Snooker

Minden, amit nem motor hajt
Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Snooker

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2015.03.18. 15:00

Érdekes interjú.

http://hosszabbitas.hu/snooker/ronnie-1 ... -snookerre" onclick="window.open(this.href);return false;

eni
gokartos
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2014.02.17. 07:28

Re: Snooker

Hozzászólás Szerző: eni » 2015.03.19. 13:09

Hát, nekem ez olyan "el kezdek búcsúzkodni" hangulatú. Végül is profiként már a 23. évet nyomja és elért mindent, amit csak lehet.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Snooker

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2015.03.19. 13:13

eni írta:Hát, nekem ez olyan "el kezdek búcsúzkodni" hangulatú. Végül is profiként már a 23. évet nyomja és elért mindent, amit csak lehet.
Nekem sem tűnik túl motiváltnak, de tetszik az őszintesége, és a stílusa. Jól szórakoztam miközben olvastam.

eni
gokartos
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2014.02.17. 07:28

Re: Snooker

Hozzászólás Szerző: eni » 2015.03.20. 07:46

Phoebe írta: Nekem sem tűnik túl motiváltnak, de tetszik az őszintesége, és a stílusa. Jól szórakoztam miközben olvastam.
Én nagyon kedvelem. :) Kár, hogy egyre kevesebbet látni versenyeken. Az biztos, hogy a TOP3 sportolóban benne van, azok közül, akiknek valaha is szurkoltam.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Snooker

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2015.03.20. 20:37

Most játszik Dott ellen, 1-1 két frame után.

Egy őstehetség, csak Hendryhez fogható, de a személyisége valahogy irritált mindig, sosem tudtam kedvelni, vagy drukkolni neki. Szerintem egy baromira sérült fazon mentálisan, ezért annyira depressziós bevallottan. Az biztos, hogy nem egészséges úgy felnőni, hogy éjjel-nappal, télen-nyáron egy átalakított kert végi csűrbe volt zárva és mesterséges fény mellett csak sznúker és sznúker, ebből állt az élete, miközben a többi gyerek kint focizott, szaladgált, stb., ő meg még hallotta is a hangjukat. Az apját meg gyilkosságért leültették, amikor Ronnie még csak kamasz volt, pár éve engedték ki az öreget, ez is tuti, hogy mélyen megkarcolja az ember lelkét.

Szóval nyilván okkal olyan cinikus, mogorva mizantróp, de ettől még nem tudom jobban kedvelni. Talán az is benne van ebben az egészben, hogy épp 10 éve, amikor kiköltöztem a britekhez, akkor volt a sikerei csúcsán és szó szerint a csapból is ő folyt (2 évre meg jött hozzá Hamilton, szörnyű volt :D ). De számomra mindig is szimpatikusabbak voltak a Shaun Murphy-féle barátságos fazonok.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Snooker

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2015.03.20. 20:42

vollebak írta:Most játszik Dott ellen, 1-1 két frame után.

Egy őstehetség, csak Hendryhez fogható, de a személyisége valahogy irritált mindig, sosem tudtam kedvelni, vagy drukkolni neki. Szerintem egy baromira sérült fazon mentálisan, ezért annyira depressziós bevallottan. Az biztos, hogy nem egészséges úgy felnőni, hogy éjjel-nappal, télen-nyáron egy átalakított kert végi csűrbe volt zárva és mesterséges fény mellett csak sznúker és sznúker, ebből állt az élete, miközben a többi gyerek kint focizott, szaladgált, stb., ő meg még hallotta is a hangjukat. Az apját meg gyilkosságért leültették, amikor Ronnie még csak kamasz volt, pár éve engedték ki az öreget, ez is tuti, hogy mélyen megkarcolja az ember lelkét.

Szóval nyilván okkal olyan cinikus, mogorva mizantróp, de ettől még nem tudom jobban kedvelni. Talán az is benne van ebben az egészben, hogy épp 10 éve, amikor kiköltöztem a britekhez, akkor volt a sikerei csúcsán és szó szerint a csapból is ő folyt (2 évre meg jött hozzá Hamilton, szörnyű volt :D ). De számomra mindig is szimpatikusabbak voltak a Shaun Murphy-féle barátságos fazonok.
És Hendry szimpatikus?
Mert amikor halomra nyerte magát eléggé robotikusan nyomta a sznúkert. :lol:
Nem nagyon tudták megverni a 90-es években.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Snooker

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2015.03.20. 21:00

rdaneelolivaw írta:
És Hendry szimpatikus?
Mert amikor halomra nyerte magát eléggé robotikusan nyomta a sznúkert. :lol:
Nem nagyon tudták megverni a 90-es években.
Ő volt a gyerekkori kedvencem :)

De Hendry mindig sokkal kedvelhetőbb figura volt Ronnie-nál. Plusz ő skót, ők mindig jobb arcok, mint az angolok :lol:

De viccen kívül, szerintem Ronnie maga sem tartja magát kedvelhetőnek, a könyvében is ír arról, hogy tudja ő magáról, mennyire morózus figura. Nem is törekedett soha ilyesmire, csak játszik és kész. Abban meg zseniális, igaza is van, ennél több nem kell. Aki neki drukkol, az emiatt fog neki drukkolni, nem a személyisége miatt.

Nem a robotikussága a probléma számomra, hanem az egész spleenes, negatív kisugárzása. Ettől még félelmetesen játszik, ez nem kérdés, csak számomra nem egy kedvelhető fazon.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Snooker

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2015.03.20. 21:06

vollebak írta:Ő volt a gyerekkori kedvencem :)
Hendry búráját nagyon bírtam. :lol:
Aztán Steve Davis, meg volt még pár jó arc, pl. Jimmy White. :)

Ronni egy zseni, de nem kedvelhető számomra.
Nem tudom miért... talán azért mint Alonso.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Snooker

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2015.03.20. 21:26

rdaneelolivaw írta:
vollebak írta:Ő volt a gyerekkori kedvencem :)
Hendry búráját nagyon bírtam. :lol:
Aztán Steve Davis, meg volt még pár jó arc, pl. Jimmy White. :)

Ronni egy zseni, de nem kedvelhető számomra.
Nem tudom miért... talán azért mint Alonso.
Jaja, jó idők voltak :) Volt még a kis vékony ír, Doherty. Meg a kopasz Ebdon, Higgins ... Meg kamaszkorom nagy kedvence, szegény Paul Hunter. Durva belegondolni, hogy már idősebb vagyok négy évvel, mint ő volt, amikor meghalt. Megviselt, ilyen fiatalon, tragikusan elmenni nagyon természetellenes.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Snooker

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2015.03.20. 21:48

vollebak írta:Jaja, jó idők voltak :) Volt még a kis vékony ír, Doherty. Meg a kopasz Ebdon, Higgins ... Meg kamaszkorom nagy kedvence, szegény Paul Hunter. Durva belegondolni, hogy már idősebb vagyok négy évvel, mint ő volt, amikor meghalt. Megviselt, ilyen fiatalon, tragikusan elmenni nagyon természetellenes.
Nemá' mennyi vagy most? 30? :)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Snooker

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2015.03.20. 22:22

rdaneelolivaw írta:
vollebak írta:Jaja, jó idők voltak :) Volt még a kis vékony ír, Doherty. Meg a kopasz Ebdon, Higgins ... Meg kamaszkorom nagy kedvence, szegény Paul Hunter. Durva belegondolni, hogy már idősebb vagyok négy évvel, mint ő volt, amikor meghalt. Megviselt, ilyen fiatalon, tragikusan elmenni nagyon természetellenes.
Nemá' mennyi vagy most? 30? :)
32 :)
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Snooker

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2015.03.21. 10:58

vollebak írta:32 :)
Akkor most már nősülni kéne. (:u

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Snooker

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2015.03.21. 11:46

rdaneelolivaw írta:
vollebak írta:32 :)
Akkor most már nősülni kéne. (:u
Őszre tervezzük :mosoly:
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Snooker

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2015.03.21. 16:43

vollebak írta:Őszre tervezzük :mosoly:
Grat!
Jöhet az első gyerek. ;)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Snooker

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2015.03.21. 19:41

rdaneelolivaw írta:
vollebak írta:Őszre tervezzük :mosoly:
Grat!
Jöhet az első gyerek. ;)
Köszi.
Nem akarunk. Elég nekem a nővérem két gyereke :lol:
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Snooker

Hozzászólás Szerző: bertone » 2015.03.21. 20:20

vollebak írta:
rdaneelolivaw írta: Grat!
Jöhet az első gyerek. ;)
Köszi.
Nem akarunk. Elég nekem a nővérem két gyereke :lol:
TE nem akarsz! NEKED elég ...

De majd változik. :mosoly:
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Snooker

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2015.03.21. 20:32

nikotin írta: Grat!
TE nem akarsz! NEKED elég ...

De majd változik. :mosoly:
Nézd, ezt nálunk jobban nyilván senki sem tudhatja (pedig próbálkoztak már előtted is, kezdve a rokonaimmal (:y )

Öt év alatt elhihetitek, srácok, hányszor és milyen mélységekben került elő ez a téma, hány estét beszéltünk át, hogy mit akarunk, mit érzünk, mivel jár ez, hogy hány barátnál és családtagnál tapasztaltuk meg mindezt, hány embernél és mit segítettünk be ez ügyben, mindez milyen tapasztalatokkal és konklúzióval járt, vagy néztünk végig széteső családokat és döntöttünk így a saját családi hátterünk ismeretében és abból származó tapasztalatok alapján is.

Közös döntés volt és Zsófinak is nagyon nyomós okai vannak, miért nem akar.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Snooker

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2015.03.21. 20:53

vollebak írta:Nézd, ezt nálunk jobban nyilván senki sem tudhatja (pedig próbálkoztak már előtted is, kezdve a rokonaimmal (:y )

Öt év alatt elhihetitek, srácok, hányszor és milyen mélységekben került elő ez a téma, hány estét beszéltünk át, hogy mit akarunk, mit érzünk, mivel jár ez, hogy hány barátnál és családtagnál tapasztaltuk meg mindezt, hány embernél és mit segítettünk be ez ügyben, mindez milyen tapasztalatokkal és konklúzióval járt, vagy néztünk végig széteső családokat és döntöttünk így a saját családi hátterünk ismeretében és abból származó tapasztalatok alapján is.

Közös döntés volt és Zsófinak is nagyon nyomós okai vannak, miért nem akar.
Nem fogom kérdezni az okokat.
Mindenkinek a maga dolga.

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Snooker

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2015.03.22. 13:25

Mert Zsofi engem szeret.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Snooker

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2015.03.22. 15:00

Rocco írta:Mert Zsofi engem szeret.
Akkor rábeszéled egy babára? :)

eni
gokartos
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2014.02.17. 07:28

Re: Snooker

Hozzászólás Szerző: eni » 2015.03.23. 07:49

vollebak írta:Most játszik Dott ellen, 1-1 két frame után.

Egy őstehetség, csak Hendryhez fogható, de a személyisége valahogy irritált mindig, sosem tudtam kedvelni, vagy drukkolni neki. Szerintem egy baromira sérült fazon mentálisan, ezért annyira depressziós bevallottan. Az biztos, hogy nem egészséges úgy felnőni, hogy éjjel-nappal, télen-nyáron egy átalakított kert végi csűrbe volt zárva és mesterséges fény mellett csak sznúker és sznúker, ebből állt az élete, miközben a többi gyerek kint focizott, szaladgált, stb., ő meg még hallotta is a hangjukat. Az apját meg gyilkosságért leültették, amikor Ronnie még csak kamasz volt, pár éve engedték ki az öreget, ez is tuti, hogy mélyen megkarcolja az ember lelkét.

Szóval nyilván okkal olyan cinikus, mogorva mizantróp, de ettől még nem tudom jobban kedvelni. Talán az is benne van ebben az egészben, hogy épp 10 éve, amikor kiköltöztem a britekhez, akkor volt a sikerei csúcsán és szó szerint a csapból is ő folyt (2 évre meg jött hozzá Hamilton, szörnyű volt :D ). De számomra mindig is szimpatikusabbak voltak a Shaun Murphy-féle barátságos fazonok.

2:1 - nél kapcsolódtam be, épp tövig volt a keze a szájában. Elég gyorsan végeztek. A tegnapiból nem sokat láttam. 8:7 volt, amikor el kezdtem nézni és 9:7-nél, amikor Ronnie kihagyta a piros hosszút, kikapcsoltam a TV-t. :x Ha Trump ilyen gyenge játékkal (amit láttam) le tudta győzni, az elég beszédes...

Igen, nehéz gyerek-és fiatal kora volt és talán ez is hozzájárult ahhoz, hogy ennyire zseniális versenyző lett. Nekem Murphy inkább a kevésbé szimpatikusak közé tartozik és Dott is. Nem szeretem, ha Ronnie vele játszik. Ő (Dott) egy asztalt többször körbejárós, hezitálós, sokat gondolkodós és erre sokszor rá is játszik, amikor Ronnie az ellenfele, aki ennek pont az ellentéte. Taktika tudom jól, de akkor sem tetszik.

Egyébként én eleinte, nagyon rövid ideig Doherty szimpatizáns, szurkoló - féleség voltam, olyan 1998 környékén, amikor elkezdtem nézni ezt a sportot. De gyorsan átváltottam.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára eni 2015.03.23. 08:04-kor.

eni
gokartos
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2014.02.17. 07:28

Re: Snooker

Hozzászólás Szerző: eni » 2015.03.23. 07:55

vollebak írta:
Ő volt a gyerekkori kedvencem :)

De Hendry mindig sokkal kedvelhetőbb figura volt Ronnie-nál. Plusz ő skót, ők mindig jobb arcok, mint az angolok :lol:

De viccen kívül, szerintem Ronnie maga sem tartja magát kedvelhetőnek, a könyvében is ír arról, hogy tudja ő magáról, mennyire morózus figura. Nem is törekedett soha ilyesmire, csak játszik és kész. Abban meg zseniális, igaza is van, ennél több nem kell. Aki neki drukkol, az emiatt fog neki drukkolni, nem a személyisége miatt.

Nem a robotikussága a probléma számomra, hanem az egész spleenes, negatív kisugárzása. Ettől még félelmetesen játszik, ez nem kérdés, csak számomra nem egy kedvelhető fazon.

Hát, én nem tudok csak azért szurkolni valakinek, mert valamiben nagyon kiemelkedő (és szerintem sokan vannak így), ahhoz az is kell, hogy szimpatikus legyen.
Amiatt, hogy ilyen őszintén felvállalja magát, csak még szimpatikusabb. És ebből következik, hogy kedvelhető is. Ha kevésbé lenne jó játékos, lehet akkor is sok rajongója lenne, pont amiatt, hogy ennyire különc és kilóg nagyon a többiek közül.

Az F1-ben is van morózus, nem túl pozitív kisugárzású pilóta, mégis sokan imádják..... :)

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Snooker

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2015.04.19. 22:02

Jól megizzasztották Selbyt a továbbjutásért.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Snooker

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2015.04.29. 09:09

Na, Trump úgy tűnik megálljt parancsol Dingnek. Helyes. :) Tippem egy Robertson - Trump, vagy Robertson - O'Sullivan döntő, ha összekapja magát.

Szimpi a vörös csávó, poén lenne, ha továbbjutna. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Phoebe 2015.04.29. 10:44-kor.

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Snooker

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2015.04.29. 10:33

OSULLLLIVAAANNNN nem lesz most világbajnok.

Lezárt