Olimpia 2016 Rio

Minden, amit nem motor hajt

Hány magyar aranyérmet ünnepelhetünk?

Egyet sem
0
0 szavazat
1-3
0
0 szavazat
4-6
3
25%
6-9
7
58%
10 vagy több
2
17%
 
Szavazatok száma: 12

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.08.07. 00:20

Előtte írtam, hogy nem tetszett a londoni akciója úgy gondoltam nekem szántad indirekt módon.


A vívás biztos rohadt jó, ha csinálod de nézni szerintem unalmas. Ma is csak a magyar lány miatt néztem, most jó volt mert izgultam rajta, De nem keresném, hogy nézhessem csak úgy..

Peace. (:o

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2016.08.07. 00:26

Bandee írta:Előtte írtam, hogy nem tetszett a londoni akciója úgy gondoltam nekem szántad indirekt módon.


A vívás biztos rohadt jó, ha csinálod de nézni szerintem unalmas. Ma is csak a magyar lány miatt néztem, most jó volt mert izgultam rajta, De nem keresném, hogy nézhessem csak úgy..

Peace. (:o
Ja, dehogy, azt nem is láttam. Emese aranyáig nem is jöttem a topikba. Megdumáltuk, fátylat rá (:o

Igen, vívni kurva jó dolog, nagyon fasza, intenzív sport (mondom ezt úgy, hogy nem vittem volna sokra szerintem akkor sem, ha nem hagyom abba 16 évesen) és abban is egyetértek, hogy unalmas, illetve kissé érthetetlen összevisszaság lehet a nézőnek. Ki támadott, kinek adták meg a tust, miért annak, most tényleg hozzáértek-e egymáshoz, satöbbi. A családnak is mindig én magyaráztam közvetítések alatt, hogy merre és miért történik az, ami :D

Nagyon örülök én is ennek a vívósikernek, csodálatos első nap (:taps Márton Annában és Szilágyi Áronban is lehet még bízni, simán aranyesélyesek ők is (:j
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.08.07. 00:31

Jó lenne, ha ők is nyernének, meg az úszók is. A ffi úszok ma eléggé leszerepeltek meg szegény Jakabos is.. Bár biztosan lesz neki is mg több száma

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2016.08.07. 06:05

Meg van a 2. arany. Katinka világcsúccsal.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: Magic » 2016.08.07. 07:02

Két szép magyar arany. Hatalmas gratula a csajoknak. Katinka is olyan amilyen, de azt az aranyat haza is hozza. Nem csak magának nyeri....szerintem.
Gyurta 200 mellen még durranthat.

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: bertone » 2016.08.07. 07:54

Magic írta:Két szép magyar arany. Hatalmas gratula a csajoknak. Katinka is olyan amilyen, de azt az aranyat haza is hozza. Nem csak magának nyeri....szerintem.
Gyurta 200 mellen még durranthat.
Jelen esetben inkább viszi LA-be, de ez most nem is érdekes. Abban teljesen igaza van Bandinak, hogy egyéni számban induló sportolóról nehezen tudom elképzelni, hogy úgy áll oda "ezt most a hazámnak nyerem", nem, mind MAGÁNAK akarja megnyerni, s ez független a sportágtól.
Ettől még lehetünk rájuk büszkék, ahogy én is arra, hogy Katka Bajáról indult. :mosoly:

Egyébként meg nagy gratula Emesének és Katkának, szép kezdés!
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: bertone » 2016.08.07. 07:56

Phoebe írta:Meg van a 2. arany. Katinka világcsúccsal.
Remélem, lesz még pár "rossz érzésed"! :mosoly:
Az apa férfi, a rezsi nő!

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2016.08.07. 07:57

vollebak írta:Nem tartom munkának vagy nehéznek azt, amit Bochkor csinál. Van még pár ilyen tag az országban, ez van. Klasszikus túlfizetett, értéktelen tróger celebnek tartom.
Ezt akár én is írhattam volna. (:v

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2016.08.07. 08:01

nikotin írta:Abban teljesen igaza van Bandinak, hogy egyéni számban induló sportolóról nehezen tudom elképzelni, hogy úgy áll oda "ezt most a hazámnak nyerem", nem, mind MAGÁNAK akarja megnyerni, s ez független a sportágtól.
Oda lehet úgy állni, csak le fogja húzni a teljesítményt.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: Magic » 2016.08.07. 08:33

nikotin írta: Jelen esetben inkább viszi LA-be, de ez most nem is érdekes. Abban teljesen igaza van Bandinak, hogy egyéni számban induló sportolóról nehezen tudom elképzelni, hogy úgy áll oda "ezt most a hazámnak nyerem", nem, mind MAGÁNAK akarja megnyerni, s ez független a sportágtól.
Ettől még lehetünk rájuk büszkék, ahogy én is arra, hogy Katka Bajáról indult. :mosoly:

Egyébként meg nagy gratula Emesének és Katkának, szép kezdés!
Én másképp gondolom, de ezen nem veszünk össze. ;)

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2016.08.07. 09:48

Katinka a legszimpatikusabb számomra. Az a fajta küzdeni akarás, munkabírás kevesekben van meg még sportolói szinten is. Nálam ez számít, nem bánom hogy visszaszól az úszószövetségnek, akik még egy öltözőszekrényt sem adtak neki, és azt sem, ha beint azoknak, akik 4 éve csak legyintettek rá. Nálam ez nem arrogancia, csak ebben a sportban nem lehet szerencsével nyerni, ezért tudatában van az esélyeinek. Az edzője is úgy üvöltözik tőlem, meg vergődik ahogy akar, amíg korszakos világcsúcsot tesznek az asztalra. Amit ő csinált az elmúlt 4 évben, az az elme diadala, ő már szerintem olyan szinten van, hogy nem összeszorított fogakkal kibírja az edzéseket, hanem egyenesen élvezi a szenvedést.

Ez meg, hogy a hazájáért győz valaki, vicc kategória. Tony Curtisre mindenki milyen büszke volt, hogy magyar származású, aztán melyik filmben játszott a hazájáért? Amúgy is, minek küzdene valaki egy rakás ismeretlen hülyéért :D Hogy lehet ebből motivációt szerezni x éven át olimpiai szintű terhelés elviselésére?

Ússzon csak magának, én meg büszke vagyok rá hogy magyar. ennyi.
Nagy űrt fog betölteni az úszóiskolája szerintem, lesz pénz, lesz rendszer, és lesz motiváció = lesz eredmény. pár év alatt kenterbe veri a hazai szövetséget, lefogadom. és remélem is. végre valaki szembeszáll a bürokratikus, milliárdokat számolgató barmokkal gyárfással az élen. már látom ahogy verni fogják a mellüket a mostani arany miatt, aztán kb. reklámbábunak használták (volna) Katinkát.. kapják be :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára carlos78 2016.08.07. 09:55-kor.
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Avatar
rdaneelolivaw
Főnök!
Hozzászólások: 13013
Csatlakozott: 2013.12.20. 23:22
Mi vagy?: Level Completed
Tartózkodási hely: XI

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: rdaneelolivaw » 2016.08.07. 09:55

+1
Ennyi. A hozzászóláshoz nem is érdemes hozzátenni semmit. :)

Avatar
bertone
Főnök!
Hozzászólások: 7032
Csatlakozott: 2015.02.05. 11:42
Mi vagy?: F1 függő - ja, nem.
Tartózkodási hely: Baja

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: bertone » 2016.08.07. 10:05

carlos78 írta:Katinka a legszimpatikusabb számomra. Az a fajta küzdeni akarás, munkabírás kevesekben van meg még sportolói szinten is. Nálam ez számít, nem bánom hogy visszaszól az úszószövetségnek, akik még egy öltözőszekrényt sem adtak neki, és azt sem, ha beint azoknak, akik 4 éve csak legyintettek rá. Nálam ez nem arrogancia, csak ebben a sportban nem lehet szerencsével nyerni, ezért tudatában van az esélyeinek. Az edzője is úgy üvöltözik tőlem, meg vergődik ahogy akar, amíg korszakos világcsúcsot tesznek az asztalra. Amit ő csinált az elmúlt 4 évben, az az elme diadala, ő már szerintem olyan szinten van, hogy nem összeszorított fogakkal kibírja az edzéseket, hanem egyenesen élvezi a szenvedést.

Ez meg, hogy a hazájáért győz valaki, vicc kategória. Tony Curtisre mindenki milyen büszke volt, hogy magyar származású, aztán melyik filmben játszott a hazájáért? Amúgy is, minek küzdene valaki egy rakás ismeretlen hülyéért :D Hogy lehet ebből motivációt szerezni x éven át olimpiai szintű terhelés elviselésére?

Ússzon csak magának, én meg büszke vagyok rá hogy magyar. ennyi.
Nagy űrt fog betölteni az úszóiskolája szerintem, lesz pénz, lesz rendszer, és lesz motiváció = lesz eredmény. pár év alatt kenterbe veri a hazai szövetséget, lefogadom. és remélem is. végre valaki szembeszáll a bürokratikus, milliárdokat számolgató barmokkal gyárfással az élen. már látom ahogy verni fogják a mellüket a mostani arany miatt, aztán kb. reklámbábunak használták (volna) Katinkát.. kapják be :D
Én ezt a "+1"-et nem kedvelem, így marad ez: (:k
Az apa férfi, a rezsi nő!

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: Magic » 2016.08.07. 10:15

carlos78 írta:
Ez meg, hogy a hazájáért győz valaki, vicc kategória. Tony Curtisre mindenki milyen büszke volt, hogy magyar származású, aztán melyik filmben játszott a hazájáért? Amúgy is, minek küzdene valaki egy rakás ismeretlen hülyéért :D Hogy lehet ebből motivációt szerezni x éven át olimpiai szintű terhelés elviselésére?
Azt ugye vágod hogy nagyon nem ugyanaz a bisztró a kettő?

Persze hogy nem úgy áll oda hogy most Kiss Piroska néniért meg Tóth Józsi bácsiért fogok úszni. De nyilván nem hagyja hidegen hogy egy rakás "ismeretlen hülye" azért ott szurkol neki a medence mellett, buzdítja, szorít érte. És azt se hiszem, hogy teljes közönyösséggel töltené el a himnusz megszólalása a pódium tetején. És a tudat hogy otthon több millióan büszkék rá esetenként.

Meg lehet közelíteni a dolgokat a száraz, unalmas, tényszerű oldaláról is. De őszintén.... úgy mi fasz értelme van egésznek?

4D4M
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1587
Csatlakozott: 2014.02.01. 23:43

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: 4D4M » 2016.08.07. 11:04

Magic írta: úgy mi fasz értelme van egésznek?
Nem nagyon van a létezésünkben olyan dolog, amit ne lehetne ezzel a kérdéssel illetni (:
Mindenesetre szerintem is a legelőkelőbb hely, amit sportoló az országának szánhat, maximum a második lehet, első sosem - ha motivációról van szó.

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2016.08.07. 11:15

Szerintem mindenkinek igaza volt itt most :D De tényleg, valahol a kettő között van az igazság.

Biztosan nem úgy áll oda, hogy most megnyerem a hazámnak, meg a a kurva sok edzésmunka miatti fáradság/fájdalom alatt sem arra gondol, hogy a hazájáért csinálja. Ez az ilyen turul-junkie hungarista majmoknak biztos szép ábrándkép, de hogy nincs így, az biztos. Naná, hogy magának akarja megnyerni, magáért teszi. Hiszen egyedül van ott az uszodában, ha az ő lába begörcsöl, akárhányan tapsolhatnak neki az uszoda szélén, akkor is annyi a sikernek. Tegnap szegény Csernoviczki Évi is mindent megtett tegnap a sérült lábával, amit tudott, mégis kikapott. Ha hálivúdi film lett volna, akkor biztos a közönség buzdítása úgy feltüzeli, hogy lassított felvételben osztja ki élete legnagyobb ipponját :lol:

Szóval ez nem így működik szerintem sem. Ugyanakkor Tominak is igaza van, hogy az baromi jó érzést és önbizalmat ad, hogy valakinek ennyien és ennyire szurkolnak (most vegyük a jó oldalát, hogy nem agyonnyomja az elvárás terhe, hanem pozitív energiákat ad). A meló és maga a versenyzés alatt erre nem, vagy legalábbis nem folyamatosan gondol, esetleg a célbaérés/idő lejárta előtt, hogy na, mennyien tapsolnak odakint, még egy utolsó erőfeszítés, gyerünk, meg tudom csinálni. Amolyan lelki doppingnak, utána meg a büszkeségének ideális esetben biztos, hogy jót tesz, ha egy ország szurkol neki és segíthet átvészelni nehéz pillanatokat.

Ja, ha már ez a téma: az megvolt, hogy Bobák Robika 10 PERCCEL az olimpiai arany megnyerése után azt találta kérdezni Szász Emesétől, hogy „ilyen későn ennyien fennmaradtak szurkolni neked, ezt hogy fogod meghálálni”? (:u

Micsoda egy büdös balfasz, az ész megáll.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Rocco
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2014.02.14. 00:52

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: Rocco » 2016.08.07. 11:18

carlos78 írta:Katinka a legszimpatikusabb számomra. Az a fajta küzdeni akarás, munkabírás kevesekben van meg még sportolói szinten is. Nálam ez számít, nem bánom hogy visszaszól az úszószövetségnek, akik még egy öltözőszekrényt sem adtak neki, és azt sem, ha beint azoknak, akik 4 éve csak legyintettek rá. Nálam ez nem arrogancia, csak ebben a sportban nem lehet szerencsével nyerni, ezért tudatában van az esélyeinek. Az edzője is úgy üvöltözik tőlem, meg vergődik ahogy akar, amíg korszakos világcsúcsot tesznek az asztalra. Amit ő csinált az elmúlt 4 évben, az az elme diadala, ő már szerintem olyan szinten van, hogy nem összeszorított fogakkal kibírja az edzéseket, hanem egyenesen élvezi a szenvedést.

Ez meg, hogy a hazájáért győz valaki, vicc kategória. Tony Curtisre mindenki milyen büszke volt, hogy magyar származású, aztán melyik filmben játszott a hazájáért? Amúgy is, minek küzdene valaki egy rakás ismeretlen hülyéért :D Hogy lehet ebből motivációt szerezni x éven át olimpiai szintű terhelés elviselésére?

Ússzon csak magának, én meg büszke vagyok rá hogy magyar. ennyi.
Nagy űrt fog betölteni az úszóiskolája szerintem, lesz pénz, lesz rendszer, és lesz motiváció = lesz eredmény. pár év alatt kenterbe veri a hazai szövetséget, lefogadom. és remélem is. végre valaki szembeszáll a bürokratikus, milliárdokat számolgató barmokkal gyárfással az élen. már látom ahogy verni fogják a mellüket a mostani arany miatt, aztán kb. reklámbábunak használták (volna) Katinkát.. kapják be :D
Kb ezt akartam leirni. Koszi.

Magic
Főnök!
Hozzászólások: 4595
Csatlakozott: 2013.11.18. 11:11

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: Magic » 2016.08.07. 11:25

vollebak írta:Szerintem mindenkinek igaza volt itt most :D De tényleg, valahol a kettő között van az igazság.

Biztosan nem úgy áll oda, hogy most megnyerem a hazámnak, meg a a kurva sok edzésmunka miatti fáradság/fájdalom alatt sem arra gondol, hogy a hazájáért csinálja. Ez az ilyen turul-junkie hungarista majmoknak biztos szép ábrándkép, de hogy nincs így, az biztos. Naná, hogy magának akarja megnyerni, magáért teszi. Hiszen egyedül van ott az uszodában, ha az ő lába begörcsöl, akárhányan tapsolhatnak neki az uszoda szélén, akkor is annyi a sikernek. Tegnap szegény Csernoviczki Évi is mindent megtett tegnap a sérült lábával, amit tudott, mégis kikapott. Ha hálivúdi film lett volna, akkor biztos a közönség buzdítása úgy feltüzeli, hogy lassított felvételben osztja ki élete legnagyobb ipponját :lol:

Szóval ez nem így működik szerintem sem. Ugyanakkor Tominak is igaza van, hogy az baromi jó érzést és önbizalmat ad, hogy valakinek ennyien és ennyire szurkolnak (most vegyük a jó oldalát, hogy nem agyonnyomja az elvárás terhe, hanem pozitív energiákat ad). A meló és maga a versenyzés alatt erre nem, vagy legalábbis nem folyamatosan gondol, esetleg a célbaérés/idő lejárta előtt, hogy na, mennyien tapsolnak odakint, még egy utolsó erőfeszítés, gyerünk, meg tudom csinálni. Amolyan lelki doppingnak, utána meg a büszkeségének ideális esetben biztos, hogy jót tesz, ha egy ország szurkol neki és segíthet átvészelni nehéz pillanatokat.

Ja, ha már ez a téma: az megvolt, hogy Bobák Robika 10 PERCCEL az olimpiai arany megnyerése után azt találta kérdezni Szász Emesétől, hogy „ilyen későn ennyien fennmaradtak szurkolni neked, ezt hogy fogod meghálálni”? (:u

Micsoda egy büdös balfasz, az ész megáll.
Erre gondoltam úgy nagyjából én is. ;)

Robikánál nekem is az volt az első "féligordított"" mondatom hogy "Hát most nyert egy aranyat te balf@sz".

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2016.08.07. 11:49

Magic írta: Azt ugye vágod hogy nagyon nem ugyanaz a bisztró a kettő?
miért?

Tony Curtisnek is jöttek a magyar buzdító levelek naponta, mégis amikor felvétel volt, gondolom nem ezen járt az esze. Amúgy meg gondolom Katinka is örül a buzdításnak, soha nem olvastam az ellenkezőjét.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára carlos78 2016.08.07. 11:50-kor.
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2016.08.07. 11:49

[media]https://www.youtube.com/watch?v=kT-G7f1BnGI[/media]

Ma reggeli kérdésünk: hányan úsznak a medencében? A kép szerint öten (a kettes pálya is foglalt), a hang szerint négyen... Hiba került a mátrixba. Pótkérdés: Hosszú Katinka az USÁ-ban migráns vagy gazdasági bevándorló?

Viccet félretéve, nagyon nem jó ez az állami propaganda hajtotta irány (és akkor finoman fogalmaztam).
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2016.08.07. 11:54

okádás. sportnak nem erről kellene szólnia.
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

4D4M
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1587
Csatlakozott: 2014.02.01. 23:43

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: 4D4M » 2016.08.07. 12:09

carlos78 írta:okádás. sportnak nem erről kellene szólnia.
Meg a vállalkozásnak sem, meg a boltbajárásnak sem, meg a templombajárásnak sem, meg a gyerekcsinálásnak sem...

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.08.07. 12:18

Tegnap néztem a 10 méteres légpuskát mert éppen döntő volt. Azt hiszem nyolcan álltak és lövöldöztek... Volt egy német csak, akit soha nem mutattak :)) A végén már csak négyen voltak, amikor még mindig írták, hogy ott van de soha nem volt képernyőn. Csak a kínaiak meg az amerikai. Egyszer mutatták mikor kiesett. ) Érdekes volt. Arra tippelek, hogy az első pályán volt és oda nem ért a kamera vagy nem működött

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.08.07. 12:32

carlos78 írta: Azt ugye vágod hogy nagyon nem ugyanaz a bisztró a kettő?
miért?

Tony Curtisnek is jöttek a magyar buzdító levelek naponta, mégis amikor felvétel volt, gondolom nem ezen járt az esze. Amúgy meg gondolom Katinka is örül a buzdításnak, soha nem olvastam az ellenkezőjét.[/quote]

Látom rákattantál a témára. :mosoly: A téma este köztem és Vollebak között merült föl. Egyáltalán nem ez volt a vezérelv, hanem, hogy valakit piedesztálra emelünk mert sportol, öncélúan, a másikat utáljuk mert csak reggeli rádióműsort vezet, sőt ott nem mélyenszántó komolyzenei vagy pl. irodalmi értelmezéseket tart reggel 7-9 között, hanem próbál szórakoztatni. Persze minek szórakoztatni, éljünk mint a droidok:) Mindenki fusson világcsúcsot, ússzon világcsúcsot de legalább törekedjen erre. Gondolom ha Bochkor is ezt csinálná akkor megfelelne Daninak is. Rém unalmas világban élnénk, ha mindenki ezeknek az elvárásoknak felelne meg, de szerintem már halomra is lőttük volna egymást. (:v Mindenki nem lehet gyors, szép, sportos, okos,tehetséges.. Ha mér Bochkor egy szar celeb, akkor pl. az a gennyfazék Berki az mi? Nem ártana azért kategorizálni, mert mondjuk a BG maga érte el amit, de pl ott a lepényfejű geci Hajdú aki politikai kapcsolatok révén.. Na mindegy
A másik dolog a Katinka önálló műsorszáma volt hónapokkal ezelőtt. Nekem az vele a bajom, hogy úgy csinált mintha ő meg a férje találta volna fel az úszást Magyarországon és legalábbis nem a legsikeresebb magyar sportág lenne évtizedek óta.. Csupán ez nem tetszik, mert szerintem nem ér elfelejteni, hogy a lehetőséget ettől a szarnak aposztrofált, geci, öltözőszekrény nélküli (ezt el se hittem) szövetségtől és országtól kapta, mint a sok elődje is akik ennek ellenére rengeteg aranyat nyertek. Ezek nem Gyárfásról meg Orbánról szólnak az én olvasatomban, meg nem is a Katinkáról pláne nem az amerikán férjéről, hanem valamiről amire állítólag büszkék vagyunk és ami már jóval előttük is sikeres volt itthon. Kb. ennyi, aúgy tőlem az USA-nak is nyerhette volna, kb. leszarnám akkor.

Amúgy örülök az aranynak és a sikernek, nagy gratuláció neki. :mosoly: Természetesen örülök és még büszke is vagyok rá, pláne, hogy szerinted valakik lesajnálták őt.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.08.07. 12:37

vollebak írta:[media]https://www.youtube.com/watch?v=kT-G7f1BnGI[/media]

Ma reggeli kérdésünk: hányan úsznak a medencében? A kép szerint öten (a kettes pálya is foglalt), a hang szerint négyen... Hiba került a mátrixba. Pótkérdés: Hosszú Katinka az USÁ-ban migráns vagy gazdasági bevándorló?

Viccet félretéve, nagyon nem jó ez az állami propaganda hajtotta irány (és akkor finoman fogalmaztam).
Nem mentegetve őket, szerintem ez nem az ő hibájuk. A képet se vitték rá az úszóra, csakúgy mint írtam tegnap a légpuskásoknál is volt ilyen. Ez brazilok hibája szerintem mert a képet onnan kapjuk

Lezárt