Olimpia 2016 Rio

Minden, amit nem motor hajt

Hány magyar aranyérmet ünnepelhetünk?

Egyet sem
0
0 szavazat
1-3
0
0 szavazat
4-6
3
25%
6-9
7
58%
10 vagy több
2
17%
 
Szavazatok száma: 12

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2016.08.06. 21:49

Egy ezüst már tuti de még arany is lehet. Szép volt Emese!!! :)

Bönde Attila
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1108
Csatlakozott: 2013.12.29. 15:17
Mi vagy?: éhes

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: Bönde Attila » 2016.08.06. 22:38

Na lássuk...
Kép

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2016.08.06. 23:04

Visszahozta. Meg van!!!!! (:yes

Krisztián
WSR pilóta
Hozzászólások: 2198
Csatlakozott: 2014.01.01. 13:47

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: Krisztián » 2016.08.06. 23:05

10-6-nál nem hittem volna hogy meglesz. Jól emlékszem, hogy 4 éve is vívásban szereztük az első aranyat?

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.08.06. 23:07

Jajj de jó ))) Én mérgemben elkapcsoltam, jó kis meglepetés:) Bravó

ELég idegesítő a közvetítő, valahogy irritáló. Na mindegy, lényeg a győzelem

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2016.08.06. 23:07

Volt vívóként nincs nagyobb öröm nekem a vívósikereknél. Emese egy csoda, 6-10-ről fordított. KÖSZÖNJÜK :szery
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Bönde Attila
AutoGP vezető
Hozzászólások: 1108
Csatlakozott: 2013.12.29. 15:17
Mi vagy?: éhes

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: Bönde Attila » 2016.08.06. 23:09

(:taps (:taps (:taps
Kép

mudd
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2014.01.02. 16:37

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: mudd » 2016.08.06. 23:10

:hajra01

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2016.08.06. 23:16

Kép

Az első magyar arany. Nagyszerű! Az első napon! Erre nem számítottam! :mosoly: :mosoly: :mosoly:
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2016.08.06. 23:17

És még jöhet Katinka is, leiskolázott mindenkit az elődöntőben. Szerintem nem fogok tudni ébren maradni addig, de aki tudja nézni, az drukkoljon helyettem is :)
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2016.08.06. 23:23

Bandee írta:Jajj de jó ))) Én mérgemben elkapcsoltam, jó kis meglepetés:) Bravó

ELég idegesítő a közvetítő, valahogy irritáló. Na mindegy, lényeg a győzelem
Engem Knézi idegesít az arcoskodásával. Nekem egy kommentátor ne minősítse a versenyzőket.
"ezektől a versenyzőktől ne várjunk komoly időket"
"számunkra teljesen érdektelen elődöntő következik" stb.
Közvetítse amit lát, de adja meg a tiszteletet közben. Minden szavából süt a nagyképűség.
Nálam Horváth Mariann közvetítése simán belefér mégha kicsit szívből is közvetít. Benne volt ebben a sportban.

Avatar
Phoebe
Főnök!
Hozzászólások: 5520
Csatlakozott: 2013.12.27. 20:16
Mi vagy?: Balszerencse hozója
Tartózkodási hely: BP

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: Phoebe » 2016.08.06. 23:24

vollebak írta:És még jöhet Katinka is, leiskolázott mindenkit az elődöntőben. Szerintem nem fogok tudni ébren maradni addig, de aki tudja nézni, az drukkoljon helyettem is :)
Valamiért félek Katinkától, nem tudom megmagyarázni, de rosszat érzek.

Avatar
Redbull
Főnök!
Hozzászólások: 11438
Csatlakozott: 2014.01.04. 13:17
Mi vagy?: rangidős
Tartózkodási hely: Hungary/Nograd/Pásztó

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: Redbull » 2016.08.06. 23:26

Nagy gratuláció Emesének.
A tanult elme ismertetőjele, hogy képes foglalkozni egy gondolattal anélkül, hogy elfogadná. (Arisztotelész)

Avatar
Lancelot
Főnök!
Hozzászólások: 6527
Csatlakozott: 2013.12.28. 12:47
Mi vagy?: érdeklődő
Tartózkodási hely: Pápua City

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: Lancelot » 2016.08.06. 23:27

Phoebe írta:
Valamiért félek Katinkától, nem tudom megmagyarázni, de rosszat érzek.
Talán azért, mert 2012-ben beégett?
"Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?" (Tywin Lannister, Trónok Harca)

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.08.06. 23:30

Phoebe írta: Engem Knézi idegesít az arcoskodásával. Nekem egy kommentátor ne minősítse a versenyzőket.
"ezektől a versenyzőktől ne várjunk komoly időket"
"számunkra teljesen érdektelen elődöntő következik" stb.
Közvetítse amit lát, de adja meg a tiszteletet közben. Minden szavából süt a nagyképűség.
Nálam Horváth Mariann közvetítése simán belefér mégha kicsit szívből is közvetít. Benne volt ebben a sportban.
Jah, hát ő alap. Egy tuskó. Múlt héten láttam a Király utcában ahol melózunk, ott vonult. Egy erőszakos fasz, rém unszimpatikus. Nem tudom mire veri magát.. Már az apja se volt túl szimpi

Én nem szeretem azt ahogyan közvetít a csaj, de végül is mindegy. Azt hiszem ő acsított 4 éve is amikor az Áron nyert, attól is a hidegrázás kerülgetett.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.08.06. 23:31

Phoebe írta: Valamiért félek Katinkától, nem tudom megmagyarázni, de rosszat érzek.
Nekem se. Mint magyarnak szurkolok neki, de nekem nem szimpatikus sajnos. Ezzel biztosan nem leszek népszerű.
Amit levágott itt pár hónapja, amiatt. Az ember ne felejtse el, honnan indult

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2016.08.06. 23:32

Phoebe írta:
Bandee írta:Jajj de jó ))) Én mérgemben elkapcsoltam, jó kis meglepetés:) Bravó

ELég idegesítő a közvetítő, valahogy irritáló. Na mindegy, lényeg a győzelem
Engem Knézi idegesít az arcoskodásával. Nekem egy kommentátor ne minősítse a versenyzőket.
"ezektől a versenyzőktől ne várjunk komoly időket"
"számunkra teljesen érdektelen elődöntő következik" stb.
Közvetítse amit lát, de adja meg a tiszteletet közben. Minden szavából süt a nagyképűség.
Nálam Horváth Mariann közvetítése simán belefér mégha kicsit szívből is közvetít. Benne volt ebben a sportban.
Hajaj, de még micsoda vívó volt Mariann! Bochkort akkor utáltam meg végképp, amikor arról papolt az a senkiházi négy éve, hogy nyávogott örömében a kommentátornő, meg pofont verte volna. Életében egy percet nem dolgozott még érdemben, a bokájáig nem ér annak a nőnek az a büdös tapló. Mariann egyéniben is simán olimpiai bajnok lehetett volna, ha olimpiai szám lett volna még a karrierje alatt a női párbajtőr. De sajnos nem volt. Érti és érzi ezt a sportot, én szeretem hallgatni.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.08.06. 23:38

Miért nem dolgozott a Bochkor? Még ilyet.. Csinálja a maga dolgát, amihez ért. Szerintem minden nap. Én egyébként nem különösebben kedvelem, de elismerem amit csinál. Mint közszereplő, nem volt szép amit erről a nőről mondott 4 éve, de azért erősen elragadtattad magad vele kapcsolatban. Na mindegy

Miért, ez a nő mit csinált azon kívül, hogy vívott? Ha már itt tartunk

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2016.08.06. 23:44

Bandee írta:Miért nem dolgozott a Bochkor? Még ilyet.. Csinálja a maga dolgát, amihez ért. Szerintem minden nap. Én egyébként nem különösebben kedvelem, de elismerem amit csinál. Mint közszereplő, nem volt szép amit erről a nőről mondott 4 éve, de azért erősen elragadtattad magad vele kapcsolatban. Na mindegy

Miért, ez a nő mit csinált azon kívül, hogy vívott? Ha már itt tartunk
Nem tartom munkának vagy nehéznek azt, amit Bochkor csinál. Van még pár ilyen tag az országban, ez van. Klasszikus túlfizetett, értéktelen tróger celebnek tartom.

Mariann nem csak úgy egyszerűen vívott, hanem egyéniben kétszeres, csapatban ötszörös világbajnokunk. Az egyik legnagyobb női vívónk, aki valaha élt. Ha a visszavonulása óta semmit sem csinálna, akkor is többet ért el és tett volna, mint Bochkor egész életében tudna.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.08.06. 23:47

Értem, akkor ezt megbeszéltük. Természetesen egyáltalán nem értek egyet és nem Bochkor miatt, hanem eg komplett szakmát húztál le a retyón. A csak még olimpiai bajnok se volt, akkor mit mondjunk Egerszegiről? Nekem nincs bajom a csajjal, de nem szeretem ahogy közvetít. Azt hiszem jogom van, hogy ne tessék.


Témát zártam, értelmetlen.

Bye

Avatar
Ori F1
WSR pilóta
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2014.01.03. 22:37

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: Ori F1 » 2016.08.06. 23:52

Mikor felépett a pástra Emese,a mosolyából,már látszott,hogy ő itt már nem veszthet.
Nem számít,hogy előtte nem sikerült nagy tornát nyernie,a legfontossabbat megnyerte.
Gratulálunk!
Úgy érzem sikeres olimpiánk lesz. :)

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2016.08.06. 23:56

Bandee írta:Értem, akkor ezt megbeszéltük. Természetesen egyáltalán nem értek egyet és nem Bochkor miatt, hanem eg komplett szakmát húztál le a retyón. A csak még olimpiai bajnok se volt, akkor mit mondjunk Egerszegiről? Nekem nincs bajom a csajjal, de nem szeretem ahogy közvetít. Azt hiszem jogom van, hogy ne tessék.


Témát zártam, értelmetlen.

Bye
Nem a rádiózást húztam le, hanem azt az olcsó szemetet, ahogy Bochkor csinálja. Te jónak tartod, amit csinál? Most őszintén. Nehogy már úgy csináljunk, mintha egy Szepesi Györgyről lenne szó. Amit az a faszi csinál, azt én annyira tartom munkának, mint egy valóságsóval befutott senki szerepelgetéseit. Sokaknak van igénye rá, sokan rajonganak érte, attól még egy értéktelen szar. Életében köze nem volt semmilyen mondjuk kulturális vonalú vagy egyéb értéket képviselő dologhoz, mint mondjuk egy Csiszárnak. Rádiós és rádiós között is komoly különbségek vannak, és Bochkor egyértelműen a szemét kategória a "munkásságával".

Nincs bajod a csajjal, ehhez képest az általad sem kedvelt Bochkort és a "teljesítményét" ért kritikát ilyen felhúzott orral reagálod le, egy többszörös világbajnok sportolóról meg megkérdezed, hogy jó, vívott, aztán mit csinált még, ha már itt tartunk ... Hát oké. Mi az, hogy "még csak olimpiai bajnok se volt"? Áruld már el, hogy lehetett volna, ha nem volt akkor még olimpiai szám a szakága? Most úgy írtad ezt, mintha csak az olimpiai bajnok sportolók érnének valamit.

Bárki csinálta volna, hogy egy ilyen kaliberű sportolót becsmérel, alja dolognak tartottam volna, de hogy épp egy senkiházi celeb tegye, az tényleg a legalja. Ez a véleményem, természetesen ahhoz is jogod van, hogy ez se tessék.

Jó éjt.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára vollebak 2016.08.07. 00:10-kor.
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Avatar
carlos78
Formula1 pilóta
Hozzászólások: 3418
Csatlakozott: 2013.12.28. 08:23
Mi vagy?: winner

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: carlos78 » 2016.08.07. 00:08

Phoebe írta:
vollebak írta:És még jöhet Katinka is, leiskolázott mindenkit az elődöntőben. Szerintem nem fogok tudni ébren maradni addig, de aki tudja nézni, az drukkoljon helyettem is :)
Valamiért félek Katinkától, nem tudom megmagyarázni, de rosszat érzek.
megnyugodtam, akkor minden rendben lesz :)
"To really show you're one of the greatest, you have to deliver when you haven't got the best machinery." - Jackie Stewart

Bandee
Főnök!
Hozzászólások: 13167
Csatlakozott: 2014.01.01. 18:31

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: Bandee » 2016.08.07. 00:10

Direkt találtál meg a hozzászólásoddal, maradjunk ennyiben aztán nem tetszik ha válaszolok.

Igen, nem tetszik ezt jól látod. Nem a sportolói mivoltát becsmérelte, hanem a riporteri munkáját és azt sem összességében, hanem arra az esetre vonatkozóan, ami történetesen nekem se tetszett pedig elég érzelmes típus vagyok magam is. Nem volt szerencsés dolog mert ő közszereplőként nem mondhatja azt amit én, de végül is joga van a véleményéhez. Egyszerűen a riporter nem azért ül ott, hogy ellopja a showt és mintegy kisajátítsa az egész történést. Ez olyan, mint amikor az énekes sír a saját dala után.. De mindegy, én elfogadom, hogy odáig vagy a nőért és neked meg még sokaknak biztosan ez a fajta közvetítés jön be. Megmondom őszintén sosem hallottam korábban róla, nem követem ezt a sportot és nem is különösebben kedvelem. Gratulálok a sikereihez biztos kiváló sportoló volt, számomra nem a sportolóknál kezdődik, hogy hasra essek a legtöbben öncélúan, saját magáért csinálja amit csinál. Sőt, az összes.

Bochkor egy fasz, mint a Sebestyén is de valamit csak elért és rengeteg embert szórakoztatnak (engem nem, vagy csak ritkán ha hallgatom egy darabig). A Sebestyént még kevésbé bírom, de el kell ismerni, hogy rengeteget megy, tolja a TV-ben, rádióban, nem ül és otthon veri a lompost ő sem. Nyilván meglennénk nélkülük is, de mégis ilyenekre is szükség van. Nem értem miért kéne a kultúrához köze legyen, vagy bármi máshoz. Más jellegű a műsor. Ha már felesleges foglalkozást kéne mondjak akkor a közjegyzők ugranak be :)))

UI: nem figyeltem rá, hogy nem volt olimpiai szám. Igen, szerintem eben a sportban tipikusan az olimpia a csúcs, ezt ő maga is mondta kb. egy órával ezelőtt. Nyilván így nem lehetett olimpiai érmes

Avatar
vollebak
Főnök!
Hozzászólások: 6490
Csatlakozott: 2014.01.26. 14:12
Mi vagy?: ringy-rongy

Re: Olimpia 2016 Rio

Hozzászólás Szerző: vollebak » 2016.08.07. 00:16

Bandee írta:Direkt találtál meg a hozzászólásoddal, maradjunk ennyiben aztán nem tetszik ha válaszolok.

Igen, nem tetszik ezt jól látod. Nem a sportolói mivoltát becsmérelte, hanem a riporteri munkáját és azt sem összességében, hanem arra az esetre vonatkozóan, ami történetesen nekem se tetszett pedig elég érzelmes típus vagyok magam is. Nem volt szerencsés dolog mert ő közszereplőként nem mondhatja azt amit én, de végül is joga van a véleményéhez. Egyszerűen a riporter nem azért ül ott, hogy ellopja a showt és mintegy kisajátítsa az egész történést. Ez olyan, mint amikor az énekes sír a saját dala után.. De mindegy, én elfogadom, hogy odáig vagy a nőért és neked meg még sokaknak biztosan ez a fajta közvetítés jön be. Megmondom őszintén sosem hallottam korábban róla, nem követem ezt a sportot és nem is különösebben kedvelem. Gratulálok a sikereihez biztos kiváló sportoló volt, számomra nem a sportolóknál kezdődik, hogy hasra essek a legtöbben öncélúan, saját magáért csinálja amit csinál. Sőt, az összes.

Bochkor egy fasz, mint a Sebestyén is de valamit csak elért és rengeteg embert szórakoztatnak (engem nem, vagy csak ritkán ha hallgatom egy darabig). A Sebestyént még kevésbé bírom, de el kell ismerni, hogy rengeteget megy, tolja a TV-ben, rádióban, nem ül és otthon veri a lompost ő sem. Nyilván meglennénk nélkülük is, de mégis ilyenekre is szükség van. Ha már felesleges valakit kéne mondjak akkor a közjegyzők :)))

Na csá
Bandi, miről beszélsz? Én Timinek írtam valamit, abban volt, hogy Bochkorról mi a véleményem, ezen te kezdtél el rugózni, hogy miért nem dolgozott szerintem, meg mit csinált egy sokszoros világbajnokunk azon kívül, hogy vívott.

Ha itt valaki direkt találta meg a másikat, az te voltál, te válaszoltál valamire, amit én írtam, nem fordítva.

A többivel egyetértek, illetve nincs vitám. Elfogadom, hogy zavaró volt a közvetítése anno, nekem nem is ezzel volt bajom eddig sem. Pedig mondom, én is vívtam sokáig az OSC-ben és a Vasasban, Szilágyi a klubtársam is volt, szóval emiatt talán más szemmel/füllel figyelem a sport közvetítéseit. De nem ez volt a problémám, nem a közvetítés faszasága mellett emeltem szót. Szíved joga zavarónak tartani, miért ne tarthatnád. Más volt itt az, amin megakadt a szemem. Mindegy, megbeszéltük :)
TÖKÉLETES INTÉZKEDÉS. – Dani, 2022. július 11.

Lezárt