Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Politika mentes beszélgetések a mindennapokról
Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Willy » 2022.07.27. 07:09

Bandee írta:
2022.07.26. 21:29
Megtehette volna a feljelentest. Amugy szerintem semmi nem tortent volna, mert az ember letagadja, az meg, hogy egy ilyen aberralt barom mit csinalt Thaifoldon szerintem eleve kiderithetetlen.
Erről csak annyit, hogy "véletlenül" egy olyan "harcostársára" gondolt, aki a G-nap után a Magyar hanghoz távozott. Kicsit se gyanús, hogy őt akarta besározni.
Az illető egyébként György Zsombor, aki nyilatkozott is az esetről.

https://hang.hu/belfold/szajer-utan-az- ... eny-120547

Valamiért a fideszes pedofilokról nincs tudomása, mint amilyen Fohsz Tivadar vagy Tímár László.
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.07.27. 08:20

Willy írta:
2022.07.27. 07:01
Lol. "A magamfajták esetében a rasszizmus ab ovo ki van zárva"
Akkor Bayer nyilván nem Orbán-fajta. Vagy csak ellenzékből még könnyen pofázott.

Bár a Magyar Hírlap törli a múltat, a Wayback Machine megőriz mindent. Szinte mindent.

Bayer Zsolt: Patkányok
Azért gyalázták, mert magyar.
Vagy még inkább azért, mert nem cigány.
Nem közülük való. Idegen. Más.
S ahogy ez a patkányok között szokás, mondom még egyszer: tízen-tizenöten vertek egyet.

Mert ezek a patkányok, a mi patkányaink gyáva szarok is.

Tudtuk, hogy Landeszmann rabbi személyében egy tetves rasszista és magyargyűlölő zsidó jelentette ki, miszerint „ha a magyar kultúrából kivonjuk a zsidó kultúrát, nem marad más, csak a bőgatya meg a fütyülős barack”. Tudtuk mi már akkor, hogy ezt egy rasszista alja zsidó mondta minekünk, de a hivatalos „felháborodás” akkor mindössze addig terjedt, hogy „nem volt szerencsés kijelentés”, és a rabbit kimenekítették Kanadába. (Ha akkor és ott, Kunmadarason, ahol ez az alja ember ezt a kijelentést tette, valaki felpofozza, akkor persze a pofon adója nyilván megkapta volna az antiszemita bélyeget.)
Továbbá:
a cigányság jelentős része nem alkalmas az együttélésre. Nem alkalmas arra, hogy emberek között éljen.
azt üzeni a mocsok nigger egész testtartása
Ez lenne a jövő? Kibaszott négerek mocskos bakancsát kell csókolgatni, és önfeledten mosolyogni hozzá?
Cigány gyerek elgázolása esetén tapossunk bele a gázba.
Ők a mi indok-zsidóink - értsd: a puszta létezésük indokolja az antiszemitizmust.
Aztán egy este megjelentek a nagyon szőke, nagyon kék szemű, horogkeresztes karszalagot viselő német fiúk, és felismerhetetlen péppé verték a bártulajdonos arcát a pult szélén...
Magyarországból »bűz árad« – írja valami Cohen névre hallgató, bűzlő végtermék valahonnét Angliából. Cohen, meg Cohn-Bendit meg Schiff. A Népszava pedig a nagy kalapácsos ember vörös figurájával jelentkezik, és sajtószabadságot követel. A legtöbben pedig azt gondolják, hogy ez valami újdonság, s hogy ilyen hadjárat még nem volt. Botorság. Nincs új a nap alatt. Sajnos nem sikerült mindet beásni nyakig az orgoványi erdőben...
Csak akkor nincsen riadó, amikor milliószámra özönlenek befelé az idegenek. Akiket a második emeletről kiugorván is még le kell lőni. (...) Sokkal jobb lett volna, ha ellenállást tanúsít, és lelövik, mint egy veszett kutyát.
Ilyen jó fej, és még a barátai közelébe is lehet engedni a gyerekeket :mosoly:

(felkészül: hihihaha, gumicsont, faszhajtások link, illetve „ezazértnemúgyvan”, „kellakontextus” relativizálás)
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Willy » 2022.07.27. 09:51

vollebak írta:
2022.07.27. 08:20
Ilyen jó fej, és még a barátai közelébe is lehet engedni a gyerekeket :mosoly:

(felkészül: hihihaha, gumicsont, faszhajtások link, illetve „ezazértnemúgyvan”, „kellakontextus” relativizálás)
Ezen még dob is egyet a jellemtelensége / jellemtelenségük.

2014 (gyk.: már hatalmon voltak, második kétharmaddal):

Az izraeliek iskolákat bombáznak. Iskolákat, amelyek óvóhelyként működnek most éppen. És kórházakat. És lakóházakat. Aztán, amikor egy palesztin siheder a romok alatt keresi hozzátartozóit, izraeli mesterlövész les rá, és kioltja az életét. Háromszor lő.

Miközben az izraeli reguláris hadsereg naponta követ el ilyen és ehhez hasonló háborús bűnöket, a zsidó civilek a környező dombokra kanapékat, foteleket visznek fel, meg némi üdítőt, és onnan lesik röhögve, távcsőbe kukkolva, mi is történik Gázában.

(forrás)

2017:

Az izraeli állam szerint Soros aláássa Izrael tekintélyét, veszélyezteti Izrael érdekeit, veszélyezteti Izrael nemzetbiztonságát, folyamatosan harcol az izraeli kormány ellen, sőt még Izrael önvédelemhez való jogát is megkérdőjelezi. Teszi pedig mindezt a médiája, valamint a civil szervezetei felhasználásával, azok segítségével. Izrael pedig most egy példátlanul szigorú törvényt fogad el, hogy mindezt megakadályozza, és ellehetetlenítse Soros tevékenységét az országban. Talán nem kell hosszasan elmagyaráznom, miért érdekes és különösen fontos ez most nekünk.
(forrás)

Ezért jó gerincesnek lenni. Nem keveri össze, hogy most éppen kinek kell nyalni.
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.07.27. 10:13

Azt nem mondom, hogy Hegedüs Zsuzsa néninek mostantól minden meg van bocsátva, de dicséretes, hogy legalább most felállt. Jobb későn, mint soha, ugye.

Azért elég sok sámlit kirúgott egy sor vita alól, amik itt a topikban rendszeresek voltak.

https://rtl.hu/belfold/2022/07/26/heged ... rasszizmus

Szóval összegezve:

1. Igen, ez tisztán náci retorika volt (látod, Bandi, mondtam, hogy igazam van, és de voltál megint túl megengedő a kulturális dolgokkal értelmezéssel - nem is értem, hogy jutottál erre a következtetésre a faj szóhasználat után)
2. Simán Csurka alá ment a náculásban
3. Göbbelsi tempó (ebben is igazam volt, nem túloztam)
4. Nem, ez nem gumicsont
5. Igen, homofób az a bizonyos törvény, amit itt is vitattak páran, hogy nem az (látod, zola, ebben meg veled szemben volt igazam - nem én mondom, hanem a 20+ évig Orbán-tanácsadó Hegedüs)
6. Az EU-herótozás is teljes vakvágány, „nagyon sokat üvöltöztem vele emiatt”
7. Jogos, hogy nem kapunk egy fillért sem az EU-tól, mert
8. Nincs jogállamiság
9. A nyugat-európai szélsőjobb sem süllyed olyan mélyre már vagy 15 éve, mint most Orbán
10. Szegényedik Magyarország, a kormányzati állításokkal szemben

Ahogy a régi viccben van, akkor én már tényleg csak egy kávét kérek.

Kíváncsi vagyok, milyen kezdeményezésről beszélt a néni a videó végén. Talán lesz belőle valami, hajrá!
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Willy » 2022.07.27. 10:25

vollebak írta:
2022.07.27. 10:13
Azt nem mondom, hogy Hegedüs Zsuzsa néninek mostantól minden meg van bocsátva, de dicséretes, hogy legalább most felállt. Jobb későn, mint soha, ugye.
Most mit vársz? Kimagyarázzák, hogy Soros lefizette, előbújt belőle a zsi-, stb.

Orbánnak kellett volna gondolkoznia, mielőtt "kevert fajúakkal" veszi magát kötbe, és "kevert fajúzni" kezd.

Hegedüsnek persze hogy fáj, érzékeny ponton érinti, a szülei is a numerus clausus miatt nem tanulhattak tovább.
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.07.27. 10:31

Willy írta:
2022.07.27. 10:25
vollebak írta:
2022.07.27. 10:13
Azt nem mondom, hogy Hegedüs Zsuzsa néninek mostantól minden meg van bocsátva, de dicséretes, hogy legalább most felállt. Jobb későn, mint soha, ugye.
Most mit vársz? Kimagyarázzák, hogy Soros lefizette, előbújt belőle a zsi-, stb.

Orbánnak kellett volna gondolkoznia, mielőtt "kevert fajúakkal" veszi magát kötbe, és "kevert fajúzni" kezd.

Hegedüsnek persze hogy fáj, érzékeny ponton érinti, a szülei is a numerus clausus miatt nem tanulhattak tovább.
Persze, itt a topikban sem várok mást ilyen „magyarázatokon” meg pár faszhajtásos linken kívül. Azért 20+ évig jó tanácsokat adott, csak mostanra zsidósodott be, nyilván :D
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Willy » 2022.07.27. 10:34

vollebak írta:
2022.07.27. 10:31
Azért 20+ évig jó tanácsokat adott, csak mostanra zsidósodott be, nyilván :D
Hallottad már azt a nevet, hogy Szegedi Csanád? Van még kérdés? (:u
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

4D4M
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1587
Csatlakozott: 2014.02.01. 23:43

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: 4D4M » 2022.07.27. 10:43

vollebak írta:
2022.07.27. 10:13
Azt nem mondom, hogy Hegedüs Zsuzsa néninek mostantól minden meg van bocsátva, de dicséretes, hogy legalább most felállt. Jobb későn, mint soha, ugye.

Azért elég sok sámlit kirúgott egy sor vita alól, amik itt a topikban rendszeresek voltak.

https://rtl.hu/belfold/2022/07/26/heged ... rasszizmus

Szóval összegezve:

1. Igen, ez tisztán náci retorika volt (látod, Bandi, mondtam, hogy igazam van, és de voltál megint túl megengedő a kulturális dolgokkal értelmezéssel - nem is értem, hogy jutottál erre a következtetésre a faj szóhasználat után)
2. Simán Csurka alá ment a náculásban
3. Göbbelsi tempó (ebben is igazam volt, nem túloztam)
4. Nem, ez nem gumicsont
5. Igen, homofób az a bizonyos törvény, amit itt is vitattak páran, hogy nem az (látod, zola, ebben meg veled szemben volt igazam - nem én mondom, hanem a 20+ évig Orbán-tanácsadó Hegedüs)
6. Az EU-herótozás is teljes vakvágány, „nagyon sokat üvöltöztem vele emiatt”
7. Jogos, hogy nem kapunk egy fillért sem az EU-tól, mert
8. Nincs jogállamiság
9. A nyugat-európai szélsőjobb sem süllyed olyan mélyre már vagy 15 éve, mint most Orbán
10. Szegényedik Magyarország, a kormányzati állításokkal szemben

Ahogy a régi viccben van, akkor én már tényleg csak egy kávét kérek.

Kíváncsi vagyok, milyen kezdeményezésről beszélt a néni a videó végén. Talán lesz belőle valami, hajrá!
A beszédet illető legtöbb felsorolt dologban szerintem HZS véleménye épp annyit ér a témában mint bármelyik hallgatóé. A műfaj nagy teret enged a szubjektív megítélésnek. A beszélő szándéka pedig a lehető legkevésbé egysíkú vagy könnyen visszafejthető.

Valószínűleg azt kellene feltenni kérdésnek például, hogy jobb-e nekik, ha a nácikártyán pörög a nép, mintha a 500k-s gázszámlán folyna ugyanilyen vehemenciájú diskurzus. Illetve van-e bármilyen negatív kimenetele számukra, ami eddig nem volt? Ez alapján nekem akár gumicsont is lehetne, de mivel nem kötik őket semmilyen elvek, így bármi lehet valami szarkeverés egyik állomása.

Nekem attól jobban ökölbe szorul a kezem, hogy ezen böfögése alapján mostmár nem lesz, amit ne vétóznának meg.
"egyszer majd kérünk valamit, viktor"

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Willy » 2022.07.27. 10:46

Hegedüs lesz az új Simicska? 🤔
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.07.27. 10:59

4D4M írta:
2022.07.27. 10:43
A beszédet illető legtöbb felsorolt dologban szerintem HZS véleménye épp annyit ér a témában mint bármelyik hallgatóé. A műfaj nagy teret enged a szubjektív megítélésnek. A beszélő szándéka pedig a lehető legkevésbé egysíkú vagy könnyen visszafejthető.

Valószínűleg azt kellene feltenni kérdésnek például, hogy jobb-e nekik, ha a nácikártyán pörög a nép, mintha a 500k-s gázszámlán folyna ugyanilyen vehemenciájú diskurzus. Illetve van-e bármilyen negatív kimenetele számukra, ami eddig nem volt? Ez alapján nekem akár gumicsont is lehetne, de mivel nem kötik őket semmilyen elvek, így bármi lehet valami szarkeverés egyik állomása.

Nekem attól jobban ökölbe szorul a kezem, hogy ezen böfögése alapján mostmár nem lesz, amit ne vétóznának meg.
"egyszer majd kérünk valamit, viktor"
Ez a relativizálás itt a topikban valami népbetegség :) Szerintem pont itt basszátok el. Hogy amúgy tök egyszerű dolgokat is mindig körzővel-vonalzóval akartok mérni, meg mi lehet a mögöttes szándék, meg miről terel, mire gondol a költő, mit evett reggelire, milyen SMS-t kapott épp a beszéd előtt.

Ugyan már. A fajkeveredésről beszélt, amit még Csurka sem vett a szájára. Ne hülyüljetek már meg teljesen, gyerekek, hogy még ezt is túl akarjátok elemezni, mert biztos nem úgy gondolta. Nem, ő aztán nem olyan :)

A másik meg ez a „rezsiről akarnak terelni”. Mégis, mit? Egyrészt, két hónapon belül megkapja a számlát mindenki. Azon mi terelsz egy nyár közepén elhangzó fajkeveredésről fejtegetéssel? A legtöbb ember két hétre sem emlékszik vissza politikai értelemben. De ettől függetlenül is, azért egyszerre két darab dologra még a legegyszerűbbeknek sem kihívás figyelnie („Józsi, magas lett a gázszámla, közben a Főnök benácult”). Sok az ostoba ember, de ennyire még az ostoba sem ostoba.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.07.27. 11:07

4D4M írta:
2022.07.27. 10:43
vollebak írta:
2022.07.27. 10:13
Azt nem mondom, hogy Hegedüs Zsuzsa néninek mostantól minden meg van bocsátva, de dicséretes, hogy legalább most felállt. Jobb későn, mint soha, ugye.

Azért elég sok sámlit kirúgott egy sor vita alól, amik itt a topikban rendszeresek voltak.

https://rtl.hu/belfold/2022/07/26/heged ... rasszizmus

Szóval összegezve:

1. Igen, ez tisztán náci retorika volt (látod, Bandi, mondtam, hogy igazam van, és de voltál megint túl megengedő a kulturális dolgokkal értelmezéssel - nem is értem, hogy jutottál erre a következtetésre a faj szóhasználat után)
2. Simán Csurka alá ment a náculásban
3. Göbbelsi tempó (ebben is igazam volt, nem túloztam)
4. Nem, ez nem gumicsont
5. Igen, homofób az a bizonyos törvény, amit itt is vitattak páran, hogy nem az (látod, zola, ebben meg veled szemben volt igazam - nem én mondom, hanem a 20+ évig Orbán-tanácsadó Hegedüs)
6. Az EU-herótozás is teljes vakvágány, „nagyon sokat üvöltöztem vele emiatt”
7. Jogos, hogy nem kapunk egy fillért sem az EU-tól, mert
8. Nincs jogállamiság
9. A nyugat-európai szélsőjobb sem süllyed olyan mélyre már vagy 15 éve, mint most Orbán
10. Szegényedik Magyarország, a kormányzati állításokkal szemben

Ahogy a régi viccben van, akkor én már tényleg csak egy kávét kérek.

Kíváncsi vagyok, milyen kezdeményezésről beszélt a néni a videó végén. Talán lesz belőle valami, hajrá!
A beszédet illető legtöbb felsorolt dologban szerintem HZS véleménye épp annyit ér a témában mint bármelyik hallgatóé. A műfaj nagy teret enged a szubjektív megítélésnek. A beszélő szándéka pedig a lehető legkevésbé egysíkú vagy könnyen visszafejthető.

Valószínűleg azt kellene feltenni kérdésnek például, hogy jobb-e nekik, ha a nácikártyán pörög a nép, mintha a 500k-s gázszámlán folyna ugyanilyen vehemenciájú diskurzus. Illetve van-e bármilyen negatív kimenetele számukra, ami eddig nem volt? Ez alapján nekem akár gumicsont is lehetne, de mivel nem kötik őket semmilyen elvek, így bármi lehet valami szarkeverés egyik állomása.

Nekem attól jobban ökölbe szorul a kezem, hogy ezen böfögése alapján mostmár nem lesz, amit ne vétóznának meg.
"egyszer majd kérünk valamit, viktor"
Gyakorlatilag nullázta is a kiállását. Milyen kolléga az ilyen aki ilyet csinál azok után, hogy kiszolgálta évtizedeken át a rendszert? Jó pénzért persze.

Itt felsorolta az elmúlt évtized sarokköveit amikor befogta a pofáját. :) nagyon hiteles.

Jelentkezzen le Feri bacsinál és néninél hátha onnan csurran még valami addig is míg újra kormányra kerülnek:)

Szart se ér a véleménye ezek után, pedig alapvetően egyetértettem vele még tegnap. Patkány alak, ilyen kollégától, baráttól mentsen meg az Isten.

Egyébként meg ja, a véleménye pont annyit ér mint a Tiéd. Illetve nem, mert az övé ezek után szart se

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.07.27. 11:10

Willy írta:
2022.07.27. 10:46
Hegedüs lesz az új Simicska? 🤔
Legalább lesz kit imádni most pár évig:) kár, hogy a pride lement ha most lenne még el tudna oda is ugrani

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.07.27. 11:11

vollebak írta:
2022.07.26. 23:27
A legidősebb külföldön, Lengyelországban járt egyetemre, ő eltávolodott mostanában, Bendegúz, a legkisebb most kezdte a jogot, Marci fiam pedig grafikusnak tanul, végzős, talán ő örökölte apja „művészi vénáját”. És dagad a keblem a büszkeségtől, ha első közös munkánkra, a Rezeda kötetre nézek...
Bayer Zsolt, 2022. február 11.

A művészi véna, amitől dagad az apai kebel a büszkeségtől:

Kép

(:u (:u (:u (:u

És annyira ostoba a gyerek, hogy ez egy nyilvánosan elérhető kép. Még csak az ismerősének se kell lenni hozzá, hogy bárki lássa. Csodálatos egy família ez :)
Az a baj, hogy a Bayer fia letolta a seggerol a gatyajat? Vagy mi?

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.07.27. 11:12

Bandee írta:
2022.07.27. 11:07
4D4M írta:
2022.07.27. 10:43

A beszédet illető legtöbb felsorolt dologban szerintem HZS véleménye épp annyit ér a témában mint bármelyik hallgatóé. A műfaj nagy teret enged a szubjektív megítélésnek. A beszélő szándéka pedig a lehető legkevésbé egysíkú vagy könnyen visszafejthető.

Valószínűleg azt kellene feltenni kérdésnek például, hogy jobb-e nekik, ha a nácikártyán pörög a nép, mintha a 500k-s gázszámlán folyna ugyanilyen vehemenciájú diskurzus. Illetve van-e bármilyen negatív kimenetele számukra, ami eddig nem volt? Ez alapján nekem akár gumicsont is lehetne, de mivel nem kötik őket semmilyen elvek, így bármi lehet valami szarkeverés egyik állomása.

Nekem attól jobban ökölbe szorul a kezem, hogy ezen böfögése alapján mostmár nem lesz, amit ne vétóznának meg.
"egyszer majd kérünk valamit, viktor"
Gyakorlatilag nullázta is a kiállását. Milyen kolléga az ilyen aki ilyet csinál azok után, hogy kiszolgálta évtizedeken át a rendszert? Jó pénzért persze.

Itt felsorolta az elmúlt évtized sarokköveit amikor befogta a pofáját. :) nagyon hiteles.

Jelentkezzen le Feri bacsinál és néninél hátha onnan csurran még valami addig is míg újra kormányra kerülnek:)

Szart se ér a véleménye ezek után, pedig alapvetően egyetértettem vele még tegnap. Patkány alak, ilyen kollégától, baráttól mentsen meg az Isten.

Egyébként meg ja, a véleménye pont annyit ér mint a Tiéd. Illetve nem, mert az övé ezek után szart se
Annyira tudtam, hogy ezt fogod írni :) Kábé szóról szóra.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.07.27. 11:12

Bandee írta:
2022.07.27. 11:11
vollebak írta:
2022.07.26. 23:27


Bayer Zsolt, 2022. február 11.

A művészi véna, amitől dagad az apai kebel a büszkeségtől:

Kép

(:u (:u (:u (:u

És annyira ostoba a gyerek, hogy ez egy nyilvánosan elérhető kép. Még csak az ismerősének se kell lenni hozzá, hogy bárki lássa. Csodálatos egy família ez :)
Az a baj, hogy a Bayer fia letolta a seggerol a gatyajat? Vagy mi?
Nem, de mindegy.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

4D4M
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1587
Csatlakozott: 2014.02.01. 23:43

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: 4D4M » 2022.07.27. 11:13

vollebak írta:
2022.07.27. 10:59
Ez a relativizálás itt a topikban valami népbetegség :) Szerintem pont itt basszátok el. Hogy amúgy tök egyszerű dolgokat is mindig körzővel-vonalzóval akartok mérni, meg mi lehet a mögöttes szándék, meg miről terel, mire gondol a költő, mit evett reggelire, milyen SMS-t kapott épp a beszéd előtt.

Ugyan már. A fajkeveredésről beszélt, amit még Csurka sem vett a szájára. Ne hülyüljetek már meg teljesen, gyerekek, hogy még ezt is túl akarjátok elemezni, mert biztos nem úgy gondolta. Nem, ő aztán nem olyan :)

A másik meg ez a „rezsiről akarnak terelni”. Mégis, mit? Egyrészt, két hónapon belül megkapja a számlát mindenki. Azon mi terelsz egy nyár közepén elhangzó fajkeveredésről fejtegetéssel? A legtöbb ember két hétre sem emlékszik vissza politikai értelemben. De ettől függetlenül is, azért egyszerre két darab dologra még a legegyszerűbbeknek sem kihívás figyelnie („Józsi, magas lett a gázszámla, közben a Főnök benácult”). Sok az ostoba ember, de ennyire még az ostoba sem ostoba.
Ez most nem a relativizálásról szól, mindenki tudja, hogy mondhatta volna a kultúrát vagy a többi bejáratott panel valamelyikét, de szándékosan fajokat mondott.

És a gondolkodás arra való, hogy ne érje el a célját, amennyiben az az volt, hogy az "értelmiség" vért hányjon 3 hónapon át. Ha valamit megtanulhattunk, akkor az az, hogy Kósán kívül nem mondanak olyat, ami ne lenne része valami koncepciónak.

Másrészt pedig ha valóban ráfordulnak a náculásra, az azt jelenti, hogy a társadalom is újra ebbe az irányba indult...

Mindkét esetben hasztalan, ha leming módjára azt csinálja mindenki, amit zsigerből csinálna és tökéletesen kiszámítható.

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Willy » 2022.07.27. 11:20

Bandee írta:
2022.07.27. 11:10
Legalább lesz kit imádni most pár évig:) kár, hogy a pride lement ha most lenne még el tudna oda is ugrani
Sokan biztos nem fogják imádni, ez tényleg "Csanádság". Őt se szerette meg egyik tábor sem, miután a zsidózásból felébredve a siratófalig rohant, mert kiderült, hogy a nagyanyja zsidó volt.

Bandee írta:
2022.07.27. 11:11
Az a baj, hogy a Bayer fia letolta a seggerol a gatyajat? Vagy mi?
Azért ha ezt egy Momentumos akárki csinálta volna, pont Bayer sírná tele a médiát, hogy aki ránéz a képre, az búzi lesz.
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.07.27. 11:25

Willy írta:
2022.07.27. 11:20
Bandee írta:
2022.07.27. 11:10
Legalább lesz kit imádni most pár évig:) kár, hogy a pride lement ha most lenne még el tudna oda is ugrani
Sokan biztos nem fogják imádni, ez tényleg "Csanádság". Őt se szerette meg egyik tábor sem, miután a zsidózásból felébredve a siratófalig rohant, mert kiderült, hogy a nagyanyja zsidó volt.

Bandee írta:
2022.07.27. 11:11
Az a baj, hogy a Bayer fia letolta a seggerol a gatyajat? Vagy mi?
Azért ha ezt egy Momentumos akárki csinálta volna, pont Bayer sírná tele a médiát, hogy aki ránéz a képre, az búzi lesz.
Dehogy sírná.

Azert tenyleg nagy szivas, hogy a Pride pont akkor volt, ide a bokot, hogy a bolgar tehen egyutt szelfizgetett volna a tomegben ezzel a novel:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bandee 2022.07.27. 11:27-kor.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.07.27. 11:25

4D4M írta:
2022.07.27. 11:13
vollebak írta:
2022.07.27. 10:59
Ez a relativizálás itt a topikban valami népbetegség :) Szerintem pont itt basszátok el. Hogy amúgy tök egyszerű dolgokat is mindig körzővel-vonalzóval akartok mérni, meg mi lehet a mögöttes szándék, meg miről terel, mire gondol a költő, mit evett reggelire, milyen SMS-t kapott épp a beszéd előtt.

Ugyan már. A fajkeveredésről beszélt, amit még Csurka sem vett a szájára. Ne hülyüljetek már meg teljesen, gyerekek, hogy még ezt is túl akarjátok elemezni, mert biztos nem úgy gondolta. Nem, ő aztán nem olyan :)

A másik meg ez a „rezsiről akarnak terelni”. Mégis, mit? Egyrészt, két hónapon belül megkapja a számlát mindenki. Azon mi terelsz egy nyár közepén elhangzó fajkeveredésről fejtegetéssel? A legtöbb ember két hétre sem emlékszik vissza politikai értelemben. De ettől függetlenül is, azért egyszerre két darab dologra még a legegyszerűbbeknek sem kihívás figyelnie („Józsi, magas lett a gázszámla, közben a Főnök benácult”). Sok az ostoba ember, de ennyire még az ostoba sem ostoba.
Ez most nem a relativizálásról szól, mindenki tudja, hogy mondhatta volna a kultúrát vagy a többi bejáratott panel valamelyikét, de szándékosan fajokat mondott.

És a gondolkodás arra való, hogy ne érje el a célját, amennyiben az az volt, hogy az "értelmiség" vért hányjon 3 hónapon át. Ha valamit megtanulhattunk, akkor az az, hogy Kósán kívül nem mondanak olyat, ami ne lenne része valami koncepciónak.

Másrészt pedig ha valóban ráfordulnak a náculásra, az azt jelenti, hogy a társadalom is újra ebbe az irányba indult...

Mindkét esetben hasztalan, ha leming módjára azt csinálja mindenki, amit zsigerből csinálna és tökéletesen kiszámítható.
Évek óta mondom, hogy itthon ez van, de le lettem hurrogva. Az, hogy Orbán semmiféle következménytől nem tartva nyíltan fajokról beszél, engem igazol ebben is. Lesz itt még baj itthon, nagyon sok.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.07.27. 11:27

Willy írta:
2022.07.27. 11:20
Azért ha ezt egy Momentumos akárki csinálta volna, pont Bayer sírná tele a médiát, hogy aki ránéz a képre, az búzi lesz.
Ennyiről van szó, köszönöm.
Bandee írta:
2022.07.27. 11:25
Dehogy sírná.
Igazad van, szart hányva, ordítva fröcsögné inkább.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.07.27. 11:28

vollebak írta:
2022.07.27. 11:27
Willy írta:
2022.07.27. 11:20
Azért ha ezt egy Momentumos akárki csinálta volna, pont Bayer sírná tele a médiát, hogy aki ránéz a képre, az búzi lesz.
Ennyiről van szó, köszönöm.
Bandee írta:
2022.07.27. 11:25
Dehogy sírná.
Igazad van, szart hányva, ordítva fröcsögné inkább.
(:u

Igen! Sőt az is lehet, hogy együtt buzulnak a fiával

De tudod mit? Hozzál egy képet ami miatt Bayer írt vagy mondott ilyet! Ha hozol, elismerem, hogy így van

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.07.27. 11:35

Bandee írta:
2022.07.27. 11:28
vollebak írta:
2022.07.27. 11:27


Ennyiről van szó, köszönöm.



Igazad van, szart hányva, ordítva fröcsögné inkább.
(:u

Igen! Sőt az is lehet, hogy együtt buzulnak a fiával
Még viccnek is rossz, hogy pont Bayer ne buzizna a leghangosabban, te meg komolyan gondoltad :) Eddig csak sejtettem, most már konkrétan tudom is, hogy tényleg rajongsz Bayerért, akármi van :) A töredékét megcsinálná egy DK-s vagy Farkasházy a dolgainak, és 2060-ig emlegetnéd.
legalább itt ebben stúdióban jelentsük ki, boldogan, bátran és büszkén: igen, mi azok [homofóbok] vagyunk.
Cím a 24.hu-ról, miszerint a homoszexualitás nem természetes a nyolcadikos biológia tankönyv szerint. És naná, hogy ez botrány…

Na, akkor a miheztartás végett:kurvára nem természetes. Ahogy genderfluidnak lenni sem természetes, és a magát ellenkező neművé átoperáltató szerencsétlen sem természetes. Meg a kétfejű borjú és a hatlábú kutya sem az.

Most már nem elég a tolerancia, már úgy is kell csinálni, mintha természetes lenne?
Hol lesz a vége? Tényleg kötelezővé fogjátok tenni, kibaszott identitás- meg életforma-tálibok???
Láthatóan nincs erősen érzelmileg invesztálva a dologban, ő nem az a fajta :DDDDDD

Nagy kópé vagy te, Bandi. Amúgy miért mondod, hogy nem vagy jobboldali? Ez annyira értelmetlen, mintha én akarnám azt mondani, hogy nem hajlanak érezhetően balra a nézeteim.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.07.27. 11:39

Bandee írta:
2022.07.27. 11:28
vollebak írta:
2022.07.27. 11:27


Ennyiről van szó, köszönöm.



Igazad van, szart hányva, ordítva fröcsögné inkább.
(:u

Igen! Sőt az is lehet, hogy együtt buzulnak a fiával

De tudod mit? Hozzál egy képet ami miatt Bayer írt vagy mondott ilyet! Ha hozol, elismerem, hogy így van
Jó, ez egyre komolytalanabb, Bandi. Ügyesen körbehatároltad :)

Mondok egy példát: Bayer kirohanást rendezett, amikor Cozmát megkéselték vagy Szögi Lajost agyonverték (nyilván teljes joggal, de most nem ez a lényeg). Erre én azt mondom, hogy ha egy cigó vascsővel verne agyon valakit, arra is kirohanást rendezne. Erre te: erre semmi bizonyíték, dehogy rendezne, de tudod, mit, hozz egy cikket, amikor amiatt háborodott fel, hogy vascsővel vertek agyon valakit, és elismerem, hogy így van.

Most komolyan azt kell bizonygatni, hogy Bayer egy homofób geci, aki ráugrana egy ilyen témára?

Mondom, hogy relativizálsz, nagyon (legalábbis jobboldalról). Ha DK-s lenne, írnál valami olyat, hogy elég csak ránézni a fejére :)
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.07.27. 11:41

vollebak írta:
2022.07.27. 11:35
Bandee írta:
2022.07.27. 11:28

(:u

Igen! Sőt az is lehet, hogy együtt buzulnak a fiával
Még viccnek is rossz, hogy pont Bayer ne buzizna a leghangosabban, te meg komolyan gondoltad :) Eddig csak sejtettem, most már konkrétan tudom is, hogy tényleg rajongsz Bayerért, akármi van :) A töredékét megcsinálná egy DK-s vagy Farkasházy a dolgainak, és 2060-ig emlegetnéd.
legalább itt ebben stúdióban jelentsük ki, boldogan, bátran és büszkén: igen, mi azok [homofóbok] vagyunk.
Cím a 24.hu-ról, miszerint a homoszexualitás nem természetes a nyolcadikos biológia tankönyv szerint. És naná, hogy ez botrány…

Na, akkor a miheztartás végett:kurvára nem természetes. Ahogy genderfluidnak lenni sem természetes, és a magát ellenkező neművé átoperáltató szerencsétlen sem természetes. Meg a kétfejű borjú és a hatlábú kutya sem az.

Most már nem elég a tolerancia, már úgy is kell csinálni, mintha természetes lenne?
Hol lesz a vége? Tényleg kötelezővé fogjátok tenni, kibaszott identitás- meg életforma-tálibok???
Láthatóan nincs erősen érzelmileg invesztálva a dologban, ő nem az a fajta :DDDDDD

Nagy kópé vagy te, Bandi. Amúgy miért mondod, hogy nem vagy jobboldali? Ez annyira értelmetlen, mintha én akarnám azt mondani, hogy nem hajlanak érezhetően balra a nézeteim.
Elemezgetni akarsz engem? :)

Mi a faszom koze van a jobboldalisagnak ehhez? Ket emberrol beszelgetunk.

Igen, rajongva imadom Bayert, a Farkashazyt pedig legszivesebben elve kibeleznem es veret innam. Sot titokban naci gyulesekre is jarok, a barataimat pedig mindig elarulom:)

Te csak szelsosegekben tudsz gondolkodni. Igaza van itt sokaknak, felesleges is itt barmirol is beszelgetni.

Na lepek mert kezd felmenni a pumpa aztan en is felveszem a paraszt stilust annak ugyis nagy keletje van mostanaban.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2022.07.27. 11:54

del
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vollebak 2022.07.27. 12:24-kor.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Lezárt