Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Politika mentes beszélgetések a mindennapokról
Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2021.10.12. 18:56

Bandee írta:
2021.10.12. 18:21
Megerkezett Ferenc meg nem ertett hos szerelmese is



Erdemes 1-2 kommentet megnezni

Vago Pista bacsi is begyujtotta a raketakat.
Beleolvastam a kommentekbe, elég sok a nő. Mintha Dobrev valami feminista jelképpé vált volna.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.10.12. 19:03

Bandee írta:
2021.10.12. 18:21
Megerkezett Ferenc meg nem ertett hos szerelmese is



Erdemes 1-2 kommentet megnezni

Vago Pista bacsi is begyujtotta a raketakat.
Ez az, amit nehezen tudok komolyan venni tőled, Bandi.

Én úgy látom, hogy annyira utálod a DK-t/Gyurcsányt, hogy nem látsz tisztán abban, hogy milyen hatása van bárkinek azon az oldalon. Ugye volt itt a szárszói dolog, ami elmondásod alapján minimum egy megafesztivál volt, amiről felkent és hangos ellenzékiként tőled hallottam először, és hülyén is éreztem magam. Mondom, ennél azért jobban képben szoktam lenni de még a politológus végzettségű, vérkommancs apámnak is kutatnia kellett az emlékezetében, hogy mi is volt az ( = Farkasházy kertjében bográcsozik pár tucat ember, 2003 és 2013 között meg konkrétan el is maradt, érdeklődés hiányában).

Most meg Vadai és Vágó... Bandi, tudod, mekkora ezeknek az embereknek az elérése? Vadainak van 66 000 lájkolója, Vágónak 56 000. Ez lófasz, semmi, nulla.

Viszonyíts: Orbán Viktor 1,16 millió. Baszd, még egy senki Lézer Janinak is van 63 000 lájkolója, miközben az épp most hasító, csapból is folyó MZP nagynehezen érte el a 90 000-et, és a „nagy veszélyt” jelentő Dobrevet követik 128 000-en. A nyomorult Szíjjártónak van 171 000 követője, Varga Juditnak 119 000, Bandi.

Mégis úgy tálalod Vadait meg Vágót és a hasonló arcokat, mint akiknek hatalmas az impactje a közösségi médiákban, és most hú, mit írtak, és mennyi ember látja. A felsorolt fideszesektől mikor fogsz így linkelni, hasonló felütéssel? Szerinted ki károsabb, ki ér el több embert azzal, amit tol: egy Orbán, egy Szjjártó, egy Varga, vagy egy Vadai?

Erre nem mondhatod komolyan azt, hogy Vadai, még te sem.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.10.12. 19:23

vollebak írta:
2021.10.12. 19:03
Bandee írta:
2021.10.12. 18:21
Megerkezett Ferenc meg nem ertett hos szerelmese is



Erdemes 1-2 kommentet megnezni

Vago Pista bacsi is begyujtotta a raketakat.
Ez az, amit nehezen tudok komolyan venni tőled, Bandi.

Én úgy látom, hogy annyira utálod a DK-t/Gyurcsányt, hogy nem látsz tisztán abban, hogy milyen hatása van bárkinek azon az oldalon. Ugye volt itt a szárszói dolog, ami elmondásod alapján minimum egy megafesztivál volt, amiről felkent és hangos ellenzékiként tőled hallottam először, és hülyén is éreztem magam. Mondom, ennél azért jobban képben szoktam lenni de még a politológus végzettségű, vérkommancs apámnak is kutatnia kellett az emlékezetében, hogy mi is volt az ( = Farkasházy kertjében bográcsozik pár tucat ember, 2003 és 2013 között meg konkrétan el is maradt, érdeklődés hiányában).

Most meg Vadai és Vágó... Bandi, tudod, mekkora ezeknek az embereknek az elérése? Vadainak van 66 000 lájkolója, Vágónak 56 000. Ez lófasz, semmi, nulla.

Viszonyíts: Orbán Viktor 1,16 millió. Baszd, még egy senki Lézer Janinak is van 63 000 lájkolója, miközben az épp most hasító, csapból is folyó MZP nagynehezen érte el a 90 000-et, és a „nagy veszélyt” jelentő Dobrevet követik 128 000-en. A nyomorult Szíjjártónak van 171 000 követője, Varga Juditnak 119 000, Bandi.

Mégis úgy tálalod Vadait meg Vágót és a hasonló arcokat, mint akiknek hatalmas az impactje a közösségi médiákban, és most hú, mit írtak, és mennyi ember látja. A felsorolt fideszesektől mikor fogsz így linkelni, hasonló felütéssel? Szerinted ki károsabb, ki ér el több embert azzal, amit tol: egy Orbán, egy Szjjártó, egy Varga, vagy egy Vadai?

Erre nem mondhatod komolyan azt, hogy Vadai, még te sem.
Bocs, nem ertelek. Nem ertem mi a gond, semmirol nem szerettelek volna meggyozni. Egy dolog mennyi a kovetoje de ezt megirja valamelyik hiroldal mert Vadai a DK egyik fo arca.


Bayernel fontosabb ember de ot mindig linkeled


A szarszoi talalkozon miniszterelnokok, korabbi es leendo miniszterelnokok tartozkodtak, rendszeresen. Emblematikus rendezveny volt a 90-es evekben mert a magyar befolyasos elit nagy resze ott volt. Nem a lo belak es regi osztalytarsak
De en errol se szeretnelek meggyozni

De mondom alapvetoen nem ertem mi inspiralt a haz megirasaban. Kerlek fejtsd ki. Az a baj keves a kovetoje? Sok? Az a baj en megneztem?
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Bandee 2021.10.12. 19:29-kor.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.10.12. 19:24

Willy írta:
2021.10.12. 18:41
Bandee írta:
2021.10.12. 14:08

Életemben nem hallottam róla:)
A Prost... izé... Pesti srácokról csak hallottál. Mit szól a Fidesz, hogy az egyik fő nyalonca lebuktatja őket?
Szerintem ehhez semmi kozuk, de lehet, hogy kerestel 1 milliot:)

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Willy » 2021.10.12. 19:39

Bandee írta:
2021.10.12. 19:24
Szerintem ehhez semmi kozuk, de lehet, hogy kerestel 1 milliot:)
Mihez nincs közük? a PS egyik riportere írta, a PS oldalára. A PS pedig nem éppen független a regnáló hatalomtól.

Az 1 millió tudtommal a számítógépes szabotálások lebuktatására lett felajánlva, nem arra, ha valaki Dobrevre szavaz. Tőlem aztán szavazhatnak rá a fidebilek, ha megnyugtatja őket. Bár a "tyúúúrcsánysó" imázsba nem tudom, hogy illik bele, ha pont a kormánypártiak szavazzák meg Klárikát.
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.10.12. 19:53

Schumixx írta:
2021.10.12. 18:56
Bandee írta:
2021.10.12. 18:21
Megerkezett Ferenc meg nem ertett hos szerelmese is


Erdemes 1-2 kommentet megnezni

Vago Pista bacsi is begyujtotta a raketakat.
Beleolvastam a kommentekbe, elég sok a nő. Mintha Dobrev valami feminista jelképpé vált volna.
Palpatine erre azt mondaná "pont ahogy elterveztem" :D
Bevallom engem pozitívan meglepett MZP mint ellenzéki feltörekvő. Az hogy ferikák már át akarják harapnia torkát nem lep meg. Az sem lepne meg, ha az összefogás az előválasztás után széthullana mert behúzza MZP. Na akkor majd lehet hazaárulózni, de akkor a szög is kibújik a zsákból.
Viszont MZP-vel kapcsolatban is vannak óriási félelmeim. Kurvára emlékeztet valakire mielőtt tejhatalomra jutott...
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.10.12. 20:12

Willy írta:
2021.10.12. 19:39
Bandee írta:
2021.10.12. 19:24
Szerintem ehhez semmi kozuk, de lehet, hogy kerestel 1 milliot:)
Mihez nincs közük? a PS egyik riportere írta, a PS oldalára. A PS pedig nem éppen független a regnáló hatalomtól.

Az 1 millió tudtommal a számítógépes szabotálások lebuktatására lett felajánlva, nem arra, ha valaki Dobrevre szavaz. Tőlem aztán szavazhatnak rá a fidebilek, ha megnyugtatja őket. Bár a "tyúúúrcsánysó" imázsba nem tudom, hogy illik bele, ha pont a kormánypártiak szavazzák meg Klárikát.
Nem tudom mire jar

Errol a faszrol eletemben nem hallottam amit megnyitottam meg nem a ps felulete. Mintha valami privat oldala lenne. Szora se erdemes kategoria Vadainak tobb az elerese.

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2021.10.12. 20:47

Willy írta:
2021.10.12. 19:39
Tőlem aztán szavazhatnak rá a fidebilek, ha megnyugtatja őket. Bár a "tyúúúrcsánysó" imázsba nem tudom, hogy illik bele, ha pont a kormánypártiak szavazzák meg Klárikát.
Na ezt én is adom. Azért van annak egy bája, amikor valaki keményen utálja Fletot, de azért képes most elmenni behúzni az X-et Dobrevre.
Ehhez már nagyon meggyőződésesnek kell lenni vagy nem is tudom minek nevezzem.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.10.12. 21:32

Schumixx írta:
2021.10.12. 20:47
Willy írta:
2021.10.12. 19:39
Tőlem aztán szavazhatnak rá a fidebilek, ha megnyugtatja őket. Bár a "tyúúúrcsánysó" imázsba nem tudom, hogy illik bele, ha pont a kormánypártiak szavazzák meg Klárikát.
Na ezt én is adom. Azért van annak egy bája, amikor valaki keményen utálja Fletot, de azért képes most elmenni behúzni az X-et Dobrevre.
Ehhez már nagyon meggyőződésesnek kell lenni vagy nem is tudom minek nevezzem.
Kar ezen turaznotok, nincs ilyen. Lehalabbis marginalis

Hozzateszem az ellenzek ezen visitozott mar honapokkal az elso fordulo elott, tehat a sajat portan is lenne soprogetni valo. Ok maguk propagaltak

En is leszartam.

Sokat mondjatok ezuttal elmegyek:)

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: High-End » 2021.10.12. 23:25

Ördög ügyvédje:



Orbán Ráhel a pelenka-dobálás világbajnoka és Tiborcz István a LED lámpák királya nem véletlenül távozott Marbellára.... Az egyik ok persze a vagyonkimentés volt, mert Orbán azért tart egy kicsit a bukástól.... teljes joggal. De a másik ok még érdekesebb..... a saját lábán álló Ráhel lánya ugyanis terhes..... de nem ám a kedves férjétől, hanem egy svájci szeretőtől, akivel a sok millióba kerülő főiskolai évek alatt melegedtek össze és azóta is tart a viszony. A Tiborcz fiú ugyanis szintén házon kívül intézi a szexet..... és láss csodát: ő is összehozott egy zabigyereket a titkárnőjével.... Na a felcsúti zsebdiktátor ezen aztán besokallt, mert nem akar már több botrányt, ezért kizavarta a fiatalokat, szeretőstül, babástul a spanyol tengerpartra..... oszt' jónapot! Ha meg bukik majd a fideszes maffia, ők is spriccelnek külföldre.... ki merre lát. További szép estét és laza, fideszes, ereszes, keresztényi erkölcsöket, no meg vidám Borkai-féle kalandokat! 😉 Üdvözlettel: az ördög indiszkrét ügyvédje⁰

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2021.10.13. 08:05

High-End írta:
2021.10.12. 23:25
Ördög ügyvédje:



Orbán Ráhel a pelenka-dobálás világbajnoka és Tiborcz István a LED lámpák királya nem véletlenül távozott Marbellára.... Az egyik ok persze a vagyonkimentés volt, mert Orbán azért tart egy kicsit a bukástól.... teljes joggal. De a másik ok még érdekesebb..... a saját lábán álló Ráhel lánya ugyanis terhes..... de nem ám a kedves férjétől, hanem egy svájci szeretőtől, akivel a sok millióba kerülő főiskolai évek alatt melegedtek össze és azóta is tart a viszony. A Tiborcz fiú ugyanis szintén házon kívül intézi a szexet..... és láss csodát: ő is összehozott egy zabigyereket a titkárnőjével.... Na a felcsúti zsebdiktátor ezen aztán besokallt, mert nem akar már több botrányt, ezért kizavarta a fiatalokat, szeretőstül, babástul a spanyol tengerpartra..... oszt' jónapot! Ha meg bukik majd a fideszes maffia, ők is spriccelnek külföldre.... ki merre lát. További szép estét és laza, fideszes, ereszes, keresztényi erkölcsöket, no meg vidám Borkai-féle kalandokat! 😉 Üdvözlettel: az ördög indiszkrét ügyvédje⁰
Azért én ezt óvatosan kezelném.
Rákerestem a szöegre, egyelőre csak az olkt.net oldalon találtam meg. Tehát nem találom az eredeti bejegyzést, de az olkt-t meg nem érzem igazi hiteles oldalnak, sokszor találkozom velük a FB-on és ezek közül rengeteg a kamu.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: High-End » 2021.10.13. 08:20

Ez így van sajnos. De ez igaz az origora, mandinerre, nyugatifenyre stb.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.10.13. 09:00

High-End írta:
2021.10.12. 23:25
Ördög ügyvédje:



Orbán Ráhel a pelenka-dobálás világbajnoka és Tiborcz István a LED lámpák királya nem véletlenül távozott Marbellára.... Az egyik ok persze a vagyonkimentés volt, mert Orbán azért tart egy kicsit a bukástól.... teljes joggal. De a másik ok még érdekesebb..... a saját lábán álló Ráhel lánya ugyanis terhes..... de nem ám a kedves férjétől, hanem egy svájci szeretőtől, akivel a sok millióba kerülő főiskolai évek alatt melegedtek össze és azóta is tart a viszony. A Tiborcz fiú ugyanis szintén házon kívül intézi a szexet..... és láss csodát: ő is összehozott egy zabigyereket a titkárnőjével.... Na a felcsúti zsebdiktátor ezen aztán besokallt, mert nem akar már több botrányt, ezért kizavarta a fiatalokat, szeretőstül, babástul a spanyol tengerpartra..... oszt' jónapot! Ha meg bukik majd a fideszes maffia, ők is spriccelnek külföldre.... ki merre lát. További szép estét és laza, fideszes, ereszes, keresztényi erkölcsöket, no meg vidám Borkai-féle kalandokat! 😉 Üdvözlettel: az ördög indiszkrét ügyvédje⁰
Én imádnám a legjobban, ha ez a sztori igaz lenne, mert nagyobbat ütne a Fidesz hajóján, mint Borkai megszorozva Szájerrel, de bizonyítékok vagy megerősítés nélkül ez egyelőre csak egy bulvárpletyka a vadabbik fajtából.

Nekem a marbellai kalandban továbbra is az a vicces, hogy a hanyatló geci nyugatra ment a minielnök lánya az unokákkal, és nem a felszopkodott keletre. Legyen már töke valakinek a sajtóban, hogy szemtől szemben felteszi a kérdést Orbánnak, miért nem Türkmenisztánba ment a kiccsalád. Esetleg a kérdés kiegészítéseként meg lehetne említeni, hogy azért is érthetetlen, mert Spanyolországgal van kiadatási egyezményünk :)
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.10.13. 09:23

vollebak írta:
2021.10.13. 09:00
Én imádnám a legjobban, ha ez a sztori igaz lenne, mert nagyobbat ütne a Fidesz hajóján, mint Borkai megszorozva Szájerrel, de bizonyítékok vagy megerősítés nélkül ez egyelőre csak egy bulvárpletyka a vadabbik fajtából.

Nekem a marbellai kalandban továbbra is az a vicces, hogy a hanyatló geci nyugatra ment a minielnök lánya az unokákkal, és nem a felszopkodott keletre. Legyen már töke valakinek a sajtóban, hogy szemtől szemben felteszi a kérdést Orbánnak, miért nem Türkmenisztánba ment a kiccsalád. Esetleg a kérdés kiegészítéseként meg lehetne említeni, hogy azért is érthetetlen, mert Spanyolországgal van kiadatási egyezményünk :)
Volle, nem te írtad nem is olyan rég, a kamu Novák Katalinos idézet kapcsán, hogy magánügy, oda költöznek, ahova akarnak? Akkor most lenne szíved vájkálni a magánéletükben? (természetesen a kormány narratívájának ismeretében, jogos a felvetés, de..). Érzek némi ellentmondást. ;)

Ilyet amúgy bárki kitalálhat, bizonyíték nélkül ez csak egy pletyka. Elképzelhető, hogy igaz, az is, hogy nem. Egyébként nem gondolom, hogy kormánybuktató infó lenne (Borkai sem volt az), még úgy sem, hogy könnyebben felfogható az átlag szavazó számára, mint a jogállamisághoz, korrupcióhoz hasonló elvont fogalmak.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.10.13. 09:27

Nigel Hill írta:
2021.10.12. 19:53
Schumixx írta:
2021.10.12. 18:56

Beleolvastam a kommentekbe, elég sok a nő. Mintha Dobrev valami feminista jelképpé vált volna.
Palpatine erre azt mondaná "pont ahogy elterveztem" :D
Bevallom engem pozitívan meglepett MZP mint ellenzéki feltörekvő. Az hogy ferikák már át akarják harapnia torkát nem lep meg. Az sem lepne meg, ha az összefogás az előválasztás után széthullana mert behúzza MZP. Na akkor majd lehet hazaárulózni, de akkor a szög is kibújik a zsákból.
Viszont MZP-vel kapcsolatban is vannak óriási félelmeim. Kurvára emlékeztet valakire mielőtt tejhatalomra jutott...
Hát, ha MZP csak a tejre hajt, akkor én nem aggódom.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2021.10.13. 09:28

vollebak írta:
2021.10.13. 09:00
High-End írta:
2021.10.12. 23:25
Ördög ügyvédje:



Orbán Ráhel a pelenka-dobálás világbajnoka és Tiborcz István a LED lámpák királya nem véletlenül távozott Marbellára.... Az egyik ok persze a vagyonkimentés volt, mert Orbán azért tart egy kicsit a bukástól.... teljes joggal. De a másik ok még érdekesebb..... a saját lábán álló Ráhel lánya ugyanis terhes..... de nem ám a kedves férjétől, hanem egy svájci szeretőtől, akivel a sok millióba kerülő főiskolai évek alatt melegedtek össze és azóta is tart a viszony. A Tiborcz fiú ugyanis szintén házon kívül intézi a szexet..... és láss csodát: ő is összehozott egy zabigyereket a titkárnőjével.... Na a felcsúti zsebdiktátor ezen aztán besokallt, mert nem akar már több botrányt, ezért kizavarta a fiatalokat, szeretőstül, babástul a spanyol tengerpartra..... oszt' jónapot! Ha meg bukik majd a fideszes maffia, ők is spriccelnek külföldre.... ki merre lát. További szép estét és laza, fideszes, ereszes, keresztényi erkölcsöket, no meg vidám Borkai-féle kalandokat! 😉 Üdvözlettel: az ördög indiszkrét ügyvédje⁰
Én imádnám a legjobban, ha ez a sztori igaz lenne, mert nagyobbat ütne a Fidesz hajóján, mint Borkai megszorozva Szájerrel, de bizonyítékok vagy megerősítés nélkül ez egyelőre csak egy bulvárpletyka a vadabbik fajtából.

Nekem a marbellai kalandban továbbra is az a vicces, hogy a hanyatló geci nyugatra ment a minielnök lánya az unokákkal, és nem a felszopkodott keletre. Legyen már töke valakinek a sajtóban, hogy szemtől szemben felteszi a kérdést Orbánnak, miért nem Türkmenisztánba ment a kiccsalád. Esetleg a kérdés kiegészítéseként meg lehetne említeni, hogy azért is érthetetlen, mert Spanyolországgal van kiadatási egyezményünk :)
Hasonló választ kapna, mint Hatvanpusztával és más egyéb kérdéssel kapcsolatban.
- családi ügyekkel nem foglalkozom
- nő ügyekkel nem foglalkozom
- gazdasági ügyekkel a kormány nem foglalkozik

:hanyas:
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.10.13. 09:49

Phoebe írta:
2021.10.13. 09:23
Volle, nem te írtad nem is olyan rég, a kamu Novák Katalinos idézet kapcsán, hogy magánügy, oda költöznek, ahova akarnak? Akkor most lenne szíved vájkálni a magánéletükben? (természetesen a kormány narratívájának ismeretében, jogos a felvetés, de..). Érzek némi ellentmondást. ;)

Ilyet amúgy bárki kitalálhat, bizonyíték nélkül ez csak egy pletyka. Elképzelhető, hogy igaz, az is, hogy nem. Egyébként nem gondolom, hogy kormánybuktató infó lenne (Borkai sem volt az), még úgy sem, hogy könnyebben felfogható az átlag szavazó számára, mint a jogállamisághoz, korrupcióhoz hasonló elvont fogalmak.
Van egy jelentős különbség.

Azt tartom továbbra is, hogy nem Ráhelnek vagy Tiborcznak kell nekiszegezni ezt a kérdést, őket valóban békén kell hagyni. Már csk azért is, mert ezzel most minden korábbinál világosabb lett, hogy összességében ők is csak legfeljebb drogfutárok a kartellben.

De a külföldre költözött fiatalokat herótozó, gyerehazamagyarozó, csakazamagyarakinekazunokájaismagyarozó, haldoklónyugatozó szarházi Orbánnak igenis tegyék fel ezt a kérdést. Mások magánügyéből ő erőszakkal közügyet csinált, feleljen akkor a saját háza táján történtekre.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: High-End » 2021.10.13. 10:17

Phoebe írta:
2021.10.13. 09:23



Ilyet amúgy bárki kitalálhat, bizonyíték nélkül ez csak egy pletyka. Elképzelhető, hogy igaz, az is, hogy nem.
Az nyílt titok, hogy T felcsinalta a titkarnojet. Állítólag csúnyán megverték érte.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.10.13. 10:38

High-End írta:
2021.10.13. 10:17
Az nyílt titok, hogy T felcsinalta a titkarnojet. Állítólag csúnyán megverték érte.
Sose hallottam róla, bár nem olvasgatom a híreket mit csinált Tiborcz és a családja.
De valószínűleg a titkárnő kiválasztásánál a munkakör betöltéséhez szükséges kvalitások nyomnak a latban egy ilyen típusú gazdasági nagyhalnál, igen. :) (:u
Teljesen reális.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.10.13. 10:59

rdaneelolivaw írta:
2021.10.13. 10:38
High-End írta:
2021.10.13. 10:17
Az nyílt titok, hogy T felcsinalta a titkarnojet. Állítólag csúnyán megverték érte.
Sose hallottam róla, bár nem olvasgatom a híreket mit csinált Tiborcz és a családja.
De valószínűleg a titkárnő kiválasztásánál a munkakör betöltéséhez szükséges kvalitások nyomnak a latban egy ilyen típusú gazdasági nagyhalnál, igen. :) (:u
Teljesen reális.
Itt nem ez a lényeg, hanem az, amit kiemeltem. Kirakatértékek, kirakatcsalád, vej megveretése az imázs meg a „család az család” fenntartásához, mindezt kormányzati szinten irányítva.

Szar, geci autokrácia. Engem tényleg nyugtat az a tudat, hogy van még jó 50 évem, hogy lássam, ahogy Orbán és a Fidesz gyűlölt, szégyellnivaló dolgok lesznek. Az ilyen rendszerek Európában sosem lehetnek tartósak, jellegüknél fogva.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.10.13. 11:20

Rémisztő mennyi kitalációt képesek beszopni az emberek és kész tényként kezelni csak mert hallotta/olvasta. A visszacsatolt ellenség kép keresés úgy látszik nem csak az egybiteseknél működik. (ha jól emlékszem a "tibi gyereket csinált a titkárnőjének" már egy 2018-ban ellőt vaktöltény volt mindenféle szélsőjobbos oldalon).
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.10.13. 11:40

Konok Peter nyomán eszembe jutott :

Kezit csókolom

Jó napot Uram

Kérnék szépen 20 dkg demagógiát, szeletelve, jó vastagon

Rendben. ….

Oh, elnézést, háromszáznyolcvanezer tonna, kettőszázhatvan kiló és harminckét deka lett. Maradhat?

Kérem a harminckét dekát tegye vissza, a többit elviszem

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.10.13. 12:32

vollebak írta:
2021.10.13. 10:59
Itt nem ez a lényeg, hanem az, amit kiemeltem. Kirakatértékek, kirakatcsalád, vej megveretése az imázs meg a „család az család” fenntartásához, mindezt kormányzati szinten irányítva.

Szar, geci autokrácia. Engem tényleg nyugtat az a tudat, hogy van még jó 50 évem, hogy lássam, ahogy Orbán és a Fidesz gyűlölt, szégyellnivaló dolgok lesznek. Az ilyen rendszerek Európában sosem lehetnek tartósak, jellegüknél fogva.
Honnan tudod ki verte meg?
Lehet a titkárnő pasija / férje...

Ha valakivel kavarsz és a másiknak faszija / családja van akkor ott elszállhat a kalapácsnyél.
Egyébként ki írta, mondta, hogy ez a család kirakatcsalád? Sose volt az szerintem... álomvilágban éltek.

Csak a saját ismerőseim körében több olyanról tudok aki félrekúr. Van akinél sosem derül ki, legalábbis egyelőre úgy néz ki - mert hát kicsi a világ bármi lehetséges. Van aki 15 éve csinálja... nem bír magával, ez van.
Ettől még a család az egy olyan közösség amely kulcsfontosságú a jövőre nézve... ezzel egyetértek.
Meg azzal is, hogy van olyan csaj aki megér egy otthoni ajtócsapkodást. (:u

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.10.13. 13:57

rdaneelolivaw írta:
2021.10.13. 12:32
vollebak írta:
2021.10.13. 10:59
Itt nem ez a lényeg, hanem az, amit kiemeltem. Kirakatértékek, kirakatcsalád, vej megveretése az imázs meg a „család az család” fenntartásához, mindezt kormányzati szinten irányítva.

Szar, geci autokrácia. Engem tényleg nyugtat az a tudat, hogy van még jó 50 évem, hogy lássam, ahogy Orbán és a Fidesz gyűlölt, szégyellnivaló dolgok lesznek. Az ilyen rendszerek Európában sosem lehetnek tartósak, jellegüknél fogva.
...ezzel egyetértek.
Meg azzal is, hogy van olyan csaj aki megér egy otthoni ajtócsapkodást. (:u
(:u
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"


Lezárt