Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Politika mentes beszélgetések a mindennapokról
Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.01.17. 20:00

bertone írta:
2022.01.17. 18:32
Miután én is "toltam" a dolgot, úgy gondolom, leírom, amit gondolok.

1. Nem követem a teniszt, van kb 6-8 név, akiről már hallottam, illetve, ha meghallom a nevét, tudom, hogy egy teniszezőről van szó.
2. Azt azért tudom, hogy Djokovics, Federer és Nadal a ma legjobbjai - a GS győzelmeikről itt olvastam, korábban nem figyeltem.
3. Nem tudtam ND-ról, ilyen f@sz, ezt is csak itt olvastam.
4. Olvastam viszont a híreket az AUS OPEN és ND ügyében. Ez alapján azt gondolom, Djokovics össze-vissza hazudozott és az ausztrálok jogosan tették ki a szűrét. Ha ez valaki mással történt volna, pontosan ugyan így éreznék - csak abból nem lett volna ekkora média nyilvánosság. És pont ezért érzem jogosnak nagyon, mert egy ismert és elismert személy próbálta kijátszani a szabályokat, de nem jött be neki.
5. Igen, valszeg a versenyről hiányozni fog, mint nagy név, de nem fog hiányozni, mint ember.
6. Menjünk át az F1-re. Ha Hamilton, vagy Verstappen tenne olyat, amiért kapna egy egy-versenyes eltiltást, ő is megérdemelné, és ő is hiányozna a következő futamról, de ettől még jogosnak érezném a döntést.

Hogy ez kárörvendés lenne. Nem hiszem. A kárörvendés nálam itt kezdődik.

Nem is rád gondoltam nyilván.

Egyébként én több F1 versenyzőt is tudnék mondani aki után nem sajogna a szívem, de nem szeretném, hogy így bánjanak valamelyikkel. Vagy, hogy ne vehessen részt a futamokon ilyen miatt. Ez az én egyéni véleményem
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bandee 2022.01.17. 20:05-kor.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.01.17. 20:02

rdaneelolivaw írta:
2022.01.17. 19:28
vollebak írta:
2022.01.17. 18:56
Djokovic és kábé mindenki más is a top 100-ban úgy tele vannak teljesítményfokozókkal, hogy bugyog a levett vérük a kémcsőben, de a korona elleni oltás meg jaj, milyen anyag :D
Pont erről dumáltam tegnap az öcsémmel. :) :) :)
Tényleg nevetséges.
Mondjuk ebben igazatok van, erre nem gondoltam. De mondom, nem ismerem az ügyet részleteiben, rengeteg a dolgom mostanában azzal sincs időm foglalkozni ami igazán érdekel. Ezt a konkrét ügyet is leszarom, bár egyébként szeretem a teniszt csak erre már tényleg nincs időm. Csak néztem itt a topikot és nem értettem mi ez a nagy fellángolás. Alapvetően olyan emberek írjátok, hogy egy barom, akiknek azért adok a véleményére, tehát biztos igazatok van. Jobban tudjátok

(Játszani szívesen játszanék teniszt de az is kéri az időt.)

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2022.01.17. 20:31

bertone írta:
2022.01.17. 18:32

Örülhet, hogy megmaradt a keze. 2007-ben szemtanúja voltam, amikor egy nőnek nem volt ekkora szerencséje.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2022.01.18. 16:07

Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.01.18. 16:31

keF1r írta:
2022.01.18. 16:07
(:u (:u Ez jó

Tegnap a kollégáim úgy összevesztek ezen a kipcsak kontra Baskíriából származunk és Európához tartozunk-e témán, hogy csak lestem. Persze értelmetlen vita volt, mert két malomba őröltek és nincsen ezek között összefüggés, de jó lesz, ha vége lesz a kampánynak.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2022.01.18. 18:13

https://index.hu/velemeny/2022/01/18/ot ... -zay-vita/

Én sajnálom hogy nem lesz vita. Ovi ezzel egy nagy lehetőséget passzol el (mondjuk lehetősége amúgy is van), mert MZP össze-vissza beszél fasságokat. Tegnap például a szegényeket szerencsétlenezte le, hogy örülnek a farhát ár stopnak.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.01.18. 18:42

Nigel Hill írta:
2022.01.18. 18:13
https://index.hu/velemeny/2022/01/18/ot ... -zay-vita/

Én sajnálom hogy nem lesz vita. Ovi ezzel egy nagy lehetőséget passzol el (mondjuk lehetősége amúgy is van), mert MZP össze-vissza beszél fasságokat. Tegnap például a szegényeket szerencsétlenezte le, hogy örülnek a farhát ár stopnak.
A vitát csak a társadalom erős többsége tudná kikényszeríteni, de nincs ilyen többség. A legvalószínűbb, hogy levegőnek fogják nézni MZP-t, mintha nem is lenne. Egyáltalán nem fog(nak) vele foglalkozni, legalábbis szerintem. Úgy érzékelem, hogy ezt találták ki, mint legjobb megoldást, a vita vállalásával pedig felemelnék Orbán láttatott/vélt/maguk által gondolt "szintjére", ami ennek éppen ellentmond.

Kabaré egyébként és nagyon gáz, hogy nincs ilyen vita, főleg, hogy nálunk előbb volt, mint Nyugat-Európában sok helyen. Németországban olyan is van, hogy iskolába kell menniük és a gyerekek kérdeznek, amire a jelölteknek válaszolniuk kell, úgy, hogy a gyerkőcök megértsék. Kurva jó az egész, mert a gyerekek is nagyon jókat kérdeznek amire nehéz válaszolni. Persze ezt a TV adók adják az egész országban.

Fényévekre vagyunk, balkán ami itthon van és igaza van Vonának, a nagy többség aki most hangoskodik, nem vitát akar, hanem a frusztrációját akarná kiélni ezzel, hogy majd jól megmondja a kedvence a másiknak. A Fradi-Dózsa rangadó egy sajátos élményét keresnék ebben. Ez távolról sem vita, persze miről is vitatkoznának amikor a Fidesz programja, hogy folytatjuk, a másikoké pedig szlogen lista, olyan, hogy leülök és éjfélig írok egy olyat. Jó, az oktatásit nem, mert az egyedüliként állítólag ki van dolgozva.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2022.01.23. 13:59

Az apa férfi, a rezsi nő!

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.01.23. 15:27

Úgy tűnik erős a harc a listás helyekért az Mszp- ben:) Ha nyert volna egyéniben, megússza

Kár érte, kiváló képviselő volt elrettentésnek.

Legszebb, hogy nem is kell semmilyen végzettség ahhoz amit csinált és ez kiválóan látszott is rajta :) Szerintem senki nem tételezte fel róla a diplomát. Ez a nő ennyire ostoba.
No de kurva erős fotós még lehet belőle

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2022.01.24. 08:17

Bandee írta:
2022.01.23. 15:27
Úgy tűnik erős a harc a listás helyekért az Mszp- ben:) Ha nyert volna egyéniben, megússza

Kár érte, kiváló képviselő volt elrettentésnek.

Legszebb, hogy nem is kell semmilyen végzettség ahhoz amit csinált és ez kiválóan látszott is rajta :) Szerintem senki nem tételezte fel róla a diplomát. Ez a nő ennyire ostoba.
No de kurva erős fotós még lehet belőle
Érdekes. Kiderül egy félnótásról hogy nincs diplomája...és el is hajtják rögtön...ez neked HÍR!

Az, hogy milliárdos csalásokban sikkasztásokban és más köztörvényes dolgokban résztvevő fideszbűnözők/politikusok "mi sem történt" módon köztünk szaladgálnak az no problem...

Nem nagyon értem ezt, de biztos igy jó...
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.01.24. 09:35

keF1r írta:
2022.01.24. 08:17
Bandee írta:
2022.01.23. 15:27
Úgy tűnik erős a harc a listás helyekért az Mszp- ben:) Ha nyert volna egyéniben, megússza

Kár érte, kiváló képviselő volt elrettentésnek.

Legszebb, hogy nem is kell semmilyen végzettség ahhoz amit csinált és ez kiválóan látszott is rajta :) Szerintem senki nem tételezte fel róla a diplomát. Ez a nő ennyire ostoba.
No de kurva erős fotós még lehet belőle
Érdekes. Kiderül egy félnótásról hogy nincs diplomája...és el is hajtják rögtön...ez neked HÍR!

Az, hogy milliárdos csalásokban sikkasztásokban és más köztörvényes dolgokban résztvevő fideszbűnözők/politikusok "mi sem történt" módon köztünk szaladgálnak az no problem...

Nem nagyon értem ezt, de biztos igy jó...
Bertonenak volt hir. Arra reagaltam, remelem kibasszak azokat is. Nyilvan.

Semmilyen hirt nem kommentalok. Ezt se kommentaltam volna

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2022.01.24. 14:38

keF1r írta:
2022.01.24. 08:17
Bandee írta:
2022.01.23. 15:27
Úgy tűnik erős a harc a listás helyekért az Mszp- ben:) Ha nyert volna egyéniben, megússza

Kár érte, kiváló képviselő volt elrettentésnek.

Legszebb, hogy nem is kell semmilyen végzettség ahhoz amit csinált és ez kiválóan látszott is rajta :) Szerintem senki nem tételezte fel róla a diplomát. Ez a nő ennyire ostoba.
No de kurva erős fotós még lehet belőle
Érdekes. Kiderül egy félnótásról hogy nincs diplomája...és el is hajtják rögtön...ez neked HÍR!

Az, hogy milliárdos csalásokban sikkasztásokban és más köztörvényes dolgokban résztvevő fideszbűnözők/politikusok "mi sem történt" módon köztünk szaladgálnak az no problem...

Nem nagyon értem ezt, de biztos igy jó...
Én amióta az eszemet tudom, nem volt olyan politikai erő, vezetés, iránytás aki ne lett volna benne az ilyenekben. Ez neked a hír? :D
Ahogy az sem új dolog a nap alatt, hogy a kényszerű összefogódás is hemzseg az olyan emberektől, akik már ilyet tettek, vagy tenni fognak. (jah, tudom, ezt nem tudhatjuk előre :D ) Hisz azt sem tudják, a saját bandájuk kikből áll. Miért is tudnák? Nem érdekli őket. Sosem érdekelte.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2022.01.24. 15:23

Nigel Hill írta:
2022.01.24. 14:38
keF1r írta:
2022.01.24. 08:17


Érdekes. Kiderül egy félnótásról hogy nincs diplomája...és el is hajtják rögtön...ez neked HÍR!

Az, hogy milliárdos csalásokban sikkasztásokban és más köztörvényes dolgokban résztvevő fideszbűnözők/politikusok "mi sem történt" módon köztünk szaladgálnak az no problem...

Nem nagyon értem ezt, de biztos igy jó...
Én amióta az eszemet tudom, nem volt olyan politikai erő, vezetés, iránytás aki ne lett volna benne az ilyenekben. Ez neked a hír? :D
Ahogy az sem új dolog a nap alatt, hogy a kényszerű összefogódás is hemzseg az olyan emberektől, akik már ilyet tettek, vagy tenni fognak. (jah, tudom, ezt nem tudhatjuk előre :D ) Hisz azt sem tudják, a saját bandájuk kikből áll. Miért is tudnák? Nem érdekli őket. Sosem érdekelte.
Eriggyé mát tudod hova...az összes haveroddal aki szerint lopjon csak aki éppen tud...
A talpam szorul ökölbe az ilyen emberektől

Jelenleg 12 éve ugyanaz a bagázs lop. Tehát jó lenne ha nem visszamutogatnál mint állandóan szoktál, hogy bezzeg azok is...
nem kell ez a fasz duma...majd ha lopnak mert tudnak akkor őket is lehet fikázni...én is fogom keményen...
addig viszont inkább a sertést és bandáját istenítsd az jól megy mostanság, még ha indirekt módon is teszed az ellenzék fikázásán keresztül
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.01.24. 15:41

Nigel Hill írta:
2022.01.24. 14:38
keF1r írta:
2022.01.24. 08:17


Érdekes. Kiderül egy félnótásról hogy nincs diplomája...és el is hajtják rögtön...ez neked HÍR!

Az, hogy milliárdos csalásokban sikkasztásokban és más köztörvényes dolgokban résztvevő fideszbűnözők/politikusok "mi sem történt" módon köztünk szaladgálnak az no problem...

Nem nagyon értem ezt, de biztos igy jó...
Én amióta az eszemet tudom, nem volt olyan politikai erő, vezetés, iránytás aki ne lett volna benne az ilyenekben. Ez neked a hír? :D
Ahogy az sem új dolog a nap alatt, hogy a kényszerű összefogódás is hemzseg az olyan emberektől, akik már ilyet tettek, vagy tenni fognak. (jah, tudom, ezt nem tudhatjuk előre :D ) Hisz azt sem tudják, a saját bandájuk kikből áll. Miért is tudnák? Nem érdekli őket. Sosem érdekelte.
Mondjuk azért az mindenképpen vérláztó, nem hétköznapi, hogy a végrehajtók között vannak olyanok, akik az emberet abuzálják nap nap után, ráadásnak úgy, hogy kézen-közön adják a diplomákat. Kurva sokat kell egy diplomáért görcsölni, elmennek a kurva anyjukba igazából én is azt tudom mondani. De nem csak kifejezetten azért, hanem nonszensz az egész.

Azért nem takarítják el őket egyelőre, gondolom, mert még tart a felmérés meddig terül a szar. Továbbá mert nem első vonalas politikusok, inkább a közigazgatás alsóbb szintje. Nem kötődik kifejezetten politikushoz, bár a Rogán embere is érintett így Tóni is.
A Bangónét muszáj volt azonnal levenni, főleg, hogy saját maguk közül buktatták meg a listás helyek miatt

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2022.01.24. 15:48

Én elítélem mind azokat akik végzettséget hamisítanak. Ilyenkor belegondolok abba a sok "szenvedésbe" amit persze önként :) vállaltam amikor főiskolán és egyetemen tanultam, vizsgáztam, diplomáztam. Ilyenkor úgy érzem engem is becsapnak ezek az emberek. Elmennek a sóhivatalba, férgek az én szemembe.

Magyarországon a legnagyobb ilyen svindlit szerintem Schmitt Pál volt köztársasági elnök, volt doktor, követett el és én úgy tudom ő a FIDESZ-hez kötődik.
Orbán Viktor miniszterelnök:
Még március 29-én délután, a bejelentés előtt Orbán Viktor miniszterelnök arra az újságírói kérdésre, hogy Schmitt Pálnak le kell-e mondania, azt válaszolta: „Nézze, már a negyedik köztársasági elnökkel dolgozom együtt. A magyar alaptörvény szerint a köztársasági elnök személye sérthetetlen, én pedig ehhez tartom magam."

Ezek fényében a FIDESZ hivatalos álláspontja Bangóné pártból való kizárása és országgyűlési képviselői posztról történő visszahívásáról egyszerűen képmutató.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.01.24. 18:08

Redbull írta:
2022.01.24. 15:48
Én elítélem mind azokat akik végzettséget hamisítanak. Ilyenkor belegondolok abba a sok "szenvedésbe" amit persze önként :) vállaltam amikor főiskolán és egyetemen tanultam, vizsgáztam, diplomáztam. Ilyenkor úgy érzem engem is becsapnak ezek az emberek. Elmennek a sóhivatalba, férgek az én szemembe.

Magyarországon a legnagyobb ilyen svindlit szerintem Schmitt Pál volt köztársasági elnök, volt doktor, követett el és én úgy tudom ő a FIDESZ-hez kötődik.
Orbán Viktor miniszterelnök:
Még március 29-én délután, a bejelentés előtt Orbán Viktor miniszterelnök arra az újságírói kérdésre, hogy Schmitt Pálnak le kell-e mondania, azt válaszolta: „Nézze, már a negyedik köztársasági elnökkel dolgozom együtt. A magyar alaptörvény szerint a köztársasági elnök személye sérthetetlen, én pedig ehhez tartom magam."

Ezek fényében a FIDESZ hivatalos álláspontja Bangóné pártból való kizárása és országgyűlési képviselői posztról történő visszahívásáról egyszerűen képmutató.
Valóban ez is egy szomorú történet volt, de szerintem nem olyan kiemelt jelentőségű mert bár a legfőbb méltóság volt, az csak egy báb szerep itthon. Mondjuk én Schmitt Pált mindig is egy jellemtelen szar alaknak tartottam, már ezt megelőzően is.
Alábbiakat csak úgy itt hagyom azzal a megjegyzéssel, hogy állítólag két diplomája is van a pártelnök Úrnak, de még egyiket se látta senki.

https://vasarnap.hu/2022/01/22/odaszolt ... vizsgazni/

Ennek fényében a DK és a konglomerátum bármilyen nyilatkozata ezekben az ügyekben egyszerűen képmutató, ugyanúgy.

Még érdekességnek tenném ide Márki Péter életrajzát, ami eléggé érdekes annak fényében, ami végzettségeket itt felsorol..

"A budapesti Kereskedelmi és Vendéglátóipari Főiskolán marketing (3 év?), a Corvinus Egyetem Közgazdasági Karán mesterszakot végzett (5 év?). A Szegedi Tudományegyetemen történész (5 év?), a Budapesti Műszaki Főiskolán villamosmérnöki (3-4 év?) diplomát szerzett. A Pázmány Péter Katolikus Egyetemen gazdaságtörténetet hallgatott, doktori és PhD fokozatot kapott (3-4 év?)"

Úgy, hogy 2004-ben elment MO- ról és 2009-ben tért vissza, ezután állítólag már egyetemi oktató volt. Ja és mint írja "1996 és 2004 között közgazdász és marketingmenedzseri pozíciókban dolgozott". Tehát mindezt 25 éves korától munka mellett.
Tehát egyszerűsítve 30 év alatt elvégzett kb. 20 évnyi iskolát, ebből 24 éven át dolgozott is, 5-6 évet Amerikában, mellesleg felnevelt 7 gyereket, oktatott egyetemen, letolt egy polgármesteri kampányt, polgármester 4 éve és ME jelölt.

Nehogy kiderüljön, hogy itt valami nem smakkol. Elvileg a dolog nem kizárt de elég tartalmas évek lehettek ezek
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bandee 2022.01.24. 18:28-kor.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2022.01.24. 18:18

Bandee írta:
2022.01.24. 18:08
Redbull írta:
2022.01.24. 15:48
Én elítélem mind azokat akik végzettséget hamisítanak. Ilyenkor belegondolok abba a sok "szenvedésbe" amit persze önként :) vállaltam amikor főiskolán és egyetemen tanultam, vizsgáztam, diplomáztam. Ilyenkor úgy érzem engem is becsapnak ezek az emberek. Elmennek a sóhivatalba, férgek az én szemembe.

Magyarországon a legnagyobb ilyen svindlit szerintem Schmitt Pál volt köztársasági elnök, volt doktor, követett el és én úgy tudom ő a FIDESZ-hez kötődik.
Orbán Viktor miniszterelnök:
Még március 29-én délután, a bejelentés előtt Orbán Viktor miniszterelnök arra az újságírói kérdésre, hogy Schmitt Pálnak le kell-e mondania, azt válaszolta: „Nézze, már a negyedik köztársasági elnökkel dolgozom együtt. A magyar alaptörvény szerint a köztársasági elnök személye sérthetetlen, én pedig ehhez tartom magam."

Ezek fényében a FIDESZ hivatalos álláspontja Bangóné pártból való kizárása és országgyűlési képviselői posztról történő visszahívásáról egyszerűen képmutató.
Valóban ez is egy szomorú történet volt, de szerintem nem olyan kiemelt jelentőségű mert bár a legfőbb méltóság volt, az csak egy báb szerep itthon. Mondjuk én Schmitt Pált mindig is egy jellemtelen szar alaknak tartottam, már ezt megelőzően is.
Alábbiakat csak úgy itt hagyom azzal a megjegyzéssel, hogy állítólag két diplomája is van a pártelnök Úrnak, de még egyiket se látta senki.

https://vasarnap.hu/2022/01/22/odaszolt ... vizsgazni/

Ennek fényében a DK és a konglomerátum bármilyen nyilatkozata ezekben az ügyekben egyszerűen képmutató, ugyanúgy.
Hú basszus, ezt komolyan mondod. Egy vidéki képviselő svindlije komolyabb mint a legnagyobb közjogi méltóság csalása.
Furcsa az értékmérésed.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.01.24. 18:29

Redbull írta:
2022.01.24. 18:18
Bandee írta:
2022.01.24. 18:08

Valóban ez is egy szomorú történet volt, de szerintem nem olyan kiemelt jelentőségű mert bár a legfőbb méltóság volt, az csak egy báb szerep itthon. Mondjuk én Schmitt Pált mindig is egy jellemtelen szar alaknak tartottam, már ezt megelőzően is.
Alábbiakat csak úgy itt hagyom azzal a megjegyzéssel, hogy állítólag két diplomája is van a pártelnök Úrnak, de még egyiket se látta senki.

https://vasarnap.hu/2022/01/22/odaszolt ... vizsgazni/

Ennek fényében a DK és a konglomerátum bármilyen nyilatkozata ezekben az ügyekben egyszerűen képmutató, ugyanúgy.
Hú basszus, ezt komolyan mondod. Egy vidéki képviselő svindlije komolyabb mint a legnagyobb közjogi méltóság csalása.
Furcsa az értékmérésed.
Gyurcsány mióta vidéki képviselő? Húúú basszus, nem olvastad el (:u

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2022.01.24. 18:32

Bandee írta:
2022.01.24. 18:29
Redbull írta:
2022.01.24. 18:18


Hú basszus, ezt komolyan mondod. Egy vidéki képviselő svindlije komolyabb mint a legnagyobb közjogi méltóság csalása.
Furcsa az értékmérésed.
Gyurcsány mióta vidéki képviselő? Húúú

A cím elolvasása nem visz közelebb a megoldáshoz (:u
Én nem Gyurcsányról beszéltem. Te kevered Bangónét meg az idézett cikk írója keveri őt a DK- hoz.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.01.24. 18:46

Redbull írta:
2022.01.24. 18:32
Bandee írta:
2022.01.24. 18:29

Gyurcsány mióta vidéki képviselő? Húúú

A cím elolvasása nem visz közelebb a megoldáshoz (:u
Én nem Gyurcsányról beszéltem. Te kevered Bangónét meg az idézett cikk írója keveri őt a DK- hoz.
Ok, segítek. Arról van szó a cikkben és a videóban, hogy a Gyurcsány, aki azt hiszem 6 évig volt miniszterelnök, úgy vizsgázott a pécsi egyetemen, hogy előtte az MSZMP leszólt az iskolának, hogy figyelni kéne a srácra. Erről beszél a Mellár Tamás még 2012- ben, aki azóta egy szövetségbe került a Gyurcsánnyal és ős ellensége a Fidesznek, de ez most amúgy lényegtelen mert ebben az egészben ő a hiteles ember. Mellár oktatója volt a Gyurcsánynak. Még annyit tettem hozzá, ezt már én magam, hogy a Gyurcsány diplomája olyan mint a látott virág, van de még senki nem látta. És nagy valószínűséggel plagizált is, ha lediplomázott egyáltalán mert a borász szakdolgozata állítólag a rokonáé volt eredetileg. Ez se mostani ügy, már rágták ezt a szart évekkel ezelőtt.

Gondolom abban meg tudunk egyezni, mint minimum, hogy Magyarországon a miniszterelnöki pozíció fontosabb és befolyásosabb mint a köztársasági elnöké, amin lehet a faszt rágni minden KE választás előtt, de pont egy öltést nem baszik a naptáron, hogy utána mit csinál az aktuális elnök a hivatalában, mert nincs súlya.

Semmi köze ennek Bangónéhoz, én nem beszéltem róla se nem a DK-ról. Se semmiféle vidéki képviselőről. Hoztál egy esetet, a Schmittet, mint a legnagyobb magyar botrányt én meg erre írtam ezt, hogy szerintem ez is elismerésre méltó. Felesleges megversenyeztetni az eseteket mert egyaránt sajnálatosak és felháborítóak. Legalábbis szerintem, úgy tűnik nem értünk egyet. Érdekes az értékítéleted

Tehát teljesen komolyan gondoltam. :mosoly:

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2022.01.24. 19:51

Ok.
Van ez a Bangóné est amire írtam egy hsz-t. Példálóztam a szerintem legkomolyabb kamuzással Smidtt Palink esetével. Persze tudjuk, ő is a kommunista rendszer kegyeljeként tengette életét, sikálták el autóbalesetét, besúgó volt mit is kehet még róla tudni? Mindegy.
Te előjöttél Gyurcsánnyal de a bibi ott van, hogy bizonyítékok nincs a hazudott diplomával. Amint teljességgel állítható a kamatot diploma akkor egy kalap alá esik Smidtt úrral, Bangónéval Kósa elvtárssal.
Megjegyzés ne keverjük mely közjogi méltóság svindlije a nagyobb, ez terelés.

Ui. Ez a telefonos írogatás kibaszott szar, bocs ha olvasatlan.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.01.24. 21:37

Redbull írta:
2022.01.24. 19:51
Ok.
Van ez a Bangóné est amire írtam egy hsz-t. Példálóztam a szerintem legkomolyabb kamuzással Smidtt Palink esetével. Persze tudjuk, ő is a kommunista rendszer kegyeljeként tengette életét, sikálták el autóbalesetét, besúgó volt mit is kehet még róla tudni? Mindegy.
Te előjöttél Gyurcsánnyal de a bibi ott van, hogy bizonyítékok nincs a hazudott diplomával. Amint teljességgel állítható a kamatot diploma akkor egy kalap alá esik Smidtt úrral, Bangónéval Kósa elvtárssal.
Megjegyzés ne keverjük mely közjogi méltóság svindlije a nagyobb, ez terelés.

Ui. Ez a telefonos írogatás kibaszott szar, bocs ha olvasatlan.
Szerintem a nem fellelhető szakdolgozata egyértelmű bizonyíték, gondolom neked van otthon a sajátodból. Kamu az egész, de egyébként csak annyi lehet, hogy másolta, ezért eltüntette még jó időben a picsába. Kinézem amúgy belőle a diplomát, nem ostoba, de valami nem klappolt ezért inkább elsikálták az ügyét. Schmittből nem csak a phd-t de a sima diplomát se nézem ki, mindig is egy ostoba seggnyalónak gondoltam. Kósa Lalit is ide sorolnám, de a Bangónét is.

Mindegy, mert nem kell diploma feltétlenül, a baj az, amikor behazudják. Nem az a baj szerintem, ha nincsen nem azért mondom. Valaki lehet anélkül is nagy tudású ember és azzal is egy fasz. Láttam példát mindegyikre.

A közjogi méltóságot te említetted azért hoztam a témába. Valóban mindegy. Főleg, hogy akikről beszélünk mind félkegyelmű, annyi, hogy talán a Bangónéba szorult némi jóindulat.

Nem zavaró, én is utálom mert akkora az ujjam, hogy mindig félremegy amit nyomok

No de ne görgessük tovább szerintem értjük egymást, a Csollány halála meg amúgy is nagyon odavert a morálomnak, valamiért sokkal jobban bánt a dolog mint más ismert ember halála szokott. Nem tudom miért. Szóval ezek a szar emberek nem érdemesek rá, hogy tovább beszéljünk róluk, főleg ma. Legalábbis nekem nincs kedvem. Szép estét

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2022.01.25. 13:30

Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2022.01.25. 13:59

keF1r írta:
2022.01.25. 13:30
(:u Nem árt ha valaki tisztában van a képességeivel. Ez a nő nem volt. Ha már gecizni akar. Szánalmas

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2022.01.25. 14:47

Bandee írta:
2022.01.24. 21:37
Redbull írta:
2022.01.24. 19:51
Ok.
Van ez a Bangóné est amire írtam egy hsz-t. Példálóztam a szerintem legkomolyabb kamuzással Smidtt Palink esetével. Persze tudjuk, ő is a kommunista rendszer kegyeljeként tengette életét, sikálták el autóbalesetét, besúgó volt mit is kehet még róla tudni? Mindegy.
Te előjöttél Gyurcsánnyal de a bibi ott van, hogy bizonyítékok nincs a hazudott diplomával. Amint teljességgel állítható a kamatot diploma akkor egy kalap alá esik Smidtt úrral, Bangónéval Kósa elvtárssal.
Megjegyzés ne keverjük mely közjogi méltóság svindlije a nagyobb, ez terelés.

Ui. Ez a telefonos írogatás kibaszott szar, bocs ha olvasatlan.
Szerintem a nem fellelhető szakdolgozata egyértelmű bizonyíték, gondolom neked van otthon a sajátodból. Kamu az egész, de egyébként csak annyi lehet, hogy másolta, ezért eltüntette még jó időben a picsába. Kinézem amúgy belőle a diplomát, nem ostoba, de valami nem klappolt ezért inkább elsikálták az ügyét. Schmittből nem csak a phd-t de a sima diplomát se nézem ki, mindig is egy ostoba seggnyalónak gondoltam. Kósa Lalit is ide sorolnám, de a Bangónét is.

Mindegy, mert nem kell diploma feltétlenül, a baj az, amikor behazudják. Nem az a baj szerintem, ha nincsen nem azért mondom. Valaki lehet anélkül is nagy tudású ember és azzal is egy fasz. Láttam példát mindegyikre.

A közjogi méltóságot te említetted azért hoztam a témába. Valóban mindegy. Főleg, hogy akikről beszélünk mind félkegyelmű, annyi, hogy talán a Bangónéba szorult némi jóindulat.

Nem zavaró, én is utálom mert akkora az ujjam, hogy mindig félremegy amit nyomok

No de ne görgessük tovább szerintem értjük egymást, a Csollány halála meg amúgy is nagyon odavert a morálomnak, valamiért sokkal jobban bánt a dolog mint más ismert ember halála szokott. Nem tudom miért. Szóval ezek a szar emberek nem érdemesek rá, hogy tovább beszéljünk róluk, főleg ma. Legalábbis nekem nincs kedvem. Szép estét
Csak most tudok válaszolni.

Egyetértünk!
(:k
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Lezárt