Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Politika mentes beszélgetések a mindennapokról
Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.10.16. 22:16

rdaneelolivaw írta:
2021.10.16. 21:17
vollebak írta:
2021.10.16. 18:31
Nézzétek meg, Dani is mit vergődik folyamatosan, kurva nagy :D
Nekem édesmindegy melyik elmeroggyanttal akarják elvitetni a 2022-es választási vereséget. (:u
Már bebuktál pár jóslatot MZP-vel kapcsolatban. Amikor megnyerte a hódmezővásárhelyi polgármesteri választásokat, röhögtél, hogy jelentéktelen, vihar a biliben, a sok ellenzéki meg hogy örül neki, és hogy el fog tűnni a faszba ez az MZP. 1:0 oda. Amikor most volt az első forduló, röhögtél, hogy a márki-szar kedvéért úgysem fog visszalépni Karácsony, mit akarnak, lolol. 2:0 oda (:v

Most elmebetegezel, mert fosol, hogy ez a csávó esetleg tényleg legyőzheti azt a bandát, amelyiknek a pöcsén csüngsz 12 éve. Mindig akkor adod elő a ezeket, amikor nem vagy olyan biztos a dolgodban. Alig három éve MZP-t még jelentéktelenezted, szóba sem került tőled azóta, most meg már márkiszar meg elmebeteg minden második nap :mosoly:

Toljad csak, tetszik, ahogy fosol (:v
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.10.17. 13:01

vollebak írta:
2021.10.16. 22:16
Toljad csak, tetszik, ahogy fosol (:v
Majd idejárok keseregni és vergődni ahogy tetted az elmúlt pár évben, rendszeres a0-ásokkal. (:u
662 ezren szavaztak, jövőre ennyi lesz a listás szavazat az ellenzéki összefogásra is. (:v Osszátok be.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rdaneelolivaw 2021.10.17. 13:05-kor.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.10.17. 13:03

keF1r írta:
2021.10.14. 10:23
Mesélj nekünk kedves hill!
Miről beszél ez a jóember?
https://www.portfolio.hu/gazdasag/20211 ... aggregator
Ami a cikket illeti: Az ismert tények köré körített jelentős spekuláció valamint kitaláció és ferdítések. (át kell tervezni, nem megfelelőek a tervek stb) Szezon fazonnal való keverése (ÜH2 kérdése). Inkompetens / bukott személy (Mártha Imre) egyéni véleményét alátámasztásként használni. Szerencsére az igazság odaát van, amit ez a cikk nyomokban olyan 5%-ban tartalmaz.
Természetesen az van, hogy semmit nem írhatok. És többet nem is fogok ebben a témában.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nigel Hill 2021.10.17. 14:03-kor.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.10.17. 13:07

4D4M írta:
2021.10.16. 22:01
Kíváncsi vagyok, hogy ezek a terheléses támadások is adófizetői pénzből mennek-e (:
Sajnálatos, hogy MZP-be olyan messiást látnak bele, aminek lehetetlen lesz megfelelni, pláne olyan környezetben, ami finoman szólva nem támogató. Viszont van egy olyan gyanúm, hogy kisebb gondunk is nagyobb lesz annál, minthogy valóra válnak-e azok az álmok, amiket most megfogalmaztunk.
Nem sok értelme lett volna az utolsó napon támadni, de mindegy is.

A lényeg, hogy Klárifári nem tart eredményvárót se, biztos a Márki győzelem és a képviselőjelölt cimbi is ezt mondja :) Fantasztikus, hogy ezt is el tudták baszni, látod hány évig mondtam, hogy ezek tökéletesen idióták és most itt is van (:u (:u Hazai pályán tudták megveretni magukat egy kívülállóval (ha csak nem ez volt a mesterterv, de kétlem, hogy ezek ilyen mesteriek). Mondjuk ez örömteli dolog, mert hátha végre eltakarodnának a picsába a régmúlt emberei. Kár, hogy olyan patkányok, akik időben még színt se mertek vallani, a végén odaugrottak a győzteshez, mint pl. Újhelyi Dr. és a többi megélhetési figura most majd tápolhatják ezeket is

Miattatok, fiatalok miatt kifejezetten örömteli, hogy történik valami mert értelmes fiatalként pl. Te is lelkesedsz ezért és hiszel benne, hogy jobb lesz. Anélkül nehéz.. Keresztlányom hasonló korú és ő is így gondolkodik. Tehát ne adjátok fel, viszont a következő fél évben támogatnotok kell ezt a figurát, mert bármit hazudoznak majd, feltehetően el akarják majd taposni innen is, onnan is. Rajtatok a sor, hogy próbáljatok egy homogénebb társadalmat építeni, mert mint látod itt is, nekünk idősebbeknek ez nem sikerült és nagyjából már mindegy is bár én még a fiatalabbak közé tartozom.

Politikailag érdekes időszak elé nézünk, kíváncsi leszek az következik -e majd be, amit várok, vagy sikerül úgy cselekedniük amit mondanak magukról.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.10.17. 13:13

Bandee írta:
2021.10.17. 13:07
Politikailag érdekes időszak elé nézünk, kíváncsi leszek az következik -e majd be, amit várok, vagy sikerül úgy cselekedniük amit mondanak magukról.
Mit vársz? :)

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.10.17. 13:33

rdaneelolivaw írta:
2021.10.17. 13:13
Bandee írta:
2021.10.17. 13:07
Politikailag érdekes időszak elé nézünk, kíváncsi leszek az következik -e majd be, amit várok, vagy sikerül úgy cselekedniük amit mondanak magukról.
Mit vársz? :)
Majd elmondom a Békameneten (:u Vegyünk békemenet csomagot? Hátha lesz krumpli és bele tudjuk rakni a vászontáskába.

Viccet félretéve felesleges itt erről diskurálni, az okosok csak kiforgatnák és elmondanák mekkora fasz vagyok.

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.10.17. 14:00

rdaneelolivaw írta:
2021.10.17. 13:13
Bandee írta:
2021.10.17. 13:07
Politikailag érdekes időszak elé nézünk, kíváncsi leszek az következik -e majd be, amit várok, vagy sikerül úgy cselekedniük amit mondanak magukról.
Mit vársz? :)
Tőled pusztán annyit hogy vigyázol arra az egy agysejtedre...és szobatiszta maradsz
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.10.17. 14:06

Bandee írta:
2021.10.17. 13:07
Politikailag érdekes időszak elé nézünk, kíváncsi leszek az következik -e majd be, amit várok, vagy sikerül úgy cselekedniük amit mondanak magukról.
Jót fogok röhögni rajtatok, ha tényleg MZP nyeri.
Nem hiszek benne, hogy be fognak állni mögé...csak szóban legfeljebb...
viszont elválik a szar a májtól, mert kiderül majd, hogy egy jobboldali gondolkodású feddhetetlen jelölt ellenében is ti bizony a szaros fideszt támogatjátok és kibaszott nagy kamu duma volt a nincs alternativa és társai.
mindig csodálkoztam hogy a 2/3-os többség büszke tagjai úgy titkolják a fideszességüket mintha szégyellnivaló stigma lenne (:u
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.10.17. 14:14

rdaneelolivaw írta:
2021.10.17. 13:01
vollebak írta:
2021.10.16. 22:16
Toljad csak, tetszik, ahogy fosol (:v
Majd idejárok keseregni és vergődni ahogy tetted az elmúlt pár évben, rendszeres a0-ásokkal. (:u
662 ezren szavaztak, jövőre ennyi lesz a listás szavazat az ellenzéki összefogásra is. (:v Osszátok be.
Amint jött valaki, aki reális opció a váltásra (ugye, évekig ment a „mutassatok alternatívát” - tessék, itt van :), már el is kezdődött a márkiszarozás. Nem véletlenül röhögött itt mindenki, amikor elő lett adva, hogy hát még billegsz (:v Te vagy a legelkötelezetebb fideszes, akit ismerek, és egyben az ezt valami okból leginkább tagadó is.

Még le sem pörgött a második kör, és hol van még április (mindenféle értelemben), de már olyan ellenkampányt tolsz MZP-re, amit eddig csak Gyurcsánynak tartogattál. Jönnek a részeredmények, a városokban MZP eddig tarol, a vidéki körzetekben Dobrev pár száz szavattal nyereget, és az összes szavazat számít, nem a megnyert körzetek. Szóval tényleg jó jel a köpködésed, folytasd, légyszi, eddig mindig szerencsét hoztál MZP-nek (:u
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.10.17. 14:17

keF1r írta:
2021.10.17. 14:00
rdaneelolivaw írta:
2021.10.17. 13:13


Mit vársz? :)
Tőled pusztán annyit hogy vigyázol arra az egy agysejtedre...és szobatiszta maradsz
Nekem az egészben nem is MZP az érdekes, hanem az, hogy minimum 2014 óta mi ment, mit tolt Dani, Carlos meg a többiek? Legyen alternatíva, de ne a Gyurcsány. Tessék, itt van: konzervatív, keresztény, jobboldali. Képvisel mindent, amit a Fidesz propagált. Papíron rajongania kéne épp a fideszeseknek, hogy milyen trú magyar férfiember, ráadásul civil, nincs politikai múltja.

Erre olyan szardobálásba kezdtek a fideszesek mindenhol (karöltve a dékával!), ami intenzitásban hozza a 2010 óta bevett gyurcsányozást simán. Egytől tízig terjedő skálán mekkora kibaszott röhej ez? (:u
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

4D4M
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1587
Csatlakozott: 2014.02.01. 23:43

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: 4D4M » 2021.10.17. 14:17

Bandee írta:
2021.10.17. 13:07
Nem sok értelme lett volna az utolsó napon támadni, de mindegy is.

A lényeg, hogy Klárifári nem tart eredményvárót se, biztos a Márki győzelem és a képviselőjelölt cimbi is ezt mondja :) Fantasztikus, hogy ezt is el tudták baszni, látod hány évig mondtam, hogy ezek tökéletesen idióták és most itt is van (:u (:u Hazai pályán tudták megveretni magukat egy kívülállóval (ha csak nem ez volt a mesterterv, de kétlem, hogy ezek ilyen mesteriek). Mondjuk ez örömteli dolog, mert hátha végre eltakarodnának a picsába a régmúlt emberei. Kár, hogy olyan patkányok, akik időben még színt se mertek vallani, a végén odaugrottak a győzteshez, mint pl. Újhelyi Dr. és a többi megélhetési figura most majd tápolhatják ezeket is

Miattatok, fiatalok miatt kifejezetten örömteli, hogy történik valami mert értelmes fiatalként pl. Te is lelkesedsz ezért és hiszel benne, hogy jobb lesz. Anélkül nehéz.. Keresztlányom hasonló korú és ő is így gondolkodik. Tehát ne adjátok fel, viszont a következő fél évben támogatnotok kell ezt a figurát, mert bármit hazudoznak majd, feltehetően el akarják majd taposni innen is, onnan is. Rajtatok a sor, hogy próbáljatok egy homogénebb társadalmat építeni, mert mint látod itt is, nekünk idősebbeknek ez nem sikerült és nagyjából már mindegy is bár én még a fiatalabbak közé tartozom.

Politikailag érdekes időszak elé nézünk, kíváncsi leszek az következik -e majd be, amit várok, vagy sikerül úgy cselekedniük amit mondanak magukról.
Ha csak egy ddos kuponod van, akkor azt az utolsó napon tudod a leghatékonyabban beváltani. 118k-t tudtál volna max eltántorítani, ha ügyes vagy. Egyébként tény, hogy inkább tűnik valami önjáró nemzeti lelkes amatőr munkájának. Egy állampárt azért ennél többre is képes. Az érdekében viszont nem sokaknak állt.

Engem speciel csak annyira lelkesít, mint egy új Band of Brothers epizód lelkesítene, meg fiatalnak se gondolom magam (meg se rezdültem a Nagy Facebook leállás alatt), de jó, hogy sokakat megmozgatott. Egy évtizednyi politikai kultúra hiányzik a társadalomból, a fiatalok esetében ez szinte az újszülött kategória. A bennük lévő üres lapra bármit fel lehet festeni és az ilyesfajta csodavárásnak jó nagy csalódás a következménye, ami nem feltétlen lenne baj. Csak nem szívesen lennék ott, amikor visszaleng az inga egy 12 éve autokratizálódó rezsimhez aka maffiához. A feles többséggel való alkotmányozás borzasztó kockázatos és annyi helyen tud félresíklani a történet, hogy őrültség belekezdeni. Ha belátják, akkor csalódás, ha nem akkor jön az orosz rulett.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 4D4M 2021.10.17. 14:21-kor.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.10.17. 14:19

keF1r írta:
2021.10.17. 14:06
Bandee írta:
2021.10.17. 13:07
Politikailag érdekes időszak elé nézünk, kíváncsi leszek az következik -e majd be, amit várok, vagy sikerül úgy cselekedniük amit mondanak magukról.
Jót fogok röhögni rajtatok, ha tényleg MZP nyeri.
Nem hiszek benne, hogy be fognak állni mögé...csak szóban legfeljebb...
viszont elválik a szar a májtól, mert kiderül majd, hogy egy jobboldali gondolkodású feddhetetlen jelölt ellenében is ti bizony a szaros fideszt támogatjátok és kibaszott nagy kamu duma volt a nincs alternativa és társai.
mindig csodálkoztam hogy a 2/3-os többség büszke tagjai úgy titkolják a fideszességüket mintha szégyellnivaló stigma lenne (:u
Lényegében pont ezt írtam le. Akármi is lesz a végeredmény, nagyon tanulságos volt, ahogy a kormányszimpatizánsok viselkedtek egy jobboldali, konzervatív jelölttel szemben.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.10.17. 14:20

keF1r írta:
2021.10.17. 14:06
Bandee írta:
2021.10.17. 13:07
Politikailag érdekes időszak elé nézünk, kíváncsi leszek az következik -e majd be, amit várok, vagy sikerül úgy cselekedniük amit mondanak magukról.
Jót fogok röhögni rajtatok, ha tényleg MZP nyeri.
Nem hiszek benne, hogy be fognak állni mögé...csak szóban legfeljebb...
viszont elválik a szar a májtól, mert kiderül majd, hogy egy jobboldali gondolkodású feddhetetlen jelölt ellenében is ti bizony a szaros fideszt támogatjátok és kibaszott nagy kamu duma volt a nincs alternativa és társai.
mindig csodálkoztam hogy a 2/3-os többség büszke tagjai úgy titkolják a fideszességüket mintha szégyellnivaló stigma lenne (:u
Az nevet, aki utoljára nevet. Ma te, holnap én (:u (:i

Kár, hogy megint egy paraszt hozzászólásra jutotta, pedig direkt nem kötekedtem veletek. No de ha így, akkor így. Kardot rántottál békeidőben (by Vollebak)!

Ha esetleg annak örülsz, és ez szól Vollebaknak is, akinek hozzászólásait nagy érdeklődéssel olvastam a napokban, szóval ha azt gondoljátok nekem attól lesz rossz ha ezek nyernek, ki kell ábrándítsalak benneteket, mert nincs anyagi függőségem a Fidesztől. Semennyi. Sőt, az e kevés megrendelés ami közpénzes, az is ellenzéki kerületből jön. Még DK irodán is dolgoztunk. Tehát emiatt kár örülnöd. Hadházy átvilágításán se fogok fennakadni.

Ha nem csinálnak agyament adórendszert, nekem még jobb is lehet mert a Fidesz tervez olyan dolgokat érzésem szerint, ami nekem nem is biztos, hogy jó.

Egyebekben: (:v

https://www.google.com/maps/place/Delph ... 22.5009699


Ha ragaszkodik az elveihez, végig csinálja amit ígér és nem csinál balos politikát, szavazok rá jövőre. Mint ember kibaszott unszimpatikus lett az elmúlt két hétben, bár eddig se rajongtam érte. Önelégült, önimádó fajta, egyébként sok ellenzéki ismerősöm szerint is. De ez mindegy, mert ezen én túl tudok lépni, leszarom, ha normális dolgokat csinál.

További jó faszverést! De immáron jobbra (:i

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.10.17. 14:27

4D4M írta:
2021.10.17. 14:17
Bandee írta:
2021.10.17. 13:07
Nem sok értelme lett volna az utolsó napon támadni, de mindegy is.

A lényeg, hogy Klárifári nem tart eredményvárót se, biztos a Márki győzelem és a képviselőjelölt cimbi is ezt mondja :) Fantasztikus, hogy ezt is el tudták baszni, látod hány évig mondtam, hogy ezek tökéletesen idióták és most itt is van (:u (:u Hazai pályán tudták megveretni magukat egy kívülállóval (ha csak nem ez volt a mesterterv, de kétlem, hogy ezek ilyen mesteriek). Mondjuk ez örömteli dolog, mert hátha végre eltakarodnának a picsába a régmúlt emberei. Kár, hogy olyan patkányok, akik időben még színt se mertek vallani, a végén odaugrottak a győzteshez, mint pl. Újhelyi Dr. és a többi megélhetési figura most majd tápolhatják ezeket is

Miattatok, fiatalok miatt kifejezetten örömteli, hogy történik valami mert értelmes fiatalként pl. Te is lelkesedsz ezért és hiszel benne, hogy jobb lesz. Anélkül nehéz.. Keresztlányom hasonló korú és ő is így gondolkodik. Tehát ne adjátok fel, viszont a következő fél évben támogatnotok kell ezt a figurát, mert bármit hazudoznak majd, feltehetően el akarják majd taposni innen is, onnan is. Rajtatok a sor, hogy próbáljatok egy homogénebb társadalmat építeni, mert mint látod itt is, nekünk idősebbeknek ez nem sikerült és nagyjából már mindegy is bár én még a fiatalabbak közé tartozom.

Politikailag érdekes időszak elé nézünk, kíváncsi leszek az következik -e majd be, amit várok, vagy sikerül úgy cselekedniük amit mondanak magukról.
Ha csak egy ddos kuponod van, akkor azt az utolsó napon tudod a leghatékonyabban beváltani. 118k-t tudtál volna max eltántorítani, ha ügyes vagy. Egyébként tény, hogy inkább tűnik valami önjáró nemzeti lelkes amatőr munkájának. Egy állampárt azért ennél többre is képes. Az érdekében viszont nem sokaknak állt.

Engem speciel csak annyira lelkesít, mint egy új Band of Brothers epizód lelkesítene, meg fiatalnak se gondolom magam (meg se rezdültem a Nagy Facebook leállás alatt), de jó, hogy sokakat megmozgatott. Egy évtizednyi politikai kultúra hiányzik a társadalomból, a fiatalok esetében ez szinte az újszülött kategória. A bennük lévő üres lapra bármit fel lehet festeni és az ilyesfajta csodavárásnak jó nagy csalódás a következménye, ami nem feltétlen lenne baj. Csak nem szívesen lennék ott, amikor visszaleng az inga egy 12 éve autokratizálódó rezsimhez aka maffiához. A feles többséggel való alkotmányozás borzasztó kockázatos és annyi helyen tud félresíklani a történet, hogy őrültség belekezdeni. Ha belátják, akkor csalódás, ha nem akkor jön az orosz rulett.
Üldözési mániád van. :)

Nem 20-on éves vagy? Én azt hittem.

MZP egyébként elnyúlta az ötletemet, 18-ban itt is kifejtettem, hogy Orbánt csak úgy lehet legyőzni ha kb. azt csinálod amit ő, a szar része nélkül. Most Márki ezt a kampányt vitte, hogy mennyire őszintén vagy mennyi ebből hazugság az majd kiderül (vagy nem) . És sikeres. (:v Lehet el kell mennem tanácsadónak (:u

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.10.17. 14:40

Bandee írta:
2021.10.17. 14:20
Az nevet, aki utoljára nevet. Ma te, holnap én (:u (:i

Kár, hogy megint egy paraszt hozzászólásra jutotta, pedig direkt nem kötekedtem veletek. No de ha így, akkor így. Kardot rántottál békeidőben (by Vollebak)!

Ha esetleg annak örülsz, és ez szól Vollebaknak is, akinek hozzászólásait nagy érdeklődéssel olvastam a napokban, szóval ha azt gondoljátok nekem attól lesz rossz ha ezek nyernek, ki kell ábrándítsalak benneteket, mert nincs anyagi függőségem a Fidesztől. Semennyi. Sőt, az e kevés megrendelés ami közpénzes, az is ellenzéki kerületből jön. Még DK irodán is dolgoztunk. Tehát emiatt kár örülnöd. Hadházy átvilágításán se fogok fennakadni.

Ha nem csinálnak agyament adórendszert, nekem még jobb is lehet mert a Fidesz tervez olyan dolgokat érzésem szerint, ami nekem nem is biztos, hogy jó.

Egyebekben: (:v

https://www.google.com/maps/place/Delph ... 22.5009699


Ha ragaszkodik az elveihez, végig csinálja amit ígér és nem csinál balos politikát, szavazok rá jövőre. Mint ember kibaszott unszimpatikus lett az elmúlt két hétben, bár eddig se rajongtam érte. Önelégült, önimádó fajta, egyébként sok ellenzéki ismerősöm szerint is. De ez mindegy, mert ezen én túl tudok lépni, leszarom, ha normális dolgokat csinál.

További jó faszverést! De immáron jobbra (:i
Nem tudom, miért keversz bele ebbe most. Nekem alapvetően Dani viselkedése visszás, rá reagáltam. Ő volt az, aki tolta a „mutassatok épkézláb jelöltet, csak ne a Gyurcsányt” évekig, aztán most márkiszarozik meg elmebetegezik.

Egyebekben meg se neked, se neked nem kívánnék soha semmi olyat, hogy érjen titeket anyagi vagy egyéb kár.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.10.17. 14:42

vollebak írta:
2021.10.17. 14:17
keF1r írta:
2021.10.17. 14:00


Tőled pusztán annyit hogy vigyázol arra az egy agysejtedre...és szobatiszta maradsz
Nekem az egészben nem is MZP az érdekes, hanem az, hogy minimum 2014 óta mi ment, mit tolt Dani, Carlos meg a többiek? Legyen alternatíva, de ne a Gyurcsány. Tessék, itt van: konzervatív, keresztény, jobboldali. Képvisel mindent, amit a Fidesz propagált. Papíron rajongania kéne épp a fideszeseknek, hogy milyen trú magyar férfiember, ráadásul civil, nincs politikai múltja.

Erre olyan szardobálásba kezdtek a fideszesek mindenhol (karöltve a dékával!), ami intenzitásban hozza a 2010 óta bevett gyurcsányozást simán. Egytől tízig terjedő skálán mekkora kibaszott röhej ez? (:u
10-es
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.10.17. 14:44

Bandee írta:
2021.10.17. 14:27
4D4M írta:
2021.10.17. 14:17

Ha csak egy ddos kuponod van, akkor azt az utolsó napon tudod a leghatékonyabban beváltani. 118k-t tudtál volna max eltántorítani, ha ügyes vagy. Egyébként tény, hogy inkább tűnik valami önjáró nemzeti lelkes amatőr munkájának. Egy állampárt azért ennél többre is képes. Az érdekében viszont nem sokaknak állt.

Engem speciel csak annyira lelkesít, mint egy új Band of Brothers epizód lelkesítene, meg fiatalnak se gondolom magam (meg se rezdültem a Nagy Facebook leállás alatt), de jó, hogy sokakat megmozgatott. Egy évtizednyi politikai kultúra hiányzik a társadalomból, a fiatalok esetében ez szinte az újszülött kategória. A bennük lévő üres lapra bármit fel lehet festeni és az ilyesfajta csodavárásnak jó nagy csalódás a következménye, ami nem feltétlen lenne baj. Csak nem szívesen lennék ott, amikor visszaleng az inga egy 12 éve autokratizálódó rezsimhez aka maffiához. A feles többséggel való alkotmányozás borzasztó kockázatos és annyi helyen tud félresíklani a történet, hogy őrültség belekezdeni. Ha belátják, akkor csalódás, ha nem akkor jön az orosz rulett.
Üldözési mániád van. :)

Nem 20-on éves vagy? Én azt hittem.

MZP egyébként elnyúlta az ötletemet, 18-ban itt is kifejtettem, hogy Orbánt csak úgy lehet legyőzni ha kb. azt csinálod amit ő, a szar része nélkül. Most Márki ezt a kampányt vitte, hogy mennyire őszintén vagy mennyi ebből hazugság az majd kiderül (vagy nem) . És sikeres. (:v Lehet el kell mennem tanácsadónak (:u
Úgy rémlik, hogy 34 éves a kolléga. Egyszer valamikor írt egy utalást egy évszám kapcsán, amiből deriváltam, hogy 1987-es születésű.

De majd ő megmondja.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.10.17. 15:00

Bandee írta:
2021.10.17. 14:20
További jó faszverést! De immáron jobbra (:i
tudod én sem jobbos sem balos nem vagyok...normális gondolkodású ember az IGEN!
egy normális élhető országra vágyom ahol nem lopnak el mindent is... az emberek nem utálják egymást pártszimpátia alapján
sorolhatnám hosszasan...
hogy ezt nekem orbán csótány mzp vagy ki adja meg teljesen mindegy lenne mert nem is érdekelne a politika.
orbán és csótány nem adta meg...pedig megtehették volna...előbbi leginkább...de esze ágában sem volt a gané tolvajnak...a másikat már a megválasztásakor gyűlöltem...
én már csak valami ellen szavazok leginkább, mert valami mellett ebben az országban nehéz.
most felcsillant némi remény de annyi mindent láttam én már...

ezzel a szavaznék rá dumával ne gyertek már...annyira hiteltelen a szátokból
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

4D4M
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1587
Csatlakozott: 2014.02.01. 23:43

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: 4D4M » 2021.10.17. 15:07

Bandee írta:
2021.10.17. 14:27
Üldözési mániád van. :)

Nem 20-on éves vagy? Én azt hittem.

MZP egyébként elnyúlta az ötletemet, 18-ban itt is kifejtettem, hogy Orbánt csak úgy lehet legyőzni ha kb. azt csinálod amit ő, a szar része nélkül. Most Márki ezt a kampányt vitte, hogy mennyire őszintén vagy mennyi ebből hazugság az majd kiderül (vagy nem) . És sikeres. (:v Lehet el kell mennem tanácsadónak (:u
Mármint a támadást beszélem be magamnak? Azt azért tényszerűnek tekinthetjük.

Ha ugyanezt a kampányt tolja le bármelyik őskövület, az sz.rt sem ért volna, kellett hozzá az is, hogy kívülről jöjjön.

Összekeverhettél valakivel, én 87-es évjárat vagyok.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.10.17. 15:53

keF1r írta:
2021.10.17. 15:00
ezzel a szavaznék rá dumával ne gyertek már...annyira hiteltelen a szátokból
Szavaznék rá... (:u amennyiben valahogy 2022 áprilisáig kitessékeli az együttműködésből a gyurcsány és apró-klánt.
Meg mondjuk az ilyen nídermüller-féle fasznyalókat... :)

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.10.17. 15:54

4D4M írta:
2021.10.17. 15:07
Összekeverhettél valakivel, én 87-es évjárat vagyok.
Az már nagyon öreg. :)

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2021.10.17. 16:49

rdaneelolivaw írta:
2021.10.17. 15:53
keF1r írta:
2021.10.17. 15:00
ezzel a szavaznék rá dumával ne gyertek már...annyira hiteltelen a szátokból
Szavaznék rá... (:u amennyiben valahogy 2022 áprilisáig kitessékeli az együttműködésből a gyurcsány és apró-klánt.
Meg mondjuk az ilyen nídermüller-féle fasznyalókat... :)
Addig is szavazol az Orbán-klára, dajcstompikára, rezsiszilárdra.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.10.17. 16:51

20,91%-os feldolgozottságnál Márki-Zay Péter vezet 86 445 (62,4%) szavazattal, míg a második Dobrev Klára 52 009 (37,6%) szavazattal. Az eredmény vidéken rendkívül szoros, míg a fővárosban nagyon egyértelmű. Az országgyűlési választások alkalmával a helyzet általában fordított szokott lenni.

Kép
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.10.17. 16:56

keF1r írta:
2021.10.17. 15:00
Bandee írta:
2021.10.17. 14:20
További jó faszverést! De immáron jobbra (:i
tudod én sem jobbos sem balos nem vagyok...normális gondolkodású ember az IGEN!
egy normális élhető országra vágyom ahol nem lopnak el mindent is... az emberek nem utálják egymást pártszimpátia alapján
sorolhatnám hosszasan...
hogy ezt nekem orbán csótány mzp vagy ki adja meg teljesen mindegy lenne mert nem is érdekelne a politika.
orbán és csótány nem adta meg...pedig megtehették volna...előbbi leginkább...de esze ágában sem volt a gané tolvajnak...a másikat már a megválasztásakor gyűlöltem...
én már csak valami ellen szavazok leginkább, mert valami mellett ebben az országban nehéz.
most felcsillant némi remény de annyi mindent láttam én már...

ezzel a szavaznék rá dumával ne gyertek már...annyira hiteltelen a szátokból
Mindenki meg van győződve, hogy normálisan gondolkodik. Ez egy ilyen dolog. Amúgy szerintem is az vagy, de nem ezek miatt

Nem igazan érdekel mit tartasz ezzel kapcsolatban hitelesnek.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.10.17. 17:01

4D4M írta:
2021.10.17. 15:07
Bandee írta:
2021.10.17. 14:27
Üldözési mániád van. :)

Nem 20-on éves vagy? Én azt hittem.

MZP egyébként elnyúlta az ötletemet, 18-ban itt is kifejtettem, hogy Orbánt csak úgy lehet legyőzni ha kb. azt csinálod amit ő, a szar része nélkül. Most Márki ezt a kampányt vitte, hogy mennyire őszintén vagy mennyi ebből hazugság az majd kiderül (vagy nem) . És sikeres. (:v Lehet el kell mennem tanácsadónak (:u
Mármint a támadást beszélem be magamnak? Azt azért tényszerűnek tekinthetjük.

Ha ugyanezt a kampányt tolja le bármelyik őskövület, az sz.rt sem ért volna, kellett hozzá az is, hogy kívülről jöjjön.

Összekeverhettél valakivel, én 87-es évjárat vagyok.
Nem magadnak, ezzel hulyitenek. Leszarjak ezt a Fidesznel ennyire ez nem fontos, csak abbol, hogy kit kell majd utni. Meg persze ez tematizalta az elmult heteket nekik is lathatonak kell lenni. Altalanosan az a velemeny, hogy Marki jobb, igy könnyebben nyernek. Marmint a Fideszen belul ez a velemeny barmit is ir a sajto
Most is osszeomlott a rendszer, egyebkent az elso forduloban vizsgaltak es akkor se volt erre egyertelmu magyarazat. Tobbfele gond volt vele


Meg fiatal vagy, bar en 10 evvel visszabb gondoltalak:) mindegy, akkor ez is vilinger most mar

Lezárt