Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Politika mentes beszélgetések a mindennapokról
Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.10.11. 21:33

Bandee írta:
2021.10.11. 21:18
4D4M írta:
2021.10.11. 20:40

Az nagyon látszik, hogy felbolydult a méhkas és nagy mozgolódás zaylik (elnézést) a háttérben. Mintha most először veszélyben éreznék az erőfeszítésmentes kényelmes ellenzéki bársonyszékek nyugalmát.
Nem lehet tudni mennyi ebbol a valosag es mennyi a szinjatek. Szerintem a dk annyi embert fog vinni a szavazasra amennyi kell, mar ha egyaltalan azokat a szamokat kozlik amik a valosak. En nem hiszem, hogy Marki elgurul a jeloltsegig de ki tudja mi a mesterterv.

Majd rakerdezek holnap a jelolt cimbire tudnak e valamit az eredmenyekrol es ha van ertelmes info akkor kozlom

A sok patkany menekul az mszp testverhajojara, Horvath Csaba az a tetulada es a Gajda is Dobrev moge allt.
Nem tudom ennek egyebkent mennyi a jelentosege mert nem tudom elkepzelni, hogy Horvath CsAba javaslata vonzo legyen valakinek

Marki egyebkent a valasztott kepviselokbol kell majd a kormanyt megcsinalja l, mert a partok ehhez ragaszkodni fognak es onnantol ugye tudod.. Orban es Gyurcsany megtehette, hogy a kormanyt nem partbol rakott ossze maganak de a Markinak ez nem fog menni.
Én úgy emlékszem MZP szakértői kormányt szeretne.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.10.11. 21:51

Nigel Hill írta:
2021.10.11. 21:33
Bandee írta:
2021.10.11. 21:18


Nem lehet tudni mennyi ebbol a valosag es mennyi a szinjatek. Szerintem a dk annyi embert fog vinni a szavazasra amennyi kell, mar ha egyaltalan azokat a szamokat kozlik amik a valosak. En nem hiszem, hogy Marki elgurul a jeloltsegig de ki tudja mi a mesterterv.

Majd rakerdezek holnap a jelolt cimbire tudnak e valamit az eredmenyekrol es ha van ertelmes info akkor kozlom

A sok patkany menekul az mszp testverhajojara, Horvath Csaba az a tetulada es a Gajda is Dobrev moge allt.
Nem tudom ennek egyebkent mennyi a jelentosege mert nem tudom elkepzelni, hogy Horvath CsAba javaslata vonzo legyen valakinek

Marki egyebkent a valasztott kepviselokbol kell majd a kormanyt megcsinalja l, mert a partok ehhez ragaszkodni fognak es onnantol ugye tudod.. Orban es Gyurcsany megtehette, hogy a kormanyt nem partbol rakott ossze maganak de a Markinak ez nem fog menni.
Én úgy emlékszem MZP szakértői kormányt szeretne.
En meg azt szeretnem, ha Megan Fox sutne egyszer a reggeli rantottat, mikozben Jennifer Lopez nyirja a kertben a fuvet, Margot Robbie fazont igazit a furdoben es bele is lehet szolni a vegeredmenybe, Cseh Katka irja a nyertes palyazatunkat a dolgozoban, D Toth Kriszta pedig — ezt a fantaziadra bizom:)
Estere persze mind elmennek, hogy nyugodtan hallgathassam a Pink Floydot.

Igy lesz szakertoi kormany kb.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.10.11. 21:57

Bandee írta:
2021.10.11. 21:51

En meg azt szeretnem, ha Megan Fox sutne egyszer a reggeli rantottat, mikozben Jennifer Lopez nyirja a kertben a fuvet, Margot Robbie fazont igazit a furdoben es bele is lehet szolni a vegeredmenybe, Cseh Katka irja a nyertes palyazatunkat a dolgozoban, D Toth Kriszta pedig — ezt a fantaziadra bizom:)
Estere persze mind elmennek, hogy nyugodtan hallgathassam a Pink Floydot.

Igy lesz szakertoi kormany kb.
(:u Köszi, jót nevettem.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2021.10.11. 22:02

Kinek mi jut ... (felavatni).



:pf04 :pf03
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2021.10.11. 22:03

Bandee írta:
2021.10.11. 21:51
Nigel Hill írta:
2021.10.11. 21:33


Én úgy emlékszem MZP szakértői kormányt szeretne.
En meg azt szeretnem, ha Megan Fox sutne egyszer a reggeli rantottat, mikozben Jennifer Lopez nyirja a kertben a fuvet, Margot Robbie fazont igazit a furdoben es bele is lehet szolni a vegeredmenybe, Cseh Katka irja a nyertes palyazatunkat a dolgozoban, D Toth Kriszta pedig — ezt a fantaziadra bizom:)
Estere persze mind elmennek, hogy nyugodtan hallgathassam a Pink Floydot.

Igy lesz szakertoi kormany kb.
De hová tűnt ... Demeter Márta? (:q
Az apa férfi, a rezsi nő!

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.10.11. 22:08

bertone írta:
2021.10.11. 22:03
Bandee írta:
2021.10.11. 21:51

En meg azt szeretnem, ha Megan Fox sutne egyszer a reggeli rantottat, mikozben Jennifer Lopez nyirja a kertben a fuvet, Margot Robbie fazont igazit a furdoben es bele is lehet szolni a vegeredmenybe, Cseh Katka irja a nyertes palyazatunkat a dolgozoban, D Toth Kriszta pedig — ezt a fantaziadra bizom:)
Estere persze mind elmennek, hogy nyugodtan hallgathassam a Pink Floydot.

Igy lesz szakertoi kormany kb.
De hová tűnt ... Demeter Márta? (:q
O egy masik napon jon :)) Amikor feloszlik a szakertoi kormany es eppen raer

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.10.11. 22:08

bertone írta:
2021.10.11. 22:02
Kinek mi jut ... (felavatni).



:pf04 :pf03
(:u (:u (:u :pf02

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.10.11. 22:22

Bandee írta:
2021.10.11. 21:51
Nigel Hill írta:
2021.10.11. 21:33


Én úgy emlékszem MZP szakértői kormányt szeretne.
En meg azt szeretnem, ha Megan Fox sutne egyszer a reggeli rantottat, mikozben Jennifer Lopez nyirja a kertben a fuvet, Margot Robbie fazont igazit a furdoben es bele is lehet szolni a vegeredmenybe, Cseh Katka irja a nyertes palyazatunkat a dolgozoban, D Toth Kriszta pedig — ezt a fantaziadra bizom:)
Estere persze mind elmennek, hogy nyugodtan hallgathassam a Pink Floydot.

Igy lesz szakertoi kormany kb.
Jól van. Álmodozni lehet. (:u
De én benne látok alternatívát, és szerintem okozhat meglepetést az emberek változást akarnak. Gyurcsány már nyíltan nyilatkozgat a felesége helyett. A csendes többség lehet hogy esélyt ad. MZP egyébként abszolút felkészületlen a kormányzásra, ez a nyilatkozatokból teljesen egyértelmű. De aban igaza van, hogy az egyetlen remény. Pláne ha feri nyíltan ellene fordul.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Tischi
gokartos
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2014.01.03. 15:33

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Tischi » 2021.10.11. 23:46

bertone írta:
2021.10.11. 22:02
Kinek mi jut ... (felavatni).



:pf04 :pf03
Nekem az jutott eszembe, milyen jóképű srác a tesi tanár, és már tudom mért nem veszik komolyan a PDSZ-t :mosoly:

Tischi
gokartos
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2014.01.03. 15:33

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Tischi » 2021.10.11. 23:53

En meg azt szeretnem, ha Megan Fox sutne egyszer a reggeli rantottat, mikozben Jennifer Lopez nyirja a kertben a fuvet, Margot Robbie fazont igazit a furdoben es bele is lehet szolni a vegeredmenybe, Cseh Katka irja a nyertes palyazatunkat a dolgozoban, D Toth Kriszta pedig — ezt a fantaziadra bizom:)
Estere persze mind elmennek, hogy nyugodtan hallgathassam a Pink Floydot.

Igy lesz szakertoi kormany kb.
[/quote]

Bandi ez pontos leírása ennek a cirkusznak. Igen ennyi értelme van az előválasztási parádénak. Gondolkodjunk már józanul, és ha elszállt a koalíciós köd, idézzük fel a magyar választási törvényt, a választási rendet. Istenem hány megvezetett ember keresi majd tavasszal, hol kell Klárikára szavazni, vagy arra kedves Péterre. :szom02

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.10.12. 00:50

Na, az ilyeneket látva kell bízni, hogy áprilisban végre történhet majd valami.

TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.10.12. 07:16

vollebak írta:
2021.10.12. 00:50
Na, az ilyeneket látva kell bízni, hogy áprilisban végre történhet majd valami.

konkrétan ezt a lakosság 0,1%-a fogja látni...
és 000,1-%át fogja érdekelni...
itt is lemérhető a lopjanak csak fórumtársak hozzászólásaiból...
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.10.12. 07:37

keF1r írta:
2021.10.12. 07:16
konkrétan ezt a lakosság 0,1%-a fogja látni...
és 000,1-%át fogja érdekelni...
itt is lemérhető a lopjanak csak fórumtársak hozzászólásaiból...
Az első két mondattal egyetértek, de szerintem azt kár feltételezni, hogy minket ez nem érdekel.
Ez már erős rosszindulat. :D

Kampányt erre a témára felhúzni teljesen felesleges.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.10.12. 07:43

Nigel Hill írta:
2021.10.11. 21:33
Én úgy emlékszem MZP szakértői kormányt szeretne.
Azért a fletó-féle állóvizet az ellenzéki oldalon erősen felkavarta, sőt gyakorlatilag szétbaszta az előválasztást. (:v
Ez mindenképpen beírható most a javára.

Mi van akkor ha a pártok azt mondják, hogy az előválasztás végeredményétől függetlenűl nem támogatják MZP jelöltségét tavasszal?
(jelen pillanatban az MMM és a Momentum van mögötte, bár a Momentumnál azóta bukott a vezér, vagy még a Párbeszéd) Ezek mikropártok.
Ez is benne lehet a pakliban, ahogy a dolgok haladnak...

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.10.12. 07:58

rdaneelolivaw írta:
2021.10.12. 07:37
Az első két mondattal egyetértek, de szerintem azt kár feltételezni, hogy minket ez nem érdekel.
Ez már erős rosszindulat. :D

Kampányt erre a témára felhúzni teljesen felesleges.
Pedig igaza van Kefírnek.

Ha valamilyen reakció jön is tőled (Bandi azért nagyon más, ő sokkal kompromisszumkészebb és nyitottabb ebben, és bele szokott állni abba feltétel nélkül, ami szerinte is vállalhatatlan), annak mindig valamilyen módon el van véve az éle. Valahogy instant bele van szőve egy bezzegező gyurcsányozás, vagy meg van pakolva n+1 szmájlival, vagy valami módon kekeckedsz.

Nálad nincs olyan, hogy pőrén, valamilyen maszatolási kísérlet nélkül beleállnál, hogy gyerekek, felteszem a kezem, ez így gecire gáz - nincs de, ha, hihihaha, gyurcsány, semmi. Neked ég a pofád, ez nem jobbos-balos kérdés, egyszerűen gáz, és annyi. Volt a Fidesztől az elmúlt 11+ évben jó pár ilyen történet, lopásoktól kezdve Borkain vagy Szájeren át a demokrácia pusztításáig, amikor meg lehetett, kellett volna ezt tenni. De benned ez úgy látszik, hogy nincs meg, főnök.

Nem akarok mutogatni, csak nézd meg, hogyan reagáltam én MZP hazaárulózására. Nem is gondolkodtam, csak írtam, amit éreztem. És érzésem/emlékeim szerint nem először, nem másodszor volt, amikor őszintén van valami, amit nem dörzsölök magamhoz csak azért, mert valamilyen politikai/ideológiai lieblingemről van szó. Régóta nem volt senki és semmi, se politikus, se párt, aki vagy ami kapcsán úgy éreztem, mint most MZP kapcsán, hogy tudom mellszélességgel támogatni, és nagyon örülnék a sikerének. Mégsem úgy reagáltam, ahogy _szerintem_ te szoktál bármire, ami a kormánnyal kapcsolatban olyan felmerülő dolog, ami pártállástól függetlenül szekunder szégyenérzetet kéne, hogy kiváltson bárkiben. Tegnap MZP hazaárulózása szerintem ilyen volt. A gyors bocsánatkérése legfeljebb szépségtapasz, és lettek fenntartásaim, mert nagy csalódásként éltem meg, hogy így viselkedett, pedig sokkal józanabb, „civilebb” embernek gondoltam eddig annál, hogy az első kanyarban (és hol van még az igazi megmérettetés, az április előtti kampány, ha esetleg most legyőzi Dobrevet) ilyenek kicsússzanak a száján.

Rajtad ezeket a feltételn nélküli, őszinte „kézfeltartásokat” sosem érezni, szerintem erre utalt Kefír is.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.10.12. 08:12

vollebak írta:
2021.10.12. 07:58
rdaneelolivaw írta:
2021.10.12. 07:37
Az első két mondattal egyetértek, de szerintem azt kár feltételezni, hogy minket ez nem érdekel.
Ez már erős rosszindulat. :D

Kampányt erre a témára felhúzni teljesen felesleges.
Pedig igaza van Kefírnek.

Ha valamilyen reakció jön is tőled (Bandi azért nagyon más, ő sokkal kompromisszumkészebb és nyitottabb ebben, és bele szokott állni abba feltétel nélkül, ami szerinte is vállalhatatlan), annak mindig valamilyen módon el van véve az éle. Valahogy instant bele van szőve egy bezzegező gyurcsányozás, vagy meg van pakolva n+1 szmájlival, vagy valami módon kekeckedsz.

Nálad nincs olyan, hogy pőrén, valamilyen maszatolási kísérlet nélkül beleállnál, hogy gyerekek, felteszem a kezem, ez így gecire gáz - nincs de, ha, hihihaha, gyurcsány, semmi. Neked ég a pofád, ez nem jobbos-balos kérdés, egyszerűen gáz, és annyi. Volt a Fidesztől az elmúlt 11+ évben jó pár ilyen történet, lopásoktól kezdve Borkain vagy Szájeren át a demokrácia pusztításáig, amikor meg lehetett, kellett volna ezt tenni. De benned ez úgy látszik, hogy nincs meg, főnök.

Nem akarok mutogatni, csak nézd meg, hogyan reagáltam én MZP hazaárulózására. Nem is gondolkodtam, csak írtam, amit éreztem. És érzésem/emlékeim szerint nem először, nem másodszor volt, amikor őszintén van valami, amit nem dörzsölök magamhoz csak azért, mert valamilyen politikai/ideológiai lieblingemről van szó. Régóta nem volt senki és semmi, se politikus, se párt, aki vagy ami kapcsán úgy éreztem, mint most MZP kapcsán, hogy tudom mellszélességgel támogatni, és nagyon örülnék a sikerének. Mégsem úgy reagáltam, ahogy _szerintem_ te szoktál bármire, ami a kormánnyal kapcsolatban olyan felmerülő dolog, ami pártállástól függetlenül szekunder szégyenérzetet kéne, hogy kiváltson bárkiben. Tegnap MZP hazaárulózása szerintem ilyen volt. A gyors bocsánatkérése legfeljebb szépségtapasz, és lettek fenntartásaim, mert nagy csalódásként éltem meg, hogy így viselkedett, pedig sokkal józanabb, „civilebb” embernek gondoltam eddig annál, hogy az első kanyarban (és hol van még az igazi megmérettetés, az április előtti kampány, ha esetleg most legyőzi Dobrevet) ilyenek kicsússzanak a száján.

Rajtad ezeket a feltételn nélküli, őszinte „kézfeltartásokat” sosem érezni, szerintem erre utalt Kefír is.
Nekem ez a hazaárulózás nem volt meg, nem hallottam a beszédet.
Csak a visszalépős dumát (Karácsony/MZP) a rádióban élőben.
Abban lett volna? :D
Nincs ez túltolva?

A másik témára reagálva.
Igen, természetesen ezt te biztos sokkal jobban tudod.
Meglátjuk mi alakul ki ebből - a jelenlegi történéseket nézve nem sok jövőt jósolok ennek a törékeny ellenzéki összefogásnak.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.10.12. 08:15



Jó beszéd.

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: High-End » 2021.10.12. 09:01

Bandee írta:
2021.10.11. 21:51
Margot Robbie fazont igazit a furdoben es bele is lehet szolni a vegeredmenybe
A többi nem érdekel, de ebbe belekóstolnék. (:v

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: High-End » 2021.10.12. 09:14

vollebak írta:
2021.10.12. 00:50
Na, az ilyeneket látva kell bízni, hogy áprilisban végre történhet majd valami.
A bevágott videók 1984-et jutattják eszembe. Kiniytom az egyik első gimnáziumos könyvemet és az első moondat:
A Szovjetunió lehagyta Japánt mikroelektronikában.
(:v (:v (:v

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.10.12. 09:15

High-End írta:
2021.10.12. 09:01
Bandee írta:
2021.10.11. 21:51
Margot Robbie fazont igazit a furdoben es bele is lehet szolni a vegeredmenybe
A többi nem érdekel, de ebbe belekóstolnék. (:v
:)))

Azt elhiszem. De egy szakertoi kormanyra amit egyutt csinalunk, nagyobb esely mutatkozik

D toth Kriszta most ledig raer szerintem, hogy a 99 (98) mozgalom befuccsolt

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.10.12. 09:20

vollebak írta:
2021.10.12. 00:50
Na, az ilyeneket látva kell bízni, hogy áprilisban végre történhet majd valami.

Mi a szar ez, valami kampanyvideo? Vagy ki mennyit lopott szamitasok vannak benne?

Csak, hogy kinyissam e

Azt lattam az a kockasinges kreten az egyik aki sajtoesemenyekre is jar es azt hiszi kurva jopofa. De nem:) persze lehet keverem a telexessel ezek olyan egyformak

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: High-End » 2021.10.12. 09:28

vollebak írta:
2021.10.12. 07:58


Pedig igaza van Kefírnek.
+1

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: High-End » 2021.10.12. 09:28

vollebak írta:
2021.10.12. 07:58


Pedig igaza van Kefírnek.
+1

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: High-End » 2021.10.12. 09:29

rdaneelolivaw írta:
2021.10.12. 08:15
Jó beszéd.
Az elmúlt század legügyesebb magyar politikusa. Zseni.

De a legnagyobb tolvaj is.

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: High-End » 2021.10.12. 09:30

High-End írta:
2021.10.12. 09:28
vollebak írta:
2021.10.12. 07:58


Pedig igaza van Kefírnek.
del

Lezárt