Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Politika mentes beszélgetések a mindennapokról
Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.11.16. 11:21

rdaneelolivaw írta:
2021.11.16. 10:08
https://index.hu/belfold/2021/11/16/egy ... ovarosnal/

Ma reggeli ajándék kávé mellé. :D
Ugy tudom meg lesz anyag, ez csak a bemelegites. Allitolag valasztasokig veguk is lesz.

Azert csinaljak igy, hogy osszevissza hazudjanak a szereplok es ellentmondasba keruljenek. Plusz tematizalni a kozbeszedet mert bar sokan leszarjak, de sokan nem.

Amugy belso a tamadas csaxolok.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.11.16. 11:22

vollebak írta:
2021.11.16. 11:19
rdaneelolivaw írta:
2021.11.16. 10:08
https://index.hu/belfold/2021/11/16/egy ... ovarosnal/

Ma reggeli ajándék kávé mellé. :D
Bandi jött valami olyannal, aminek kábé annyi volt az értelme, hogy hát miért ne lehetne pénzük, hiszen Tiborcz sikeres vállalkozó :D
Hozd mikor irtam ilyet!! Soha a budos eletben.
Ilyen hulyesegeket ti irkaltok en biztos nem:)

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.11.16. 11:26


Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.11.16. 12:05

Bandee írta:
2021.11.16. 11:22
Hozd mikor irtam ilyet!! Soha a budos eletben.
Ilyen hulyesegeket ti irkaltok en biztos nem:)
Legkésőbb holnap estig vissza fogom keresni (most szügyig vagyok a melóban). Tisztán emlékszem, hogy valami ilyesmivel védted, nagyon megmaradt bennem, mennyire elképedtem, hogy Rasika rongyrázásaira neked a magyarázat a sikeres vállalkozói kereset volt :)
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.11.16. 12:31

vollebak írta:
2021.11.16. 11:19
rdaneelolivaw írta:
2021.11.16. 10:08
https://index.hu/belfold/2021/11/16/egy ... ovarosnal/

Ma reggeli ajándék kávé mellé. :D
Továbbra is mestere vagy annak, hogy fingot nem érő, az általad körbenyalt kormányoldali szarháziak által elkövetett stiklik ezrelékét ki nem tevő dolgokon heherészel. Mészáros dolgairól mikor linkelsz, főnök? Ki a merev fröccsöntött műfaszt érdekel ez a városházás ügy, amikor manyup, kvesztor, földmutyi, trafikmutyi, migránsmutyi van? Ki a faszt akartok megvezetni ezzel a nevetséges, porba fingó üggyel? :D

Igazából pont, hogy jól mutatja, mennyire nincs mivel lőnötök, srácok. Egy röhejes városházás hülyeséggel próbálkoztok már mióta, mert nincs más muníció. Ha kártyáznánk, nálam Mészárossal, Rogánnal és Szíjjártóval meg az elmúlt 12 évvel ott van mind a négy ász, ti meg itt egy zöld alsót lobogtattok, hogy az mindet üti :D

Ismert forgatókönyv már ez, hogy dimenziókkal más fajsúlyú dolgokról hogy beszéltek, attól függően, hogy melyik oldalról van szó. Emlékszem én még jól, amikor Medgyessy karórájának értékén hőzöngött a jobboldal, te is emlegetted. Amikor meg Récsölke, az ország saját lába, aki épp Marbellára menekíti a maffiavagyont, olyan terepjáróból szállt ki olyan órával és olyan cipőben, ami Medgyessy komplett miniszterelnöki fizetését ütötte, arra meg heherésztetek, illetve Bandi jött valami olyannal, aminek kábé annyi volt az értelme, hogy hát miért ne lehetne pénzük, hiszen Tiborcz sikeres vállalkozó :D

Tényszerű, tételesíthető, hogy a bármilyen nem jobboldali szereplő/kormány/akárki összesítve sem teszi ki a töredékét sem annak, amit a Fidesz 12 éve csinál. Szóval nagy kópék vagytok, de én várom áprilist. MZP-ben van az utolsó bizalmam, és nagyon tetszik, ahogy köpködöd, mert mutatja, hogy tartasz tőle. Nyomjad csak a márkiszarozást, jó lesz :D
https://telex.hu/belfold/2021/11/16/a-v ... -hanganyag

A telex is címoldalon foglalkozik vele. Most akkor hogy van ez? :pf01 Biztos fajsúlytalan dolog lehet.
Az én bajom ezzel, hogy szépen előrevetíti, hogy mi várható ha feirék visszajönnek. Semmi. #ezekmindugyanazok
MZP? Amióta lement az előválasztás teljesen más dolgokat mond és tesz, mint előtte. Brüsszelbe megy szájerezni, egy kicsit meg Webernek puncsolni, metodista egyháznak lobbizni. Bravó. Ezzel aztán fel lehet hívni a billegő szavazók figyelmét. Közben meg olyan politikai öngyilkos mondatokat ejt ki a száján a hogy "kevesebbet kell fűteni" az a rezsicsökkentés. A kormánynak kérnie sem kell anyagot, vagy összeollózni a lejáratásához. MZP addig tűnt alternatívának, amíg el nem kezdte a dk által kidolgozott retorikát. Kár érte lehetett volna értelmes jelölt.
Hányinger az egész. Marad az OVNJGYFSIJ :D
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.11.16. 12:55

vollebak írta:
2021.11.16. 12:05
Bandee írta:
2021.11.16. 11:22
Hozd mikor irtam ilyet!! Soha a budos eletben.
Ilyen hulyesegeket ti irkaltok en biztos nem:)
Legkésőbb holnap estig vissza fogom keresni (most szügyig vagyok a melóban). Tisztán emlékszem, hogy valami ilyesmivel védted, nagyon megmaradt bennem, mennyire elképedtem, hogy Rasika rongyrázásaira neked a magyarázat a sikeres vállalkozói kereset volt :)
Akkor megismetlem, hogy soha nem irtam ilyet sot soha nem is mondtam eletemben sem itt, sem mashol. Nem is en lennnek. Kerlek fejezd ezt be mert en se koltok rolad lejarato anyagokat, de ha igeny van ra akkor menni fog hidd el.

Esetleg trollkodtam? Az lehet de igazabol ha jol emlekszem nem is nagyon szoltam hozza ahhoz mert rohejesnek tartottam az azzal foglalkozast. Talan azt irtam orulnotok kene, hogy elhuzott innen. Meg azt irtam taln uzleti ugyben ment ezt meg onnan tudom az egyik cimboram foz a testverenek.

Egeszen mas a velemenyem roluk, de leginkabb leszarom. Leszarom a meszarosozast tiborczozast es a varoshaza gaten se porogtem itt, nem talalaz tolem okyat ahol ezen rugoznek, rajtatok annal inkabb kuncogok hiszen jol lathatoan nem a lopas zavar benneteket hanem a szemelyek es ezt magyarazzatok ezzel-azzal. Ki irta, miert irta ki mennyit lopott. Nevetseges!

Keversz engem valakivel

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2021.11.16. 13:53

most tankoltam, érdekes a maxxmotion 95 is 480. mindig azt tankolok, azt hittem az már prémiumnak számít... :/

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.11.16. 14:00

Gyurcsány és a DK házi buzeránsa, Homonnay a faszbukon:
"
Amikor meglátok egy kiskorút, aki visít, a pörköltöt a tesója hajába keni, földhöz vágja magát a járdán, stb., akkor minden egyes alkalommal a következőket mondom el: "köszönöm Istenem, hogy bz_nak teremtettél".
Ilyenkor kaján mosollyal nézem a meggyötört szülőt, és arra gondolok, hogy egy babakocsi ára annyiba fáj mint egy repjegy New Yorkba.
Gyűlöljetek!
Azt el is felejtettem mondani, hogy amikor a januári hőségben Rióban esténként bulizni mentem, és pár óra alvás után karikás szemmel mentem ki Ipanemán a strandra, nagyon sokat gondoltam azokra a barátaimra, akik szintén nem tudták kialudni magukat, mert jött a gyerek foga."

No comment

Avatar
9_46_20
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2964
Csatlakozott: 2013.12.30. 11:44
Mi vagy?: KR7 & KR69 supporter

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: 9_46_20 » 2021.11.16. 14:10

Bandee írta:
2021.11.16. 14:00
Gyurcsány és a DK házi buzeránsa, Homonnay a faszbukon:
"
Amikor meglátok egy kiskorút, aki visít, a pörköltöt a tesója hajába keni, földhöz vágja magát a járdán, stb., akkor minden egyes alkalommal a következőket mondom el: "köszönöm Istenem, hogy bz_nak teremtettél".
Ilyenkor kaján mosollyal nézem a meggyötört szülőt, és arra gondolok, hogy egy babakocsi ára annyiba fáj mint egy repjegy New Yorkba.
Gyűlöljetek!
Azt el is felejtettem mondani, hogy amikor a januári hőségben Rióban esténként bulizni mentem, és pár óra alvás után karikás szemmel mentem ki Ipanemán a strandra, nagyon sokat gondoltam azokra a barátaimra, akik szintén nem tudták kialudni magukat, mert jött a gyerek foga."

No comment
hülye buzi...
nem értem ezt a világot, ma már ez a gyerek nem gyerek is olyan ordenáré vitává fajult, hogy borzasztó...
a faszért nem tud mindenki a saját dolgával foglalkozni?

ja végülis a saját szüleit is ledegralálta ezzel a hozzászólással, persze fingom nincs ki ez az arc, és lehet hogy gyűlöli a szüleit is, fene sem tudja.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.11.16. 14:16

Bandee írta:
2021.11.16. 12:55
Akkor megismetlem, hogy soha nem irtam ilyet sot soha nem is mondtam eletemben sem itt, sem mashol. Nem is en lennnek. Kerlek fejezd ezt be mert en se koltok rolad lejarato anyagokat, de ha igeny van ra akkor menni fog hidd el.

Esetleg trollkodtam? Az lehet de igazabol ha jol emlekszem nem is nagyon szoltam hozza ahhoz mert rohejesnek tartottam az azzal foglalkozast. Talan azt irtam orulnotok kene, hogy elhuzott innen. Meg azt irtam taln uzleti ugyben ment ezt meg onnan tudom az egyik cimboram foz a testverenek.

Egeszen mas a velemenyem roluk, de leginkabb leszarom. Leszarom a meszarosozast tiborczozast es a varoshaza gaten se porogtem itt, nem talalaz tolem okyat ahol ezen rugoznek, rajtatok annal inkabb kuncogok hiszen jol lathatoan nem a lopas zavar benneteket hanem a szemelyek es ezt magyarazzatok ezzel-azzal. Ki irta, miert irta ki mennyit lopott. Nevetseges!

Keversz engem valakivel
Ez nem „lejárató anyag”, Bandi, így emlékszem :) Vissza fogom keresni, és ha tévedtem, hidd el, hogy nekem nem lesz büdös beismerni.

Ami a vádat illeti, hogy nem a tett, hanem az elkövető érdekel: hát most szépen visszalőtted, amit én írtam a fórum kormányszimpatizánsairól :)

Természetesen határozottan elutasítom, meg is mondom, miért: mert tételesen már többször is kifejtettem, hogy miért idomtalan a különbség a pofátlanságban/országrombolásban/lopásban/korrupcióban. Egyedül Zola reagált anno érdemben egyszer, amikor összeszedtem a bűnlajstrom/lopáslista töredékét. Dani szokásosan kacarászott, te, ha jól emlékszem, nem is mondtál rá semmit.

Soha nem voltunk olyan mélyen a korrupciós mutatókban, mint most. Ez tény, akárhonnan nézitek. Minden felmérésben, kimutatásban negatív rekordokat döntögetünk, és most engedjük el azt, hogy minden felmérést/kutatást a gonosz liberális brüsszelita européer idegenszívűek pénzelnek. Egy korrupt kleptokráciában élünk, és igen, letojom a városházát meg az arányaiban apró, nevetséges szarságokat. Úgy fogalmaznék, hogy ha rendőr lennék, akkor is letojnám a befizetetlen mikuláscsomagokat addig, amíg sorozatgyilkosok vannak szabadlábon. Nincs egy fajsúlyban a két brigád, még viccnek is rossz, hogy igen, ezért komolytalan is azon lamentálni, hogy ha a kormány mocskossága érdekel, Karácsony városházása miért nem (egyébként én nem írtam, hogy te városházázátál, bár azért beleszálltál a dologba, hogy jaj, most akkor mégsem lesz melegbár az alagsorában - alapvetően Daninak reagáltam ezzel). Karácsonyra és a szétaprózódott hazai nemjobboldalra (még baloldalnak is röhejesen nevezni), amikor én magam is megtapasztaltam itt, a lakóhelyemen, hogy milyen büdös a kormányközeli korrupció (és akkor most ne is említsem ezredjére is Tiborczot, Mészárost, Rogánt, Szijjártót, kvesztort, trafikot, manyupot, letelepedési kötvényt, pegazust).

Nézd meg azt a videót, amit betettem a minap. A hárommilliárdos koronateszt-buliról, ami egy 19 éves borsodi cigánygyerek nevén van lent egy lepukkant faluban, a lakcímére írva, és köze van hozzá a ferencvárosi parkolási ügyeknek is. Ez mi? :D

Fel nem fogom, hogy érdekelhet bárkit is bármi más, amíg ilyen ügyek vannak napi szinten tizenkettedik éve. Úgyhogy szerintem épp, hogy a kormánypártiak azok, akik csip-csup dologba kapaszkodnak, amiket szó szerint keresgélni kell a fideszes szartengerben, aztán mutogatnak rá, hogy miért nem foglalkoznak vele a kormányt kritizálók.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.11.16. 14:22

Bandee írta:
2021.11.16. 14:00
Gyurcsány és a DK házi buzeránsa, Homonnay a faszbukon:
"
Amikor meglátok egy kiskorút, aki visít, a pörköltöt a tesója hajába keni, földhöz vágja magát a járdán, stb., akkor minden egyes alkalommal a következőket mondom el: "köszönöm Istenem, hogy bz_nak teremtettél".
Ilyenkor kaján mosollyal nézem a meggyötört szülőt, és arra gondolok, hogy egy babakocsi ára annyiba fáj mint egy repjegy New Yorkba.
Gyűlöljetek!
Azt el is felejtettem mondani, hogy amikor a januári hőségben Rióban esténként bulizni mentem, és pár óra alvás után karikás szemmel mentem ki Ipanemán a strandra, nagyon sokat gondoltam azokra a barátaimra, akik szintén nem tudták kialudni magukat, mert jött a gyerek foga."

No comment
Nagyon fura jelenség Homonnay.

Évekkel ezelőtt, amikor elindult, nagyon sok írását olvastam, tetszett a gondolkodása. Még ma is van, amivel egyetértek vele, viszont olyan agresszív, kekk, irritáló lett, hogy egyszerűen elfordultam tőle. A fészbúkon bárkit, aki egy kicsit is más véleményen van, azonnal megtámad, személyeskedik. Még velem is így tett egyszer, pedig kábé két mondatot írtam, mert nem értettem vele egyet egy dologban. Az volt az utolsó, hogy olvastam bármit tőle, amikor nekiállt indokolatlanul emberkedni velem a kommentszekciójában. Amióta Rómába költözve osztja az eszet, főleg elviselhetetlen lett.

Ezen most, amit idéztél, én nem látok olyan felháborító dolgot, mert legyen ez a véleménye, ha akarja. Ezzel senkinek nem árt, hogy arra döngeti a mellét, hogy ő inkább bulizni jár, mint családot alapít, meg hálistennek, hogy buzi. Meg egyébként még csak buzinak sem kell ehhez lenni. Nagyon sokáig én is úgy voltam vele, hogy nem akarok gyereket. Mások meg azt gondolhatják, hogy az ilyen ember nem tudja, miről marad le. Egyikkel sincs szerintem baj, nem kell mindenkinek saját család (sőt, sokszor jobb is, hogy nem mindenkinek van).

Viszont az biztos, hogy ő olyan alkat, aki nagyon sokszor túllő a célon az agresszivitásával.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.11.16. 14:46

vollebak írta:
2021.11.16. 14:16
Bandee írta:
2021.11.16. 12:55
Akkor megismetlem, hogy soha nem irtam ilyet sot soha nem is mondtam eletemben sem itt, sem mashol. Nem is en lennnek. Kerlek fejezd ezt be mert en se koltok rolad lejarato anyagokat, de ha igeny van ra akkor menni fog hidd el.

Esetleg trollkodtam? Az lehet de igazabol ha jol emlekszem nem is nagyon szoltam hozza ahhoz mert rohejesnek tartottam az azzal foglalkozast. Talan azt irtam orulnotok kene, hogy elhuzott innen. Meg azt irtam taln uzleti ugyben ment ezt meg onnan tudom az egyik cimboram foz a testverenek.

Egeszen mas a velemenyem roluk, de leginkabb leszarom. Leszarom a meszarosozast tiborczozast es a varoshaza gaten se porogtem itt, nem talalaz tolem okyat ahol ezen rugoznek, rajtatok annal inkabb kuncogok hiszen jol lathatoan nem a lopas zavar benneteket hanem a szemelyek es ezt magyarazzatok ezzel-azzal. Ki irta, miert irta ki mennyit lopott. Nevetseges!

Keversz engem valakivel
Ez nem „lejárató anyag”, Bandi, így emlékszem :) Vissza fogom keresni, és ha tévedtem, hidd el, hogy nekem nem lesz büdös beismerni.

Ami a vádat illeti, hogy nem a tett, hanem az elkövető érdekel: hát most szépen visszalőtted, amit én írtam a fórum kormányszimpatizánsairól :)

Természetesen határozottan elutasítom, meg is mondom, miért: mert tételesen már többször is kifejtettem, hogy miért idomtalan a különbség a pofátlanságban/országrombolásban/lopásban/korrupcióban. Egyedül Zola reagált anno érdemben egyszer, amikor összeszedtem a bűnlajstrom/lopáslista töredékét. Dani szokásosan kacarászott, te, ha jól emlékszem, nem is mondtál rá semmit.

Soha nem voltunk olyan mélyen a korrupciós mutatókban, mint most. Ez tény, akárhonnan nézitek. Minden felmérésben, kimutatásban negatív rekordokat döntögetünk, és most engedjük el azt, hogy minden felmérést/kutatást a gonosz liberális brüsszelita européer idegenszívűek pénzelnek. Egy korrupt kleptokráciában élünk, és igen, letojom a városházát meg az arányaiban apró, nevetséges szarságokat. Úgy fogalmaznék, hogy ha rendőr lennék, akkor is letojnám a befizetetlen mikuláscsomagokat addig, amíg sorozatgyilkosok vannak szabadlábon. Nincs egy fajsúlyban a két brigád, még viccnek is rossz, hogy igen, ezért komolytalan is azon lamentálni, hogy ha a kormány mocskossága érdekel, Karácsony városházása miért nem (egyébként én nem írtam, hogy te városházázátál, bár azért beleszálltál a dologba, hogy jaj, most akkor mégsem lesz melegbár az alagsorában - alapvetően Daninak reagáltam ezzel). Karácsonyra és a szétaprózódott hazai nemjobboldalra (még baloldalnak is röhejesen nevezni), amikor én magam is megtapasztaltam itt, a lakóhelyemen, hogy milyen büdös a kormányközeli korrupció (és akkor most ne is említsem ezredjére is Tiborczot, Mészárost, Rogánt, Szijjártót, kvesztort, trafikot, manyupot, letelepedési kötvényt, pegazust).

Nézd meg azt a videót, amit betettem a minap. A hárommilliárdos koronateszt-buliról, ami egy 19 éves borsodi cigánygyerek nevén van lent egy lepukkant faluban, a lakcímére írva, és köze van hozzá a ferencvárosi parkolási ügyeknek is. Ez mi? :D

Fel nem fogom, hogy érdekelhet bárkit is bármi más, amíg ilyen ügyek vannak napi szinten tizenkettedik éve. Úgyhogy szerintem épp, hogy a kormánypártiak azok, akik csip-csup dologba kapaszkodnak, amiket szó szerint keresgélni kell a fideszes szartengerben, aztán mutogatnak rá, hogy miért nem foglalkoznak vele a kormányt kritizálók.
Nem tudom, lehet régen írtam valamit amire nem emlékszem, de azt abban környezetben és időben kell értékelni, szándékomban biztosan nem állt ilyet írni mert alapból rühellem a figurát. Én továbbra sem emlékszem. Amúgy most a spanyol költözésre asszociáltam, visszanéztem, nem is találtam hozzászólásomat az ügyben. Ezeket a dolgokat igyekszem nem reagálni mert leszarom ezeket, engem nem érdekelnek. Tuti nem reagáltam tehát semmilyen listádra, amúgy a jövőben sem fogok. Cserébe az ellenzéktől se hordom ide ezeket mert azt is leszarom, csak annyiban vagyok aktív, hogy jelezzem, látom, hogy NEM ÉRDEKEL benneteket a lopás csak ha Orbánék csinálják. Ezt mindig és mindenkor fel fogom hozni, ennek bizonyítására pedig ha találok valamit ami érdekes, azonnal ide fogom hozni. Ennyiben aktív leszek, de fontos leszögezni, hogy nem ez alapjánm értékelem egyiket vagy másikat.
Akárhogy magyarázod, csűröd vagy csavarod, az igazság, hogy nem érdekel téged. Ki írta, miért írta, prostisrácok faszomöccse, van itt minden, csak az nem ami fordítva szokott lenni. (:v A krumpliosztás se érdekes ha a DK osztja, ilyen is volt itt. Semmi nem gond amíg az ellenzéki összefosók csinálják. Hivatkozás - Tiborcz, Mészáros, Ló Béla, a békaemberek a fidesztől.

Nem görgetem tovább a dolgot, fentiek szent meggyőződésem, nem változtatok rajta, nem tudsz meggyőzni az ellenkezőjéről, tehát felesleges. 1000+1 példa, bizonyíték van de tutira én nem keresgélem őket. Azt is tudd engem nem zavar mindez, tőlem beléphetsz a fő Kossuth-körbe is, szarok rá. Szíved joga, nem ez alapján ítéllek meg vagy kedvellek/nem kedvellek.

Még egy fontos dolog:

Nem kívánom mosdatni a Tiborczot, nincs érdekemben és nem is szorul rám. A Mészáros se, szarok rájuk. Munícióra sincsen szükségem, meg anyagra, hogy nektek visszalőjek vagy a bubifrizurás hódmezővásárhelyit támadjam. Vagy az összefosókat, annyira ostobák és szánalmasak, hogy nincs erre szükség. Nem érdekel a Márkizai Péter sem, mint Nigel Hill is írta, szerencsére lejáratja saját magát. Nem normális amúgy az ember, egy elmebeteg fasz, méltó társa Orbánnak és Gyurcsánynak

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.11.16. 14:48

vollebak írta:
2021.11.16. 14:22
Bandee írta:
2021.11.16. 14:00
Gyurcsány és a DK házi buzeránsa, Homonnay a faszbukon:
"
Amikor meglátok egy kiskorút, aki visít, a pörköltöt a tesója hajába keni, földhöz vágja magát a járdán, stb., akkor minden egyes alkalommal a következőket mondom el: "köszönöm Istenem, hogy bz_nak teremtettél".
Ilyenkor kaján mosollyal nézem a meggyötört szülőt, és arra gondolok, hogy egy babakocsi ára annyiba fáj mint egy repjegy New Yorkba.
Gyűlöljetek!
Azt el is felejtettem mondani, hogy amikor a januári hőségben Rióban esténként bulizni mentem, és pár óra alvás után karikás szemmel mentem ki Ipanemán a strandra, nagyon sokat gondoltam azokra a barátaimra, akik szintén nem tudták kialudni magukat, mert jött a gyerek foga."

No comment
Nagyon fura jelenség Homonnay.

Évekkel ezelőtt, amikor elindult, nagyon sok írását olvastam, tetszett a gondolkodása. Még ma is van, amivel egyetértek vele, viszont olyan agresszív, kekk, irritáló lett, hogy egyszerűen elfordultam tőle. A fészbúkon bárkit, aki egy kicsit is más véleményen van, azonnal megtámad, személyeskedik. Még velem is így tett egyszer, pedig kábé két mondatot írtam, mert nem értettem vele egyet egy dologban. Az volt az utolsó, hogy olvastam bármit tőle, amikor nekiállt indokolatlanul emberkedni velem a kommentszekciójában. Amióta Rómába költözve osztja az eszet, főleg elviselhetetlen lett.

Ezen most, amit idéztél, én nem látok olyan felháborító dolgot, mert legyen ez a véleménye, ha akarja. Ezzel senkinek nem árt, hogy arra döngeti a mellét, hogy ő inkább bulizni jár, mint családot alapít, meg hálistennek, hogy buzi. Meg egyébként még csak buzinak sem kell ehhez lenni. Nagyon sokáig én is úgy voltam vele, hogy nem akarok gyereket. Mások meg azt gondolhatják, hogy az ilyen ember nem tudja, miről marad le. Egyikkel sincs szerintem baj, nem kell mindenkinek saját család (sőt, sokszor jobb is, hogy nem mindenkinek van).

Viszont az biztos, hogy ő olyan alkat, aki nagyon sokszor túllő a célon az agresszivitásával.
Érdekes a véleményed, inkább nem kommentálom. Annyi, hogy szegény idősebb Homonnay csak szexelni akart egy jót, aztán ez lett belőle. Inkább...

Ha az anyja/apja így gondolkodott volna, ő maga se lenne. Szerintem szánalmas ember

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.11.16. 14:52

vollebak írta:
2021.11.16. 14:22
Évekkel ezelőtt, amikor elindult, nagyon sok írását olvastam, tetszett a gondolkodása. Még ma is van, amivel egyetértek vele, viszont olyan agresszív, kekk, irritáló lett, hogy egyszerűen elfordultam tőle. A fészbúkon bárkit, aki egy kicsit is más véleményen van, azonnal megtámad, személyeskedik. Még velem is így tett egyszer, pedig kábé két mondatot írtam, mert nem értettem vele egyet egy dologban. Az volt az utolsó, hogy olvastam bármit tőle, amikor nekiállt indokolatlanul emberkedni velem a kommentszekciójában. Amióta Rómába költözve osztja az eszet, főleg elviselhetetlen lett.
Ugyan nem akarom megmondani mire szánj időt, de erre a fasszopóra egy másodpercet sem kéne. :D

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.11.16. 17:34

Bandee írta:
2021.11.16. 14:48
Érdekes a véleményed, inkább nem kommentálom. Annyi, hogy szegény idősebb Homonnay csak szexelni akart egy jót, aztán ez lett belőle. Inkább...

Ha az anyja/apja így gondolkodott volna, ő maga se lenne. Szerintem szánalmas ember
Ezek azért elég passzív agresszív dolgok, azt érzed te is (nyilván érzed, azért írtad úgy, ahogy). Nézd meg, milyen óvatosan van megfogalmazva minden, amit írtam, patikamérlegen: ott van, hogy szerintem, ott van mindkét oldal pro és kontra. Mégis „érdekes” és „kommentálni való”.

Viszont láthatóan sérelmezed, hogy ez a faszi úgy gondolkodik, ahogy, pedig nincs rád hatással. Ezekre szoktátok azt mondani, hogy mit foglalkozunk mi olyannal, aminek semmi jelentősége ránk nézve. Pár tízezer ember követ fészbúkon egy macskás, Rómában élő buzi dékást - és? Kit érdekel, amit mond, mit ír, nem?

Egyébként az, hogy már pusztán az is, hogy szerintem nem való mindenkinek családalapítás, illetve, hogy mindenkinek legyen a maga dolga, alapít-e családot vagy sem, „érdekes és kommentálni való”, szerintem eléggé szélsőséges hozzáállás, de te tudod. Nálam ez, amit most érzek a kommunikációdból, súrolja azt, hogy megmondjuk másoknak, hogy is kell csinálni ezt a családdal kapcsolatos értékrendet, ami tőlem nagyon idegen gondolat.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.11.16. 17:41

rdaneelolivaw írta:
2021.11.16. 14:52
Ugyan nem akarom megmondani mire szánj időt, de erre a fasszopóra egy másodpercet sem kéne. :D
Szerintetek az az ember jó arc meg rendes, aki saját bevallása szerint ideológiai okokból nem értesítette a rendőrséget, amikor egy hozzá közel álló, hasonló világnézetű ember bevallotta, hogy pedofil. Innentől megint az van, hogy Homonnay lehet, hogy egy idegesítő kis fasz a fészbúkos aktivitásával, de hogy btk-nyelven fogalmazva megint a tilosban parkolót gondoljátok a nagyobb bűnözőnek egy anyagyilkosnál, az szépen látszik. Állatira el vannak tolódva nálatok ezek az érzékelők szerintem, hogy ki a jó arc, meg ki a faszszopó.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.11.16. 17:51

Bandee írta:
2021.11.16. 14:46
Nem tudom, lehet régen írtam valamit amire nem emlékszem, de azt abban környezetben és időben kell értékelni, szándékomban biztosan nem állt ilyet írni mert alapból rühellem a figurát. Én továbbra sem emlékszem. Amúgy most a spanyol költözésre asszociáltam, visszanéztem, nem is találtam hozzászólásomat az ügyben.
Nem, én nem erről beszéltem. Kábé három éve volt ez, amikor Rasikát lefotózták, hogy egy baszom nagy terepjáróból száll ki, a csuklóján milliós óra, a cipője egy jó budapesti átlagfizetés, a táskája meg egy jó éves fizetés. Ekkor került elő az, hogy néhány hónappal azt megelőzően Dani rugózott azon, hogy Medgyessynek milyen órája volt, sugallva, hogy mennyit kellett ahhoz lopni. Récsöl királylány uszkve sokszor tízmilliós toalettje-hintója meg megint hihihaha kategória volt részéről, te meg kvázi arra utaltál, hogy nem kéne senki zsebében turkálni, és Tiborcznak sok pénze van, miért ne vehetne a feleségének mindenfélét, van ott pénz lóvéra.

Mondom, nagyon bennem maradt ez, és ha lesz időm, visszakeresem, mert már tényleg nem tudom, pontosan mikor volt. De hogy hozzászóltál, és ilyesmi volt, abban azért vagyok biztos, mert emlékszem, hogy pont azért került szóba az egész, mert kettős mércének éreztem, hogy a Medgyessy zsebében turkálás más megítélés alá esett, Récsölnél meg sokszoros összegű vagyontárgyak esetében a megoldás az volt, hogy biztos az ügyes vállalkozó férje fizette a cuccokat, most mi van abban. Értsd: leszarom Medgyessyt, de az, hogy nála érdekes volt a drága óra, az ország saját lábánál meg fel sem merült, hogy harácsolásból vett dolgokkal veret, az bökte a szemem, és megmaradt ez a sztori.

Ennyit mondjuk tényleg nem ér, de rohadjak meg, hogy ha most már nem fogom visszakeresni, ha kell oldalanként böngészem át a topikot :)
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2021.11.16. 17:59

Könnyebben ment, mint gondoltam. Csak be kellett írnom, hogy Ráhel, és meg is lett :D

2018. szeptember 26-án, 22:06-kor írtad ezt:

„Szánalmasnak tartom ezt a fajta erőlködést az ellenzék részéről. Egyebekben pedig a férje már jóval a házasság előtt is gazdag volt, a családja is, tehát amit magra aggat a Ráhel azt akár ki tudná magától is préselni a Pityu.”

A pelenkadobálós történettel jött árukapcsolásban a Récsölön látható sokmilliós cucc. Utána odaírtad, hogy „Na persze nyilvánvalóan a pénz dömping az aputól jön de még ezt is leszarnám!”, szóval akkor annyiban pontosítanék, hogy a Récsölön látható dolgokat vélhetőleg szerinted is mi fizettük neki, viszont az első reakciód az volt, hogy Tiborcz milyen tehetős, és jöhetne a sok luxuscucc a férjétől is akár.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.11.16. 19:13

vollebak írta:
2021.11.16. 17:59
Könnyebben ment, mint gondoltam. Csak be kellett írnom, hogy Ráhel, és meg is lett :D

2018. szeptember 26-án, 22:06-kor írtad ezt:

„Szánalmasnak tartom ezt a fajta erőlködést az ellenzék részéről. Egyebekben pedig a férje már jóval a házasság előtt is gazdag volt, a családja is, tehát amit magra aggat a Ráhel azt akár ki tudná magától is préselni a Pityu.”

A pelenkadobálós történettel jött árukapcsolásban a Récsölön látható sokmilliós cucc. Utána odaírtad, hogy „Na persze nyilvánvalóan a pénz dömping az aputól jön de még ezt is leszarnám!”, szóval akkor annyiban pontosítanék, hogy a Récsölön látható dolgokat vélhetőleg szerinted is mi fizettük neki, viszont az első reakciód az volt, hogy Tiborcz milyen tehetős, és jöhetne a sok luxuscucc a férjétől is akár.

Kíváncsian vártam találsz e valamit. Sikerült. Igazad van, de ez azért messze áll attól, hogy "Tiborcz sikeres vállalkozó". Az én olvasatomban - és szerintem másokéban is - mást jelent, minthogy "Házasság előtt is gazdag volt".
De hát nem vagyunk egyformák.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2021.11.16. 19:18

vollebak írta:
2021.11.16. 17:41
rdaneelolivaw írta:
2021.11.16. 14:52
Ugyan nem akarom megmondani mire szánj időt, de erre a fasszopóra egy másodpercet sem kéne. :D
Szerintetek az az ember jó arc meg rendes, aki saját bevallása szerint ideológiai okokból nem értesítette a rendőrséget, amikor egy hozzá közel álló, hasonló világnézetű ember bevallotta, hogy pedofil. Innentől megint az van, hogy Homonnay lehet, hogy egy idegesítő kis fasz a fészbúkos aktivitásával, de hogy btk-nyelven fogalmazva megint a tilosban parkolót gondoljátok a nagyobb bűnözőnek egy anyagyilkosnál, az szépen látszik. Állatira el vannak tolódva nálatok ezek az érzékelők szerintem, hogy ki a jó arc, meg ki a faszszopó.
Szerintem ugyanolyan rongy mind a kettő. Amúgy mi ez a sejtelmes többes szám mindig? Kiket értesz ez alatt? Bandi, Dani, Én? Van esetleg még valaki? :)
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.11.16. 19:36

vollebak írta:
2021.11.16. 17:41
Szerintetek az az ember jó arc meg rendes, aki saját bevallása szerint ideológiai okokból nem értesítette a rendőrséget, amikor egy hozzá közel álló, hasonló világnézetű ember bevallotta, hogy pedofil. Innentől megint az van, hogy Homonnay lehet, hogy egy idegesítő kis fasz a fészbúkos aktivitásával, de hogy btk-nyelven fogalmazva megint a tilosban parkolót gondoljátok a nagyobb bűnözőnek egy anyagyilkosnál, az szépen látszik. Állatira el vannak tolódva nálatok ezek az érzékelők szerintem, hogy ki a jó arc, meg ki a faszszopó.
Annyi különbség van a két dolog között, hogy én egyikkel sem foglalkozom, sőt nem beszélgetek egyikkel sem. :)
Te saját bevallásod szerint ezt tetted... most akkor mi van?
Szar embert találni eleget, de a saját időd miért pocsékolod rá?

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.11.16. 23:29

vollebak írta:
2021.11.16. 17:34
Bandee írta:
2021.11.16. 14:48
Érdekes a véleményed, inkább nem kommentálom. Annyi, hogy szegény idősebb Homonnay csak szexelni akart egy jót, aztán ez lett belőle. Inkább...

Ha az anyja/apja így gondolkodott volna, ő maga se lenne. Szerintem szánalmas ember
Ezek azért elég passzív agresszív dolgok, azt érzed te is (nyilván érzed, azért írtad úgy, ahogy). Nézd meg, milyen óvatosan van megfogalmazva minden, amit írtam, patikamérlegen: ott van, hogy szerintem, ott van mindkét oldal pro és kontra. Mégis „érdekes” és „kommentálni való”.

Viszont láthatóan sérelmezed, hogy ez a faszi úgy gondolkodik, ahogy, pedig nincs rád hatással. Ezekre szoktátok azt mondani, hogy mit foglalkozunk mi olyannal, aminek semmi jelentősége ránk nézve. Pár tízezer ember követ fészbúkon egy macskás, Rómában élő buzi dékást - és? Kit érdekel, amit mond, mit ír, nem?

Egyébként az, hogy már pusztán az is, hogy szerintem nem való mindenkinek családalapítás, illetve, hogy mindenkinek legyen a maga dolga, alapít-e családot vagy sem, „érdekes és kommentálni való”, szerintem eléggé szélsőséges hozzáállás, de te tudod. Nálam ez, amit most érzek a kommunikációdból, súrolja azt, hogy megmondjuk másoknak, hogy is kell csinálni ezt a családdal kapcsolatos értékrendet, ami tőlem nagyon idegen gondolat.
Ha kiforgatod akkor persze, de én éppen azért nem írtam rá semmit, mert nekem nem az a bajom Homonnayval, hogy nem akar gyereket vállalni. De világos, hogy nem értetted meg és láthatóan magadat - mivel úgy tudom nincs gyermek nálatok - egy alapra helyezted magad vele, tévesen szerintem de a téma érzékenysége miatt kívántam távol maradni, de ha már megmartál:

Ő egy olyan irányból közelít a kérdéshez, ami bicskanyitogató és orbitális faszság. A fajfenntartás alapvetése az utódok nemzése, még az ilyen patkányoké is, mint ő. Elképesztő butaság, ostobaság és demagógia amit letolt, semmi köze ahhoz ha valaki nem kíván gyermeket vállalni. Ez egynesen kérkedik a faszasággal, hogy ő utazgat abból a pénzből amit mások olyan ostobaságokra költenek, mint gyerek. Propagálja a buziságát ami egy átok mindegyikre, akárhogy mondják. Egy büdös türhő paraszt ez az ember

Egyetértek, nem való mindenkinek és aki így érez, jobb ha nem is vág bele, de ez nem jelenti azt, hogy röhög azokon akik elvégzik a természet által ránk rótt feladatokat, nemkülönben nemzik azokat akik majd pl. Homonnayt vén buziként eltartják, kimossák a szarból és stb stb.
Senkinek semmit nem akarok megmondani, mindenki azt csinál tőlem amit akar. De ne röhögjön már rajtam, ha kérhetem vagy ha igen és világgá kürtöli, hadd szabadjon már kifejeznem véleményemet.

A többi részét nem értem a hsz-nek, mit szoktam én kinek megmondani, mi sok és kevés, nem mennék bele.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.11.16. 23:31

vollebak írta:
2021.11.16. 17:41
rdaneelolivaw írta:
2021.11.16. 14:52
Ugyan nem akarom megmondani mire szánj időt, de erre a fasszopóra egy másodpercet sem kéne. :D
Szerintetek az az ember jó arc meg rendes, aki saját bevallása szerint ideológiai okokból nem értesítette a rendőrséget, amikor egy hozzá közel álló, hasonló világnézetű ember bevallotta, hogy pedofil. Innentől megint az van, hogy Homonnay lehet, hogy egy idegesítő kis fasz a fészbúkos aktivitásával, de hogy btk-nyelven fogalmazva megint a tilosban parkolót gondoljátok a nagyobb bűnözőnek egy anyagyilkosnál, az szépen látszik. Állatira el vannak tolódva nálatok ezek az érzékelők szerintem, hogy ki a jó arc, meg ki a faszszopó.
Köszi az értékelést, remek, hogy Bayer ebben is kapott egy kis szerepet. (:v

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.11.16. 23:37

vollebak írta:
2021.11.16. 17:51
Bandee írta:
2021.11.16. 14:46
Nem tudom, lehet régen írtam valamit amire nem emlékszem, de azt abban környezetben és időben kell értékelni, szándékomban biztosan nem állt ilyet írni mert alapból rühellem a figurát. Én továbbra sem emlékszem. Amúgy most a spanyol költözésre asszociáltam, visszanéztem, nem is találtam hozzászólásomat az ügyben.
Nem, én nem erről beszéltem. Kábé három éve volt ez, amikor Rasikát lefotózták, hogy egy baszom nagy terepjáróból száll ki, a csuklóján milliós óra, a cipője egy jó budapesti átlagfizetés, a táskája meg egy jó éves fizetés. Ekkor került elő az, hogy néhány hónappal azt megelőzően Dani rugózott azon, hogy Medgyessynek milyen órája volt, sugallva, hogy mennyit kellett ahhoz lopni. Récsöl királylány uszkve sokszor tízmilliós toalettje-hintója meg megint hihihaha kategória volt részéről, te meg kvázi arra utaltál, hogy nem kéne senki zsebében turkálni, és Tiborcznak sok pénze van, miért ne vehetne a feleségének mindenfélét, van ott pénz lóvéra.

Mondom, nagyon bennem maradt ez, és ha lesz időm, visszakeresem, mert már tényleg nem tudom, pontosan mikor volt. De hogy hozzászóltál, és ilyesmi volt, abban azért vagyok biztos, mert emlékszem, hogy pont azért került szóba az egész, mert kettős mércének éreztem, hogy a Medgyessy zsebében turkálás más megítélés alá esett, Récsölnél meg sokszoros összegű vagyontárgyak esetében a megoldás az volt, hogy biztos az ügyes vállalkozó férje fizette a cuccokat, most mi van abban. Értsd: leszarom Medgyessyt, de az, hogy nála érdekes volt a drága óra, az ország saját lábánál meg fel sem merült, hogy harácsolásból vett dolgokkal veret, az bökte a szemem, és megmaradt ez a sztori.

Ennyit mondjuk tényleg nem ér, de rohadjak meg, hogy ha most már nem fogom visszakeresni, ha kell oldalanként böngészem át a topikot :)
Mindenképpen keresd meg, mert ebben a formában amit itt állítasz, kurva élet, hogy nem írtam ilyet. Valami foszlányok lehettek amiket te így raktál össze, de a célom egész biztosan nem ez volt. Az biztos, hogy arról volt vita de ott is azt az álláspontot képviseltem, hogy röhejes azon pörögni, hogy hová dobja a pelenkát. Azt is tudom, hogy pelenka gate- nek neveztem az ügyet. Olyat lehet, hogy írtam, hogy nem értem miért szerettek más zsebében turkálni, mert én nem szeretek. Ezt írtam azóta is és fenn is tartom. AZt, hogy sikeres vállalkozó kvázi, hogy éltettem, kizártnak tartom mert ki nem állhatom a fickót és semmibe nem nézem.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Köz(ös)ügyeink.Társadalomról, gazdaságról politikamentesen!

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.11.16. 23:40

vollebak írta:
2021.11.16. 17:59
Könnyebben ment, mint gondoltam. Csak be kellett írnom, hogy Ráhel, és meg is lett :D

2018. szeptember 26-án, 22:06-kor írtad ezt:

„Szánalmasnak tartom ezt a fajta erőlködést az ellenzék részéről. Egyebekben pedig a férje már jóval a házasság előtt is gazdag volt, a családja is, tehát amit magra aggat a Ráhel azt akár ki tudná magától is préselni a Pityu.”

A pelenkadobálós történettel jött árukapcsolásban a Récsölön látható sokmilliós cucc. Utána odaírtad, hogy „Na persze nyilvánvalóan a pénz dömping az aputól jön de még ezt is leszarnám!”, szóval akkor annyiban pontosítanék, hogy a Récsölön látható dolgokat vélhetőleg szerinted is mi fizettük neki, viszont az első reakciód az volt, hogy Tiborcz milyen tehetős, és jöhetne a sok luxuscucc a férjétől is akár.
Tehát nem írtam olyat. Ezt ebben a fromában ma is fenntartom, kronológiailag a Tiborcz már a házasság előtt is tehetős volt, tud táskát venni a Ráhelnek. Azt, hogy azt a pénzét is lopta -e nem tudom megmondani.

Lezárt