy itt kutya-mascka jól megvannak, és ne aggódjon elő fog kerülni a cicus. (nem tudom előkerült e) Most pedig azzal hívta fel magára a figyelmet, hogy a neten elindított egy petíciót, mert szerinte "súlyos szabálytalanság" hogy a a helyi gazdák traktorai és munkagépei a falu útjait használják, és inkább menjenek a kertek alatt, vagy büntessék meg őket.
Miután ezt a falu csoportjában kitette FB-on, kapott egy kis helyreigazsítást mindenféle személyeskedés nélkül, elmagyarázták, hogy sorry de ez errefelé így megy, mindig is így ment. Mivel senki nem írta alá, így természetesen megkapták, hogy ez így nem jó, meg ez rossz beidegződés. Gondoltam ránézek már erre a csókára fb tevékenysége alapján mégis honnan az indíttatása. Fő tevékenysége Pride-momentum-melegolimpia tüntikézés ő maga is szinkronúszó. Egy tipikus városi puhány, aki földet is életében még csak cserépben látott azelőtt (by Markos György) és egy tanácsadó kft-nél gyurmaszakkörön szerzett "aranykalászos gazda" képesítést, azt gondolja, hogy lejön nagyvárosból és itt is folytatja azt a mételyt ami ott van. Ezt azért írtam le, mert egy kitűnő példája annak, hogy mekkora is valójában a szakadék a városi puhányok és az igazi vidéken élők élete és felfogása között. És ezzel mennyire nincsenek is tisztában. De most majd tanul majd az élet iskolájában. Unokatesóm - aki 28 éve él és gazdálkodik ott - azóta is tesz egy fordulót a háza előtt a munkagéppel ha arra jár, mert pechjére az egyik föld pont a háza előtt van :D
A falusiak egyéként nem ellenségesek vele, a mostani petíciós műsora után is csak annyit írtak neki, hogy nyugodjon meg, majd megtapasztalja, hogy a vidéki élet nem pont az amit a TV-ben látott, de az ilyen háborgást és buzgómócsing hozzáállást jobb ha Pesten hagyja, mert itt lakossági szimpiózis van. De nem biztos hogy a falu örökké ilyen türelmes vele. Egyébként az egész olyan furcsa. Az elmúlt 10-15 évben sok ember / család költözött oda. Külföldiek (angolok, hollandok) az ország másik végéből szegényebb családok, de eddig egyikkel sem volt ilyen baj. Kíváncsian várom hogy ennek a megszoksz vagy megszöksz sztorinak mi lesz a vége.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.12.02. 18:09



Értelmes kérdések, értelmes médium, értelmes újságírójától. :o :o :o

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.12.02. 20:15

rdaneelolivaw írta:
2021.12.02. 18:09


Értelmes kérdések, értelmes médium, értelmes újságírójától. :o :o :o
Mert az egyik köztudott tény :D
Ekkora faszt. (:u
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
zola
WSR pilóta
Hozzászólások: 1869
Csatlakozott: 2013.12.31. 19:58
Mi vagy?: törvénytelen

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: zola » 2021.12.07. 19:11

Ez a Völner ügy mi? Ezen a szinten milliós tétel lepkefing, ennyiért nem kockáztat senki. Nekem kampány szaga van: mi tisztességesek vagyunk, nem védjük a magunk közül valót, Polt nem beépített emberünk, bezzeg a városháza...

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Willy » 2021.12.08. 11:20

Hát na. Kinek a kabinetfőnöknő, kinek 24 másik buzi. Tudom, hogy a "keresztény-konzervatív mélymagyarok" az utóbbit szeretik, tanuljátok meg elfogadni a másságot ;)

Völnerhez mit szólsz?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Willy 2021.12.08. 11:22-kor.
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Willy » 2021.12.08. 11:21

zola írta:
2021.12.07. 19:11
Ez a Völner ügy mi?
Szerintem Zuschlag 2.0.
Lebuktatják a legkisebb halat, hogy a többire ne figyeljen senki.
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2021.12.08. 13:01

Völlner ügy.

Szerintem megpróbálták valahogy elsunnyogni. Völlner családi okokra, egészségi állapotára tekintettel lemond, ezt a vezér-végrehajtót és társait lecsukják azt annyi.
Jött azonban Hadházy és beleköpött a levesbe, így lépni kellett valamit. Nem gondolnám, hogy Varga Judit lett volna a hunyó, de sokkal lejjebb meg nem lehetett. És akkor ezzel a Pegasus ügyet is el lehet intézni.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Willy » 2021.12.08. 13:18

Kép
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.12.08. 13:28

Odavan a Feribátyám videó is

Kép

Lezárt