Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Politika mentes beszélgetések a mindennapokról
mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: mudd » 2021.05.24. 18:07

bertone írta:
2021.05.22. 22:23
Kép
azert most probald elkepzelni, hogy ulok a mulatoban, odaintem magamhozt a ciganyt, est azt huzzad, hogy: buszkeee vagyoooook... es vigan
danajaszok

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.05.25. 14:23

Mostanában úgyis sokat rugóznak a külsőn.
A DK legalább photoshopban jól tolja, bár nem hiszem hogy érdekelné őket, hogy a választóinak már most nem az igazságot mutatják :roll:
Kép
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.05.25. 14:37

Nigel Hill írta:
2021.05.25. 14:23
Mostanában úgyis sokat rugóznak a külsőn.
A DK legalább photoshopban jól tolja, bár nem hiszem hogy érdekelné őket, hogy a választóinak már most nem az igazságot mutatják :roll:
Kép
Ó kérem, én emlékszem a Viktorunk legutóbbi választási plakát képeire is. Olyan fiatalka volt ott hogy csak na.
Mindenhol ez megy.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.05.25. 14:49

Redbull írta:
2021.05.25. 14:37
Nigel Hill írta:
2021.05.25. 14:23
Mostanában úgyis sokat rugóznak a külsőn.
A DK legalább photoshopban jól tolja, bár nem hiszem hogy érdekelné őket, hogy a választóinak már most nem az igazságot mutatják :roll:
Kép
Ó kérem, én emlékszem a Viktorunk legutóbbi választási plakát képeire is. Olyan fiatalka volt ott hogy csak na.
Mindenhol ez megy.
Ovi még mindig a 20 évvel ezelőtti képeivel van fen, de ez legalább ő volt. Megértem ha nem a mai képével kampányol (bár szerintem egy fidesz szavazónak teljesen mindegy) :lol: De hát nem is ez volt a lényeg. Az egész apropója a hétvén a postaládánkba bedobált DK-s örömhír osztó brossúrát ezzel a nagyon szimpatikus photoshoppolt képpel teletűzdelve. A múlt héten szintét egy DK-s anyag landolt a ládámba, akkor az egy pestisrácok/888 vonalat megszégyenítő suttyóújságírás terméke volt. Az egyiknek a mondanivalója az volt, hogy a fidesz lop és hazudik és még a koronavírus járvány is miattuk lett és húzódik el, felmondott az összes orvos, rendőr és jön az apokalipszis ha ezek megint nyernek. A másik anyagnak meg az, hogy itt a remény a megváltónk és megmentőnk személyében. Aki már országvezetésben tapasztalt (!) és tudja hogyan kell magyarországot az EU legvirágzóbb országává tenni. Még szerencse, hogy ezt meg tudják osztani velünk, főleg ilyen pénztelenségben és médiatúlsúlyban :lol:
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.05.25. 17:58

Nigel Hill írta:
2021.05.25. 14:23
Mostanában úgyis sokat rugóznak a külsőn.
A második kép az egy szar optikával készült. Valószínűleg telefonnal.
Persze a csaj fizimiskáján nem sokat ront ha elbaszod a képet, de azért az igazság az, hogy valahol a két kép között lehet a realitás

A második egy szar optikával készült, nagyon szar kép.
Egyébként az emberek többsége hót' igénytelen, már eleve ez a telefonos fotózgatás überciki.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.05.25. 18:00

Nigel Hill írta:
2021.05.25. 14:49
Ovi még mindig a 20 évvel ezelőtti képeivel van fen, de ez legalább ő volt. Megértem ha nem a mai képével kampányol (bár szerintem egy fidesz szavazónak teljesen mindegy) :lol: De hát nem is ez volt a lényeg. Az egész apropója a hétvén a postaládánkba bedobált DK-s örömhír osztó brossúrát ezzel a nagyon szimpatikus photoshoppolt képpel teletűzdelve. A múlt héten szintét egy DK-s anyag landolt a ládámba, akkor az egy pestisrácok/888 vonalat megszégyenítő suttyóújságírás terméke volt. Az egyiknek a mondanivalója az volt, hogy a fidesz lop és hazudik és még a koronavírus járvány is miattuk lett és húzódik el, felmondott az összes orvos, rendőr és jön az apokalipszis ha ezek megint nyernek. A másik anyagnak meg az, hogy itt a remény a megváltónk és megmentőnk személyében. Aki már országvezetésben tapasztalt (!) és tudja hogyan kell magyarországot az EU legvirágzóbb országává tenni. Még szerencse, hogy ezt meg tudják osztani velünk, főleg ilyen pénztelenségben és médiatúlsúlyban :lol:
Nálunk a XI-ben az önkormányzat lapja gyakorlatilag egy pártlap.
Abszolút propaganda, kb mint az m1. És ugyanúgy közpénzből megy.
Akkor kérdem én, mitől lesz ez jobb, ha ezeket a bohócokat választjuk meg? (:h

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2021.05.25. 18:51

Nigel Hill írta:
2021.05.25. 14:23
Mostanában úgyis sokat rugóznak a külsőn.
A DK legalább photoshopban jól tolja, bár nem hiszem hogy érdekelné őket, hogy a választóinak már most nem az igazságot mutatják :roll:
Kép
Kép

Gondolom, orbán sem egy ilyen képpel kampányol majd.

Kép
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.05.26. 11:07

bertone írta:
2021.05.25. 18:51

Kép
Hát ez sem sokkal jobb, csak egy fokkal :D
Igazából engem nem zavar ha nem szép a nő, úgyis a Feri nézegeti minden nap. :D
Az viszont nekem már zavaró, hogy egy full PS reklámfotóval (meg mellé brossúrázott nagyot mondó versennyel) kampányolnak - mivel itt az összeborulás nyert - valószínűleg közpénzből. Semmivel nem különbek a fityesznél. Nem látom a megváltó valós alternatívát.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.05.26. 11:14

Nigel Hill írta:
2021.05.26. 11:07
bertone írta:
2021.05.25. 18:51

Kép
Hát ez sem sokkal jobb, csak egy fokkal :D
Igazából engem nem zavar ha nem szép a nő, úgyis a Feri nézegeti minden nap. :D
Az viszont nekem már zavaró, hogy egy full PS reklámfotóval (meg mellé brossúrázott nagyot mondó versennyel) kampányolnak - mivel itt az összeborulás nyert - valószínűleg közpénzből. Semmivel nem különbek a fityesznél. Nem látom a megváltó valós alternatívát.
Igazad van sokkal jobb lesz ha marad a beszélő hordó és bandája...
Remélem jól esik az ujabb hülyének nézés is, mert ha jól olvasom, akkor a fidesz csak a műemlék jellegű tehát a városok / budai vár legszebb legjobb helyen levő lakásainak megvásárlását támogatja a benyujtott javaslatból...amit persze jelenleg is a fidesz prominens ganéi birtokolnak... cserébe persze adtak vissza vidéki panel bérleti jogokat...

És a legnagyobb baj, hogy shoppoltak e egy kancát :pf02 hol a faszomban élsz te valójában?
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: High-End » 2021.05.26. 11:53


Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: High-End » 2021.05.26. 12:02

keF1r írta:
2021.05.26. 11:14

És a legnagyobb baj, hogy shoppoltak e egy kancát :pf02
Kép

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.05.26. 12:28

High-End írta:
2021.05.26. 12:02
keF1r írta:
2021.05.26. 11:14

És a legnagyobb baj, hogy shoppoltak e egy kancát :pf02
Kép
GYÚÚÚÚCSÁÁÁÁÁNY!!!
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.05.26. 13:28

keF1r írta:
2021.05.26. 11:14
Igazad van sokkal jobb lesz ha marad a beszélő hordó és bandája...
Remélem jól esik az ujabb hülyének nézés is, mert ha jól olvasom, akkor a fidesz csak a műemlék jellegű tehát a városok / budai vár legszebb legjobb helyen levő lakásainak megvásárlását támogatja a benyujtott javaslatból...amit persze jelenleg is a fidesz prominens ganéi birtokolnak... cserébe persze adtak vissza vidéki panel bérleti jogokat...

És a legnagyobb baj, hogy shoppoltak e egy kancát :pf02 hol a faszomban élsz te valójában?
Nem. A legnagyobb baj, hogy hülyének nézik a saját választóikat és még csak nem is igényesek arra hogy másnak tűnjenek mint a drága kormányunk. korány. Azért örülök hogy a 2bites logikáddal megint oda jutottál hogy én figyelemmel követem a fidesz és tsai nyomulását, mert nem. A DK-val sem foglalkoztam volna, ha nem szemetelik tele a postaládámat hetente.
Ennél fogva az, hogy ki birtokol mit engem tulajdonképpen hidegen hagy. Nem túlzottan érdekel, hogy kinek a tulajdona szálloda, strómané, vagy más milliárdosé. Igazából sosem érdekelt. Így sem és úgy sem fognak ott engem soha ingyen vendégül látni, és ettől még nem zavar ha mást igen.
A kormányt akarod támadni? Támadd ezzel. Ez jobban érdekel:
Kép
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: mudd » 2021.05.26. 15:01

A művész vitatható, önrezgésközpontú álláspontra is helyezkedik a Covid kapcsán:

„A félelem állapotában az ember önrezgése öt hertz, a boldog emberé ötven hertz. Tudományos kutatások nem mutatják ki, de nekem meggyőződésem, hogy az emberek azért kapják el a koronavírust, mert a félelem miatt alacsony az önrezgésük. Pedig a »betolakodónak«️ húsz hertz fölött már esélye sem lenne.”

Szerencsére a színművész megúszta a betegséget, amire a következő magyarázatot adja:

„Tavaly március 11-én, amikor a kormány kihirdette a veszélyhelyzetet, az első dolgom az volt, hogy a feszületet kitettem az ajtómra, és ezáltal meghívtam Jézust az otthonomba. Megígértem neki, hogy itt mindig szeretet fogja várni. Megkértem, hogy védje meg a családomat. És bizony azóta sem fertőződött meg a családban senki.”

:pf03

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.05.26. 15:28

Nigel Hill írta:
2021.05.26. 13:28
keF1r írta:
2021.05.26. 11:14
Igazad van sokkal jobb lesz ha marad a beszélő hordó és bandája...
Remélem jól esik az ujabb hülyének nézés is, mert ha jól olvasom, akkor a fidesz csak a műemlék jellegű tehát a városok / budai vár legszebb legjobb helyen levő lakásainak megvásárlását támogatja a benyujtott javaslatból...amit persze jelenleg is a fidesz prominens ganéi birtokolnak... cserébe persze adtak vissza vidéki panel bérleti jogokat...

És a legnagyobb baj, hogy shoppoltak e egy kancát :pf02 hol a faszomban élsz te valójában?
Nem. A legnagyobb baj, hogy hülyének nézik a saját választóikat és még csak nem is igényesek arra hogy másnak tűnjenek mint a drága kormányunk. korány. Azért örülök hogy a 2bites logikáddal megint oda jutottál hogy én figyelemmel követem a fidesz és tsai nyomulását, mert nem. A DK-val sem foglalkoztam volna, ha nem szemetelik tele a postaládámat hetente.
Ennél fogva az, hogy ki birtokol mit engem tulajdonképpen hidegen hagy. Nem túlzottan érdekel, hogy kinek a tulajdona szálloda, strómané, vagy más milliárdosé. Igazából sosem érdekelt. Így sem és úgy sem fognak ott engem soha ingyen vendégül látni, és ettől még nem zavar ha mást igen.
Na pontosan ez a mentalitás ami hatalomban tartja bármelyik oldali mocskot is...szarok rá!!! :pf02
A DK-val sem foglalkoztam volna, ha nem szemetelik tele a postaládámat hetente.
korábban meg az volt a baj, hogy nem keresik az embereket (:u hát semmi sem jó? (:v
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.05.26. 17:27

High-End írta:
2021.05.26. 11:53

(:u
Jó lesz ez, érzem.
Az időzítés is jó... szerintem még választás előtt lemegy főműsoridőben az m1-en és a tv2-ön. (:u

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.05.26. 17:54

Tapló Ludas Matyi tarhálja facebookon a rekorbüntijére a pénzt. :D
Már 3 milla összejött neki. (3 nap alatt)

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.05.26. 18:11

rdaneelolivaw írta:
2021.05.26. 17:54
Tapló Ludas Matyi tarhálja facebookon a rekorbüntijére a pénzt. :D
Már 3 milla összejött neki. (3 nap alatt)
Az ki?

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.05.26. 20:17

Bandee írta:
2021.05.26. 18:11
Az ki?
Jakab.
A parlament ősbunkója. (:u

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.05.26. 20:26

rdaneelolivaw írta:
2021.05.26. 20:17
Bandee írta:
2021.05.26. 18:11
Az ki?
Jakab.
A parlament ősbunkója. (:u
Ja. Ok:)

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.05.26. 20:50

rdaneelolivaw írta:
2021.05.26. 17:54
Tapló Ludas Matyi tarhálja facebookon a rekorbüntijére a pénzt. :D
Már 3 milla összejött neki. (3 nap alatt)
Hát ha erre van pénze az embereknek :D
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.05.26. 20:51

Kb nekem is ez a véleményem :D
Kép
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Krisztián
WSR pilóta
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2014.01.01. 13:47

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Krisztián » 2021.05.26. 20:55

keF1r írta:
2021.05.26. 11:14
Nigel Hill írta:
2021.05.26. 11:07


Hát ez sem sokkal jobb, csak egy fokkal :D
Igazából engem nem zavar ha nem szép a nő, úgyis a Feri nézegeti minden nap. :D
Az viszont nekem már zavaró, hogy egy full PS reklámfotóval (meg mellé brossúrázott nagyot mondó versennyel) kampányolnak - mivel itt az összeborulás nyert - valószínűleg közpénzből. Semmivel nem különbek a fityesznél. Nem látom a megváltó valós alternatívát.
Igazad van sokkal jobb lesz ha marad a beszélő hordó és bandája...
Remélem jól esik az ujabb hülyének nézés is, mert ha jól olvasom, akkor a fidesz csak a műemlék jellegű tehát a városok / budai vár legszebb legjobb helyen levő lakásainak megvásárlását támogatja a benyujtott javaslatból...amit persze jelenleg is a fidesz prominens ganéi birtokolnak... cserébe persze adtak vissza vidéki panel bérleti jogokat...

És a legnagyobb baj, hogy shoppoltak e egy kancát :pf02 hol a faszomban élsz te valójában?
Na épp erről beszéltem a múltkor...
Amit Nigel Hill írt: "az ellenzék nem jobb a Fidesznél"
Amit TE értettél: "a Fidesz sokkal jobb, mint bármilyen alternatíva"
Ugye te is érzed, hogy ez a kettő nagyon nem ugyanazt jelenti? Vagy nem? Bár eddig nagyon úgy tűnik, hogy nem....

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.05.27. 07:13

mudd írta:
2021.05.26. 15:01
A művész vitatható, önrezgésközpontú álláspontra is helyezkedik a Covid kapcsán:

„A félelem állapotában az ember önrezgése öt hertz, a boldog emberé ötven hertz. Tudományos kutatások nem mutatják ki, de nekem meggyőződésem, hogy az emberek azért kapják el a koronavírust, mert a félelem miatt alacsony az önrezgésük. Pedig a »betolakodónak«️ húsz hertz fölött már esélye sem lenne.”

Szerencsére a színművész megúszta a betegséget, amire a következő magyarázatot adja:

„Tavaly március 11-én, amikor a kormány kihirdette a veszélyhelyzetet, az első dolgom az volt, hogy a feszületet kitettem az ajtómra, és ezáltal meghívtam Jézust az otthonomba. Megígértem neki, hogy itt mindig szeretet fogja várni. Megkértem, hogy védje meg a családomat. És bizony azóta sem fertőződött meg a családban senki.”

:pf03
Reviczki a plakátokon meg népszerűsíti az oltást.
Abban igaza van, hogy a stressz és a félelem nagymértékben rombolja az immunrendszert, de felesleges volt ilyen körítéssel tálalni ezt az információt. :D

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: mudd » 2021.05.27. 07:26

rdaneelolivaw írta:
2021.05.27. 07:13
... de felesleges volt ilyen körítéssel tálalni ezt az információt. :D
ez nem korites, bazmeg.
az urjezus meg oke, megvedett, az a dolga. (nincs ra statisztikam, de biztosan sok igaz hivot meg nem vedett meg, mas volt a terv, oke)
de a 5 hertzes... ez azert netto fassag. a valahol a sziriusz es a hold kozepeben vilagito aranygomb kozott van. ha ezt hiszi, miert adja az arcat a oltaskampanyhoz, ha nem akkor meg miert mondja? csereljen dealert! o egy ismert, kozkedvelt ember, akinek isszak a szavat. o nem hadovalhat(na) ossze-vissza.

Lezárt