Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Politika mentes beszélgetések a mindennapokról
Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.10.23. 19:08

rdaneelolivaw írta:
2021.10.23. 17:15
Nem tudja valaki véletlenül hányan vannak kb a márkiszar tüntikén?
Kerestem képeket, de rendes légifelvételt a független sajtónál (Telexet nem nyitom meg) nem találtam, csak a jó trükkös közeliket. 24.hu, Index, 444, ezeket néztem. Indexen sincsen, csak Vadhajtásokon volt légifotó ezeket láthatod:

Kép

Kép

Elvégeztem a szokásos számításaimat m2 alapon, persze csak hevenyészve, közepes tömeget feltételezve ennek alapján a saját megállapításaim:

Hülyeségeket ír a Vadhajtások, 50-60 ezer emberre tippelem a Békemenetet és akik már várták őket, azzal együtt lehettek 80-100 ezren. 300 ezer ember sehol nem fér el a városban.

Márki gyűlésén 3-4 ezer ember lehetett. Meglepő, mer sokkal több embert vártam oda, 2006-ban az Oktogonig megtelt az ANdrássy az MSZP gyűlésén. Ügyesen próbáltak helyet választani, mert a keskeny helyeken jobban mutat a tömeg, de ez is elég blama lett. Jól érezték , hogy a Hősök terével nem szabad próbálkozni.

EMlítést érdemel még a tisztesség jegyében:

Nem kellett volna Romániából ide hozni senkit a pandémia alatt, különösen onnan, most.
Egyáltalán nem kellett volna ezeket most megtartani
AZ M1 rendes kádári propagandát csinált, élőben jelentkezett a Békemenetről, a másikokról egy kurva szó sem esett ami jogosan háborít fel egy ellenzékit. 130 milliárdból évente.. Nem akarok álszent lenni, engem ez nyilván nem bánt annyira mint itt sokakat, de a tisztesség miatt ezt meg kell említsem, hogy észrevettem és jogos lesz a felháborodás.

Ha 10000 embert utaztattak is, mondjuk, akkor is kurva sokan elmentek.


Dani, látva a tömeget jól döntöttünk, hogy nem mentünk el végül.

Még egy dolog miatt kegyes hozzánk a sors, mivel mindkét oldal megtartotta a rendezvényét, a szokásos faszszopásokon kívül legalább a maszkviselést nem kell majd hallgatni, hiszen egyik se vethet a másik szemére semmit.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Bandee 2021.10.23. 19:21-kor.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.10.23. 19:10

trutya írta:
2021.10.23. 19:06
mennél ellentüntikézni?
Most?
Nem...
Eléggé megrángatott a covid tavaly, – egy ilyen esemény esetében nem éri meg, hogy kockáztassak egy újabb betegséget magamnál vagy a családomnál.

Ezzel persze nem azt mondom, hogy bolond aki kiment, de most óvatosabb vagyok. Ismerek 40-es ipsét aki dupla pájszeres és már beteg. :shock: (nem nagyon de beteg)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.10.24. 00:38

TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.10.24. 07:49

vollebak írta:
2021.10.24. 00:38
***
A közeli képeket elnézve valóban ilyenek lehettek. Mind a 100 000. (:u

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.10.24. 09:02

rdaneelolivaw írta:
2021.10.24. 07:49
vollebak írta:
2021.10.24. 00:38
***
A közeli képeket elnézve valóban ilyenek lehettek. Mind a 100 000. (:u
A fogak száma egyenesen arányos az IQ számával. Különösen a borsodi cigógyerekek csodálatosak. Szerintem még azt sem biztos, hogy tudták, hogy melyik városban vannak. És annyit ér a szavazatuk, mint az enyém.

Katasztrófa.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.10.24. 09:47

rdaneelolivaw írta:
2021.10.24. 07:49
vollebak írta:
2021.10.24. 00:38
***
A közeli képeket elnézve valóban ilyenek lehettek. Mind a 100 000. (:u
Direkt olyanokhoz mentek oda, jo telexes es Fabian hagyomanyok szerint, akiktol ezt lehetett varni. Mondjuk 2-3 ertelmes volt azert igy is

Egyebkent az tenyleg borzaszto, hogy mennyi hulye van

A masik rendezvenyen azzal altattak magukat, hogy penzert mentek Orbant nezni az emberek, meg mert felnek. Herczeg Zoltan agytroszt izlestelen divattervezo, meg a Jakab. Orosz feltorekvo Annacska. Amugy nagy eges volt ez nekik amit most magyaraznak, de azt hittek sokan lesznek ezert mentek az Andrassyra. Szivas. Latszik, hogy nem erre szamitottak
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bandee 2021.10.24. 09:50-kor.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: trutya » 2021.10.24. 09:49

rdaneelolivaw írta:
2021.10.24. 07:49
vollebak írta:
2021.10.24. 00:38
***
A közeli képeket elnézve valóban ilyenek lehettek. Mind a 100 000. (:u
ide akartál kijönni? biztos jól szórakoztál volna családostul ezek között.

szánalom az egész. a magam részéről már nagyon elegem van ebből az egész gyűlöletkampányból amit a hájas disznóék csinálnak.
egészen elképesztő, mekkora gyűlölködést, széthúzást szított ebben az országban 2002 óta. szerintem ez még az ellopott pénzeknél is rosszabb.
egy ilyen videó megnézése után csak kavarog bennem a düh, szánalom és lemondás keveréke.
most már ott tartok, hogy bármi jó ami nem ezek. tuti húzok egyet MZP-re tavasszal, gyurcsány ide vagy oda, leszarom, ha az az ember komolyan gondolja amit csinál akkor előbb-utóbb csak kigolyózza őt onnan (bár nem gondolom hogy akkora tényező lenne amit a fidesz állít)

félek persze, hogy elcsalják a választásokat. Nigel Hill írta gyurcsányról, hogy görcsösen ragaszkodik a hatalomhoz. a malachoz képest viszont szerintem piskóta... bár fiatal voltam akkor még, de megmaradt, milyen hisztit vágott le a viktor a 2002-es, de pláne a 2006-os veresége után!
Kép

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.10.24. 10:00

Bandee írta:
2021.10.24. 09:47
rdaneelolivaw írta:
2021.10.24. 07:49


A közeli képeket elnézve valóban ilyenek lehettek. Mind a 100 000. (:u
Direkt olyanokhoz mentek oda, jo telexes es Fabian hagyomanyok szerint, akiktol ezt lehetett varni. Mondjuk 2-3 ertelmes volt azert igy is

Egyebkent az tenyleg borzaszto, hogy mennyi hulye van

A masik rendezvenyen azzal altattak magukat, hogy penzert mentek Orbant nezni az emberek, meg mert felnek. Herczeg Zoltan agytroszt izlestelen divattervezo, meg a Jakab. Orosz feltorekvo Annacska. Amugy nagy eges volt ez nekik amit most magyaraznak, de azt hittek sokan lesznek ezert mentek az Andrassyra. Szivas. Latszik, hogy nem erre szamitottak
Ugyan, Bandi. Nyilván sokkal többet elnézel egy olyan rendezvénynek, ami papíron közelebb áll hozzád. Emlékszem én még jól, amikor azt írtad a prájd kapcsán pár éve, hogy minek a tüllszoknyában riszálókkal provokálni. Pedig ott is mondhattad volna, hogy hát direkt azt a maroknyi provokatőrt fotózták a hangulatkeltés kedvéért, amúgy nem erről szól az.

Ne legyenek kétségeid, akik ilyen tüntetésre mennek, azok zömében ilyenek. Békemenet úgy, hogy ölésről hadoválnak, meg szivárványos zászló miatt ordibál fel egy erkélyre a rohadék. Olvasd el, mit írt trutya, mi a kibaszott Fidesz legnagyobb bűne, teljesen igaza van. Gyűlöletet, feszültségeket szítanak folyamatosan abban az országban, ahol mindig mondod, hogy szerinted itt mindent lehet. Persze, lehet - papíron, csak a realitás az, hogy ma beugatnak, pofán vernek olyan dolgokért, amik 15-20 éve a kutyát nem érdekelték volna. Én is mindig arra gondolok, amikor veletek beszélgetünk itt, hogy kimennétek a családdal az ilyen indulatos, ordibáló, agresszív faszok közé? Ha ennek a tizedét egy nem kormányhoz köthető rendezvényen örökítik meg, teleharsogja a világot a lakájmédia vele, és ti is évekig emlegetnétek. Pár éve kormányközeli bácsika akart sósavat önteni kormányellenes fiatalok pofájába.

Tedd a kezed a szívedre: meddig lenne téma nálatok, hogy a sósavas déká, a sósavas ellenzék, ha ez fordítva történik? Így meg soha nem merül fel ez a sztori, mindig csak az, hogy mindkét oldal ugyanolyan rossz. Egy fenét, a dékás nyuggerek bármilyen ostobák, épp abból látható, hogy mennyivel jámborabb az az oldal alapvetően, mert a lakájmédia nem tud még csak egyetlen hasonlót sem találni onnan, mint a sósavas öregember, hogy mutogatni lehessen rá, hogy tessék micsoda állatok az ellenzékiek.

A 2-3 értelmes között gondolom, a fiatal srácra is gondolsz. Csak annyit mondok, ő a fizetett Orbán-segglakó Deák Dániel öccse :)
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.10.24. 10:15

vollebak írta:
2021.10.24. 10:00
Bandee írta:
2021.10.24. 09:47

Direkt olyanokhoz mentek oda, jo telexes es Fabian hagyomanyok szerint, akiktol ezt lehetett varni. Mondjuk 2-3 ertelmes volt azert igy is

Egyebkent az tenyleg borzaszto, hogy mennyi hulye van

A masik rendezvenyen azzal altattak magukat, hogy penzert mentek Orbant nezni az emberek, meg mert felnek. Herczeg Zoltan agytroszt izlestelen divattervezo, meg a Jakab. Orosz feltorekvo Annacska. Amugy nagy eges volt ez nekik amit most magyaraznak, de azt hittek sokan lesznek ezert mentek az Andrassyra. Szivas. Latszik, hogy nem erre szamitottak
Ugyan, Bandi. Nyilván sokkal többet elnézel egy olyan rendezvénynek, ami papíron közelebb áll hozzád. Emlékszem én még jól, amikor azt írtad a prájd kapcsán pár éve, hogy minek a tüllszoknyában riszálókkal provokálni. Pedig ott is mondhattad volna, hogy hát direkt azt a maroknyi provokatőrt fotózták a hangulatkeltés kedvéért, amúgy nem erről szól az.

Ne legyenek kétségeid, akik ilyen tüntetésre mennek, azok zömében ilyenek. Békemenet úgy, hogy ölésről hadoválnak, meg szivárványos zászló miatt ordibál fel egy erkélyre a rohadék. Olvasd el, mit írt trutya, mi a kibaszott Fidesz legnagyobb bűne, teljesen igaza van. Gyűlöletet, feszültségeket szítanak folyamatosan abban az országban, ahol mindig mondod, hogy szerinted itt mindent lehet. Persze, lehet - papíron, csak a realitás az, hogy ma beugatnak, pofán vernek olyan dolgokért, amik 15-20 éve a kutyát nem érdekelték volna. Én is mindig arra gondolok, amikor veletek beszélgetünk itt, hogy kimennétek a családdal az ilyen indulatos, ordibáló, agresszív faszok közé? Ha ennek a tizedét egy nem kormányhoz köthető rendezvényen örökítik meg, teleharsogja a világot a lakájmédia vele, és ti is évekig emlegetnétek. Pár éve kormányközeli bácsika akart sósavat önteni kormányellenes fiatalok pofájába.

Tedd a kezed a szívedre: meddig lenne téma nálatok, hogy a sósavas déká, a sósavas ellenzék, ha ez fordítva történik? Így meg soha nem merül fel ez a sztori, mindig csak az, hogy mindkét oldal ugyanolyan rossz. Egy fenét, a dékás nyuggerek bármilyen ostobák, épp abból látható, hogy mennyivel jámborabb az az oldal alapvetően, mert a lakájmédia nem tud még csak egyetlen hasonlót sem találni onnan, mint a sósavas öregember, hogy mutogatni lehessen rá, hogy tessék micsoda állatok az ellenzékiek.

A 2-3 értelmes között gondolom, a fiatal srácra is gondolsz. Csak annyit mondok, ő a fizetett Orbán-segglakó Deák Dániel öccse :)
Áltasd magad ezzel. Sok hulye van, de a toredeke. Mindket oldalon, hulye van mindenhol.
Ket fiatal meg egy idosebb volt akik normalisabbak

Nezd ha ezt konnyebb gondolnod akkor jo, csak koppanas lesz belole. P

Prajdnak semmi koze ehhez. Egyebkent tenyleg nem tudom minek razzak magukat tullszoknyaban :)) de tolem nyugodtan

A gyuloletet mindket oldal szitja. 20 eve. Ezt ne varrjatok a nyakaba, bar nem maradt adosuk

Mind a 100 ezret fizettek , buszoztattak:) mond cigany volt es gyulolkodo. A masik rendezvenyen a par ezer meg agysebesz es matematikus. Jol van akkor

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.10.24. 10:17

trutya írta:
2021.10.24. 09:49
rdaneelolivaw írta:
2021.10.24. 07:49


A közeli képeket elnézve valóban ilyenek lehettek. Mind a 100 000. (:u
ide akartál kijönni? biztos jól szórakoztál volna családostul ezek között.

szánalom az egész. a magam részéről már nagyon elegem van ebből az egész gyűlöletkampányból amit a hájas disznóék csinálnak.
egészen elképesztő, mekkora gyűlölködést, széthúzást szított ebben az országban 2002 óta. szerintem ez még az ellopott pénzeknél is rosszabb.
egy ilyen videó megnézése után csak kavarog bennem a düh, szánalom és lemondás keveréke.
most már ott tartok, hogy bármi jó ami nem ezek. tuti húzok egyet MZP-re tavasszal, gyurcsány ide vagy oda, leszarom, ha az az ember komolyan gondolja amit csinál akkor előbb-utóbb csak kigolyózza őt onnan (bár nem gondolom hogy akkora tényező lenne amit a fidesz állít)

félek persze, hogy elcsalják a választásokat. Nigel Hill írta gyurcsányról, hogy görcsösen ragaszkodik a hatalomhoz. a malachoz képest viszont szerintem piskóta... bár fiatal voltam akkor még, de megmaradt, milyen hisztit vágott le a viktor a 2002-es, de pláne a 2006-os veresége után!
Ne áltasd magad Robi!

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: trutya » 2021.10.24. 10:34

Bandee írta:
2021.10.24. 10:17
Ne áltasd magad Robi!
mondj jobbat akkor (ami nem "csakafidesz")...
Kép

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.10.24. 10:46

Bandee írta:
2021.10.24. 10:15
Áltasd magad ezzel. Sok hulye van, de a toredeke. Mindket oldalon, hulye van mindenhol.
Ket fiatal meg egy idosebb volt akik normalisabbak

Nezd ha ezt konnyebb gondolnod akkor jo, csak koppanas lesz belole. P

Prajdnak semmi koze ehhez. Egyebkent tenyleg nem tudom minek razzak magukat tullszoknyaban :)) de tolem nyugodtan

A gyuloletet mindket oldal szitja. 20 eve. Ezt ne varrjatok a nyakaba, bar nem maradt adosuk

Mind a 100 ezret fizettek , buszoztattak:) mond cigany volt es gyulolkodo. A masik rendezvenyen a par ezer meg agysebesz es matematikus. Jol van akkor
Szándékosan kitekered. Nem az értelmi különbségekről volt szó, hol hány agysebész van, hanem arról, hogy melyik oldal az indulatos, agresszív. Nem tartom értelmesebbnek vagy vállalhatóbbnak a dékás szavazóbázist sem, de békésebbnek igen, akiknél nem bevett fordulat az erőszakkal fenyegetés. Mondom, egy ilyet nem tudsz mutatni 12 év alatt, hogy arról az oldalról ilyen történt volna. Szerinted nem kapta volna fel a lakájmédia, meg nem emlegetnétek Danival? Dehogynem. A sósavas bácsika viszont el van felejtve.

Mindig azt mondod, hogy jól meghatározható politikatudományi és pszichológiai okai vannak annak, hogy miért éppen Orbán és Gyurcsány a két főszereplő töretlenül az elmúlt 20 év magyar közbeszédében.

Ha ezt igaznak fogadod el, akkor fogadd el azt is, amit meg én beszéltem egy tömegviselkedésre szakosodott pszichológussal. Kifejtette részletesen, miért alapvetően a jobboldali értékkészletű emberek azok, akikből ki lehet hozni ezt a fajta viselkedést. Ok-okozattal, logikusan levezette, mert onnan indultunk, hogy kérdeztem tőle, hogy mi a geciért van az, hogy így lehet tematizálni a közbeszédet a kormánypártiaknál, hogy mindig a harc, mindig a szembenállás az, ami fűti azt az oldalt. A Fidesz erre kurvára ráérzett, hogy a szavazóbázisuknak a markáns része erre fogékony lesz, és bármennyire is mérsékelt jobboldali vagy, nálad is működik annyiban, hogy nem látod be, hogy ez csak egy oldalra jellemző itthon.

Szerinted Gyurcsány és a stábja nem értenek ehhez, nem tudták volna így felépíteni a politikai márkájukat? Innen indult a szakemberrel 2-3 éve a beszélgetésem, hogy magyarázza már meg, miért nem volt 2002 és 2010 között ilyen tömeggyártása a masírozásra, nemhagyjukozásra buzdító ellenségkép-generálásnak, hogy hol a jogvédők, hol a buzik, hol a Soros, hol a migránsok, hol a liberálisok (csak nyilván onnan, hogy mittudomén, keresztények, üzenünk a Vatikánnak, konzervatívok, mint szitokszó meghonosítása, jobboldaliak, nem emeszpések hazaárulózásának meghonosítása). Megkérdeztem a szakit, hogy ha ilyen jól működő modell ez, hogy kell egy (vagy inkább több) vezényszó, ami mögé felsorakozva lehet békemenetelni, miért nem csinálták meg ugyanezt korábban a másik oldalon.

Dekára pontos okai vannak, hogy miért. Egyszer leírom, vagy elmondom személyesen, ha érdekel, de a lényeg, hogy ha azt mondod, a politikatudomány megmagyarázza, miért Orbán és Gyurcsány a két pólus, akkor azt is ki kell mondani, hogy miért a békemenetes nénikék akarnak gyilkolni, és miért a fideszes bácsikák fenyegetőznek sósavval.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.10.24. 10:48

trutya írta:
2021.10.24. 10:34
Bandee írta:
2021.10.24. 10:17
Ne áltasd magad Robi!
mondj jobbat akkor (ami nem "csakafidesz")...
Marmint miben? Nem tudok jobbat mondani, szar mindegyik valasztas. Markirol meg semmit nem tudunk csak gondoljuk, hogy milyen de ha igaz amiket mond akkor nagyon jo lenne, csak nem igy.

Arra gondoltam meg fiatal vagy, nem emlekszel mi ment itt 20-25 eve. Onnantol datalodik ez, nagyjabol 98-2000, nem tudod elkepzelni mi szart okadtak Orbanra aki akkoriban meg nem volt ilyen. Amugy ez a megosztottsag jelen volt mar a xx. Szazad elejen is es nem is csak magyar jelenseg, ez ebredt ujra 98-ban.

De nekem mindegy, csak kicsit egyoldalu lett a hsz-ed, az idaig vezeto uton neki sok kiseroje volt aki tehet errol.

Azt se hodd mondenki aki ott volt hulye, cigany, meg ilyenek. Sok nomtalis embert tudok aki kiment, ebbol volt a tobb. A tobbi onamitas es belemgayrazas - ez eddig se vezetett eredmenyre

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: trutya » 2021.10.24. 11:24

Bandee írta:
2021.10.24. 10:48
trutya írta:
2021.10.24. 10:34

mondj jobbat akkor (ami nem "csakafidesz")...
Marmint miben? Nem tudok jobbat mondani, szar mindegyik valasztas. Markirol meg semmit nem tudunk csak gondoljuk, hogy milyen de ha igaz amiket mond akkor nagyon jo lenne, csak nem igy.

Arra gondoltam meg fiatal vagy, nem emlekszel mi ment itt 20-25 eve. Onnantol datalodik ez, nagyjabol 98-2000, nem tudod elkepzelni mi szart okadtak Orbanra aki akkoriban meg nem volt ilyen. Amugy ez a megosztottsag jelen volt mar a xx. Szazad elejen is es nem is csak magyar jelenseg, ez ebredt ujra 98-ban.

De nekem mindegy, csak kicsit egyoldalu lett a hsz-ed, az idaig vezeto uton neki sok kiseroje volt aki tehet errol.

Azt se hodd mondenki aki ott volt hulye, cigany, meg ilyenek. Sok nomtalis embert tudok aki kiment, ebbol volt a tobb. A tobbi onamitas es belemgayrazas - ez eddig se vezetett eredmenyre
mivel a felnőtt életemet a fidesz uralma alatt éltem, hadd engedtessék meg hogy a jelenlegi rendszerből legyen elegem, ne a 30 évvel ezelőttiből :)
nyilván voltak értelmesek is, nem mondom hogy nem, de nem is arra hegyeztem ki a hsz-em, hogy mindenki hülye aki ott volt...
Kép

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.10.24. 11:30

trutya írta:
2021.10.24. 11:24
Bandee írta:
2021.10.24. 10:48


Marmint miben? Nem tudok jobbat mondani, szar mindegyik valasztas. Markirol meg semmit nem tudunk csak gondoljuk, hogy milyen de ha igaz amiket mond akkor nagyon jo lenne, csak nem igy.

Arra gondoltam meg fiatal vagy, nem emlekszel mi ment itt 20-25 eve. Onnantol datalodik ez, nagyjabol 98-2000, nem tudod elkepzelni mi szart okadtak Orbanra aki akkoriban meg nem volt ilyen. Amugy ez a megosztottsag jelen volt mar a xx. Szazad elejen is es nem is csak magyar jelenseg, ez ebredt ujra 98-ban.

De nekem mindegy, csak kicsit egyoldalu lett a hsz-ed, az idaig vezeto uton neki sok kiseroje volt aki tehet errol.

Azt se hodd mondenki aki ott volt hulye, cigany, meg ilyenek. Sok nomtalis embert tudok aki kiment, ebbol volt a tobb. A tobbi onamitas es belemgayrazas - ez eddig se vezetett eredmenyre
mivel a felnőtt életemet a fidesz uralma alatt éltem, hadd engedtessék meg hogy a jelenlegi rendszerből legyen elegem, ne a 30 évvel ezelőttiből :)
nyilván voltak értelmesek is, nem mondom hogy nem, de nem is arra hegyeztem ki a hsz-em, hogy mindenki hülye aki ott volt...
Jo rendben. Szep napot!

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Willy » 2021.10.24. 12:57

Érdemben erre egyik NERszopó sem reagált, nem véletlen.

Kép
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.10.25. 13:47

TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.10.25. 14:39


Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.10.25. 16:06

Nagyon nagy csalódás, hogy rendszeresen linkeled, olvasod ezt az uszító szélsőjobbos szemetet. Még akit ismerek jobboldaliakat, ők is csak megvetéssel beszélnek erről a moslékról.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.10.25. 16:22

"dokumentumokat kitakarás nélkül bocsátják a nyilvánosság rendelkezésére, úgy, ahogy Márki-Zay Péter azt megkapta. "

Jah mégsem :D Máris hazudnak. Vagy eleve kitakarással kapták meg?
https://markizaypeter.hu/wp-content/upl ... -_-MZP.pdf

Nekem itt valami bűzlik. Az egész jelentés Kb egy összeguglizott valami (wikipedia, meg régi cikkek), semmi olyat nem látok benne, amit egy földi halandó nem tudna kb 1 nap alatt felderíteni. Nem kellenek ilyenhez titkosszolgálati módszerek. Nem lennék meglepve, ha kiderülne, mégsem egy meg nem nevezett(miért is nem?) fidesz tagtól származna.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: bertone » 2021.10.26. 03:25

https://forbes.hu/uzlet/ferihegy-repter ... avasarlas/

Kis háttér anyag a reptér visszavásárlásához. Gondolom, mielőbb kellene, hogy még a választás előtt mehessen egy fasza kis alapítványba.
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Willy » 2021.10.26. 07:08

vollebak írta:
2021.10.25. 16:06
Nagyon nagy csalódás, hogy rendszeresen linkeled, olvasod ezt az uszító szélsőjobbos szemetet. Még akit ismerek jobboldaliakat, ők is csak megvetéssel beszélnek erről a moslékról.
Ne bántsd! Önmegnyugtatásnak tökéletes oldal, ha valaki csak azért nevezi magát kereszténynek, mert menő, meg mert a kormány sokszor mondja.
Különben meg azt se tudják, melyik gyertyát kell harmadjára meggyújtani az adventi koszorún. Mária-titokból gondolom, egyet sem tudnak.
Kereszténységben vetekednek Finkelstein-nel.
79731930_2412614595666105_893951164389785600_n.png
79731930_2412614595666105_893951164389785600_n.png (101.63 KiB) Megtekintve 125 alkalommal
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.10.26. 07:46

Willy írta:
2021.10.26. 07:08
Ne bántsd! Önmegnyugtatásnak tökéletes oldal, ha valaki csak azért nevezi magát kereszténynek, mert menő, meg mert a kormány sokszor mondja.
Különben meg azt se tudják, melyik gyertyát kell harmadjára meggyújtani az adventi koszorún. Mária-titokból gondolom, egyet sem tudnak.
Kereszténységben vetekednek Finkelstein-nel.
Itt a balos verziója:

https://zsurpubi.hu

(:u

Avatar
Willy
WSR pilóta
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2014.01.13. 17:12
Tartózkodási hely: Degec

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Willy » 2021.10.26. 08:34

rdaneelolivaw írta:
2021.10.26. 07:46
Itt a balos verziója:
Biztos úgy van, kurvára nem érdekel. 12 éve nincs baloldali kormány, mégis a baloldal elnyomása ellen kell küzdenie egy kétharmaddal irányító "kereszténydemokrata" kormánynak.
Felmerül a kérdés, hogy egyáltalán le akarnak-e számolni vele, vagy a köztudatban tartani, hogy legyen kivel szemben állandóan megnyerni a választást :D
Régen férfi voltam női testben, de aztán megszülettem.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.10.26. 09:01

Egy újabb példa miért hányok a ballib pc eszméktől.
Queen, Rolling Stones, Grease rasszisták és sértők. A hányadék drag queeneknek meg megy a piros szőnyeg :hanyas:
https://index.hu/kultur/zene/2021/10/26 ... l-a-piszi/
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Lezárt