A magyar foci...

Minden, amit nem motor hajt
Avatar
Nigel Hill
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2014.01.02. 15:48
Mi vagy?: Russzofil

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Nigel Hill » 2020.12.04. 17:34

A magyar foci ott tart ahol a Fradi eredményei mutatják. Válogatott szinten picivel jobbak vagyunk mert van/vannak végre kulcsjátékosok. Kíváncsi leszek meddig jutnak el.
"Mindig sírsz, hogy a gyűlölet öl. Közben szétszakadsz a gyűlölettől"

Avatar
Ori F1
WSR pilóta
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2014.01.03. 22:37

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Ori F1 » 2021.06.02. 16:57


Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.06.15. 13:17

Jó szurkolást MINDENKINEK :D

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: bertone » 2021.06.15. 13:49

Bandee írta:
2021.06.15. 13:17
Jó szurkolást MINDENKINEK :D
Úgy - úgy!
És hajrá Magyarország!

(:k
Az apa férfi, a rezsi nő!

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.06.15. 14:37

bertone írta:
2021.06.15. 13:49
Bandee írta:
2021.06.15. 13:17
Jó szurkolást MINDENKINEK :D
Úgy - úgy!
És hajrá Magyarország!

(:k
(:k

Talán 1-2 pont legalább összejön és derekasan küzdeni fognak. Nagy zakót jó lenne elkerülni. Többre nem lehet számítani

:hajra01

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2021.06.15. 15:28

Az én ismeretségemben lévő foci szurkerek szerint gólt sem lövünk. :szom01
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: bertone » 2021.06.15. 20:44

Benéztem rendesen. Mindenütt azt olvastam, hogy "az esti meccs". 8 körül bekapcsoltam a tévét és már csak a végeredményt tudhattam meg.
Azt hiszem, örülök, hogy nem láttam. 84. percig tartottuk a portugálokat? Azt hiszem megőrültem volna az utolsó percekben.
Nem tudom, milyen volt a meccs, mit nyújtottak a srácok, de ez elkeserítő lehetett.
:szom01
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.06.15. 21:03

bertone írta:
2021.06.15. 20:44
Benéztem rendesen. Mindenütt azt olvastam, hogy "az esti meccs". 8 körül bekapcsoltam a tévét és már csak a végeredményt tudhattam meg.
Azt hiszem, örülök, hogy nem láttam. 84. percig tartottuk a portugálokat? Azt hiszem megőrültem volna az utolsó percekben.
Nem tudom, milyen volt a meccs, mit nyújtottak a srácok, de ez elkeserítő lehetett.
:szom01
Az első félidőben szinte végig nagyon nyomtak a portugálok, alárendelt szerepet játszottunk, de jól védekeztünk és Gulácsi is jól védett.

A második félidőben jobban játszottunk, időnként támadtunk is, akkor nagyjából egyenrangú felek voltunk. Lőttünk egy les gólt. A portugálok jól cseréltek, aztán a 84. percben kaptunk egy nagyon szerencsétlen gólt (2 emberen is megpattant), utána szétesés 11-es, 1 CR gól még a végére egy végletekig kijátszott helyzetből.

Látszott végig, hogy jobb csapat a portugál, a második félidőben időnként olyan volt, mintha kicsit kényelmesen is játszanának. Szerintem amennyi a játékosainkban van ilyen szintű ellenfél ellen, azt hozták, nagyon küzdöttek, ennél szebb eredményt érdemeltek. Sajnáltam őket egy kicsit, szóval biztos ezért lett 3-0.

trutya
Főnök!
Hozzászólások: 4494
Csatlakozott: 2013.12.22. 12:38
Mi vagy?: lófaszjóska

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: trutya » 2021.06.15. 21:57

a végeredmény reális, a lefolyása meg elég tipikus volt... a végére valahogy mindig összeomlik a csapat.
az utolsó 20 percre sétáltam le a parkba megnézni a végét, de legalább láttam mind a négy gólt :)
Kép

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: bertone » 2021.06.15. 22:00

Phoebe írta:
2021.06.15. 21:03
bertone írta:
2021.06.15. 20:44
Benéztem rendesen. Mindenütt azt olvastam, hogy "az esti meccs". 8 körül bekapcsoltam a tévét és már csak a végeredményt tudhattam meg.
Azt hiszem, örülök, hogy nem láttam. 84. percig tartottuk a portugálokat? Azt hiszem megőrültem volna az utolsó percekben.
Nem tudom, milyen volt a meccs, mit nyújtottak a srácok, de ez elkeserítő lehetett.
:szom01
Az első félidőben szinte végig nagyon nyomtak a portugálok, alárendelt szerepet játszottunk, de jól védekeztünk és Gulácsi is jól védett.

A második félidőben jobban játszottunk, időnként támadtunk is, akkor nagyjából egyenrangú felek voltunk. Lőttünk egy les gólt. A portugálok jól cseréltek, aztán a 84. percben kaptunk egy nagyon szerencsétlen gólt (2 emberen is megpattant), utána szétesés 11-es, 1 CR gól még a végére egy végletekig kijátszott helyzetből.

Látszott végig, hogy jobb csapat a portugál, a második félidőben időnként olyan volt, mintha kicsit kényelmesen is játszanának. Szerintem amennyi a játékosainkban van ilyen szintű ellenfél ellen, azt hozták, nagyon küzdöttek, ennél szebb eredményt érdemeltek. Sajnáltam őket egy kicsit, szóval biztos ezért lett 3-0.
Köszi!
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
Sánta Gepárd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3589
Csatlakozott: 2013.12.28. 10:36
Mi vagy?: Háááát....
Tartózkodási hely: Budapest

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Sánta Gepárd » 2021.06.15. 22:41

bertone írta:
2021.06.15. 20:44
Benéztem rendesen. Mindenütt azt olvastam, hogy "az esti meccs". 8 körül bekapcsoltam a tévét és már csak a végeredményt tudhattam meg.
Azt hiszem, örülök, hogy nem láttam. 84. percig tartottuk a portugálokat? Azt hiszem megőrültem volna az utolsó percekben.
Nem tudom, milyen volt a meccs, mit nyújtottak a srácok, de ez elkeserítő lehetett.
:szom01
Az volt, ami ilyen meccseken szokott. A portugálok csinálgattak valamit a pályán, a magyarok hősiesen védekeztek. Aztán az utolsó tizenöt percben a portugálok focizni kezdtek, és azt már a magyarok nem tudták követni.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.06.16. 00:03

Phoebe írta:
2021.06.15. 21:03
bertone írta:
2021.06.15. 20:44
Benéztem rendesen. Mindenütt azt olvastam, hogy "az esti meccs". 8 körül bekapcsoltam a tévét és már csak a végeredményt tudhattam meg.
Azt hiszem, örülök, hogy nem láttam. 84. percig tartottuk a portugálokat? Azt hiszem megőrültem volna az utolsó percekben.
Nem tudom, milyen volt a meccs, mit nyújtottak a srácok, de ez elkeserítő lehetett.
:szom01
Az első félidőben szinte végig nagyon nyomtak a portugálok, alárendelt szerepet játszottunk, de jól védekeztünk és Gulácsi is jól védett.

A második félidőben jobban játszottunk, időnként támadtunk is, akkor nagyjából egyenrangú felek voltunk. Lőttünk egy les gólt. A portugálok jól cseréltek, aztán a 84. percben kaptunk egy nagyon szerencsétlen gólt (2 emberen is megpattant), utána szétesés 11-es, 1 CR gól még a végére egy végletekig kijátszott helyzetből.

Látszott végig, hogy jobb csapat a portugál, a második félidőben időnként olyan volt, mintha kicsit kényelmesen is játszanának. Szerintem amennyi a játékosainkban van ilyen szintű ellenfél ellen, azt hozták, nagyon küzdöttek, ennél szebb eredményt érdemeltek. Sajnáltam őket egy kicsit, szóval biztos ezért lett 3-0.
Így volt. Kár érte, 10 percen múlt a pont. De megérdemelték a portugálok. Sajnos innentől már csak erősebb ellenfél lesz.

Ez van. Jó élmény volt nekik élőben szurkolni,én még ilyet nem hallottam, amikor 50-60 ezer ember ordít. Magával ragadó élmény, nem volt ilyenben részem és viszi magával az embert tényleg.. . Semmihez nem tudom hasonlítani. Pár másodpercig még azt is hittem, hogy vezetünk. :) Az meg pláne jó volt.

Sírni tudtam volna amikor beszopták a gólt, pedig eleve úgy mentem, hogy szívunk. Érdekes ez a foci..

Ennyi, Talán egyszer megélem, hogy egyenrangú félként lépünk pályára, de nem hiszem. Nagyon messze vannak ezek a csapatok.. :szom02 Talán az unokáim, ha lesznek, többet várhatnak

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.06.16. 00:04

trutya írta:
2021.06.15. 21:57
a végeredmény reális, a lefolyása meg elég tipikus volt... a végére valahogy mindig összeomlik a csapat.
az utolsó 20 percre sétáltam le a parkba megnézni a végét, de legalább láttam mind a négy gólt :)
Én azt gondolom hármat nem érdemeltek.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.06.16. 00:15

Kép

Kint volt Karácsony is, ez szerintem fasza dolog. :mosoly: (:j Végre valami jó

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2021.06.16. 08:34

Jobb csapatok ezek, de ettől még ki kell jutni ilyen tornákra tapasztalat végett.
Az eredmény reális, de ha lett volna egy kis szerencsénk (mint 2016-ban :D ), akkor akár lehetett volna döntetlen is.
Szépen küzdöttünk, az első lépés ez. Vagyis ebben azért fejlődtünk X év óta, és ez jó.

Néztem a francia, német meccset.
Ezek nem romboló, végletekig védekező focit játszanak. Ezek játszanak, kimennek a pályára és élvezik.
Na... szóval tőlük még kicsit messze vagyunk, de az irány jó. :)

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: High-End » 2021.06.16. 08:39

Phoebe írta:
2021.06.15. 21:03

Az első félidőben szinte végig nagyon nyomtak a portugálok, alárendelt szerepet játszottunk, de jól védekeztünk és Gulácsi is jól védett.

A második félidőben jobban játszottunk, időnként támadtunk is, akkor nagyjából egyenrangú felek voltunk. Lőttünk egy les gólt. A portugálok jól cseréltek, aztán a 84. percben kaptunk egy nagyon szerencsétlen gólt (2 emberen is megpattant), utána szétesés 11-es, 1 CR gól még a végére egy végletekig kijátszott helyzetből.

Látszott végig, hogy jobb csapat a portugál, a második félidőben időnként olyan volt, mintha kicsit kényelmesen is játszanának. Szerintem amennyi a játékosainkban van ilyen szintű ellenfél ellen, azt hozták, nagyon küzdöttek, ennél szebb eredményt érdemeltek. Sajnáltam őket egy kicsit, szóval biztos ezért lett 3-0.
(:i

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2021.06.16. 08:54

Sánta Gepárd írta:
2021.06.15. 22:41
Az volt, ami ilyen meccseken szokott. A portugálok csinálgattak valamit a pályán, a magyarok hősiesen védekeztek. Aztán az utolsó tizenöt percben a portugálok focizni kezdtek, és azt már a magyarok nem tudták követni.
Az a dupla pattanós 1. gól az nem az elkezdtek focizni. (Persze 2016-ban meg nekünk volt 2 ilyenünk is, szóval nem sok szavunk lehet)
A baj az hogy egy ilyen után mi teljesen szétesünk. Sajnos amikor már jött a 11-es is nézni se bírtam :( A 3. gólnál már háttal ültem valamit néztem a gépemen.

Avatar
High-End
GP2 pilóta
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2014.01.02. 09:19

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: High-End » 2021.06.16. 09:02

Schumixx írta:
2021.06.16. 08:54
A baj az hogy egy ilyen után mi teljesen szétesünk.
Szerintem ez nem magyar tulajdonság. Elég a német brazil 7-1-re gondolni.

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.06.16. 09:09

rdaneelolivaw írta:
2021.06.16. 08:34
Jobb csapatok ezek, de ettől még ki kell jutni ilyen tornákra tapasztalat végett.
Az eredmény reális, de ha lett volna egy kis szerencsénk (mint 2016-ban :D ), akkor akár lehetett volna döntetlen is.
Szépen küzdöttünk, az első lépés ez. Vagyis ebben azért fejlődtünk X év óta, és ez jó.

Néztem a francia, német meccset.
Ezek nem romboló, végletekig védekező focit játszanak. Ezek játszanak, kimennek a pályára és élvezik.
Na... szóval tőlük még kicsit messze vagyunk, de az irány jó. :)
Ez az igazság pillanata, mikor a világ élvonala ellen kell focizni nem pedig 2.-3. vonalbeli csapatok ellen.
A csoport két gyenge csapatát láthattuk, ahol az egyik jóval gyengébb volt a másiknál is.
A magyar csapat hátát kidörzsölte a háló, annyira képtelenek voltak bármit is csinálni az emberhátrányban /Hisztiano ronaldó/ játszó portugálok ellen.
A magyarok egyetlen célja a döntetlen megszerzése volt betömörüléssel és rombolással/ lásd spanyol -svéd/ ami ellen nagyon nehéz focizni...pontosabban lehet, de minden kihagyott helyzetnek óriási ára van...lásd hisztiáno az 5 ötösről fölérugott ziccere.
Ezekben én semmiféle pozitivumot nem tudok felfedezni a ráköltött óriási pénz megtérülését meg végképp nem. pontosan ott tartunk ahol 20 éve...
Ne azért szurkoljunk már, hogy 60E hazai néző előtt szerencsével kihúzhassunk egy döntetlent...ugyan már!!!

A FIFA -UEFA próbálja ugy irányitani a tornák selejtezőit, hogy a miénkhez hasonló gyenge csapatok is kijuthassanak a világversenyekre...ezért vagyunk ott... de ennek max az ő pénztárcájuk örül a labdarugás minősége csak csorbát szenved
Lófaszt érdemeltünk volna döntetlent...valójában keresnivalónk sincs itt...

Kétsége ne legyen senkinek, hogy a csoport másik két csapata akik a látott kép alapján messze a portugál fölött vannak mit fog művelni velünk...a franciák ellenünk biztosithatják a továbbjutást ...a németeknek pedig a vereség után csak a győzelem jó ellenünk...és a portugálok ellen is...
lesz szopás bőnyállal
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2021.06.16. 09:31

rdaneelolivaw írta:
2021.06.16. 08:34
Jobb csapatok ezek, de ettől még ki kell jutni ilyen tornákra tapasztalat végett.
Az eredmény reális, de ha lett volna egy kis szerencsénk (mint 2016-ban :D ), akkor akár lehetett volna döntetlen is.
Szépen küzdöttünk, az első lépés ez. Vagyis ebben azért fejlődtünk X év óta, és ez jó.

Néztem a francia, német meccset.
Ezek nem romboló, végletekig védekező focit játszanak. Ezek játszanak, kimennek a pályára és élvezik.
Na... szóval tőlük még kicsit messze vagyunk, de az irány jó. :)
Nekem eddig az EB meccse egyébként a holland - ukrán, de a tegnapi német- francia sem volt rossz. Kicsit inkább a németeknek szurkoltam, de ránézésre ez a francia csapat azért jobbnak, kreatívabbnak tűnik.

Belgákat sajnos még nem láttam, az orosz meccs kimaradt nekem. Néhány éve tetszett a játékuk.

Avatar
Schumixx
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1389
Csatlakozott: 2013.12.28. 20:42
Mi vagy?: Hamilton szurkoló :)

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Schumixx » 2021.06.16. 09:41

High-End írta:
2021.06.16. 09:02
Szerintem ez nem magyar tulajdonság. Elég a német brazil 7-1-re gondolni.
Nekik ment 2016-ban 2 ilyen mákos gólt is rúgtunk nekik és kihozták 3-3-ra. Oké nekik könnyebb volt mert ellenünk kellett ezt produkálni, nem egy németek ellen mondjuk.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: bertone » 2021.06.16. 10:01

Phoebe írta:
2021.06.16. 09:31
rdaneelolivaw írta:
2021.06.16. 08:34
Jobb csapatok ezek, de ettől még ki kell jutni ilyen tornákra tapasztalat végett.
Az eredmény reális, de ha lett volna egy kis szerencsénk (mint 2016-ban :D ), akkor akár lehetett volna döntetlen is.
Szépen küzdöttünk, az első lépés ez. Vagyis ebben azért fejlődtünk X év óta, és ez jó.

Néztem a francia, német meccset.
Ezek nem romboló, végletekig védekező focit játszanak. Ezek játszanak, kimennek a pályára és élvezik.
Na... szóval tőlük még kicsit messze vagyunk, de az irány jó. :)
Nekem eddig az EB meccse egyébként a holland - ukrán, de a tegnapi német- francia sem volt rossz. Kicsit inkább a németeknek szurkoltam, de ránézésre ez a francia csapat azért jobbnak, kreatívabbnak tűnik.

Belgákat sajnos még nem láttam, az orosz meccs kimaradt nekem. Néhány éve tetszett a játékuk.
És akkor meg is van, miért kaptak ki. (:v
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: bertone » 2021.06.16. 10:06

Segítsetek már egy kicsit! Mi ez a hülyeség a les dologgal?

Megnéztem a magyar gólt, ami végül les volt. Meg volt tegnap is egy. Mindkettőre az volt a jellemző, hogy az adott játékos egyértelmű lesen kapta a labdát. Korábban ezt azonnal beintette a partjelző, a bíró meg lefújta.
Most? Átveszi a lesről induló játékos a labdát, a partjelző nem jelez. A játékos megy a labdával, cselez stb telnek a hosszú másodpercek, majd rúg egy szép gólt. EKKOR jelez a partjelző, hogy lesről indult! (:d
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
keF1r
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.01. 11:43
Mi vagy?: GYÚÚÚÚÚCSÁÁÁÁNY

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: keF1r » 2021.06.16. 10:12

bertone írta:
2021.06.16. 10:06
Segítsetek már egy kicsit! Mi ez a hülyeség a les dologgal?

Megnéztem a magyar gólt, ami végül les volt. Meg volt tegnap is egy. Mindkettőre az volt a jellemző, hogy az adott játékos egyértelmű lesen kapta a labdát. Korábban ezt azonnal beintette a partjelző, a bíró meg lefújta.
Most? Átveszi a lesről induló játékos a labdát, a partjelző nem jelez. A játékos megy a labdával, cselez stb telnek a hosszú másodpercek, majd rúg egy szép gólt. EKKOR jelez a partjelző, hogy lesről indult! (:d
Jól látod az egyértelmű lesnél hülyeség ezt csinálni.
Arra találták ki az akcio végigengedését amikor határeset a les, és inkább hagyják az akciót végigfutni és utólag korrigálnak a videobíróval, mint esetleg megállítsák a nem lesen lévő játékost igy megfosztva a góltól egy csapatot.
Utólag lehet gólt érvényteleníteni, de egy nem befejezett támadást nem lehet góllal jutalmazni.

néhány partjelző ezt szarul alkalmazza...
Egyiptomban macskához imádkoztak, Indiában a tehén szent, a fideszesnél meg egy dagadt tolvaj.
NÉHA FÉLREÉRTHETŐEN FOGALMAZOK...
viewtopic.php?f=12&t=89&p=139321&hilit= ... en#p139321

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: A magyar foci...

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2021.06.16. 10:19

rdaneelolivaw írta:
2021.06.16. 08:34
Jobb csapatok ezek, de ettől még ki kell jutni ilyen tornákra tapasztalat végett.
Az eredmény reális, de ha lett volna egy kis szerencsénk (mint 2016-ban :D ), akkor akár lehetett volna döntetlen is.
Szépen küzdöttünk, az első lépés ez. Vagyis ebben azért fejlődtünk X év óta, és ez jó.

Néztem a francia, német meccset.
Ezek nem romboló, végletekig védekező focit játszanak. Ezek játszanak, kimennek a pályára és élvezik.
Na... szóval tőlük még kicsit messze vagyunk, de az irány jó. :)
Lehetett volna, de nem lett:) 10 perc alatt kaptunk 3 gólt, ez mindent elmond és Rossi valószínűleg a legjobb csapatot rakta össze, amit lehet. Elsősorban képességbeli problémák vannak, nem vagyunk ide valók. Nem segít, hogy a Szoboszlai nincsen de olyan alapvető problémák vannak, hogy mindegy is. Nem tudták a labdát megtartani, nem tudtak passzolni, csak szabadultak a labdától. Én legalábbis ott így láttam, nem tudom a TV-n milyen volt. A jobboldali szélső kapott egy labdát amit nem tudott lekezelni, de a Szalainak is vannak ilyen gondjai.
Sajnos nem sokkal tartunk előrébb mint korábban, ebben igaza van Kef1r sporttársnak, hiába voltak erre utaló jelek. 5 éve jobb volt a magyar csapat szerintem, tegnap én semmi pozitív dolgot nem tudtam felfedezni, a hangulaton kívül. Jó élmény volt, de csak szopik aki oda kimegy

A szervezés amúgy profi, a beengedés és minden, meglepett mert alapvetően alkalmatlanok vagyunk ilyesmi szervezésére. A catering ami hagy kivetnivalót maga után, a sörért 30 percet kell sorban állni, ez elfogadhatatlan. De ugyanez van a szurkolói zónában is a Ligetben. 40 perc volt mire a kaját odaadták. Katasztrófa

Kaptam jegyet a franciára, nem sok kedvem van elmenni, főleg, hogy hőség lesz. Szombaton amit kapunk az nem lesz semmi.. 5-8 gólt tippelek (nekik). Unszimpatikus is az a francia csapat, de sajnos nagyon jók. Franc egye meg, nézem majd az örömködésüket.

Lezárt